סטיפס ל ?  


מידע על לימודים באוניברסיטה הפתוחה - שלום, אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי על הלימודים באוניברסיטה הפתוחה. זה לימודים עצמאיים בלבד או שיש כיתות, הרצאות וכו? שואלת על האוניברסיטה הפתוחה בלבד ולא על שלוחותיה. תודה.

אנונימי‏  (8 בינואר 2013, 11:20)
תשובות הגולשים:
מיון לפי זמן  |  דירוג
הי
האוניברסיטה הפתוחה מורכבת בעקרון מלימוד עצמי שלך באמצעות ספרים ובאמצעות האתר המקוון בהתאם לחוג שבחרת. יש מטלות בית ועבודות סימנריוניות ויש במרכזי הלימוד קורסים מסויימים שאם בחרת יש ימי התכנסות חובה 5-8 בסמסטר ויש מסלול ליותר במידה ותרצה הרצאה 2-3 שעות בשבוע ולא לימוד עצמי לשם לימוד יש התכנסויות חובה ללימוד במעבדה.
בכל שלב יש אפשרות לפנות למנחה הקורס ולשאלות בענייני החומר. תוכל לפרוש את הלימודים ולסיים אחרי 3 שנים תוכל 4 ואפילו חמש משום שאתה שולט בחומר ככל שתשקיע תסיים מהר תואר כמובן אחרי שעמדת בחובות ובמבחנים.
אחד שמבין במחשבים (נאמן סטיפס) ‏ (2421)
8 בינואר 2013, 11:46
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני לומד שם כבר יותר משנתיים, בגדול אתה לא נרשם לשנה שלמה. אלא כל סמסטר לקורסים שונים. אתה בוחר איזה קורסים. לפני כל קורס אתה מקבל חבילת ספרים הביתה, ולכל קורס בנפרד יש אתר אינטרנט עם הרבה חומר עזר, פורום וצ'אט. בנוסף, יש לך שיעורי הנחיה (פעם בשבועיים או פעם בשבוע) עם עוד סטודנטים ומרצה שבדרך כלל מכתיב את החומר כמו באונ' רגילה.
הלימודים דורשים ממך משמעת עצמית גבוהה. תוכל לדעת אם זה מתאים לך אם תיקח קורס אחד להתנסות.
itzik69000 (האתר שלי) ‏ (36)
8 בינואר 2013, 13:30
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה