סטיפס ל ?  


כיצד אוכל ללמוד לקטעי כתיבה באנגלית? לשפר את האוצר מילים או משהו כזה..

שואל השאלה: אסף‏  (18 באוקטובר 2007, 17:56)
השאלה היא שאלה למומחים. רק מומחים ובעלי מקצוע המבינים בתחום, מוסמכים לענות על שאלות כאלה.
תשובות הגולשים:
מיון לפי זמן  |  דירוג
תשובת מומחה סטיפס: עופרה עופר

כדי לשפראת אוצר המילים כדאי לקרוא סיפורים או ספרים - כל ז'אנר שמעניין אותך בדרך כלל, ובזמן הקריאה לסמן בעיפרון מילים חדשות. אחר כך לבדוק במילון ממוחשב או רגיל - או באמצעות תוכנת בבילון במחשב - את פירושי המילים, ואז להכין רשימה ולשנן אותן. אפרים קישון למד עברית בכך שכל יום שינן מאה מילים חדשות! גם את תזכור רק חלק מהמילים החדשות, במשך הזמן תרחיב את אוצר המילים. כתיבה באנגלית היא עניין קצת יותר מורכב, כי כאן מדובר על ידע פעיל בניגוד לקריאה שהיא ילד סביל. הדרך היחידה היא להתחיל לכתוב קטעים קצרים, ולבקש ממישהו שיודע טוב אנגלית לבדוק לך ולתקן שגיאות. בהצלחה!
בתאריך: 19 באוקטובר 2007, 12:08
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תודה על התשובה.
(שם יפה)...
אני כותב ברמה גבוהה באנגלית אני לא אומר בלי שגיאות של דקדוק אבל ממש טיפה 2-3 .. ואת צודקת במה שאמרת, גם אם לא אזכור את כל המילים שלמדתי, כבר שיפרתי את אוצר המילים שלי עם אלה שזכרתי! תודה
המשיב: אסף
בתאריך: 19 באוקטובר 2007, 12:52
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הצורה המהנה לעשות את זה הוא לקחת ספר שמשווק גם בעברית וגם באנגלית (מומלץ אחד שהמקור שלו הוא אנגלית). קודם תקרא אותו בעברית, כדי להבין את הסיפור, ואחר כך תקרא אותו באנגלית כדי ללמוד את המילים בהם השתמש הסופר.
המשיב: תולעת אינטרנט
בתאריך: 19 באוקטובר 2007, 15:08
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ועוד שיטה, אם אתה אוהב לראות טלוויזיה/סרטים, זה לראות אותם בלי תרגום, בערוצים זרים לדוגמא, או לשים פס נייר שמודבק מהצדדים על המסך היכן שהכתוביות. מומלץ לראות ככה סרטים/סדרות שאתה אוהב וכבר מכיר.
המשיב: השבלול
בתאריך: 22 באוקטובר 2007, 08:17
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה