סטיפס ל ?  


מה ידוע על חברת במרום הפקות ועל אביב הפקות? הן אמינות? (שיחה)

לירון פז‏  (8 באוקטובר 2006, 20:00)
השאלה היא שאלה למומחים. רק מומחים ובעלי מקצוע המבינים בתחום, מוסמכים לענות על שאלות כאלה.
תשובות הגולשים:
מיון לפי זמן  |  דירוג
תשובת מערכת סטיפס
אנחנו כמובן לא מכירים אותן, אבל בדיקה ראשונה על כל אחת מהחברות הללו כדאי שתתבצע באתר "רשם החברות" ובגוגל - סקירה כללית על כל אחת - מה כותבים עליהן? יש תלונות? כתבות בעייתיות? - אלה רמזים חשובים.

בכל מקרה, אם דורשים מכם תשלום עבור בוק, המלצתנו היא להמשיך הלאה. ראו טיפים לבחירה טובה של סוכנויות בתגית "דוגמנות, איך לבחור".
8 באוקטובר 2006, 23:19
12
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

בכל מקרה מעונינת להמליץ לך על חברת הפקות מדהימה, אמינה,יצירתית מקצועית ואחרת בשירות שהיא נותנת: חברת ארגונים.
מנכ"לית - אסנת אלדר.
הטלפון שלהם במשרד: 035298373
אפרת - מנהלת פרסום פלאפון
15 באוקטובר 2006, 09:01
-4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ברצוני לדעת אם יש כאן מישהו שחתם בסונות אביב הפקות ורצה לצאת מהם האם הם היו צריכים לשלם משהו או שנתנו להם ללכת ללא תשלום אנא תענו לי בהקדם זה נורא חשוב
יעל
1 באוקטובר 2007, 20:36
16
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום שמי ג'.

אני מאד מאוכזב כי היו לי ציפיות אבל אני שמח שקראתי והתעניינתי לפני.

הבנתי שבחיים וספציפי בכשרון מסויים שיש לכם צריך או מזל או השקעה בלי קיצורי דרך! בתי ספר למשחק כדי לקבל ידע מקצועי אח"כ זה קצת מזל וקצת אמביציה אבל הישראלים כלומר אנחנו מחפשים כל הזמן קיצורי דרך כדי להצליח ועלינו לסמוך על אנשים שיודעים לנצל זאת

היו זהירים. אני לא שחקן אני סתם חובבן ונאיבי מציע לכם לקרוא ולהתעניין לפני שאתם בכלל ניגשים לשם

אני כבר מסוגל להשוות עובדות ולמען האמת הן די מתנגשות
ג'
12 באוקטובר 2007, 16:57
12
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש לי שאלה לאיזה אביב הפקות מתקבנים?? כי יש כמה סוגים..
יש את-אביב הפקות בעמ
-תל אביב הפקות סרטים בע"מ
-ק. אביב הפקות בע"מ
-אביב הפקות פנאי וניהול פרוייקטים בע"מ
-אביב הפקות - ייצוג ושיווק טאלנטים בע"מ (שהוא ברמת-גן).

תענו לי בהקדם!!!!!
ה!
7 ביולי 2008, 00:02
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מי יודע אבל איך נמחקים מבמורום!???????????????


(נירשמתי שלשום ואחרי שקראתי כאן תהודעות וגם לפני רציתי להימחק אבל אני לא יודעת איך אז בבקשה תעזרו לי
צריכה עזרה
1 באוגוסט 2008, 08:06
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ואיי בבקהש תעזרו לי יש מישהו שאחרי פחות משבוע ביטל אצלם ולא שילם?? עשיתי את אותה טעות !! אוףףףף
ליה
2 באוגוסט 2008, 01:01
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מערכת סטיפס
בעקבות פניית ב"כ של חברת אביב הפקות ייצוג ושיווק טאלנטים בע"מ, הסירה הנהלת האתר, מבלי להודות באחריות ולמען הזהירות בלבד, מספר פרסומים לגביהם נטען כי הם כוללים תכנים פוגעניים כלפי החברה.

הנהלת האתר מבקשת להזכיר, כי בהתאם לתנאי השימוש הנוהגים באתר, אין לפרסם בו מידע מכל סוג שהוא, שהוא בלתי חוקי, בעל אופי מיני בוטה, טורדני, מעליב, עוין, מזיק, מאיים, גס, גזעני, פוגע ברגשות הציבור, מעודד ביצוע עבירה פלילית, עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית, מוציא לשון הרע, פוגע בפרטיות או מהווה הפרה אחרת של החוק הישראלי.
30 באוקטובר 2008, 06:22
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הילד שלי רשום בבמרום , אני מרוצה וגם הוא.
הילד מקבל מידע על אודישנים , הרבה אודישנים והוא השתתף במספר הפקות.
אני משלם 150 ש"ח לחודש ואני מרוצה!
בנוסף לכך עשו לילד בוק מקצועי+סדנאות עם נתי רביץ וקובי מחט.
אני לא יודע אם הילד יהיה מפורסם בעתיד, מה שכן הוא אוהב את מה שהוא עושה היום ולומד מכך הרבה.
אני ממליץ בחום(-:
תום גולדשטיין
14 בדצמבר 2008, 17:58
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


ידיד שלי סיפר לי בשמחה שקיבלו אותו בבמרום הוא היה מאושר ולא הקשיב לאזהרות שלי עבר חודשיים והוא לא קיבל שום דבר רציני דרך במרום ודווקא אני שהלכתי ללוק והתקבלתי בלי בעייה הצלחתי להשיג עבודות ניצבות בתשלום יום אחד שיכנעתי אותו לבוא איתי ללוק ושמה קיבלו אותו
בכיף ובלי כאילו עושים לך טובה ובלי לשלם כל חודש אז הוא עוזב את במרום ועובר עכשיו ללוק והנה משפט שהוא אמר לי היום עכשיו אני מבין למה הם לא דואגים שאף אחד אצלהם יצליח כי אם מישהו יצליח הוא ישר יעזוב אותם הם עושים אותך כזה קטן כאילו במקום אחר לא יסתכלו עליך חבל שעלה לו כמה מאות שקלים להבין את זה והבוק שהם עשו לו גרוע ולא שווה שקל
אסנת
16 בדצמבר 2008, 22:27
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

נימאס לי מהשטויות האלה,חברות הפקות רימו אנשים והפכו את במרום הפקות לשעיר לעזעזל
אם מישהו היה טורח ליראות בקרדטים של כימעט כל הפקה בארץ היה רואה תשם של במרום
מניצבים לשחקנים לאנשים בתפקידי ביט(תפקידים עם טקסט)
עכשיו בחנוכה יש יותר ממספר לא קטן ממיוצגיהם בפסטיבל שירי ילדים,
דניאל מורשת וארז רונן מהאי היגיעו מהם,גיא סלניק מיוצג שמה ועוד רבים אחרים,
יש להם מסלולי לימוד משחק עם נתי רביץ,קובי מחט,רודריגו גונזלס,שרה פון שוורצה ועוד,
מישהו חושב ששחקנים כאלה יסכימו לעבוד עם רמאים,הם לא נותנים הבטחה לעבודה בחיים אלא תדלת תאפשרות להגיע לאודישינים שלא תגיעו בחיים,
ולמטומטמים שאומרים אם ירצו אותי ישקיעו בי תתבגרו אף סוכן לא ייקח אותכם ויפתח לכם תדלת אם אתם לא עשיתם כלום כן אתם אשכרה צריכים להשקיע בשביל להגיע לאנשהו,הדבר היחידי שאולי תגיעו אליו זה לאודישן הבא של הישרדות 3 ושם רק תתחרו נגד 300 אלף איש אחרים כן 300 אלף
אז תקשיבו טוב למה הם נותנים לכם ולא לממורמרים שנירשמו לא הלכו לא הישקיעו זמן וחשבו שפשוט יתקשרו אליהם והם נינט ויהודה לוי הבא,
ודרך אגב גם שניהם עדיין עושים אודישינים
בברכה ממי שנימאס לו מאנשים שרוצים להיות כוכבים בחינם,וכמו שכל סוכן יגיד לכם עד שלא תהיו כלכליים בשבילי אל תחזרו,כן עולם ההפקות זה עולם של כסף ,למה אף אחד מכם לא בוכה על הכסף שבזבזתם על סמס לאח הגדול וכד
חג שמח לכולכם
נתן אמיר
16 בדצמבר 2008, 23:11
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני הייתי באביב הפקות ואני מאוד מרוצה, לקחתי את שני הילדים שלי ויצאתי משם עם חיוך על הפנים וכמה שזה לא תמיד נכון מה שחושבים ואומרים על סוכניות כאלה, אביב הפקות היא סוכנות מצויינת ואין טיפה של רמאות או הונאה, המלהק דיבר איתי דוגרי ישר ולעניין בלי סיסמאות ובלי הבטחות שווא.
איה
18 בדצמבר 2008, 11:14
-6
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מערכת סטיפס
לבקשת עורכי הדין של חברות הנוגעות בדבר נמחקו 85 תגובות שכללו השמצות, האשמות ופגיעה בחברות הנ"ל.
19 בדצמבר 2008, 04:40
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני נפלתי לפח של אביב הפקות - פשוט בושה וחרפה ואם הם לא היו מעגנים את עצמם בחוזה כזה כבר מזמן הייתי תובע אותם על השגת דבר במירמה .

גם אני הגעתי ל"אודישין" ... אותו סיפור כמו שהוזכר כאן הגיע גברת בשם אליזבט ס - מלאת חשיבות עצמית. נתנו לי קטע קריאה על בירה ...וביקשו שאציג אותו , נתנה לי מחמאות על הקטע קריאה שיצאתי בו טמבל עם תעודות ( צריך להודות באמת הכואבת )... וניפרדתי מ1800 ש"ח בטיפשות של רגע ... לא יודע איך היא בילבלה אותי עם ציור של מספרים וכוי על דף ניר 400 $ ליום צילומים וכו .. קישקוש עד היום לא קיבלתי טלפון אחד מהם .

אל תחתמו על כלום שם , הורים תשמרו על ילדכם
אחד שנפל בפח
21 בדצמבר 2008, 19:52
19
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חבר'ה חבר'ה בואו נרגע!
כנראה קצת שכחתם שמדובר בסוכנות ישראלית ולא בטקס האוסקר..
אני נמצא באביב הפקות כבר כמעט שנה ונהנה מכל רגע. כיף לי לדעת שבכל רגע אני יכול לקבל עוד הזדמנות להתנסות ולקדם את עצמי בתחום.
אני הבנתי שמדובר בתהליך ואני חושב שככה זה הרבה יותר טוב מאשר להפוך לכוכב ברגע שנעלם ברגע. תזכרו שגם יהודה לוי התחיל בגיל 17 על הבמה של המתנ"ס השכונתי.
אביב הפקות עובדים עם כל ההפקות המובילות בטלוייזיה וגם לי כבר יצא להשתתף בכמה! כבוד גדול. יכול להיות שהעולם הזה לא מתאים לכולם אבל תבינו שבשביל להתקדם צריך סבלנות.. אין מה לעשות, עדיין אין לנו בארץ תקציבים כמו בחו"ל..
בכל מקרה אין טעם להשמיץ את אביב הפקות, או כל חברה אחרת. אני יודע שאני שמח שגיליתי את אביב הפקות, וככה גם עוד אנשים שפגשתי אז אל תקשיבו לשמועות או לדיעות של אנשים שמצפים להפוך לכוכבים ברגע.. בהצלחה לכולם!
אוהד
22 בדצמבר 2008, 12:35
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אוהד ...
קודם כל אני שמח בשבלך שאתה שם כבר שנה , עלה והצלח.

שנית אין כל קשר בין הפקה ומשחק למרמה שבה מוצגים הדברים כשמציעים לך לי ומסתבר להרבה אחרים סט תמונות ב 1800 ש"ח בזמן ה"אודישין" בא נהייה מציאותיים אם אתה שם כבר שנה אז אתה יודע בדיוק שלתפקידים ראשונים לא מציעים 400 $.
בטח ובטח התמונה אינה כפי שהנציגים ( במקרה שלי אליזבט ס) של אביב הפקות מתארים אותה לאנשים חדשים שרוצים לנסות את מזלם - רצית להיות ראלי אז בו נהייה: - בארה"ב חוזה התקשרות כמו זה של אביב הפקות אינו קביל והיה ניתן בקלות יחסית לתבוע את אביב הפקות בגין מרמה , אז לפני שאתה מדבר על הזדמנות וזמן ונותן דוגמאות על יהודה לוי ( אגב ,שאולי נכונות ... זה לא רלבנטי ) אל תצדיק את ניצול תם הלב של אנשים ( מי יודע כמה כבר נפלו בפח הזה).אחד שנפל בפח
22 בדצמבר 2008, 16:22
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני הייתי בשנהם והאמת אני אחת שהשגתי משהו מאביב הפקות אני מעדיפה להישאר בעילום שם אבל אתם מכירים אותי אני משחקת בסדרכות שבטוח שמעתם והכל ביזכות אביב הפקות ומשהו כן הרווחתי את 400$ וכן את ה-1600$ שמוותיחים.

בהתחלה הייתי בניסיון של 8 חודשיםן הצלחתי הרווחתי ולבסוף לקחו אותי לעוד תקופה שאני בה עכשיו ואני מאושרת מאוד .ועל אליזבט.ס היא מדהימה ומקיימת הבטחות אני אחת שמבינה ויודעת תאמינוו!

והייתי ליפני אביב במרום ושם היה הרבה פחות מיקצועיות בבוק ביחס בצורת ההגשה והכלללל
בבוק יש חדר קטן מגעיל ודוחה שמצלמים אותך בחוסר מיקצועיות אומרים לך תצחייכי בלי שום פוזה וכלום((לעומת אביב הפקות שאומרים מה לעשות ואיפה ויש קסט והכל)
עד היום לא יצא לי כלום מזה אבל יש כאלה שיוצא להם מזה סימי לב למשל לדאוס הסידרה בערוץ הילדים שם בכתוביות כתוב במרום הפקות וגם באלופה סימן שזה נכון אז חברה :

אף אחד לא יכול לעבוד עליכם אם תהיו חכמים ותיקראו את כל הסעיפים בחוזה ליפני שאתם חותמים .
אחת שיודעת מנוסה
27 בדצמבר 2008, 23:26
-4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

קודם כל, במקרה נכנסתי לפורום הזה, אני קוראת את כל מה שנאמר כאן ואני בשוק, ניראה לי שאם אני עכשיו יגיד שגם אני נפלתי בפח, תגידו הנה עוד אחת..
אז כן, אני נירשמתי לאביב הפקות לפני בערך חודש אולי טיפה יותר. אלזיבט הצליחה לשכנע אותי גם. תוך כדי שהיא מרעיפה עליי מחמאות ורושמת את כל מה שאני יכולה לעשות בטלוויזיה כמו פרסומות סדרות קטלוגים וכו וכו וכו , היד של אמא שלי רושמת לה צקים שבסך הכל יצא בסביבות ב3500 שקל לטענתה בשביל 8 חודשי פרסום. התמונות שלי לאתר עדיין לא הועלו, וקיבלתי כבר יום צילומים לפרסומת של הוט תמורת 40 דולר, אל תתלאהבו כולה ניצבת לא רואים אותך בכלל, לעומת זאת משפט של שורה נשמע לי כמו חלום. רמאות!? ניראה לי שכן, החברה של אביב חל'קם בכל אופן שהיו איתי בצילומים כולם הסכימו פה אחד שאביב הפקות היא חברה שמרמה והיא על הפנים, ומיד המליצו על חברות אחרות שלטענתם ישר שייגמר להם החוזה המעפן עם אביב הם יעברו לשם, צוינו חברות כמו יולי ובטי והסוכן רן משהו...חברות שההבטחות הם לא רק הבטחות, ולכסף שאתה מוציא אם בכלל, זה רק לקדם, וזה מקדם. לא תלוי במזל ולא תלוי בניסים, בניגוד לאביב הפקות.
בקשר ליום צילומים אני חייבת להגיד לכם שהחוסר מקצועיות היה דבר ברור שם. המאפרת?! חחחח עשו לי טובה שאיפרו אותי בכלל, הביאו איזה ילדה אחת שלא מבדילה בין סומק ורימל, השאירה אותי עם האיפור מהבוקר, שמה עליי צבעים לא קשורים מק אפ שלא מתאים , בקיצור אם הייתי יודעת הייתי מתאפרת לבד, מבטיחה שזה היה יוצא יותר יפה. השיער נשאר גיפה מכל הנסיעה עד ת"א, כי אתם יודעים מה.?! לא באמת היה אכפת להם איך אני יראה בצילומים העיקר שהכסף נכנס. ואם אני לא הייתי באה? אם מיד דאגה לציין שחצי מהסכום ששילמתי עובר עליי ובגלל חוסר המקצועיות והאחריות שלי רק חצי מוחזר אליי. יענטי בסביבות ה1500 שקל על הפגישה איתה יום לפני, חוצפה חוצה גבולות.
הצלם שיהיה לי בריא דאג לחתוך לי את הראש בחצי מהתמונות רבע מהם הייתי מעדיפה לשרוף ואולי 4 מהם באמת אהבתי.אבל זו כבר בעיה שלי. אני מתחננת אליכם לכל מי שקורא את מה שרשמתי אלל תחתמו אצל אביב וקיץ פשוט אל!! הם רמאיםם!! המקרה שלי כבר אבוד,ואם אני יוחלט להצטרף לקבוצת הצעירים שתובעת אותם בשמחה רבה אני יצטרף.
אחת שרומתה מאביב הפקות.
29 בדצמבר 2008, 15:39
15
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שכוללם שמי ליאוור אני בת 12 וליפפני חצי שננה בערך הגעתתי איך שהווא לאביב הפפקות ומיללאתי פרטיםם באינטטרנטט לאחחר כממה ימיםם חזרוו אללי טלופפנית וההזמינו אותי ללאוודישנים כמובןן שאני כמו כול ילדה בת 12 היתתללהבתתי וכו'...ההגעעתי לאוודישן אםם אמאמ שללי ומללהקת בשםם אליזבת בחננה אותתי ואממרה ללי שייש לי כיישרוןן בילתתי רגייל ואני מתתאימהה לקטלווגים ולפיירסמות לסדרות לסרטים בקיצצוור תחננה לנוו תשכל וובסוףף חתממנוו חוזה של 3,400 ש'ח וממאז?!אתםם כבר יודעיםם לא חוזריםם אבלל אנחחנו לא ויתתרנוו היתתקשרנוו לפחות 5 פעמייםם ותמייד אותתה תשוובה איןן כרגעע מישהוו שייכול לעעזוור יחחזרוו אלליכםםםם וובסוף מה?!ללא חחווזריםםםםם
הצצעעה איישיתת?!ללא לחתוםם אצללםםם כי חברה שממכבדתת את עצממה לא תבקשש כסףףףףףףףףףףף!!!!
ליאור
29 בדצמבר 2008, 16:04
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ככל שאני קוראת זה לא יאמן כמה אנשים שילמו לשרות של אביב הפקות .....יכול להיות שאליזבת ס בחורה טובה והגונה - לא במקרה שלי , כנראה גם חברות הפקה אחרות פועלות באותה הצורה ואנשים מתלוננים, והרבה לפי מה שאני קוראת כאן . כיוון שהנהלת האתר כאן מוחקת חלק מהתגובות מחשש לתביעת דיבה אני מעוניינת להעלות אותם לרשת כי כבר קלטתי כמה תגובות שהיו כאן ונמחקו.... אם אתן מעונינות/ מעונינים שילחו לי לאימל
aviv.pro.fool.me@gmail.com
את הסיפור שלכן וניצור קשר אולי אפשר לעשות משהו בטוח שאפשר להזהיר אחרים מלחתום עליו . מה גם שחברה רצינית לא מתיחחסת בצורה כל כך מגעילה וחסרת יושר כשפונים אליהם עם תלונה - ויש לי את הכל מתועד. כן אם הכל היה תקין שם בלי מירמה "המנהלת" שהעבירו אותי אליה היתה טורחת להזדהות בשמה האמיתי ולא לספר לי סיפורים ולנבוח ללא צורה

אני רוצה לעשות משהו בעיניין - צרו איתי קשר
aviv.pro.fool.me@gmail.com

עוד אחת שהונו
29 בדצמבר 2008, 19:55
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש לי משו להגיד גם אני חתמתי אצל אביב הפקות אני לא ישלול מההתחלה על סמך דברים שאחרים אומרים כן יכול להיות שיש אנשים לא מתאימים ועובדים עלייהם אבל יש אנשים שמתאימים ולא עובדים עלייהם אין מה לעשות כסף כימעט וכולם לוקחים על סמך מה הם יתחילו להביא לכם עבודות מאיפה הם יהיו בטוחים שאתם באמת תגיעו אולי הם סתם ישקיעו מאמץ .
יכול להיות שאתם צודקים אני לא יודעת אני יחכה ויראה תודה אבל הדברים האלא גורמים לחשוב אחרת
ליטל
30 בדצמבר 2008, 14:46
-2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ליטל. גם אני אחת שרומתה ע"י אביב הפקות ותדעי לך שלא הכל מדובר בכסף גם יחס אנושי חשוב. לענות לאנשים לטלפונים או לדבר בצורה יפה או בכלל לשלוח אנשים לאודישנים לפני שמדברים על כסף איפה האודישנים שכ"כ דברו עליהם טלפון אחד לא ראיתי מהם. חבל אם חתמת לא מזמן תנסי לקבל את הכסף שלך בחזרה.
מאוכזבת
31 בדצמבר 2008, 09:13
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני חתומה באביב הפקות ואני מאוד מרוצה, אני לא חושבת שמישהו רימה אותי, להיפך הוצעו לי לא מעט עבודות בזמן דיי קצר , אני מכירה כמה וכמה אנשים שחתומים בסוכנות ומרוצים ובאמת שאני לא מאמינה שזאת סוכנות שמרמה אנשים , כי אני לא נתקלתי בשום מקרה של רמאות מצדה.
ליאת גל 27
31 בדצמבר 2008, 11:30
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

צריך מאוד מאוד להיזהר עם החברות האלו. הן בסך הכל מוכרות אשליות. פשוט במקום איש המכירות המלוקק שלפני כמה שנים היה פונה לילדות קטנות בקניון ומוכר להן חבילת:
בואי-תהיי-דוגמנית/שחקנית/ניתן לך פינה בגיא פינס-יש-לך-בדיוק-את-הפנים-שאנחנו -צריכים בולשיט
יש היום אתרים ובאנרים ולינקים שמפנים היישר למלכודת האשליות הזאת.
אם באודישנים עסקינן - יש דרכים להגיע לכל אלה בחינם.
אנשים - תאמינו לי שהדרך לזוהר לא עוברת דרך חברות מהסוג הזה. הכי הרבה תקבלו הצעה לאיזה אודישן (שגם ככה מתפרסם ותוכלו להגיע אליו מבלי לשלם על המידע החינמי הזה). אם אתם רציניים לגבי עבודה בתחום - תעשו את זה בעצמיכם. הבחורה היפה שיושבת מולכם ואומרת בעיניים נוצצות, שאתם ממש, אבל ממש מה שארז טל מחפש עכשיו בשביל השלאגר הבא שלו - זה התפקיד שלה ומה שהיא אומרת לכם (נכון מרגש?) היא אומרת לכל אחד אחר.
מבוגר אחראי
31 בדצמבר 2008, 13:22
14
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני כל כך מסכים עם הכותב שלפני . אני כן בדקתי את החוזה של אביב הפקות עם משפטן לא אחד אלה כמה !!

חוזה כזה ברגע שנחתם הוא חוזה לכל דבר ועיניין.
-------------------------------------------------------------
עצוב אבל זו המציאות וגם הבעייתיות - אין הרבה מה לעשות, לפחות עם החוזה של אביב הפקות שאני חתמתי עליו...
אבל, ויש אבל - מצגת השווא שעשו לי ומסתבר גם להרבה אחרים גובלת במירמה, אם לא מירמה לשמה . להל"ן ציטוטים של המראיינת אליזבט ס:
"אתה בדיוק מה שאנו מחפשים," אז אך זה שלא היזמינו אותי אפילו לאודישן אחדבמשך מספר חודשים אם זה מה שאתם מחפשים ??????
" איך הצגת את הטקסט יפה ,כל הכבוד זה לא שיגרתי ..."
",עד מחר יש לנו את הסטודיו לצילום לכן אם אתה רוצה אתה צריך להחליט עכשיו .... וכו וכו "
"על יום צילומים תקבל מאות דולרים " - מגובה הציור על נייר.
הקיצר קישקוש המרחק בין מאות דולרים שאביב הציעו לי ובין המציאות רחוק כאביב מהסתיו

וחלק מעו"ד הדין שהתייעצתי אתם אמרו ללא ספק מירמה אך וזה לא פשוט להוכיח זאת.
----------------------------------------------------------------------
אז שימו לב והיזהרו !!

הייתי מעוניין לדעת מהמגיבים - מגיבות שתומכים ב"אביב הפקות" לייצוג טאלנטים
1. במה אביב כל כך טובים ?
2. כמה כסף עלה לכם "הבוק" ?
3. על כמה זמן החתימו אתכם ?
4. איך התנהל הראיון איתכם/ איתכן ותוך כמה זמן החזרתם את עלות הפרסום באתר של אביב ??
אם הכל כל כך טוב , ספרו לנו שנדע ...זה דיון/ התכתבות לגיטימי ועינייני שחושף פרטים חיוביים ושלילים כיאה לדיון מתורבת
אחד שנפל בפח
31 בדצמבר 2008, 14:19
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אתם כאלה רעים! מי שרוצה להיות סלב וחושב שיש סוכנות שתעשה בשבילו את העבודה לגמרי טועה. מה שאהבתי בבמרום זה שהם מקבלים כל אחד שרוצה בלי סלקציות כמו החברות האחרות והפלצניות!!! הם שולחים אותך לכל אודישן ובאמת הייתי בהמון אודישנים. אם התקבלתי או לא זאת רק הבעיה שלי ואני לא מחפשת אשמים ולא מתמרמרת על חשבון אחרים. אז לכל המתוסכלים מבינכם, צאו מהסרט, ובמקום לבזבז אנרגיה שלילית תתחילו לפרגן, וליצור ולא להיות כאלה רעים. הרוע הזה עושה לי בחילה!!!
דנה מזרחי
1 בינואר 2009, 11:31
-5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לדנה מזרחי. אני לא יודעת מי את או באיזו זכות את כותבת איזה רעים. אני וכמוני עוד הרבה אנשים נפלו בפח של אביב הפקות מה לא ברור לך כאן. נרשמים כביכול דרך האינטרנט ואז למחרת מקבלים טלפון ומגיעים לאודישן אצל גברת אליזבט השחקנית אחרי כל התהליך הזה היא שולחת אנשים לצילומים שאפשר רק יום למחרת ומכריחה אותם לשלם כסף ואם רוצים לחשוב על זה היא קורעת את הנייר ומסלקת מהחדר שלה. אני נרשמתי אצלהם בחודש מאי 2008 מאז ועד היום לא קיבלתי טלפון אחד מהם לאודישן או בכלל שמישהו יחזיר לי טלפון ידבר איתי כלום . וכמוני עוד רבים אחרים ואני עוקבת אחרי הפורום הזה כדי לראות כמה עוד אנשים נופלים בפח . אז בבקשה ממך אל תגידי איזה רעים אולי תיבדקי לפני שאת מדברת או שאולי את מישהי מבפנים .?.
מאוכזבת מהרמאים.
1 בינואר 2009, 13:32
8
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מה זה השטויות האלו???
מוחקים פה את כל התגובות שאתם צריכים לדעת למה לא לחתום באביב הפקות!!

אין לי כח שוב לרשום את המקרה שלי וששוב ימחקו לי את ההודעה..

הכי חשוב שתדעו אל תעשו את הטעות הזו...
אל תפלו בפח!

רעות
1 בינואר 2009, 15:06
9
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני נדהם לקרא את התגובה הלא עיניינית של "דנה מזרחי" אני מניח שאת מאחת החברות אז תקראי טוב את השורות הבאות.

עצוב לראות כמה אנשים נפלו בפח כשניגשו "לאודישינים" ואיך חוו מצג שווא על מנת שישלמו ... .
אני רואה שאני לא היחיד שנפגש עם גברת אליזבת ס וגם לא היחיד שלא קיבל טלפון מהם (אביב הפקות במקרה שלי ). ושכבר התקשרתי חוויתי צעקות ויחס בוטה ממי שכינתה עצמה מנהלת החברה וסרבה להזדהות - (אגב הכל מוקלט) .
לאלה שנפלו בפח כמוני , המשיכו לעקוב וחפשו בגוגל אביב הפקות .
אמרו לי שאין שום כוונה להוריד את הנושא מעל דפי הרשת בדיוק כפי שלהם לא היתה כל כוונה לשלוח לאודישינים.
כבר ראיתי שהעלו את החוזה של אביב הפקות לרשת פלוס הסברים על כל סעיף ...
מסתבר שככה זה בשואוו ביזנס שואוו מסת גו און
והמבין יבין
אחד שנפל בפח
1 בינואר 2009, 18:34
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

נראה לי שכרגע מתקיים גיוס ניצבים לנקמת היורמים
יורם'ס ריבנג'
3 בינואר 2009, 12:31
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


"נקמת היורמים" בבמרום זה של הבמאי המהולל שמואל קלדרון ?
חזי
5 בינואר 2009, 02:14
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לא הפעם אביב הפקות בוחנים לאודישנים של "נקמת היורמים" בהפקתה של אליזבט ס

ראיתי את הלינק הבא מעניין לעיניין באותו עניין :

עושה רושם שניתן לקבל את הכסף חזרה ראו פסק דין בנושא :

http://www.news1.co.il/uploadFiles/478435695171357.pdf
חזי (האתר שלי)
5 בינואר 2009, 12:39
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני חתום באביב הפקות כבר שנתיים ואני מאוד מרוצה מהסוכנות, שמעתי על סוכניות שלוקחות כסף מאנשים ולא מעט רמאויות, אבל בסוכנות אביב הפקות מבטיחים ומקיימים, הוצעו לי עבודות בשפע ואני יכול להעיד בתור אחד שחתם בסוכנות שאני לא מצטער על הרגע שהסכמתי לחתום.
אביב הפקות- אחד שמרוצה (אלי)
7 בינואר 2009, 11:21
-3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לאלי המגיב - "אביב הפקות אחד שמרוצה (אלי)" מה השטויות שאתה מדבר בו ותוכיח שאתה אמיתי ולא מגיב מטעם החברה עצמה , ותענה על השאלות הבאות בצורה עיניינית ולא בגיבוב משפטים חלולים:

ב"אביב הפקות" לייצוג טאלנטים
1. במה אביב כל כך טובים , לכמה אודישניים אתה הולך בחודש ?
2. כמה כסף עלה לך "הבוק" ?
3. על כמה זמן החתימו אותך ?
4. איך התנהל הראיון איתך ותוך כמה זמן החזרתם את עלות הפרסום באתר של אביב ??
5. האם בצילומים הראשונים שלך קיבלת מאות דולרים כפי שאליזבט ס הסבירה לך ??

אם הכל כל כך טוב באביב הפקות , ספר לנו שנדע .. מה עשינו לא נכון ואיך קרה שיש כל כך הרבה אנשים שרומו ע"י החברה הזו.
כבר הפנתי ברשת לינקים לפסקי דין שמאשרים את שאני כותב ..ואצרף שוב אני מציע לקרא טוב את פסק הדין
אחד שנפל בפח
7 בינואר 2009, 12:08
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני הייתי עם ביתי היום באביב הפקות ביצחק שדה חתמתי על החוזה וניפרדתי מהכסף אם עדיין לא עשינו את הצילומים יש אפשרות לבטל את העסקה תענו לי בהקדם אני צריכה לפעול מחר מהר
דינה
20 בינואר 2009, 21:06
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש אפשרות שכולנו נתאחד נגדם ונכתוב לכל בוטק או נתבע אותם יחד על פעולת שיכנוע אגרסיבית יש חוק הגנת הצרכן לא
דינה
21 בינואר 2009, 15:20
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני כבר פניתי לכלבוטק אך הם לא חזרו אלי ...

אשמח לפנות אלהם שוב עם עוד אנשים - אביב הפקות ממש עובדים על אנשים!!!!

משהו יודע מם שם המשפחה של אליזבט ס?
מסתבר שהיא עושה את ההצגה עם הניר והמספרים לכולם ... פשוט לא להאמין . שרלטנות לשמה !!! אפילו הזמנה לאודישיין אחד לא קיבלתי וזאת לאחר שהיא בלבלה לי במח כמה הם מחפשים אנשים כמוני...
אחד שנפל בפח
26 בינואר 2009, 14:01
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש פה מישהו שמנסה להכשיל אותנו וגורם לנו להאמין שאי אפשר לתבוע את אביב הפקות אבל אם תשימו לב האנשים האלה באו לבד לבית משפט אם הן היו טורחות להשתמש בשרותיו של עורך דין הן היו יוצאות זכאיות ומקבלות את כספן בחזרה.
יש פה מישהו שכל פעם מכניס איזה תגובה טובה על אביב הפקות הם כנראה שכרו מישהו מיוחד שיכתוב חוות דעת טובות על החברה.
אני מציעה לא ל ו ו ת ר בואו נתקשר כולנו עד סוף שבוע זה לרפי גינת נשאיר פרטים ונפעיל לחץ לטפל במקרה שלנו יש תטלפון באתר כל בוטק תשאירן שם ומספר טלפון ויחזרו אלינו.
כמו כן שימו לב לכולנו אמרו שמחר זה יום הצילומים האחרון וכל אחד מאיתנו היה שם בתאריך אחר. להוציא מאיתנו כסף במרמה זה לא תופס,ובבית משפט לא אוהבים שקרנים.
האנשים הרעים האלה צריכים לתרום את כל הכסף שהם הרוויחו במרמה למסכנים אני מוכנה להפסיד את הכסף הזה בתנאי שהם יתנו את מה ששילמתי לאיזה משפחה נזקקת.
אני אנצח אתכם ביחד
3 בפברואר 2009, 18:48
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תקראו את פסק דין זה- נגד אביב הפקות- חזק, כל הכבוד לשופט שלמה פרידלנדר!
http://www.courts.co.il/SR/shalom/SH-S-08-05-3899.htm
לנה
4 בפברואר 2009, 21:31
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לעו"ד מס' 1 אני רוצה להצטרף, תרשמי מייל אני רוצה ליצור איתך קשר.
תודה
עדן
5 בפברואר 2009, 11:00
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לעו"ד מס 1
אני מעוניין להצטרף לתביעה
email.arik@gmail.com
גם לי יש סיפור דומה לנעשה כאן.
אימייל.אריק גמייל
5 בפברואר 2009, 14:28
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לעו"ד מס' 1. גם אני מעוניינת להצטרף לתביעה
edenmul79@gmail.com
ed
5 בפברואר 2009, 15:40
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עו"ד מספר 1 גם אני איתך המייל שלי
0806bibi@gmail.com
Bi
8 בפברואר 2009, 08:48
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לעו"ד מס' 1. גם עלי עבדו. אשמח אם תצרי איתי קשר ל
myemail052@gmail.com
עוד אחד שאכל לקרדה בחומץ
8 בפברואר 2009, 23:41
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עורכת דין מס' 1 ,
גם אני אשמח להצטרף!
zverywka@hotmail.com
עוד נפגע
9 בפברואר 2009, 13:09
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כל אלה שכתבו לעורכת דין מס' 1 עד שהיא תענה לנו תעשו עוד צעד והתקשרו לכל בוטק וגם לאמנון לוי בבקשה אני התקשרתי וכמה שיותר התקשרו ככה יטפלו בנושא שלנו במהירות רבה יותר יש פה פושעים וחייבים לעצור אותם
bi
9 בפברואר 2009, 14:28
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תגובה
אני גם אכלתי אותה לפני שנה כמעט אנשים לא להתקרב לחברות האלו הם נוכלים
פתרון לכל מי שנפל בפח שלהם פנו לעורך דין בדחיפות ולמי ששילם בכרטיס האשאי פנו מייד לחברת האשראי כדי לבטל את העסקה ואז פנו לעורך דין שיוציא לכם מכתב לחברת האשראי כל חברות האשראי מודעים לכך להחברות הללו עוסקות בנוכלות אז תמהרו
לא להתיאש ולמי שבאמת אכפת לו מעוד אנשים אז תכינו שלטים ותשימו אותם בבנין במעלית בדרך ברמזורים בבקשה ממכה אנא עזרו לאנשים לא ליפול בפח בבקשה
????
9 בפברואר 2009, 16:29
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לפנות לעורך דין להוציא מכתב לחברת האשראי במהירות זה עוזר לי ביטלו את העסקהההההההה
????
9 בפברואר 2009, 16:34
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עורכת דין מספר 1 תגיבי לנו אנחנו מחכים להוראות ממך
bi
10 בפברואר 2009, 17:03
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מערכת סטיפס
חברים נכבדים - אנחנו מנהלים עם עורכי הדין של החברה קרב אמיתי, כבר כמעט יומיומי, על זכותכם לדון בנושא הזה, ונאלצים להסיר תגובות שהם דורשים להסיר, כשהן מכפישות או משמיצות את החברה ולכן אתם חייבים לכתוב כאן רק מידע ודברים שקרו לכם או שתרצו לאמר לאחרים, אך מבלי להתלהם, כיוון שמבחינה משפטית זכות זו פוקעת ברגע שמכפישים ומקללים או כותבים דברים בעייתיים, שגם סטיפס לא מוכנה לקבל ושרוח האתר שוללת מראש.

אנו עומדים בסירוב לדרישת עורכי הדין שלהם, למחיקה של כל הדיון שנובע מהשאלה הפשוטה שהעלתה לירון לפני שנתיים, ולא נעתרים גם לאיומים בתביעה משפטית, בשל זכותכם להעביר מידע באופן פתוח. עם זאת, כל הכפשה או השמצה שעולה כאן, מרגיזה גם אותנו וגורמת לאתר להיחשף לתביעה משפטית יקרה, שפשוט אין לנו כסף לממן הגנה משפטית נגדה.

היו אחראיים בבקשה.
10 בפברואר 2009, 21:10
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


http://www.reshet.tv/newsite/programs
נא תפנו לכאן ותרשמו בואו נגיע לצדק
די לביזיון
כמה אפשר לסבול מנוחלים

עדן
11 בפברואר 2009, 13:39
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

http://www.kurislaw.com/law871.htm

חה..חה..חה.. הגונב מגנב פטור
bi
11 בפברואר 2009, 19:41
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

!!!!!!!!! ~שימו לב~!!!!!!!!!!!!!


לאחר פניתי לקול בוטק הם חזרו אלייי אנשים עשו אל זה תוכנית בכל בוטק~!!!

והיא תשודר ביום רביע הקרוב בערוץ 2~!!!! לא לפספס


לעורך דין מיספר אחד אני מעונין להיצטרף למעבק גם כן

mihaelBOT@nana.co.il

מיכאל ירושנקו
מיכאל ירושנקו
12 בפברואר 2009, 13:22
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חברה לשים שעונים כדי לא לשכוחלראות את כל בוטק אני מציעה להתקשר גם לאנון לוי כולם ביחד
bibinetanyahoo
12 בפברואר 2009, 14:23
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני מצטערת חברים שלא יכולתי לחזור אליכם , אבל משום מה מחקו את כל ההודעות שלי שהשארתי כאן..נראה לי הם עושים את זה בכוונה אבל אל דאגה אני אמנם לא אוכל לעזור לכם אבל אל תתיאשו אני מציעה לכם לא לוותר וכרגע להתרכז רק בלוחמה שלכם נגד אביב הפקות ...אני רק מקווה שלפחות את ההודעה הזאת תספיקו לקרוא לפני שימחקו אותה גם... הם מנסים להכשיל אותנו בכך שהם מוחקים כל הודעה שאני משאירה כאן.. אל תתנו להם להכניע אותכם..בהצלחה!
עורכת דין מס' 1
13 בפברואר 2009, 21:28
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אנחנו נפלנו אצל אביב הפקות. דרך אגב - עכשיו הם פונים לעולים חדשים (הפרסומת האחררונה הזמינה מועמדים לתפקיד בערוץ 9). אנחנו מנסים לבטל את העסקה ולא מתכוונים לוותר. לידיעת כולם, יש לפחות שני מקרים של ביטול עסקה מוקדם שבית המשפט אישר. האחד כבר הופיע בהודעות קודמות. לכל מי שזה יכול לעזור לו - הנה הקישורים:

http://www.courts.co.il/SR/shalom/SH-S-08-03-2075.htm
http://www.courts.co.il/SR/shalom/SH-S-08-05-3899.htm

מנכ"ל החבר - אורן כהן - הורשע בבית הדין עוד בעבר, בחברות אחרות באותו תחום. תראו מה אמרו עליו השופטים. למשל "מן החומר שהוצג בפני וצורף לכתב התביעה עולה בבירור כי הנתבע 3 (אורן כהן) נטל חלק פעיל במנגנון הפיתוי והמרמה אשר יצר הנתבע 2, והוא שהפיל את התובעת ברשת זו באופן אישי"

לינקים נוספים לפסקי דין רלוונטיים:

http://www.courts.co.il/SR/shalom/ss05001618-751.htm
http://www.courts.co.il/SR/shalom/ss04008637-358.htm

אם כי באחרון את נר כהן פטרו מאחריות.

שימו לב - ישנם גם מספר משפטים בהם התובעים הפסידו. צריך להתכונן טוב, וחשוב להתחיל את העניין מוקדים ככל האפשר. אם באים אחרי כמה חודשים בטענה שלא קיבלו הצעות עבודה - זה כראה לא יעבוד.

כמו-כן, מי שמגיש תביעה - שיתכונן לתביעה נגדית. אני מניח שזה נסיון להפחיד את התובעים.
עוד אחד שנפל קורבן
15 בפברואר 2009, 12:26
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לידיעת כולם,

החברה האלה כבר עושים את הקטע הזה שנים רבות מאד. מעבר לאביב הפקות וקיץ פרסומאים שאורן כהן מנהל היום, הוא היה בעבר בעוד חברות. למשל - רייטינג זום הפקה 2002 , סטטוס מודל 2000. אני מניח שאם נחפש עוד - נמצא עוד חברות כאלה. בכל אחת מהן שופטי ישראל הרשיעו אותו ואת שותפיו וגינו אותו ואת החברות על דרכם הנלוזה, גם בתביעות קטנות וגם בבית משפט השלום ( למשל http://www.lawyers-firm.co.il/apage/22906.php, http://www.courts.co.ilלמשל/SR/shalom/ss0213678.htm) מעניין שעדיין לא כלאו אותו. בסטטוס ניהלה את העסק אחת בשם לימור אדליסט. מישהו נתקל בשם הזה באביב הפקות?

ותגידו - מישהו יודע מה השמות של העובדים שם? נראה לכם שאליזבט ושי הם שמות אמיתיים? יש למישהו איזשהם פרטים על החברה האלה?

בהצלחה לכל התובעים.

עוד אחד שנפל קורבן
16 בפברואר 2009, 00:05
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תגידו התוכנית הזו של כלבוטק היא השבוע אני פניתי אליהם עוד לא חזרו אליי מציעה לכם גם לפנות אם הם יראו הרבה מתלוננים הם יחזרו אלינו.
נראה לי שאליזבת זה שם אמיתי אחרת בכלל אין חוזה וזה לא תקף אם היא חתמה בשם בדוי
bi
16 בפברואר 2009, 13:53
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אצלנו לא חתמה אליזבט, אלא סמדר.
תשובה ל- bi
16 בפברואר 2009, 14:07
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני מת לדעת מה שם העובדים הנוכ.ים.. שעובדים שם

נראה אותם נופלים בפח , אם משהו יודע שיפיץ
סיפורים מהקופסא מאת אביב הפקות...ואורן כהן
אחד שנפל בפח (האתר שלי)
16 בפברואר 2009, 22:33
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום לכל הנפגעיי אביב הפקות...
הנני ממליצה לערוך כתב תביעה אחד גדול כנגד אביב הפקות ועובדי המשרד ולהגיש אותו לבית המשפט.
כמו כן עלינו לפעול לבקשה למתו צו מניעה זמני וקבוע לפעילות של החברה הנ"ל ופרסומים מטעמה באינטרנט.
בואו באמת נהיה רציניים, נפסיק עם התגובות ונתחיל עם התביעה.
צריך לדפוק אותם כמו שהם דפקו אותנו.
באו נתאחד ונעשה את זה.
לערוך תביעה זה לא קשה, בואו נעשה את זה, ונלך לבית משפט
תהיה תביעה ענקית, נבקש גם פיצויים, וגם עוגמת נפש...
בואו איכשהו כולנו ביחד ניצור קשר ונתחיל לפעול.
למי יש הצעות איך נעשה את זה.


עדן
17 בפברואר 2009, 12:21
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עדן יש פה אנשים שהשאירו את המיילים האישיים שלהם אז אם יש לך מישהו שמבין בזה תכתבי לנן למיילים ואז נוכל להפגש ולדון איך עושים להם את מה שהם עשו לנו
bi
17 בפברואר 2009, 14:21
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אפשר לקחת עו"ד ואפשר לנסות לבד
אנחנו הרבה אנשים, ולא זקוקים לעו"ד
נביא פסקי דין כנגד החברה ונתקדם עם זה
השאלה אם ירצו להוציא כאן כסף על עו"ד אם לא אז נצטרך לעשות את זה לבד
אני במקרה עובדת במשרד עו"ד והוא יכול לעזור לנו לערוך תביעה...
עדן
17 בפברואר 2009, 15:03
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תכתבי לי למייל וגם לכל האנשים שהשאירו פה מיילים ונקבע במקום נייטרלי להפגש ולראות איך אנחנו פותרים את העיניין הזהbibi0806@gmail.com
bi
17 בפברואר 2009, 17:47
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

0806bibi@gmail.com סליחה עדן קודם נתתי לך מייל שגוי מקווה לשמוע ממך בקרוב
bi
17 בפברואר 2009, 17:48
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

האביב הפקות וגם קיץ הם נוכלים היה כתבה על זה היום בכולבוטק שהם מרמים אנשים והאנשים התמימים משלמים הרבה כסף בשביל אודישן ואחרי כמה חודשים הם לא מקבלים עבודות לא פרסמות לא דיגמון כלום קיצר רמאים ולא כדי להאמין להם קשה לי להאמין שלא תבעו אותם עדין ולא הורידו להם את האתר
בן
18 בפברואר 2009, 23:02
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הייתי באודישן (על הבירה) ועברתי אותו בהצלחה. טרם הגעתי אליהם טרחתי לבדוק קרדיטים בסיום תוכניות בטלוויזיה ו"אביב הפקות" אכן הופיע שם. כמעט וחתמתי אך הייתי ללא אמצעי תשלום בפגישה (מי חשב שהוא הולך להוציא כסף בפגישה עם סוכנות ייצוג)וכשיצאתי מהמשרד השפעת ה"קסם" של המלהק פגה וחשבתי על הפרטים - 370 ש"ח (+מע"מ) להחזקת עמוד בודד באתר אינטרנט? עלות החזקת עמוד? מה גוגל או פייסבוק יעשו. הבנתי שאין מצב ומייד התקשרתי לומר שאני לא בעניין (כמובן שהמלהק היה עסוק מידי וענתה פקידה או משהו)
ולהלן דעתי

אביב הפקות אכן סוכנות שמקבלת עבודה ממפיקים ומוסרת עבודה למיוצגיה. אך, היא החליטה לעשות כסף נוסף על גבם של המיוצגים. המשילו את זה לסרסור שדורש מהזונה כסף עבור ההגנה שהוא מספק לה ועבור ה"פרסום" שלה בנוסף לאחוזים מ"עבודה" של ממש. וזה המצב לדעתי.

מסקנה:

סוכנות שדורשת כסף מתאימה למי שלא יכול להתקבל לסוכנות שלא דורשת כסף מכל סיבה שהיא(ויש עשרות כאלה בארץ, רק שנראה אתכם מתקבלים אליהם) כי מי שלא ניגש לאודישנים (גם אם זה פעם בחצי שנה) כנראה שלא יצליח, ומי שכן, יש סיכוי שכן (ויוצא מן הכלל דודי בלסר שהתגלה ברחוב או בטיול לפולין או משהו כזה. אנשים גם זוכים בטוטו. אז מה....)
אור
19 בפברואר 2009, 04:49
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תגידו מישהו יודע מה אנחנו אמורים לעשות עכשיו אחרי שהוכיחו חד משמעית שעבדו עלינו?
bi
19 בפברואר 2009, 11:13
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לאור תוכנית של אתמול, אני חושבת שלשופטים לא יהיה יותר ספק שהם רמאים, הרי ברוב פסקי דין שנכתבו עד היום נקבע כי חב' אביב הפקות לא הפרה עימנו שום הסכם.
הנני מתכוונת להגיש תביעה אל בית המשפט, אם אתם רוצים להצטרף אשמח אם תיצרו עימי קשר במייל:
edenmul79@gmail.com
בשלב זה אני מתכוונת לשלוח מכתב דרישה אל החברה.
ניסיתי להשיג אותם היום וגם אתמול וגם בכל יום, הם לא עונים.
עלינו לפעול בהקדם שכן אם הם יפעלו להפסקת פעילות החברה אנחנו נאכל אותה.
עדן
19 בפברואר 2009, 13:13
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עדן היקרה האם את משתמשת בשרותי עורך דין? אם כן אני מציעה לך לאסוף את כל כתובות המייל ומספרי הטלפון שמפורסמים פה ,בפורום של כל בוטק ובאתר תגובות כמו זה של קיץ פרסומאים תקבעי עם העורך דין ותכתבי לנו מתי ואיפה אני בטוחה שהרב יגיעו .קיץ פירסומאים זה גם של אורן כהן אולי גם מישהו מובטל שעבד במברה ישמח להיצטרף ולעזור לנו
bi
20 בפברואר 2009, 14:47
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תקשיבו אנשים יקרים פשוט תחייגו!!!! אמנון לוי0579999444
המתעב של אביב...
22 בפברואר 2009, 05:22
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כנסו גם לקיץ פרסומאים תקראו שם את התגובות הקשות זו אותה חברה עם שם אחר יש שם גם אינפומציה אישית על בעל החברה
bi
22 בפברואר 2009, 08:51
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אחרי שקראתי את כל התגובות כאן מזל שלא הלכתי לאחת מהסכנויות האלה כמעט נפלתי בפח לפני שנה וחצי אבל בסוף לא נרשמתי


עכשיו אני חתום בחוזה אם take2 אני לא יודע אם הם אמינים אבל הם לא הבטיחו לי מיליונים

הם גם הזכירו את הקטע הזה שהסוכניות שהמרמות אנשים מה שהם לקחו ממני על בוק צילום זה300 שקל בערך

נרשמתי לפני כמה ימים ועוד כמה ימים הם צריכים לעלות את התמונות שלי לאתר

עכשיו בכל זאת רציתי לדעת אם מישהו שמע עליהם משהו ואולי לא היה שווה לי ללכת על סוכנות כזאת אולי הייתי צריך לנסות סוכנות שקשה להתקבל אליה לפי המראה החיצוני שלי כולם אומרים לי לך לסוכנות או משהו אתה תצליח 100 אחוז אז אולי עשיתי טעות כי רשום בחוזה שאסור לי להיות בשום סוכנות אחרת חוץ ממנה[אני בן 18 דרך אגב]
אלמוני222
22 בפברואר 2009, 19:42
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש לי עוד שאלה אני חתמתי על חוזה אם הסוכנות "טייקי 2" עכשיו שאני יותר מברר את העיניינים

הרבה אנשים אומרים לי שזה בסך הכול סוכנות ניצבים ולא משהו יותר רציני

מה, זה אומר שעכשיו שנה וחצי אין לי סיכוי להיות בשום סוכנות אחרת יותר רצינית אותי לא הכסף ששילמתי מדאיג אלה שיש לי התחייבות לשנה וחצי ומה ששילמתי היה חד פעמי יש כזה מצב לבטל את החוזה ? כי גם ככה אין להם צורך בי כי אני לא משלם חודשי או משהו
אלמוני2222
22 בפברואר 2009, 20:05
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חברה יקרים בסטיפס על קיץ פרסומאים האנשים שם הלכו והגישו תלונה במשטרה נגד אורן כהן והחברה שלו אני מציאה שגם אתם תלכו כל אחד במקום מגורין להגיש תלונה במשטרה וגם מי שעדיין משלם צריך עצור את התשלומים אני הגשתי תלונה אתמול במשטרת תל אביב על רמאות וסחיטה של כסף תוך פעולת שכנוע אגריסיבית אל תשכחו לציין את התאריך שחתמתם על החוזה עם אביב ולהגיד שלכולנו אמרו שזה יום אחרון למבצע.
bi
23 בפברואר 2009, 15:00
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היי שמי מירי ואני רוצה להצטרף לתביעה של מי שתובע את אביב הפקות המייל שלי הוא miri_gd@walla.com והנייד 0523421981 נא צרו עמי קשר אודה לכם מאוד
מירי
23 בפברואר 2009, 17:23
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

http://www.reshet.tv/newsite/programs/תחקיר/colbotek/kolbotek_apply_form.aspx
תחקיר של כלבוטק על אביב הפקות וקיץ פרסומאים!!
ליקה
24 בפברואר 2009, 21:41
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אם יש פה עובדים לשעבר באחת החברות הבאות:
- קיץ פרסומאים
- אביב הפקות
- במרום
(כולן פועלות באותה שיטה)
אנא צרו קשר במייל:
junior1786@walla.co.il

תודה!
תובע
26 בפברואר 2009, 15:48
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


אין כמו במרום הפקות תוך יומיים מהרגע שנרשמתי אליהם
קיבלתי תפקיד ראשי בסרט כולנוע שובר קופוט
נאדה
26 בפברואר 2009, 23:30
-3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לנאדה ואיך בדיוק קראת את הטקסט "קופוט" חה חה חה קופות לידע כללי
אליעזר בן יהודה
27 בפברואר 2009, 13:04
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

נאדה שכחתי להוסיף "כולנוע" חה חה חה קולנוע לידע כללי
אליעזר בן יהודה
27 בפברואר 2009, 13:05
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני בבמרום ומרוויח 400 דולר ליום צילומים ראיתי היום שכל מי שרוצה להגיע לאח הגדול זה רק דרכם שהם אלו שבוחרים את האנשים לאח הגדול 2
תחפשו בגוגל "האח הגדול 2" ותראו הם מופיעים ראשונים משמאל
הם הכי גדולים במדינה והם סידרו גם לאחותי ימי צילומים בהמון כסף
ממליץ עליהם בחום
יגאל עובדי
28 בפברואר 2009, 00:38
-3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יגאל עובדי היקר אם הייתי קצת יותר חד היית מבחין בהבדל שפה מדובר בחברה בהנהלתו של נוכל בשם אורן כהן במרום הפקות היא חברה אחרת לא קשורה לעיניין פה ומנוהלת ע"י אדם בשם בן אופק אני שולחת לך לינק תעשה שיעורי בית לפני שאתה מגיב פה מדובר באנשים שנפגעו כלכלית ונפשית אז אנא ממך שים לב ובדוק לפני שאתה מגיב
http://www.bamarom.co.il/auditions/article_narrow.php?main=text&PageId=966
bi
28 בפברואר 2009, 09:27
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

במרום העניקה 100 מנויים חינם לנפגעי אביב הפקות/קייץ פרסומאים. אתם לא תאמינו! אביב הפקות התחזו לבמרום וגם במרום הגישו נגדם תלונה במשטרה!!!

מקור יודע דבר (האתר שלי)
3 במרץ 2009, 11:53
-2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לכל מי שמערבב בין שתי החברות.. תרגעו!!
במרום זה המוקד הארצי לאודישנים וזה משהו אחר, אביב הפקות וקייץ הפקות זה סוכנויות לא אמיתיות שהקים מישהו שקוראים לו אורן כהן. עובדה שאין כאן אפילו בן אדם אחד שמוכן להזדהות עם השם שלו שהוא נפגע מבמרום, לדעתי יש כאן אנשים מאביב הפקות שסתם ממציאים דברים - אל תאמינו!!! יותר קל להאמין לכולבוטק - הם עשו תחקיר רציני ואדון אורן כהן היה בכולבטוק פעמיים וגם באמנון לוי פעמיים, זה צריך להגיד לכם משהו!! תתעוררו כל המרחפים!!
דני ארז
3 במרץ 2009, 11:59
-2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מערכת סטיפס
המשפט של קיץ פרסומאים ואביב הפקות עומד להתחיל, אבל בכיוון ההפוך - הם תובעים את סטיפס ע"ס 3 מליון ש"ח, על שהוא מאפשר החלפת מידע ביניכם, הלקוחות.

כדי להיערך להגנה מולם, כל הנפגעים מוזמנים לרשום כאן בתשובות, את פרטיהם והמייל שלהם והסיפור האישי בקצרה, זאת על מנת שנוכל לתקשר איתכם במהלך ההגנה המשפטית מולם.

חוץ מהלקוחות, אנחנו מחפשים, לצורך המשפט, עובדים לשעבר של שתי החברות הללו ונותני שירות שעבדו מולם, שיוכלו לסייע בעדות ומיפוי של דפוס הפעולה של הבעלים והכפופים לו. עובדים לשעבר, אנא צרו איתנו קשר ב"יצירת קשר" שבתחתית המסך או בעדות כאן, בתגובות, בצירוף מייל (ניתן לבחור שלא יוצג באתר אלא רק לעינינו).

אני מבהיר, נצחון במשפט הזה יסלול לכם את הדרך לתביעה כספית אזרחית כנגדם, כקבוצת נפגעים מאוחדת.

ולסיום, המשפט שלהם כנגדנו קשור ברצונם למנוע מכם להתחבר, דרך הפלטפורמה של סטיפס. סטיפס עומד על הזכות לאפשר החלפת מידע, כל עוד אינו כולל השמצות וקללות ולשון הרע, אלא רק עדויות אישיות אמיתיות, כיוון שבעינינו זוהי מהות קיומו של האינטרנט וזכותכם האזרחית הבסיסית בו.

באופן אירוני, דווקא המשפט כנגדנו יוכל לאחד ולהפגיש אתכם לגוף מגובש והחלטי, למרות ודווקא בשל רצונם למנוע זאת.

בואו להיות איתנו בסטיפס, ביחד, להגנה מפניהם.

שלכם,
ד"ר נדב דפני - סטיפס
3 במרץ 2009, 16:16
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לכל המעוניינים לצפות בתחקיר כלבוטק שנערך על אביב הפקות
:]
5 במרץ 2009, 11:25
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אוקי. קורה פה משהו מוזר.
אני עוקבת אחרי הפורום הזה בערך לפני יותר מחצי שנה.
והיו פה המון תגובות של המון מתלוננים והבנתי ש"אביב" איימו למחוק.
אבל... כל ה"לקוחות המרוצים של אביב" מאיפה הם צצו פתאום?
זה כזה שקוף שהלקוחות המרוצים זה "אביב הפקות" בעצמם.
בושה בושה בושה גועל נפש. עבודה בעיניים.
אורן כהן- הראש של כל הארגון. אדם שפל שלא מתבייש לעבוד על אנשים בעיניים ולגנוב להם כסף שהם עומלים בשבילו רבות. עם כל הכסף שהוא מרוויח אני לא מסוגלת לקלוט איך הוא הולך לישון כל לילה עם מצפון שקט. אשכרה חצי מדינה שונאת את אורן כהן חח D=
אל תידאגו, גם אני נפלתי בפח . אבא שלי שילם חצי מהסכום ובבית כבר הבנו במה מדובר ולא הגענו לצילומים. אחרי שבועיים שלחו לנו מכתב של חיוב על הצילומים- שבכלל לא הגענו אליהם, קולטים?! אותו דבר קרה לחברה שלי. אבל. הגורמים העילאים יודעים לטפל באנשים כאלה והגלגל עוד יסתובב וכשזה יקרה הוא לא יצליח לצאת מזה. אני מאחלת לאורן כהן דבר 1- שיום אחד תבוא לאודישן ילדה שהמשפחה שלה היא עולם תחתון ואז כשהיא תגלה שעבדו עליה אורן כהן פשוט יפול ישירות. אותו דבר את אליזבט הדבה הגמדה מחוצ'קנת. כיעור
אחת
15 במרץ 2009, 04:09
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש אתר שאפשר להעזר בו חוץ מתלונה במשטרה תכנסו ותתלונו
http://www.tluna.co.il/
bi
15 במרץ 2009, 18:20
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום גם אני חושב שנפלתי בפח כי לפני 4 חודשים נרשמתי באינטרנת אליהם(אביב הפקות)ואז הם התקשרו אלי ואמרו שאני ואבא שלי נבוא לשם ואני כמובן התלהבתי טוב אני רק בן 11 ונסענו היא התחילה לחרוש לי בשכל ושכנעה אותי היא אמרה לי שיש לי כישרון לדוגמנות וזה וזה,אתם יודעים נכון?
אז אבא שלי חתם בחוזה(כמובן הוא קרא אותו)ואז ביום הבא נסענו להצטלם שם והצטלמנו ואז חיכינו חודשיים והתמונות שלי התפרסמו וכבר חודשייים לא לקחו אוי לפירסומות או משהו אחר ועוד אליזבת הבטיחה לי שפעם בחודש אני אבא לשם למשהו וזה וזה
ועד עכשיו שום דבר לא קרה,אז מה לעשות להתשיך לחכות או לפרוש ולתבוע אותם וכו'?
אז תעזרו לי!!!!!!!
מלאך המוות (האתר שלי)
16 במרץ 2009, 21:34
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

המשך לקודם!!!!!!!!!!:
אז גם אבא שלי התקשר והתקשר והמזכירה של אליזבת אמרה שהם יחזרו והם לא חזרו!!!!!!
וכל אחד יודע שהלקוחות שהצליחו זה הם בעצמם וגם אני יכול לבקש מחבר שלי שיבדוק את האייפי של מי שכתב הודעות מרוצות!!!!!!!!!!!!
מלאך המוות (האתר שלי)
16 במרץ 2009, 21:37
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני חושב שכולנו צריכים להתאחד ולטבוע אותם!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וגם אפשר לגשת עם זה למשטרה וגם לאביב הפקות יש להם האקרים שפורצים לאתר ומצנזרים(מוחקים) את ההודעות שלנו!!!
צרו איתי קשר: dithe_angel@walla.com
מלאך המוות (האתר שלי)
16 במרץ 2009, 21:55
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חסוי אני גם ההיתי באביב הפקות נירשמתי היתקשרו אליי אברתי אודישן ואז היתקשרו אליי לעשות תמונות עשיתי תמונות שמו אותן באתר אבל עברו חודשיים ולא הזמינו אותי היתקשרתי להם כל הזמן אבל המזכירה אמרה שיש לאמרגן שלי בגישות כל הזמן וזה לא יתכן כל פעם יש בגישות בקיצור עבר זמן היתקשרתי עוד פעם ודיברתי איתו והוא אמר שהוא שלח למישהו את התמונות והוא אמר לחכות אבל עבר זמן ועוד פעם היתקשרתי והוא עוד פעם לא ענה אמרו לי שהוא יחזור אליי אבל הוא לא חזר עכשיו אני יושבת ומחכה.
לא יודעת
18 במרץ 2009, 19:22
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

וואלה קראתי הרבה ממה שכולם כתבו .. ת'אמת אין לי מושג מה יש במרום ..
אבל מה שכן אני יכולה להבטיח שחברות הפקות אביב וואלה גנבי כספים !
אני כמו כל אחד ראיתי פירסומת באינטרנט ניחנסתי שלחתי פרטים יום אחרי זה התקשו אלינו והזמינו אותנו לבוא .
יום למחורת באנו אליהם אני ואמא שלי והם מילאו לנו א המוח בכל כך הרבה דברים שלבסוף יישר אמרנו להם כן בלי לחשוב פעמיים .
אמא שלי שילמה להם 8500 ש"ח בסדר כאילו וואלה גם לי עשו בוק "מקצועי" והכל ..
שמו ת'תמונות שלי באתר וסוכנת שקיבלתי אמרה לי ב-100% שאני הולכת להיתקבל לאנשהו ...
חיכינו וחיכינו והיתקשרנו בסו הם התחילו לסנן אותנו ..
ואתם כבר בעצמכם כבר מבינים מה קרה .. לא קרה כלום ! לא יצא לי מזה כלום !
אתם יודעים כמה דברים יכלתי לקנות על הכסף הזה וזה כאילו שאני ואמא שלי הבנו לחברה הזאת במתנה את הכסף !
הם שקרנים הם יגידו על החברה שלהם כל כך הרבה דברים טובים ולא יזכירו אפילו פרט אחד רע קטן !
אחרי כל הדברים הטובים שהם יספרו לכם אתם וואלה כבר תיהיו "מנותקים" ותסכימו "לשתף פעולה" ולבסוף יתברר לכם שסתם "הבאתם" להם את הכסף שלכם !
תחשבו פעמיים לפני שאתם עושים משהו אני כבר הבנתי את זה ..
חח סורי על החפירה תישמרו על עצמכם .. !
א'
20 במרץ 2009, 17:53
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

וסתכלו גם אם תתבעו אותם יצליחו לצאת מזה!!
ראיתי באינטרנט מיליון טביעות עליהם והם יוצאים מכולהם נקי נקי!!
אתם מאמינים???
מלאך המוות (האתר שלי)
29 במרץ 2009, 21:10
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שמעו אני יכול להוכיח שהם משקרים צרו איתי קשר באייסי:465666845!!
מלאך המוות (האתר שלי)
29 במרץ 2009, 21:14
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לפני שלושה ימים הלכתי לאודשן קצר באביב עברתי ושלחו אותי לעשות בוק ואמרו לי על אתר שאני יופיע בו אחרי 45 יוםושמפקים מסתכלים עליו מה השלב הבא אחרי הבוק מה קורה? כי אני ראה בהרבה אתרים שצריכים שחקנים ודוגמנים למה פשוט לא מקבלים וצריכים לחכות 45 יום עד שהאתר יעלה ? ומה קורה כשהאתר עולה ? ענו בהקדם על השאלה תודה רבה !
אדיר
9 באפריל 2009, 04:49
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היום- 13.4.09 הלכתי אם אמא שלי לאודישנים בתל אביב.
זאת הייתה זוועה!!!

חיכינו בחדר ההמתנה שעתיים או יותר בלי לעשות כלום!!
זה היה פשוט לא נורמלי!

אחר כך כשנכנסנו האישה אמרה לנו בכמה סוכנויות היא עבדה ובכמה סדרות וכו' וכו'...
משעמם..
אחר כך הייתי צריכה ללמוד כמעט בעל פה איזה טקסט שהיא נתנה לי..(סבבה מקובל..) אחרי זה היא אמרה לי תשירי שיר..(אווווקי..)שרתי איזה שיר.. ואז היא אמרה לאמא שלי כמה אני מוכשרת וכמה זה וכמה זה....
ואז היא אמרה לנו ללכת לאיזה איש שהוא יעשה לי צילומים או משו כזה ואחר כך אני יופיע באיזה פרסומת ואז באיזה סידרה ואז אולי גם בפסטיגל.....
אמא שלי שמחה וזה, והתלהבנו מהרעיון..
אחר כך היא אומרת לנו:"והכול רק יעלה לכם 3,200 שקל. תלכו לאיש הזה והוא יראה כמה את כישרונית. אחרי זה הוא יעשה לכם כמה צילומים ואז כשתקבלו את הכסף אני יקבל ממנו 20 אחוז מהרווחים."

אני ואמא שלי התפחלצנו!!!!
רצנו ישר לאוטו...
זאת הייתה אכזבה מאוד גדולה=[....
חשבתי שבאמת אני כישרונית ובאמת אני יכולה להופיע בכול מיני תוכניות ופרסומות...

כול האנשים שעכשיו רואים מה אני כותבת וחשבו ללכת לאביב הפקות
הם טועים ובגדול!!!
אל תעשו את הטעות שאני ועוד כמה אחרים עשו!!
פתי-של-ילדה
13 באפריל 2009, 17:36
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני לא צריכה לספר לכם את כול הסיפור מהתחלה כיט זה בדיוק אותו סיפור כמו של שאר הילדים....
תקשיבו!, חברה שתרצה אתכם בטלוויזיה לא תיקח מכם כסף!!!!

אבא שלי היה המון פעמיים בטלוויזיה והם לא ביקשו ממנו גרוש!!! אפילו לא אגורה!!!!!
והוא היה בטלוויזיה לפחות 3/4 פעמיים.

אל תפלו בפח!!!!!!!!
אפילו לא גרוש!
13 באפריל 2009, 17:54
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום!אם אני עדיין לא הצטלמתי וצילומים רק בעוד שבוע!יש אפשרות לבוא אליהם ולקחת חוזה?
ער
17 באפריל 2009, 16:04
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

צר לי לקרוא ולשמוע על כל אותם החברות שמשיגות דבר מה במירמה, לצערי אחותי גם נפלה בפח עם אותו סיפור יפיפה שנמכר לרובנו (שאת מוכשרת ביותר, את הפנים החדשות בטלויזיה ועוד...). וחבל מאוד שביהמ"ש אשר מכירים את ה"תופעה" אינם נוקטים עמדה שכנגד.
נטי ק.
21 באפריל 2009, 15:42
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום ,אני רוצה להצתרף לתביעה
valery29@walla.com
פראיירים לא מתים רק מתחלפים
22 באפריל 2009, 00:23
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אנ פשוט לא מאמינה !!!! גם אני "נפלתי בפח" קשות ,ואפילו ב2 סוכנויות . קיץ ואביב - הם התקשרו אלי והזמונו לאודישן , והבטיחו שיזמינו אותי לכמה הפקות במשך חודשלאחר שאצטלם בסטודיו מקצועי שלהם. חחחח... מקצועי אולי , אבל לצלם לא היה כל כך חשוב מה עם השער שלי ומה עם התמונות שיצאו , זה היה דומה לקו יצור ללא תו איכות , המאפרת נראתה לי בחורה נחמדה ומקסימה , אבל לאחר שראיתי תמונות , חושך בעניין האיפור בכלל לא התאים לי.:))))
נו טוב..... אמרתי אני אדבר עם אביב עם בחור שי היהי כל כך נחמד ונתן לי מס לחזור אליו - חייגתי שוב ושוב לא עונים.(חייבת להדגיש ששי לאחר שיחה שלנו אמר לי שמאוד חשוב לו שאתקשר ואספר איך היה בצילומים).התקשרתי , תמימה שכמוני - לא ענו לי !!!!
התמונות שלי עלו לאתר של אביב לאחר 4 שבועות, התקשרתי לדברם אותו בחור נחמד- בשם שי - שעשה לי רעיון, אמרו לי שהוא עסוק ולא נמצא,השארתי הודעה לחזור אלי. לאחר שבועה חזרו אלי ואמרו שטוב שתמונות באתר , אבל הכל תלוי במפיקים וברגע שתהיה עבודה יחזרו אלי. זה היה ב23/03- חייבת להדגיש שדיברו איתי בצורה מאוד מזלזלת. היום 22/04- התמונות שלי באתר שאביב כבר יותר מחודש , כמובן שכבר ירד צ'ק הראשון של 439- הראשון מתוך 8 .
ענתה לי בחורה שדבר ראשון - ענתה לי ב"הלו!!!" , ואחרי זה אמרה - "אני לא מבינה מה הטענות שלך" את סה"כ באתר בקושי שבועה וכבר רוצה לקבל עבודה!!! שאלתי לגבי עבודות , וסיפרתי שבשיחת העקרות עם שי - נאמר שלפחות פעם או פעמיים בחודש יזמינו אותי , קיבלתי - תשובה - "אני הנהלת כאן ויודע מה יש לנו , אף אחד לא יכול להפתיח לך דבר כזה , אני לא אומרת לך שאת משקשר, אבל... " כן , כן אני משקרת . על חשבון 3500 ש"ח ששילמתי .!!!!"
אנשים מה לעשות!!!!! אמרו שאביב שתשלום חודשי הזה יוכל לשלם בעזרת עבודות , אין לי ממש כסף לשלם !!!! איפה הצדק ?!?! מה עושים....מייל שלי reginadster@gmail.com- אשמח לקבל כל תגובה .
קורבן נוסף
22 באפריל 2009, 16:07
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מצטרף לתביעה

art82@walla.co.il
שונא אי צדק ומרמה
24 באפריל 2009, 11:44
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תגידו אתם רוצים להגיד לי שאחרי הכל הם עדיין עובדים................?
אני בהלם איך יש להם את החוצפה להמשיך את העסק המלוכלך שלהם.
נריה
25 באפריל 2009, 16:09
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מישהו באמת מתכוון להגיש תביעה???
rishon48@hotmail.com
rishon48@hotmail.com
26 באפריל 2009, 10:45
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חבר'ה שלום ,
כולם כאן מדברים על תביעה ,שלשום כתבתי מייל לעשרות אנשים ,אך בנתיים כולם שותקים !
אתם רוצים לתבועה או להשאר פראיירים ?!?
תיצרו איתי קשר

valery29@walla.com
אחד הפראיריות
26 באפריל 2009, 18:43
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש כאן אנשים שמתכוונים לתבוע??? אולי ניקח עו"ד ונשלם לו כסף?
עדן
28 באפריל 2009, 10:41
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לרצינייים בלבד!
אנחנו כמה חברה שפנינו, כל אחד לחוד, לעזרתו של טוען משפטי מקסים בשם משה גלס.
יש לנו כבר 11 תביעות בבית המשפט לתביעות קטנות בת"א ולכולנו כבר יש תאריכים לדיון.
מי שרציני באמת ומעוניין לעשות משהו לגבי אביב הפקות שיפנה למשה:
mgelles@kv-yavne.co.il

אנשים תעשו משהו! אל תשארו במסגרת הדיבורים והטוקבקים!
חשוב מאוד!
29 באפריל 2009, 16:07
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לכל ניפגעיי אביב הפקות.... בקרוב אני אעזור לכם עם כל המידע שיש לי(ויש לי),על תידאגו אני הפיתרון,למרות שאני לא שילמתי אבל אני עבדתי שם!!!!! עוד קצת סובלנות ואני אעביר אליכם הכל!!!!!!!!!!!!!!!
אנונימי
30 באפריל 2009, 18:13
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לכל ניפגעיי אביב הפקות.... בקרוב אני אעזור לכם עם כל המידע שיש לי(ויש לי),אני הפיתרון,למרות שאני לא שילמתי אבל אני עבדתי שם!!!!! עוד קצת סובלנות ואני אעביר אליכם הכל!!!!!!!!!!!!!!!
שימי שימי
30 באפריל 2009, 18:17
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

בבקשה שמישהו יענה לי , יש מישהו / מישהי שנמצא/ת ב- סוכנות ' לוק ' ,
האם צריך לשלם ? על בוק ? משהו ? .... בבקשה תהנו לי במהרה .
האם יבקשו ממנו כסף על משהו , ? בבקקשה תענו ללי !

אם מישהו רוצה להחזיר לי תשובה כאן - dodo_8@walla.com = אני יעדיף שזה יהיה באי- מייל .
בבקשה . :)
נויייה
3 במאי 2009, 21:21
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עידכון מאתמול - עצרו אותו והוא נמצא במעצר על רמאות

דיווח באתר של עיתון הארץ
סמי
4 במאי 2009, 08:39
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לכל המעוניינים אני מכירה את שני החברות.
"במרום" קיבלו את אחותי בת 12 אמרו לה שיהיה יום צילומים להביא בגדים וכו' ומשלמים 3500 שקל.
שטפו לאבא שלי את הראש והוא חתם אבל יום אחרי התקשר לבטל והם אמרו לו שהם מחזירים 50%
ואני אישית הלכתי לאביב הפקות הייתי צריכה לקרוא מנלוג תוך שתי דקות לראות על מה מדובר ולגלם את הדמות בטקסט.
בקיצור המלהק אמר שזה היה בסדר הקריא לי את זה .
והסביר לי על פרוצדורה שמשלמים כל חודש 380 שקל ומצטלמים ורק 4 תמונות מועלות לאתר ואז הם מיידעים אותך בקשר לעבודה מכל תחום:שירה,משחק,דוגמנותוכו'..
אמרתי לו אבל לא כולם מוכשרים בכל התחומים,לא עושים מבחן לפני לבחור תחום מסויים.
הוא אמר שמכינים אותי לפני כל אודישן ושולחים לפי מה שנראה להם מתאים.
הם אמרו לי שאפשר לשלב אותי בסדרות,אבל אף אחד לא מבטיח שום דבר סיכויי של אחד למיליון.
ההתחייבות ל8 חודשים כל חודש 380 שקלים ולא בטוח גם שתהיה עבודה(יש 5000 אנשים באתר)ווהסיכויי נורא קטן בקיצור עושים עלינו קופה.לא להתפתות.
איריס
16 במאי 2009, 21:32
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני פשוט לא מאמינה !!!! אני קוראת את התגובות כאן ואני בהלם אני נרשמתי לאביב הפקות ב-13.1 לאחר חודש וחצי התמונות עלו לאתר המלהקת שעשתה לי את האודין היא לא אחרת מאליזט ס. המפורסמת! גמלי היא מכרה סיפורים שאני מתאימה שאני ממש פוטוגנית ויש לי כישרון היא בילבלה לאבא שלי את השכל הוא קרא וחתם יום למחרת לפני שהגעתי לצילומים עברתי שם בכדי שאבא שלי יתן לה אליזבט ס.(ימח שמה!!) צ'אקים ואז הלכתי לצילומים ..המאפרת איפרה אותי כמו פקאצה הכל היה וורוד איפור כזה מוגזם נראתי ממש כמו בחורה זולה(במילים אחרות****) הגיע כבר מאי ועדיין לא קיבלתי אפילו שיחת טלפון אחת מהם פשוט בושה אבא שלי קרא איתי יחד את התגובות והוא אמר שזה כבר לא מעניין אותו ואין כבר מה לעשות שהוא ידע מראש שהכל בולשיט אבל עשה את זה בשבילי כמובן מה יכולתי לעשות אני בסך הכל בת 13 גמאני התלהבתי והאמנתי לבולשיט הזה ..טוב אני לא בטוחה שיש עוד מה לעשות אבל לא נורא על כל מקרה לפני אביב הפקות הייתי גם בבמרום שם בכלל אבא שלי נראה לי רצה לרצוח את המזכירה חיכינו שם המון זמן(לא יותר ממה שחיכינו באביב הפקות ..) אבל על כל מקרה בסוף סתם הגענו לאיזה שעה לתל אביב מרחוק אצל אביב הפקות אני ואבי חתמנו (לצערי) לעומת במרום שדרך אגב בבמרום עולה פחות 1800 לעומת ה-3500 שאבא שלי בבערך -380 כל חודש עד החודש השמיני.. אני ממש פונה לכל מי שאפילו רק שב על להרשם לחברות האלה אל תעשו את אותה הטעות של מילוני אנשים שסתם שילמו לחינם!
כן כן אני עוד אחת שנפלה בפח..
17 במאי 2009, 01:43
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני יודעת שגם אני נפלתי בפח אבל לא נורא אליזבט(אם זה שמך האמיתי כמובן) אני רק רוצה לברך אותך על כל הקופות שעשית עלי ועל עוד המון אחרים רק רציתי לומר שתתחדשי על הוילה החדשה שלך על האמר שיש לבעלך על היגואר שלך על הבריכה שבנית בחצר האחורית על המון דברים אחרים שקנית ועל העסק הענק שרק הולך ומתפתח לך ולחבריך לעבודה בהצלחה בהמשך דרכך ...

נ.ב.
רק אל תשכחי אלוהים עושה חשבון לכולם !


זאת שמפרגנתXD
17 במאי 2009, 01:58
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תסתכלו יש לי שיטה איך לתפוס אותם מי שרוצה שיצור איתי קשר:
dithe_angel@walla.com
dithe_angel@hotmail.com
igormandel1@gmail.com
ICQ=465666845
מלאך המוות (האתר שלי)
25 במאי 2009, 20:26
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם נפגעתי מאביב הפקות alligator17@mail.ru אולג
אולג
26 במאי 2009, 20:12
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תענו לי בבקשה.
לפני 3 חודשים נרשמתי ל"אביב הפקות"ועשיתי בוק והכל. ועדיין לא קיבלתי אותו, והתקשרתי כבר ואמרו לי לחכות, מה אני צריכה לעשות?
מאוכזבת
11 ביוני 2009, 15:14
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני עבדתי במרום הפקות ואני מציעה לכם לא להיכנס לשם! כי אם תיכנסו לא תצאו משם..
הם גונבים כסף לוקחים הרבה.. ועובדה שאין להם תפקידים.. כי לא יצאו משם הרבה~
רק לניצבים אולי
אל תירשמו. חבל על הכסף.
אניי
17 ביוני 2009, 15:42
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני פשוט לא מאמינה מה הם עושים שמההההה?!?!?
הם פשוט חצופים זה הכל !
היום הייתי צריכה ללכת לשם ואבא שלי עלה על זה שיש משהו מסריח !
אבא שלי התקשר אליהם ואמר להם לפקסס לו את החוזה.
אם הם לא מפקססים אז יש להם מה להסתיר 1!
בזכות התגובות ניצלתי מהרמאות שלהםם
ואת האמת אני רוצה שהם ירגישו אותו הדבר לי כבר נמאס לראות את הרמאות הזאת !
ומה לגבי התביעה? אני רוצה גם להשתתף !!
דברו איתיייייייייייייי @!!!21
הבנאדם שהכי שונא את מרום
24 ביוני 2009, 20:20
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אביב הפקות הם קבוצה של שרלטנים, עובדים על אנשים בעיינים, גם אנחנו נעקצנו על ידם ב-35000 ש"ח ואנו שוקלים תביעה להשבת כספנו, אין קשר בין מה שמבטיחים בעל פה למה שכתוב בחוזה ומה נותנים בפועל -כלום, חוץ מכמה צילומים לא רציניים באיזה מרתף עלוב אין שום דבר
לא קידום, לא אודישנים, לא חוזרים אליך וזהו, אל תלכו אליהם וכן לשמות הנוספים שיש להם, קיץ הפקות, מרום הפקות ודומיהם.
אנחנו אכלנו אותה אל תיפלו גם אתם בפח.
אורן
6 ביולי 2009, 15:00
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני כמעט נפלתי בפח של מדיה טי וי. הגעתי לחברה היה שם בחור בשם ניר שנתן לי לקרוא טקסט על בזק. קראתי אותו הוא התלהב הוציא חוזה ואמר שצריך לשלם 3,000 ש"ח. הוא הבטיח לי תהילה והבטיח לשלם לי 500$ ליום צילום. לא התבלבלתי כי כבר קראתי באתרים על חברות כאלו. אמרתי לו איך אתה מחתים אותי אם עדיין לא עשית לי אודישן לכלום. הוא ענה שזה האודישן ושמחר יום צילום ראשון ושצריך לחתום. כמו שאמרתי לא התבלבלתי ויצאתי משם מהר, הייתי גאה.
עצה לכל החולמנים:אל תפלו בפח הזה הם עובדים עליכם ומשפיעים עליכם כדי להוציא ממכם כסף. אם יש לכם כשרון אל תמהרו הוא לא בורח לשום מקום.
ירין
7 ביולי 2009, 03:05
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש עוד מישהו שהיה במדיה טי. וי
אנה
9 ביולי 2009, 16:48
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אביב הפקות - ראו הוזהרתם!
חברה בלי אמינה, יחס מחפיר ללקוחות שלהם, אי קבלת התשלום בזמן אם בכלל!
רדפתי אחריהם במשך 8 חודשים עד שראיתי כסף, יצאה לי הנשמה.
התקשרתי אליהם ובקושי ענו לי, היחס ללקוחות ששילמו 1800 שח כמוני, מזלזל, בלתי מקצועי!
חברה מתחת לכל ביקורת! לא ממליצה לכם לחתום איתם על שום דבר.
תיזהרו!
גת
20 ביולי 2009, 14:28
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

רק שתדעו שחברת אביב הפקות שינתה את שמה ל- gomodels או gotalents
גו מודלס / גו טאלנטס ברחוב יצחק שדה 17 תל אביב
הכל שקרים, מעשי מרמה, תחבולות ועבודה בעיניים!

ראו הוזהרתם! לא לחתום! לא להגיע!
פזית
30 ביולי 2009, 12:43
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני גם נפלתי בפח של אביב הפקות,
ואני רוצה להשתתף בתביעה זה האימייל שלי:
shir_mofet@walla.com

שיר
4 באוגוסט 2009, 18:03
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום לכולם
לאחרונה נתקלתי בתביעה ייצוגית כנגד במרום הפקות וזו לשונה :
"גביית תשלום עבור הודעות SMS ששלחה במרום הפקות ללקוחותיה תוך שהיא מחייבת אותם ב-5₪ עבור כל הודעה וזאת מבלי שהלקוחות נתנו לכך את הסכמתם"
בזכות עזרתם האדיבה של חברות הסלולר וכמובן ספקיות התוכן "סלאקט" ו-"יוניסל" :)
אני שמח שמישהו לקח את העניין לידיו ועשה את מה שהיה צריך לעשות מזמן.
מצורף קישור.
לידיעתכם,
לקוח מרומה.
לקוח מרומה
5 באוגוסט 2009, 17:27
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מי שרוצה לתבוע בקשה ליצור קשר 0542163224
תמר
5 באוגוסט 2009, 17:27
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כדאי שתפסיקו לבלבל בין החברות.. התביעה היא נגד אביב הפקות ולא נגד במרום.
שחר חן
10 באוגוסט 2009, 10:05
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני רשומה במרום הפקות ודווקא מרוצה
שוללחים אותי לאודישנים ומדי פעם אני גם מקבלת תפקיד
ואז גם מקבלת כסף וגם נהנית.. זה כיף
אלמוג
10 באוגוסט 2009, 10:13
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


לידיעתכם ! סלקום ואורנג מחזירות 4 מליון ש"ח לנפגעים של אתר פופיק
ששלח הודעות וחייב ב5 ש"ח גם אנשים שכלל לא נרשמו אצלו !!!

תקראו בכלכליסט
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3346762,00.html

זה אומר שיש תקדים מצוין עבור כל הנפגעים מרמאויות דומות !

מורן
11 באוגוסט 2009, 18:31
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היי

תופעה חדשה !

אביב הפקות שולחת מכתב וצעה לפועל!!!!!


תצרו איתי קשר !!!

רוצה להצטרף תביעה!!!!

poplaval@gmail.com
val
14 באוגוסט 2009, 03:17
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אביב הפקות וקיץ פרסומאים באמת רמאים ניסיתי אותם! והבנתי זאת אחרי שהלכתי לסוכנות אמיתית עלית מודלס!
אבל יש מקום אחד ניקרא מדיה טיוי וזה עכשיו פעול בצורה חדשה הם אמרו לי שהם רוצים לפרסם ילדים קטנים גם דוגמניות שאפילו אין להן גובה ממש
אני לא יודעת עם להרשם לזה? תעזרווווווווווו ליייייייייייי
הם עשו לי הנחה גם בגלל אמא שלי
שאין לה כסף לשלם והם יותר מקצועיים אבל יש לי סיכוי???????
אני רוצה לקבל עבודותצ ולהתפרסם. :0
אילנית
14 באוגוסט 2009, 08:42
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אילנית- כדאי שתקראי עליהם קצת באינטרנט ותראי אם הם רציניים או לא
אני לא מכירה את השם שלהם, אז לא יכולה לעזור..

זה גם ץלוי אם את רוצה לדגמן או לשחק. אני לא דוגמנית, אלא שחקנית מתחילה וחובבנית אבל נרשמתי לחברת במרום הפקות ודרכם קיבלתי אודישנים לסדרה חדשה של ערוץ 2 שאמורה להתחיל לצטלם בקרוב. אני מקווה שאני אקבל תפקיד קטן ומשם אמשיך להתקדם. יש להם כמה מסלולים שונים וחלק מהם את משלמת רק על הסמס עם המידע על האודישן (לא חייבים להוציא הון תועפות)..

בהצלחה!
אלמוג
16 באוגוסט 2009, 10:25
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום לכולם, יש כל כך הרבה שנפלו זה לא נעים -רציתי לומר כי אף אחד כאן לא כתב
איך הסתיים התביעה והאם זוכתם בתביעות?
סקרנית לשמוע,
בכל אופן אני חייבת לטפל בבעיה הופנתי להוצאה לפועל : ואני מתכוונת להלחם
מי שרוצה לעזור במידע אשמח בברכה אבישג
אבישג
7 בספטמבר 2009, 20:09
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חב' אביב הפקות שקרנים גדולים , מי שמתעסק איתם מסתבך
אליזבת השמנה מפילה אנשים תמימים-אנשים מכל הסוגים אשר האמינו לאשליה ולזוהר
ולכל ההצגה ולאחר שהם חותמים הלך הכסף ויש הרבה כעסים ועצבים אני ממליצה
אנא לא להתקרב לחברות הללו לא להוציא כסף בשום אופן -למה זה עוד ממשיך? הרי יש
המון הודעות מאנשים שאכלו אותה ואביב הפקות מקבלת את הכסף ברמאות
וניצול ונגרמת עוגמת נפש זה עצוב אני מקווה שבה' תבינו לא להאמין לפיתוי הזה.
חד משמעית אני מתכוונת לסיים עם הפרשה בה' בהצלחה ולאחר מכן לא אשתוק
למען כל הבאים אחריי כי אני רואה שלא חסר........
שגי
7 בספטמבר 2009, 20:16
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

האם מישהו כבר היה בדיון בבית משפט ויכול לספר מה היה שם
bi
18 בספטמבר 2009, 19:20
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היי

רציתי לדעת אקסטרז ובמרום הפקות זה אותה חברה הבנתי שזה אותם בעלים ובשניהם צריך לשלם כסף
השאלה היא האם היא אמינה או מחפשים רק לקחת כסף ולהיעלם
מישהו יכול לעזור לי בבקשהההההה
yr (האתר שלי)
21 בספטמבר 2009, 20:50
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

האם מישהו כבר היה בדיון בבית משפט ויכול לספר מה היה שם?

בבקשה ממכם זה דחוף לי יש לי דיון בקרוב
ליבי
22 בספטמבר 2009, 20:39
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני לא יודע מרום/אביב הפקות.

אני לא מהתחום של משחק כלל וכלל.
ראיתי באתר אקסטרז: דרושים ניצבים לעבודה יומית.
רשמתי מספר טלפון באתר.
מאז אני לא מפסיק לקבל הודעות ס. מ. ס "ממרום הפקות"
המציעות לי קריירה במשחק/ניצבות.
לאחרונה הסתבר לי לגמרי במקרה שעל כל הודעה שאני מקבל, אני צריך לשלם חמישה שקלים להודעה.

בחיוב הסלולרי רואים חיוב בשירותים מיוחדים-- חיוב עבור חברת UNICELL.

נסיון לבטל את השירות ע"י הסלולר לא הועיל,
הופנתי לחברת יוניסל שהסבירו לי את משמעות החיוב, הייתי בהלם, הבטיחו להסיר את החיוב ,
אבל אני עדיין מקבל הודעות ס. מ. ס.
ניסיתי לפנות למרום הפקות בעצמם אבל הם מתחמקים מאחריות ואומרים שאין ביכולתם לשלוט "בשירות".

****** - תחליטו בעצמכם..
שחקן בפוטנציה ממש...
23 בספטמבר 2009, 19:00
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אקסטרז=במרום הפקות!

הם רק שינו את השם
אריק
16 באוקטובר 2009, 11:43
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אם יש כאן מישהו שנפגע מחברת אקסטרז ניצבים extraz אז שיגיב
אריק
16 באוקטובר 2009, 11:45
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני חייבת לציין שהכל עניין של חינוך. גם את רומא לא בנו ביום אחד.
אני חונכתי בעבודה קשה, להשיג בזיעת אפיך מה שאתה רוצה.
בעקבות החינוך שקיבלתי מהוריי היקרים, אין עליהם ומחיי הקצרים עד היום למדתי
שאין משהו שבא בקלות לפחות לא לי וככה גם יותר נהנים מהחיים.
התחנכתי שאין הוקוס פוקוס, זבנג וגמרנו.
דנית1
2 בנובמבר 2009, 16:23
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חינוך.. חינוך.. חינוך.. אין כמו להרגשי טוב לאחר שאתה עובד קשה
לדעת שהחינוך שקיבלת הצדיק את עצמו
דנית1
4 בנובמבר 2009, 11:44
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אביב הפקות או גו מנגמנט או go management- מדובר באותם בעלים ובחברה ***** שעובדת בארץ בלונדון ובברצלונה. אני מצרף לינק הממחיש את התגובות בחו"ל.
רון
4 בנובמבר 2009, 21:28
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

"במרום הפקות" / xtraz
באם נפגעתם ו/או עבדתם אי פעם עם החברות האלו ונפגעתם מהם בדרך זו או אחרת, אשמח אם תצרו קשר למייל : the_lawaz@walla.co.il
בימים אלה אני מנהל תביעה כנגדם ודרושים לי כמה שיותר נפגעים על מנת שנוכל להשיב לכל הנפגעים את כספם.
מתחייב לשמור על סודיותו של כל פונה.
בכבוד רב ובהצלחה לכולם
thelaw
17 בנובמבר 2009, 13:09
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אביב הפקות עובד שם או מנהל שם את המקום אורן כהן זה אותו אורן כהן שעשו עליו כלבוטק
שרימה המון אנשים בחברת רייטינג זום הוא רמאי הוא לא יודע לעשות שום דבר חוץ מלקחת כסף מאנשים במרמה
כל מי שחושב ללכת לאביב הפקות
תתתתתת ררררר חחחח קקקקווווו!
מי שהיה שם ונדפק
תתת בבבב עעעע וווו אותם....!!!!!!!
הייתי בסרט הזה
25 בדצמבר 2009, 16:59
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלוום לכוולםם.
אני דיי לא מבייננה ייש פפה ממלא שאוומרייםם שאבייב הפפקוות נוכלליים וזה אבל ייש גם כאלה שאומריםם שיצאו משפ מפורסמים וזה אמין ול אמתחרטים וכאלה, אותו דבר לבמרום אפילו העובדות שם אומרות. אני חושבת ללכת לבמרום אבל אני ל איודעת התבלבלתי אבל תחשבוו על זה מכירים את האי? ארז ודניאל מורשת יצאו משם ועוד הרבה נוער יצאו משם לסדרות נוער ממש טובוות. אז אני לא מבינה במרופ הפקות אמין או לא?
לירז
11 בינואר 2010, 18:29
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מערכת סטיפס
לבקשת עורכי הדין של "במרום הפקות" נמחקו 11 תשובות פוגעות ומכפישות כלפי החברה, מצד גולשים, מי שלטענתם היו לקוחות ועובדי החברה לשעבר.

אנו מבקשים בכל לשון מהגולשים לשמור על לשון נאותה ולספר את סיפורם, מבלי לקלל או להשמיץ.

דיווח מכובד על ההתנסות שלכם גם לא יאלצנו למחוק את תשובתכם מהאתר וגם יסייע לאחרים ובכך יהיה אפקטיבי יותר מאשר קללות והכפשות.
14 בינואר 2010, 18:58
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום לכל חברי הפורום.
אנו מחפשים אנשים שיכולים לספר לנו מה בדיוק עושים ב"במרום הפקות". יש פה מגוון של תלונות וסיפורים בפורום ונשמח אם כל הכותבים ייצרו איתנו קשר כדי שנוכל להרים כתבה בחדשות השבת של ערוץ 10.
אנא פנו אלינו: naamal@10.tv
נעמה
19 בינואר 2010, 17:52
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

נעמה שלום
אולי אם תשאירי מספר טלפון נייח שקשור בערוץ 10 יתקשרו אלייך אנשים את צריכה להבין שהנפשות שכותבות פה נפגעו קשות ואיבדו חלק מהאמון שלהם ולכן אם צריך לענות לך רק במייל שלך לא יילך תני לנו מספר טלפון שקשור בערוץ 10 ותראי כמה אנשים יפנו אלייך כולל אותי שכבר הייתי איתם בבית משפט.
תודה ושבוע טוב
bi
30 בינואר 2010, 16:08
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

דיי, דיי ושוב דיי !
במקרה עברתי פה, לא יודעת איך הגעתי לפה אבל מה שיש לי להגיד
שלפני כשנתיים נרשמתי לאתר במרום ,
והיום? בקרוב אני יוצאת עם המון מידע על שחקנות ,
ואני הולכת להופיע.
ועם הרבה בוקים :P
אז תעשו טובה, במרום הפקות היא אמינה !
אבלין רפאלי
31 בינואר 2010, 01:10
-2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום.
אני מבינה ללב כולם. עברתי את אותו דבר.
אני חייבת להגיד שנפתחה סוכנות חדשה בשם כ. א. נ סוכנות ניצבים וביטים.
בפגישה הראשונה שלי איתם נדהמתי.
הם אדיבים, הם נמצאים במשרד מהמם ומשקיעים בך שאתה מגיע.
הם הראו לי עבודות שמחכות לי רק אם ארשם.
התשלום שהם ביקשו הוא 360 ש"ח ל-כ-ל השנה. אתם קולטים? פחות משקל ביום.
במיוחד שכשאר אתה עושה 3 פעמים ניצבות אתה מקבל את התשלום בחזרה. הם מראים לך מול העיניים את המחיר שאתה מקבל לא פחות מהמינימום והמחיר אף פעם לא משתנה.
איך שנרשמתי ממש בעודי יושבת שם קיבלתי כבר 2 הצעות עבודה ל2 תוכניות טלוויזיה כניצבת ואני ממשיכה לקבל הצעות.
חברים, אסור לשכוח כי אלה סוכנות ניצבים ולא סוכנות שחקנים, לפחות במקרה הזה.
אני נכוותי מבמרום שלקחו לי אלפי שקלים לשנה ומעט מאוד עבודות
אני מרוצה מאוד וממליצה למי שמעניין אותו ניצבות וביטים.
פאקינגגגגג פחות משקל בחוזרר והחזרתי את הכסף אחרי 3 עבודות, ועוד עשיתי הפקות שונות מאז משמע דפקתי את הסיסטם ולא הסיסטם דפק אותי
נועה
15 בפברואר 2010, 17:23
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שווה לקרוא תקראו עד הסוף
תקשיבו אני הייתי בחברה אביב הפקות והגיעו לי עד כאן עם השטויות שלהם!
ההורים שלי עבדו מאוד קשה בשביל לחסוך את הסכום שהם רצו - (אני ילדה). וכמובן שהם הבטיחו לי הרים וגבעות ואני רציתי את זה כל כך הם אמרו לי שאני מוכשרת באמת כבר הצלחתי לחלום על העתיד הוורוד וחתמנו על חוזה שבאמת לא ראינו את האותיות הקטנות כמו שאומרים שאמרו שהם לא מחויבים לתת לי עבודה ואז המשכנו לשלם כי כבר חתמנו וזה פשוט שבר לי אתצ הלב.. כל החלומות שלי התנפצו ועכשיו ההוירם שלי לא מרשים יל להיות באף חברה כי הם לא רוצים שירמו אותנו
תקראו עד הסוף...
2 במרץ 2010, 15:00
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


במרום הפקות היא המלהקת הרישמית והבלעדית של האח הגדול וכל התוכניות של ערוץ 2 וערוץ 10 כל הכוכבים מהעונות הקודמות מיוצגים בבמרום - בלי במרום אתה לא יכול להתקבל לא לאח הגדול ולא לשום תוכנית

נשארו 33 שעות לפתיחת האודשינים שלהם לאח הגדול 3 - ככה זה מופיע בהודעה שלהם
גרשון
12 במרץ 2010, 00:51
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


במרום הפקות היא החברה הכי גדולה בתחום כל השחקנים של ארץ נהדרת שבוע סוף האח הגדול הגיעו דרכה וכל מה שכותבים נגדה זה סתם מקנאה
רוז
28 במרץ 2010, 00:14
-2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תראו תראו במרום הפקות לא קשורה לליהוק של כוכב נולד ובכל זאת המודעות שלה מתחזות
למודעות של כוכב נולד 8 !

http://www.bamarom.co.il/minisite/?kn=69&kt=2&sv=
רותם
28 במרץ 2010, 19:30
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני נפלתי בחברת מדיה טי וי היא עובדת על אותה שיטה של חתימת חוזה ולקיחת 3000 ש"ח ואח"כ אין עם מי לדבר אף אחד פתאום לא מתעסק עם המחלקה שאתה צריך כל אחד מעביר אותך ללמישהו אחר ואתה יוצא טמבל אם יש תביעה אני מצטרפת
סיון
20 באפריל 2010, 19:37
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני אמור לגשת לאודישן של האח הגדול בבמרום הפקות. האם אחרי כול התגובות השליליות שאני קורה כאן שווה לגשת
מייקי
14 ביוני 2010, 22:44
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני ואבא שלי הלכנו לפני שנה בערך לאביב הפקות. נתנו לי טקסט ללמוד, והייתי ממש לחוץ עד כדי כך שבקושי יכלתי לשחק את זה. הם אמרו לי שהייתי בסדר ושאני יכול להיות ניצבת ועוד כל מניי שטויות. הם הביאו לנו חוזה והסבירו לנו על הכסף שנקבל. היינו אמורים לשלם משהו כמו 1000 שח באשראי/בצ'ק. אבא שלי ואני התייעצנו עם אמא שלי, והיא בחוכמתה הרבה אמרה לנו שהם בטח מרמים והכל.. מזל שיש לי אמא כזאת: )
לכל אלה שנדפקו מאביב הפקות-תפנו לכולבוטק או לאמנון לוי !
אל תתנו להם לדפוק עוד אנשים תמימים !
עידו
23 ביוני 2010, 22:16
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

במרום הפקות,
למי שבא לקרוא, תביעות על מחדלי החברה המציגה את עצמה כהכי גדולה בארץ.
לוחם אור
4 ביולי 2010, 17:39
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מערכת סטיפס
לגולשים!

לדרישות עורכי הדין של החברות השונות, אנו מוחקים תגובות שהן בחזקת הוצאת לשון הרע כנגדן.

אנו מבקשים שכל תשובה שעוסקת בחברות השונות תהיה מנוסחת בתבונה ותעביר את המסר ללא השמצות, קללות או הכפשות. ספרו את האמת שלכם ותנו לגולשים להחליט אבל הימנעו מהשמצות שעלולים להביא לתביעה משפטית כנגדכם.
30 ביולי 2010, 08:01
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה


שלום לכולם,

הנושא: ביקשתם להגיע לאודישנים, מכרו לכם חבילת צילומים + פרסומים, ואתם מבקשים החזר כספים.
אם מדובר במקרים של חברות: במרום, מדיה טי. וי. תל אביב, MEDIA TV TLV - יכול להיות שיש פיתרון.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בעקבות פניית אדם לסיוע, אבקש ממי שחושב שלכאורה נפגע מחברת "מדיה טי וי" או "במרום" כאשר הוזמן לאודישנים, חתם על הסכם ושילם כסף, יפנה אלי.
עלי להבהיר שלא כל הרגשה לא טובה היא פגיעה הנסמכת על החוק.
לא כל מקרה שבו אדם שחושב שלא קיבל תמורה זו פגיעה.
במקרה שאני מטפל נראה שלכאורה יש דרך שבה אוכל לעזור לבחור להחזיר את כספו.
יכול להיות שגם במקרה שלכם.

אני מתנדב כטוען בבית משפט לתביעות קטנות.

פרטי המקרה שאני מטפל:
בחור הגיע לאתר של "במרום" דרך פרסומת באינטרנט שדברה על אודישנים ל"בורר 3".
http://bamarom.co.il/auditions/index.php

כאשר טילפן נאמר לו שיגיע עם 2 תמונות.
כאשר הגיע נדרש למלא את כל הפרטים.
בשיחה עם "מראיינת" נאמר לאדם שהוא "בדיוק מה שהם מחפשים", אך במקום לקבוע אודישן דובר על מכירת חבילת צילום (בוק) + פרסום.
החבילה במחיר 8X375 תשלומים = 3,000 ש"ח.

למזלו שילם רק 400 ש"ח ולא את כל התשלום כי טען שאין ברשותו כרטיס אשראי.
לטענתו באותו יום ביקש לבטל את ההסכם ללא הצלחה.
בניסיונות לביטול נאמר לו שיהיה חייב לשלם 30%.

כל הניסיונות להחזיר את הכסף לא צלחו.
מלבד הטענות כנגד החברה, בבדיקה שעשיתי כנראה יש "חורים" בהסכם ויש דרך לסגת ממנו או לדאוג לקבל כספים בחזרה.
מאחר ושלחתי מייל ופקס ולא נעניתי וזאת לאחר שיחות עם מי שהוגדרה כמטפלת בעניין בשם בת אל, אנחנו מתכוונים להגיש כתב תביעה כנגדם הכולל החזר כסף ופיצוי.

יש מקרים שניתן לעזור ומי שמעוניין שיפנה אלי:
יש לבצע סריקה של חשבונית + ההסכם ומסמכים הקשורים למקרה ולצרף למייל.
יש לתאר את הקורות *במדויק* מרגע שראיתם פרסומת, דרך הרשמה באתר, כולל תאריכים, פגישות, שמות טלפונים, קביעת צילומים או בקשות לביטול, קישורים של האתרים.. בקיצור הכל!
המייל למשלוח החומרים razuriel@gmail.com
בנושא אנא רישמו: "אודישנים מדיה טי וי, במרום" ובאותה שורת נושא שם מלא וטלפונים.

הבהרה:
לא כל המקרים שווים אבל יש כאלו שניתן בהם לדרוש את הכסף בחזרה.
אני בטוח שיהיה ניתן למצוא אנשים שיעידו ששילמו ועשו את התהליך והצליחו.
מטבע העניין, מאחר שמדובר בהליך משפטי, צריך לבדוק את העובדות לפרטים כולל כל המסמכים.
אני פונה אך ורק לאלו שחושבים שנפגעו והפסידו כסף.
אני מעוניין לרכז כמה שיותר מקרים.
הפעילות בהתנדבות כטוען מוסמך בבית משפט לתביעות קטנות.

בהצלחה תוך כדי יושרה והצדק הטבעי.
אוריאל רז
אוריאל רז (האתר שלי)
4 באוגוסט 2010, 09:08
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

במרום הפקות חברה נהדרת נהנה מכל רגע קיבלתי כבר בחודש הראשון 5 אודישנים ותאמינו לי למי שיש בעיה איתם פשוט תבקשו הנחה וחצי ממה שקראתי פה אני רואה שלאביב הפקות אין בעיה להתעסק אם משטרה אז בוא נראה אם יש לה פחד נגד מיליון ילדים צורחים ועושים לו פנס על פנס קיצר אל תהיו פראיירים של אף אחד
אחד שהבין
13 באוקטובר 2010, 17:34
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום,
לפני בערך 4 שנים גם אני הייתי ילדה קטנה וחולמנית ואני ואימא שלי נרשמנו ל"אביב הפקות"-טעות חיי.
הם עשו לי כביכול אודישן, שבאמת כל אחד היה יכול לעבור אותו, ואחרי זה-החוזה. הם שיכנעו אותנו שאני מוכשרת ומה לא.. וכך, הם גזלו מאיתנו הרבה כסף (אם אני לא טועה סביבות ה-3500), עשו לי בוק ממש לא מקצועי וכמובן-לא היו שום עבודות ואפילו לא התקשרו. כשאני בעצמי לקחתי יוזמה והתקשרתי, טענותיהם היו "כנראה שאין לך משהו מתאים", אז מה עם כל ההבטחות? למה כשאמרתי להם שהחוזה יקר מדיי הם ענו לי "את תצליחי להרוויח אותו מאוד מהר" האומנם?
אני לא ידעתי אז שרימו אותי, חשבתי באמת ובתמים שהבעיה בי. רק מאוחר יותר אני הבנתי שהיה מדובר בשקר אחד גדול ובניצול, הם עושים קופות שלמות של כסף מדי יום בגלל אנשים תמימים שבסך הכל רצו קצת תהילה והצליחו לקנות אותם באמצעות הפרסומות שלהם למשל "רוצה להיות כוכב גדול?" וכו'.
מאוכזבת.
shirley_50@walla.co.il
שירלי
4 בנובמבר 2010, 21:21
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ל8 חודשים? 3500 שקל באביב הפקות. במרום שנה זה כולה חצי מהמשכורת של אבא שלי
ואבא שלי מקבל 3500 שקל ובמרום לשנה זה כולה 2180 לכל השנה כולל עבודות שמביאים לי וסדנאות omer9876543210000@walla.com
עומר
12 בינואר 2011, 08:07
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אם אתם רוצים לעשות לעצמכם טובה בחיים אבל בחיים אל תאמינו ל"אביבב הפקות" גמאני נפלתי וככה גם 3500 שקל שהם בפסיכולוגיה ובתחכום לקחו ממני ובמיוחד אל תאמינו לאליזבת שמנסה לחרטט אתכם בתירוצים כמו:אתה נשמע טוב יש'ך פוטנציאל אבל זה לא משחק או שאתה חותם או שאתה עף.
בקיצור כל החברה הזאת ובמיוחד אליזבת יקבלו תעונש שלהם!
עוד אחד שאליזבת דפקה
2 במרץ 2011, 18:05
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אתם יודעים שאני קיבלתי עבודה ממרום בית ספר לבישול בערוץ החינוכי עם השף אבי ביטון ועכשיו אני אומר לכם במרום אמין! מי שבא לו יראה בערוץ החינוכי עומר טקלה חדרה אימייל omer9876543210000@walla.com
עומר
8 במרץ 2011, 16:30
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תסתכלו יום שלישי 31.5 בשעה שתיים בערוץ 22
טוב קוראים לי עומר

5 במאי 2011, 00:37
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שיטת חברות ההפקה (מנסיון חצי מר):
1) פרסם הודעה שדרושים אנשים למשחק ללא נסיון\לא מוכרים, ומשוך את כל החולמים להצלחה מהירה
2) תן להם "אודישן" (במקרה שלי לקרוא קטע על בירה - "חוזר אחרי יום עבודה.." )
3) שבח אותם ותן להם רמיזה כאילו הם הדבר הבא
4) הכנס פקידה שתגיד כי דרושים אנשים לאיזושהי סדרת ריאלטי ויש מגבלת זמן כלשהיא.
5) בקש כסף מהתמימים הסבר להם שזה בשבילם לצילומים ועוד..
6) אם יבקשו לחשוב על זה הזכר להם את מגבלת הזמן ואמור להם שזהו צאנס שחבל לפספס
7) החתם אותם על החוזה הדרקוני.
8) העבר אותם למחלקה ה"אמורה" לטפל בהם שככל הנראה לא יתקשרו אליהם יותר, ושכח מיהם.
9) אם יש איזשהו תפקיד איזוטרי ולא חשוב הרווח עליהם עוד כסף בכך שהחברה שמציעה את התפקיד (הוט למשל) תשלם לך קרוב לוודאי כ40% מהמשכורת שתקבל לאותו יום (אילו התמים היה הולך לבד היה מקבל מלא הסכום)

בפועל גרמת לאנשים לשלם לך כדי שיקחו לך כסף מהמשכורת וללא יכולת קידום משמעותית לרוב רובם של האנשים, שתה בירה או אלכוהול בלילה כדי שתוכל להרדם אחרי כל הרוע שעשית אחרי ששחקת באנשים, ושדדת את ממונם.
איתי
14 במאי 2011, 16:52
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום כולם.
היום זכיתי בתביעה נגד אביב הפקות.
אני חתמתי אצלם ולאחר שראיתי את הכתבה בכלבוטק ביטלתי את הצ'קים.
הם תבעו אותי בהוצל"פ, הגענו לבית משפט, וכיום, שנתיים אחרי, השופטת זיכתה אותי לגמרי.
שיהיה בהצלחה לכולם.
אני
19 ביוני 2011, 13:21
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

למישהו יש את הטלפון העדכני של אביב הפקות?
תודה מראש!
ניר
14 ביולי 2011, 15:36
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מדובר במכונת הונאה משומנת היטב, ואת זאת אני חושף כעובד בכיר לשעבר בחברה.
מלבד העובדה שבעל החברה פועל תחת שם בדוי לחלוטין ובדיקה קצרה בפסקי דין מעלה את העובדות, החברה מתמחה בפיתוי ילדים לקבלת מסרונים בנייד (SMS) בעלויות של עשרות שקלים להודעה - בעבור מידע על אודישנים פיקטיביים לחלוטין.

בנוסף, הלקוחות חייבים לשלם על בוק שנעשה בידי צלמים חובבנים במיוחד, ומובטח להם קורסים של משחק והתמודדות באודישנים. את הקורס, שיוצא לפועל לעתים נדירות ביותר, מעבירים אנשים ללא רקע בעולם הבמה והמשחק כלל.

על קירות המשרדים מתנוססים פוסטרים של אומנים, ומובטח קורסים ומפגשים עם אומנים אלו לנרשמים אך אלו פוסטרים התלויים על הקיר 5-6 שנים ויותר, ואין קשר בין החברה לשחקנים אלו כלל. רוב אנשי המכירות של החברה מבינים בשלב מוקדם של עבודתם שהם משתתפים בהונאה ובוחרים לא להישאר שם יותר. בעת ובעונה אחת החברה אינה מעניקה זכויות בסיסיות לעובדיה, ואין זה מפתיע.
אנשי המכירות מציגים חוזה דרקוני בפני בני נוער, והוריהם לעתים משלמים סכומי עתק על - בעצם כלום! - מסרונים של אודישנים פיקטיביים, הצעות לרישום לקורסי משחק שלא יוצאים לפועל לעולם, כרטיסים "מוזלים" לאירועים ועוד.

החברה אוספת נתונים של לקוחות באמצעות הונאה נוספת: פרסומות ענק נוצצות המציעות להשתתף באח הגדול, כוכב נולד ושאר מיצגי אימים טלביזיונים. מרגע שנרשמים בטופס המכוונן, מקבלים SMS לאישור נוסף ולאחר הזנת קוד באתר "במרום" שהלקוח מקבל, מתחילה הונאת המיסרונים. בנוסף כל חודש חודשיים הלקוח יקבל טלפון מאיש מכירות בחברה, בו יימסר לו כי החבר המעוניינת לראותו - ומשם קצרה הדרך עד להוצאת הצ'ק.
אציין כי החברה מסרבת לקבל כרטיסי אשראי לתשלום בהוראת קבע, מפני שאת זה אפשר לבטל מהר.

הורים: אם אתם באמת רוצים להציג את עולם הבידור בפני ילדיכם - אל תעזו לוותר על לימוד משחק אמיתי, בבתי ספר מוכרים ותוך הבהרה לילד כי זה לחלוטין לא מתאים לכל אחד ואפילו מהווה סכנה נפשית ללא מעט אנשים.
א. ר.
14 באוגוסט 2011, 11:27
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני מנוי בבמרום כבר שנה שנייה ברציפות, הם איפשרו לי הנחה גדולה על קורס משחק. למדתי 4 חודשים עם נתי רביץ, אוולין הגואל ועוד כמה מורים מפורסמים אדירים. מתוך איזה 200 אודישנים שקיבלתי מהם, יצא לי להתקבל רק ל3 בשנה הראשונה. השנה התקבלתי לתפקיד גדול בסרט שיצא לקולנוע וזה רק בזכותי, במרום רק הפנתה אותי למקומות הנכונים. היועצים של במרום חברים שלי בפייסבוק ואני מקבל יחס חם כל פעם שאני מגיע למשרדים שלהם. מומלץ ביותר.
שי מחדרה
25 באוגוסט 2011, 23:39
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היי לכולם, אני בת 11 ונירשמתי לבמרום לפני חצי שנה. גם בהתחלה לא האמנתי שזה אמיתי אבל אז רשמו אותי לקורס עם הילי ילון וקובי מחט מערוץ הילדים וזה עזר לי הרבה לביטחון העצמי ואחרי 2 נסיונות לא משהו באודישנים התקבלתי לסדרה חדשה לתפקיד קטן
יש הרבה אודישנים שלא קורים לי אבל יש הרבה שכן - אתם עוד תשמעו עלי!
לינור 11
25 באוגוסט 2011, 23:46
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני שחקן מקצועי בסוכנות, למדתי בבית צבי, ויוצא לי להגיע לבמרום רק כדי לעשות אודישנים מדי פעם לפרסומות או תפקידים רציניים. יש שם חברה מגניבים, יצא לי לדבר איתם כמה פעמים ואני חושב שהם עושים דבר נפלא עבור אנשים שחולמים לעבוד בעולם הבידור. זה פחות בשבילי כי יש לי סוכנת שמפנה אותי לאודישנים, אבל אם הייתי בתחילת הדרך, יש מצב שהייתי מצטרף אליהם לאיזה שנה כדי לצבור ניסיון.
מור
25 באוגוסט 2011, 23:55
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שמי סיגל, ואני אמא להילי בת 11. אינני יודעת הרבה על המרום הפקות אך ברצוני להזהיר את כולכם מפח שנפלתי אליו לאחרונה בסוכנות קיקיונית בשם - גו מנג'מנט. לפני כחודש בתי גררה אותי למה שהובטח לה כ-אודישן לפרסומת. אני ברוב טיפשותי האמנתי ל"מלהקת" שאמרה שבתי מוצלחת מאוד ושעבור 3500 ש"ח הם יוכלו לעשות אותה כוכבת. לצערי לא בדקתי את פועלה של החברה והוחתמתי על חוזה דרקוני שאינו מותיר לי שום אפשרות יציאה. בבדיקה מעמיקה שערכתי מצאתי ששיטת הפעולה זהה לסוכנויות שנסגרו בשל ריבוי תביעות כמו "אביב הפקות" ו"קיץ פרסומאים". בדיקה מעמיקה יותר הביאה אותי לגלות שזהו אותו הבעלים בשם אורן כהן שהקים את הגילגול השלישי לשיטה בשם "גו מנג'מנט". ראו הוזהרתם.
סיגל
26 באוגוסט 2011, 16:32
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הנוכלים יצאו שוב לבתי הספר ומפתים את הילדים.
נראו לאחרונה בבתי ספר בר"ג, גבעתיים ובת"א. כשהגיע למקום המשטרה, הם נעלמו כלא היו.

זהירות! אל תגידו לא ידענו
המורה מיכל
22 בספטמבר 2011, 15:23
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לידיעת כולם!
לפני כשלוש שנים נרשמתי לבמרום הפקות, לאחר 3 ימים שלחתי להם פקס ביטול מאחר ובן זוגי י לא הסכים שאמשיך ושוחחתי איתם והבטיחו לי שאשלם רק 150 ש"ח דמי ביטול
לפני שבוע קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל שאני צריכה לשלם להם תוך 10 ימים 4500 שקל!
על מה ולמה? אפילו לא הייתי שם?
זונות! והיום כשאני מנסה לדבר עם מישהו לשלוח פקסים וכו'... אין עם מי לדבר פשוט נוכלים
שוקלת להגיש נגדם טביעה חוזרת
תתרחקו הם פשוט זבלים!
טל !
1 באוקטובר 2011, 03:02
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

http://elyon1.court.gov.il/heb/tovanot_yezugiyot/695b.pdf

http://elyon1.court.gov.il/heb/tovanot_yezugiyot/501b.pdf

ואני מזמין אותך לפנות גם לאמון הציבור והמועצה לצרכנות, הם מטפלים בבעיות דומות עם החברה המדוברת.
לוחם אור
2 באוקטובר 2011, 16:46
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום רב, אני מעדיפה להישאר בעילום שם...
לפני כ שלוש שנים או 4 שנים... גם אני הגעתי לדבר הנקרא לכאורה "אודישן" ב"אביב הפקות"
נבחנתי שם ע"י אותו בחור שכולנו מכירים כבר את שמו, אורן...

תחילה הייתי צריכה לקרוא טקסט שאינו יאה לילדה בת 17.. הייתי כמעט בת 17 עדיין לא חגגו לי.
בכל אופן אגש לעיקר, אני אינני נפלתי בפח של אביב הפקות, אבל כן עברתי שמה הטרדה מינית.
אני מדברת ברצינות.

קראתי טקסט מאוד סקסי, וכמובן שניסתי לעשות אותו יותר תמים, שימו לב אורן הכניס אותי לחדר לבד ללא אבא שלי (אל תשכחו הייתי קטינה) ולאחר שקראתי את הטקסט נערך תישאול מקוצר..
עם המון שאלות מכוונות.

נישאלתי עד כמה רחוק אני מוכנה להגיע בשביל להתפרסם, מה אני מוכנה לעשות בשביל הפרסום והשאלה של גולת הכותרת הינה " מה הם הגבולות שלך\הקווים האדומים שלך"
כיאה לילדה בת 16 עוד מעט 17 שכל חלומה היה להיות שחקנית מצליחה, נאמר המשפט " אז הינה זה הזמן שלך להוכיח לי שאין לך גבולות ואת מוכנה לעשות הכל".

לא הבנתי למה הוא מתכוון, אבל הוא אמר את המשפט הבא..." זה רק אנחנו פה מה שקורה בחדר הזה ישאר בחדר הזה... אל תדאגי אף אחד לא ידע"... באותו רגע כאשר אורן החל לבחון את הגוף שלי... הבנתי מה קורה, ואמרתי לו שאני מוכנה לעשות הכל במסגרת תפקיד ולא מחוצה לו... אני לא אשכח את היום הזה לעולם, זאת הינה טראומה מאוד רצינית לילדה, בכל אופן... אבא שלי נכנס למקום ולא הסכים לחתום על החוזה, וטוב שכך... אורן שראה את האכזבה בעיניי לקח את מספר הטלפון שלי והביא לי את שלו, אני לא יכולה לספור על יד אחת את מספר הפעמיים שאורן הציע לי להגיע אליו "לשתות כוס יין".. הוא אמר לי שהוא יעזור לי למרות שאבא שלי לא רצה לחתום... ואני האמנתי... לא חשבתי בזמנו שזו הטרדה מינית...

ולבסוף הבנתי, הדחקתי המון ממנו בשנים האחרונות כי לא רציתי לזכור, אבל אני לא יכולה לשכוח שהוא ביקש ממני הוכחה לכך שאין לי גבולות ולהצעת כוס היין שלו... הסיפור היה יכול להיגמר אחרת אם לא הייתי עסוקה בבגרויות ובדברים אחרים בכל אופן..
אני מזהירה את כולם, ומבקשת מכל אבא\אמא\אח\חבר\סבא\סבתא שלקחו את הילדים שלהם ל"אודישן" עם אורן.. לשאול מה בדיוק קרה שמה בחדר...

אני יודעת שהוריי חינכו אותי מספיק טוב בשביל להבין שמה שהיה שמה לא הלך למקום טוב.
אבל יש דברים שחייבים לשאול... ץ אני מדברת בעיקר על בנות בגיל 16 ומעלה אם יותר קטנות שעברו גם כמוני בחדר... בנות שבעיקר קיבלו טקסט על "ממתק או חטיף"

תישאלו את הבנות שלכם או הבנים שלכם... בבקשה מכם זה חשוב לקח לי כמה שנים לדבר על כך לראשונה... וכן בהחלט הייתי מוכנה להעיד על כך בבית המשפט.

תישאלו את הבנות שלכן ואם הן קטינות אל תתנו להן להכנס אל "חדר האודישנים לבד"
תבקשו להיות נוכחים כאפוטרופוס מותר לכם... תחקרו את הנושא ותישאלו.. את הבנות
אם הן נשאלו אותן שאלות מוזרות כמוני.

כיום אני בת 21 וכבר לא חוזרת על היום הזה אבל מזהירה את כולם מהאיש הנורא הזה.
אנונימית- הוטרדה מינית
4 בדצמבר 2011, 18:16
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כל כך הרבה תלונות גם אני רשמתי את הילד לסוכנות.. ואני מרגישה מרומה.. יום ראשון הולכת לבטל בתקווה לא לקבל קנס כספי.. במידה וכן יש מחר לעשות תחקיר בכל בוטק על הסוכניות מי מעוניין להצטרף?
אורטל
13 באפריל 2012, 11:48
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שימו לב לאותיות הקטנות. למשל: כל עוד לא שלחתם פקס רשמי לביטול החוזה. הוא לא יבוטל לעולם. sms לא מספיק כדי לבטל את העסקה. כך אמר לי בשיחה בטלפון הנציג שלהם.
דנה
14 ביוני 2012, 12:34
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הם סתם חרא בלבן אני רק בת 13 ואני ממש רציתי להיות מפורסמת! ונירשמתי כלום לא יצא מזה!
1. הם אמרו שההם יעשו לי בוק כמו של הבת מיצווה ועשו לי אלבום תמונות ב40 שקל שילמנו עליו 1000שקל.
2. אנשים אמרו לי שזה לא שווה ושיבדו עלי בעניים אבל אני אומרת לכולם מיתוך ניסיון אל תעשו את הטעות הנוראה הזאת סתם הלכו 6000 שקל על מה על "אלבום תמונות" שהייתי יוכולה ליקנות בחנות ב40 שקל שילמנו עליו 1000 שקל בקושי הכניסו אותי לאודישן הכל תפוס והכל מבולגן.
אם אני רוצה שבכלל יענו לי להיתקבל לאודישן צריך להוציא תבריאות בשביל זה!
נגיד והיתקבלת לסרט\סידרה\פירסומת וכו ואתה לא מגיעה מסיבות אחרות ועם אתה לא חולה 1000 שקל קנס על זה שכאילו הברזת להם.
אני לא הקשבתי לאף אחד ולא לאבא שלי הוא רשם אותי לזה ואכלתי אותה מגיעה לי... אבל אתם אל תירשמו את הילדים שלכם וגם עם אתם רואים אתזה אני אומרת אתזה רק לטובתכם...
גם אותי הם פיתו וגם אותי זה סיקרן אני עוד פעם חוזרת ואומרת לא להירשם להפקות במרום מתוך ניסיון או בכלל לאיזה הפקה יש 1 למליון שמתקבלים עם בכלל.
הייתי יכולה לא לירשום אתזה ושתוכלו אותה ואבל לא חבל הכסף אל תעשו את זה לא להירשם!
אורין
4 ביולי 2012, 19:52
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

טוב מה חפרתם
בי
מריה הנסיכה ♥ ‏ (1)
10 ביולי 2012, 21:38
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

וואו חפרתם!
אני לא חרמונית,אני מעיל ‏ (129)
3 באוגוסט 2012, 15:42
-2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לאחרונה אפילו אבא של בן אופק (לשעבר יניב בן שושן) המשמש מנכ"ל במרום הפקות זכה בפס"ד שתבע את בנו ואת החברות שבבעלותו בסכום של למעלה מחצי מליון ש"ח.

סע (ת"א) 39641-11-11 יום טוב בן שושן נ' במרום הפקות 2004 בע"מ

אינשם
2 בספטמבר 2012, 02:35
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חוזה כזה ברגע שנחתם הוא חוזה לכל דבר ועיניין.
ריקי - עורכת דין
16 באוקטובר 2012, 16:36
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

החברה במרום הפקות, המוקד הארצי לאודישנים אמינה?
בבקשה תענו
אנונימי
25 בנובמבר 2012, 19:56
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אנחנו חתמנו ושילמנו כמה אלפים עם חברת במרום הפקות,, אנחנו פגועים מהם קשה, ובנוסף אי אפשר להתנתק מהם, ובטח שלא נותנים לנו את הכסף, לא מתיחסים לפניות שלנו, מזלזלים בנו!
אנחנו בתהליכים עם עורך דין לארגן תביעה!
נשמח לשמוע עוד דעות ואנשים שנפגעו ומעונינים לתבוע אותם!
ורד
8 בינואר 2013, 21:51
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חבל שעוד ועוד אנשים תמימים נופלים בפח
ועוד נראה שעובדים שם עובדים כביכול רציניים
צריך לסגור להם את המקום
חבורת מאפיונרים גנבים, אחד אחד צריך להעצר שם ע'יי המשטרה
לא להאמין שנותנים לזה יד

28 בינואר 2013, 09:41
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שקרנים גנבים רמאים הם מזייני כיסים של אנשים כמונו

ועובדים על אנשים שבסך הכל עושים טובה לחברה בכך שהם מצטרפים

לתעשיית הבידור הזולה והעלובה של מדינתנו המלוכלכת בד בבד מצמררת

מחד גיסא הם אונסים אותך עם פרסומות קופצות באינטרנט מאידך גיסא

אתה מוצא עצמך משוטט ברחובות בעוד עלוני הפרסום המטונפים שלהם עפים

לפיך צריך להעמיד אותם לדין!, לתבוע, לפרסם, להתלונן, להוציא את זעמינו על אותם

נבלות שלקחו את כספינו בין אם עבדנו קשה לכך ובין אם לא כסף זה כסף!

בושה גועל חלחלה צמרמורת תתחילו להגיב


דופק הדופקים הדפוקים
28 בינואר 2013, 17:59
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עוד משהו לגבי התופעה המעוררת את חלחלתי:

כל אלה ש- "ממליצים בחום" על ההרשמה לסוכנויות ה-שחקנים/ביטים/ניצבים

אני בספק אם אתם אומרים את האמת וגם אם כן זה נדיר לראות אדם שיצא לו משהו

מהאסון הזה--- ואני מאן יאק אם אותו אחד/אחת שלקחו אותו/אותה לסטי צילומים אין פרוטקציות

וכל מי ש "ממליץ" לכם על ההרשמה הוא אחד מאותם האחראיים על "סוכנויות השחקנים"

העלובות המדוברות... כשאנחנו מקבלים הצעות כאלו אנו אפילו לא חשים שאנו נמצאים בתוך כוורות אווילים סחטנים מגעילים! אל תוותרו וקחו אימיילים של אנשים שלוקחים יוזמה ומנסים
להילחם בהם ובסוללת עורכי הדין העלובה של היצורים מרתיחי הדם האלו! בסופו של דבר רק
תרוויחו
דופק הדפוקים הנדפקים
28 בינואר 2013, 18:41
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ואי אני פשוט מרחם על אותם אנשים שגם כרגע לא רואים את הטענות האלו
הולכים וחותמים על החוזים האלה של סוכנות ניצבים וכאלה. זאת עבודה בעיניים
חבל על הכסף שלכם, חבל! גם אותם אנשים שכבר עבדו עליהם בחברות המוצגות כגון:
XTRAZ ואביב הפקות- 2 חברות שעושות כסף מרמאויות של אנשים מסכנים. אני מקווה שלהבה,
תלמדו לא לסמוך על חברות כאלו תאמינו לי הם יכולים למצוא אנשים מוכשרים אם הם רוצים...
ובטח שלא לחתום ישר על החוזים שלהם..
ככה הם "מתפרנסים" מה לעשות זכותכם ואפילו חובתכם המלאה לתבוע אותם..
לפי דעתי גם בזימון בית משפט לא צריך אפילו עורך דין זה רק לעשות רושם..
בדיקה קודמת לביצוע שטות
28 בינואר 2013, 19:11
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חברה של רמאים שקרנים ונוכלים! אני נירשמתי באתי לשיעור אחד וביטלתי נאלצתי לשלם קנס של 3000 שקל ועכשיו אחריי שעברה שנה מאז שסיימתי שסיימתי לשלם מתקשר אליי עורך הדין שלהם וטוען שיש לי חוב של 5000 שקל אצלהם! אז אם מישהו כאן מארגן טביעה אני אשמח להצטרף!
תהל כהן
24 באפריל 2013, 13:56
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

זהירות אקסטרז רמאים ובמרום רמאים.. יש להם אותו בעל בית וצריך לתבוע אותו באופן אישי. בתי המשפט מוצפים תביעות. הם ועורכי הדין שלהם עושים בוחטה של כסף - עסק משתלם.

הם תעשיה שמבוססת על שקר ורמאות, הם מחתימים אותך ויודעים מראש שאתה נכנס למלכודת. צריך לסגור להם את המקום ולקנוס את החברה הזו, וכמובן מי שיכול - לא לעשות את הטעות ולא לחתום מולם על שום דבר.
אבי
23 במאי 2013, 14:42
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חוויה אישית על במרום הפקות:
אחרי יום וחצי שנרשמתי, החלטתי לבטל את ההזמנה מפני ששמעתי שמועות לא טובות על המקום דרך האינטרנט.
הודעתי לחברה שאני מעוניין לבטל את הרישום והם דרשו ממני 600 ש"ח (אם זיכרוני אינו בוגד בי)
אני הודעתי לחברה שאני לא מוצא לנכון לשם להם מפני שלא קיבלתי שום שירות מהם.
ונפרדנו לשלום לא כידידים.
לאחר שלוש שנים שמתוכם שנתיים קיבלתי ספאמיים, אחרי שלפחות ארבע פעמיים התקשרתי כדי בבקשה שיפסיקו לשלוח לי, אני מקבל מכתב על חוב בסה"כ 10,373 ש"ח. מחברת עורכי הדין המייצגת בגין ביטול הסכם חוזה.
לשיפוטכם רבותיי, לפי דעתי הם גנבים ומהזן המלוכלך והשפל.

Eyal27
27 במאי 2013, 13:46
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חברה של גנבים אחרי שאתה נרשם אליהם אין מענה טלפוני למספר שמצורף להסכם ורציתי לבטל ולא הצלחתי והם שלחו עלי עורכי דין על תשלום ללא שקיבלתי שום דבר מהם פשוט נוכלים! אני בטיפשותי לא ביררתי לפני הייתי מסוננוור אבל מי שקורא את זה שלא יתקרב אליהם
נפלתי בפח
14 ביוני 2013, 00:33
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שלום רב, כרגע מתגבשת תלונה בכלבוטק כנגד חברת במרום הפקות.
החברה מחתימה אנשים קשיי יום על הסכמים לאודישנים ע"ס 3000 שח בערך.
לקוח שהחליט לבטל את ההסכם עמם מבלי שקיבל כל שירות או תמורה,
מקבל מכתב תביעה מעורך דין ע"ס 13000 שח.
שומר נפשו ירחק -ראו הוזהרתם.
אלון
11 ביולי 2013, 23:35
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כל מי שנפגע מבמרום תקשורת שישאיר טלפון במדור ואנו נעביר פניה מסודרת לכלבוטק
אלון
11 ביולי 2013, 23:37
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני רוצה להגיד לכם שסוכנות במרום בע"מ... זה חברה של גנבים ושל רמאים.. אני נרשמתי לשם בשנת 2009 וקוראים לי עמית... באותה תקופה שנרשמתי לא יכולתי ללכת לא לאודישנים ולא לשום דבר כי קרה איתי מקרה חריג שזה הגיע עד כדי כך שהייתי צריך אשפוז בבית חולים בשער מנשה.. אני ואמא שלי התקשרנו לסוכנות וקבענו איתם כדי לבטל את המנוי אילו שזה היה כמעט בלתי אפשר... לקח להם זמן עד שהם הסכימו ודברנו עם כמה מנהלים ועם כמה אחראים גדולים שם עד שהם הסכימו.. בקיצור בסופו של דבר סיכמנו איתם שאני משלם סכום כלשהו אני לא זוכר בדיוק את הסכום.. והם יבטלו לי את המנוי בתמורה.. נסענו אני ואמא שלי לחיפה ללב המפרץ לסוכנות במרום הפקות כדי לשלם את החוב הקטן הזה שסיכמנו איתם כדי סגור את החוזה שם.. בקיצור הלכנו שלמנו וחזרנו הביתה בשלום... אחרי 4 שנים שזה שנת 2013 לפני כמה ימים קבלתי מכתב חוב בסה"כ כמעט 120000 ש"ח שתיים עשרה אלף ש"ח... קבלתי שוק אני פשוט מרגיש חסר אונים עכשיו אבל אני לא הולך לוותר להם על זה.. אני אכנס איתם משפטים ואני אלחם בהם עד הסוף וגם אם אצטרך להיכנס לכלא אני אכנס... אבל שקל הם לא יקבלו.. ושאלוהים ישלהם להם אחד אחד ובמשפחות שלהם אמן
עמר חמד-(עמית אשוואן)
15 ביולי 2013, 22:05
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אם יש כאן מישהו שרואה את ההודעה הזאת לעולם אבל לעולם אל תרשמו לבמרום הפקות!
הם החברה הכי לא אמינה שקיימת. אני נרשמתי אליהם לפני שנתיים, מעולם לא קיבלתי את הדברים שהם הבטיחו לי ובגדול שרפתי 2000+ ש"ח לשווא. לאחר למעלה משנה כשהמקום נקלע לחובות כספיים כמובן שלפתע קיבלתי מכתב מאיים ממשרד עורכי דין שמצא כי אני חייבת להם סכום של 3030 ש"ח.
כשראיתי את המכתב הייתי כל כך בשוק! לא רק שהם מנצלים אנשים תמימים ומבטיחים להם הבטחות שווא, אז גם יש להם את החוצפה לגבות מהם אח"כ כסף על דברים שמעולם לא התקיימו! החברה הזאת היא פשוט ביזיון, בדיחה וכל האנשים שפועלים בה צריכים לבקש הרבה מחילה מבורא עולם על עגמת הנפש שהם גורמים לאנשים, פשוט בושה.
כל מה שנשאר לי לעשות הוא לדאוג שאף בנאדם לעולם אבל לעולם לא יבוא לשם ויפול בפח שאני ועוד כמה אנשים טובים נפלנו בו.
anonimus
27 ביולי 2013, 01:58
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לפני שאני מציגה את הטענות שלי כלפי במרום הפקות, אני רוצה שיצרו איתי קשר כל מי שמעוניין לתבוע או לערער או משהו אחר, כדי לתת לסוכנות המתוקה הזאת את מה שמגיע לה. אני רואה הרבה שהתלוננו ואני רוצה להפיל אותם כמו שהם הפילו אותנו עמוק בפח!
אם אני אכנס שוב לאתר ואראה שיש הסכמה מצד כמה אנשים לתביעה ולארגון משהו אני יצור קשר ונפעל יחד! אני נשמעת חיה בסרט אבל בתור לקוחות נבגדים ובשביל ההורים שלנו שמגיע להם מעל ומעבר אני מוכנה לעשות הכל!

אני נרשמתי לבמרום הפקות לפני כ4 חודשים, וזהו הטעות הכי גדולה שנתתי להורים לי לעשות!
דבר ראשון בפגישה הראשונית לא נתנו לי לקרוא את החוזה אלא רק להורים שלי, אם הייתי קוראת הייתי צוחקת להם בפנים ועפה משם. ההורים שלי לא מבינים בדברים האלה וקשה להם קצת לקרוא בעברית אז לכן הם פשוט חתמו וזהו.
אם תשימו לב למי שנרשם לבמרום הפקות אין לו כלל זכויות. רק לשלם ולשלם ולשלם ואתה הוא זה שפוגע בהם והם חמודים ומתוקים והם לא פוגעים בך.
בהתחלה הייתי מרוצה והייתי שמחה על השירות הפשוט נפלא ועל הדברים שמציעים לך, כנראה שכ"כ הייתי רדופה אחרי החלום שלי להיות שחקנית שלא שמתי לב מה קורה סביבי, עד שגיליתי עוד ועוד דברים מלוכלכים על הבמרום הפקות ואני כל דקה אוכלת את עצמי ושואלת "מה עשיתי מה עשיתי" ואיזה עוול עשיתי!
רמאות הפקות צריך לקרוא להם! אלפי שקלים על כלום! שיתביישו להם! 4 מפגשים בודדים של סדנת הכנה לאודישנים 1200 שקל! וגם? זה לא מאורגן כמו שצריך והדבר היחיד שעושים זה יושבים ומפטפים על מה שעושים ובשיעור אחד זה מול מצלמה קטנה מעפנה שמחברים אותה למחשב בלי רמקולים, ובשיעור אחר הצגה קטנה על במה קטנה. ממש עבודה קשה מצד במרום! כ"כ מגיע להם 1200 שקל! פשוט בושה. אני יודעת שהם עושים ומלמדים וכו אבל למה כ"כ הרבה כסף? על מה?! איך הם הגיעו למחירים כאלה כוסעמק?!
הצילומים שלי היו מזולזלים ומאולצים, השיער שלי היה נוראי האיפור היה זול והמייקאפ היה כל כך מגעיל שהוא ייבש לי את עור הפנים, חצי שפתיים שלי לא היו צבועות, ועשו לי טובה שהלבישו אותי כמו "דמות"! אה, ותנחשו מי הלביש אותי? המאפרת! ממש עוד 300 ש"ח על סטיילינג! אני משלמת למאפרת מטומטמת כדי שתגיד לי איך להתלבש והלבוש היה פשוט מזעזע!
אבל ישלך זכויות? ישלך איך לצאת מזה בשלום? יש החזר כספי? ממש לא! פשוט גועל נפש ומירמה ונבזות מה שקורה שם ואני לא מאמינה שנכנסתי לדבר הזה בכלל! אני יודעת שהדרך ארוכה וזו עבודה קשה אבל בתור בנאדם שההורים שלה שילמו יותר מ10,000 שקלים על טיפשות ורמאות, מגיע לי שירות יותר טוב, אמינות והצלחה כמו שמובטח! ולמרות שבמרום הפקות היא סוכנות גדולה ומוכרת ובלה בלה בלה אם מישהו באמת יצא משם זה כי התמזל מזלו והוא התקבל לאודישן. וזה? נדיר!
אני כל פעם צריכה לעשות דרך ארוכה של 3 שעות על לתל אביב ואיך אני יוצאת מזה במיוחד כשההורים כועסים ואני מאוכזבת ונבגדת?

ועוד סיפור: התקשרו אליי פעם אחת מאודישנים כללים. "שלום אנחנו רוצים להציע לך אודישנים כללים ביום כך וכך בשעה וזאת וזאת" אני התרגשתי עד מאוד אבל כדי להיות בטוחה שאלתי
"מהזה אודישנים כללים? איך זה הולך?" ובתשובה קיבלתי
"אנחנו נותנים לאנשים אודישנים מול מלהק וכך נותנים להם הזדמנות להופיע מול מלהק וגם להתקבל לאודישן, מה שאת צריכה לעשות זה להגיע לשם אנחנו נביא לך דף לדמות בהתאם לפרטים שלך ואת עושה אודישן מול מלהק"
ואני התרגשתי וקפצתי מהתלהבות שיש לי אודישנים ואולי יש לי סיכוי! אך לא רציתי ליפול בפח אז שוב שאלתי:
"זה בטוח אודישנים? מול מלהק מצלמה וכל מה שנמצא בחדר"
"כן כן זה אודישנים לכל דבר!"
אז הסכמתי. אבל משמוה הייתי צריכה הורה שזה היה נדמה לי מוזר. כי "במידה ואתקבל באודישנים.."
אז אבא שלי הנסיך הזה, יצא מהר מהר מהעבודה במיוחד כדי להסיע אותי מהצפון עד לתל אביב ובטח תצפו מה קרה:
נכנסנו לשם, המקום נקרא אודישנים כלליים, הם נתנו לי למלאות כמה פרטים לנתנו לי דף ללמוד.
נכנסנו לחדר והופ! איפה המצלמה? איפה המלהק? ידעתי שמשו מטומטם קורה כאן. תנחשו מה זה היה? עוד פגישה עם סוכנות שקרנית! היידד!
כל הסוכניות שקרניות ומלוכלות. אם נפלת על אחת טובה כנראה שיש לך יותר מזל משכל.

מביעה הזדהות עם כל מי שנפל בפח.
שרה. גמאני נפלתי.
1 בספטמבר 2013, 16:13
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני רואה שהשרשור כאן על במרום הפקות לא נגמר, אבל אני חייב לציין שלא רק שבמרום הפקות היא ה-חברה *הכי לא אמינה ביקום*, היא גם חברה נצלנית, רמאית ומאיימת. מאיימת במאות עורכי דין, (בטוח גם התגובה הזאת תימחק על ידי סטיפס בגלל עורכי הדין שלהם כי הם מאיימים גם על סטיפס וגם על כולם) על דברים ששולמו להם ועדיין מחפשים את הכסף וכל דבר הוא "אם לא תשלם, בית משפט" והם מוכנים להגיע עם אנשים שלא חייבים כלום ל"פשרות", פשרות על מה? על אי חוב? "אז במקום 20 אלף תשלם ככה וככה.." לא לוותר להם. אם מתארגנת ייצוגית, שלחו לי כאן הודעה באתר, אני מעוניין להצטרף. מהפחד הם מחליפים מנהלים וסוכנים, מפתים קטינים באינטרנט (פיתוי קטינים והבטחות לכל דבר מה שיכול להיות אפילו סוג של אונס - כי ההורים חותמים בגלל הלחץ של הילדים וזה עובד להם מעולה), משקרים וממשיכים לגנוב בשיטת מצליח.
אנונימי
23 בנובמבר 2013, 19:21
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

גם אני חלק מכם שניפגעו מאביב הפקות, ומבמרום הפקות וכן אני מעדיף לשבת בכלא ולא לשלם להם אגורה. ואני מכון ביחד איתכם לפעול נגד חברות כאלו ואחרות שמנצלות את תמימות האזרחים בשביל תאוות בצע. כל מי שבעד העניין שישלח לי מייל
mike_brant299@hotmail.com
מייק
6 בדצמבר 2013, 07:42
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

orilevi55@gmail.com
כל מי שנפגע מהנוכלים בבקשה לשלוח אליי מייל
אני ארכיב גרופ בגוגל ויחד נפנה לתקשורת להוצל"פ ולביה"מ
זה פשוט הזויי!
אוראל
26 בדצמבר 2013, 18:25
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

במילה אחת: נוכלות!
כולן של אורן כהן הנוכל הסדרתי שחי כמו עלוקה מוצצת דם על כספם של אנשים תמימים.
האדם הזה שנוא יותר מגדול אויבנו. הוא סרטן בגוף המדינה.
האדם הזה גאון בנוכלות רמאות גניבה ועקיצה ויש לו סוללת עו"ד שחיים ממנו.
כל היום הוא רק מפתח רעיונות חדשים איך לרמות וכל תחום שהוא יכול הוא עוקץ.
יש אנשים שנעקצו ממנו במאות אלפי שקלים בהבטחה לרווחים בקו מכונות קפה.
כמובן שהכסף הלך ולא חזר
אין אדם שלא נעקץ על ידיו והחמור מכל שבתי המשפט נותנים לו גב.
מדינת ישראל היא גן עדן לנוכלים שחיים באושר ועושר על חשבוננו.
עוד נעקץ
15 במאי 2014, 17:12
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה