סטיפס ל ?  


להיות מקובלים - איך להיות מקובלת בכיתה? אני לא מקובלת.

שואל השאלה: מישהי‏  (17 בפברואר 2009, 16:15)
Ads By Sekindo.co.il ad network
תשובות הגולשים:
מיון לפי זמן  |  דירוג
פשוט תהיי את.
המשיב: חסוייה
בתאריך: 17 בפברואר 2009, 16:16
22
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מומחה סטיפס: יעל נועם ‏ (305)

שאלה לא פשוטה שאלת וקשה להשיב מבלי להכיר אותך ואת כיתתך. את מכירה את עצמך ואת כיתתך ולכן אנסה להנחות אותך איך להגיע לתשובה בעצמך.
תכיני טבלה: למעלה תרשמי התכונות שעושות את הבנות למקובלות, בעמודה מימין תרשמי את הבנות בכיתה שלך ואת עצמך. אחר כך תיתני ציון מ 1 ועד 10 לכל בת בכל תכונה. גם לעצמך תתני ציונים. כך תוכלי לראות מה עושה את הבנות להכי מקובלות ומה תכונות שלך שהן עם ציונים גבוהים ואיפה הציונים הנמוכים. תחשבי מה את יכולה לשפר בעצמך. כדאי שתיעזרי באמא שלך או אחות גדולה או חברה טובה (לא כזאת שתספר לכולם על כך).
לא מייד נעשים יותר מקובלים ולא פשוט לעשות שינויים, אך לפחות תהיי בדרך לשפר את מעמדך בכיתה.
בתאריך: 17 בפברואר 2009, 17:22
63
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תשובת מומחה סטיפס: ד״ר ענת פלדמן ‏ (6137)

אהבתי את התשובה הראשונה: "תהיי את". כשמנסים לחקות אחרים זה יוצא לעיתים מאולץ ומעושה ובסופו של דבר לא נוח לך עם עצמך. וזה הרי הכי חשוב, לא?
אהבתי גם את עניין הרשימה, כדאי לעשות אותה לגבי עצמך. עשי טור אחד של התכונות הטובות שלך וטור אחר של הדברים שאת פחות אוהבת. הסתירי את הטור הפחות טוב. חזרי לטור עם התכונות הטובות שלך והתמקדי בו. הוסיפי לרשימה הזו כעת את כל המשאבים שחסרים לך בשביל להיות מקובלת (למשל מצחיקה, או בעלת ביטחון עצמי גבוה) עצמי את העיניים ודמייני את עצמך, עם כל התכונות הטובות שלך, כולל ה"חדשות" וראי את עצמך בסיטואציות מסויימות כשאת מלאה בכל אילו. איך זה מרגיש לך שם עכשיו? זו אחת הדרכים "למגנט" לעצמך מציאות רצויה, מתוך כוחות שאת מוצאת בתוך עצמך, מתחברת אליהם, מעצימה אותם - ועם הזמן זה פשוט קורה.
בתאריך: 17 בפברואר 2009, 17:33
31
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תהיי מי שאת גם אני לא מקובלת אני בכיתה ז' ומחפשת מכיתה ה' דרכים להפוך להיות מקובלת אבל הכי חשוב תהיי קודם כל בת אדם שלא צבועה ושלא מרחלת על אחרים לי יש בסה"כ חברה אחת והצעתי ליותר משלושה בנים חברות וכולם סירבו וזה יותר לא מעסיק אותי כי המורה שלי אומרת לי שעוד הבנות בסופו של דבר ירדפו אחרי וזה נכון כי תזכרי למטבע יש שני צדדים יום אחד את למטה ויום אחד למלעה!:)
המשיב: ליאורוש
בתאריך: 12 במאי 2009, 14:04
29
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תראי, דבר ראשון את צריכה באמת לבדוק מה האחרות עושות, איך הן עושות וכל שאר הדברים האלה. הדבר שמאוד חשוב הוא בטחון עצמי, אוקיי? סתכלי, אם את נעלבת בקלות, יעשו לך עוד אם אחת הבנות מציקה לך או משהו כזה תצחקי איתה כי אז זה תמיד כיף. חשוב שתדעי שגם אם תהיי מזהההה מקובלת, תמיד יהיו כאלה שישנאו אותך חננות (סליחה על המילה) וכל מיני חבר'ה שאת חושבת שהם חברים שלך לא כדאי לך להתערב בשיחות כשאת שומעת את השם שלך אבל כדאי להבין על מה הם מדברים שקשור אלייך אוקיי? תראי כדאי לך גם להתקין אייסי או מסן ואם אין לך ממש לבוש או שההורים שלך קונים לך דברים שממש אין לך מושג מאיפה הם מביאים את הדבריים "המדהימים" האלה את צריכה להתחיל לקנות בחנויות מסוימות ששמה כולם קונים טוב?

הייתי רוצה לתת לך עוד עצות אבל אני קצת מאוד פאקה פאקה טוב? אז מקווה שזה עזר ודרך אזב אסור להתייאש אחרי בערך חצי שנה תגלי שאת ממש מקובלת בצד של הבנות ותצטרכי להתחיל עם הבנים (זה יכול להיות קצת קשה) טוב, אז ביוש!
המשיב: מאיוש
בתאריך: 11 ביוני 2009, 16:55
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תהיי פשוט את אל תחקי אנשים אחרים..
תנסי לדבר עם הרבה בנות אל תהיי בישניית..
כמה דברים שחיבים
1. להתלבש יפהה
2. להיות נחמדה חייכנית
3. לצאת הרבה עם הכיתה
4. להיות מי שאת

מקווה שעזרתיי
המשיב: חסוייייייייייייייייייייי
בתאריך: 31 באוגוסט 2009, 23:48
22
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

התשובה שהכי טובה לדעתי היא שתיהיה עצמך ולא שום דבר אחר כי אני ניסיתי להיות "מקובלת" מאז שהייתי בכיתה ד' ועכשיו אני חושבת שאני מקובלת רק כי אני מסתובבת עם המקובלות(לא מומלץ) והיום רק גיליתי כמה זה לא מומלץ כי כשאני רציתי להפסיק להיות "שפוטה" והחלטתי לא להיסחב על המקובלות ולהחליט דברים בעצמי קיבלתי בומרנג ועכשיו אני פשוט מרגישה שעושים עלי חרם שלא הכריזו עליו בדיוק ושום תשובה אחרת לא עוזרת לי(קראתי עד עכשיו תשובות ב-7 אתרים על איך להיות מקובלת וכלום לא עוזר לי כי בגלל זה אני בדכאון ומושפלת נורא. אני מקווה שתוכלי למצוא פתרון ושאף פעם לא את ולא אחרים יחכו את הדרך הטיפשית שלי! בהצלחה!!!
המשיב: אנונמית בדיכאון
בתאריך: 13 בינואר 2010, 15:06
19
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כמו שכולם אומרים תהיי עצמך. עם מציקים לך אז תראי להם שזה לא מזיז לך ושאת שמה פס אליהם.
תנסי להשתלב עם המקובלים וגם להגיב ולספר דברים.
תלכי לכל מיני מסיבות ועל תתיחסי לאחרים מגעיל כי אחר כך גם אלייך יתייחסו ככה.
מקווה שעזרתי.
המשיב: דוריתוש
בתאריך: 25 בינואר 2010, 20:24
9
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

קודם כל חשוב להיות עם מלא בטחון עצמי ולא להתבייש לגשת ולדבר עם הבנות או הבנים.
על תחשבי שלהיות חברה של מקובלות/מקובלים תעזור לך, בסוף תמצאי את עצמך כשפוטה שלהם וכולם יחשבו שאת סתם "נגררת".
אל תשבי בכיתה כל היום, במיוחד לא בהפסקות, ואל תישארי בבית לבד כל השבוע, תפגשי עם חברות בהפסקות ואחרי הלימודים ותרחשי כמה ידידים וכמה שפחות אוייבות או אוייבים.
המלצה שלי:תקימי לעצמך חבורה של חברות שאת תמיד יכולה לסמוך עליהן וככה תמיד יהיה לך עם מי להיות, אבל על תישארי רק איתן, אלא עם כל מיני חברים אחרים.
החבורה תספק לך משענת ועזרה כשתצתרכי אותה, ותאמיני לי, מניסיון..
המשיב: N_0_Y
בתאריך: 26 בפברואר 2010, 14:59
19
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לדעתי פשוט תהיה את, כי אם את תנסי להיות כמו הבנות המקובלות הן לא ירצו אותך וירכלו עליך מאחורי הגב וזה לא יעזור לך.
תראי להם שאת לא ילדה חננה , אבל אל תידבקי אליהם יותר מדי.

מקווה שעזרתי..
המשיב: ענבר
בתאריך: 28 בפברואר 2010, 15:01
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

פשוט תהיה את, אל תנסי לחקות את מה שהבנות המקובלות עושות כי ככה הם רק ישנאו אותך יותר וירכלו עליך יותר.
את תראי להם שאת חננה, אבל אל תדבקי אליהם כי זה ממש מעצבן מקווה שעזרתי..
המשיב: ענבר- תיקון
בתאריך: 28 בפברואר 2010, 15:07
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כולם אומרים לך להיות את והם צודקים.
החברה הכי טובה שלי מאוד לא מקובלת, ופעם היא ניסתה להתלבש כמו המקובלות, ואז ניגשה אלי ילדה מקובלת ואמרה לי שהחברה שלי מנסה לחקות את סגנון הלבוש שלהן וזה ממש לא מתאים לה.
בגלל זה אני מציעה לך לא לחקות את הבנות המקובלות, תישארי עצמך ותנסי להיות כמה שיותר חברותית.
אני יודעת מה את מרגישה, ואם את לא מרגישה שאת מספיק מוכנה להתחבר גם עם הבנים, אל תנסי לדבר איתם, כי שאני ניסיתי הם דיברו אלי בטון מאוד מזלזל וזה די העליב.
מאוד מקווה שעזרתי 3
המשיב: קרן
בתאריך: 26 באפריל 2010, 17:48
15
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני מאוד מקובלת אפילו קוראים לי מלכת הכיתה
אני חיה בכיףףף.. אבל לא שוחכת להיות עצמי
ואני רוצה להבליט פה משהו ברור לכול הבנות הלא מקובלות
מלכת הכיתה זה סבל
הציעו לי מלא פעמים חברות ולא רציתי להעליב
בנות תהיו עצמכם ותחליטו עם מי אתם רוצות להיסתובב
- רוני -
המשיב: רונצ'ההה
בתאריך: 16 באוגוסט 2010, 10:53
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

את צריכה להשתלב עם כולם
על תעשי מה שאחרים עושים
תריחי טוב ותתלבשי יפה
תלכי לכל יום הולדת או מסיבה שמזמינים אותך
צריכים למצוא למה הילדות מקובלות וככה תנסי לשפר בעצמך

D=

המשיב: שירוש המאמוש D:
בתאריך: 25 באוגוסט 2010, 21:11
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

לדעתי זה לא כול כך נכון שאומרים להיות עצמך.. נכנסתי לאתר וכמה דברים נכונים הנה: 1) לנסי כמה שיותר לצאת עם הכיתה למקומות שהם יארגנו. 2) תתלבשי יפה למשל בבית הספר ליבשי ג'ינס קצר או סקיני זה תמיד מחמיא ויפה עם חולצת בית ספר 3) תמיד תהיי בעניינים תיצתרפי לשיחות אל תדברי פשוט תעמדי, תקשיבי, תיצחקי , תחייכי ותישתלבי.. תדברי עם הבנים בכיתה אוו בפייסבוק תמיד תארגני מיפגשים לסרט עם בנות מקובלות טוב זהו בעיקרון בהצלחה!
המשיב: הדר
בתאריך: 30 באוגוסט 2010, 14:34
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

פעם האיתי לא מקובלת עכשיו אני מלכת הכיתה. למה? בואו אני יגיד לכם. אני ראיתי שהילדות המקובלות ניפגשות. מדברות. מיתחברות אם כולם. והם במיוחד סנוביות. אז מה שאתם צריכים לעשות זה לישתות מבקבוק של חברה שלך מהפה להיות סנובית ותמיד תיהיה קולית תיתלבשי מהמם תיראי דברים שהם רואים בתלביה ולא לאיתביש לשיר לאיצתלם יפה לאיתקרב עליהם ולאיכנס לדברים שהם מדברים וכל שניה לעגיד כפרה מאמי והכי חשוב תיהיה עצמךךךךךךךךךךך
המשיב: שלי
בתאריך: 10 בנובמבר 2010, 18:08
-19
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תנסי להשתלב עם כולם אם נגיד את רוצה להיות מקובלת אז פשות תנסי לשחק עם כולם כמה שיותר ביחד יותר בחברה וכך את תיראי שתתקבלי זה לא שיש להם משהו נגדך פשוט את צריכה להתחיל להשתלב.
המשיב: ניקול
בתאריך: 18 בנובמבר 2010, 15:46
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תהיי מי שאת וגם אל תהיי מי שאת בו זמנית זה אולי קצת מבלבל אבל תנסי..
זה גם תלוי באיזו חברה את נמצאת אם את נמצאת בחברה יותר רגועה ושקטה ומופנמת בפני עצמה אז תנסי דווקא להתבלט תנסי ליצור מפגשים חברתיים לגבש את כולם ליזור רעיונות ולהוביל אבל אל תשתלטי יש את הגבול הדק מאוד בין השתלטות ללקיחת העניינים לידיים שלך.
אם את בסביבה היותר רועשת ומגובשת ודעתנית כדאי שתנסי את השיטה השנייה-להיות יותר רגועה לא להתפרץ ולומר את דעותייך בכל נושא.. לא כל אחד חייב לדעת מה את חושבת. להפך אם תהיי טיפה אבל טיפה יות שקועה, רגועה, ומאופקת הרבה אנשים (ובעיקר בנים)ייראו בזה משהו מאוד בוגר ומסתורי ויירצו להכיר אותך יותר.. אבל רק אל תנסי להראות כך שאת רוצה תשומת-לב כי את זה בנים שונאים!
המשיב: 55
בתאריך: 2 בדצמבר 2010, 23:58
9
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אוקיי. דבר ראשון תיהיה את עצמך דבר שני כל מה שמסתכלות הילדות המקובלות זה על היופי עם את ילדה מלאה אז תישתי רק מים תאכלי 3 ארוחות ביום ואל תאכלי ממתקים למשך 3 שבועות ותראי אין תרזי (ארוחות לא גדולות כל ארחוה תשימי בצלחת קטנה) עם השיער שלך מתנפח או לא מסודר תקומי בבוקר מוקדם ככה ב6 ותשימי לו קרמים שיסתדר ותקני המון מותגים כי זה מה שבנות מקובלות קונות תיקני בעקר בזרה טי אן טי נו נאם קסטרו הוניגמן וכו'

מקווה שעזרתי לך
המשיב: חסוי
בתאריך: 10 בדצמבר 2010, 20:47
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

זה מאוד קשה כשאין לי עם מי לדבר בהפסקות, שלפני 3 חודשים וחצי הרבה היו סביבי. משהו התקלקל בי
המשיב: סבטלנה =]
בתאריך: 13 בדצמבר 2010, 17:34
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הייי לדעתי אין דבר כזה מקובל או לא מקובל, מקובל ! ממש לא אתם קוראים לזה " המקובלים " וזה ממש לא נכון כביכול "המקבובלים " יש להם את הח'ברה שלהם ולפחות " מקובלי " יש את החב'ברה שלהם מבינים? זה לא שהם יותר טובים ממכם נגיד ילדה אחת שהיא " מקווובלת " מממני יותר היאדוחפת אותי אני אומרת לה חוצפנית סנובית למה את ככה מתנהגת אליי היא נהייית אדומה אל תתנו לאנשים לרמוס אותכם ! זהתלוי באופי פשוט : )
אין דבר כזה מקובלים תפנימווו יש פשוט את הקבוצה היותר גדווולה שרומסים ילדים שלא מסתובביםאיתם י הם חושבים שהם מקובלים והבנות בככל ליד בנים רעות חברה שלי אומרת לאחת מה"מקובולות " שלום היא א עונה לה ממש מגעיל ! הלב שלי נרמממס אז בתאכלס אל תתיחסו """תיהיה אתה יואהבו אותך" טוב? מקווה שעזרתי מאוד
המשיב: אהלן
בתאריך: 4 בפברואר 2011, 17:02
8
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תזמיני חברות לבית שלך, הדרך הכי טובה.
המשיב: ♥ מייגן ♥ לי ♥ ‏ (15)
בתאריך: 17 בפברואר 2011, 14:55
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני רוצה לישאול שאלה ואים הבנות המקובלות לא כל כך רוצות לבא בגלל שאני שם או כאילו אים הם ילכו איתי אז זה יראה להם שאני חננה? אני מאוד ישמח אים תענו לי על התשובה:)
המשיב: לידור
בתאריך: 24 בפברואר 2011, 16:45
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני מקוובלת (:
חח ,
אני פשוט עצמי.
תכירי בנות תדברי איתן.
תתלבשי יפה תתפחי את עצמך.
תדברי גם עם בנים.
תערכי אולי מסיבה P:
ויהיה מגניב (:
המשיב: אנונימית (:
בתאריך: 26 בפברואר 2011, 20:30
8
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

להיות מקובלת זה בכלל לא כיף כולם סביבך תמיד ואין לך מקום לעצמך לפעמים זה כיף כי כולם תמיד דואגים לך ורוצים להיות המשרתות שלך אבל כשאת מיתרגלת לזה זה ממש אבל ממש מעצבן ואני מקובלת וזה לא כיף ועם את שואלת אותי אני לא אוהבת להיות מקובלת!..
המשיב: הר חומה
בתאריך: 10 באפריל 2011, 20:25
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יש לי גם את הבעיה הזו איך להיות מקובלת. אני עצמי תמיד , אני יפה אבל לא הולך לי מה לעשות?
המשיב: עדן
בתאריך: 30 באפריל 2011, 22:26
19
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עדן צודקת מה עושים במצב כזה גם אני נתקעתי במצב הזה כרגע
המשיב: קלי
בתאריך: 30 באפריל 2011, 22:27
13
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היי
יש לי כמה בעיות..
פעם הייתי הכי מקובלת והחברה הכי טובה שלי גרה קומה מתחתיי..
היינו עוסות שיעורים ביחד אוכלות ביחד..
שנה אחרי זה היא עברה שירה ופתאום בכלל לא דיברה איתי לא יצרה איתי קשר.
עכשיו היא הכי מקובלת! כבר שנתיים
אני זוכרת שהייתי מקובלת לא הייתי מכינה שיעורים ולא היה אכפת לי מכלום. אני לא יכולה להתנהג ככה כי שנה הבאה אני עולה לחטיבה של ילדים ממממש חכמים!
הבעיה החדשה היא שאמרתי לילדה שרצתה ליהיות חברה הכי טובה שלי שהיא החברה הכי טובה שלי.. היא ממש מפנקת אותי אבל אני לא אוהבת אותה והיא מורידה אותי ברמה.
איך אוכל ליהיות שוב מקובלת, לקבל את החברה שלי בחזרה ועדיין להגיע לחטיבה המפוארת?!
המשיב: ללליליליל... *~*
בתאריך: 2 במאי 2011, 16:23
7
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ילדה חמודה. האמיני בעצמך, מצאי לך את הנישה שלך גם אם לא מדובר במקובלות.

כל ההצעות שקיבלת הן טפשיות וחסרות עמוד שדרה. האמיני בעצמך, התחברי עם מי שרוצה בחברתך והכל יסתדר לך.
המשיב: אמא
בתאריך: 4 במאי 2011, 16:21
8
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

למה לא עונים?
המשיב: עדן
בתאריך: 7 במאי 2011, 19:22
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

עדן את ממש צודקת אני ממש באותה בעיה בבקשה תעזרו לי
המשיב: אמילי
בתאריך: 9 במאי 2011, 16:49
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תתחברי לכמה בנים שנראה לך שכיף איתם
לגבי לבוש-תנסי ללבוש מותגים נחשבים. אני אוהבת ללכת עם סקיני ג'ינס ואולסאר, אם את אוהבת את הגזרה שלך, תלבשי טייץ, זה יגרום לך להיראות בעלת ביטחון. ואם את לא בטוחה על הגזרה שלך-תלכי כמה שבועות עם ג'ינס ובנתיים תעשי הרבה הליכות, זה בטוח יעשה לך את העבודה כמו שזה עשה לי.
המשיב: נועה-תמיד שמחה לעזור 3
בתאריך: 23 במאי 2011, 13:03
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ילד יפה את לא צריכה לדאוג לי לדוגמא לא אכפת עם אני מקובלת
המשיב: חן
בתאריך: 29 במאי 2011, 14:13
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

כבר כתבתי באתר הזה... קוראים לי הדר...
אממ.. אני חושבת שזה סתתם חארטה "להיות עצמך" באיזה מקום זה נכון מאוד אבל בחברה אין להיות עצמך אתה תמיד צריך איזו שהיא תחפושת... למשל תנסו ללבוש גינסים! כמה שיותר גינסים, טייץ, מכנס קצר וכאלה תכניסי את חולצה למכנסיים זה מאוד יפה. תנסי להיפגש עם כמה שיותר בנות מקובלות ואפילו הבינוניות שבניהן, תנסי לארגן מפגשים וגיבושים בכיתה ובשכבה. תביאי דברים מגניבים לבית הספר שאין לילדים בכיתה כמוו... נעליים חדשות ממש שוuת או כלי כתיבה מיוחד משהו שיתלהבו ממנו (וכמובן שגם את תאהבי אותו!) תנסי לדבר עם בנים זה יפתח את חיי החברה שלך ויעזור לך מאוד... תשימי בושם. והצעה שלי, אל תתאפרי.. תוציאי ציונים טובים מ80 ומעלה וזהו לכל אחד יש תחפושת אבל בבית תיהיי מ-י ש-א-ת ב-א-מ-ת! מקווה שעזררתי!
המשיב: הדר
בתאריך: 4 ביוני 2011, 12:15
5
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

טוב דבר ראשון תהיה עצמך וכולם רושמים עצות איך להיות מקובלות אבל למה זה צריך לבוא בטבעיות ומה זה מקובל -כשכולם אוהבים אותו נערץ מודל לחיקוי אבל בכל אחד יש משהו שאפשר להעריץ פשוט תהיה את אם יש דברים שאת לא אוהבת תדברי ותביעי תדעה שלך אבל זה חייב לבוא ממך את לא חייבת להתחבר לאנשים שאת לא אוהבת אני ניסתי ובאמת הפכתי לכמעט הכי מקובלת אבל אז קלטי שאני מסתובבת אם אנשים שלא כיף לי אתם וכשאני איתם אני צבועה ואני לא אמיתית.
המשיב: ליז כחלון
בתאריך: 8 ביוני 2011, 19:54
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

איך להיות מקובלת?! זו שאלה מאוד נפוצה...
איך עושים את זה? מה זה בכלל ועוד פה תקבלי את כל התשובות!
קודם כל אני בכיתה ח' ולמדתי איך לקבל את עצמי ואת המעמד שלי..
מבחינה חברתית אני בסדר גמור אני בקשר עם כולם ותאמיני לי שפעם רציתי יותר לא משנה כמה חברות וחברים היו לי תמיד רציתי יותר זה לא סיפק אותי בהשוואה לאחרים!
אבל למדתי שאם טוב לי ויש לי חברות מדהימות אני לא צריכה להתחבר לכל אלה שהן מקובלות
כי בנינו הן לא חברות! שאלתי את עצמי מה זה יתן לי?!
בשנה שעברה שהייתי בכיתה ז' נגדיר את זה ככה שלא היו לי הרבה חברות ובעזרת כמה טיפים היום יש לי בלי עין הרע מלאלמלא חברות וחברים!
והיינה הרשימה של הטיפים ששימתי לעצמי אבל לפני שאת קוראת את הטיפים האלה תעשי כמה דברים -
1- שאלי את עצמך מה לא טוב בך?!
2-תבטיחי לעצמך שתתנהגי יפה לכל החברות שיש לך עכשיו
3-עשי רשימה של התכונות הטובות שבך ותבטיחי שלא תשני אותם
4-ותשקיעי בלימודים תמיד
ואחרי שקראת היינה הטיפים שלי -
1-אני בטוחה ששיש לך חברה טובה טובה שאת כל היום איתה.. אתן כמו דבק ואת לא עוזבת אותה בקושי לשנייה! והטיפ הראשון מתחיל מפה תנסו קצת להתרחק תשארו חברות טובות אבל תזמיני אלייך עוד חברות חוץ ממנה ותהיי בהפסקות עם עוד חברות!
2-מסיבת פיגמות זה הרעיון הכי טוב שיש! תזמיני אלייך את חברתך הטובה 2-3 מקובלות ועוד 2 ילדות שאת חברות די טובות שלך! תכיני משחקים ממש מגניבים שיגרמו לכם להתחבר ואפילו משחקי קבוצות ובמשחק תהיי רק את והמקובלות והשאר היו בקבוצה נפרדת
3-טיפוח הוא דבר חשוב התלבשי יפה ותתדאגי שיוצא ממך ריח טוב
4-תהיי נדיבה לכולם
5-תנסה להתעדכן בדברים מגניבים אפילו ידעות על מפורסמים ושתפי את כולם סתם דוגמא את יודעת שחן שהיא מאוד מקובלת אוהבת את גסטין ביבר תבואי ותעדכני אותה במשהו עליו

הכל עניין של זמן תבטיחי לעצמך שתשאירי את מקווה שתצלחי!
= ) ממני -לין- 3
המשיב: אנונימי
בתאריך: 10 ביוני 2011, 15:19
9
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

טוב בנות תקשיבו.
דבר כזה ברור שזה מעסיק ולא משנה מה את תחשבי על זה בכל זמן פנוי
דבר ראשון אני מציעה לכן לאהוב את עצמכן הרבה יותר מאשר אחרות ואת המשפחה שלכן כי בסוף תגלי שהם אלה מקור שלך והם אלה שאוהבים אותך באמת.
ולבית ספר כמובן שתראי בכמה בנות שהן הכי מקובלות אז דבר ראשון תבחני אותן ואת ההתנהגות שלהן אם בכלל בא לך חברות כאלה. דבר שני אם אהבת אותן זה קל נורא להתחבר דרך הפייסבוק גם ובבית ספר
1. להתחיל לדבר איתן ובאיזשהוא שלב כבר לספר להן דברים ולהעזר בהן בכל מיני דברים
2. להתחבר לכולן לא לשכוח שאת הכי שווה! הבנת? תראי את זה כאילו את הכי שווה ובא לך להכיר חברות חדשות.
3. תמיד חשוב שתקפידי על מראה יפה לבוש נכון איפור וסידור שיער. להלבש באופנה גם יעזור זה יוביל לכך שבנים יסתכלו עליך אחרת. יש בנות שייקנאו בך ולבנות האלה את לא צריכה להתחנף כי הן ינסו להשפיל אותך ולהנמיך אותך כמה שיותר.
4. אחרי שכבר התחברת אליהן ודיברת איתן הרבה תנסי להזמין כמה אלייך הביתה, תיהיו בייחד בפייסבוק תרכלו קצת על בנים תצאו לקניות הכי חשוב שהן ייראו שכף איתך כי אם לא, את לא תיהיימעניינת והן יעזבו אתכן. תעשי את זה במשך תקופה ותיראי שזה משתנה.
5. כל הבנות האלה כבר יהיו חברות שלך תדברי איתן תמיד תעשי מהן את החברות הכי טובות שלך, תצאו ייחד תהנו תדברי הרבה הרבה עם בנים ותעשי ידידה שלהם.
6. אל תעשי פרחה, אל תרכלי, אל תלכלכי על אחרות כשאת רואה שזה לא הזמן המתאים לדבר עם החברות פשוט אל תדברי שלא תראי חופרת.

זהו זה הכל, החיים שלך מישתנים סמכי עלי (;
המשיב: הללי :)
בתאריך: 24 ביוני 2011, 14:55
6
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני קוראת פה את כל התשובות ופשוט בשוק. O:
אני מאוד מאוד מקובלת בגלל דבר אחד: ביטחון עצמי.
ברגע שישלך ביטחון, את גאה במי שאת, ולא שמה זין על אפחד את יכולה להיות גם הילדה הכי מכוערת והכי מקובלת בעולם. ולמה? כי את מראה לכולם שאת אוהבת את עצמך, ושלא אכפת לך מה אחרים אומרים.
יש פה אנשים שאמרו לך להתלבש יפה, ויש לי משהו אחד לומר לך על זה - את יכולה להתלבש איך שבאלך, הלבוש לא משנה בכלל! כמו שאמרתי מקודם, תראי להם שאת אוהבת את עצמך, ואחרים יאהבו אותך.
תהיי את אבל - תוסיפי לרשימה של התכונות שלך ביטחון עצמי. ככה רק תעלי ותצליחי.
בהצלחה, - אופיר -. 3
המשיב: אופירוש :D
בתאריך: 27 ביוני 2011, 14:22
9
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תארגני הרבה פגישות עים החברות
המשיב: וטאוטט
בתאריך: 4 ביולי 2011, 18:58
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

ואוד תדברי הרבה בפגישות על דברים שעשית ואת יכולה ליתרום לחברה ביזחות הדברים הללו ותדברי על דברים אישים אבל לא מיודעה מה אבל תיהי רצינית מינישיון של שנים
המשיב: חסוייה
בתאריך: 4 ביולי 2011, 19:02
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תקשיבי שתעלי לתיכון אין דבר כזה מלכת הכיתה אז לא שווה לך תתמקדי בלהיות את את תראי שהם יגדלו הם יצטערו על זה שהם התמקדו בלהיות מקובל כי לא תהיה להם פרנסה טובה
המשיב: ליאורוש
בתאריך: 7 ביולי 2011, 23:47
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

שאת תעברי את בית הספר היסודי כבר לא היה דברר כזה מקובלת או לא תהי עם הבנות שאת מתחברת אליהם אל תהי עם ה"מקובלות" בגלל שהם כאלה כי יכול להיות שאת לא תאהבי את האופי שלהם אל תהי סנובית כי אנשים לא אוהבים את זה ופשוט לא מתחברים לאנשים כאלה.. בקיצור תילכי עם מי שכיף לך איתו וגם תיצאי הרבה ככה את תכירי אנשים חדשים ולא מחייב שהם היו מהכיתה או מהבית ספר שלך רוב הידידים שלי בכלל לא לומדים איתי בכיתה.. ואם בכל זאת את לא מתחברת עם כמה בנות תראי מה לא בסדר בך אולי את מתנהגת בצורה לא יפה שגורמת לאנשים להתרחק ולא צריך כל הזמן להיות עצמך זה לא תמיד טוב ותדעי תמיד היו כאלה שלא יאהבו אותך שימי עליהם פס ואל תתיחסי יש לך את החברות שלך ואת לא צריכה אותם:)
המשיב: מקווה שעזרתי
בתאריך: 8 ביולי 2011, 02:33
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

טוב תיראו...
כל האצות שיעצו לך הם טובות אפילו ניפלאות אבל יש משהוא אחד
שצריך להזכיר: לא משנה מה קורה תמיד לזכור שצריך להיות עצמך
בכל מצב בטוב וברע ולא להיגרר כי אפילו אם תהייה הילדה הכי מקובלת
בשכבה את תמיד יכולה להרגש בגלל זה רע כי אם תעשי בדרך שרוב האנשעם עושים משפילים
, פוגעים ומורידים בטחון אז את תרגישי כמו כל אותם הילדים האחרים שמתנהגים ככה
תרגישי: ריק!
בהצלחה ושתהייה מי שאת:)
המשיב: חסוי
בתאריך: 20 ביולי 2011, 14:24
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

פשוט מאוד תהיי את..
המשיב: אש על הגולש
בתאריך: 11 באוקטובר 2011, 00:40
3
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אווקיי תקשיבי (:,
בעיניי את האמת צריכה להיות את עצמך למשל אני בכיתה ו' הייתי סבבה כזאת לא שיא המקובלת ולא חננה הייתי סבבה וכול הזמן רציתי להיות הכי הכי ולא היה אכפת לי אם היו לי חברות אמיתיות העיקר שהן היו מקובלות, כיום שאני בכיתה ז' ושנה חלפה אני מסתכלת לאחור ורוצה פשוט למחוק בטיפקס את כול התקופה שהיתה לא הייתי עצמי ובגלל זה לא יכולתי להיות הכי מקובלת שרציתי עכשיו לא אכפת לי עם הם מקובלות או שהם בדרגה סבבה אכפת לי עם כיף לי איתם אם נוח לי איתם אם אני איתם באמת אני! (: והיום אני עצמי ואני במצב מאוד טוב ואני גם עם המקובלות וגם עם כול החברות האחרות והנאמנות והיום אפילו המקובלות רודפות אחריי חח היית מאמינה?! פשוט תהיי את עצמך ואל תשדרי משהו אחר תראי להן שגם את חשובה ולא רק הם שלא יחשבו שהם טובות מימך תדברי איתך בגובה העניים תדברי איתם יותר תראי שהם יאהבו את עצמך האמיתית פי 1000000000000 מחיכוי שלך! (: והכי חשוב תהיי נאמנה לכולם! (: וככה תצליחי מקווה שעזרתי (:.
המשיב: חסוווי
בתאריך: 16 באוקטובר 2011, 22:42
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

אני שימי אלמס אני בת 18 וחצי
אני לומדת
ויש לי בעיה שלא מקבלים אותי בבית ספר
אני מעונת בחברות
מתלבשת יפה תמיד וריח טוב תמיד
המשיב:
בתאריך: 4 בנובמבר 2011, 17:53
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תראי את מה שקרה לי בטוח שזה יעזור!;
אני תמיד חיפשתי באינטרנט איך להיות מקובלת ושום דבר לא עזר לי, כול בוקר שהייתי באה לכיתה אפילו בוקר טוב לא היו אומרים לי ולא שלום ואפילו לא היי לא היתייחסו עלי בכלל, כהצבעתי בכיתה המורה היתעלמה מימני ולא ראתה בכלל שהצבעתי והתלמידים בכיתה שלי או שהיו מתעלמים ממני או שהיו מקללים אותי ברוסית (כול הכיתה שלי רוסייה אני היחידה בכיתה שלא רוסייה אז אני לא יודעת רוסית אבל אני יודעת שהם מקללים אותי קראתי באינטרנט איך מדברים רוסית לא הבנתי הרבה רק קצת.) והיחס הזה נימשך ש-נ-י-ם~ (4 שנים ברצף~!) אז עשיתי כזה דבר: הלכתי למורה ואמרתי לה את כול זה והיא דיברה עם כ-ו-ל
ה-כ-י-ת-ה~! אחרי שהיא דיברה עם הכיתה אז אחרי השיעור כול התלמידים יתיחסו אליי יפה מאוד ונחמד ודיברו איתי בקיצור הפכתי למקובלת (מלכת הכיתה+שיכבה) ועכשיו יש לי לפחות 7 חברות ואפילו מאז הציעו לי 5 בנים חברות.. אז באופן אישי אני יכולה להגיד לך כמה טיפשי היה שחיפשתי את התשובה הזאת באינטרנט, כ כול אחד יכול למצווא באיטרנט תשובה איך להיות מקובל/ת אז אני חייבת להגיד לך הקשיבי לליבך האם זה באמת מה שאת רוצה? להיות מקובלת? האם האושר שלך נימצא בתוך המילה הנוראה "מקובלת"? בקיצור אני הקשבתי לליבי וגיליתי שאחרי שאת כבר מקובלת מה בעצם השגת? אושר? אהבה? שמחה? קינאה? כאב? אכזבה? שנאה? על כל השאלות האלו אף אחד אחר לא יכול לענות אלה רק את את אחת ויחידה דמייני לעצמך אותך בעוד כמה שנים.. עדיין תחפשי איך להיות מקובלת? זה מה שיעזור לך בחיים? דמייני לעצמך איך האופי שלך היו עוד כמה שנים: קשוח, רח, עקשני, רע, טוב, יפה, מיוחד, או אולי משהו אחר על זה תצטרכי לענות לבד רק את וליבך חישבי על מה שאמרתי.. ובכנות: אני לא אוהבת את המילה "מקובל/ת".. אני מקווה שתעשי את הבחירה הנכונה.. ממני: אריקה
המשיב: קראי תמיד עובדת השיטה!!!!!!!!!
בתאריך: 9 בדצמבר 2011, 13:54
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

זה כל מאוד אני מזה מקובלת נסי את השיתות הבאת:
1תיתלבשי יפה
2תיתקלחי כל יום
3 תשימי בושם
4תקפידי שיהיה לך רח טוב מהפה
5 אל תשווצי
6תהיה נחמדה
7תעזרי לאחרים
8 תיצחקי הרבה
9 הכי חשוב תהי את עצמך
מקווה שאזרתי (: בהצלחה!
המשיב: דריה
בתאריך: 20 בפברואר 2012, 20:03
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

הי, יש לי ילדה בכלל לא מקובלת בכיתה.
אם מדברים איתה אז אומרים לה משהו שהיא לא אוהבת או משהו רע עליה.
נראלי שבאו אליה ליומולדת הרבה ילדים בגלל הכיבוד והמשחקים.
אני משחקת איתה וגורמת לה להרגיש יותר טוב עם עצמה.
אני משחקת איתה קלאס משחק שהיא אוהבת.
ואני חושבת שאני החברה היחידה שלה (חוץ מילדות קטנות מכיתה ב' ושניים מ-ד' האמת היא-קצת מאוד!)
אז בתור חברה שלה אני אומרת שלא כדאי להיות מקובלת.
המשיב: חסוי
בתאריך: 25 בפברואר 2012, 21:04
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

היי, הילדה מקשיבה לי. תראי אני מקבולת בערך אבל אני לא כל כך חכמה הצטינות זה לא משהו (בהתאם ליתרה של אחותי) אז איך להיות חכמה למקובלות, בבקשה מה לעשות? אם תעני לי אשמח. נ. ב. תקשיבי אני גם רוצה שיפקסיקו לעשות כאילו באת אף אחד לא חבר שלי. מה לעשות?
המשיב: יסמין
בתאריך: 25 בפברואר 2012, 21:12
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תעזרו לי יש לי חברה אחת טובה שטסה לתמיד לארצות הברית ובמסע שלי למצוע חברות אחרות אני מוצאת את עצמי נגררת אחרי בנות אחרות מה לעשות?
המשיב: אנונימי
בתאריך: 1 במרץ 2012, 20:52
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

רוב מה שכתבו כאן זה שטויות...
בגדים וסגנון דיברו אלו דברים שטחיים שלא יעשו אותך מקובלת..
אני לדוגמא מאוד מקובלת.. אני לובשת מה שבראש שלי ועושה מה שבראש שלי. אני לא לובשת מותגים להפך, אני אוהבת ללבוש בגדים מיוחדים ואם אני אראה משהו יפה (גם אם אחרים חושבים שהוא ממש לא) אני אקנה אותו לא משנה אם הוא מותג או לא.
אני יכולה לספר לך שלא כל הזמן הייתי ככה. רוב חיי היו משפטיםאותי, צוחקים עלי והיה לי בטחון עצמי בגובה דשא.. אבל אז החלטתי שאני שמה פס עלכולם1 הבנתי שאם אני לא אוהב את עצמי אף אחד אחר לא יאהב אותי.. התחלתי לעשות מה שבא לדבר עם מי שבא לי ואיך שבא לי.. (גם אם זה אומר ללכת לערס של השכבה ולדבר איתו בשפה גבוהה בשביל הצחוקים).
וכמובן שלא משנה עם מי את מסתובבת יש לי חברים שנחשבים מקובלים וכאלו שאף אחד לא רוצה לדבר. כשאתה מראה לסביבה שאתה בטוח במי שאתה ובמה שאתה עושה אף אחד לא יצחק עליך להפך, כולם פתאום יעריכו אותך. כשהתחלתי לחשוב ככה מצאתי חברים אמיתיים, והתחלתי לצחוק ולחייך המון! (כל הבנים בשכבה שלי אמרו לי שאני לדעתם הילדה הכי סקסית בשכבה רק בגלל החיוך ושלדעתם חיוך זה הדבר הכי סקסי בעולם! ושתביני אין לי גוף מדהים או חזה ענק אני די שטוחה ובכל זאת)!
פשוט תהיי את ותהיי בטוחה בעצמך וזה השינוי האמיתי 3 המון בהצלחה
המשיב: חח מה זה משנה
בתאריך: 13 במאי 2012, 16:51
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מה אתם מטומטמים אתם חושבים שזה עוזר במשהו שאתה מקובל אעא? אז לא אתפ טועים עם משהו אוהבת אותך אז הוא יקבל אותך כפי שאת ואת צריכה להיות בטוחה בעצמך ולא להיגרר אחרי כולם עם צוחקים עליך או מעליבים אותך על תיתיחסי זה פשוט בושה מה שילדים של היום עושים ילדה מטומטמת אחת המציאה את המילה מקובלים וזה עבר מיפה לאוזן רעאר שמעי אצלי בכיתה אין דבר כזה מקובלי אצלנו כולם חברים:)
המשיב: אנונימית
בתאריך: 20 במאי 2012, 18:45
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

קודם כל אני רוצה להגיד שאני הייתי פעם מגה חננה ועכשיו אני ממש מקובלת והכל בגלל שיהיה לי ביטחון עצמי אופי חזק אני לא מגעילה כמו המקובלות הרגילות מכיתתי אני חברה של כולם גם של המקובלות וגם של החננות ואני עושה את זה כי פעם גם אני הייתי חננה ואני יודעת מה זה להיות מקובלת שאף אחד לא מתקשר אלייך לא מזמינים אותך למסיבות ולמפגשים ואני יודעת כמה זה מעליב אני פעם תמיד אמרתי שאני יתנקם בהם בכל המקובלות האלה אבל עכשיו אני יודעת שאני לא צריכה להתנקם אני צריכה לשפר את הכיתה ולדאוג לחברות שלי שגם הם חננות כחיי רק בזכות העזרה שלהם אני הפכתי להיות מקובלת טוב ועכשיו לעינינו את צריכה להצליח ולהתאמץ בלימודים כי זה ממש חשוב
המשיב: =) כוסית =)
בתאריך: 28 במאי 2012, 12:54
1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תראי בנות כאן אומרות לך להיות עצמך אבל אז הן אומרות לך בדיוק מה לעשות כדי לא להיות עצמך למשל להתחבר עם בנות להיות בעלת ביטחון עצמי אבל עם אין לך את כל אלה זה גם לא נורא את יכולה ליהיות מקובלת גם בזכות עצמך ולא בגלל סוג חברים לבוש או יופי זה קשור אך ורק לגישה תהיה לך גישה טובה תהיה מקובלת תאמיני בעצמך! (אני אישית לא מקובלת אני בכלל לא מבינה למה בנות רוצות ליהיות מקובלות, לי מספיק שיש לי 2 או 3 חברות ואני מסודרת אבל עם זה חשוב לך אז בשמחה!)


מקווה שעזרתי:)
המשיב: חסויה
בתאריך: 31 במאי 2012, 18:41
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

טוב יש לי הרבה מאוד להגיד לך אבל אני יגיד את זה בקצרה
תהיה את..
גם לי זה קרה. אני לא הייתי מקובלת ופשוט החלטתי יותר להתחבר אם הכיתה וליראות מה יצא
ועכשיו אני בין המקובלות עכשיו טוב אז פשוט הייתי אני לא היה לי הכפת מה כולם עודים
אז..
תקשיבי לי
ובבקשה תהני
המשיב: עדן12345 ‏ (18)
בתאריך: 7 באוגוסט 2012, 19:24
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

חובה לקרוא:
דבר ראשון
1. לא להציק לקלל רק לפעמים אבל לא חזק
2. להיות חבר של כמה שיותר ילדים (בנים ובנות)
3. אם נופל הארטיק או הגלידה וצוחקים גם לצחק
3. שצוחקים אליך פשוט תגחח (צחוק חלש)
4. אם מרביצים לך חזק וזה כואב לא להחזיר
5. שהיה לכם פלאפון יפה (לא חייב פאלפון)
6. תזמינו ילדים לעשות משיבות ולשחק
7. אם אתם מציעים לילדה חברות וצוחקים תגידו שגם אם מתי שהוא בעתיד היה להם חברה
8. אם החברים והחברות לא משחקים איתכם תנסו לאיכנס לקבוצת החברים שם
חובה לקרוא את ההמשך: אם החברה שלכם בוכה לעזור לה ולא לתת לה לעזוב אוכם לי זה כמעת קרה אבל בסוף זה קרה אבל יש לי כבר חברה בשם צוף גוטקינג מכיתה ד3 באורנים היא מה זה יפה וחמודה ואני לגמרי מקובל כי אני עושה את הדברים העלה
המשיב: אופרי
בתאריך: 2 בנובמבר 2012, 17:45
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

(חובה לקרוא..)

1. תהיא עצמך (כמו שכולם אומרים..)
2. תעשי שוחד... תקני המון חטיפים ותתני רק למקובלות
3. אם את רואה שהם משחקות משחק והם לא משתפות אותך פשוט תיכנסי למשחק ותעשי כאילו את איתם... (כאילו גם את חלק מהמקובלות..)
4. אל תקללי ( במיוחד את המקובלות)
5. תנסי לעשות לעצמך " חבורה " ותנסי לעשות רעש איתם כדי שהמקובלות יסתכלו עליך וירצו להיות איתך

מקוה שזה עוזר לך...
תביני הכל פה מנסיון


טליה
המשיב: מותק של בן אדם ‏ (7)
בתאריך: 2 באפריל 2013, 08:14
-1
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

תיהיי את לא משנה מה הם צריכים לאהוב אותך כמו שאת את לא צריכה להשתנות את צריכה לעשות איתם שיחה ותשתפי אותם ברגשותיך תסבירי להם את הרגשתך ואני מקווה שהם יבינו
המשיב: אנונימי
בתאריך: 1 בדצמבר 2013, 14:58
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטהAds By Sekindo.co.il ad network