סטיפס ל ?  


נתנו לנו שיעורים בספרות לכתוב מה דעתי על הסיפור "מר יודע כל"? ולתת לפחות 3 נימוקים. אני לא יודעת מה לכתוב, מה זאת אומרת מה דעתי על הסיפור.. אם הוא היה יפה? עיזרו לי.. ומה לתת כנימוקים? אני חייבת עזרה.. תודה לעונים!

♥MUSIC to my HEART ♥‏  (16 בינואר 2012, 18:11)
תשובות הגולשים:
מיון לפי זמן  |  דירוג
תכתבי שדעתך היא הסיפור כתוב בצורה עשירה והוא יפה ובעל מסר עמוך מתוך שלושה נימוקים:
הראשון, הסיפור מלמד דבר חשוב בעניין הרושם הראשוני והחיצוני, ועל הסטראוטיפים למרות שמר קלדה הושפל במהלך הסיפור עקב מוצאו, בסופו של דבר התגלה כי הרושם הראשוני לגביו היה מוטעה, אב בסופו של דבר הוא היה יותר ג'נטלמן מכל האנגלים.

השני הוא - קיים מתח לאורך כל הסיפור, כיוון שהקורא מעוניין לדעת האם מר קלדה יצליח או לא יצליח להשתלב בחברת הנוסעים בספינה.

וזה מה שאני חושבת, ועל השלישי את יכולה פשוט להביע דעה בנוגע לסיפור..

מקווה שעזרתי:)
רוצה לעזור : ) ‏ (11)
16 בינואר 2012, 18:18
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

יאוו לקלי קלארקסון יש שיר כזה! Mr. know it all.. סורי אבל הייתי חייבת כי זה סתם הצחיק אותי... כששואלים אותך מה דעתך את צריכה לכתוב אם אהבת אותו או לא, מה הוא מלמד לדעתך ואיזה מסר הוא מעביר.. מה דעתך על המסר שהוא מעביר? תתני דעה ותנמקי אותה. תחשבי מה עבר עליך כשקראת את הסיפור ופשוט תכתבי את זה. תשאלי את עצמך שאלות ותעני עליהן תוך כדי שאת כותבת את התשובה. תדמייני שחברה שלך שואלת אותך... מה היית עונה לה? יש הרבה דרכים שעוזרים לי ומקלים עלי לענות על תשובות כאלו (שאני מאוד אוהבת דרך אגב)
בהצלחה ומקווה שעזרתי:)
שיר.ס
16 בינואר 2012, 18:23
0
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה