סטיפס ל ?  


הסכנות בתה טיבטי - שלום. האם זה יותר מדי מסוכן לשתות תה טיבתי? ומה הן תופעות הלוואי שלו? אני רוצה להרזות אבל יש לי בעיות עם בלוטת התריס והחילוף חומרים לא משהו ואני עושה ספורט 4 פעמים בשבוע אבל לא מרזה.

גלייי‏  (4 באפריל 2010, 10:25)
תשובות הגולשים:
מיון לפי זמן  |  דירוג
אני מייעץ לך לחפש דברים אחרים. אני מכיר שתי נשים (לא ילדות קטנות) שהגיעו לבית חולים בגלל שהקיבה ומערכת העיכול התחרפנו מהתה הטיבטי. היו באשפוז כמה ימים עד שיצאו מהצרה הזאת. אל תיקח סיכון מ-י-ו-ת-ר חג שמח
ל.ל
4 באפריל 2010, 13:32
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

התה גורם לספיגה פחותה של מזון ובכך גורם להרזיה הבעיה היא שלא ניספגים גם מינרלים ווטמיניםןזה גורם לפגיעה בגוף זה לצום רק בדרך אחרתלדעתי זו לא הדרך הנכונה להרזות כמו כן בגלל שזה יוצר ספיגה פחותה לא ניתן להמשיך לאורך זמן מאחר וזה פוגע בגוף.
כדי להרזות חשוב שתיפקוד הבלוטה יהיה מאוזן וצריך לבדוק את התזונה שלך אולי היא לא נכונה, הפעילות שאת עושה למרות שאת עושה 4פעמים יכול להיות שהיא לא אפקטיבית וגם את זה צריך לבדוק שורה תחתונה יש לבדוק עוד דברים לפני שמנסים את התה.

אורן נגאוקר מטפל ברפואה סינית ומדריך כושר פרטי
אורן
4 באפריל 2010, 13:39
2
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה

מומחה סטיפס: ד״ר ענת פלדמן ‏ (7925)
ממליצה שלא לבנות על התה ולא לבסס את כל כמות השתייה שלך עליו. אם הוא טעים לך כתה - אז לשתות במידה. ירידה במשקל היא שילוב של כמה גורמים - פעילות אירובית, פעילות אנאירובית, תזונה נבונה, מודעות.. התה יכול לתמוך, לתרום לפן המנטלי, להכניס למסגרת.
בעיה עם בלוטת התריס אכן מקשה על ירידה במשקל, ממליצה לטפל בעניין ברפואה המשלימה במקביל לקונבנציונלית.
פעילות גופנית כדאי שתהא אפקטיבית ומתאימה לגיל - לפי רמות דופק ומטרת אימון.
4 באפריל 2010, 14:55
4
הצבעתך התקבלה!
ההצבעה כבר נקלטה