אנשים שנתנו פרחים לביצ פליז✌
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נוסעת לגרמניה ודודה שלי אמרה לי שחם שם ושהיא תמיד נוסעת לחול בתאריכים כאלה וליבשת הזאת.. אני לא יודעת אם לקחת דברים ארוכים או קצרים? וכמה שעות זה טיסה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מאמי D:, על תשובה לשאלה "אם חוסמים אותי נגיד בווטסאפ, מה אני אראה כשאני אסתכל בצאט עם אותו אדם שחסם??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי עברתם על כל גבול (פרשתי), על תשובה לשאלה "מה זה מימ? יואו כולם אומרים את זה ואני לא מבינה איזה עצבים גם כולם צוחקים ולא מספרים לי -.- חברים חרות יש לי... אתם יודעים מה זה? בה לכם לספר לי??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית(;, על תשובה לשאלה "כדאי ללכת מחר לבורה בורה בבת ים? לא יהיה מפוצץ שם..??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "מה זה סבון לשטיפה אינטימית??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אני, על תשובה לשאלה "אני בן 15 וחברה שלי דחפה לי אצבעות לתחת וזה היה בהסכמה מה אתן חושבות? בנות זה היה מדליק אתכן? הייתן רוצות לעשות את זה למישהו (בן)? (רק לבנות ) (בנים מי שזה מגעיל אותו שלא יגיב ויגיד לי להפרד ממנה! )?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי 🎀אושרית🎀(מעריצה של לאלי❤), על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר הזה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה הרבה אנשים חושבים שלשכב עם הרבה אנשים זה רע? במיוחד אם זאת אישה? למה לא נותנים למין חופש ושכל אחד ישכב עם מי שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה מבלי שיצא עליו שם רע? מאיפה זה בא העניין שמי ששוכב עם הרבה אז הוא פחות טוב??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ההוא ששם, על תשובה לשאלה "ואוו.. מה זה קיק??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נאמני סטיפס רואים את הכינויים כששמים על אנונימי?:O?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם רוצים מישהי כישרונית יפה כזאת שהיא גם חכמה ומצחיקה אבל שטוטית כזאת, בעיקר היא ממש חמודה ומתוקה ונחמדה ואנרגטית כזאת אבל קשה לה להיפתח בהתחלה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אוהבים בעצמכם? ומה אתם שונאים בעצמכם??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה נהיה מהאתר הזה אני במצוקה וכולם מתעלמים למה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם לכם זה קורה? כל פעם שיש אירוע משפחתי, או סתם יום שבו נפגשים עם המשפחה המורחבת, תמיד שואלים אותי אם יש לי חבר? אני שונאת ששואלים אותי כולם אותה שאלה, זה מעצבן, אני לא מבינה למה זה הדבר היחיד שמעניין את המשפחה שלי עלי, אם יש לי חבר או איך הלימודים.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי SweetHeart♥, על תשובה לשאלה "איזה צבע יותר כדאי לי? כחול או לבן? (וזה תחפושת למי שלא הבין) ולא זה לא יהיה כזה חשוף זה יהיה יותר ארוך וקצת פחות צמוד אז די?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "ואוו.. חח פשוט ואוו.. מה אתם אומרים על זה?!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מדהימה:), על תשובה לשאלה "מה יש לוואטסאפ שהוא לא עובד לאף אחד? גם לכם הוא לא עובד??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ט.אחיות , על תשובה לשאלה "הוואטסאפ לא עובד גם לכם?:O?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית 1211, על תשובה לשאלה "אם חסמתי מישהו מה זה עושה? חסמתי מסיבה מוצדקת!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי המעריצה הסודית של קורלה *~*, על תשובה לשאלה "איך התמונת פרופיל שלי? D:?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי זהושמי, על תשובה לשאלה "איזה שירים כדאי לי להוריד? זרקו.. ותודה לרושמים:*?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה ויניגרט??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי :)smile4ever, על תשובה לשאלה "מה הדירוג האמינות שלי? אני לא רואה אתזה מהאייפד?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שירי דאבסטאפ מומלצים - מישהו יכול לשלוח לי שירי דאבסטאפ טובים? תודה מראש.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למי יש משתמש ביוטיוב?.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי עוזר לכל העולם, על תשובה לשאלה "מה עם משיח??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה דאבסטפ??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ילדה סילאן XD, על תשובה לשאלה "אחותי בהריון ויש לה תאומות, היא ביקשה ממני למצוא שמות, תודה לעונים ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית ;-], על תשובה לשאלה "מישהו שלח לי הודעה בוואטסאפ, עכשיו אני רוצה להיכנס לוואטסאפ אבל אני רוצה שזה יראה לו שעדיין לא ראיתי את ההודעה שהוא שלח.. אז יש שיטה כזאת??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תביאו שירים יפים בבקשה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם | x | = | y | אז בהכרח x = y? הסבירו! בבקשה זה חשוב!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אל תמות זה יכול להרוג אותך.O_o, על תשובה לשאלה "מה השם של התוכנה שאני מצלם וידיו את המסך כאילו??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי נקודת חן קטנה ששינתה כמה פעמים צבע מחום לשחור ושחור לחום, וקראתי באינטרנט שזה סרטן:O אני פוחדת! מה לעשות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש פוחדת מהחיסון של כיתה ח' (אני עולה לכיתה ח') מה לעשות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר? הוא קצת ישן קצת הרבה זה בצרפתית זה כזה.. נוניסיסטו להלהל נסי פרלממה וואי משהו כזה:?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מאיייוש ; ) , על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת אם הנרתיק של האוזניות BETES (צירפתי תמונה ) מגיע עם האוזניות בחבילה או שצריך להזמין אותם בנפרד?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "שואלים שאלה ומישהו מדווח על זה לשים בהתייעצות וזה בכלל לא מתאים להתייעצות ואתם מוחקים את השאלה? ללמה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך עושים עמידת ידיים??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להיות תמיד באנרגיה שמחה כלפי כולם??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד 2 דקות דרגת האמינות מתחדשת... אני מתרגשת. מחקו לי שאלה היום. כמה זה מוריד בדרגת האמינות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חח איזה קטעים, פעם ראשונה שנמחקה לי שאלה ואפילו לא איימו עלי (א רשמו שהיא נמחקה ולא הסבירו), זה הגיוני??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי לילו ;-) , על תשובה לשאלה "מה זה הTOMORROLAND הזה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מישהי חמודה(:, על תשובה לשאלה "מי הודח בהישרדות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ᗩᒪᒪ YOᑌ ᑎEEᗪ Iᔕ ᒪOᐯE ♡, על תשובה לשאלה "תביאו לי שירים מקפיצים באנגלית כמו PARTY ROCK, SORRY FOR PARTY ROCKING, WE FOUND LOVE תודה!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה סגנון DUBSTEP?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ליאן12, על תשובה לשאלה "איך כותבים באנגלית "מגישה:" בסוף העבודה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אונננלין בסטיפס , על תשובה לשאלה "אני צריכה דחוף שירים לריקוד בת מצווה באנגליית קיצביים.. תודה לכל העונים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי בע, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את התמונה? תודה http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/521733_379760945389376_277148972317241_1268303_941421286_n.jpg?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה זה חשוב לשתות מים בדיאטה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שם תמונה שלו בפרופיל??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי שתקו, על תשובה לשאלה "אני רעבה ואין שום דבר לאכול בפסח, מה אפשר להכין טעים וקל להכנה? ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי רונרוניייי, על תשובה לשאלה "חברים חברות חג שמח. אני צריכה את העזרה שלכם! אני צריכה להכין פלייליסט של 10 שעות.. זרקו לי שירים יפים ששומעים במועדונים או שירים נשמעים ביותר.. אשמח לעזרה תודה מראש! 3?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נסתמו לי האוזניים כי אני חולה, איל לפתוח אותם? כי בכל השיטות שעשיתי רק אוזן 1 נפתחה חח D ;?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה שירים של טראנס וראפ יפים יש??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי amor, על תשובה לשאלה "היי, אפשר שירים יפים באנגלית לשמוע עכשיו? (מצב רוח טוב ואופטימי) תודה מראש!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי *אנונימית**, על תשובה לשאלה "בסרט "ריקוד מושחת" יש שיר שהם שומעים בתקליט. אני לא יודעת איך קוראים לו, (זה לא the time of my life), והוא הולך משהו כזה: הו בייבי בייבי. אם מישהו יודע איך קוראים לו אני אשמח. תודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ᗩᒪᒪ YOᑌ ᑎEEᗪ Iᔕ ᒪOᐯE ♡, על תשובה לשאלה "אפשר שירים קצביים (שירי פופ) באנגלית! אבל ממש קצביים כמו party rock וכל אלה XD תודה ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי Special Needs, על תשובה לשאלה "מה זה לול (LOL)? (רשי תיבות בעברית ובאנגלית בבקשה)?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הטינקרבל הזאת יפה? http://www.ebay.com/itm/Green-Pretty-Pixie-Fairy-Tinker-Bell-Costume-4267-/170677806655?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item6d704e1e68 וכמה היא עולה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם לפי המדד של IMB, יצא שאני בתת משקל ( 16.5, ותת משקל זה ממתחת ל- 18.5), עוד כמה קילום אני צריכה לרדת כדי שבנים יאהבו אותי??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "תעזרו לי לבחור: זה: http://fr.hellocosplay.com/vocaloid-cosplay-miku-zatsune-costume-p-311.html או זה: http://fr.hellocosplay.com/vocaloid-cosplay-miku-hatsune-kimono-robe-p-251.html תודה לעונים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי Music's In My Soul, על תשובה לשאלה "האם יש תכנה לעריכת מוזיקה, כלומר אפשרות לחתוך שירים, להוסיף אפקטים, להכין "מאשאפ".? ושתהיה בחינם בבקשה ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי בדוק אחי, על תשובה לשאלה "היי, כולם! איזה שירים חדשים יש באנגלית? תודה לעונים?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזה שיר שמשמיעים אותו המון בMTV וממש התאהבתי בו ושכחתי את השם. בקליפ מראים איזה בחור שמתחיל לרקוד, ומסתכלים עליו מוזר, ואחרי זה הוא מגלגל סלע על איזה הר (ויש לו משקפיים), אז הוא רוקד שוב והיא כאילו מדביק את מי שסביבו והם גם מתחילים לרקוד. איך קוראים לשיר??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי אייפון ויש לי את האפליקציה הזאת Viber, אוכל להשתמש בה רק עם עם מי שיש לו אייפון??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי Madridista3, על תשובה לשאלה "תנו לי שירים עצובים ויפים באנגלית!D:?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה רעיון לתחפושת (לא סקסית, לא חושפת יותר מידי), לא צריכה להיות מקורית אבל שקל להשיג אותה בקניונים ובחנויות מהסוג הזה. תודה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שבוע טוב! אני צריכה שירם של "אני מי שאני "וכאלה כמו beautiful של כריסטינה רק קצבי יותר! עברית אנגלית מה שיש! תודה ענקית לכל העוזרים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להביא לי שירים יפים רק באנגלית??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה, אפליקציית "וואצאפ" באייפון 4 עולה כסף? כלומר לשלוח משם סמסים עולה כסף? מישהו יכול לתת לי קצת מיידע על האפליקציה הזו? תודה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונמית גותיתי, על תשובה לשאלה "כדאי לי להיתחפש בפורים לרובוט הזה של LNFAO? תודה בת 10?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם לדעתכם התחפושת הזאת יפה? http://www.ebay.com/itm/Deluxe-5-Piece-Panda-Fancy-Dress-Costume-Size-8-10-12-/150728758532?pt=Adult_Fancy_Dress_UK&hash=item2318225504 והאם לדעתכם מידה 8 תיהיה עלי טובה אם בדר"כ אני small.. אני רזה. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, חברה אני בת 20 בגובה 165 מה הוא המשקל האידאלי עבורי לפי דעתכם??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנה xD, על תשובה לשאלה "מי יכול להמליץ לי על שירים באנגלית \ טראנסים? תודה מראש DD:?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ידידה שלי הזמינה אותי לדימדומים. למרות שאני בן.. ממ, מה להגיד לה על זה? כדאי לי??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מישל D:, על תשובה לשאלה "היי, יש לי פלאפון חדש והוספתי קצת אנשי קשר וזה הטלפון של אח שלי. הוא קצת ישן ועכשיו הוא נתקע לי ולא מגיב. מישהו יכול לעזור? מישל ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מאיה ;], על תשובה לשאלה "מתי יעלה הסרט מונטה קרלו בישראל??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מישהוא יכול לשלוח לי קישור לשיר החדש של ריאנה? תודה רבה ולילה טוב D:?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, תמליצו לי סרטים יפים. דרמה או קומדיה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מאמושית (:, על תשובה לשאלה "מחר חוזרים ללמוד? תודה מראש.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי Sunshine3, על תשובה לשאלה "האם למישהוא יצא לקנות מוצר זה? האם הוא באמת שווה משהו או סתם בולשיט? https://www.gadgetshop.co.il/items/electronic_hair_brush.php?c=&gift=474?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה סטוצ׳??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אוראלוש02020, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 13 מטר חמישים ותשע ושוקלת 35, האם אני בתת משקל רציני מאוד? וכמה קילו אני צריכה כדי להשמין ולהיות במצב תקין? למרות שכולם אומרים שזה כיף להיות איך שאני ואני רזה וכל החארטות של אלה שחושבות שהם צריכות דיאטה..??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה תמיד שאני נידלקת על מישהו או מתאהבת אפילו הוא לא מחזיר לי אהבה ודווקא מי שאני לא רוצה מתחיל איתי וחופר למה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי פאקצה גאה D:, על תשובה לשאלה "היוש, אפשר סטטוסים חדשים לפייסבוק??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי שונאת ערסיםםםםםםםם, על תשובה לשאלה "איך ערסים נהיו ערסים? כי פעם לא היה דבר כזה ערסים, אז איך פתאום הם התפתחו??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי 1Der, על תשובה לשאלה "יום טוב לכולם מישהו יכול לעזור לי ולפרש לי את הביטוי "אנגלו סקסים"? פשוט זה היה בשיעורי הבית שלי ולא מצאתי במילון.=?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ביי., על תשובה לשאלה "אני צריכה סטטוס, לפייסבוק למישהו יש אתר מיוחד, משהו טוב??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי חיה את החיים , על תשובה לשאלה "הי. יהיה היום צחוק מעבודה? תודה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי חמודה 1, על תשובה לשאלה "סטיפס מחק לי שאלה עם סיבה ממש דפוקה תראו: נמחקה שאלתך: "יש מצב שיורד עכשיו גשם? WTF?! זה ימשיך גם מחר? אין לי בגדי חורף."סיבת המחיקה: רצית לדווח לנו שאין לך בגדים או שאת באמת רוצה לדעת מה מזג האוויר. אנא התאימי את סגנון שאלותיך לאתר. למה הם מחקו? תסבירו לי?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי רק בסקייפ זה רק כינוי, על תשובה לשאלה "היי, אני שכחתי איך לרשום "השיעור" באנגלית משהו יכול לרשום לי?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, השנה עליתי לכיתה ז' בבית ספר חדש, עד היום אני בכלל לא קולטת בכלל שאני בכיתה ז'. אני מרגישה שמתחילת השנה לא הספקתי להכיר עדיין חברים, והכול עבר לי מהר מידי.. אני מרגישה פשוט מוזר. האם זה נורמאלי ההרגשה הזאת? מה לעשות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למעריצי כמעט מלאכים - מתי רוצ'י הצטרפה לטין??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תעזרו לי לבחור מה ללבוש לבצפר! חולצת בית ספר אפורה, וטייץ גינס שחור או גינס גבוה או טייץ עד הברך? ולעשות מחליק או קוקו גבוה או שיער גלי פזור??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום הבאתי לידיד שלי שלוק מהפנטה שלי, ופתאום הוא אומר לחברים שלו " ג'וני לפנטה יש טעם של קולה.." ואז הם צחקו. מזה המשפט הזה? זה אומר שהוא צחק עלי? ממש לא הבנתי מה הוא אמר.. אשמח עם מישהו יסביר לי מה פרוש המשפט הזה..?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אשמח לתשובות, בת 12 , על תשובה לשאלה "עכשיו עליתי לחטיבה. והחברה הכי טובה שלי מצליחה מתחברת לבנות חדשות, ותמיד יש לה מלא חברות. אני בדיוק ההפך ממנה קשה לי להשיג חברות חדשות, זה מעצבן כי אני תמיד לבד בהפסקות, ממש קשה לי להתחבר ולהפתח.. מישהו יכול לתת לי טיפים איך להתחבר לבנות? איך לא להיות לבד??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ניל3, על תשובה לשאלה "איך פותרים את המשוואה הבאה: 8X-4X=50-X?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים בעברית תקינה: אני יפסיק או אני אפסיק.??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי שואלת שאלות O=, על תשובה לשאלה "לנזירות מותר לקבל מתנות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי זאת עם החיוך 3, על תשובה לשאלה "מבקשת הצעות לסרטים??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי סבטוש ביבר, על תשובה לשאלה "מי יודע הכל על ג'סטין ביבר??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי יפהפיה, על תשובה לשאלה "למה שווה (a-b) בריבוע??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "מזה קיבוצניקים? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה וולסטריט??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האחים של אורי חזקיה - לאורי חזקיה יש אחים ואחיות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי בת 18, על תשובה לשאלה "בת 18, היום בערב אני יוצאת לישיבה עם ידידים בחוף וחשבתי או לילבוש טייץ שחור חלק וסטרפלז אדום, או מיכנס קצר וסטרפלז אדום ומה עדיף עקב שחור, או כפכף תודה לכול העונים?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ליאניייי, על תשובה לשאלה "מה קורה במדפסות כשאין דיו? - כשאין דיו במדפסת זה מדפיס דף ריק??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אני זאת אני וזהו., על תשובה לשאלה "מישהוא מזה את השם של השיר הזה? - http://www.youtube.com/watch?v=JN0Py0NFQ88&feature=related?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית:)♥, על תשובה לשאלה "מה אפשר לשים בדלת הפנימית של הלוקר כדי שהוא יראה מגניב? תודה מראש ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי סטיפסית :), על תשובה לשאלה "שם לדמות בסיפור - היי, נתנו לי עבודה לכתוב סיפור קצר. אני צריכה שם לדמות הראשית. תודה מראש!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי LULU, על תשובה לשאלה "מי שאני אוהבת ואני עכשיו חברים בסקייפ... איך להציע לו שנדבר שיחות ווידיאו ולא סתם לצ'וטט... אבל בלי שיישמע נואש וכו'...??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי יונתן 777, על תשובה לשאלה "באיזה שלב הופכים לעונים בכירים??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה צבע של חולצת בית ספר מתאים לסקיני כהה? תכלת\ורוד\צהוב\סגול? בת 15 תודה לעונים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי סתם עוד אחד879, על תשובה לשאלה "תנו לי סרטי קומדיה/ קומדיה רומנטית שיצאו בשנתיים האחרונות! תודה לכל העונים ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, היום כשהלכתי לברכה עם חברים עישנתי נרגילה בפעם הראשונה (בן 13) וזה היה דווקא טוב. אני לא מתכוון לעשן שוב אבל רציתי לדעת מה יקרה לי עכשיו אחרי העישון. רק 10 שכתות גדולות?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי סטיפסית :), על תשובה לשאלה "שלום, אפשר בבקשה משפטים על המילים: להיות או להיות. תודה מראש!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בשעות האלה 4 וזה.. אפשר להשתזף בים? יש עדיין שמש??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "http://www.youtube.com/watch?v=qSJCSR4MuhUמהו השיר המקורי של הקאבר הזה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אומן בדם , על תשובה לשאלה "מה קורה עם מחאת האוהלים אנשים עדיין בשדרות רותשילד יושבים?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קבלת תשומת לב מהמשפחה - שלום, שאלה קצת מוזרה, אבל מה אפשר לעשות כדי לזכות בתשומת לב מהמשפחה? יש שיטות? תודה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ♪♫ הילה ♪♫, על תשובה לשאלה "אשמח לקבל סטטוס יפה לפייסבוק, אבל חדש שכמעט אף אחד לא מכיר.. D: אם למישהו יש להביא לי אתר סטטוסים שמתעדכן - זה יהיה מצויין!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי pretty little liar♥ , על תשובה לשאלה "מישהו מכיר חנויות זולות עם ציוד בית ספר (חובה תיקים) במחיר מוזל באיזור רחובות-ראשון לציון-בת ים? למי שמכיר כמו "אטרקציה" ברחובות.. לא חנויות כמו אופיס דיפו, קרביץ - הם יקרנים ואלה חנויות ידועות. תודה לעונים ♥!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אוהבתה, על תשובה לשאלה "תה קומומויל (בבונג) בריא??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מצחיק-חחש, על תשובה לשאלה "אני עולה לחטיבה לכתת מופ"ת, אני חייבת עצות איך אני יוכל גם להסתדר עם העומס (כי זה לא שאני גאון ) וגם שייצא לי לפעמים לכייף (בהתחשב שיש לי חוג 2-3 פעמים בשבוע ) עצות? תודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מדהימה:), על תשובה לשאלה "חיתוך תמונה ושינויים לשחור לבן ועוד - מישהו\י יודע\ת איך מקרבים תמונה במחשב נגיד רק פנים וחותכים אותה? ומשנים לשחור לבן? יש תוכנה או משהו ללא הורדה? תודה מראש, שבת שלום..?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי סבטוש♥ביבר, על תשובה לשאלה "סלינה גומז וג'סטין ביבר נפרדו??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי GAGA, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ואני שוקלת 45, ואני מרוצה מזה, אבל יש לי כרס קטנה, כולם אומרים שלא אבל יש לי ואני כבר מתוך הרגל מכניסה את הבטן כשאני יוצאת מהביית.. מה לעשות כדי לגרום לבטן לראות טוב??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לבטל חסימה בסטיפס??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשמישהו מתאהב בי ואומר לי שהוא אוהב אותי, אז כשאני נוסעת או משהו או כשאני בבית בפייסבוק הם לא כותבים לי כלום בחיים. אני מחכה שהם יכתבו משהו, איזשהי הודעה אבל הם לא כותבים. למה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימיתתP:, על תשובה לשאלה "הייו'ש! מה לכתוב ביומן?-דברים יפים כמו: משפטים בספרדית, משפטים מסרטים, מדיסני וורלד.. תודהה רבה!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ערב טוב, לכולם, כואבת לי מאוד הפיטמות הכל פעם שקורה שנוגע בהם משהו ממש כואב לי, אני עם גוזייה עכשיו אבל היא לא ממש לוחצת, מה זה ואיך אני יכולה להפסיק? תודה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון מתאהבים בי רק בנים מגעילים, ושאני ממש לא רוצה למה אני מושכת אליי את המגעילים ואיך אפשר לימשוך את השווים??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה להריד שום דבר למחשב, לא אייסיקיו לא פוטושופ ולא GTA, אני לא מורידה כלום ואין בו וירוסים. תמיד כשאני מורידה משהו, אני מפעילה ובמקום להכנס למשחק זה משמיע לי שיר ורשום שהמערכת לא יכולה להפעיל או משהו.. למה זה ככה? איך אפשר לשנות שזה לא יהיה ככה??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בפנים שלי שומניות, מה אני יכולה לעשות כדי להוריד את השמן? זה מעצבן כי אז חושבים שאני מזיעה למרות שאני לא..?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי איצקו, על תשובה לשאלה "איך מעבירים יום רע??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ניינינינינ, על תשובה לשאלה "למה כשלבנות יש חזה גדול זה מושך בנים יותר??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי חבר זה לא קיר ^_^, על תשובה לשאלה "האם כיתה ז' קשה מבחינה לימודית? (בעיקר חשבון והנדסה) תודה העונים יקבלו ו-ר-ד-!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי בובליק :), על תשובה לשאלה "היי, אני הזמנתי פיצה ב 55 ש"ח הביתה מישהו יודע כמה טיפ צריך להביא לשליח??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להוסיף בסטיפס קובץ? ואם לא אז מה לעשות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי הכי אנונימית., על תשובה לשאלה "היי, האם זה נכון שיש משפט רוסי שאומר ''קמצן משלם פעמיים'' תודה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי it's me, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה לכתוב ספר כעבודת קיץ. יש לי עלילה (לא משנה מה היא) אני צריכה שם ושם משפחה ומקצוע לבן ולבת לספר. תודה לעונים והמשך יום מקסים P:?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי it's me, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה כינויים. כל מיני לא משנה. תודה!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בגדים ליום הלימודים הראשון - שלום לכולם, אני עולה לכיתה ז' בית ספר חדש. מה כדי לי ללבוש, כדי להשאיר רושם טוב? ויש לי תלבושת אחידה. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ♪♫ הילה ♪♫, על תשובה לשאלה "מערכת סטיפס היקרה, למה אתם מוחקים שאלה ואחרי זה לא מחזירים אותה? זאת אומרת, נגיד אני שואלת מתוך 3 שאלות שאלה אחת והיא נחמקת אחרי זה אין לי לשאול עוד 3, רק 2??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי דנה.ל., על תשובה לשאלה "כמה ספרים קיימים בסדרת דמדומים שתורגמו לעברית??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי all you need is loveee ❤, על תשובה לשאלה "לדודה שלי יש עוד מעט אירוסין ואני מאוד רוצה לעשות תסרוקת... האם עושים תסרוקת לאירוסין??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אלכס חבר של איגור, על תשובה לשאלה "יש לי ידידה כאן באתר וסתם נפגעה ממני. איך אני יכול לפייס אותה היא חסמה אותי בפרטי ושוב ממש בלי כוונה נפגעה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי תפוס תפוס, על תשובה לשאלה "יש לכם המלצות על סרטים לבני 12-13??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אפרתוש ;), על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על התיק הזה? הוא נראה לכם יפה? תיכנסו לקישור פה ותראו את התיק: http://www.siz.co.il/my/z5yu0mniw0td.jpg תודה לכל העונים! ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי r16, על תשובה לשאלה "שירים שקטים באנגלית - דחוף. הציעו לי בבקשה שירים שקטים ועצובים כאלה באנגלית. תודה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי הכי אנונימית., על תשובה לשאלה "היי, יש לנו חבר איגור שמגיע שבוע הבא לארץ מאוקרינה ליומיים ורצנו להפתיע אתו בשדה התעופה איזה רעיון יש??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הצעת חברות של בנות - מה דעתכן \ ם על בנות שמציעות חברות לבנים?! אמיצות? מושפלות? משהו אחר??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי סופרת, על תשובה לשאלה "היי, אני כותבת ספר ואני צריכה שם ושם משפחה לדמות הראשית? אפשר הצעות בבקשה. תודה מראש!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אוהבת ת'חופש P:, על תשובה לשאלה "אני עושה סקר קטן לעבודה שקיבלתי לחופש. מה אתם חושבים על אורי חזקיה? תודה.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכי יפה והכי כדאי לי לקחת מהעמוד של דן חסכן? http://www.siz.co.il/my/zq0nztym5lg2.jpg לדעתי את היומן אנגרי בירדס \ תיק קוויק אדום שחור לא??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת אם זה יראה לכם מוזר, אבל אני עונה כאן על שאלות רק בשביל לקבל פרחים. נכון שזה נשמע אגואיסטי אבל בכל זאת אני לא עונה סתם תשובות, אני עונה לעניין ואפילו תשובות שממש עוזרות, אבל כל זה רק בשביל פרח. זה רק אני ככה? גם לכם זה קורה? הייתי רוצה שתתוודו.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 וחצי ואני שוקלת 42 ואני לא גבוהה מאוד מאוד אבל אני בכלל לא נמוכה אילו לא קרוב לזה.. אני בין מטר חמישים וחמש לשישים האם אני צריכה לרזות? אני קצת שונאת את הבטן/מותניים/ורגליים... אבל בסל הכל זה לא ממש ממש נורא.. וירדתי 8 קילו. לרדת עוד??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי ניקול1, על תשובה לשאלה "מישהו אולי יכול להביא לי מישפטים על חברות כיאלו (בת ובת). לא על אהבה על חברות אמת תודה מראש^^?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית D:, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וחצי ואני מטר שישים וחמש ואני שוקלת 52. זה בסדר לגילי או שאני צריכה להרזות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים ברוסית גבינה צהובה ואיך אומרים גבינה לבנה? תודה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי יובל :), על תשובה לשאלה "היי, אני יוצאת היום למועדון ואני רוצה לכתוב בקיר שלי בפייסבוק שיצאתי ולפרסם איזה שיר באנגלית שמתאים.. יש הצעות? ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי אודישן ביום חמישי, ואני צריכה לשיר שיר שקט בעברית או באנגלית. אם אתם מכירים שירים כאלו בבקשה תשלחו לי עם קישור לביצוע המקורי שלהם ביוטיוב. תודה רבה לשולחים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי איך לדעת וכמה זה: -x כפול -y = כמה זה שווה וגם כמה זה מינוס איקס כפול ואי תודה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי דיאנין , על תשובה לשאלה "אני מבת-ים, יש לי סיבה לפחד? כרגע גם ניראה לי ששמעתי אצעקה.. אודה לתומכים בי?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מאוד מתגעגעת למורותי לבית ספר הקודם שלי לתמימות לשמחה למילים החכמות של מורותי ולעידוד שלהן אני לא מסוגלת לחשוב על מורות אחרות שיהיו במקומן בבית ספר החדש אין להן תחליף! מה לעשות? אני אובדת עיצות תודה לעונים!?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי הלימודים מתחיל ב-1 לספטמבר או יותר מוקדם??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני גרה בבאר שבע ורוצה להתחיל לעשות ריצות בוקר אבל בבוקר תמיד יש אזעקה ולא נראה לי שאמא שלי תרשה לי... כדאי להתחיל לעשות? איך לשכנע אותה? או שפשוט לצאת בבוקר ולחזור ולא להגיד לה?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מכירים את כל הפרקים של צחוק מעבודה? כי אני מחפשת את הקטע שהוא חיקה את אלי אלידיס וצעק כזה, במקום אופניים, שדיים.. מכירים? (סליחה על המילה)?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "י4 או י5 או י6 אתם הגורל שלי.. מה נראלכם הכי טוב? (למרות שאתם לא יודעים מה יש בכל כיתה אבל תבחרו)?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי sunny_girl^ שמוכנה לעזור:), על תשובה לשאלה "היי, תמיד שאני נוגעת באף אז אחר כך אני מרגישה שהאף שומני מאוד. תמיד שאני מתעוררת כול בוקר אז אני, מרגישה שכול הפנים שלי מאוד מאוד שמנוניים. מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי You're the pretender, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,! מישהו יודע מהוא התאריך האמיתי שיצא דימדומים 4 לקולנוע? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לקבל רשימת שירים של גרין דיי? מהאהובים עליכם במיוחד.?"
פרח ניתן לביצ פליז✌ על ידי מיכלוש :-) , על תשובה לשאלה "בילוי מומלץ לילדים - מה עדיף לדעתכם, ללכת ללונה פארק או לסופר לנד? אני צריכה להחליט עד מחר.. תודה לעונים!?"
מוצגים 200 פרחים אחרונים בלבד, להצגת כל הפרחים לחצ\י כאן