אנשים שנתנו פרחים לדרדסית (-;
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מחליק יותר יפה? לא איזה יותר טוב.. איזה יותר יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהי מישהו שטסו לפולין? אני ממש רוצה ואני צריכה דעות אם שווה ומה באמת עושים שם.. ומישהו או משהי שטסים השנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זאתי מאתמול (;, על תשובה לשאלה "אומרים שאהבה מגיעה כשלא מצפים לה, אז איפה קרתה האהבה שלכם? אשמח לשמוע סיפורים גם בפרטי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לא מקורית100, על תשובה לשאלה "יש אווינס בפרץ סנטר מגדל העמק ואם כן אז באיזה חנות, דחוף (פרחים לעונים)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה הייתה הנשיקה הראשונה שלכם? שלי בלילה במיטה כשהוא ישן אצלי -,-?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להוציא טופס ירוק כדי לעשות תאוריה, איך מוצאים טופס ירוק מה יהיה בו והאם צריך להביא משהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,. אני בת 16 יש לי חבר גם באותו הגיל שלי ואנחנו ביחד כבר שנה ו9 חודשים.. ולפני שבוע החלטנו לקיים יחסי מין. אתם חושבים שזה בסדר? טעיתי? אני ממש אוהבת אותו וגם הוא אותי ואני מפחדת שתצעקו עלי שעשיתי דברים לא טובים בגילי ושאני צעירה מידי..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות אם תכירו מישהו שעוד מעט מתגייס ואותם בקטע.. כשהוא יהיה בצבא תבגדו בו? או שיש לכן חבר שעוד מעט מתגייס הייתן בוגדות בו כי רק פעם בשבועיים תראו אותו? תהיו אמיתיות בבקשה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני, עצמי ואנכי ◕‿◕, על תשובה לשאלה "להזמין??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל הסביבה שלי זה רק ערסים ופרחות שקושרות את החולצות עד למעלה, דאק פייס וכל זה. ולי קוראים פריקית. אני שמה המון צמידים על היד. אבל זה רק בשביל להסתיר את החתכים. אולי זה טיפשי, אבל כל הבנים אוהבים רק פרחות ואני מפחדת שאני יהיה פוראבר אלון. אני צריכה לדאוג?13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי מכה בברך מהארון שבחדר שלי, ויש לי סימן כחול, סגול אדום, קיבלתי את המכה לפני יומיים וחצי וזה כואב לי רצח! מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "באיזה גיל קיימתם יחסי מין בפעם הראשונה? ואם הייתם במערכת יחסים (כמה זמן)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה גיל היה החבר הראשון שלכן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגרות עם 5 יחידות מתמטיקה או בגרות עם 5 יחידות אנגלית, מה עדיף? רק אפשרות אחת, ואם אתם יכולים אז בבקשה תסבירו.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ורודונת (-:, על תשובה לשאלה "אוף אני מרגישה מה זה זבל עשיתי דבר נורא (עם חבר שלי). מישהו לצ'אט??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פרשתי ביי.., על תשובה לשאלה "מתי אני אמורה לקבל צו ראשון? בחודש אוקטובר (10) אני יהיה בת 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות איך הייתן מגיבות אם חבר שלכן, היה מתעלם ממכן בבית ספר? וגם אחרי בית ספר שהוא היה עם חברים ואתן הייתן עם חברות? איך הייתן מגיבות? דחוף. תודה לעונים (-:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת לזומבה אבל אין לי שם חברות וכולם שם יותר גדולות ממני, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן אני יוריד 25 קילו אם-בכול שבוע אני מוריד חצי קילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, עוד מעט לי ולחבר שלי יש חצי שנה ואני מתלבטת מה לקנות לו.. האופציה הראשונה זה קולאז' מעץ של 3 תמונות בנוניות עם הקדשה חרוטה או מראה עם מסגרת עץ והקדשה חרוטה בצד המראה, מה לדעתכם יותר יפה? תודה רבה, רבה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה שמעוניינת אותי... נגיד ואנשים באים לאנוס מישהי ואז הם מגלים שהיא במחזור צה הם עושים אז? ממשיכים לאנוס אותה או מוותרים? ועוד שאלה אחרת, אם יש למישהי שערות אבל ממש יער בפוט שלה של שיירות זה יגרום לאנס לוותר על לאנוס אותה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואני אף פעם לא התאפרתי, זה נורא? כי כולן מתאפרות, אני חושבת שאני לא צריכה להתאפר אבל אני מרגישה יוצאת דופן.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פליז תענו! תתוגמלו , על תשובה לשאלה "משעה 8 ורבע בבוקר, באיזה שעה יסתיימו שמונה שעות? 3 ורבע או 2 ורבע, אני יודעת שהשאלה טיפשית אבל קשה לי עם מספרים><?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדה מבית טוב,מאמי, על תשובה לשאלה "מה עדיף-1. לא ללכת לבית ספר ולא לצאת בערב 2. ללכת לבית ספר ולצאת בערב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נפגשת איתו עוד שבוע. אני רוצה היום ללכת לקנות חולצה יפה כזאת.. שווה לי? ואיך להתארגן? חשבתי על עגילים יפים כאלה עם שיער אסוף בצורה יפה וחולצה בצבע קרם כזה עם כסף ומכנס שחור (ג׳נס) ובאיפור אני ישים מסקרה ואודם עם טיפה סומק. בנים איך זה לדעתכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז אני לא אוהבת אנשים שמעשנים, ולא מתחברת לפירסינג וקעקועים ואני לא אוהבת להתלבש עם שורטים של 10 ס"מ ובגד ים שקטן ממני בעשרים מידות וכבר את הפיטמה רואים, למה כולם פה קוראים לי דתייה? אסור לא לאהוב את זה?:P סליחה שלא כולם שרל*לות באמת.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי הנסיכה שלך (:, על תשובה לשאלה "חברות שלך אומרות לך שהוא קטן ממך ושזה פאדיחה אבל את ממש, מרגישה שאת אוהבת אותו ונימשכת אליו והוא אומר לך שיש לו רגשות אלייך ושהוא רוצה שזה יהיה רציני והוא ב7 חודשים קטן ממך.. לוותר על זה? בגלל מה שהן אומרות או ללכת על זה? מה אתם הייתם בוחרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אם א' חוסם את ב' ואני עושה לייק ל-א' אז ב' רואה שעשיתי לא' לייק? או שא' לא קיים בשבילו בפייסבוק? (בגלל ש-א' חסם אותו..) סליחה על השאלה המסובכת XD?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול שכבתי עם חבר שלי וממש כאב לי אבל ממש וזה ממש לא איך שדמיינתי את הפעם הראשונה שלי. אני מפחדת שיכאב לי גם בפעם השנייה, מה לעשות? זה אומר שמשהו לא בסדר בי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי אמור לבוא אליי עוד מעט אבל אתמול קצת הגזמנו אני והוא קיצור אני מבולבלת מכל מה שעשינו אתמול, אני צריכה שקט אבל כבר קבענו מה אני עושה?! אני יגיד לו כשהוא יבוא לא לגעת בי? תעזרו לי, אני חייבת עזרה בבקשה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ☺☺☺, על תשובה לשאלה "לאיזה כיתה תעלו בשנה הבאה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול הייתי אצל חבר שלי בבית, והוא הביא לי מתנה חזייה ותחתונים. ואז הוא ביקש ממני ללבוש אותם וסירבתי (כי היה לי שיערות במפשעה חח לא הוצאתי שיערות). ואז הוא אמר "מה את מתביישת ממני?" ואז אמרתי לא, ודיי התחלנו לריב כזה ואני מרגישה שהוא נעלב ממני, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לכתוב לי מזה בדיוק דיאטת 17 הימים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנו, כשאתן מקיימות יחסי מין עם חבר שלכן אתן מרגישות את החדירה? חברה שלי אמרה לי שהיא לא תמיד מרגישה ואני תמיד מרגישה...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות קרה לי משהו מאוד מוזר, לפני כמה דקות הייתי עם אמא שלי בחנות חזיות המידה שלי היית E אני באה לחנות מודדת ומגלה שאני מידה C אני בדיאטה אבל לא רזיתי כמעט ודווקא המידה C טובה עלי זה לא מוזר קצת?.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני והאקס שלי בקשר טוב והוא לא מרשה לי לעשות כל מיני דברים: לשתות לעשן קעקוע עגיל בלשון וכו'.. ואני אומרת לו שהוא גם לא יעשה את זה הוא אומר טוב חוץ מלשתות כי הוא בן לא הבנתי מה קשור? אה הוא לא מרשה לי לצאת מהבית אחרי 12 אבל עכשיו בתכלס מיהוא בכלל? להקשיב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות-מה רשמתן במספר טלפון של חבר שלכן? איך קראתן לו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Your Queen , על תשובה לשאלה "מישהו שיכול לעזור לי בבעיהה אם חבר שלי בבקשה... שישלח הודעה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זמרת מתחילה D:, על תשובה לשאלה "אני ממש אשמח לעזרה בשאלה! האם הפחמן הדו חמצני יכול להוות גורם מגביל לתהליך הפוטוסינתזה בבתי גידול צפופים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד ממש טוב יותר נכון הכי טוב! והוא בא אליי השבוע וסגרנו את הדלת כי רצינו לדבר. היום ההורים שלי אמרו לי שהם לא רוצים שאני יסגור את הדלת והסברתי להם בעדינות שאנחנו רק מדברים והם אמרו שזה לא משנה, אז המשך למטה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי במתכונת בהיסטוריה א' 86, על טעות טיפשית שלא קראתי נכון.. במחצית א' קיבלתי 92 ממוצע ומחצית ב' יהיה לי בערך 94 משהו כזה, אז הציון הגשה שלי יהיה בערך...??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית 33>, על תשובה לשאלה "מה קניתם לחבר שלכן לחצי שנה? או אם היה לכן חבר מה הייתן קונות לו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פורש כי האתר השתנה, על תשובה לשאלה "היי, אני איתן יש לי אספרגר (סוג של אוטיזם=כן אני אוטיסט בתפקוד גבוה) במשך השנים עברתי בריונות של 8 שנים אבל אף פעם לא ירדו לי על המגבלה שלי... אתמול מישהי שלחה לי לקיק הודעה שהיא רוצה להחליף עירום אבל יש לי חברה אז לא הסכמתי היא קללה אותי וקראה לי אוטיסט. בתגו>?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות - יש לי שאלה קצת פרטית אשמח אם תענו לי ברצינו. לגבי מי שעשתה כבר, זה כואב? יש לי ממה לפחד? כי אני ממש בהסטריה כי שמעתי שיורד גם דם? בבקשה תנסו להסביר לי כי אני ממש מפחדת בת 17.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות מה אתן אוכלות בדייטים? (דייט ראשון) דחוף. אני לא רוצה להראות חזירה מדי (וגם אני מאוד שמרנית- שונאת סלט וכאלה). ועוד משהו- אני רוצה לקנות את השימלה הזאת, זה מתאים לארוחת ערב במסעדה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי ששכבנו הוא הוא התחיל להתנהג אליי אחרת. הוא תמיד נוגע פי בפומבי ומנשק אותי באמצע השיעור (אבל לא נשיקה קצרה, ממש ארוכה). ואני שונאת את זה, אני לא יכולה להשחיל מילה בלי שהלשון שלו תהיה בתוך הפה שלי. אני אוהבת לנשק אותו, אבל זה כבר יותר מדי. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שנתיים. אתמול רבנו ממש. הוא התחיל להתחרפן לצעוק ולקלל והיה ממש עצבני. הוא צרח ובעט בדברים ולא הפסקנו לריב. פתאום הוא קם הרים את היד שלו ובא להרביץ לי אבל בשניה האחרונה עצר את עצמו. היתי בהלם לא האמנתי שהוא מסוגל לזה. אני לא מסוגלת להסתכל עליו עכשיו:-\?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך נהיים חברים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי , על תשובה לשאלה "אני מרגיש שהקשר הזה חונק אותי, היא לא עוזבת אותי לדקה.. כבר לא בא לי מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לביאפאפית שלי יש יום הולדת ואני קונה לה מגן לאייפון עם תמונה שלנו שרשום עליו b.f.f וצמיד מגולדפיד שיש עליו חריטה של השמות שלנו באנגלית ואז פוראפר.. בסך הכל זה 200 שקל ועוד אני קונה לה בלונים עם עוד כמה בנות ומביאות לה לבית הספר, ובערב נחגוג לה.. זה יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש שני בנים שניהם חמודים אחד מהם מאוד רומנטי כזה וחתיך, והשני הוא לא נראה כזה טוב והוא תמיד קורא לי ז ו נ ה אבל הוא מצחיק, הם לא יודעים אחד על השני עכשיו שתיהם רשמו לי בפייס, שהם רוצים להיפגש איתי ביום רביעי חחח עם מי להיפגש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת למה אבל בא לי שההורים שלי היתגרשו. אני מרגישה שיהיה לי יותר כיף וגם ככה הם רבים כול הזמן... אני זבל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי משועממת12, על תשובה לשאלה "שלום, \ היום אני נוסעת לאילת. יש לי ספריי שמן גזר של ד"ר פישר, הגנה 15 ורשום עליו "להגנה גבוהה מקרינת השמש" זה לא יפריע לשיזוף.? זה כמו שמן גזר רגיל? תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי summer♥, על תשובה לשאלה "3 יחל כיתה י. (מתמטיקה). שאלה: הציון השנתי יקבע כך. 3/4 ממוצע ציונים מהמבחנים בשנה (מורכב מ5 מבחנים). 1/4 ציון המבחן המסכם. הציונים של גבי במהלך השנה הם- 80,58,92,65,90 מה הציון השנתי הגבוהה ביותר שתוכל לקבל? תעזרו לי בבקשה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני טסה עם חבר שלי ל6 ימים לרודוס, מה לקחת איתי בתיק? כמה בגדים וכמה נעליים? ובכלל מה ספציפית לקחת? תודה ענקת למי שיענה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחר בוק ריפורט בעל פה על ספר שעוד לא קראתי.. זה ספר באנגלית עם 87 עמודים ואני ממש לא יודעת מה לעשות! עזרה? זה דחוף ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ירדנייי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע להסביר כיצד אטום של היסוד מגנזיום הופך ליון? Mg+2?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, בחודש יולי אני נוסעת לאילת אבל יש לי בעיה לאין, לנסוע לאיזה מלון אני מתלבטת בין לאונרדו פלאזה. מלון אורכידאה, קלאב הוטל, מה עדיף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להגיד לחבר שלך מאמי שלי זה מגעיל? נמאס לי מכל היפה שלי אהבה שלי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ינגכחידנכחידנגכחנדחג, על תשובה לשאלה "משעמם לי.. נכון השיר love the way you lie איזה גרסה יותר אהבתם? של ריהאנה או אמינם? אני אהבתי יותר את של אמינם...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה פעמים היתם מאוהבים בחיים? תכתבו גם גיל... אני נגיד בת 14 והייתי 4 פעמים זה קצת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני חודשיים קיימתי יחסים לא מוגנים (לא הייתה גמירה), והיה לי דימום (באיחור של שבוע) במשך 7 ימים. החודש קיימתי יחסים מוגנים לפני שבועיים, ומאחר לי המחזור ב4 ימים. יש סיכוי שאני בהריון עוד מלפני חודשיים? כי יש דימום בהריון גם אבל נמשך פחות ימים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבית הספר לומדים 500 תלמידים היחס בין מספר הבנות למספר הבנים בבית הספר הוא 3:2. כמה בנים וכמה בנות יש בבית הספר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה לראות בערב מעושרות או המירוץ למיליון - מה כדאי לי לראות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי (בני 15) כמעט חצי שנה ביחד ואנחנו מאוד אוהבים אחד תשני ובזמן האחרון שאנחנו מתנשקים הוא מוריד את הידיים שלו לתחת שלי ואני לא יודעת מה לעשות.. השבוע ישנתי אצלו היינו במיטה שלו התכרבלנו בפוך התנשקנו והוא הכניס תידיים שלו למכנס שלי מאחורה. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי -Sparkles-, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה לבנים. חבר שלי טס לחול. ואנחנו פתוחים במיניות כבר שכבנו. שנינו די חרמנים, ואני חשבתי לגרום לו להסתפק במצלמה. פעם אחת נגעתי בעצמי והוא גמר והסתפק. אבל עם יש לכם עוד רעיונות מפורטים אני אשמח. גם תמונות שלחתי לו. מעדיפים מצלמה כי הוא מתגרה ממני מאשר פורנו?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שיכרון וחשיפת סודות - אני בת 17 כולם משתכרים אצלי. אני עצמי ראף פעם לא השתכרתי. בא לי לנסות אבל אני פוחדת לעשות שטויות בגלל זה. לא בא לי לפלוט שטויות למשל, או לעשות כל מיני מעשים בגלל זה. מה עושים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש ציצים קטנים, שלא תבינו אותי לא נכון אין לי בעיה עם זה להפך, אבל היא הולכת רק עם פושאפים בגלל זה, ואני לא אוהב את זה.. איך לגרום לה להפסיק? אני בן אם זה לא מובן XD?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על להיות חברה של מישהו שקטן ממני ב-4 חודשים? כאילו אני עכשיו 16 והוא רק עוד 4 חודשים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות- באיזה גיל קיבלתן מחזור בפעם הראשונה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה השיער שלי (תתעלמו מהתמונה המוזרה חח) אני לא אוהבת אותו ממש, מה כדאי לעשות בו? לצבוע לחום בהיר או לעשות גוונים, כדאי? גם קצת הסתפרתי מאז שצילמתי את התמונה, מה נראה לכם יותר מתאים לשיער, ארוך או קצר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ערכה של מוצרי פנים: מי פנים, סבון פנים, קרם פנים. הם לפצעונים.. באיזה סדר אני צריכה לשים אותם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה שמות הכי לבנים אמריקאים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש איזה סרט חדש על אישה שמנה מצחיקה כזאת שגנבה את הכרטיס אשראי של מישהו והיא קונה מה שהיא רוצה והוא צריך לנוסע לחפש אותה כדי שהיא תתוודה במשטרה שזאת היא, ראיתי טריילר ואני לא זוכרת איך קוראים לסרט. מישהו יודע על מה אני מדברת? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מביכה, אני וחבר שלי חצי שנה ביחד, ובזמן האחרון שאנחנו נפגשים אז הוא דוחף אצבעות אליי.. מאז שזה קורה יש לי כאבי בטן מוזרים, רציתי לדעת אם יש מצב שזה קורע את קרום הבתולין? אם יש מצב להכנס להריון מזה? (בת 17 וחצי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נדלקתי על איזה מישהו שהשם משפחה שלו זה קלדרון, וחברה שלי אמרה לי שקלדרון זה משפחת פשע.. זה נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נמאס לי כבר פשוט נמאס לי! אני וחבר שלי יוצאים שנתיים, יש לי שני חברות שאחת מהן דלוקה על החבר שלי, החברה השניה הציעה לו להפגש יחד איתה (זאת שדלוקה עליו) ואני חושדת אני לא רוצה שהם יפגשו והוא לא מקשיב לי נמאס ואומר "תסמכי עלי אל תדאגי" ואני לא רוצה מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות את השורט הזה, אבל חברות שלי לא אהבו אותו. לקנות אותו או שהוא נועז מדי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה שתעבירו לי חוות דעת על המראה שלי, אני יודעת שאסור לתת כאן קישור אז אתם יכולים להגיב כאן ואני ישלך לכם בהודעה? בבקשה זה ממש חשוב! וסטיפס א-ל תמחקו זה רציני חשוב!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נחשב חזייה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות, איך נראה הבן שאתן אוהבות? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי (◕‿◕)SVV@G, על תשובה לשאלה "הצבע עור שלי יפה נכון? (תראו בפרופיל שלי) יותר יפה צבע שחום מבהיר נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו גלולות זה מאה אחוז שהיא אפשר ליכנס להריון? וזה גורם למשהו רע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז הסקס הראשון מתקרב. מה אני עושה בתחלה ומה הוא עושה? זאת פעם ראשונה של שתינוו, אפשר פירוט? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי,, על תשובה לשאלה "איזה צבע כדאי לי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קודם כל, אני בתולה. המחזור שלי תמיד בערך לקראת ה20 ומשהו בחודש, אולי אחרי... אני לא זוכרת באיזה תאריך בחודש שעבר היה המחזור שלי... אבל אני די בטוחה שהוא היה בחודש שעבר. אני בת 18. עדיין החודש לא קיבלתי מחזור. זו יכולה להיות בעיה רפואית או שאני סתם בפאניקה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהי בת 17 ומישהו בן 20 - פער הגילאים גדול מידי או שזה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי קנה קונדומים וביקש ממני לשכב איתו עוד 5 ימים להסכים? מצד אחד בא לי עליו מצד שני אני לא רוצה לאבד בתולין לפני החתונה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי 17 17, על תשובה לשאלה "אני בהריון חודש 7 תנו לי שם יפה לקרוא לו/לה אני עדיין לא רוצה לדעת אם הוא בן או בת אז פשוט להביא שם יפה לתינוק/ת?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרנו שעוד נחזור, שזה טעות שנפרדנו, והחלטנו לא לרוץ ולחזור ולתת לזמן לעשות את שלו ביינתים טיפה התרחקנו כבר מדברים פעמיים בשבוע משהו קטן והיי בביהס לפני כמה זמן הוא אמר לי באוזן משהו שתמיד היינו צוחקים עליו ועדיין אני חושבת שנחזור יש מצב שאני מדמיינת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ייעוץ מחשבים וטכנאי מחשבים, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ח' והנה הציונים בתעודה שלי..: מתמטיקה: 100 ספרות: 95 פיזיקה: 85 תנ"ך: 90 הנדסה: 100 היסטוריה: 95 אזרחות: 100מחשבים: 100 ספורט: 95 גיאוגרפיה: 100. אנגלית: 100 מה אתם חושבים על זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחר יש יום הולדת לחברה טובה שלי וניפחתי לה בלונים, אני מתפדחת להיכנס איתם ככה לבית ספר מה לעשות? בכל מקרה אני מביאה לה אותם אבל תעודדו אותי שזה לא כזה מפדח?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Larry Stylinson❤, על תשובה לשאלה "הדרדרתי ממש בלימודים! אני צריכה לחזור ולהתאמן על החומר אבל.. מצד אחד זה ייצור לי ממש עומס מקצת הזמן שגם ככה יש לי אבל מצד שני אני חייבת! ולפעמים אין לי כוח -,- איך לארגן את הזמן נכון.? אני מסיימת כל יום 13:20 חוזרת הביתה בערך ב- 13:40-14:00?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קנו לי עליונית שחורה מתחרה. זה יפה או שזה לנשים מבוגרות? (14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת בכיתה ח'. אני לא מרגישה שמנה. זה מוזר? כי יש לי ילדות בשיכבה רזות כמו מקל שחושבות שהן שמנות... זה ניראלי מוזר שאני מרגישה טוב עם הגוף שלי... אני לא הכי רזה אבל אני לא שמנה... אני בסדר... זה מוזר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אהלןןן ❤, על תשובה לשאלה "חהר שלי לא מאמין לי שאני באמת אוהבת אותו איך מראים לו את זה? הוא בן 17 אני 15 וחצי... גרים רחוק.. פליז תעזרו לי הוא הכי חשוב לי בעולם ואני אוהבת אותו כל כך!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התחלתי היום לייזר. עם היא לא שרפה לי את כל השעיר במקום עד הסוף זה אומר שהלייזר לא יעבוד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק לי זה לא נראה הגיוני, שבנות בנות 12-14 שוכבות כבר!? ואל תגידו לי מוכנות לא מוכנות זה פשוט לא בסדר! חברה שלי בגיל 11 שכבה כבר זה לא נקלט לי במוח?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי ואני חזרנו אבל לפני זה היו לו קטעים עם חברה שלי, הוא שכב איתה וזה ועכשיו חזרנו והוא ממשיך לצאת איתה וזה מציק לי! כי הוא יוצא איתה בלעדי ובלי לומר לי. מצד אחד לא נעים לי ממנה כי היא חברה טובה, מצד שני הוא שלי ושתתפוס מרחק.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם חברה שלך נפרדה ממך ואתה רוצה אותה בחזרה אז איך מחזירים אותה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טבעונות-חיה ותן לחיות 269 (בת), על תשובה לשאלה "היי, אני בכיתה ח' ואני רוצה קצת לדעת על הבגרות בספורט. אני יודעת שיש או ריצה או סוד של ריקוד. מישהי יכולה להסביר לי על הריקוד ואם אפשר אז לא בפרטי... תודה רבה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Be yourself (:, על תשובה לשאלה "אם הגובה שלי הוא 1.60 כמה אני אמורה לשקול? (בת 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בובה♥, על תשובה לשאלה "יש הגבלת גיל על הסרט "מת לצעוק 5" ב-Yes planet??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 13 מאוננת פעם ביום - נורמלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זאת שאתה אוהב ~, על תשובה לשאלה "ההורים שלי גרושים. וחבר של אמא שלי כל הזמן צועק עלי! פעם אחת שחבר שלי בא אליי ואף אחד לא היה בבית, הוא פתאום נכנס והתחיל לצעוק עלי בגלל שלא הוצאתי דואר. התחלתי לצרוח עליו ואמרתי לו שלא ידבר אליי בכלל כי הוא לא אבא שלי! ואפילו חבר שלי כעס עליו! נמאס לי ממנו?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי lior222, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שעשה גשר והתחרט על זה כי לא יצא לו/לה כמו שציפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Imagine✌, על תשובה לשאלה "יש פה מישהי שמבינה? שלא אומרת על כל דבר שהוא צומי? אם כן אשמח לדבר איתכם בפרטי אני חייבת לשפוך..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♥♥angel♥♥, על תשובה לשאלה "איזה שירים יפים כדאי לי ללמוד על פסנתר \ אורגן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי princes, על תשובה לשאלה "בנות מה אתן חושבות על השמלה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך זה להיום בערב?: ג׳ינס (צבע רגיל של ג׳ינס), גופייה שחורה צמודה חלקה, מעל חולצה משובצת ירוקה של הוליסטר וואנס אדומות? אם לא יפה אז במה להחליף דברים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם קונים בגדים רק במותגים? כמו TNT, רנואר, קסטרו, לי קופר, זארה, ברשקה, פול אנד בר וכאלה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה יום רע מי מרגיש גם שזה יום רע וחרא כמוני??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רזה אבל יש לי ירכיים שמנות, אני עושה ריצה בערך של שלוש דקות כל יומיים, איך להרזות בירכיים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת :), על תשובה לשאלה "אני די צריכה עזרה ממישהי בת 15 16 או 17 שמבינה באופנה ובגדים ובנים וטיפוח וכל זה.. וגם לשפוך תלב כי עובר עלי הרבה חחח אז מי שיכולה לעזור שתשלח הודעה.. ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו ביחד 8 ימים, הוא חשוב לי ואני אוהבת אותו ואני יודעת שהוא אוהב אותי אבל ביומיים האחרונים הוא לא שולח לי הודעות והוא לא מתחיל שיחות, איך לגרום חו? אנחנו מדברים רק בוואצאפ.. ואל תגידו לי להיפרד ממנן, בבקשה רק עצות טובות תודנ:*?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה.. היא בעיה נורא פשוטה וקצרה.. ואני לא חופרת.. זה בקושי תיאור של שתי שורות.. אבל אני צריכה עצה מפורטת.. וממש קצת לדבר על זה.. יש מישהו שמוכן לבוא לפרטי בשביל זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי yuvalits, על תשובה לשאלה "הסבירו כיצד אטום של היסוד מגנזיום הופך ליון Mg2+.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נגמר לי הסבון פנים והיו לי 2. אני הולכת מתישהו לרופא עור, הוא יכול לתת מרשם גם לתכשיר חצ׳קונים וגם לסבון פנים? או שצריך לקנות בסופר פארם, ואם הוא ימליץ או לא ימליץ על איזה? תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טינקרבל , על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לעצב מחדש את החדר שלי. (בלי צבע) יש לכם דברים קטנים, שאפשר לעשות בבית ומשפרים את המראה? או טיפים? (יש לי קיר אחד בכחול בהיר והשאר בלבן) תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ירדתי לחבר שלי פעם ראשונה אתמול. הוא ממש נהנה ונאנח והתחיל לתפוס לי אצ הראש והצמיד אותי אחיו חזק. הוא משך לי בשיער ולא אהבתי את זה.. הוא ממש היה אגרסיבי אבל המשכתי כי לא רציתי לבאס אותו.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מחפשת את משמעות החיים._., על תשובה לשאלה "מה עושים ביום העצמאות במגדל העמק? מביאים איזה זמר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כלל הזמן מתעסקת בשיער. ממש כל הזמן אני משחקת איתו ומעבירה את הידיים והאצבעות שלי עליו. וזה ככה כבר שנה ומשו אני פשוט לא מצליחה להפסיק. ההורים שלי כל הזמן מעירים לי שזה מראה על בנאדם חסר בטחון ואני ממש לא כזאת. וזה פשוט מכוער ומעצבן איך מפסיקים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחי הקטן שאל אותי איך באים ילד לעולם מה אני אמורה לענות לו:O אמרתי לו עם החסידה הוא לא האמין לי >< הצילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זאת עם הגומה הכובשת ♥, על תשובה לשאלה "בנות, קרה לכן פעם שבת מהכיתה שלכן או אפילו חברה טובה. דיברה עליכן דברים מגעילים מאחורי הגב? שזה אצלי בא מרוב " קנאות ". ואם כן, מה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "איזה בושם כדאי לחברה שלי כדאי לקנות לחבר שלה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה תמיד לפני שאני צריכה לקבל מחזור אני עצבנית ולא יכולה לדבר עם אף אחד, ואני מרגישה גם בדיכאון.. למה זה ככה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחורה שיוצאת למועדונים והיא שותה (לא משתכרת) ומעשנת רק נרגילה אז זה הופך אותה לבחורה לא טובה? או לילדה לא טובה? ומה זה בכלל בעיניכם בחורה טובה? היא לא סטוצניורית אבל נהנית מהחיים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סטיפס אל תשגעו אותי זה שאלה!, למי יש כאן מכשיר אנדרואיד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 19 לי ולחבר שלי יש שנה ביחד... הוא תמיד משקיעע ממש אז לשנה שלנו אני מכינה לו אלבום תמונות עם משפטים ציטויטים תמונות של מקומות שישבנו בהם הרבה סיבות למה אני אוהבת אותך כל מיני כאלה ואיזה קופסת שוקולדים וזה.. איך זה נראה לכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לעזעזל לגרום לה לגמור?! אני ממש יודע.. אז אם מישהו יודע.. אני אשמח לשמוע איך ;-)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם לגבר עומד האיבר מין די מהר, כשאנחנו מתחילים להתנשק ולגעת אחד בשני, זה אומר שאני מחרמנת אותו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה דברים מחרמנים אפשר להגיד לחברה שלי? אני בן 18 והיא 17 וחצי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נויההמלכה, על תשובה לשאלה "מישהו מטריד אותי בפרטי הוא אומר לי:"את חרמנית מאמי אני מנשק אותך וכל זה... ואני מפחדת ואני לא רוצה לפרוש מהאתר! תעזרו לי פליז ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מלכת ה יופי , על תשובה לשאלה "לאן כדאי לי לטוס בבת מצווה ללונדון ופריז \ ניו יורק? אני רוצה בעיקר הרבה הרבה שופינג, ודוד שלי שגר בניו יורק אמר לי שיש שם מלא חנויות כמו זארה H&M והכל.. וגם אני מחפשת דברים לעשות נגיד פארקים וזה אז מה כדאי לי? מישהו יכול להמליץ??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה, יש לי שיער שטני גלי וארוך, עד לפני הטוסיק 0.0, בקיצור אני רוצה להסתפר מדורג וכל החברות שלי אומרות שלא כדאי לי.. אני רוצה שינוי כי נמאס לי כבר... כדאי לי להסתפר או לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות ארנק אבל הוא יחסית יקר ובזבזתי כבר הרבה כסף על דברים אחרים שאלתי את ההורים שלי אם אני יכולה לקנות והם אמרו לי לקנות דברים שאני באמת צריכה, האם כדאי לי לקנות בכל זאת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. יש היום לאח שלי ברית, בצהריים המוהל בא אלינו הביתה, ובערב אנחנו עושים אירוע כזה באולם, וקניתי לערב שמלה סטרפלס, אבל אני לא מוצאת את הגןזית סטרפלס שלי.. מה אני יעשה עכשיו?! תענו זה ממש דחוף?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שנהיינו חברים יומיים אחרי הוא ניסה לצרפת אותי ואני ישר הלכתי אחורה והסברתי לו שזה מוקדם ומוזר לי עדיין.. והוא הבין אותי. עכשיו שאנחנו שבועיים חברים הוא באותו שבוע חגג יום הולדת ואז ניסה לצרפת אותי שוב אבל היססתי וישר הלכתי אחורה שוב ואמרתי לו (יש המשך)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שרוצה לעשות סקס בגיל 18 עם בת בת16... זה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טיפה יש לי בטן. יש לי בגד ים שלם וביקיני ממש יפה. זה יותר מביך ללכת עם בגד ים שלם או עם ביקיני כשאין לי את הגוף הכי מתאים לזה..? מה עדיף ללכת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פאק מיי, על תשובה לשאלה "בנות מה אתן שמות בתיק שלכם? כאילו לא של בית ספר סתם תיק שאתם הולכים איתו לכל מקום אשמח אם תפרטו לי מה אתן שמות בו (אתם יודעים מה תקבלו),?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מורה פרטי למתמטיקה כבר שנתיים ואנחנו זוג, יוצא שכמעט בכל השיעורים הוא לא מלמד אותי מתמטיקה, ובגלל זה אני מקבלת ציונים נמוכים. אמא שלי רוצה להחליף לי מורה בטענה שהוא לא טוב. מה לעשות? אם היא תחליף לי אני אמות.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לעשות אם יש לי חבר ואין לי כל כך רגש אליו? אני מרגישה אליו משהו אבל אני לא אוהבת. אולי בגלל שכל מי שאהבתי לא רצה אותי ומי שרצה אותי אני לא אהבתי אותו. בקיצור מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה. גבר שאני לא אצא איתו בחיים זה גבר שחולה על כדורגל. בחיים אבל בחיים לא. זאת מן טראומה ממש גדולה שעברתי. עכשיו הבעיה היא שרוב הגברים אוהבים כדורגל ויש ממש מספר מצומצם של כאלה שלא. אז מה אני עושה במקרה כזה כי בסוף אני אדפק? ואיך להיפתר גם מהטראומה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מי שרואה את זה אז סליחה.., על תשובה לשאלה "תגידו מה החמש דברים שאתם הכי שונאים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רוצה מושלמת? לך תקנה ברבי ;), על תשובה לשאלה "אם אני שואלת שאלה מאנונימי אז עונה בכיר או נוער נאמן (או איך שלא קוראים לזה) יודעים מי אני??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי הכי הכי יפה פה, על תשובה לשאלה "אבריל לאבין כבר לא מוציאה שירים? אם היא הוציאה אז איך קוראים לו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות מה אתן חושבות על הגבות שלי? והאם כדאי לי לצבוע אותם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נחשבת להפרעת אכילה? - חברה שלי אוכלת אוכל, אבל היא לא אוכלת ממש, ז''א, היא לועסת ויורקת, לועסת ויורקת ואז בסוף יום יש לה שקית מלאה בניירות עם אוכל (שנלעס כמובן) היא סיפרה לי על זה, זו הפרעת אכילה או משהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהי שנתתי לה שתי הזדמנויות והיא נכשלה בשתיהן.. אני צריך בכלל לתת לה הזדמנות שלישית? או שזה בטוח שהיא שוב תאכזב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נתפס לי שריר "התאומים" ברגליים בצד ימין, איך לשחרר אותו אני חייבת ללכת לריצה לילית אבל זה תפוס לי, בבקשה תנו לי עצותת?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם חבר שלכן היה רושם למישהי שהתמונה פצצה והיא יפה שלי (כאילו שלו), שהיא דוגמנית שלו ולעוד אחת אחרת שהיא נסיכה שלו.. אז הייתן חושדות שהוא בוגד בכן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פרשתי-לתמיד, על תשובה לשאלה "מר וחסמין מכמעט מלאכים במציאות הם אחיות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Alona., על תשובה לשאלה "אני שונאת להתאהב. כי כל האהבות שלי תמיד נגמרות לא טוב/: עכשיו יש לי משהו, ואני שונאת את זה, כי אני נקשרת מדי, למרות שטני משתדלת שלא להיקשר, כי אני נפגעת כל פעם מחדש. והואבחור טוב והכל, ואני יודעת שהוא לא ייפגע בי. אבל אני יודעת שהמשפחה שלי תפריד בינינו אם הם יידעו?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שחורים וניסיתי להוריד אותם עם סבון ופעם קודמת הלכתי לקוסמטיקאית שתוריד לי והם ירדו אבל היא עשתה לי שריטות על האף! חח מישהו יכול לתת לי טכניקה או לא יודעת איכשהו לעשות לבד בבית? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי סקס עם חבר שלי ואני חושבת שאני מתחרטת על זה, לא הייתי מוכנה ואני בטוחה שזה הרס את מה שהיה בינינו ובנוסף גיליתי שלו ולאחותי היה קטע פעם והם לא סיפרו לי. בא לי למות מה אני עושה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה שם יותר יפה לבת: גל או מישל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה בסדר אם אני מאפרת את אחותי בת ה-5 ושמה לה לק אדום ואודם אדום, מסקרה עיפרון וכל זה או שהיא קטנה עדיין??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אף פעם אני לא מקבלת פה תשובה? אני לא מבינה את זה, זה אתר שאמור לתת תשובות ולעזור לא? אז מה הבעיה? לא שאלתי משהו קשה... סטיפס זה כבר לא מה שהיה פה פעם, תודה רבה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה לעשות! חברה שלי הביאה לי את המשקפיים שלה לשמור אותם ( הם עם עדשה שקופה ליופי ) אני אמורה להחזיר לה היום, ושברתי אותם! אני לא יודעת מה לעשות... אין עלי כסף ואני גרה בקריית שמונה ואני לא יודעת איפה למצוא משקפיים כאלה!:- ( (?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מזל אתם? ותרשמו גם חודש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Larry Stylinson❤, על תשובה לשאלה "שאני הולכת לבית ספר לא משנה שאני רזה זה תמיד נראה כאילו אני טום בוי... וכל הבנות נראות עדינות והג׳קטים שלהם צמודים קיצר.. איך ומה אני יכולה ללבוש כדי שאני לא יהיה כמו טום בוי... (כמו קריסטן סטיוארט שהיא לא טום בוי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי קנה לי מתנה ליום הולדת דובי, מה אני עושה עם דובי. רואים שהוא לא אוהב אותי. נמאס לי כבר מה להגיד לו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וקיבלתי כבר מחזור אבא הציצי שלי עדיין קטן זה אומר שככה הוא ישאר? כי אומרים שאחרי המחזור הציצי לא גדל?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה אל תכתבו תגובות מעליבות... יש לי חבר בן 15 וחצי ואני בת 17. ההורים שלי כמובן מסכימים לי חבר, אבל בגלל הגיל אני לא יודעת אם לספר להם ואיך הם יגיבו... מה יהיו התגובות שלהם אתם חושבים? בבקשה אל תעליבו...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו פסטרמה הולך עם חומוס? (בכריך)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה צריך ללכת לפי מוסכמות החברה?- יש לי חבר שקטן ממני בכמה שנים, ואני אוהבת אותו והוא אותי, וזה ממש לא הוגן שלפי מה שהחברה רואה עקום אנחנו לא יכולים להיות ביחד, למה?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,. אז ככה, יש לי חברה לא רשמית, שכאילו.. אני אוהב אותה והיא אותי אבל אני מתבייש לדבר איתה במציאות וזה מעצבן אותה, בקיצור.. אני הולך אליה מחר הביתה, ואני רוצה לדבר הרבה, ולהגיד לה שאני אוהב אותה, איך לעשות את זה? באיזה סיטואציה? מה אחר כך לעשות? חיבוק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגד ים ברזילאי זה יפה/זנותי? מה אתם חושבים על בגד ים כזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי מדריכות ואנחנו צריכות ללכת למחנה פסח. חברה שלי קצת לא הרגישה טוב לפני כמה זמן, ועכשיו היא כן מרגישה טוב ואני יודעת, כי היא לא יודעת לשקר. היא מושכת את זה כי היא לא רוצה לצאת וזה מחרפן אותי! תמיד שמדברים על זה היא פתאום לא מרגישה טוב. עזרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ז ויש לי ציצי שפיץ, ועכשיו התחיל להיות חם ואני מתביישת ללכת עם חולצה קצרה. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רבנו... ולשנינו יש אגו ואני לא רוצה לבקש סליחה כי אני תמיד מבקשת אבל זה כואב לי מה לעשות? עזרה מישהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך יודעים אם השמנתי או שהחזה גדל? למשל מקודם אמרו לי שאם החזייה לא מכסה את הכול זה אומר שהשמנתי, אז איך יודעים אם החזה גדל ושלא השמנתי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♥♥, על תשובה לשאלה "שלחתי לחברה שלי את השיר והיא לא אמרה לי כלום. מה אני עושה? לשאול אותה? כאילו עבר זמן מאז ששלחתי ואני ממש אוהב אותה ולא יודע מה לעשות.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף תעזרו לי הוא ממש ממש מחרמן אותי כל פעם שאנחנו מדברים אני משתגעת לא יודעת מה לעשות איתו! (ולא הוא לא מנצל אותי אני אוהבת אותו והוא אותי) עזרה? (בת 17)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זהות, על תשובה לשאלה "שלום, אני בכיתה יא 5 יחידות אנגלית. הסתכלתי עכשיו במיקוד לבגרות ורשום לי שיהיו 2 אפשרויות לבחירה. מה זאת אומרת? (Option One All My Sons OR The Wave Rules of the Game Mr. Know All OR Option Two All My Sons OR The Wave The Enemy The Split Cherry Tree)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לכתוב שיר או מכתב עם מילים מצמררות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי גלוש~, על תשובה לשאלה "150 שקל לסקיני צמוד ויפה מה אתם אומרים? יקר? אה ואני בת, והם מלי קופר?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מתלבטת. לא יצאתי לסיור מגמות היום בגלל שהיה 3 שעות מתמטיקה. ויש מחר מבחן. שעתיים הבאות יש לי אנגלית (לשעתיים) ואז אני הולכת הביתה כי נגמר היום. ללכת הביתה ב12 ולפספס אנגלית או להישאר בבית ספר עד13 וללמוד אנגלית? כיתה י׳. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לחברה שלי ישבן קטן כזה ואין לי בעיה עם זה ^_^.. גם יש לה מידה c75 ויש לה כזה חזה גדול אבל אני מרגיש רע עם עצמי כשאני מסתכל לה לשם.. איך לא להסתכלל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אתם לא בבית ספר אני אתמול חזרתי מטיול שנתי ואף אחד, לא הולך לבית ספר יום למחרת ואתם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נשקלתי לפני מחזור ביום ראשון והיום וזה מראה שני קילו יותר.. זה יכול להיות? קיבלתי היום.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי -May-, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי באיזון משוואות בכימיה?. יש כמה משוואות קשות שאני לא מצליחה לפתור.. אודה למי שיתנדב לעזור (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חושב להתחיל דיאטה קיצונית כי אני קצת מלא, אני רוצה לאכול ארוחה אחת ביום בצהריים ולשתות הרבה מים זה יעזור לי לרדת במשקל ניסיתי, הרבה ודברים ולא הצלחתי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "יש לי סימני מתיחה בחזה ואני לא יכולה לשים גד ים משולש, איך אפפשר להעלים את הסימני מתיחה יש משחות אולי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי וואלק משעמם, על תשובה לשאלה "*אלה שמבינים* איזה נעל יותר יפה? מה כדאי לי לקנות? האפורה או השחורה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לענות לו לשיחות כשהוא מתקשר אליי.. אבל כל פעם אני נלחצת, מה אני אגיד לו כשנדבר.. ומה הנושאים שעליהם נדבר, וכל הזמן אני מסננת את השיחות שלו כי אין לי על מה לדבר איתו, מה לעשות? הוא מתעצבן עלי.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מאוד רוצה לגדל שיער ארוך, אבל הקצוות שלי ממש שרופים, מפוצלים והם נשברים מאוד (תמיד על המחברות שלי יש מלא שברים של שיערות) והוא גם נושר. מה לעשות? להסתפר? או שיש פתרון אחר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית שכזאת , על תשובה לשאלה "חלמתי אתמול שחבר שלי בוגד בי ואני מרגישה שהחלום הייה ממש ממש אמיתי ואני אשכרה כועסת עליו ואני מרגישה מטומטמת כי זה רק חלום אבל עדין קמתי מהחלום הזה ובכיתי ואני מרגישה שזה הייה אמיתי ושהוא באמת בגד בי! מה לעשות?! כי הוא לא מבין למה אני מדברת אליו מגעיל?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פאק פאק פאק! הוא אוהב אותה ולא אותי! מה לעשות? אני מאוהבת בו ואמרתי לו אתזה אבל הוא לא כל כך בעניין. די אל תגידו לי לוותר! עזרה דחוף עוד שנייה הם חברים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דורין <3, על תשובה לשאלה "מה הייתם אומרים על מישהי לבנה שחברה של מישהו אתיופי? שהם בני 12-13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אליאנה כהן, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שבחורה רטובה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתן שמחות לקבל בושם, שרשרת (גולדפילד) לב כזה ובתוכו עיגול קטן.. ולב מגומי.. שכתוב בו אני אוהבת אותך או ILOVE YOU מבת דודה שלך שרק 4 חודשים אחרי היומולדת שלך היא תביא לך את המתנה הזו או שהיית מתאכזבת? מצפה ליותר? זה מה שקניתי לבת דודה שלי.. וברכה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד שאנחנו מאוהבים והוא שאל אותי אם אני רוצה לקיים יחסי מין, אני בת 13 והוא גדול ממני בשנה, הוא בן 14 מצד אחד אני רוצה לראות איך זה ואני מוכנה אבל מצד שני אני מפחדת, וזה מתוך אהבה הוא אמר לי שאם אני לא רוצה אז לא נעשה.. תודה על העזרה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 16 והתנשקתי, בושה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שי לי , על תשובה לשאלה "יש לי נקודות שחורות כאלה בפנים וזה כבר שנה + וזה לא יורד מה זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי יומן קריאה לעשות וכתוב שם characers מה זה אומר? חיפשי בגוגל וזה תרגם לי לתווים אבל זה לא קשור ביומן קריאה ואני גם צריכה לעשות character description. תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הרבה ילדים קוראים לי מכוערת וזה אבל שאני מעלה תמונה יש לי 200 לייקים.. והרבה כותבים. את ממש יפה. מהממת ומדהימה. למה להאמין? אני כבר לא יודעת מה לחשוב על עצמי ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת ויש לי פרצוף של בן, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לדבר עם חבר שלי בטלפון הוא בטיול בחרמון, אבל כולם בבית מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירו'ש, על תשובה לשאלה "טוב אז אני עולה לי' שנה הבאה, ועד יום שלישי אני צריכה לבחור מגמה! כל כך קשה לי עם החלטות. אני מתלבטת בין מחשבים שלא בטוח שהציונים שלי יתאימו לשם לבין פסיכולוגיה שזה 5 יחידות ואני לא יודעת האם יש לי כל כך מה לעשות עם זה לבין תקשורת וקולנוע. עזרה מישהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל לדעתכם חבר זה בסדר? רציני/לא רציני? מה ההגדרה שלכם ל"רציני"? תכתבו גם, רק אם אתם רוצים, אם אתם דתיים, חלוניים, שומרי מסורת, עדה וגיל. ביחד עם התשובה. תודה מראש, כמה שיותר תגובות זה דחוף.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה נוסחת מבנה ל 2 אטומי כלור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בלי לחשוב על התגובות של הסביבה או מה אנשים אחרים היו חושבים: אתם אוהבים אנשים מופרעים? כאלה שתמיד אפשר לעשות איתם צחוקים ודברים משוגעים בלי להתפדח, אבל גם אפשר לדבר איתם ברצינות כשצריך??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סטיפס , על תשובה לשאלה "מה הקשר הלוגי של: בשל? "בשל עוגמת הנפש"?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רינגיינג, על תשובה לשאלה "אני שתיתי אתמול, ואמאשלי גילתה היא הריחה אותי, ועכשיו היא לא בבית אני ממש מפחדת שהיא תחזור היא צעקה עלי בבוקר, ואיימה עלי שהיא תשלח אותי לפנימיה אניממש מפחדת מה לעשות? מה להגיד לה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול יצאנו כמה חברים.. וידיד שלי אמר לי שנלך לסיבוב, אז הלכנו.. והתנשקנו. עכשיו הקטע הוא שאני מרגישה משהו אליו.. ומבחינתי הנשיקה הייתה סתם... אבל היום כשקמתי בבוקר חיכה לי אסמס ממנו שאומר 'שמה שהיה אתמול ישאר דסקרטי, ותשכחי מזה '... מה לעשות? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאוהבת בידיד הכי טוב שלי. נראלי שגם הוא. הוא כל הזמן עושה כאילו הוא מסתכל עלי, יושב לידי בהפסקות כ-ל הזמן ופעם אחת בטעות התקרבנו לפרצוף וקלטתי שהוא מתרגש כזה. הקטע שהוא יורד עלי לפעמים (בצחוק) ואחכ מבקש סליחה ומחבק אותי. איך לדעת? ולמה הוא לא עושה כלום? בת17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לדעת אם יש בינינו 'ניצוץ'? לפני שבוע לא היינו אפילו ליגוע אחד בשני בלי לצעוק ולקלל, עכשיו מרצון אנחנו מדברים, צוחקים, נוגעים אחד בשני, עושים טובות קטנות אחד לשני.. טובות, זה כמו להחזיק אחד לשני את המטריה בשמש, לשבת בספסל ממש ממש ליד, כיפים, מבטים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשחוויתי את האהבה הראשונה - היו לי רגשות כ"כ חזקים.. יש לי חבר עכשיו, אבל מה שאני מרגישה אפילו לא דומה למה שהרגשתי פעם.. אני כבר לא יודעת מה בדיוק נקרא אהבה אצלי.. אם אני חברה של מישהו שאני לא אוהבת - אולי רק כידיד.. זה נורא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני באמבטיה (יש לציין שהיא דיי ריקה) הקול שלי נשמע מדהים, שאני בחדר הוא נשמע פחות. למה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה רצינית... אני כבר לא מאוהבת בחבר שלי אנחנו שנתיים ביחד בני 16 והוא בחור כל כך טוב ואני פשוט יודעת שזה יהרוס אותו לגמרי.. אני פשוט לא ידועת איך להגיד לו.. רעיונות?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום נישקתי את ידיד שלי.. ולגמרי במקרה.. אין לי אליו רגשות בכלל! יש לי בכלל חבר שאני משוגעת ומאוהבת בו עד מעל הראש ולא ידעתי מה לעשות אז לא עניתי לאסמסים של ידיד שלי ועכשיו הוא שלח לי " נשבע אם את לא עונה אני מתקשר לאושר" (זה השם של החבר ) מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם מתכננים ליום האהבה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ... , על תשובה לשאלה "ואו.. אתמול ישבתי עם חבר שלי מתחת לבית. הוא בן 18 ואני 15. הוא בואו נגיד מגודל. ישבתי עליו, הגוף שלו היה בין שתי הרגליים שלי, ישבנו, התחבקנו, ואבא שלי ירד לזרוק את הזבל. המשך בתגובות.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני חולה ויש לי קצת חום ובת דודה שלי מתחתנת היום ואני לא מסוגלת לבוא מרוב כאבי בטן חזקים. אני מרגישה יסורי מצפון ולא מפסיקה לחשוב על זה, איך להעביר את זה? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוהבת מאוד להתאפר, וכשהייתי קטנה והלכתי לרופא הוא אמר שיש לי אסטמת עור. בגלל האסתמה היה אסור לי לשים קרמים ואיפור, כי זה היה גורם לאדום באיזור. מאז אני חושבת שהאסטמה עברה, אבל אחרי שאני מנקה את האיפור עם מגבון, העור שורף ונהיה אדום לזמן למה זה קורה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי !Be Happy !, על תשובה לשאלה "מה השורש של המילה - אופיע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ויש לי חבר בן 16. אני מרגישה שאני לא ממש מתאימה לבנים בגילי, אני מסתדרת מצוין עם בני 23+. אני יודעת שזה נקרא פדופיליה. יש מישהו מבוגר שרוצה אותי, אבל אני לא יודעת אם שווה לי לעזוב את חבר שלי בגלל זה. אולי אני יתחרט. לא יודעת מה לעשות. אפשר עזרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה דחופה ביותר! הייתי במחצית שלישיתוהיה לי מגן 83 בלשון א אבל הבגרות לא יצאה לע טובה כל כך, יום ראשון בגרות של לשון א, אני יכולה לגשת לבגרות עם המגן שיש לי? דחוף ותודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ליאן12, על תשובה לשאלה "שמו לי גשר בשיניים היום, והרופאה נתנה לי שעווה כזאת, והיא הסבירה לי בשביל מה זה אבל לא כל כך הקשבתי לה.. מישהו יכול לעזור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אממ אני ולבר שלי התנשקנו וזה הגיע למצב של שכיבה על המיטה, שהוא מעליי, זה כמעט זרם ליותר אם לא היו דופקים בדלת ומזל שדפקו! אני אוהבת אותו נורא אבל אני לא רוצה להגיע למצב של יוצר מנשיקה כי אני חושבת שאני צעירה מידי.. איך למנוע את זה בפעם הבאה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שהוא מתחשב, חתיך, אישיות טובה ובאמת הכל ואני אוהבת אותו מאוד.. ויש לי ידיד טוב שהוא אקס שלי שאני מרגישה איתו ממש פתוחה ולפעמים יותר כיף לי לדבר איתו מאשר עם חבר שלי, הוא בשכבה ככה שאני רואה אותו מלא, אני מפחדת להתאהב בו שוב.. מה לעשות? 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יושבת ליד שתי בנים בכיתה (מקומות קבועים, המורה לא מסכימה לעבור מקום) וכאילו האחד שיושב שולחן לידי כל הזמן מציק לי ויורד עלי (הוא אומר שאני שמנה ומכוערת ואני ממש לא, הציעו לי לדגמן) וזה שיושב לידי גם כל הזמן מציק. מה לעשות? (עם אני יפנה למורה עם ילשינו עלי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 16, ויש לי חבר שאני אוהבת אותו כל כך ואני רוצה לשכב איתו כי אני מרגישה מוכנה, אבל אני עדיין ילדה קטנה.. וחברות שלי אומרות לי שזה לא מתאים בגיל הזה, ואני פעם חשבתי שהפעם הראשונה שלי תהיה אחרי החתונה. זה בושה לשכב בגיל 16??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים לי שהוא לא בשבילי, כי הוא ערס כזה, ואני ילדה טובה כזאת. ואני כל כך אוהבת אותו, ולא יודעת אם להקשיב להם או לא. עזרה מישהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי vegan girl, על תשובה לשאלה "היי, קודם כל סטיפס אל תמחקו את זה בבקשה, אני צריכה מישהי** (לא מישהו) בגיל ההתבגרות שעברה את מה שאני מתחילה לעבור עכשיו (נראה לי) ואני צריכה לדבר דווקא אם מישהו שאני לא מכירה, תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני היחידה שחושבת ששיעורי ספורט בבית ספר הם ממש חשובים? למרות שהייתי מתה לשיעורי ספורט כמו בארה"ב!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי i am who i am;), על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה להתחפש לאליס בארץ הפלאות וזאת התחפושת שמצאתי.. איך היא לדעתכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שהייתי בת 14 (עכשיו בת 15וחצי) היה לי חבר בן 16, והוא שידל אותי ליותר מנשיקה (לגעת בי במקומות אינטימיים) ולא הסכמתי, בפעם השלישית נכנעתי ושפשפתי לו ממש קצת, מאוד הצטערתי על זה! מאז היה לי עוד חבר ועכשיו הוא אמר שהוא שמע משהו דוחה עלי. אני מפחדת שזה זה, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית(;, על תשובה לשאלה "בת 13, מידה בחזייה:A75 זה טוב? קטן, גדול או ממוצע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו נמען ומהו מוען? תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברות שלי חושבות להתחפש לסבנטיז (שנות השבעים) ללבוש טייץ זוהר גבוה ומעליו מכנס קצר (או בלי המכנס הקצר נראה) עגילי חישוק, לנפח את השיער, עקבים מיושנים כאלה חח, וחולצה מכופתרת של קשירה בבטן... מתאים? להוסיף משהו / להוריד משהו? עצות בנות.. תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות - אתם אוהבות בנים שמעשנים? - אני בת ואני שונאת את זה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אונננלין בסטיפס , על תשובה לשאלה "חבר של חברה שלי נפרד ממנה היום. היא ממש בדכאון, וכשאני מנסה לדבר איתה היא ישר מתעצבנת ומנתקת. מה אני יכולה לעשות בשביל להצחיק אותה קצת? עד מחר בצהריים לא נוכל היפגש..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קושה14, על תשובה לשאלה "יש לי התלבטות, אני רוצה לעשות טראגוס אבל הבעיה היא שאני יודעת שאני אשצטרך להוריד אותו לפני הצבא שזה בערך עוד 3 שנים, אם כדאי לי לעשות בכול זאת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית 33>, על תשובה לשאלה "לאן הייתם מעדיפים ללכת? לטיול של תנועת נוער עם כל החברות שלך שאת מחכה לו כל השנה או לטיול לחו"ל עם המשפחה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וחבר שלי רומז לי שנתנשק, אמרתי לו שאני לא מוכנה לזה עדיין הוא אמר שזה בסדר והוא יחכה, אבל הוא כל יום חופר לי על זה, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי RivenMain, על תשובה לשאלה "בנות עכשיו רציני! על מה אתן מדברות כשאתן מדברות על בנים? מי ששואל למה אני רוצה לדעת זה כי אני תמיד שומע בלחשושים בין בנות שמות של בנים מהכיתה...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי רעיון איך להתמודד איתו, הוא כל הזמן עוקץ אותי ובא לי מסביב כזה.. יעני גורם לי לחשוב שאני רוצה אותו יותר ממה שהוא רוצה אותי.. אנחנו עדיין בהתחלה בשלב של המשחק אגו המפגר הזה, מה להגיד לו שיגרום לו להבין שהוא רוצה יותר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דובון אכפת לי (החסום), על תשובה לשאלה "זה בסדר לבכות בגלל מישהי עם אני בן 16? וזה בכי של געגוע, בכי שבא מאהבה טהורה. אני אוהב אותה והיא רחוקה לי אבל אנחנו ביחד ושבוע בלעדיה זה כמו נצח! (שם פס על מה שתגידו אני אוהב אותה וטוב לי ככה ).?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ( P: ואני בת) Funnn, על תשובה לשאלה "לבנים- זה ממש יפריע לכם אם חברה שלכם תהיה יותר גבוהה מכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 10 וחצי ולא אוהבים אותי בכיתה שלי היום הרביצו לי, דניאל וחן דחפו אלי כיסא ובכיתי וכולם צחקו אני לא יודע מה לעשות! אני לו רוצה להגיד לאמא כי אני מפחד שהיא תגיד להם בבקשה תעזרו לי! אני לא רוצה ללכת לכיתה ככה אני לבד בהפסקה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאחר לי המחזור בחמישה ימים לא היה כל כך חשש אני וחבר שלי אוננו אחד לשני אבל בין להין כל הזמן ניגבנו עם מגבונים והיינו מאוד זהירים, וגם קיבלתי את כל הסימנים למחזור ; נפיחות בשדיים והרבה מאוד הפרשות לבנות, האם המחזור יגיע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך זו? (רק בוורוד עדין יותר) יש לי הרגשה שלא תאהבו 3:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני במתמטיקה 3 יחידות ואני גרועה בזה.. אני יודעת שזה רע מאוד ובגלל זה אני שואלת - יש לכם עצות איך אני יכולה להשתפר? מה לעשות בשביל להצליח??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי היפית =)☺ ☻, על תשובה לשאלה "מי רוצה לדבר איתי על זוגיות ומיניות? מישהי שמוכנה גם להקשיב, גם לייעץ וגם לשתף בעצמה.15+ תודה מראש!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Big Girls Don't Cry , על תשובה לשאלה "איזה מזל אתם? אני מאזניים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שהיה גומיות בגשר (בין החניכיים העליונות לתחתונות)- לכמה זמן שמו לכם את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אסקימוסיות^בחורף^, על תשובה לשאלה "איך בודקים מה המספר שממנו קיבלתי אס-אם-אס אם המספר מתחיל ב+97252..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתת מואה ♥, על תשובה לשאלה "אני וחברה ממש טובה שלי (חברת ילדות) רבנו. הסיבה פתטית, וזה בגלל כביכול משהו שאני עשיתי "לא בסדר". בקיצור אנחנו חודש לא מדברות, וזה גורם לי תחושה שפיספסתי חברה טובה, ואני לא יודעת אם לפנות אליה עוד הפעם, כי אני פניתי אליה כבר פעם והיא הייתה מגעילה, עזרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות, הייתן רוצות לקבל ליומולדת 15 אלבום עם תמונות וברכות מחברה הכי טובה שלכן או שזה מעט מידי? (בנוסף לזה גם הולכות לספא).?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהי.., על תשובה לשאלה "תענו בכנות - אם הייתם יודעים את הסיסמא לפייס של מי שאתם אוהבים ואתם לא הייתם יודעים אם הוא אוהב אותכם או מישהו אחר... הייתם נכנסים לבדוק? את האמת.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, באיזה ערוץ ב yes משודרת הסדרה עד עצם היום הזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי עושות יומולדת ביחד והזמנו לא הרבה אבל יש לי חברה טובה, שחברה גם של הילדה שאני חוגגת איתה, אבל החברה שאני חוגגת איתה לא מוכנה להזמין אותה. הזמנתי אותה בלי שהיא תדע והיא איכשהו גילתה על זה והיא כועסת עלי ממש ולא נעים לי ממנה. מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Yea, science! bitch, על תשובה לשאלה "אני אתאיסטית, אני לא מאמינה בתנ"ך. גם המנהל של בית הספר אתאיסט והמון ילדים מהשכבה שלנו הם אתאיסטים, או נוצרים או מוסלמים ובכל זאת כולם לומדים תנ"ך. יש אפשרות לקבל פטור מהשיעור הזה? אני בטוחה שאתם מבינים למה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברה רוצה לצאת איתי עכשיו, אבל אין לי כוח וכואב לי הראש ואני במצב רוח לא מתאים. אפשר תירוץ טוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני בדיאטת השמנה (אני בתת משקל ואני צריכה להשמין), ואני צריכה לאכול לפחות 1500 קלוריות ביום, ואתמול אכלתי 1200... זה הרס לי הכל? או שאם היום אני יאכל הרבה אז אני לא ירד או משהו בגלל אתמול? בבקשה הלפ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ברבי גירלל, על תשובה לשאלה "חבר שלי נפרד ממני עכשיו ואני מרגישה הכי חרא בעולם! בבקשה שמישהו יבוא לתת לי עצות ולעודד אותי לפחות בהודעות אני לא מפסיקה לבכות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה ואכלתי עד עכשיו 474 קלוריות זה המון? (13)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית חמודה, על תשובה לשאלה "למה תמיד אומרים שבגיל 15-18 אסור לעשות סקס? הרי זה הגיל שיש משיכה מינית גבוהה, וזה לא צעיר מדי, וזה גם הגיל שיש כאלה התאהבויות וכזה.. אף אחד לא צעיר פעמיים! אז למה בכל זאת אומרים את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לאונן בזמן המחזור? ואם אוננתי במחזור הראשון שלי מה קורה לי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חבר ואנחנו בני 16.. קבענו שהוא יבוא אלי עוד חצי שעה בשביל שנקיים יחסי מין.. הבעיה היא שאני בתולה. הוא יודע שאני בתולה.. ואל תגידו שהוא לא שווה אותי כי הוא לא מחכה לי כי הוא חיכה! ואמרתי לו שאני רוצה.. מה לעשות? אני מתביישת ואני מפחדת שזה יכאב לי..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סקס זה כיף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי SweetHeart♥, על תשובה לשאלה "אני הולכת להזמין עכשיו תחפושת של מלאחית (של ים), עכשיו אני לא יודעתת איזה צבע יתאים יותר לעור בהיר, כחול נאיבי או לבן? תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאני וחבר שלי מתנשקים אז הוא נוגע לי בחזה (עם חולצה כמובן) ומתי שאני מרגישה שזה יותר מידיי אני מורידה לו את היד, זה נעים לי אבל מצד שני אני מרגישה שזה מוציא אותי זולה (לא מבחינתו, מבחינתי) מה אתם אומרים? אם זה משנה אנחנו 9 חודשים ביחד בני 15.5?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סיפרו לי שחברה שלי נתנה לידיד שלה לנשק לה את החזה ולמצוץ לה את הפטמות ולגעת לה בו ובתמורה לזה הוא הביא לה 20 שקל, ושאלתי אותה בהתחלה היא הכחישה אבל בסוף הודתה שזה נכון, היא אמרה שהיא לא תחזור על זה, זה נקרא זנות? היא בת 15זה הזוי אבל זה נכון?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים אם מישהי שהייתם איתה שנתיים יחד ושכבתם כבר ואז היא בגדה בכם (התנשקה עם מישהו), ונפרדתם ממנה ואחרי זה היא באה אליכם לבית שאתם לבד, והיא מתחילה לנשק אותכם ומתחילה להפשיט אתכם אתם תזרמו איתה לסקס? תחזרו אליה? היא מתגעגעת ורוצה להיות אתכם?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות, תוך כמה זמן בערך החזה גדל? כי אני בת 14 ואני ממש שטוחה ואני מודאגת (קיבלתי מחזור ראשון לפני שנתיים).. תודה לעונות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה כאלה שהורידו את הגשר? איך זה? כואב, מציק? ועוד משהו.. אני תמיד חושבת כאילו שכשאני יוריד יהיה לי סימן כזה של ריבוע על השן.. זה לא יקרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי נפטרה לאחר ניתוח ואני מאוד עצוב. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה בשאלה הזאת: האם לדעתך לבחור זה חובה או זכות? נמקו!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ", חבר שלי רב איתי כי הוא חשב שעשיתי משהו שלא נכון והוא רשם לי הודעות ואז הגבתי לו ומאז הוא לא עונה ושלחתי הודעות התקשרתי, לא עונה ואז התקשרתי הוא ענה קבענו להיפגש לדבר ואז, התקשרתי אליו להגיד לו לצאת והוא מסננן אותי שוב ולא חזר מה זה אומר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הוא נורא התעניין בי אתמול, כששלחתי לו הודעה היום הוא קצת לא התייחס, אם אני ישלח לו שוב הודעה אני יצא נואשת או חופרת? זה שהוא לא התייחס זה סימן שאני מציקה לו? בנות מה אתן אומרות? לראות אם הוא ירדוף אחרי או פשוט להיות אמיצה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי היי(:, על תשובה לשאלה "יקרה לי משהו אם אני ישנה עם החזייה? חח אני לא מרגישה בנוח כשאני מורידה אותה, אפילו לא בשינה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת16 וחצי. יש לי חבר שנה וחצי ועשינו את זה על יבש ולאחרונה התחלנו לדבר על יחסי מין. אני רוצה מאוד אבל יש לי פצע באיבר המין ואני שמה מחשות כדאי להסיר אותו. רציתי לדעת אם במהלך קיום יחסי המין הוא יראה את איבר המין שלי? אנחנו בדרך כלל בחושך..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יורד כל הזמן לחברה שלי ושאני מבקש ממנה לרדת לי, היא אומרת לי שהיא עדיין לא מוכנה וזה כבר מעצבן אותיי, מה לעשות?? (בן 16)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביולי יש טיול לפולין.. התקבלתי כבר והכל אבל אני עדיין מתלבטת אם לצאת או לא.. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדה בלונדה, על תשובה לשאלה "איזה שם יותר יפה לבנות: עדי או הילה ולבנים: שחר או מעיין??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו חצי שנה ביחד. בקושי יש לו זמן לדבר (לימודים) אני ממזמן חושבת שירד לו ממני, אני מדברת על זה מלא. הוא אומר שזה לא נכון, אבל אני עדיין מרגישה ככה. לא רוצה שוב לספר כי אני אצא מעצבנת. חשבתי אולי אני לא אתחיל איתו שיחות, ואם הוא יתחיל הוא עדיין רוצה אותי. זה טוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בן כמה אמרת שקוראים לך ?, על תשובה לשאלה "הטלפון שלי ממש ענתיקה זה עושה אותי פחות מקובלת.. מה אפשר לעשות? לא מצליחה לשכנע את ההורים לקנות לי אייפון או משהו יותר מתקדם?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיוחדת, על תשובה לשאלה "קבעתי להיפגש עם חברה שלי.. כאילו לא ממש קבענו אמרנו שאולי נצא בערב להליכה ושאני יתקשר אליה. נורא רציתי ללכת לקניון אבל היא לא יכלה ללכת איתי לשם. אז... פשוט קבעתי עם חברה אחרת. המשך בתגובות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אחת שיודעת;), על תשובה לשאלה "אני בת יש לי באוזן ימין 8 עגילים לאורך האוזן, מעגיל רגיל עד אליקס. ( 3 הראשונים עגיל רגיל ו5 אחרים חישוק זהב) באוזן שמאל יש לי עגיל רגיל וחור שני... אתם חושבים שזה יפה..? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הוא עקץ אותי שאני מדברת עם חבר שלו הכי טוב, ואמר לא לא אכפת לי, והוא אמר לו לחבר שלו, מה אתה מדבר איתה סתם זאת ומצד שני אמר לו גם תהיה איתה לא אכפת לי, מה זה אומר, אכפת/לא? ><"?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול באתי לחבר שלי. שנינו בני 17. שכבנו במיטה וסתם התנשקנו עם נגיעות. ואז הוא ניסה להוריד לי את החולצה כדי שנתקדם ולא הסכמתי. אז היום הוא שאל אותי אם אני מוכנה לעשות יבש. להסכים? אני כן מוכנה ואנחנו ביחד שנה וחודש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה עושים אם אני אוהבת את הידיד הכי טוב, וגם הוא אותי? אנחנו לא רוצים לאבד את הידידות אבל מצד שני אם אנחנו מאוהבים לא חבל לוותר על זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני יפה ואתה עוקב :*, על תשובה לשאלה "הייתם חוזרים לאקס\ית האחרונ\ה שלכם? פרטו ונמקו. תוודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי חולה על ציצים למרות שאני לא מבינה מה כל כך, מושך ב2 גושי שומן, אבל לפעמים אני מרגישה כאילו רק הציצים שלי זה מה שמעניין אותו אני מדברת איתו והוא מסתכל על, החזה שלי ולא מקשיב לי בכלל! אני יודעת שהוא אוהב אותי וגם אני אותו אבל איך לגרום לו פחות לאהב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם קונים מתנות לבני זוג שלכם בחודש וכל זה? כי חצי שנה אני יודעת שמאוד רצוי להביא..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קורל, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי (בני 16 7חודשים ביחד) חווים לאחרונה ויכוחים קטנים ומתעצבנים קצת אחד על השני (אף פעם זה לא היה ככה ואין לנו ריבים גדולים) ואני לא רוצה שזה יהיה ככה מה לעשות? לא בא לי שוב פעם, לשאול מה קרה כל הזמן ולא יודעת מה להגיד לו? תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Forever17, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שמבין בכימיה (לכיתה ט')? נוסחאות אמפיריות, תהליכי היתוך של יונים וכאלה? אני ממש חייבת מישהו יעזור לי להבין את זה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה אל תצחקו.. זאת שאלה מוזרה. יש לי שמיכת פליז. לילה אחד מתוך שינה אני חיבקתי את זה ומאז אני לא נרדמת בלי זה! מה לעשות? זה נורמלי? אני בת 11..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני משועממת אני נתקלת למצב של שאני רוצה להתקשר אליו, ולשמוע אותו, אם אין יום שאנישומעת את הקול שלו, כל היום הולך לי ''חרא'' וזה, אבל מצד שני אני נתקלת למצב שאני רק חופרת ורק מתקשרת אליו וכל שיחהשלנו היא קצרה כי אנחנו.. המשך בתגובות..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוהבת את חבר שלי זה זנותי אם אני ישכב איתו בגיל 16??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אני בת 11 והיום עשיתי ניקוי גבות בפעם הראשונה שלי ואני מקובלת בכיתה שלי ואני נראית מוזר אבל אני יודעת שבסוף הם יתרגלו אבל ביום הראשון שהם יראו אותי אני פוחדת שהם לא יאהבו אותי (בנות בנים) בבקשה תעזרו ליי..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דארן כריסית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי במילים פשוטות מה זה פוטוסינתזה?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי dandixxx, על תשובה לשאלה "איך כותבים הכי נכון באנגלית "אתה כועס עלי?"?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אוי! גלוריה במחזור ואזל הטמפון, על תשובה לשאלה "יש לי חבר ראשון מלפני שבועיים, והרבה אומרים לי שאנחנו לא מתאימים באופי וכל זה.. ושהוא לא מתאים לי, ואני גם חושבת ככה אבל אני כן מרגישה אליו משהו וכן נמשכת אילו למרות שאני יודעת שאנחנו לא מתאימים.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שרונהה D:, על תשובה לשאלה "יש לי תדמית של קשוחה (כמו שאמרתי בשאלה הקודמת), והיום ילד שאני מחבבת אמר לי שאני יפה היום, ואחרי זה הוא אמר את זה לילד שמן בצחוק, הוא אוהב אותי? הוא ידחה אותי בגלל שאני סוג של בריונית לייט? הוא צחק עלי? הוא מתייחס אלי כמו אל בובה שלו? תעזרו לי! דידס♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאמי D:, על תשובה לשאלה "כמה זמן אחרי ששמים גומיות בין הלסתות, מורידים גשר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יפיפה שיודעת (:, על תשובה לשאלה "אוף אני ממש צריכה עזרה אני צריכה לדעת מה מאפשר חיבור בין חומצות אמיניות שהופכות לשרשרת חלבונים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתםעודאחד, על תשובה לשאלה "האם האימון: 40 קפיצות פתח סגור 30 כפיפות בטן 20 סקוואט 10 שכיבות סמיכה באמת שורף 100 קלוריות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית חמודה:), על תשובה לשאלה "מישהו הולך לפסטיגל השנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני!!!, על תשובה לשאלה "יש ילד אחד שאני אוהבת, סיפרתי את זה לחברה שלי והיא כתבה את זה בפייסבוק! מה אני עושה... להכחיש? אני חושבת שגם הוא מרגיש אליי משהו... אז אם אני אכחיש אולי אני אהרוס... ומה לעשות עם החברה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מעיל דמוי עור, איפה אני יכולה לקנות? עד 50 שקל, באזור תל אביב, תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאמי D:, על תשובה לשאלה "אני יוצאת עכשיו מהבית, ב-1 יש מסיבת רחוב בירושלים.. ואני הולכת עם חברות.. קר מידי בשביל ללבוש גופייה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתי אתמול אצל חבר שלי ויצאנו לסיבוב כזה במושב ואז נשכבנו על הדשא והתחלנו להתנשק.. ואז יצא איכשהו שאני שוכבת מעלו כזה.. ואז התהפכנו והוא שכב מעלי.. ניראלכם שעמד לו מזה? תודה מראש בת 15 (:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גאלקסי 2 או גאלקסי 3. מה אתם ממליצים. בבקשה תענו למי שיש, ואם הוא ממליץ אותו. -בת 14-?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עכשיו קיבלתי מחזור ועוד כמה ימים יש מסיבה כמה שעות אני יכולה לא להחליף פד..? כי אני מפחדת שתהיה דליפה.. מה לעשות?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי חוגג בסוף חודש (29) יום הולדת 15 ואנחנו נהיה 5 חודשיים יום לפני (28) לקנות 2 מתנות? או רק 1? מה לקנות תודה מראש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת מחר בבוקר לסופרלנד... איך אני יכולה להירדם מוקדם? כי כבר מתחילת החופש אני נרדמת ב 4 בבוקר כי אני לא נרדמת...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אם אני נמשכת ומתאהבת רק בבנים שגדולים ממני לפחות ב5 שנים ויותר (זה יכול להגיע גם להבדל של 10 שנה), הם פשוט נראים לי כאלה גברים חתיכים ובוגרים. ולא כמו הידידים שלי הילדותיים האלה. זה נורמלי? כי אני לא רוצה בעתיד כשאני אהיה בת 20 להתחתן עם מישהו בן 30. אני בת 16?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני תמיד חייבת להיות צודקת, להגיד את המילה האחרונה בכל וויכוח וזה מחרפן אותי (חח ואת מי שמסביבי).. ממה זה נובע? איך להפסיק את זה? בת 18.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נגעתי עם יד ועליה רוק ומאין זרע שקוף ליד השפתיים של עיבר מיני. ואפילו הנחתי את היד מעט על שפה אחת ללא התקרבות לנרתיק. האם ישנו חשש להריון? עשיתי זאת 5 ימים לפני קבלת המחזור. כיום יש לי עוד יומיים בערך ויש את כל הסימנים. האם יש ממה לחשוש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ילדה שמלאה במקומות הנכונים כמו חזה ישבן וטיפה ברגליים, בנים זה מגעיל לדעתכם שאני לא רזה ממש? אני גם לא מלאה אני באמצע כזה ואני נמוכה, זה יפה? הייתם יוצאים עם משהי כזאת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות פס אדום ורוד סגול או כחול, יש לי שיער שחור מה הכי יתאים? ומה יתפוס על השיער שלי (למה ישימו ♥ יותר?), ואני לא רוצה אותו מרקר כזה.. נממ איזה צבע לעשות? תודה מראש D:.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חזרתי מהעבודה פעם ראשונה בחיים. לא כל כך אהבתי איך שהעניינים הלכו שם.. כולם מגובשים ורק אני התביישתי והייתי בצד.. לא הצלחתי לקלוט איך עושים הכל, התבלבלתי, נפלו לי הדברים, זה יישתנה 100% אחרי עוד כמה פעמים או שלא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם למישהי יש קצת שפם זה נורא? או שעדיף שהיא תוריד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מווריי (: , על תשובה לשאלה "הוספת לב לכתיבה במחשב נייד - איך עושים לב בלפטופ (מחשב רגיל - alt+3 )? תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלופיי, על תשובה לשאלה "אבא שלי בעבודה ואני גובעת ואין אצלנו הרבה אוכל (אוכל מגעיל) והוא אמר לי שהוא בא עוד שעה ואמרתי שאני מוכנה לחכות ועכשיו הוא מתעכב הרבה יותר אז הוא אמר לי לכי למרכז ותקני לך משהו לאכול והמרכז רחוק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שבכיתה י' ויש לו בגרות השבווע באיזה יום יש לכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי מדבר עלי בזילזול וכתוצאה מכך, מוריד לי את הביטחון העצמי. לא אמרתי לו כי אני פוחדת שהוא ילך. נוח לי איתו כי המגע שלו מדהים. יודעת שזה ניצול אבל מה לעשות כדי שהמילים שלו לא יפגעו בי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גלאקסי רגיל, למה כדאי לשדרג לגלאקסי 2 או אייפון 4??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עוזרת מתוקה, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שצופית גרנט יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שבבוקר שקלתי 44.3 ועכשיו אני שוקלת 43.4? בקושי אכלתי ( אני בדיאטה) אכלתי רק צהריים וכמה ביגסווטים עם נוטלה ואחרי זה עשיתי הליכה\ריצה של שעה וקצת.. אז זה הגיוני??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה צבע בגד ים מתאים לעור בהיר שיער חום כהה ועיניים ירוקות כהות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מציק לי שכולם אוהבים בלונדיניות עם עיניים כחולות.. כאילו אני יודעת שזה מיוחד, אבל מה.. זה אומר שאם יש מישהי יפה עם עיניים חומות ושיער חום, ואין לה את המראה הרוסי הזה, לא הרבה יסתכלו עליה? או לפחות חוץ מערסים?!: (?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי שנה וחצי חברים, האם אחרי התקופה הזאת כדאי לי לדבר על "להתקדם" קדימה למשל לסקס יבש? כי אנחנו עדיין רק בנשיקות ואני חושב ששנה וחצי זה מספיק זמן להתקדם לזה. אני בן 18 והיא בת 16. האם לדבר איתה מחר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שם בדוי , על תשובה לשאלה "האם בנות מעדיפות יותר ידידים בנים מאשר ידידות בנות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה חשובה, שמעתי משהו על זה אבל אני לא בטוחה, הומונימיה ופוליסמיה ירד במיקוד של לשון א' השנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה שם הכי יפה לבן, ואיזה לבת? כאילו יפה אבל לא חרוש כמו נגיד מיכל... שם יפה ואפילו מיוחד...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם היה לי חשש זעיר להריון ללא חדירה. והיום אני מקבלת מחזור סדיר כבר חודשיים לאחר המקרה. וגם ביצעתי 4 בדיקות הריון והם יצאו שליליות אז אני לא בהריון נכון? בנות האם יש לכן הפרשות חומות וכאבים בחזה שבוע לפני המחזור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אין לי שום יומן שאני יכולה לבדוק בו את זה, אז מישהו יכול בבקשה לבדוק לי מה יש ביום הולדת שלי שנה הבאה? זאת אומרת מה יש באותו יום- חופש, חג, בית ספר, יום שבת... התאריך שלי זה: 28/9 ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מטר 60 ואני שוקלת 82 קילו. האם זה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התערבתי עם אחותי... איזה חבר הייתן מעדיפות? לי יש פוני שער שחור ועיניים כחולות אני מנגן על גיטרה אני 1.79 יש לי ליפסייד (פירסינג בשפה). או חבר של אחותי שיש לו עיניים חומות שער שטני כמעט גלח כזה עגיל של יהלום באוזן והוא 1.68.. את מי הייתן מעדיפות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יהיה בקיץ בת 16 בחופש הגדול יש לי sweet 16, אז תנו לי רעיון למסיבה מה אני, יכולה לעשות, איך לחגוג? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זאת שתתאהב בהה, על תשובה לשאלה "שלום, אני וחברה שלי הולכות מחר ללונה פארק. באיזה עיר יש? יש בת"א נכון? ויש יותר קרוב לפ"ת. כי אנחנו מפ"ת. ואיזו שעה כדי לנו ללכת? ( בנות 13, ההורים לוקחים ומחזירים )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מפחדת נורא מהנשיקה הראשונה למרות שאין לי חבר.. איך זה מרגיש? ואיפה? עם מי? איך יודעים שהייתי בסדר? בת 15.2?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♥Teenager♥, על תשובה לשאלה "היום יום שישי והיום ה-13, אז היום יום שלישי ה13? או שזה רק בינואר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גומות זה דבר יפה לבנות?.. ואם אני יכולה לשאול אז תגידו לי אם מתאימה לדגמן כי אומרים לי ואם אסור לשאול פה כי מוחקים אז בואו לפרטי. אני 1.65 שוקלת 54 שיער ארוך עבה חום עם בקבוקים, אף סולד, עיניים חומות עם ריסים ארוכות, שחוה טבעי, גומות כמובן. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נסיכה♥, על תשובה לשאלה "השיער שלי שמנוני אני חייבת לשתוף ץ'ראש כל יום, עם אני לא שותפת ת'שיער יום אחד, אז אני מרגישה כאילו שפחו עליו שמן.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה יותר יפה לדעתכם (בנים ובנות ), משהי עם צבע עור בהיר או משהי עם צבע עור שחום ( שזוף), ואל תגידו לי שכל אחת מיוחדת במינה, ולכל אחת יש יופי שונה וכל השטויות האלו, תגידו מה יפה יותר לדעתכם.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בפייסבוק יש לי אלבום עם 140 תמונות, יש אפשרות למחוק את כל האלבום, בלי לעבור תמונה תמונה כדי למחוק? אני רוצה למחוק את כל האלבום, תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתםכיככה, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וחצי ויש לי חבר בן 16 וחצי. הפער גילאים בינינו משנה משהו? זה טוב/ לא טוב? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדת פייסבוק ;), על תשובה לשאלה "אני בהתלבטות אם לשנות בפייסבוק לציר זמן, מה כדאי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Moklock11, על תשובה לשאלה "יש לי חברה ואנחנו חברים כבר שנה ביום שני הקרוב.. מה לקנות לה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים - מפריע לכם עם יש מישהי יפה אבל היא טיפה נמוכה לא ממש נמוכה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי משתמשת פיירפוקס חדשה=], על תשובה לשאלה "דפדפן פיירפוקס - א. הורדתי אתמול דפדפן פיירפוקס, אבל כתוב לי mozilla firefox מה זה אומר? ב. מישהו יכול לתת לי מדריכים בעברית לשימוש בדפדפן? ג. אם אפשר הסבר איך אפשר להשיג "עיצובים" ללמעלה? ד. מישהו יכול לפרט יתרונות וחסרונות+השוואה בין כרום לפיירפוקס??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה צבעי בגדי ים מתאימים לבעלות כהות עור? איזו חזייה מתאימה לבעלות חזה קטן? ואיזה תחתון לבחור אם רוצים להרזות קצת יותר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני.. ;), על תשובה לשאלה "מה הדרך הכי טובה להגיד למישהו שאת אוהבת אותו? מיכתב, במחשב, פנים מול פנים...??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♥ שיר ♥, על תשובה לשאלה "איזה שם יותר יפב? שקד או שיר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה. אני יודע שאני טוב מבחינת אופי (רגיש, מתחשב, אוהב להקשיב, אוהב לעזור ועוד דברים שאני לא יכול לפרט), אבל אני לא נראה טוב וזה גורם לי להרגיש חוסר בטחון ליד בנות חמודות ויפות. האם המראה החיצוני חשוב גם אם הגבר משקיע בעצמו (בשמים, לבוש, מתגלח)??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהו שטוב בלשון והבעה כיתה י', ויכול לעזור לי במילונאות וסמנטיקה ועוד כמה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים - גניחות של בנות מרחמנות אתכם? כאילו, קיבלתי מכה ואת ה"אחח " עשיתי כמו גניחה ואחד שישב ליידי נדבך שפתיים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית! רערר אשש עליי, על תשובה לשאלה "קמתי היום מאוחר בערך 2 ואני אכלתי רק ב 3 קורנפלקס עם חלב. וב 6 אכלתי 2 המבורגרים (בלי לחמניה או משהו) עם סלט ביצים עם תפוח אדמה, וקטשופ. ולא שתיתי מים כול היום רק מיץ תפוחים. זה בסדר? אני רוצה להשמין... בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לינוי!, על תשובה לשאלה "חבר שלי הזמין אותי לבלות איתו את ליל הסדר, ויש לי המון פצעי בגרות וזה נורא מביך ללכת ככה, ואיפור לא ממש יעזור לי להסתיר את הפצעי בגרות, ואני רוצה להיות יפה באותו ערב, מה לעשות כדי שזה יעלם לי לפני לילה הסדר פליז תעזרו לי דחוף.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "ש לי חברה טובה, שבזמן האחרון התנהגה כאילו עובר עליה משהו, ורציתי לגלות מה, אז פתחתי משתמש בסקייפ (משתמש מזוייף) ובוא דיברתי איתה בתור סתם מישהו אנונימי, והוצאתי ממנה מה עובר עליה והכל. עכשיו היא גילתה שזאת אני שעבדתי עליה בסקייפ, הייתם סולחים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני בת 16, על תשובה לשאלה "אני לומדת עכשיו לבגרות בהיסטוריה, אתמול התחלתי. והקצב שאני לומדת זה איטית, אני צריכה לחזור על המשפט הרבה פעמים כדי להבין אותו טוב, וקטע של 5 שורות אני מתעסקת איתה איזה שעה בערך. איך אני אספיק את כל החומר הזה שלמדנו עד עכשיו אם אני מתעסקת עם 3-5 שורות בשעה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי You gotta get up and try ♥, על תשובה לשאלה "אני צריכה מדריכי לקים שנראים טוב גם על ציפורניים לא ממש ארוכות... אפשר מהפייסבוק גם, תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לומדים בי' לבגרות בחשבון? ובאנגלית? מה החומר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יום הולדת וזה?, על תשובה לשאלה "מה לרשום לחברות טובות ליום הולדת? מה לכתוב לחברות פחות טובות ליום הולדת? מה לכתוב לידידים שלך שאת מדבר איתם הרבה ליום הולדת? מה לכתוב לסתם אנשים שאת לא מכירה ממש אבל יש לך אותם בפייסבוק ליום הולדת? זה מאוד חשוב לי אני יודה מאוד לכול העוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קר לי!! אפשר חיבוק?, על תשובה לשאלה "כאבים לאחר עליה במדרגות - עליתי וירדתי במשך 10 דקות במדרגות ועכשיו (יומיים אחרי) עדיין כואבים לי השרירים ברגליים. אני רוצה להמשיך לעשות ספורט במדרגות, איך להימנע מתופעות חוזרות של כאבים אלו? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מן נקודה לבנה כזאת בדגדן אמרו לי שזה מאוננות יתר אניבאמת מאוננת אמא שלי הסתכלה והיא אמרה שככה בנוי הפות אבל לא נראלי שהיא צודקת מה אני עושה עכשיו?.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי לפני יומיים מחזור.. התחיל לכאוב לי הראש לפני כמה שעות ועכשיו יש לי סחרחורת ושאני עומדת אני מרגישה שאני עומדת ליפול... זה קשור למחזור? ומה אני אעשה כדי שזה יעבור? (בת 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש שער שחור חלק... והיא רוצה לעשות גוונים בלונדיני.. וזה לא יהיה יפה על שער שחור, והיא מיתקעשת, מה דעתכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום הלכתי עם אמא שלי לקנות חזייה ראשונה. והיא שאלה על חזיות בשבילי ואני כבר ידעתי מה אני רוצה. ואז שהצבעתי אז היא אמרה לא את לא צריכה ריפוד, והיא קנתה לי חזיות של סבתא! 4 נראים אותו דבר ובקושי מחזיקים ובצבע גוף מה אני יכולה לעשות בלי להגיד לה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני בסדר - העולם דפוק (;, על תשובה לשאלה "מבולבלת, חברה שלי התקשרה אליי ואמרה לי שהיא וחבר שלה נפרדו.. לא נראלי כי אחד באפריל והיא נשמעה לא עצובה ולא כלום.. אבל אני לא בטוחה.. אתם חושבים שזה אמיתי או לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שליי, על תשובה לשאלה "איזה שם יותר יפה: נופר, דניאל. או נועה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 16, יש לי חבר בן 18. אנחנו כבר שנה ו3 חודש ב"ה. אנחנו רגילים לצאת כל יום, לדבר בפלאפון כל 5 דקות.. אנחנו ממש קשורים אחת לשני. ומחר הוא מתגייס, למג"ב, עכשיו אני יראה אותו פעם בשבועיים. זה יהיה לי ממש ממש קשה.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית., על תשובה לשאלה "מחר בעזרת השם יש לחברה שלי יום הולדת בצאת שבת.. ואני מתלבטת ב2 דברים למה ללבוש:, חשבתי על לעשים גרביון בצבע גוף ג'ינס קצר גבוה וחולצה שחורה עם נעלי בובה שחורות, או: גרביון בצבע גוף ג'ינס קצר גבוה וגופיה קצרה לבנה עם ג'קט טורקיז ונעלי עקב מה כדאי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיבתת, על תשובה לשאלה "איך הכי פחות כואב להסיר שערות בקו הביקיני ובצדדים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי peace & Love ♡♥, על תשובה לשאלה "היי, השפתים שלי.. יש לי יובש ואני קניתי ממזמן שפתון ליובל וזה בכלל לא עזר לי.. אז מה לעשות? נמאס לי כזה להסתיר את השפתיים עם הילד שאני מדברתת עם מישהו..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אלונה(:, על תשובה לשאלה "אני משתמשת בדרך כלל בשמפו כיף. אבא שלי בטעות קנה הוואי. איך השמפו הזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה יפה 3 עגילים בשמאל ושניים בימין? עכשיו יש לי 2 בימין ואחד בשמאל, אבל אני לא יכולה לעשות שלישי בימין, אז אני רוצה לעשות עוד שניים בשמאל.. ואם אני אעשה, אז באיזה אוזן כדאי לעשות הליקס? בזאת עם ה3 חורים או ה2? סורי על הבלבול... ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני אמורה לעשות גשר, ביום חמישי הקרוב (22.3) אני הולכת לפגישה אצל האוטודנט (?) לפי מה שאני יודעת אפשר לעשות גשר רק אם כל השיניים נפלו ואני לא זוכרת אם כולן נפלו לי.. האם האוטודנט יכול לדעת? אם לא, מה אפשר לעשות? תודה מראש, (בת 13)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול רבתי עם אמא שלי. התנצלתי כמה פעמים אבל היא לא מוכנה לסלוח לי מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייתם יוצאים עם בחורה שמנמנה, גבוהה (1.70) שיער חלק בלונדיני שטני, שמגיע עד לעצם הזנב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בן 16, וחי את חיים., על תשובה לשאלה "אפשר שירים ישראלים יפים כמו "כאב של לוחמים", "מקום לצידך", "רבות הדרכים" או אפילו מזרחית שקטה כמו "את המחר שלי" (בלי חפלות)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לחברה שלי יומולדת ואני עושה לה מתנה שהקונספט הוא מה נערה צריכה. לדוגמא: ריח טוב, חברה טובה (קולאז תמונות של שתינו), מברשת שיער, תחבושות, טישו לנגב את הדמעות והעיקר זה פינוק ואנחנו הולכות לספאא ישלכן עוד רעיונות למה נערה צריכה? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי hoda, על תשובה לשאלה "למישהו יש קישור כדי להפוך את פייסבוק לציר זמן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני ממש אוהבת עקבים.. ובחיים לא הלכתי עם עקבים כי לא רציתי שיחשבו שאני פריחה, אם אני בת 13 ואני הולכת למסיבות עם עקבים בגובה של עד 7 סנטימטר, זה פרחי? מה דעתכם? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהו שאנחנו באותה שכבה (הוא בבית ספר אחר), אבל הוא קטן ממני בחמישה חודשים. נראה לכם מוזר שמישהי תצא עם מישהו קטן ממנה ככה? או שזה הבדל לא נורא? בת 16 וחצי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני גדולה מחבר שלי ב-9 חודשים. לפעמים ששואלים אותי בן כמה הוא אני אומרת בכיתה י' כמוני אבל לא אומרת את הגיל. אני בחיים לא הייתי יוצאת עם מישהו שיותר קטן ממנו אבל איתו קרה לי משהו, התאהבתי. זה מצחיק שאני יותר גדולה ממנו? מה את חושבים על זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Cutie, על תשובה לשאלה "עוד חודש אני שנה עם חבר שלי יש רעיונות מה לעשות באותו יום? ומה אני יכולה נגיד לקנות לו? אני בת 16 וחצי הוא 17 וחצי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 עוד חודשיים ורציתי לשאול מה יהיה הגובה הסופי שלי. אני מטר 62 עכשו והגובה של אמא שלי מטר 62 והגובה של אבא שלי מטר 88 (נבדק ממש עכשו) עוד לא קיבלתי מחזור. מה יהיה הגובה הסופי שלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "ילד אחד אמר לי שאני אחת מארבע בנות שהוא מחבב, מה זאת אומרת מחבב? זה מאוהב או לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית5000, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את הסטטוס הזה: כל הבנות שמצטלמות ערומות מה אתן מתלהבות שיש לכן 1000 לייקים, כולם נלחצו ביד שמאל...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיר5, על תשובה לשאלה "שנה הבאה אני עולה לכיתה י', ואני הולכת לכיתת מואץ. בהתחלה רציתי לבחור 3 מגמות. אבל אמרו לי שזה די לחוץ. אני ממש אוהבת והולכת לכיוון של מגמת מוסיקה, ומגמת תיאטרון. אבל מצד שני גם מדעי החברה נשמע מעניין. מישהו התנסה במדעי החברה ויכול להגיד איך זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי shellka, על תשובה לשאלה "יש ילד שהכרתי היום ואני רוצה ת'מספר שלו כדאי לי לבקש? אני לא יצא ילדה מושפלת? חשבתי לחכות אבל עם הוא לא יקח ממני את המיספר:|?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאמוש, על תשובה לשאלה "יש לי אחות תאומה, מרוב שאנחנו דומות חבר שלי נישק אותה במקומי, מה לעשות כדי שיבדילו ביננו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאושרת מהחיים שלי, על תשובה לשאלה "עוד 20 יום אני עוברת בית, לבית גדול עם בריכה וכ'ו, הבעייה פה היא שזה ממש רחוק מהבית ספר שלי לפחות 20 דקות נסיעה אם לא 15, אני לא רוצה לעבור בית ספר אמא שלי אמרה שהיא תעשה מאמצים היא גם לא רוצה שאני יעבור, יש פיתרון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר ללמוד לכתוב במקלדת יותר מהר? במיוחד בשפות אחרות...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו זה נכון שריאנה מתה? http://www.up2me.co.il/images/8978671.png?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יום אחד עליתי לאוטובוס ושילמתי והכל.. המשכתי למצוא לי מקום לשבת ושכחתי את הכרטיס מעבר אצל הנהג.. והוא צעק "ילד! ילד" וואי נהייתי אדומה כ"כ! אני בת והוא חשב שאני בן!... ואני ממש לא נראית בן!... זה קרה לי כמה פעמים.. איך אני יראה כמו בת יותר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי @ליטלוש המאמוש@, על תשובה לשאלה "בא לי סופגנייה. יש אפשרות לאכול אותה בלי שהיא תשמין אותי הרבה? ויהייה לי קשה להוריד 500 קלוריות ביום...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 17, אני וחבר שלי כמה 4 שנים ביחד! זה מתאים לשכב בפעם הראשונה אחרי משך זמן כזה ארוך??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך בנים אוהבים שחברה שלהם יושבת לידם? נשענת עליהם, מחבקת אותם וכו? תיאור מדוייק בבקשה, בת 15?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מרים, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה. האם עבדו עליכם אי פעם באינטרנט/במציאות והתגלו כאנשים רעים שרצו רק להזיק ולעבוד עליכם? זה חשוב לי לדעת בבקשה לא למחוק?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סשקה:), על תשובה לשאלה "שאלה לנשים ולגברים לפני שאתם עונים בבקשה תירשמו עם אתה זכר או נקבה, גברים ונשים יכולים להיות רק ידידים? ודגש על הרק, בלי שום רגשות מעבר ובלי שום צפיות או מחשבות על מערכת יחסים בניהם?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית (:, על תשובה לשאלה "שלום, בעוד כחודש אני אערוך יום הולדת בביתי אבל, בד"כ בימי הולדת רגילים כולם מתעסקים באייפון שלהם ומצטלמים ולא עושים כלום. אני רוצה לעשות משהו שיסיט אותם מלהשתמש בזה. ואיך להפוך את היום הולדת מיוחד, רעיונות? בת 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה כבר 4 ימים. אני יודעת שלא יראו הבדל כל כך מהר אבל אני רוצה לבדא שאני רוכלת נכון. הינה התפריט שלי. בבוקר אני שותה נס קפה מחלב 1% או שאני אוכלת יוגורט 1.5. בבית הספר אני אוכלת דני קלמנטינות, בארוחת הצוהריים אני אוכלת שני שניצל לייט. בערב אני אוכלת200ק?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Senorita, על תשובה לשאלה "הבושם השווה ביותר - איזה בושם יותר כדאי? של כריסטינה אגילרה או בריטני ספירס? וכמה זה עולה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש הופעה ביום ראשון, והוא ביקש ממני לבוא, אבל יש לי מבחן ממש גדול באנגלית ביום שני ואני רוצה להתאמן. ללכת להופעה ולהפסיד שעות לימוד או ללמוד ולהבריז לו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לילו ;-) , על תשובה לשאלה "מחר לחברה שלי יש יום הולדת ואני עושה לה מסיבת הפתעה, אבל אני צריכה לקחת אותה קודם לקניון ולהעסיק אותה ואז, למצוא איזה שהיא סיבה לחזור לבית (כי המסיבה בבית).. מה אני יכולה להגיד לה שהיא תאמין לי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני כשנה וחצי שמו לי גשר. לפני 5 ימים שמו לי גומיות בשיניים.. לכמה זמן אצטרך להיות איתם? זה אומר שאני ליקראת סוף הטיפול??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עכשיו יחסית מלאא שמן אבל לא יותר מידי קיצר הרבה אמרו לי שאם, אני ירזה אני יראה הרבה יותר טוב, אבל אני דווקא חושב שזה שאני גדול קצת ויותר מלא זה יותר מושך תבנות, קיצר לבנות מה אתם אומרות, רזה אבל גדול זה יותר יפה או מלא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי גשר והרופאה פירטה לי דברים שאסור לי לאכול. דברים דביקים ודברים קשים. היא הזכירה גם פופקורן בגלל שהוא קשה. הגשר לשנתיים ואני מכורה לפופקורן, איך יכול להזיק לי ולשיניים? כל החברים שלי שעשו גשר אוכלים פופקורן ואפילו מסטיקים ומנטוסים חופשי, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו לא חברים, אבל הוא אמר לי שהוא אוהב אותי וגם אני אותו.. אנחנו מתנהגים כמו חברים. עודמעט יש לו יום הולדת, מה לעשות? לקנות משהו? כי אנחנו לא חברים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מספרים לאמא שלך שאת רוצה להתחיל לקיים יחסי מין??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים יש לי שער נורא ארוך עד לתחת חלק נייהיה יותר. גלי לכיוון מטה אפחד לא מאמין לי, שזה השער הטבעי שלי ומה אתם מעדיפים קוקו או פזור, חלק או מתולתל והאם השיער בכלל משנה לכם בבחורה. כאילו מישהי עם שער יפה יכולה לעשות לכם אתזה ומה. השער שלי נקרא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיית וזה (-;, על תשובה לשאלה "אני מארגנת על האש לעוד 3 ימים.. ואני צריכה ממכם עזרה, אפשר פירוט של מה צריך וכמה בערך כל דבר עולה? (בערך 25 אנשים) בבקשה תענו תודה רבה רבה רבה לעונים 3?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הלכתי אתמול לסוכנות דוגמניות והם מדדו אותי ואמרו לי לחזור אליהם תוך שבועיים 3 קילו פחות, אני 1.71 בת 15 שוקלת50 ואמא שלי אמרה לי שהם מפגרים אבל אני ממש רוצה להתקבל לשם, אבל איך מורידים 3 קילו תוך שבועיים? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפגיעה העתידית בגלל אוננות - האם זה בסדר שאני מאונן ויוצא לי שפיך בגיל 13 וחצי? האם זה יפגע בי בעתיד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה הכי יפה צורת השיער בייביליס או מחליק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זאת שאוהבת לצחוק ^_^ , על תשובה לשאלה "היי, לכולם יש לי חברה בשם קסם שיש לה חבר בשם לידור.. הם נפרדו.. ואחרי שבועיים לידור אמר לי אני אוהב אותך את תסכימי להיות חברה שלי? מצד אחד אני לא רוצה לפגוע בקסם ומצד שניי בא לי נורא חבר.. אשמח אם תענו לי ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי בן 14, על תשובה לשאלה "למה בנות בגילאים 14-16 מורידות שיער מהפות? גם ככה עוד לא הגיעה גילם ליחסי מין... למה לעשות את זה סתם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילדים שהם עם משקפיים (ריאה, כל הזמן-בלי עדשות) וגשר (לא שקוף)? אם כן, הם נראים בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "יש ילד שממש התאהבתי בו. זה קרה לפני שנה ומאז הפכנו להיות הידידים הכי טובים, ממש כמו אחים. הוא בדיוק נפרד מהחברה הקודמת שלו. אתמול נפגשנו, והתחלתי להרגיש אליו משהו שוב, והרגשתי שגם הוא מרגיש את זה. זה נכון לנסות שוב? אני יודעת שהוא הרגיש אלי פעם משהו..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדה מבית טוב (:, על תשובה לשאלה "בכללי אני שמה פוש אפ.. אבל מה אני ישים בברכה? יש בגדי ים אם פוש אפ? אוו... מה אפשר לעשות עוד? תודה לכולם וצהריים טוביים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוהבת מישהו ואנחנו דיי מתקרביים בימים האחרונים אני רוצה את, המספר שלו וזה פאדיחות לבקש ממנו מה אני, עושה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחורה בת 16 יכולה לצאת עם בחור בן 23??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם אני מאוהב? כשהיא מתחברת אני מחייך, כשאנחנו מדברים בסקייפ ואני שומע אותה צוחקת אני נמס אני תמיד תמיד חושב עליה, אני רוצה להיות רק איתה, היא פשוט הכל בישבילי! אני אוהב להצחיק אותה כשהיא בוכה אני בוכה אני מוכן לתת לה את העולם שלי, זה נקרא אהבה!?!??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אפי =]]], על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אומרים טיול שנתי באנגלית? ואל תביאו לי תרגום מהגוגל כרום, כי בדקתי וזה לא נכון: \ פליז, מישהו שיודע איך אומרים- שיגיד לי! תודה לכל העונים D= ♥♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קודם כל אני בת! יש לי שיערות (קצת) בלונדיניות בגב (פס קצת לא רואים) ובבטן. ובמפשעה יש לי גם שיערות ארוכות וקצת בהתחלה של הטוסיק ( ושם הם שחורות) וארוכות. ראיתי שלהרבה בנים יש את זה, זה אומר שאני בן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שבן אדם אומר לכם "אני צריך פסק זמן.. " מה מה הכוונה? יענו שזהו, נגמר סופית.. אני לא מבינה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדה סווכר (; , על תשובה לשאלה "יש לי חבר. ואני נגעלת ממנו.. אני נגעלת לגעת בו.. אבל הוא מאוד רגיש מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לילוש.., על תשובה לשאלה "אני בת 15 יש לי חבר 8 חודשים. לפני כמה זמן היתה תקופה שחלמתי כל הזמן שהוא בוגד בי שאני רואה אותו עם בנות אחרות.. אני צריכה לחשוד או שזה רק סתם חלום??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Avital♥ed, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עינים ירוקות ואני לא אוהבת אותן, חברה שלי באה אלי ואמרה לי-זה שיש לך עינים ירוקות לא הופך אותך למיוחדת... אז שאלתי אותה מה עשיתי אז היא ענתה שלא עשיתי כלום... נמאס לי מכל הקטע הזה שיש לי עינים ירוקות... איפה אני יכולה לקנות עדשות עינים חומות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אאנונימית(:, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדגם של הפלאפון הזה? חשוב מאוד תודה לעונים! http://www.itnewsonline.com/images/news/Samsung-TouchWiz-F480.jpg?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה לכל הבנות יש אהבה ולי אין? ז"א שהייתה לי אהבה אבל מאכזבת, ששתי הצצדים ביישנים ולא יצא כלום. אני רואה אחרות שיש להן חבר והם ממש אוהבים אחד את השני, ודווקא אני לא היה לי קשר כזה אלא רק אכזבות באהבה. מה לא בסדר בי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי amor, על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי באלגברה 89% וזה נחשב לנכשל אצלי ואצל המשפחה שלי מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית D=, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח בלוג אישי, ואין לי רעיונות לשם הבלוג. לאו דווקא שיהיה קשור לשם שלי, יותר מתחברת לציטוטים קצרים ויפים (משירים, למשל, או אפילו סתם אמרות על החיים). בבלוג הזה אני רוצה לכתוב קצת על החיים שלי, לפרוק ולשתף. הצעות? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טוב אני אשמח לתשובה, אני בעלת עור שחום יחסית מוקה כזה, כשהייתי קטנה חלק מהילדים נהגו להקניט אותי. כמה שאני יגיד שהתגברתי על זה אני יודעת שזה השאיר בי צלקת מסוימת וזה מתבטא בביטחון העצמי שלי, וההתנהגות שלי ליד בנים. וזה ממש מתסכל אותי, אשמח לתגובות.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השיער שלי אחרי מקלחת שחור עורב, ואני אוהבת אותו שחור. אבל הוא מתייבש מהר והוא נהפך לי לחום. יש דרך לשמור עליו שחור? (לא לצבוע את השיער). תודה לעונים, בת 13.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיר744, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע איזה סוגי ניתוחים יש להרזיה? חברה שלי עומדת לעשות משהו כזה והיא לא רוצה להגיד לי בדיוק מה )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שבוע שעבר ביום חמישי שמו לי רסן, באותו יום אמרו לי לשים שעתיים, למחרת4 שעות, מחרתיים8 שעות ואז כבר14 שעות כרגיל, היום כבר עברו 4 ימים ועדיין ממש כואב לי עם הרסן, במיוחד בלילה אני פשוט קמה באמצע הלילה ומוציאה את הרסן כי אני לא יכולה איתו. זה נורמלי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדת הפייסבוקXD, על תשובה לשאלה "מה קרה לאדל (הזמרת)? שמעתי שהיא לא יכולה לשיר או משהו כזה... מישהו יכול להסביר לי? אבל רק מי שיודע! בבקשה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד איזה גיל גובהים? יש שתי גרסאות ואני לא יודעת מה מהן נכונה.. עד גיל 18, או שנתיים אחרי קבלת המחזור החודשי.. תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת :-), על תשובה לשאלה "סוף הבגרות בהיסטוריה בכיתה י'? - אני כיתה י' והשנה אני עושה בגרות בהיסטוריה, ואז זהו גמרתי עם היסטוריה לתמיד או שיש עוד משהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם צבע כחול בעיניים הוא יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני ממש אוהבת איפור כהה לעיניים כמו של האימואים והפריקים.. אבל הבעיה שאומרים לי שזה ממש לא מתאים לי ומבליט לי יותר מידי את העיניים (יש לי עיניים כחולות). ואני חושבת שזה דווקא בסדר. איך לדעת אם זה מתאים לי או לא? תודה לעונים:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי wasted years, על תשובה לשאלה "איך להיות נשית, בחורה כזו עם טאקט. עם טעם טוב בבגדים, ריח טוב וכו. כי לא ממש הולך לי בקטע הזה, אני ממש היפרית ממש כאילו. תודה מראש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "היי, D: תראו אני רוצה לקנות מגפי UGG כדי לי גבוהות או נמוכות?! ואיזה צבע? ודעה על הנעל ^ תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בערך כל כמה זמן זה מחזור? אני יודעת שזה משתנה מנערה לנערה אבל בערך כאילו כמה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי yami, על תשובה לשאלה "אם הממוצע הכללי שלי בכל המקצועות הוא 85 ומעלה במחצית א', אז כל המגמות נפתחות לי? ויש השגים שצריך בשביל מגמות מסוימות? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי VEGA$ GIRL, על תשובה לשאלה "לפני שבועיים עשיתי קארה בשיער, וכל השבוע הראשון הצלחתי לסדר אותו כי יש לי שיער חלק ועכשיו הוא תמיד מתנפח לי ויש לי היום אירוע של חברה נגמר לי הקרם לשיער מה אני יעשה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילדה שאני אוהב, אני מתכנן להגיד לה את זה בפייסבוק, כי אין לי אומץ פנים מול פנים. אז אתם חושבים שכשאני יגיד לה את זה היא תעיף בי מבטים? אולי כדאי לי להגיד לה את זה ביום שישי בפייסבוק, כי אז יהיה לה את שבת לקלוט את זה? מה אתם אומרים? בן 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 וחודש. לפני חודשים קיבלתי מחזור, גובה מטר.57, משקל 46, מידת החזייה שלי זה B75, האם החזה יתפתח עוד? כי אימא שלי אמרה לי שהמידה שהייתה לה (לפני ניתוח הגדלת חזה ) הייתה B75 אז הוא יגדל עוד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי המלך 1, על תשובה לשאלה "אני מתלבט במה לעבוד 1) חברת חשמל ישראל, ולהמשיך את: הדור ה3 של משפחה שעובדת בחח"י, ולקבל חשמל חינם 2) מדען, מרוויח הרבה, ופותח הרבה אפשרויות בחיים ומגשים את השקפת העולם שלי (חובב+ מדע) 3) מה אתם מציעים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אתמול שלחתי למישהי שלא דיברתי איתה כמעט חודש הודעה כשהיא לא הייתה מחוברת, היא מחוברת כבר מלפני כמה זמן ועד עכשיו לא ענתה לי... היא מסננת אותי? כי חשוב לי לשמור איתה על קשר וזה ממש פוגע בי...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אורחת 2, על תשובה לשאלה "לאיזה מלון באילת כדי לי ללכת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תמיד מטרידה אותי המחשבה הזו שכשזוג מתחיל לצאת, ואוהב אחד את השני, ונמצאים במע' יחסים והכל טוב ויפה, ובשלב מסויים אחרי כמה שנים אין את ההתלהבות והפרפרים והאהבה הולכת ופוחתת. וזה די עצוב שהאהבה פוחתת עם השנים וזה ממש מעסיק אותי הדבר הזה. האם זה נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילדה חדשה שהצטרפה לכיתה שלנו (ולבית ספר) היום. אני חושב שהיא מחבבת אותי, וגם אני אותה. איך לדעת אם היא אוהבת אותי (חוץ מסימנים וכל אלה!) וגם כדאי לי להציע לה חברות (בפייסבוק!) ראשון, או לחכות שהיא תציע לי? בבקשה תענו על שתי השאלות. תודה לעונים. בן 12?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מילקה..♥, על תשובה לשאלה "נראה לכם שגיל 12 זה עדיין גיל נורמלי שלא עושים נשיקה ראשונה..? כי אני בת 12 ואף פעם לא התנשקתי.. מה נראה לכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביום שני עשיתי חורים באוזניים. אחרי כמה זמן אפשר להוריד את העגילים הרפואיים? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חושבת שאני מרגישה אל מישהו משהו ואני לא יודעת אם להגיד לו את זה, אני בטוחה שהוא לא מרגיש אליי ככה! ואני חושבת שאם אני אפרוק ואגיד לו זה יעזור לי לשכוח אותו ולעבור הלאה, למרות שאני משלה את עצמי וחושבת אולי כן יש מצב, אבל הוא בן 20 ואני בת 15, אז מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אחת שאוהבת לעזור :), על תשובה לשאלה "איזה מזל זה מי שנולד בתאריך 15 ביוני??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיער בולנדיני זהוב, ואני רוצה לצבוע לחום בהיר יפה, אני ממש לבנה והגבות ממש בהירות, איזה צבע יתאים לי ומה לעשות עם הגבות? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתם מישהי :), על תשובה לשאלה "אבא שלי רוצה שאני אסיים את כל השיעורים שניתנו לי במתמטיקה לחופש, אבל אני לא מבינה את החומר כל כך, והוא אמר שאם אני לא אעשה הוא ינתק לי את האינטרנט. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שינויים בהרגלי הניגוב - היי, התרגלתי כשהייתי קטנה לעשות פיפי ולא לנגב ( סליחה על הנושא ) מה לעשות כדי להתרגל לנגב תמיד? תודה לעונים וחג שמח D:!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אריזת בגדים לטיול - שלום, אני והחבר נוסעים לצפון, יהיה כלול בו קיאקים, פיינטבול, טרקטורונים, בטח טיול, וכמובן בערב מסעדות למיניהם. אלו בגדים אני צריכה לקחת..? תיק? או מזוודה קטנה..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי לכולם D: מה בנים אוהבים בבנות? עם איפור או בלי בושם? וכדומה.. תודה רבה על התשובה D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לגלח בלי קצף גילוח? ואם חייב אז יש איזה תחליף לקצף גילוח...? תודה, בת 12 וחצי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מקודם קראתי את הסיפור של האחיות סמית. וקיבלתי מזה סיוטים! לא באמת צריך לפרסם אתזה נכון? כי אמרו שמי שלא יפרסם אתזה אז הוא.. אתם יודעים מה. ועכשיו אני מפחדת! מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ידיד שאני מאוהבת בו הוא נסע ל3 ימים והוא גם אוהב אותי, זה נראה שידידה אחת שלו מתה עליו-ונמרחת עליו כל הזמן והוא מדבר איתה טובב ונפגש איתה, אני מתחילה להעלות בקריירה שלי יש לי הזדמנויות והוא יודע את זה! אני יותר מוצלחת ממנה-בלי להשוויץ-רציני.. לשכוח ממנו? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Noy, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי שמות של ראפרים? רק באנגלית. ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת בערך עוד שבוע לשים גשר, ואני יודעת שקשה מאוד לדבר איתו (שמו לי מכשיר כזה לפני וזה יהיה בערך אותו דבר) הבעיה שאת המכשיר הזה שמו לי בחופש הגדול אז התרגלתי, אבל שישימו לי תגשר מה אני יעשה? אני לא אספיק להתרגל! בבית ספר אני אדבר כמו מוגבלת תעזרו לי!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שאלה, אמא שלי הסבירה לי היום מה זה מחזור. לא נעים לי ממש לדבר איתה על הנושה.. אבל יש לי שאלה: גם בנים מקבלים מחזור כמו בנות? או רק בנות מקבלות מחזור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רותמוש , על תשובה לשאלה "ידיד שלי רוצה שאני יבוא לו תאיפוד שלי. כי הוא נוסע מחר רחוק. ואני לא רוצה. ואז הוא אומר לי מה? ואני כל הזמן מעביר לך שירים איזה ילדה את.. מה אני אמורה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה מתאים לילדה בת 15 ללכת לפסטיגל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, איפה אפשר למצוא קרדיגן (כמו עליונית כזאת) בכל הצבעים, וכל האורכים? בחניות נפוצות.. תודה רבה! חג שמח ושגלעד יחזור כבר!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עדיף לשים שפתון או אודם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי 1אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות וגם בנים שיש להם שיער ארוך: אחרי מקלחת, מה אתם עושים עם השיער רטוב? משאירים אותו פזור? צמה? גולגול? קוקו? מה אתם עושים כדי שבבוקר הוא יסתדר ולא יתנפח??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול אני ואחותי היינו בסינמה סיטי והיו 2 בנים שישבו קרוב. עכשיו כל הזמן שהם ישבו הם תכננו, איך לגשת לדבר איתנו.. להתחיל איתנו בקיצור.. והם פחדו כל כך ולא ניגשו בסוף.. אז זאת שאלו לבנים למה אתם כל כך מפחדים מלגשת לבנות? ביטחון הרבה יותר מושך אז למה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שאלות על האייפון, על תשובה לשאלה "יש לי 282 תמונות ו 55 סרטונים באייפון והוא כתב לי, שאין אפשרות לצלם נא מחק פריטים ומחקתי, אבל אני לא רוצה שזה יקרה לי שוב?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אני יכולה לעשות ביום כיפור? אני לא צמה כי אני לא מאמינה אבל אמא שלי לא נותנת לי להשתמש בפלא שלי! אז אני לא יכולה ללכת לחברה, לא יכולה להתחבר לפייס כי אפחד לא יהיה מחובר, לא יכולה לראות טלוויזיה כי אין שידורים, אין לי ספרים מעניינים... עזרה? (בת 12)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית יפיופה♥, על תשובה לשאלה "שלום, אתם יכולים לתת לי סטטוסים מיוחדים ליום כיפור... או משפט... תודה ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני לא בטוחה שאני יודעת לגלח נכון עם סכין בבית השחי.. האם צריך לגלח ואחרכך להפוך את הסכין ולגלח לצד ההפוך??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 16, על תשובה לשאלה "הייתי באימון של שעתיים של "אחריי" (הכנה לצבא) ופשוט לא הצלחתי לעשות כמעט שומדבר ממה שהמדריכים אמרו בצורה טובה. בריצות כל רגע עצרתי, היה לי קשה מאוד לנשום בעיקר. ובתרגילים גם לא. אני הכי חלשה שם.. ואני לא יודעת אם להמשיך. יש לי הרגשה שכולם שונאים אותי כי אני גרועה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שושה XD , על תשובה לשאלה "היי, אתמול כשהורדתי לק, גיליתי כמו שכבה צהובה כזו. שלא ירדה.. הבנתי שזה כתוצאה מזה שאני מחליפה לקים הרבה, גם לא לקים הכי איכותיים. ולא מורחת בסיסי לק וכאלה.. שייפתי את השכבה והצהוב אכן ירד אבל השאיר הרבה שריטות בציפורניים.. תעזרו לי ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נערה שואלת , על תשובה לשאלה "מייקאובר באתר teez - באתר teez, איך עושים לעצמך מייקאובר? כי אני מצליחה לעשות רק לבנות מוכנות שם! תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טליייייה (: , על תשובה לשאלה "בערבית, האותיות הסופיות של ב, נ, ת, י הם מתחת לשורה? אבל רק הסופיות! תודה מראש ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית 14, על תשובה לשאלה "עוד 4 חודשים אחי מתחתן, אני בת 14.5, ואני גובה 1.52 ומשקל 59, אני רוצה להרזות עד אז, ותמיד אני מתחילה דיאטה ואז פתאום אוכלת ושוכחת, מה לעשות? אפילו אימא שלי קראה לי שמנה, אני רוצה להרזות 9 קילו לפחות!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נטוש2003, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 9 ואני שוקלת 24 והגובה שלי הוא מטר 32, וחברה שלי חושבת שאני אנורקסית וגם אני, ואני לא יודעת איך להגיד את זה לאמא שלי! מה לעשות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בכיתה חדשה. היום ישבנו כמה ילדים ביחד. תוך כדי סיפרתי לאיזה ילד שילדה אחת אמרה לי לא לדבר איתו (עם אותו ילד ספציפית) בתקופה של שנה שעברה. אז הוא אמר לי: "מי דיבר איתך לפניי זה?". אתם חושבים שזה נעשה מקטע של להעליב או לא? כי באמת בקושי הכרנו שנה שעברה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאוהב, על תשובה לשאלה "יש מלא ילדות שאני מאוהב בהן והן בי. כרגע אני רוצה להתנשק עם מישהי ולהיות איתה במערכת יחסים. ולהיות באותו זמן עם עוד מישהי במערכת יחסים וגם להתנשק איתה. זה שווה לעשות את זה נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לחברה שלי יום הולדת עוד כמה ימים בבית שלה, זה מכובד ללבוש- טוניקה ורודה ( אבל לא ורוד חזק) טייץ' שחור ונעלי בובה ורודות עם נקודות לבנות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, שאלה לבנות: מה אתן מעדיפות חבר יפה חתיך ורזה, או, חבר חמוד יפה וממוצע (מבחינת גוף: לא שמן), תודה ראש, ואני אשמח שתחשבו לפני שאתן עונות,:9:9?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יסמין D:, על תשובה לשאלה "אוקיי אני צריכה עזרה דחוף. מישהו יודע איך קוראים לשיר ממריאים של גלית הלל באנגלית? גם שרו אותו בהיי סקול מיוזיקל אני צריכה אותו באנגלית?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מהסרטים הבאים הכי מומלץ לבת 16? הארוס המזויף שלי, תביא אותו כמו גבר, הפנטזיה של הל, מיס מרץ, רווקים לשבוע, מרלי ואני שנות הכלב, מסעות גוליבר (נראה לי תינוקי אבל אני אוהבת את ג'ק בלאק) מה אתם אומרים? איזה סרט הכי טוב וכיף לראות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית בת 15, על תשובה לשאלה "מתי יוצא אייפון 5 בארה"ב? אמרו לי עוד שבועיים אחרי זה מחר.. ובערך כמה הוא יעלה שם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה. יש לי פעמים כאלה (פעם ב.) שאני ממש רעבה ואני מתחילה לנשנש.. איך אני יכולה למנוע מעצמי לאכול??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חמודה 1, על תשובה לשאלה "איזה שמות חיבה יש לשם גל? תיהיו מקוריים (חוץ מגלוש ) תודה רבה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישל(:, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על בנות שמעלות תמונות עם מחשופים לפייסבוק? אני רוצה לשמוע בעיקר דעות של בנים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 ואני מאוננת, זה בסדר? טבעי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיר חסד, על תשובה לשאלה "מה עדיף מעריב לנוער או ראש אחד? ולמה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ילד בכיתה שכל הזמן יושב לידי (רוב המקצועות), כל הזמן רוצה לראות מה אני עושה, לפעמים הוא לוקח אותי לצד ומספר לי את הסודות שלו. הוא ילד נחמד אני די מחבבת אותו. החברים שלו אומרים לי שהוא אמר שהוא אוהב אותי, מה אני יכולה לעשות שהוא יציע לי חברות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עיקצוץ באיבר המין - יש לי מין עקצוצים וגירודים באיבר המין. האם זה נובע מזיהום או מדלקת בדרכי השתן? אני יודעת שדלקת בדרכי השתן שהיא לא חריפה, יכולה לעבור בלי תרופות ועם הרבה שתיה. איך אפשר להבדיל אם זה בדרכי השתן או זיהום לא קשור למערכת? תודה מראש.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני משחקת עכשיו בפייסבוק אמת או חובה עם חברה שלי - אמת או חובה - צריך משימות לחובה בפייסבוק.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני פשוט בשוק פה תעזרו לי בבקשה ידיד שלי שגילינו שאנחנו מאוהבים אחד בשני, נשבע לי היום שהוא אוהב אותי, וכל זה.. וגיליתי בצורה כלשהי שהוא מאוהב באחרת ואמר זאת לחברה הכי טובה של הילדה הזאת ואני מתמוטטת והוא לא מתחבר מה לעשות?! בת 14!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי 22אנונימית22, על תשובה לשאלה "אני לא רוצה ללכת מחר לביה"ס. כל השרירים כואבים לי כי עשיתי אתמול 5 שעות ספורט ברצף. אבל אמא שלי לא מרשה לי לא ללכת... יש לכם אולי שיטות כדי שיהיו חום או מחלה מזויפים? תודה רבה מראש!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "העור פנים שלי מתקלף ואני שמה קרם לחות, אבל אחרי שהוא נספג הוא שוב מתקלף, ואני לא יכולה כל היום להסתכל במראה ולראות אם מתקלף ולהסתובב כל היום עם קרם לחות בתיק, למישהו יש דרך להעלים את זה? ולמה הוא מתקלף כל הזמן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שנייה עכשיו לומדים 5 ימים? ואז יום כיפור וסוכות ועוד 3 ימים חופש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חנוש! 33, על תשובה לשאלה "אני, ד' וט' 3 BFF. הן חברות מכיתה א ואני רק שנה, ותמיד אני מרגישה שתפסתי את מקומה של ט', שפעם הן היו ממש קרובות ועכשיו בגללי הן כבר לא, ואני וד' ממש קורובות וט' מרגישה לא קשורה ונדחפת. מה לעשות כדי ששוב נהיה 3 BFF? וגם ד' וט' כל הזמן רבות.. תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קשיים חד הוריים - בת 19 ולפני שנתיים ילדתי. האבא של התינוק, זרק אותי לפני חצי שנה ואני לא מצליחה לתפקד. ההורים שלי לא רוצים לתמוך, רואים בי אפס ובושה ואני נאלצת לעבוד משמרות כפולות ולבקש מחברות שלי לשמור על התינוק ולבשל הכל. אני לא מצליחה להחזיק מעמד.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאוהבת באביהו שבת, על תשובה לשאלה "היי, אני מאוהבת קשות במשהו כאילו אני רוצה לעשות תצעד ולנשק אותו כי הוא ביישן וזה, והוא אמר לחברה טובה שלי שהוא מחבב אותי ואוהב אותי בקטנה אבל כאילו חברים שלו. אומרים לי שהוא ממש אוהב אותי, כדי לי לעשות את הצעד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בכיתה ח' ויש לי רק 6 לקים.. אני רוצה להתחיל לעשות אוסף, יש אתר ממש מגניב בפיסבוק שזה מדריכי לקים (קישור בתגובות) ואני רוצה לעשות כל מיני לקים מגניבים כמו מזומבר מנומר. אבל אין לי הרבה לקים בשביל זה וגם צריך מנקדים ומכחולים המשך בתגובות...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחיר המסע לפולין - כמה עולה הטיול לפולין שעושים בקיץ שלפני י"ב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אוהב לעזור ((-:, על תשובה לשאלה "חוות דעת על זמרה - היי, אשמח לביקורת על הזמרה שלי http://www.youtube.com/watch?v=SXVA-iGIJFQ שנה טובה ומתוקה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הי, אני בת 12 ואני רוצה להתחיל לשים לק בציפורניים, בבית ספר מותר, אבל אני רוצה לשכנע את אמא שלי לקנות לי. אני יודעת שלא צריך לעשות מזה עניין אבל בכל זאת... איך אפשר להגיד לה את זה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 12 וגובהי הוא 1.54 בערך, אימי 1.65 ואבי 1.75, האם יש לי סיכוי לגבוה בעתיד משהו כמו 16 ס"מ? המורה שלי אמרה שהיא הייתה בכיתה ט' היא הייתה 1.60 והיא אכלה כל יום ביצה קשה וגבהה בשנה 10 ס"מ! ואפשר לגבוה עד גיל 18 בערך לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לבנת שמנמנות מתאים עקבים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה תשובות בעיקר מבנים, אני יודעת שבנים לא אוהבים איפור מוגזם ולקים וגם מי שהולכת חשפני מדי נראית, פריחה, ואני בידיוק הפוך מזה, בלי איפור, לק רק שקוף, והכל, אבל אני אוהבת לשים בושם (ריח מצויין!), לדעתכם בושם זה מיותר? כי אותי בושם טוב על בנים דווקא נורא מושך?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי היי,איפה פרי?. , על תשובה לשאלה "מי שנולד ב27 לספטמבר איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לעשות פוני, אבל אני רוקדת 5 פעמים בשבוע. האם זה יהיה קשה כל פעם להעלות אותו ולתפוס אותו עם סיכות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 12 בכיתה ז ואני רוצה לעשות גבות זה מוקדם? או שזה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למי שאוהב את השירים של אנריקה... איזה שיר אתם הכי אוהבים שלו? תודה רבה, ושנה טובה וחג שמח! ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סיגל ח, על תשובה לשאלה "אני מתחילה בעז"ה ללמוד להשלמת בגרויות. איזה מגמות יתנו לי תוספת ניקוד ללימודי רפואה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקחת נסיעה מחולון עד ים המלח? איך המלון מרידיאן בים המלח? ועוד משהו, יש לנו בבית 4 מזוודות, אחת חדשה שההורים שלי משתמשים בה כשניסע, ו2 מזוודות, שהרגליים שלהן שבורות אבל אפשר להכניס בפנים את הכל, ואחת קטנה. האם לבקש מאבא שלי מזוודה חדשה? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "דיווח ואימוץ של כלבים נטושים - שלום, מישהו יודע למי צריך לפנות אם אני ראיתי כלבים נטושים שאפשר לאמץ אותם? תודה D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שרונהה D:, על תשובה לשאלה "יש לי תדמית של קשוחה אני גבוהה ושמנמנה וכאילו אין לי בעיה להרביץ למישהו וכאלה, אבל אני ממש טובה בלימודים, ואיך שהוא זה לא מסתדר לי בתדמית (ככה כולם אומרים), אני לא רוצה לצאת מהתדמית של הקשוחה והאמיצה, אבל אני רוצה גם להצליח בלימודים מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 13 (:, על תשובה לשאלה "דחוף- אני זוכרת שפעם שמעתי קליפ של זמרת בלונדה יפה שהיא במועדון ראתה מישהו שהיא אוהבת והיא כל פעם התחפשה לאישה אחרת כדי להסיח את דעתו. היא התלבשה בשירותים כל פעם. בסוף היא שרה על במה בתור ראפרית ואז היא הסתובבה לעצמה. איך קוראים לשיר/ זמרת? תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ואפעם לא עשיתי גבות, כולם אומרים לי שאני לא צריכה והגבות שלי יפות, וחלק אומרים שזה בסדר אבל זה תמיד יותר יפה כשעושים. ביום ראשון אני הולכת לחתונה ואני לא יודעת אם לעשות. הבעיה היא שאני לא רוצה להתחיל כי ככה אני כל הזמן אצטרך. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאמי (:, על תשובה לשאלה "לק שונה בכל ציפורן - את חושבים ששילוב לק זה יפה? כאילו אצבע צבע אחד ואצבע צבע אחרת, עשיתי ורוד פוקסיה וכחול, לדעתכם זה יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צהריים טובים! למישהו יש סרטי קומדיות רומנטיות יפים? או סרטי קומדיות נעורים? תודה רבה חברים וחברות ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שבת שלום, גיל 15 מתאים לנעול נעלי עקב? (לא מהעקבים הגבוהים והדקים, עקב רגיל כזה.) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "1,000 קלוריות זה קילו אחד? זה חשוב לי לדעת, תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "שראיתי סרטוני פורנו ראיתי סרטוני של לסביות.. וראיתי שהן מאוננות אחת לשניה אז הן מלקקות את אצבעות ואז ממשיכות לאוננן... למה הן ליקקותאת האצבעות? איזה טעם יש להפרשות מהפות? ולמה בנים צריכים ללקק לבנות את הפות בזמן הסקס??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הכלבה שלי נראה לי בהריון, וההורים שלי אומרים שאם יוולדו גורים הם יקחו אותם לצער בעלי חיים אבל שמעתי שבצער בעלי חיים ממיתים ולוקחים לניסויים. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שאסור לשים קרם לחות על הפנים לפני השינה, זה נכון? אם כן זה אומר שגם אסור לשים קרם גוף לפני השינה? בנוסף אם תוכלו להמליץ לי על קרם פנים טוב לעור מעורב. שבת שלום?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דיאנין , על תשובה לשאלה "שירים שקטים במזרחית - איזה שירים שקטים יש למשה פרץ, דוד אהרון, אייל גולן, ונאור אורמיה? אם אפשר את כולם. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לבנות. איך להיפרד מחברה אחרי שנתיים וחצי בצורה הכי עדינה שיש? שלא תיפגע יות מידיי תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לולולי, על תשובה לשאלה "תמליצו לי בבקשה על סרטי דרמה רומנטיים שבוכים בהם ממש, כאילו ממש מרגשים, כמו היומן סיפור אהבה בלתי נישכח טיטניק, תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד שאני רוצה כחבר, אני גבוהה אבל פחות מ1.70, והוא 1.70 ומשהו. הוא מחייך אליי ומסתכל עלי הרבה, אנחנו לא באותו בית ספר אבל גרים באותו מקום. הבעיה היא שיש לו ידידה אחת מהבית ספר, היא 1.50 בערך, אבל לא גרים באותו מקום. את מי הוא יעדיף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דנדי השוווה (:, על תשובה לשאלה "אשלי, אמילי, ניקול, מיילי מה הכי יפה לבת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי יבלת על הרגל מהליכה על עקבים... הלכתי לרופא עור לפני שבועיים והוא שרף אותה ובנתיים כלום לא קורה.. מתי זה יתחיל להשפיע ואיך זה מתחיל? זה מתקלף או שאני צריכה להוריד את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה שם הכי יפה לבן? ואיזה לבת? לפי הטעם שלכם..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אלי (: , על תשובה לשאלה "גשם ממש עכשיו - באיזה אזורים יש עכשיו גשם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני בגוובהה מטר 50 +- כמה אני צריכה לשקול, בת 15 למעוניינים...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי N JK, על תשובה לשאלה "הי ילד בכיתה שלי מחבב חברה שלי.. אבל היום הוא שלך לי פתק וכתב שבוא מרגיש חיבור ביננו.. אני לא ילדה פופולרית אני די מלא וכולם יורדים עלי איך אני ידעה אם הוא באמת מרגיש אלי משהו או שזו סתם בדיחה?! בבקשה תגובות אני לא רוצה לשאול אותו לא ישירות או בפייס?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חסוויה (:, על תשובה לשאלה "רוצה לעשות עגיל באף לא יודעת אם כדאי לי, אני מפחדת מהמחט, אמא שלי אמרה לי שאם אני יעשה היא מרשה לי, רק עגיל רגיל, בצבע כסף. לא צבע אחר וממש לא חישוק. אמרו לי שהעגיל, עושה צלקת ונשאר ממש חור באף. אני שוחה הרבה ואני בחוג. מה כדאי לי לעשות? תודה מראש! בת 14.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמא שלי אמרה לי שמחר ירדו גשמים חזקים וזה, אני לא רוצה לבוא עם מגפיים בגלל שאם אני היחידה שאבוא, אני יהיה מה זה מוזרה. לבוא עם מגפיים או לא? זה מגפי חצי.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי המוזרה, על תשובה לשאלה "היי, עוד מעט תיהיה לי אחות קטנה ))) ההורים שלי לא יודעים איזה שם לתת לה... ואני חשבתי על. אליס או אמילי. איזה יותר יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירווווווש P:, על תשובה לשאלה "הסרת שפם בזמן צינון - איך אני יכולה להוציא שפם אם אני מצוננת? בפעם הקודמת שניסיתי את זה, נזל לי האף בלי סוף?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, לקחתי טוש אדום שלא נמחק מחברת - ארליין וצבעתי איתו את הפוני, הוא ממש אדום וזה מעלף, זה מזיק לשער? איך להוריד את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שהיא מזל עקרב. הרבה אומרים להיזהר מעקרבים זה נכון? או כן למה? (רק התחלנו את הקשר)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מפלצת קטנה , על תשובה לשאלה "שלום, היום קיבלתי מחזור, ממש השנייה! מחר אני צריכה ללכת לבצפר, ואני מפחדת שיראו, אבל אני שמה פד. מה עושים כשצריך להחליף? באמצע שיעור? שלא יראו?! תודה מראש..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי =)))), על תשובה לשאלה "יש תיכונים שיש בהם אפשרות ללמוד רוסית בתור שפה שנייה ( כמו למשל ערבית, צרפתית) אז האפשרות ללמוד רוסית, זה רק לאלו שגדלו עם השפה? או שלכל אחד..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית32, על תשובה לשאלה "כשמכניסים חולצה למכנס, איך עושים את זה? נגיד היום יש לי ספורט אז אני לובשת טייץ ומכניסה את החולצה לטייץ, אבל תמיד יש סימנים כאלה של החולצה, איך להעלים אותם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :), על תשובה לשאלה "חוגים לבנות 15- אף פעם לא הייתי בחוג, ובזמן האחרון ממש מתחשק לי לצאת לחוג. על איזה חוגים אתם ממליצים לי שמתאים לגילי ויש שם בנות בגילי או גדולות/קטנות בשנה שנתיים שלוש..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נונה:), על תשובה לשאלה "מחקתי את החשבון פייסבוק שלי, כי אני עושה היתערבות עם חברה... עכשיו אני מרגישה ממש רע וקשה לי בלי הפייסבוק, רעיונות לדברים אחרים לעשות? ( ואני לא רוצה להפסיד בתחרות.. אז אל תגידו לי לחזור )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי גשר, עכשיו לוחץ לי בשיניים רצח.. ממש אבל, זה טבעי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הנשוא במשפט הזה "לאחר שההופעה הסתיימה התבקש הזמר לשיר שיר נוסף"??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוהב איזה ילדה אחת.. איך אני יכול לדעת עם היא אוהבת אותי גם?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני עייפה בבית ספר ואני לא הלכתי לישון מוקדם כי אני צריכה להתכונן למבחן במתמטיקה, ואני עייפה, בבית ספר אז מה אני צריכה לעשות כדאי להיות יותר מרוכזת ולא עייפה? תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חודש שעבר קיבלתי מחזור ב21.8, היום ה21.9 ועדיין לא קיבלתי את המחזור החודשי. לא עשיתי שום יחסי מין וכל השטויות האלה ואני ממש נלחצת מזה. ממה זה נובע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש ללי חבר ואני לא יודעת אם הוא אוהב אותי, ואני מאוד אוהבת אותו ואני רוצה שנתנשק כבר, אבל אני לא יודעת איך לגרום לו לנשק אותי, אני לא מסוגלת ליזום את זה מעצמי. יש למישהו רעיון? ( זאת לא הפעם הראשונה שאני מתנשקת ) פשוט איתו זה לוקח יותר זמן.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :(((((((((((, על תשובה לשאלה "היי, איזה AXE הכי כדאי לי לקנות בשביל לרסס אחרי שיעורי ספורט, שגם ישלו ריח טוב וגם מושך בנות? (כיתה ח')?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נוצכי, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ח ואני רוצה להתחיל להאתפר לבית ספר אבל אני לא רוצה לאתפר מוגזם מדי לגילי פרוטוקול: יש לי שאר חום אני לבנה ועניים חומות שחורות כאלה (סורי על שגיאות הכתיב אני דיסלקטית)! ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלהבלה, על תשובה לשאלה "שלום, קניתי בגד ים באפרודיטה, הוא בצבע תכלת חלק והוא סטרפלז. הוא עלה 130 שקלים. האם זה יחסית יקר? תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאמימאמי, על תשובה לשאלה "חנונים כל כך מושכים אותי! ואני לא יודעת למה.. אתם מעדיפים בנים "מקובלים" או כאלה חכמים מתוקים שקטים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, עליתי השנה לכיתה י', ויש לי לחץ מטורף! חוץ מזה שאני כל יום עד 4 יש לי יום אחד בשבוע עד שבע (בגלל מגמה), ועוד יומיים עד שבע (בגלל מגמה אחרת). ועוד אני יצטרך ללמוד לבגרויות.. איך להתמודד עם הלחץ? והאם כדי לי לוותר על משהו? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את החנות MAKI? אם כן, רציתי לדעת איך האיכות של הבגדים, אם יש שם ג'ינסים יפים ואם כן מה בערך המחירים.. תודה D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טופז., על תשובה לשאלה "מה כדאי לי לבקש ליום הולדת 14 חוץ מדברים טכנולגיים (מחשב, אייפוד, אייפון, טלווזיה וכו') תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ידוע לכם אולי על דרך כלשהיא לגרום לבושם להחזיק יותר זמן מעמד? כמה שפריצים, או למרוח על הצוואר לדוגמא?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתוש, על תשובה לשאלה "נכון שכולם רוצים לשנות את העולם, מה מיוחד בי!? אין בי שום דבר מיוחד שמפריד אותי מהם. כולם חושבים שהם מיוחדים, כולם חושבים שהם שונים. וכולם טועים. בסך הכל כולנו אותו הדבר. אשמח לדעות ממכם בנושא!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, איזה לק מתאים לילדות שחומות? יש לי כמעט את כל הצבעים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדה .. [:, על תשובה לשאלה "אף אוף נימאס לי נימאס לי מבית הספר ומעצמי! יש לי חברות והכל.. יש לי מצח גדול.. כולם צוחקים עלי ונימאס לי כבר... נימאס לי מזה שצוחקם עלי אףאחד לא מושלם בעולם הזה! מהאני כבר יכולה לעשות? תנוו לי עצות בבקשה... אני ממש בדיכאון..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה ממש מוגזם לעשות כל יומיים בערך הליכה משולבת עם ריצה ממש מהירה ב3-4 שעות? אני רוצה להוריד מהמשקל, עשיתי את ההליכה הזאת כבר יותר מ3 פעמים בערך ואני כל הזמן עושה ספורט בכללי ומאוד שומרת על תזונה נכונה. בת 13 וחצי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירן [:, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש יומולדת והחלטתי ללכת על מתנה לפי נושא, ז"א אם בחרתי לילה אז לקנות פיגמה משחת שיניים מברשת נעלי בית מגניבים וכאלו.. למשהו יש רעיון מה להוסיף/נושא אחר? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה שם אמצעי, אבל שיהיה בינלאומי (עדיף אמריקאי), רעיונות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי היום יום הולדת וחברות שלי קראו לי לצאת עכשיו לפיצה, אז למה דווקא עכשיו אם אני חוגגת ביום שבת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שדיים לא סימטריים - שלום, יש לי בעיה קטנה. השדיים שלי לא סימטריים (אחד גדול מהשני במידה או שתיים). האם זה אחד הסינפטומים של גיל ההתבגרות או שזאת באמת בעיה? ואם זאת בעיה, איך לפתור אותה? ואגב, אני רק בת 12 אז אל תזכירו אפילו ניתוחים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, זה מוזר שלא התנשקתי צרפתית ואני בת 15.. ואיזה גיל אתם חושבים שזה הגיל הכי מתאים להתנשק צרפתית? תודה לעונים♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לכם תסרוקות לשיער חלק ( החלקה יפנית )??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מקצוע בחירה אומנות בביה"ס, ואני צריכה לבוא עם תיקייה ענקית. מילא אם זה היה קטן, או אם זה היה ביה"ס ששם דגש על אומנות, כמקצוע חובה, אבל... לא. ואני מרגישה ממש הזויה שאני הולכת עם תיקייה שיותר גדולה ממני. אם תראו מישהו אחד ככה, ולא הרבה, זה ייראה לכם מוזר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פתרון לשם שלא מוצא חן בעיני - יש לי שם מכוער - ניקול. אני צריכה כינויים לשם, אולי קיצור או הארכה... משהו שיוכלו להשתמש בו במקום ניקול.. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש אוהבת נעלי בובה, ויש לי כמה זוגות, אבל עם כפכפים וסנדלים אני לא הולכת, רק עם זוגות שונים של נעלי בובה. זה נראה לכם מוזר או פרחי? כי ממש התאהבתי בנעלי בובה, ומתי שהתחשק לי כבר סנדלים אמא שלי אמרה לי שבקרוב חורף ושאני אוותר. אנשים יחשבו שאני פרחה או משהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי yanoosh97, על תשובה לשאלה "יום רביעי הזה יש לחברה שלי יומולדת! אני לא יודעת מה לקנות לה! (התקציב שלי לא משהו והיא לא בין החברות הכי טובות שלי) מה לקנות? (היא בת 15)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני המומה מאיך אני נראת.. יצאתי זוועה אני מבואסת יכול להיות שתמונת פספורט מכערת? אני עוד שניה בוכה מכמה אני מכוערת?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קבלתי 70 בבוחן במתמטיקה מהחומר משנה שעברה. אני נחשבת כתלמידה טובה במתמטיקה (המורה שלחה אותי למתמטיקה מוגבר) אבל עכשיו, אני רואה את עצמי כגרועה. מה לעשות? זה עד כדי כך נורא? ואיך לעשות שלא יתחשבו לי בבוחן? זה חשוב לי גם להקבצה! הממוצע שלי בשנה שעברה היה 97!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי (; (;, על תשובה לשאלה "עשיתי משהו לדודו אהרון במחשב, ואני מדברת איתו בפייסבוק ולא בטוחה שהוא האמיתי. אני רוצה לשלוח לו את מה שעשיתי לו אבל אני מפחדת שזו איזו מעריצה שברגע שאני אשלח לה אז אם היא במקרה תפגוש את דודו אהרון האמיתי-היא תיתן לו. כדאי לשלוח? ומה להגיד אם לא? דחוף. הוא מחכה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בחור, על תשובה לשאלה "לבנות - אתמול חברה שלי קנתה חולצה ושאלה אותי איך זה עליה.. אמרתי לה שהיא לא כ"כ נראית משהו.. היא נפגעה. אני בסך הכל רציתי להגיד לה את האמת, לא רציתי לשקר לה. רציתי שהיא תדע שאני לא סתם אומר לה מה שהיא רוצה לשמוע, אלא היא יכולה לסמוך עלי. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חזרתי משעה 7 בביה"ס, ואחותי ואבא שלי הלכו לשוק בלעדי! ושאלתי אותם למה והם אמרו כי לרוני (אחותי) יש חוג ב5 חמש זה עוד מלא זמן! והם באים עוד שעה:' ( אני עצובה, בוכה והם הלכו ויחזרו רק בעוד שעה מה לעשות?! עצובה ובוכה עדי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר לעשות פילינג עמוק בגיל 13? יש לי מלא חורים בפנים מהפצעים אני לא יודעת מה לעשות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בקרוב אני מתגייסת ויש לי פחד נוראי - המקלחות. הדבר היחיד הוא לחשוף את הגוף שלי מול כל הבנות. ובעיקר את החלק התחתון. מה אתם אומרים אולי כדאי להתקלח עם תחתון? ואם לא לעשת משהו למטה? להוריד שיער? מה לעשות עם השיער למטה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נס, על תשובה לשאלה "יש מפורסמות שצובעות את השיער שלהן מברונט לבלונד והפוך, והצבע של הגבות שלהן משתנה. אז בנות שצובעות את השיער שלהן לצבע לא דומה לצבע הטבעי שלהן והגבות שלהן לא מתאימות לצבע שיער שהן רוצות לצבוע אליו ( נגיד גבות שחורות וצובעות לבלונד) הן יכולות לצבוע לבלונד?,?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המזלות הכי יפים הם תמיד אלה שברבים כמו דגים תאומים או מאזניים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי icytower555, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות ולבנים! איך תרצו שהחב\ה שלכם ת\יראה? תגידו לי איך הייתם רוצים שהחבר או החברה שלכם יראו כלומר ביופי באופי ועוד תודה לכולכם!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חבר (שנינו בני 14) אבל הוא תמיד רוצה לטייל בערב וגם אני רוצה ללכת איתו אבל אסור לי לצאת מאוחר, במיוחד כשיש בית ספר... אני תמיד ממציאה תירוצים אבל אני ממש רוצה גם לצאת... מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ראשי תיבות של נ"ב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Meow:3, על תשובה לשאלה "מה לעשות בשיער? - יש לי שיער גלי שטני בלונדיני, בלי פוני, בלי כלום. אני רוצה לעבור איתו שינוי. מה לעשות? בלי החלקה, כלומר לקצר? לעשות פוני? מה הכי יפה עכשיו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "היי, יש אצלי בשכבה ילדים ממש מקובלים. הם כאילו "המקובלים" של השכבה. אני קצת מקובלת אבל לא נחשבת ממש. בחיים לא דיברתי איתם. איך להפוך למקובלת? איך להתחבר איתם? איך להתנהג? איך להתלבש? איך להתנהג עם בנים? בבקשה תתנו לי טיפים! והם לא בכיתה שלי, הם בשכבה. עזרה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום הגעתי ללמוד לבית-ספר ולא ניתנה לי אישור להיכנס מהסיבה שהייתי ללא חולצה לבנה. לא הייתה לי חולצה לבנה, אני לא מאמין בדת, כמו שביום כיפור איך חוק לצום, כך מדוע חופש הביטוי שלי נפגע משום שבאתי עם חולצה אפורה (הצבע הכי קרוב ללבן). מה אוכל לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת אם זה פוגע בגוף לקום ב5:30 לבית ספר וללמוד עד 2 בערך?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית יפה, על תשובה לשאלה "האם ימכרו קונדמים גם לבת או שלא יסכימו, אתם יודעים בשביל צחוקים בכיתה סתם שאלה לא שאני יקנה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, עוד מעט אחותי מתחתנת, יש לכם רעיונות לשמלה? (בת 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה בכתיבה באנגלית - איך אומרים באנגלית "יושב במכונית ונוסע", בצורה כזאת שלא יובן אם אני מדבר על עצמי או על מישהו אחר, כמו בעברית. זה אפשרי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי the girl next door, על תשובה לשאלה "רציתי להתחפש בפורים לחזיה מנומרת. חשבתי שזאת שנה אחרונה בחטיבה, ואין לי מה להפסיד מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירז, על תשובה לשאלה "בעית גובה ביני לבין חבר שלי הוא ממש ממש גבוה ואני בינונית, וקצת נמוכה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדת הפייסבוקXD, על תשובה לשאלה "נכון בשיר של ג'ניפר לופז i'm into you, יש קטע כזה שלא קשור כאילו.. קטע שהיא רוקדת אז יש לקטע הזה שיר מלא, איך קוראים לו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית15, על תשובה לשאלה "אנחנו מאוד עייפים ויש לי אחים קטנים ואני צריכה לקום לביה''ס מחר, השכנים שלנו קודחים (שיפוצים בדירה) כבר חצי שעה, וזה כבר התחיל לחפור, האם מותר לנו לרדת להגיד להם משהו? ובעיקרון עד מתי מותר להם לקדוח מבחינת חוק? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מבחינה "הלכתית", או נורמלית, זה סביר שאמא ואחיות שלי משאירות כל הזמן את החזיות באמצע המקלחת?! (זה כבר מגיל קטן ככה). זה ממש מגעיל. זה שאני הכי קטן (15) ועם שתי אחיות גדולות ואמא נמאס שמתנהגים כאילו זה בית של בנות. נכון זה שזה גם לא צנוע ממש!??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי חבר, נפרדנו ( בגלל שבשבוע האחרון דיי התרחקנו ) אחרי חודש הייתה לו חברה ועכשיו הוא שוב אוהב אותי.. אני גם אוהבת אותו אבל אני מפחדת להיפגע.. דיברנו בצ'אט והוא אמר לי ' את עדיין אוהבת אותי? ' מה לענות לוו? אוף אני לא יודעת.. עזרה דחוף?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "1.60 זה גובה טוב לגיל 15? תודה לעונים♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ג'ניפר199, על תשובה לשאלה "דחוף. בכתה שלי יש ילד שכל הזמן מציק ומבהיל אותי, וגם לוקח את הדברים שלי וצוחק.. מה הוא רוצה ממני? איך להגיד לו להפסיק את זה? ולמה הוא עושה את זה..? תודה לעונים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלהלהלה, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שאלה אני בת 13 וגילחתי למטה הכל.. ולא השארתי שום שערה. אמא שלי אמרה לי שאם לא משאירים שיער מסביב לדבר הבולט שבאמצע אז זה יכול לעשות דלקות. והיא גם אמרה שאף בת לא מורידהה הכל. זה נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה כל הדרך 13X-1=7X+6y-31 14x+5y=y+6x-28?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♥אוהבת לעזור♥, על תשובה לשאלה "רוב הסיכויים שאני אסיים את העבודת שורשים עד יום לפני החופש, (26.9) שבועיים נראלי, אם אני גם לא באמת חוקרת והכל אלה קצת ממציאה מהראש, וגם לא עושה "אסתטיות" מוגזמת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתת!, על תשובה לשאלה "אני מידה 80 A בחזייה ואני עדיין לובשת גוזיות לפעמים, המידה שלי בסדר? בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי liz30, על תשובה לשאלה "מסיבה בבית ספר - מה יהיה יותר יפה..? 1. שורט קצר שחור + גופייה רפופה לבנה אם מנומר בשחור מTNT ומגפיים גבוהות עד הברך בשחור? 2. סקיני, הגופייה הזאת מTNT ועקב גבוהה שחור? כיתה ט' ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עדי XDD, על תשובה לשאלה "מה הכוונה שאומרים " על הזין שלי " סליחה על הביטויים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עוברת לגור עוד מעט עם חבר שלי והיום חברה שלי אמר לי. (לא בציניות) יואו איך תיהיה לידו בלי איפור. יואו איזה פדיחות מלא אני אבל את יאו, והסתכלה עלי מוזר ונורא נעלבתי. היא אמרה לי גם יאו איך תקומי לידו בבוקראיזה פדיחות. היא תמיד מחריכה אותי להתאפר?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 16, על תשובה לשאלה "יש אצלי ילדה בכיתה שהיא ככ כלבה חסרת תאקט. היא עוקצנית בכוונהוסכסכנית וזהכאילו כזה בכוונה.. ברור שהיא עושה את זה בצחוק, אבל זה נורא פוגע בי, ובעוד המון שהיא פשוט לא מודעת לזה. היא רכלנית ורעה! אני לא יכולה להעיר לה כי היא מקובלת מאוד ואני לא ממש. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי תמר מרי, על תשובה לשאלה "אני בחורה מאד גבוהה 1.75 והציעו לי לדגמן בחנות קטנה, אני לא יודעת אם ללכת עלזה בעיקרון לי זורם.. ואבא שלי מאד רוצה שאני ילך לדגמן אבל הבנתי מאמאשלי שהיא לא רוצה מה אני יעשה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי danielonai(בן 15), על תשובה לשאלה "עכשיו באמת בלי סתם המלצות עד גיל 18 20 חתונה וכו'.. תכלס שמי שיכול יענה רציני.. באיזה גיל הייתה הפעם הראשונה? ובאיזה גיל צריך בערך להיות? אבל באמת.. הרוב שאני מכיר עשו סקס בכיתה ט' בפעם הראשונה (בנים) ותכלס בא לי להיות מוכן...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ליאור טייגר$, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על גומות חן? תכתבו בבקשה שתי תשובות.. אחת לבנים ואחת לבנות. תודה רבה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ביי., על תשובה לשאלה "רבנו וכתבתי לו את זה: אני מאוכזבת ופגועה ממך אבל, יותר פגע בי זה שאתה לא יכול לאסוף את האגו שלך ולהגיד לי מאמי, אני מצטער.. הוא לא ענה... מה אני אמורה לחשוב? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המשמעות של מחזור בברזל - יש לי ברזל נמוך בדם. מה זה אומר עלי? אני יהיה אנמית??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית* *, על תשובה לשאלה "אני ממש צרודה ומחר אני צריכה לשיר איך אפשר לשפר את הקול המהירות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית בת 15, על תשובה לשאלה "איך מוצאים קודקוד פרבולה ומה זה? אני יודעת את הנוסחה. אבל אני לא זוכרת. יש לי מחר בחינה לחלוקה ליחידות. נורא חשוב.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אני כיתה ח' בת 13.6 ויש לי חזה קטן יחסית לחברות שלי יש יותר גדול (יכול להיות זה פוש אפ בבריכה פחות גדול) לאמא שלי יש בינוני +2 וגם לסבתא שלי וגם לסבתא השניה אני לא מבינה מה הביעה? אני יפה יחסית, ואני שמה מלא פוש אפ, בבריכה לא נעים לי, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :) , על תשובה לשאלה "היי, ידיד שלי חיבק אותי ובאמצע החיבוק היתה לו זיקפה. מה זה אומר? זה ממש העליב אותי, כעסתי עליו, הוא היה מובך ועכשיו אנחנו בריב. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לירונוש:[, על תשובה לשאלה "בת 16, אני יוצאת עם חברות היום וגם יבואו בנים, אני לובשת אוברול שחור מהמם או שכדאי גינס וחולצה?, איך להתאפר? תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני מזיעה - השער מתנפח והאיפור נמרח קצת ויש לי שחור מסביב לעיניים שזה נראה פשוט זוועה! ואם אני עושה קוקו אני יראה קרחת.. חח, יש לי שער גלי קצר עם פוני לצד אם זה עוזר לכם לענות על התשובה אז כם אני שמה קרם.. מה לעשות? תודה יום טוב ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי TOMMY, על תשובה לשאלה "ההתחלה 314 לתעודות זהות של עולים - האם תעודת זהות של עולים (עולים חדשים וכל זה) תמידד מתחיל במספרים 314? (ככה שמעתי... האם זה נכון?) או שלא קשור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "שלום, כולם יש לי שאלהה קצת מביכה. היום בבית ספר בלטו לי קצת הפיטמות:O והייתי כאילו עם, גוזיה כי יש לי ציצי קטן מידי אז אני, לא יכולה חזיה. וזה היה מביך ואני לא יודעת אם שמו לב לזה. קיצרר מה לעשות כדי שזה לא יקרה עוד פעם.??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה " (בת 14) אני מידה 38 במכנס ובחצאית והייתי רוצה לרדת ל 36, אני שוקלת 54 ומטר 165, אני לא שמנה או משהו, משקלי סביר לגילי, אני רק רוצה לרדת מידה איך לעשות זאת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הולכת לסינימה סיטי עם חברות לראות סרט ואני לא יודעת מה ללבוש חצאית גבוהה עם נעלי עקב ( ממש קטנים ) יהיו יותר מידי לדעתתכם? או ג'ינס גבוה עם נעלי עקב? ואיך להיתאפר? בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שטותניקית, על תשובה לשאלה "היי, בכיתה אני לא פרחה ואני גם לא הכי עדינה, אני שטותניקית כזאת אוהבת בלאגן והכל.. האם בנים אוהבים בנות כאלה? וחשוב לציין שהבנים לא שונאים אותי.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 13 עוד מעט, שוקלת 43 והגובה שלי 1.52 זה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי חבר למספר חודשים, ונפרדתי ממנו בגלל שהרגשתי כבולה. עכשיו, כחצי שנה אחרי, חזרנו ליחסים טובים, ואני ממש ממש מתגעגעת עליו ורוצה אותו בחזרה, ואני חושבת שהוא מרגיש באותה צורה, אבל אני חוששת לפגוע בו שוב, ושהוא מפחד שאני יפגע בו. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מגושרת, על תשובה לשאלה "היי, יש לי גשר כבר חודש בערך ובטבעת למעלה אני מרגישה שזה ממש לוחץ לי וזה כואב, האם זה בסדר שזה ככה? או ללכת לרופא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי לבן כזה על המרפק ואין לי מושג מה זה. היה כזה פעם למישהי מבית הספר שלי, וזה היה ממש מגעיל. לבן כזה עם מוגלות. מישהו יכול להציע לי איזושהי דרך להוריד את זה לפני שזה יחמיר? תודה מראש ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לשים לבית ספר צעיפים כאלה... (כמו מטפחות לא אלה של החורף) זה IN עכשיו? או שחם מידי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אח שלי מתחתן בינואר ואני רוצה לתפור שמלה.. אני בהירה עם עניים ירוקות, שיער מתולתל, מבנה פנים עגול, ואני יחסית רזה.. הגוף שלי מעוצב גיטרה כזה.. איזו שמלה תתאים לי? ארוכה או קצרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עגיל באף, אני רוצה לעשות ואימא מסכימה איזה צד עושים? האם יש עגיל שקוף רפואי? כי אסור בבית ספר ומותר עגיל שקוף.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, האם זה נורמלי שכשנער בן 16 בכיתה י'.. יהיה בקשר עם ילדה בת 13 בכיתה ז'? אם זה עניין רציני של אהבה עם רגשות, (בלי יחסי מין) זה יכול להיות אמיתי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בכיתה שלנו יש ילדה. ואין לה חברות והיא נראית נחמדה יש לה שער חום כזה עיניים ירוקות כחולות, אור עדין ויפה והיא מתלבשת אחרת והיא שומעת מטאל, רוק, וכבד אבל אני פוחדת מימנה מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חשש שההורים לא יאהבו את מה שאני עושה עם החבר - אני בת 16 ויש לי חבר בן 18. אנחנו עושים המון סקס יבש ועוד המון דברים מיניים ביחד ושנינו מאוד נהנים מזה. הבעיה היא שאני יודעת שאם ההורים שלי ידעו על זה הם יתחרפנו. האם זה בסדר מה שאני עושה? האם אני צעירה מדי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אלונה(:, על תשובה לשאלה "כמה אפשר להוריד בדיאטת כסח של 3 ימים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לב שבור!:O, על תשובה לשאלה "אתמול יצאתי עם ילד מבית הספר שלי אמא שלי מאוד כעסה עלי היא אמרה שאני אתאהב בו. אמרתי שאנחנו רק ידידים, הוא ממש חמוד ואני מתחילה להתאהב בו!, אמא שלי אומרת שאני צריכה להתרכז בלימודים, היא ראתה את שיחה שלי איתו והיא אמרה שאסור לי להיות איתו כי הוא משפיע לרעה עלי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תקופת ההחלמה מניתוח אף מוצלח, אני מדגישה - מוצלח, תארך חודשיים בדיוק? או שזה לא קבוע? בת 16?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נטלי!:), על תשובה לשאלה "יש לי ידיד ממש טוב והיינו לא מזמן במסיבה של חברה בים, וכל הזמן היינו ביחד. אתמול הוא דיבר איתי וקבע איתי לים- רק שנינו. הוא אמר שהוא נהנה מאוד ורוצה שוב. והוא אמר לי:"זה יהיה רק אני את והשקיעה" כל החברות שלי אומרות שהוא רוצה אותי, מה אתם אומרים? בת 15?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :D, על תשובה לשאלה "כל הזמן אומרים לי שיש לי עצמות לחיים גבוהות (אני בת) ושאפשר לראות אותן במיוחד כשאני מדברת. זה נחשב ליפה? ומה זה אומר בעצם עצמות לחיים גבוהות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, תגידו מה יותר כדאי. אני בכיתה ט ושנה הבאה תיכון. אני בהקבצה ב' במתמטיקה ומי ששמה מורידים לו 15 נקודות בתעודה כאילו הציון מתחיל מ 85 והוא נחשב כ א' בתיכון אחרי שמורידים לו את ה 15 נקודות. או שעדיף להיות ב א ששמה יש הרבה ילדים וקשה קצת להבין שמה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש פה איזה מישהו שהמקצוע שלו זה ספר... או מישהי שעשתה את זה.. השאלה היא.. האם ישנה החלקה שהיא לא לעשות את השיער חלק חלק... כאילו יחסית די גלי.. כאילו חלק אבל לא קרש.. במקום קצת מתולתל שזה מה ששיש לי.. אז לעשות חלק/גלי אפשרי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי dolan pls, על תשובה לשאלה "הארצות היפות בעולם - איזה ארצות הכי יפות בעולם? נגיד אם רוצים לטוס לאנשהו, לאן הכי כדאי לנסוע מבחינת יופי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, זאת שאלה קצת מוזרה אבל אני עושה ביד כבר הרבה שנים ורוב החברות שלי אמרו לי שהן לא.. רוב הבנות עושות או לא? אני יודעת שזה דבר נורמלי אבל אני מתעניינת לדעת מה הרוב עושות. תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שובל, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 15 ואני ממש רוצה לקיים יחסי מין. אני יודעת שיהיו כאלה שיגידו תאונני, אבל זה לא מספיק לי! אני לא מרגישה סיפוק מכך שאני מאוננת. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי [[: [[[:, על תשובה לשאלה "ברח לי מהראש.. כמה זה שתיים כפול שמינית? תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי freaksmail, על תשובה לשאלה "יש לי שיער מתולתל ( http://www.short-hair-style.com/images/a-new-look-for-curly-hair-21282847.jpg ) בערך ככה... אבל הרבה פחות נפוח. אני ממש רוצה שיער חלק\גלי יותר... יש איזושהיא דרך לעשות זאת חוץ מהחלקות\פנים\מחליקים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני 4 חודשים עברו 3 שנים מהפעם הראשונה שקיבלתי מחזור. בערך לפני 3 חודשים הוא התחיל להיות סדיר עד שפתאום, באוגוסט לא קיבלתי ועד עכשיו כבר חודשיים לא קיבלתי. למה זה? וזה נכון שאחרי שנתיים מחזור מפסיקים לגבוה? כי אני 158 אמא שלי 160 ואבא שלי 185..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :) , על תשובה לשאלה "היי, לפני שנה קיבלתי מחזור.. מאז גבהתי קצת ואני עדיין ממשיכה לגבוהה.. עד מתי אני ימשיך לגבוהה? אני לא רוצה להישאר נמוכה.. אני בת 13 מטר חמישים ותשע. האם זה נחשב לנמוכה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם יש הבדל בין נשיקה צרפתית לנשיקה עם לשון? אם יש אז מה ההבדל? (רק לידע הכללי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא הלכתי לבית ספר היום כי לא קמתי, זה נורא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רונצ'וק 1, על תשובה לשאלה "היי, מחר אני הולכת עם אמא שלי לקנות מיכנסיים, איפה אתם ממליצים לי? אני צריכה ג'נסים קצרים גזרה גבוהה וגם לא גיזרה גבוהה, ג'נסים ארוכים גיזרה גבוהה, ועוד כול מיני מיכנסיים שהם לא ג'ינסים איפה יש מחירים סבירים ומיכנסיים הכי באופנה?. תודה רבה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 12ותודה לעונים ♥, על תשובה לשאלה "יש לי BFF כמה שבועות, אף פעם לא ראיתי חברה כמוה ואני מפחדת לאבד אותה, שנריב, שיסכסכו, שיימאס לה ממני. אנחנו עושות הכל ביחד ואני לא מסוגלת לחשוב שלא נהיה חברות הכי טובות. לפעמים אני בוכה בלילה ואז בבית ספר אני רואה עד כמה היא אוהבת אותי. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם במקלחת אני ישים מים ממש חמים על השיער (לא בקרקפת) וככה אני יעשה כל יום במשך שבוע שבועיים, הוא יתחיל להיות חלק יותר? תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "שאלה אישית - בזמן האחרון יש לי ריח רע מהפות וכול הזמן התחתונים שלי רטובים.. זה מגעיל אותי, אני כול הזמן מתקלחת וזה לא עוזר! מה לעשות? זה ממש חשוב לי! כי עליתי לחטיבה ואני לא רוצה שילדים יריחו את זה וזה יהיה הרושם הרישוני שלהם ממני... תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הנחיות לאוננות מוצלחת - אני מאוננת כמעט כל יום ובדרך כלל גומרת. כשאני מגיעה למצב של גמירה אני מרגישה שהפות נסגר ונפתח, נסגר ונפתח. מה לעשות, להמשיך וללחוץ או לעזוב? תודה מראש לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי הדרוש המאמוש:), על תשובה לשאלה "מספר פרחים המכובד בסטיפס - נרשמתי לפני חודש וחצי ויש לי 94 פרחים. זה יפה להתחלה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתתתת, על תשובה לשאלה "אני כמעט ולא אוכלת בכלל (כולם אומרים לי את זה.) ואני עדדיין מלאה ושפעם אכלתי נורמלי רזיתי מלא איך זה? תודה לעונים: )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות ערב פיצה בבית ואמא לא מסכימה כי היא אומרת שיהיה בלגן איך לשכנע אותה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "אני עכשיו רוצה לגלח את הביתשחי במקלחת, לשים דאורדורנט אני לא ישים, אבל לא למרוח כלום שם אחרי הגילוח? יש שם קרם לאחר גילוח של אבא.. לשים אותו? בת 11?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה קורה שמורדים את הגשר? אמרו ששמים פלטה אני לא רוצה גם ככה ממש קשה לי עכשיו אם הגשר?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחר חברה שלי עושה מסיבת יומולדת. כעיקרון אני ממש סבבה עם מי שהיא מזמינה. יש לי בעיה רק עם שני בנים שהיו איתי ביסודי, הם השפילו ואמרו דברים ממש מביכים (כמו שהפלצתי בכיתה ב' ושטויות כאלה) והם גם די פוגעים. אני לא רוצה שהם יהרסו לי מחר. פשוט להתרחק מהם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למישהי הייתה גשר-בת 17 אני מאושרת כי היום עשיתי גשר וזה באמת מה שרציתי, אבל מצד שני אני מיואשת כי הרופא אמר שאני, היה איתו שנתיים זה ים זמן עוד 9 חודשיים, אני מתגייסת ועדין היה לי גשר איך אני יצטלם לחוגר? ובכלל כולם מעירים לי ואני מתפתחת להיות אם זה מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני שחורה, בכיתה ח' איך אני אמורה להגיב שילדים קוראים לי כושית??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 15, על תשובה לשאלה "הפסקתי לכסוס לפני שבוע ציפורניים ב''ה, והן גדלות קצת, השאלה היא שבגלל ששמתי לק כדי להפסיק לכסוס, הן יוכלו לגדול גם עם הלק עליהן? ולשים מחזק על הלק או להוריד אותו ואז לשים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן באנגלית שהוא מחליט לאיזה יחידות אני הולכת, ואני רוצה ללכת ל5 חוץ מזה שאני עדיין לומדת שם הם רק עושים מבחנים אם אני באמת נשארת שם, ואני לא יודעת על מה ללמוד! אני ממש רוצה להצליח!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי-, על תשובה לשאלה "אני לא אוהבת סנדוויצ'ים, יש למישהו רעיון בשבילי מה אני יכולה לקחת לאכול לבית ספר? תודה ענקית מראש!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדאיות של פרוייקט מיכא"ל - משתלם וכדאי להיכנס לפרוייקט הזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חסויהה, על תשובה לשאלה "אם אני ישים יותר שכבות של מחזק לציפורניים הציפורניים יהיו חזקות - יותר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קולית!, על תשובה לשאלה "אני רגילה כבר מאז שאני זוכרת את עצמי להכניס את הבטן כל הזמן. ללכת ככה, לעמוד, לשבת, לדבר, לנשום.. ה-כ-ל עם בטן מוכנסת. השאלה אם זה טוב? וגם אם זה בסדר לרוץ ככה או שחייב להרפות? כי שמתי לב שאני אף פעם לא מצליחה לרוץ יותר מרבע שעה, זה קשור? (אני מתאמנת כבר כמה זמו)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות שכבר סיימו לגבוהה - כמה גבהתן מאז גיל 15? (בערך) זה ממש חשוב לי אשמח אם תענו?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית P---; , על תשובה לשאלה "יש לי אחות קטנה שלומדת ביסודי וממש רע לה שם. אני לומדת בחטיבה וממש טוב לי שם, יש לי המון חברות, אני מצליחה בלימודים, כולם אוהבים אותי, יש לי חבר ואני מאוד מאושרת! הבעיה היא שההורים שלי מעדיפים את אחותי, הם כל הזמן מחפשים תירוצים למה רע לי בחטיבה וזה ממש פוגע בי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ח', ואני לא מקובלת.. היום פיתאום הילדה שנחשבת כאילו זאת שהכי עם הצומת לב בשיכבה ניסתה להתחבר אליי היום.. אין לי מושג למה. איך להראות לה שגם אני רוצה להתחבר אלייה? היא ממש חמודה וחברתית.. איך להתחבר איתה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ראיתי מישהו ביומולדת ואחרי מלא זמן הוספתי בפייס. אחרי כמה חודשים הוא שלח לי הודעה והתחלנו לדבר פשוט מלא, כל יום. העניין, שלא נפגשנו אחרי ואני לא יודעת מה לכתוב לו בברכה ליומולדת בפייס (חח אני סתומה כן) להשקיע ממש? או משהו באמצע? לעשות לב או שלא כי אףפעם לא כתבנו לב?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "אני אמורה לצאת עם חברה חדשה שהכרתי מהכיתה, הבעיה שאין לי על מה לדבר איתה, ועם החברות הוותיקות שלי כביכול אני מסוגלת לדבר שעות, אבל אני לא מצליחה לדבר איתה, אפשר נושאים לשיחה, או משהו לדבר עליו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ח', ואני לא מקובלת.. היום פיתאום הילדה שנחשבת כאילו זאת שהכי עם הצומת לב בשיכבה ניסתה להתחבר אליי היום.. אין לי מושג למה. חשוב לציין שהיא ילדה מאוד חמודה וחברותית, ולפני שהתחלנו את כיתה ז היינו כזה סתם מדברות בפייס וזהו. כדאי לי לנסות להתחבר איתה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יובל טל, על תשובה לשאלה "אני לא יודע איך להתנשק, מחר הזמנתי ידידה ממש טובה אליי הביתה, ואני הולך לנשק אותה, נראה איך יזרום. בקיצור אני לא יודע איך לנשק ואני יודע שזה נשמע פתאטי אבל אני ממש לחוץ. איזה איזה טיפים? מה עדיף בנשיקה ראשונה? צרפתית או רגילה עם השפתיים? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לו לו :), על תשובה לשאלה "כאבים בשינה עם רסן - היי, יש לי רסן שאני צריכה לישון איתו בלילה והוא נורא לא נוח כי כואב לי לישון על הצד ואני לא יכולה לישון על הבטן. אני אף פעם לא מצליחה להירדם על הגב... מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :) , על תשובה לשאלה "היי, האם מידה b 75 בחזיות לבת 12 זה נורמאלי? כי אני מרגישה שהציצי שלי ממש גדול וכול פעם שאני לובשת חולצת בית ספר, זה מבליט לי אותו.. זה קצת מביך.. זה לא גדול מידי לגיל הזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאיהיהייאכ, על תשובה לשאלה "היי, אני לומדת בכתה י"א ויש כמה מגמות שאני יכולה להשאר בהם אבל אני פוחדת שיהיה לי עומס אני בצרפתית בפסיכולוגיה בגרפיקה ובמדעי המחשב כדאי לי להשאר זה שווה את המאמץ? וגם אני אולי יעשה 5 יחידות במתמטיקה.. כדאי? כי אני בן אדם מאוד לחוץ... תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישל, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה חשובה! יש לי מחליק ואני עשיתי היום בבוקר מחליק בשייער והשייער היה ניראה טוב אבל אחרי שעה בערך הוא התחיל להתנפח ולהיות מטולטל... (בעבר הייתי עושה תמיד מחליק ולא התנפח ולא כלום.) האם הבעיה היא במחליק או בשייער??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אחרי המקלחת השער שלי מתולתל ממש ואחרי שהוא מתיבש (בלי לנגב עם מגבת-אני פשוט לא נוגע בו). התלתלים נפתחים וזה נותן מראה מגעיל של חצי אפרו חצי תלתלים. איך אני יכול לשמור על התלתלים שלמים אחרי המקלחת יש איזה תכשירים?. תודה לעוזרים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית3, על תשובה לשאלה "אם הציעו לי להיות דוגמנית לפוקס בכיתה ו' ולא רציתי מכל מיני סיבות, האם רוב הסיכויים שאני יפה גם עכשיו, שאני בכיתה ט'? לא קשור לדוגמנות.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מילים הומופוניות - אתם יכולים לתת לי דוגמאות (רצוי הרבה), למילים הומופוניות? (מילים שנשמועת אותו דבר אבל הפירוש שלהן שונה).?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות צריך לשרוף בשביל לשרוף קילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *ליה*, על תשובה לשאלה "מה כדאי לי לבקש ממהורים ליומולדת לגיל 14??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "העבירו אותי ליד ילד שאני לא מכירה בהקבצה. אבל הוא בשכבה שלי. אז בתור אחת שרוצה לנסות להתחבר עם השכבה, ניסיתי לשאול אותו באיזה כיתה הוא והוא ענה לי כזה בקושי ומאז לא דיברנו. זה אומר שלא לדבר איתו יותר? או לנסות לדבר איתו בדרך אחרת ומה התגובה שלו אומרת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אחת שיודעת ((:, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים עשיתי טיפול בשיניים, ולאחר יומיים חצי פרצוף שלי התנפח טיפה, ולאחר יום התנפח יותר, אני לא יודעת איך ללכת לבית ספר.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבא שלי מורה נהיגה, וזה מעצבן אותי שכל החברות שלי כבר יש רשיון ונגמר המלווה כבר, ורק לי שעוד אבא שלי הוא מורה אפילו לא התחלתי, התחלתי 3 שיעורים ואז הוא הפסיק, ואני מזכירה לו והוא שוכח, מה לעשות? כי הוא עושה לי בהנחה, בגלל זה אני עושה ממנו. בת 17.5?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טל (-:, על תשובה לשאלה "הרכב הצבעים שיוצר צהוב - אילו צבעים מערבבים בכדי לקבל צהוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי הפחדניתת, על תשובה לשאלה "רק אלה שמפחדים פחד מוות מסרטי אימה וכולי תענו!, מי שראה שקרניות קטנות ויפות. זה מפחיד? קורא משהו מפחיד? תודהה לכלום ולילה טוב ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהו12, על תשובה לשאלה "לילד בן 12.5 זה יפה שיער בלונדיני עד טיפה מעל הכתפיים בין גלי לחלק ועיניים ירוקות תכלת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בתת משקל. וכל החברים והמשפחה חופרים לי שאני צריכה ללכת לדיאטנית ולהשמין. אני לא מוכנה לעשות את הצעד הזה! מה לעשות! תודה P:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המלצה לסרט יפה ומרגש, מהסוג שבוכים בהם... משהו בוגר 18+... תודה רבה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני לומדת בתיכון והלימודים מתחילים ב8 בבוקר. לעומת זאת ההסעה שלי מגיעה מאוד מוקדם. בהתחלה זה היה רבע לשבע, הורידו ל20 לשבע, ועכשיו פתאום הנהג אומר לי שמעכשיו ההסעה יוצאת ב6 וחצי! קשה לי מאוד לקום בבוקר ואז סתם להיות שעה בבצפר. למה כזה מוקדם?!??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיואששת, על תשובה לשאלה "בנות דודות שלי באות אליי עוד מעט והן משתעממות מהר. איך אפשר להפעיל אותן? הגילאים שלהן זה - 10, 8, ו4 אני בת 12 תודה מראש!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שעיר חום בהיר שטני זה יפה לגבר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 13 בגובה 1.65 ובמשקל 57.60 ק"ג כמה אני צריכה להוריד? תענו רק מי שיודע בבקשה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי המוצ'למונת, על תשובה לשאלה "חברה שלי בת 15 והיא שכבה עם חבר שלה... היא קצת לא רגועה עם זה... היא מרגישה בחוסר נוחות, האם מותר לשכב בגיל צעיר כזה? צריכה אנשים רציניים שיענו.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים מה אתם יותר מעדיפים את הילדה השטותניקית, חברמנית, שצוחקת מהכל וכ'ו.. או הילדה השקטה שלומדת ואם פונים אליה היא בקושי עונה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אוקי אז ככה.. אני עכשיו בהקבצה ב ואני לא יודעת עם כדי לי לעבור להקבצה א. אני לא יודעת אם אני יצליח שם. ואל תגידו לי לפכות תנסי כי אני צריכה לדעת אם אני רוצה. אם אני לא יעבור וסתם ילמד כול כל הרבה זה ישבור אותי לגמרי.. תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן כמעט 15 ועדיין לא התנשקתי וכמעט כל החברים שלי כבר התנשקו מה אני יכול לעשות כדי שגם אני יתנשק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה זה לא בריא לשים טמפון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי אחות שגדולה ממני בשנתיים והיא ממש רעה אלי. היא צועקת, מקללת וצוחקת עלי, כל היום מסתגרת ולא מדברת ומתעלמת ממני בבית ספר. היא נחמדה אלי רק כשהיא צריכה להשאיל ממני משהו, אבל כשאני רק מעזה לבקש או להיכנס לה לחדר, היא צורחת עלי. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין ידידים וחברים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי המוצ'למונת, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ז' ואני חדשה שם, אין לי שם חברות שאני מכיירה! אף אחת! אני ממש חדשה, איך אני יוכל להכיר בנות? בבקשה תנו עצות טובות. תוודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית ....., על תשובה לשאלה "יש בכיתה שלי 3 בנים חתיכים. 1-חמוד, יפה. 2-חתיך 3-חמוד, חתיך, גמדD: במי כדי לי לבחור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הסתכלתי עכשיו במחשבון BMR, והתוצאה שלי הייתה שאני שורפת 1418 קלוריות בזמן מנוחה מוחלטת, במשך יום. אז זה אומר שאם לדוגמא* אני"אוכלת" ביום 1000 קלוריות אז תהיה לי ירידה של בערך 400 קלוריות ליום??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגב שלי נראה עקום, הוא כאילו למטה נכנס פנימה, ובגלל זה הישבן יוצא ובולט וזה נראה כאילו אני מוציאה את התחת אבל לא. מה לעשות? ללכת לאורטופד או משהו? כי שמעתי שזה לא טוב?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי תהל מויאל, על תשובה לשאלה "מאכלים עם מרקם רך - איזה מאכלים יש בסגנון הגרבר, יוגורט וכדו'? מרקמים רכים שמתאימים כשאי אפשר ללעוס... תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי כרוב, על תשובה לשאלה "מה יותר עדיף בנעליים נייק או אדידס??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי להלהלהלהלהלהלהלהל:), על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת איזה שיר יש בפרסומת החדשה של פרייואט NGN? מישהו יודע? אשמח לקישור?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה השם של הטקס שהיה אתמול בערב בMTV. שהיו לו 2 חלקים והרבה מוזיקה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוננות והפגיעה בראיה - היי, אם מאוננים אז זה פוגע בראיה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי זאת עם החיוך 3, על תשובה לשאלה "לפני חודשיים בערך אמרתי לאמא שלי שאני רוצה עגיל בטבור, והיא התנגדה. ממש ממש באלי! אני מפחדת לעשות בלי להגיד לה אבל אם לא תהייה לי ברירה אני יעשה בלי להגיד לה. אייך לשכנע אותה? תודה בת 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית מחלקת פרחים :), על תשובה לשאלה "איפה יש חזיות באזור כפר סבא למידות קטנות לנערות במחיר טוב? ראיתי בH&O אפשר ממישהו קישור לקטלוג חזיות? מחלקת פרחים לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המורה הושיבה איזה ילדה מהכיתה שלי, לידי אני רוצה לנסות להיות חבר שלה, מה אפשר לעשות למשל ואני לא מתכווןם לנשק אותה לא לגעת בה ולא להציק לה ואני קצת ביישן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "יש לי חזה יחסית גדול לגילי אבל אני בלי חזייה, אני רק עם גוזיות, לכל החברות שלי שיש להן חזה קטן משלי יש חזיות ואני רוצה גם, אני לא יודעת איך להגיד לה שאני רוצה חזייה, כדאי לי להגיד לה? או ללכת לבד ולקנות? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בובספוגית D; , על תשובה לשאלה "היי, אני יכולה להיכנס להריון מירידה או משהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש בר מצווה לילד מהכיתה שלי החודש הזה וילד שאני אוהבת, אמור להיות שם ואני מלאה, והוא אמר לי כבר שהוא לא אוהב אותי, הוא לפעמים מסתכל עלי וזה, אם הוא ירקוד סלואו עם אחת הבנות מה אני אמורה לעשות? לעשות פרצופים חמוצים? תודה לעונות ולעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Alona., על תשובה לשאלה "אני בת 16, ועדיין לא קיבלתי מחזור, קראתי באינטרנט על שחלות פוליציסטיות ואני די בטחה שיש לי זאכי הסמפטוים של זה הם השמנה, צורךלמתוק, וקשר לסוכרת ואני מאוד אוהבת מתוקים, בשנתם האחרונות עליתי דרסטית במשקל כלומר מ40 קילו ל55 ויסוכרת נעורים האם זה מחייב שיש לי זאת?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה באמת יהיה מוזר בעוד כמה זמן שישאלו את כל אלה שלא היו בצעדת המיליון ב3.9.11 והם יגידו שהיו בבית? באמת יכעסו על מי שלא יצא לרחובות? או שלא יתייחסו אליו? בת 15?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה " (בת 13וחצי) היי אני עוברת דירה, ואני רוצה שבן דוד שלי יצייר לי משהו בחדר. שאלתי אותו אם הוא מסכים, הוא אמר לי שאין לו בעיה ושאני צריכה להחליט מה בא ליוהוא יצייר. אבל אני די בבעיה, כי אין לי מושג מה אני רוצה שהוא יצייר לי. אם יש לכם רעיונות אני אשמח לשמוע ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו הגיל שבו כבר אפשר להתחיל ולקיים יחסי מין? תודה לעונים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום הראשון בכיתה ז' לי לא כייף ההיתי רק עם החברה הכי טוובה שלי, וזה הרס לי.. איך לשפר את זה? מחר היום השני ללימודים ואני צריכה שילך לי טוב! אני נראת ממש טוב אבל אני ביישנית.. תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיר חסד, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות צריך להוריד בשביל להוריד 4 קילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, נגיד שמוחקים לי שאלה או תשובה, אז מי מוחק אותה? נאמן סטיפס או מערכת סטיפס או שניהם יכולים? ואיך הופכים להיות נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי איימייייי, על תשובה לשאלה "האם זה נורמלי שאישה מציעה לגבר נישואים במקום שהוא יציע לה, תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מזל מאזניים (בן) ומזל תאומים (בת) מתאימים? - הלוואי שכן D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לילוש((:, על תשובה לשאלה "איך לקשט את הלוקר? אני יודעת שיש את השאלה הזו כבר כאן, אבל בא לילקשט אותו בצורה מקורית ומיוחדת. אגב אני בכיתה ז'.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הגעתי למסקנה שהפוני בובה שלי לא יפה. הבנים לא אוהבים אותו, ואני רוצה לעשות פוני וילון. האם זה יתארך עד סוכות? אם לא אז עד מתי? ואפשר גם קישור לתמונות של פוני וילון ואפשר להמליץ לי על מספרה שעושה את הפוני הזה הכי טוב באזור חולון, ראשל"צ, מרכז תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לעשות שעווה (מיקום בבית) חוץ מבחדר? פשוט אבא שלי פה ואני לא רוצה לעשות במטבח (במקום הקבוע). או שזה לא מוזר שהוא יראה שאני עושה שעווה? ואיך לעשות לעצמי בבית שחי? בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נועם תורג'מן, על תשובה לשאלה "היי, דיברתי עם מישהו שחיבבתי ורציתי רק לנשק אותו בפה לא צרפתית. והוא בא והתחיל לנשק אותי צרפתית, אז הזתתי תראש, ואז רק רציתי ללכת אמרתי לו ביי! והוא התחיל כזה לצרפת אותי והזזתי תראש כי לא רציתי. והלכתי ושלחתי לו "אני לא מנשקת כל אחד, ביי" פדיחה שלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית חמוודה (: , על תשובה לשאלה "מהם מכנסי דפוקאותי? - נכון שאומרים מכנסי דפוק אותי, אז למה מתכוונים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אופיייי ;), על תשובה לשאלה "יש לי מישהו בכיתה שאני מחבבת, ושנה שעברה דיברנו קצת בקטנה כזה, ועכשיו קצת פחות.. אם אני ילך אליו בבוקר וכאלה ויגיד לו היי מה קורה, זה יראה מוזר? יש דרך ארת שנתחיל לדבר שוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית בת 15, על תשובה לשאלה "על איזה בשמים אתן ממליצות שנשאר להרבה זמן? יש לי את של: כריסטינה, אליין, אנג'ל, בריטני, אבריל, טוקד, ליידי מיליון, פאריס הילטון, אורגנזה, דולצ'ה גבאנה. ואני רוצה בשמים עם ריח טוב שנשאר. ומה אתן חושבות על של קרולינה הררה - VIP 212??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, הגובה שלי הוא 1.57 והמשקל שלי הוא 44.5 וכבר חודשיים לא קיבלתי מחזור.. רציתי לדעת אם יכול להיות שזה בגלל אנורקסיה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בTNT יש טייצים? אם כן, כמה עולים ואילו צבעים יש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי LOL#! , על תשובה לשאלה "אני מתחילה את כיתה ח' וביום ראשון אני רוצה להתחיל לקשט את הלוקר שלי, אתם יכולים לעזור לי איך לקשט אותו ומה לשים בו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי ביום שני מחזור. והוא עד עכשיו (יום שישי ) לא עברור (וזה זרמים!)! ובפעם שעברה היה לי מחזור 3או 4ימים.. כמה ימים אמור להיות מחזור? והאם זה בסדר שזה ככה, המון ימים וזרמים? תודה לעונים♥!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, אני מאוהבת בשני בנים ואת הראשון אני אוהבת מלא זמן הוא מתייחס אליי מגעיל, את השני אני לפני כמה ימים התאהבתי. השני מתייחס אליי ממש טוב ותמיד מסתכל עלי ומחייך אליי, מה לעשות? תודה. ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי עכשיו אימון זומבה ולפני זה הייתי שעה בחדר כושר, אימון משקולות.. בערב יש ארוחת שישי ואני לא רוצה לאכול בשביל לא לשבוע האם יתחזקו לי השרירים אם אני לא יאכל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יונתן 777, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אלגברה למתטמטיקה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאחר שגבר עובר כריתת צינור זרע, הוא עדיין יכול להגיע לאורגזמה בעת אוננות? מה קורה כשהוא מגיע אלייה אם כן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני כיתה ח' וכולם בבית ספר שלי מעשנים, ואני מאוד רוצה גם אבל אני מעדיפה שלא, ובבקשה אל תכתבו לי מה את דפוקה ואת קטנה, ודברים כאלו אתם יכולים לומר לי דברים, שאני לא אחשוב על זה כי זה מאוד מדליק אותי לעשן. ואני בטוחה שאחר כך אני אתמכר לזה ואני לא רוצה, עזרה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להמלית לי על קומדיה רומנטית שיש בזה קצת יחסי מין לא חובה. ולא קשר לא מחייב או ידידים פלוס, ראיתי (_:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת, על תשובה לשאלה "מה זה כיתת מב"ר\ לב אנאערף איך קראו לזה.. קיצר לא שמו אותי בכיתה רגילה.. תגידו את כל האמת והאמת לגבי בגרויות והכל. אשמח מנסיון. תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מכנס מתאים מבינהם לחולצה תכלת? מכנסון גינס תכלת+חגורה חומה דקה, סקיניים בצבעים שחור כחול כהה וכחול בהיר, מכנס לבן כמעט עד הברך, או מכנסון כחול? ואיזה אקססוריז להוסיף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *אורררר*, על תשובה לשאלה "יש לי צבע עור מוקה, אבל לא כל כך מוקה, כאילו אני לא מוקה מוקה אני קצת כזה חום ואני רוצה לשים לק איזה צבע הכי מתאים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אלמונית), על תשובה לשאלה "אשמח לתגובה בעיקר מצד הבנים- איך תסתכלו על בחורה שיוצאת איתכם לפגישה, ביישנית, מסמיקה מהר מכל דבר, וזה קצת גורם לה להשתתק ופחות לדבר. אשמח לדעה בוגרת, תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שעות צריך לשים שמן על השיער כדי שיהפוך לחלק? ואיזה שמן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש פה מישהי שעשתה גשר איך זה? והאם הטיפולים חוץ מהגשר יקרים וכמה הם עלו? תודה על העזרה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני להיות מאוהב בעצמך? ולא כבן אדם מתנשא שמרוכז רק בעצמו, אלא באמת מאוהב, פשוט כמשמעו.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי רעיונות יפים לשערים למחברות לכל המקצועות? תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשרי לעשות ניתוח אף בגיל 14? ואם לא, למה לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לשנות באירוע בפייסבוק את המצב שלי מ"מגיעה" ל"אולי מגיעה"??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום,, אני מידה 38 במכנס ובחצאית האם זה נוראמלי לילדה בגיל 14? (אני גבוהה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני לא יודעת רוסית ובבית ספר הציעו שנלמד מ3 מקצועות האלה אחד: ערבית/צרפתית/רוסית מה כדאי לי? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שעשה גשר בשיניים. זה כואב? מאוד? זה כאב שאפר ליסבול? אני ישמח לשמוע על זה אני צריכה לעשות ומפחדת... תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן השיער בגבות צומח? תודה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית [= [=, על תשובה לשאלה "כדאי לי לבוא ביום הראשון כך: חולצה לבנה, טייץ שחור (לא קניתי גינס), נעלי פומה (לבנות, ורודות) ואני עושה שיער פזור עם מחליק, עפרון שחור לעיניים, שמה עגילים של כוכבים (זהב), שרשרת בצורת לב (מזוייף), זה יהיה יפה? תודה לעונים (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "אני הולכת לבית ספר מחר עם חולצה לבנה ומכנס ג'ינס קצר כהה (לא ממש קצר), כדאי לי ללבוש את הסט עם סנדלים חומות (צבע קמל), או עם נעלי בובה שחורות? (יש לי גם עם לכה וגם בלי) תודה! D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתם עוד אחד879, על תשובה לשאלה "תנו לי סרטי קומדיה/ קומדיה רומנטית שיצאו בשנתיים האחרונות! תודה לכל העונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התאמת חולצות לג'ינס - ג'ינס בהיר עם חולצה בהירה או ג'ינס בהיר עם חולצה כהה? ג'ינס כהה עם חולצה כהה או ג'ינס כהה עם חולצה בהירה? פליז רק מי שמבין באופנה, תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פוודלית :P, על תשובה לשאלה "זו המלתחה שלי: חולצות ביה"ס בצבעים - שחור, לבן, אפור, ורוד ואפרסק. מכנסיים- טייטס גבוה שחור ארוך, ג'ינס סקיני בהיר עם קרעים, ג'ינס סקיני כהה גבוה (מה שהולך היום), ג'ינס סקיני משופשף, וג'ינס סקיני כהה עם 3 כפתורים. תעזרו לי להתאים בגדים לביה"ס בבקשה. תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 ואני רוצה לעשות החלקה במספרה אבל לא החלקה שתיהיה לי לכל הזמן..:P החלקה לכמה חודשים איך קוראים לזה אם יש לזה שם:O וכמה זה עולה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי גיא:))), על תשובה לשאלה "אני מזל מאזניים וחברה שלי דלי. אנחנו מתאימים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחר יש לימודים ואני רוצה להגיע עים תסרוקת מיוחד, אני אוספת בקליפס את הפוני וכול השאר בפזור, חשבתי שהערב אני יחפוף ואז יעשה כמה צמות וישן ככה, זה יעזור? יהיו לי גלים גלים בבוקר? עים לא איך אני יעשה לי גלים בשער ללא מכשיר עים אני חופפת היום??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי "כינוי", על תשובה לשאלה "יש באתר הזה מישהו יותר מגיל 13!?!:O?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש מתרגשת לקראת בית הספר מחר.. אני ממש לא רוצה אבל מצד שני כן.. תספרו לי, אתם גם מתרגשים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לובשת מחר חולצה לבנה, חצי גינס (עד הברך) אבל אין לי סנדלים או משהו ואני שמה לק ברגליים ואני רוצה שיראו.. אפשר לשים כפכף במקום? עם פרח שחור גדול כזה או שזה יותר מידי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיר , על תשובה לשאלה "היי, יש לי 4 חברות ושתיים מהם יושבות ביחד בכיתה ועוד שתיים יושבות ביחד ואני יושבת לבד זה כל כך מביך והמורה חושבת שאין לי חברים והיא מסתכלת עלי בצורה מוזרה כזאתי.. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני באמצע תיכון כרגע ואני צריכה להביא מחר חולצה לבנה... יש לי מכנס קצר משופשף, סקיני בכל הצבעים, מכנסים וטייץ עד הברכיים מה כדאי לי ללבוש ועם אתם בוחרות מכנס איזה שרשרת או עגילים ולק להוסיף תודה על הטיפ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המשקל שלי הוא 40 והגובה 50. לפי הגובה אני במצב טוב אבל לפי ה BMI שלי, אני קצת מעל המשקל הבריא.. אבל עדיין אני די שמנמנה.. וגם יש פה בנות בגיל 13 ששוקלות פחות ממני, ואני בת 11. איך אני מרזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתם מישהי ., על תשובה לשאלה "לבוא עם סקיני ביום הראשון או שיהיה חם? עם איזה מכנס לבוא? אסור עם קצר..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 12... משקל 36 ק"ג גובה 155. תגידו לי בבקשה אם זה נורמלי, ואם אפשר שבעל/ת מקצוע יענו D: תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלוווש (:, על תשובה לשאלה "יש לי לק ואני צריכה למחוק אותו עד מחר, אין לי אציטון או מסיר לק ואני לא יכולה לקנות כרגע, יש אפשרות כלשהי להוריד את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיהמי, על תשובה לשאלה "תגידו, ללבוש פסי זברה זה משמין ודרך אגב זברה, זה כשר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, בנות לעשות גבות ושפם זה כואב? תודה לעונות!♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות, איזה צבע לק הכי יפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית* *, על תשובה לשאלה "איזה לק כדאי לי לעשות ליום הראשון בלימודים לק ורוד עם נצנצים או פרנץ' או לק בצבע פנינה עדין כזה...? עולה לכיתה ח'.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, קניתי תיק כזה (ללא עגלה) לכיתה ז' http://www.imgs.co.il/images/6956606.jpg מה אתם חושבים, על התיק? תודה רבה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לולולי, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה י, מה צריך להביא? ומה עושים ביום הראשון?, תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה ואני רוצה שתגידו לי אם אני שומרת טוב.. אכלתי על הבוקר עוגיית שמשום אחת וכוס חלב. בצהרים אכלתי סלט אורז עם גזר ו2 קובה, מנה סימלית לא הרבה מידי ולא קצת מידי. ואכלתי אחרי צהריים חטיף אנרגיה של 91 קלוריות וכוס ויטמניציק. תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דרידר, על תשובה לשאלה "קניתי תיק כזה http://www.up2me.co.il/v.php?file=66978518.png רק בצבעי סגול, תורכיז וקצת לבן וורוד איך הוא לכיתה י"א??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חוש הומור מעוות, ציני, שחור ואפילו קצת סאדיסטי. הכול בא ממקום של צחוק, ולא של זלזול או משהו. בת כזאת זה turn off??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתגובה לאיזה שאלה פה בסטיפס, בנים אמרו שהם מעדיפים בחורות ביישניות ושקטות. אני בחורה עם ביטחון, פטפטנית, צינית, פלרטטנית, זורמת ונועזת. מה בדיוק לא בסדר בזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נעלי נייק שוות לקנייה - אני נוסעת מחר לאילת. איזה נעליים עדיף לקנות, נייק רגילות או נייק גבוהות? ומישהו יודע אולי משהו לגבי מחירים? תעזרו בבקשה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי כאבים חזקים בבטן התחתונה והבטן שלי, נהייתה יותר שמנה ואני מפליצה בלי סוף (סליחה) ועשיתי היום הרבה קקי (סליחה ) וכשעשיתי קקי (סליחה) היה לי דם די הרבה דם, תודה, זה קשור למחזור. ותודה שוב לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אלרגית לתכשיטים שלא מכסף/זהב אמיתי, אם אני שמה יום אחרי יש פריחה נוראית, כדאי ללכת לרופא? ואני מתה על תכשיטים ולא יכולה לא לשים, ואין לי מספיק כסף לאמיתיים, מה לעשות? עצות!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש מפחדת! ירדתי 13 קילו... ואני לא רוצה שיצחקו עלי בכיתה ויגידו שעשיתי דיאטה וזה! אשמח לדבר עם מישהו בפרטי גם... תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני תמיד לובשת חולצה בתוך המכנס, וביום הראשון אני לובשת חולצת אוברסייז מגניבה כזאת, והרבה יותר יפה לה להיות מחוץ לשורט. אנשים יבינו שככה הכי יפה, או שיחשבו שאני לא מעודכנת באופנה? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קולית!, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עיניים מ-מ-ש מכוערות! קישורים- הראשון - http://up352.siz.co.il/up1/m2yryqzitzc1.png השני - http://up352.siz.co.il/up1/min3xzviimty.png. מישהי יודעת איך אני יכולה לאפשר אותן כדי שיהיו יפות? כי ניסיתי הכל וזה פשוט לא יפה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי (שלומי), על תשובה לשאלה "איזה סדרה של נייק נוחה יותר וטובה יותר. nike shox או nike air max?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פנטרה שחורה, על תשובה לשאלה "אתרים שווים להראות לאורחים בישראל - דודתי באה אלינו בעוד שבועיים מאמריקה. אמי אמרה שאני יכולה לבחור מה להראות להם בישראל וחשבתי על הכותל. לא יודעת מקווה שיהיו תשובות לענין שיוכלו להראות לדודתי שישראל ממש יפה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רוני(;, על תשובה לשאלה "חשש משימוש בשמן גזר - קניתי בדיוק עכשיו שמן גזר ואני פוחדת להשתמש בו. כמה בנות אמרו שהן ממש לא ממליצות כי הן השתמשו בו והגוון עור שלהן הפך לכתום. אני ממש לא רוצה להיות כתומה וזה לא יהיה טוב אם אני יהיה כתומה בבית ספר. אתם ממליצים על זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי אתמול ואני יודעת שזה לא יעבור לי עד יום חמישי, ואם כן אז יגמר רק בערב, ואני הולכת לים באותו יום, ולבית ספר רציתי לבוא עם מכנס בהיר. ויש לי דימום מאוד חזק (כל שעה וחצי להחליף, אני שמה 3 פדים בבת אחת כי אחר"כ לא סופג לי), איך אפשר להפחית את הדם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש איזה סטיגמה כזאת, שלסביות הן גבריות. האם זה נכון? לסביות הן גבריות? לא נשיות? מראה גברי? או שזה סתם שמועה, ולסביות יכולות להיות גם מאוד נשיות? תדה לעונים ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מורוש לוי, על תשובה לשאלה "בן דוד שלי כול הזמן מיתקשר אלי מוקדם בבוקר ( ב-8) ואני יושנת בשעה כזאת! ואני תמיד לא עונה לו זה מפריע לי!. ושאנחנו ניפגשים עם המשפחה הוא שואל אותי למה לא עניתי. ואני יודעת למה הוא מיתקשר, כדאי לבוא אלי לבית ולשחק במחשב כי לו אין! איך להסביר לו שזה מפריע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מה כדאי ללבוש ליום הרשון בכיתה ט? גינס גומי שיושב על יפה או גינס רגיל יפה אבל שעלי הוא לא משהו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי $$מתולתלת$$, על תשובה לשאלה "בעוד 3 ימים מתחיל ביה"ס, אסור לנו שורטים אין לי מכנסים ארוכים, אז איך אני משכנעת את אמא שלי לקחת אותי לקנות הרבה מכנסים? תודה רבה לעונים! (דחוף.)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם דיברתי עם איזה מישהו במסרים פה, ושיניתי כינוי האם הוא יכול לראות את הכינוי החדש במסרים שדיברנו לפני ששיניתי את הכינוי, או שמראה לו את הכינוי הישן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהי כתבה שאלה לגבי זה שהיא עולה לכיתה ט', ויש בתחילת שנה מבחן ליחידות- זה בכל בתי הספר ככה? אני עולה לט', ולא אמרו לנו כלום לגבי זה, ולוקח לי זמן להיכנס לשגרת הלימודים, אז אני די בלחץ. שמעתי שליחידות משבצים בכלל לקראת סוף שנה. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בתאלו'ש , על תשובה לשאלה "עם אני אוהבת מישהו והגעתי להחלטה שאני רוצה להגיד לו את זה כדאי לי להגיד לו פנים מול פנים או בפייסבוק או בדרך אחרת, תודה מראש.. ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי היום בייביסיטר לילדה בת 3. היא אשכרה אוננה על הידיות של הספה (הן כאלה עבות ורכות, כמו כריות). האם זה נורמלי? זה קצת הלחיץ אותי, למרות שהיא נהנתה מזה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Food Monster, על תשובה לשאלה " (אני שחומה יש לי עיניים חומות ושיער חום) יתאים לי לבוא ביום הראשון עם, חולצה לבנה טייץ שחור ארוך חלק ו.. נעלי פומה בצבעים ורוד לבן, (ולשים שחור בעיניים, ולעשות שיער פזור עם מחליק?) יש לי שיער ארוך עד המותניים, תודה לעונים (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מפחדת מהחבר הראשון.. מה עושים עם חבר בגיל 13? רק מתנשקים? ואיך מתנהגים עם חבר? תודה רבה רבה רבה לעונים ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמועות על מוות - חברה שלי אמרה שקריסטין סטיוארט מתה, זה נכון או סתם קשקוש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה פלאפון לדעתכם יותר עדיף? ( גם לפי האיכות והמראה ) גלקסי אס 1, גלאקסי אס 2, אייפון לבן, אייפון שחור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "אם מורידים שיער מהגבעם סכין גילוח זה צומח לא יפה ובולט, יותר? (אני דיי חומה אז פחות רואים את השיער.. ואני בת! )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יסמין D:, על תשובה לשאלה "עשיתי עכשיו שעווה ברגלים בפעם הראשונה, ויש לי נקודות אדומות קטנות על הרגליים. כמה זמן ישארו לי הנקודות על הרגליים? זה יעבור לי עד הראשון בספטמבר?\ תודה לכול העונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחותי הגדולה מתחתנת. אני רוצה לתפור לה ארנב אים כתובת מזל טוב לשניכם אבל ניראה לי שזה ילדותי. לתפור לה ארנב או לקנות מתנה כמו זר וורדים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 שוקלת 65 גובה 167/8, אני יודעת שאני בעודף משקל קל חח.. אני די רזה בידיים וברגליים העיקר מצטבר בבטן. אני נמנעת מלאכול חטיפים וכאלה.. אבל דיאטה ההורים שלי לא מרשים לי. אם אני יעשה כל יום 100 כפיפות בטן וחצי שעה אירובי זה יעזור? אפילו לאט?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דנה, על תשובה לשאלה "אני מרגישה שאני רוצה לבכות מאושר, בגלל חבר שלי. הוא ריגש אותי באיזה משהו שהוא אמר לי, וזה בחיים לא קרה לי שאני רוצה לבכות מאושר, בחיים. זה משהו רע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאוהבת באביהו שבת, על תשובה לשאלה "התאהבתי במשהו.. וכאילו הוא הציע לי לצאת איתו. הבעיה שאני מאוהבת בו ואמרתי לו וכו' אבל הוא לא אוהב אותי הוא אומר לי עם זה ילך בנינו זה ילד בנינו עם לא אז לא נראה. כבר בפגישה. כדאי לי להיפגש איתו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת, על תשובה לשאלה "מחר אני יהיה ביום הרביעי למחזור וכל החברות שלי הולכות לבריכה? מה לעשות? כדאי לי לרדת עם תחבושת לבריכה? מותר? האם יגרם נזק? צריכה עזרות מנסיון תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 17 ולפני פעם אחרונה שבדקתי איבר המין שלי היה, 13 סנטימטרים ולפני שנתיים שבדקתי הוא, היה 16 סנטימטרים,. מזה?! ואיך אני יכול להגיד את איבר המין שלי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי טעות נוראית וגילחתי את השפם שלי עם סכין גילוח. אם אני יתחיל להוריד עם שעווה, זה ימשיך לצמוח מהר וקוצני? מישהי פה עשתה זאת פעם ויכולה להגיד מניסיון? בבקשה תענו זה חשוב.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם כדאי לילדה עם שיער כזה: http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296376_161490487265231_100002128410712_336139_1207730_n.jpg ככה עם פן: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305291_161490390598574_100002128410712_336138_3222879_n.jpg?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מידה B70 בחזיה לילדה בת 15 נחשב לחזה קטן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בי, על תשובה לשאלה "השפעת השמש על צבע השיער - השמש עושה את השיער כהה או בהיר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל כמה דקות או יותר יש לי להתפנות, אני צריכה לדאוג בגלל זה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשמוע דעות אז ככה אני לא יפה בוא נגיד את זה ככה, אז חשבתי להשתנות ממש כאילו, אני מקווה לעשות גשר בע'ה זה נראה לכם התחלה טובה? זה יעזור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שיער תלתלים ובמשך שנה וחצי עשיתי רק פן, ועכשיו השיער שלי פחות מתולתל והוא נפוח מאוד אם אני לא שמה קרם. ולפני שעשיתי פן בשיער הוא היה יפה ולא הייתי צריכה קרם. אם אני לא יעשה כמה שנים פן ודברים שישרפו לי את השיער, השיער שלי יחזור לאיך שהוא היה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ליאןן היל, על תשובה לשאלה "היי, רצתי לדעת לאיזה סוג שיער יותר לא בריא לצבוע את השיער לשיער עבה או דק? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לעשות סאני אבל יש לי כמה שאלות לגבי זה: 1. איך עושים את זה? 2. צבע השיער שלי הוא בין שטני לבלונד איזה צבע יצא לי? 3. האם אפשר להחזיר את צבע השיער למצבו הקודם לאחר שהשתמשתי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמנה מאוד, שוקלת 57, גובה 150 סנטימטר, בת 15, רוצה להרזות מהר, כמה אני צריכה להרזות ואיך... תודה והמשך יום טוב: )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חברה שרוצה שאני הלך לישון אצלה ביום האחרון, של החופש ולא ממש בא ליכי אני, רוצה להיתארגן בבית ביום הראשון של החופש (אל תישאלו למה, סתם ככה) בבית. איזה תירוץ להמציא לה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאיוש:), על תשובה לשאלה "שלום, הפות שלי נפוח ורואים אותו דרך הביקיני יש בנים שמסתכלים אליו ואני רואה את זה מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרו לי שבשביל לגבוה צריך לאכול גזר ולעשות התעמלות, אני בת 14 והגוב שלי הוא 1.59 זה טוב? ואם אני רוצה לגבוה עוד איך אני עושה את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם רבתי עם ילדה אחת והיא לא קיללה אותי ואני אמרתי לה זונה, אני אמורה להרגיש עם זה רע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "אני נפגשת עם חברות ורציתי לשאול אם כדאי לי ללבוש אוברול גינס קצר עם גופיה בצבע כחול-אפור, או שמלה קצרה בצבע פוקסיה בהיר עם קשירה במותן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, למי שמבינה בנושא: נכון כשעושים בציפורניים פרנץ' שעושים קו לבן ודק כזה? נכון?... אז אם הציפורן ארוכה ומסתיימת אחרי הצבע... כאילו ארוכה יותר מהאצבע.. אז הקו עדיין יהיה דק?. או שהוא יהיה בעובי של החלק שאין בו אצבע? אם הבנתן תענו בבקשה.. זה קשה להסביר. תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר ללכת לבריכה שאני במחזור ביום השלישי? ממש דחווף. יגרם נזק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עכשיו הולכת למספרה לגזור תפוני שלי. הסתפרתי קצוות לפני כמה חודשים חצי שנה האם לגזור אותם או לא? תענו לי זה די חשוב תודה. אני רוצה גם שיהיה לי לפני בית הספר ביום חמישי אז כדאי לי או לא? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רותם, על תשובה לשאלה "אני אמורה לקבל מחזור, ורציתי ללבוש בתחילת הלימודים סקיני לבן עם חולצה לבנה, ואני מפחדת שפתאום יראו לי כתם אומשהו.. עזרה? אני לא רוצה טמפונים. בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה יפה ללבוש ככה למועדון-גינס גבוה קצר וגופיית שיפון שחורה עם פרח בצד כזה ונעלי בובה שחורות? תודה בת 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהי לא מיוחדת, על תשובה לשאלה "שלום, כמה חולצות צריכה ילדה בכיתה ז' אם בכל יום שישי צריך לבוא בחולצה לבנה, פשוט אני רוצה להראות להורים, תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שיקום ציפורניים לאחר כסיסתן - הפסקתי לכסוס ציפורניים לפני 4 ימים. אני כססתי ציפורניים משהו כמו 7-8 שנים, והם גם בנויות לרוחב. רציתי לשאול תוך כמה זמן הם יהיו ממש ארוכות כי כססתי ממש לעומק של הציפורן...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות אם יבוא אליכם עכשיו מישהו חתיך אבל יש לו גשר זה יפריע לכן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לדפוק הופעה ביום בראשון של הלימודים. לא רק חיצונית גם באישיות בגדים בחרתי הם מהממים... אבל איך להתנהג איך לבוא ולהיות כזאת מדהימה שכולם הסתכלו עליה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פרדי, על תשובה לשאלה "מחיר 6עפרונות ו4 עטים הוא 41 שקלים. מחיר 4 עפרונות ו6 עטים הוא 54 שקלים. דן קנה 5 עפרונות ו5 עטים כמה שלים עבורם? תודה לעוזרים בבקשה תכתבו תרגיל!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♪♫ הילה ♪♫, על תשובה לשאלה "אולמי אירועים בחיפה והקריות - מישהו מכיר אולמות טובים לחגוג בת מצווה? באזור חיפה והקריות... תדה לעונים D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להתאפר לבית ספר? אני מאוד אוהבת איפור אבל אני לא רוצה להיות יותר מידי בולטת, יש לי עיניים חומות שיער שחור אף קטן ושפתיים עבות וקטנות, אני בכיתה י"א איך להתאפר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שואלת השאלה, על תשובה לשאלה "כדאי לי לעבור לכיתה שיש בה מורה חדשה, והתלמידות מתנהגות אלי סבבה, (יש לי שם חברה ממש טובה), או להישאר בכיתה שלי עם מורה ממש חמודה ובערך חמש חברות סבבה וכל השאר (בערך שלושים עד שלושים ושלוש), מתנהגות אלי לא יפה? חלק מהלא מתנהגות יפה עוברות השנה. מה עדיף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "יש לי בכתה 2 תאומות, שאין להם חברות ואני קצת מרחמת עליהם, איך אני יכולה להתחבר אליהם בלי שהם יחשבו שהם מסכנות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "האם בכתה ט צריך לעשות שער למחברת, או שזה קצת ילדותי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, תיכננתי עם חברה שלי לבוא לסרט היום, וביקשתי מאבא שלי 70 שקל והוא נתן לי, אתמול אמא שלי ואבא שלי רבו, ולקחו לי את הכסף, אני בקושי הלכתי לאנשהו בחופש.. מה לעשות כדי לשכנע אותם להחזיר לי? תודה רבה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טל ♥, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה, חצ'קון, אמור לצאת לפני תחילת המחזור, או אחרי שהוא נגמר? תודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל מומלץ לשים מייק אפ? בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר אתרים שנותנים עצות איך להתכונן לבית ספר מבחינה לימודית ו"אופנתית"?! או שיכול לכתוב לי בבתגובה ממש ארוכה XP תודה מראש! נ. ב. זה דיי דחוף...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה לשכוח מישהו כבר הרבה זמן... ולא ראיתיי אותו כבר 5 וחצי חודשים, וזה לא שלא ניסיתי להיות עם בנים אחרים ולהכיר.. תמיד הייתי משווה אותם אליו, מה לעשות? תודה לכל העונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 13 וחצי, שוקלת 53 וגובה 153, כמה אני צריכה להוריד?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתתתתת, על תשובה לשאלה "מבנה הכתפיים - יש לי כתפיים של גבר, ואני לא רוצה שזה יראה ככה כי זה מגעיל, ומפדח אותי ללכת לים ככה! מה אני צריכה לעשות בשביל שזה לא יהיה ככה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :)Dont worry be happy, על תשובה לשאלה "מחר יש לי מבחן מעבר מ3 יחידות ל4 יחידות. אני ממש לא יודעת בעיות מלוליות! ויש לי היום מורה פרטי נראה לך לכם שאני יספיק, להבין את זה עד מחר בבוקר? משהו יכול לעזור לי בפרטי? וסטיפס לא למחוק את השאלה בבקשה זאת שאלה אחרונה להיום.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אליולי, על תשובה לשאלה "בהמשך לשאלתי הקודמת, עברו 12 יום של איחור במחזור, שלושת הבדיקות שעשיתי יצאו מטושטשות או הקו היה במקום הלא נכון. אני מאוד מודאגת מאחר וידיד שלי שלומד גניקולוגיה שנה ג' אמר, שע"פ מישוש הבטן יש סיכוי גבוה שאני בהריון. מה אני עושה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, ביום שני יש לי צלומים לאיפור מקצועי ועושים לי בוק וכמובן מצלמים את הפנים וקצת רואים את החולצה.. ורציתי לדעת מה כדאי לי ללבוש? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, יש לי גשר למעלה כבר שנה ולמטה שלושה חודשיים.. אתמול הרופא שיניים שם לי מין גומיות שנמתחות מלמעלה למטה וההפך באלכסון ורציתי לדעת כמה זמן לפני סיום הטיפול שלכם שמו לכם את הגומיות.. כלומר כמה זמן אחרי ששמו לכם גומיות הורידו לכם את הגשר? תודה רבה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טופיפי, על תשובה לשאלה "היי, אני מתכוונת לעשות גילוח ברגליים היום לראשונה בחיי.. מישהו יכול לתת לי טיפים או אפילו סירטון אים יש על הורדת שיער בגילוח מהרגליים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם איזה תסרוקות אתן הולכות לבית ספר? (תסרוקות שמתאימות לבנות בכיתה ט)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית[:, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה ז' ואני כן מכירה ילדים שם אבל בא לילדפוק הופעה ליום הראשון, חשבתי על מכנס גבוה אדמדם כזה חולצה לבנה, ווסט שחור על החולצה.. ונעלי נייקי שחורות לעשות מחליק וטיפה להתאפר זה יהיה יפה? תודה לענים ושבת שלום D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מתחילה להאמין בהשמדת העולם ב 2012 כי בשנה הזאת היה הרבה דברים.. נגיד הוריקן יש עכשיו רעידות אדמה צונמי מלא דברים אולי זאת רק ההתחלה וב 2012 יהיה הרבה יותר אני ממש מפחדת!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נתון: AD תיכון לצלע BC במשולש ABC א. הוכיחו, כי למשולשים ABD ו- ACD, שטחים שווים ב. האריכו את קטע AD כאורכו (AD=ED) ואת נקודה E חיברו עם הנקודות B C הוכיחו כי EB מקביל AC CE=AB בתגובה הבאה שלי אני ישלח את התמונה של הסרטוט?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, בת 14: ההורים שלי רבו מאוד מאוד, עכשיו הם גמרו לריב ותפסתי את אמא שלי מעשנת. והיא אף פעם לא עישנה. עכשיו הם רוצים ללכת לים. אני לא יודעת מה לעשות, האם להענש את אמי בגלל שהיא עישנה ולא ללכת לים? תציעו לו דרך להתמודדות!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי yami, על תשובה לשאלה "היי, נראה לכם יפה ללבוש ליום הראשון ללימודים (אני עולה לט') - חולצת בית ספר לבנה עם סמל ושורט גינס כחול עם כאלה דוגמאות בצבע ירוק, חגורה לבנה דקה חלקה ונעלי בובה לבנות? תודה לעונים אשמח עם יש משהו להוסיף ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון שלא כל מי שהיא מידה 38, 40, 42 חייבת להיות מלאה או שמנה? אני נערה וכל פעם המידות שלי מתשנות בג'ינסים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עדי:], על תשובה לשאלה "אני בת 17, ומחר יש מסיבה בת"א ואני מתלבטת אם ללבוש את השמלה המנומרת (השמאלית!) תרדו למטהhttp://www.mako.co.il/women-fashion/style/Article-7e4d643ee538031006.htm כדאי לי?-שלי אבל אפורה- או שורט קצר וחולצה? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עדי:], על תשובה לשאלה "איך השמלה המנומרת למטה? השמאלית, תרדו. ואני בת 16,http://www.mako.co.il/women-fashion/style/Article-7e4d643ee538031006.htm תודה לעוני - ושבת שלום?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 19, על תשובה לשאלה "איזה צבעים של לקים מיוחדים אני יכולה לקנות מ"לקה"? על מה אתם ממליצים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיכאלה:))))))))))), על תשובה לשאלה "ואו, יש לי חברה יפה שפתיים יפות עבות רזה מאוד מאוד אבל הפנים שלה עגולות עור בהיר, עיניים דבש ושיער בהיר, לפי דעתי וכולם אומרים לה שהיא יכולה כבר לדגמן היא בת 13 וחצי, ואני רוצה לפרגן לחברה שלי אם אני יגיד לה שכדי לה ללכת לדגמן זה לא יפריע לה נכון,??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי גברתפלפלת^^, על תשובה לשאלה "אפשר תוכנת עיצובים של תמונות, אבל חוץ מפוטוסקייפ יש לי תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לאחרונה שמעתי על מלא נשים שקרובות אליי מפילות את העובר הפלה טבעית, אחת שבוע לפני הלידה, אחת בגלל שחבל הטבור הסתובב סביב הצוואר וחנק את העובר. אני ובעלי רוצים להיכנס להריון אבל אני מפחדת להפיל אותו, מה אתם ממליצים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מורני, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה ח' ואני במתמטיקה ואנגלית הקבצה ב' מאוד חשוב לי להיות בא'!, איך אני יכולה להעלות במהירות האפשרית וללמוד טוב? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ניל3, על תשובה לשאלה "אני מחפשת שיר חדש שיצא שיר קצבי בסגנון מוזיקה שחורה, עם מוזיקת קורדיון ברקע. נדמה לי שהוא שייך לזמר פיטבול... תודה רבה לעונים דחוף.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קנו לי 8 חולצות בית ספר השנה. 3 מתוכן חולצות V והשאר עגולות. אני ממש לא אוהבת שהחולצה היא עגולה, זה ממש לא מחמיא לי לדעתי וגם די משמין אותי. זה ממש מבאס אותי כי הבית ספר לא מאשר לבוא עם חולצות V והחנות שממנה אני קונה לא מביאה את החולצות יותר. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עמייייית , על תשובה לשאלה "מישהו שמע על המסיבה במועדון הGARAGE? זה בת"א, אני הולכת עם חברות והשאלה מה לובשים למועדון כזה?! כי אין איזה אנשים יהיו הכוונה ל-אוחצ'ות, פרחות.. חח תעזרו לי, מה לובשים? שימלה? חולצת בטן וגינס? מכנס קצר וחולצה?.. נעלי בובה, נייק..?! תודה ואני בת 16.5?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עושה ההיום מסיבת פיכמות עם עוד 3 חברות.. איזה כיבוד לקנות? ומה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ביום רביעי פגישה אישית עם המורה והכיתה. כי אני עולה לתיכון מה כדי לי ללבוש? זה בבוקר... ואני רוצה שיגידו שאני נראית טוב שתרשמו לטובה מה כדאי? תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתלבטת אם לשים פודרה או מייקאפ - פודרה יותר קליל לשים לדעתי, ומייקאפ יותר אגרסיבי נראה לי... יש לי פצעי הרבה פצעי בגרות, מה עדיף לשים כשיש הרבה פצעי בגרות? מייקאפ או פודרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקצר את השערות באיבר המין שלי, ואני מפחד שהם לא יגדלו בחזרה או משהו כזה, אז מישהו שכבר ניסה לקצר את השערות יכול להגיד לי אם הם גם יגדלו לאט או מהר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, מה אתם חושבים על השיר הזה ( אני יודעת שאלה מטומטמת אבל אני צריכה תשובה) http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=5qMHNYRJk9w?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנומימי, על תשובה לשאלה "למישהו יש רעיונות כיצד להעביר את החופש, שנשאר בזמן הקצר בצורה טובה ומועילה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אז ככה: חבר שלי ואני קיימנו יחסיי מין ( בלי קריעת הקרום, כלומר, הוא הכניס רבע מהאיבר מינו ) והוא החדיר לי גם אצבעות.. האם בכל זאת יש מצב שנקרע הקרום ( דרך אגב הוא אמר שהוא לא הרגיש את הקרום שלי, ולא היה לי כאב ולא ירד דם האם בכל זאת?, תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניית קופסאות קטנות - איפה אני יכולה לקנות קופסאות קטנות שמיועדות לסיכות איפור קרמים וכל הדברים האלה? אני צריכה מקום לשים בו את הכול כדי שלא ילך לי לאיבוד כל הדברים הקטנים האלו..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי yanoosh97, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי בבקשה משפטים באפשר לכתוב ביומן? אם אפשר באנגלית (בת 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע של "ילדה מבית טוב"? אם אני לא מבית כ"כ טוב, אבל אני מנומסת, רגישה, אינטליגנטית וכישרונית, אני פחות טובה מאחרים? אני השגתי את כל מה שיש לי בזכות עצמי, אך בשל כך שלא נולדתי ל"משפחה הנכונה" אני נחשבת לנחותה מאחרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מעוניינת לעשות סקס עם בחור שאני לא מכירה, רק למטרת סקס ולא יותר מזה. אני עדיין בתולה וממש באלי, כדאי לי? אני אצטער על זה? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הרבה בגדים שלי כבר לא מתאימים לי, ואני חולת אופנה. ליום הראשון של כיתה ט' תכננתי חולצת אוברסייז בצבע טורקיז (חלקה... תלבושת, בכל זאת), שורט גבוה, שרשרת דמוית פנינים ארוכה עם פפיון שחור, נעלי בובה בצבע שמנת, עגילי אוברסייז כסופים, ושתי טבעות. קז'ואל מדי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :P, על תשובה לשאלה "באיזה גיל התחלתם לצאת למועדונים וכאלה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי lovelana12, על תשובה לשאלה "בנות בבקשה תעזרו לי עוד מעט יש מסיבה מאוד חשובה. ותכננתי ללכת אוברול יפה כה של זארה. הבעיה היחידה שהוא בהיר ואני במחזור ואני לא יודעת איך להחדיר טמפון למישי יש טיפים לעזור לי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם אפשר להשמין עם שותים יותר מדי מים, כי לפעמים שאני שותה אז אני מרגיש שהבטן מתנפחת.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, האם זה בסדר אחרי מכון כושר לאכול בורקס פיצה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משקפיים בלי צורך במשקפיים - איך לעשות שיהיה לי משקפיים כי אני מתה שיהיו לי משקפיים? (אין מה לעשות כל אחד והשריטה שלו חח) תודה לעונים! ולא לצחוק עלי!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דנונה ;- ) , על תשובה לשאלה "מקומות לקניית חלק עליון של בגד ים - היי, כולם ;- ) אני ביום ראשון נוסעת לאילת אז אני ממש ממש אשמח אם תגידו לי, איפה באילת ניתן למצוא רק חלק עליון של בגד ים במחיר זול? תודה מראש לכולם D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Maayan_1, על תשובה לשאלה "לפני כחודש עשיתי נזם ועכשיו במקום של הנזם יש לי כמו גולה כזאת, ממש נפיחות כזאת. אני שמה אלכוהול כל הזמן ובלילה אני מורחת סינטומיצין, אבל בכל זאת זה לא עובר ונשאר נפוח. רציתי לדעת האם יש דרך להוריד את הנפיחות, בעזרת משחה או משהו אחר. תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, מבקשת שהמומחים יענו לי על השאלה יש לי מין סימני מתיחה על הישבן, הרבה, קטנים וחלקם קצת יותר ארוכים וורודים הם נמצאים בעיקר בצידי הישבן. בת 13 גובה 1.61 משקל 57 אני לא נראת שמנה ואני מנסה להרזות. אני עושה ספורט ואוכלת בריא. זה דחוף לפני שאלך לרופא. תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחותי ירדה 12 קילו. מאז יש לה אובססיביות מטורפת בנוגע לכל מה שקשור במשקל.-היא מחשבת כל דבר שהיא אוכלת, והיא משתדלת לאכול 500-600 קלוריות ביום+היא עושה ספורט. היא ראתה במשקל שהיא עלתה שני גרמים והיא פשוט התחילה לבכות. מה לעשות כדי שהמצב לא יתדרדר לאנורקסיה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עולה לחטיבה ואני לא ממש יודעת מה ללבוש... אז חשבתי על חולצה לבנה וסקיני ג'ינס בצבע כחול בהיר או גינס גבוה כחול כהה, נעל בובה שחורה או אולסטאר אפורות גבוהות או סנדל שחור וכדאי לי להוסיף צעיף קיץ מנוקד שחור לבן? או שזה יראה קיצי מידי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טיפים בע"מ , על תשובה לשאלה "מישהו יכול/ה להציע סרטים לגיל 10-11 אימה אבל לא כמו המסור או הצעקה או סרטים מצחיקים, תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי הכי אנונימית., על תשובה לשאלה "היי, האם זה נכון שיש משפט רוסי שאומר ''קמצן משלם פעמיים'' תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאי ^^, על תשובה לשאלה "היי, גובהי הוא 1.58 ואני שוקלת 50. אני שמנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עתליה 123, על תשובה לשאלה "אני מחפשת תיקים לבית-ספר, תיק לנערות מעוצב יפה ויש לו שתי רוכסנים ראשיים (ולא אחד), כל התיקים היפים הם בעלי רוכסן ראשי אחד, אין ברשתות המובילות (אופיס דיפו, קרביץ), מישהו יודע איפה אפשר למצוא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבית ספר שלי אסור ללבוש מכנס קצר ומה שאני אלבש בקטע של המכנסיים ג'ינס 3, וטייץ שחור 1 (לספורט) ומה עוד אפשר? והטייץ עד הברך ממש לא מוצא חן בעיניי מה אפשר לקנות שיראה יפה? בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהי ^.^, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 וחצי ואני ממש רוצה להשיג עבודה כדי לקבל כסף מיש לי ואני מוכנה להכל.. איזה עבודה מקבלת עובדים בגילי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד מעט מתחילה השנה ונתנו לנו פול שאלות במתמטיקה (שאלות מתוך, הספר וזה כמעט כל השאלות! הכוונה שנחזור על כל החומר של השנה בחודשיים!), ואין לי כח לעשות ועשיתי רק עד פרק 4 ויש 11 פרקים!, איך למצוא כח לשבת על השאלות אני חייבת לסיים את זה!, עולה ל-ט'?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גינס מנומר אפור מהמם מלי קופר למי שראה. קיצור מה אפשר ללבוש איתו? איזה חולצות, אקססוריז.. והאם כדאי ללבוש אותו ליום הראשון של בית ספר? עם איזה חולצה? אני עולה ל יב..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "להעשיר את השפה - מה אפשר לעשות כדי שתיהיה שפה עשירה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יש להחליף כינוי: 27798, על תשובה לשאלה "אני בת 11 וחצי עולה לכיתה ו' ואני חושבת שיש לי חזה גדול מידי. אני לא בטוחה אם ללבוש חזייה בגיל כזה מה לעשות? עכשיו יש לי גוזיות והחזה יוצא מהגוזיות ואני קונה גוזיות גדולות, אבל אני מתביישת ללבוש חזייה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בפייסבוק אלבום שיש בו כל מיני תמונות, בית ספר, חברות, הופעות וכו... איך כדאי לי לקרוא לו? ( תתנו הרבה הצעות, כל מה שעולה לכם לראש ) תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ללי:), על תשובה לשאלה "היי, איך מגיעים להיות עונה בכיר בסטיפס??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרוו ליי (-: מה אני יכולה ללבוש ליום הראשון בבצפר? שורט גבוה ירוק שחור כזה וחולצה לבנה עם נעלים שחורות יפות כאלה D: או סקיני צמוד, בהיר וחולצה לבנה ונעלים פומה תכלת עם לבן? (-:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לירונוש:[, על תשובה לשאלה "לבוש ליום הראשון בבית ספר - עולה ל-יב. עזרו לי בבקשה מה ללבוש ליום הראשון. יש לי גינס מנומר אפור גבוה מהמם, שנראה ג'ינס רגיל לא פרחי, אבל הבעיה שהתיקים היחידים שלי הם מנומרים, 2 תיקים, אחד ורוד והשני כחול, זה האלה המבריקים. ואני לא פרחה, תעזרו לי. תודה )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נפרדתי מחבר שלי בטענה שאני לא מרגישה אליו כלום, לאחר פרידה התחרטתי והרגשתי שחלק ממני הלך איתו. דיברתי איתו על זה והוא אמר שהוא רוצה שנהיה ידידים, איך נעלמו לו ככה הרגשות בתקופה כל כך קצרה? אולי הוא לא אהב בכלל לפני הפרידה כמו שהוא טוען??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שונאים את הדתיים מה הם עשו ששונאים אותם עד כדי כך?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טוב עוד 8 ימים חוזרים לבית ספר וזה.. והשמנתי יש לי קרס.. איך אני מרזה בחזרה עד לתחילת בית ספר? זה ממש חשוב לי כי זה בית ספר וחדש וזה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לירונוש:[, על תשובה לשאלה "לבוש ליום ראשון בכיתה י"ב- ג'ינס מנומר אפור גבוה (המנומר לא בולט הוא מוטבע על הגינס), חולצה ורודה ותיק ורוד מנומר וכפכפים לבנים, הסמל בית ספר הוא לבן. כדאי? טנקיו.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שנונה פעם בשנה, על תשובה לשאלה "דעות על לק טורקיז - לדעתכם, איך הצבע טורקיז ללק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן יגיע חג ראש השנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אח לבן למשפחה מזרחית - שלום, המשפחה שלי מצב האבא והאמא הם ממוצא מזרחי, ולכן כולם בעלי צבע עור טיפה כהה וכולם נראים מזרחיים, אז אין יכול להיות שאם כולם ככה אח שלי יצא לבן ונראה ממש אשכנזי ותווי הפנים שלו שונים לגמרי? הוא לא דומה לאף אחד, איך זה הגיוני??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מגושרת לעתיד :D, על תשובה לשאלה "מה עדיף, גשר רגיל עם ברזלים, או גשר שקוף? מבחינת יעילות והאם גשר שקוף קל להבחנה או שבאמת לא רואים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי dgfgv, על תשובה לשאלה "מאיזה תאריך מתחיל השנה חג סוכות ועד מתי? (לועזי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "עושה פוזות"??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סמיייילי :), על תשובה לשאלה "משפטים קצרים מתוך שירים לאלבום בפייסבוק, בעברית באנגלית לא משנה, העיקר שהם יהיו קצרים כדי שאוכל לעשות אותם כאלבום (-: תודה לעוזרים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות פאלפון לפני תחילת הלימודים, אבל הפלאפון שאני רוצה שהוא אייפון 5, יוצא רק בחודש של הלימודים, ולא לפני ואני ממש רוצה להתחדש לפני הלימודים מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אבא שלי רוצה לתת לאמא שלי 12 פרחים (ספרנו) ליום הולדת, האם זה נכון שאסור להביא מספר זוגי של פרחים? (בחו"ל נהוג לביא מספר זוגי של פרחים לבית קברות) זה נכון? תודה רבה רבה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי me1, על תשובה לשאלה "עלות חולצות בית ספר- כמה עולות גופיות ארוכות לסתיו עם הדפס הסמל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני עומדת כואב לי הטבור מבפנים כך שאני לא יכולה לעמוד בכלל, ואפילו להתמתח לא. זה קורה לי מדיי פעם ואז עובר... מה זה? בת 15?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני "נדרתי" בלב ביגלל איזה סטטוס שקראתי בלי כוונה, זה עדיין נקרא נדר שחייבים לקיים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביוטיקר יש עיפרון לעיניים ואיפור אז כדאי לי לקנות האיפור שם טוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חחחחחחח אבל אני יפה !XDXDXD, על תשובה לשאלה "היי, דיברתי עם מישהו שאני מחבבת, ודיברנו על עדות ואמרתי לו שאני איטלקייה ואז אמרתי לו ככה: "אתה יודע מה אומרים על איטלקיות?", הוא שאל מה ואני אמרתי " שהן טובות במיטה " ואז כתבתי סתם סתם. נראה לכם שזה ישנה את טיב הקשר בנינו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טולה1, על תשובה לשאלה "יש לי אודישן חשוב מאוד מחר, ואני עדיין לא החלטתי עם איזה שיר כדאי לי להיבחן: 1. שושנים עצובות-עידן רייכל 2. רוב השעות-עידן רייכל 3.jar of hearts - christina perri תודה לעונים זה ממש ממש חשוב!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Perfect Bitch, על תשובה לשאלה "אתמול העלתי תמונה לפייסבוק וכבר יש לה 38 תגובות ו 45ליקיים, איך אפשר להעביר את התמונה, עם כל התגובות והלייקים? תודה לעונים ( התמונה הועלתה לתמונות קיר ) ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הולכת לקניון ביום רביעי ואני רוצה לנצל את הזמן בקניות כי אני מקבלת משכורת עסיסית... ואף פעם אני לא מנצלת את הזמן בזה איך לנצל אותו?.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי א נ ו נ י מ י ת :P, על תשובה לשאלה "לבוש לשושבינות בחתונה - האם זה יפה לשושבינה כתר כזה קטן כמו לבת מצוות או שזה לא מכבד את הכלה? והאם עדיף קשת עם יהלומים? ממש תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון התרחקי מהחברות שלי... כמעט ולא נפגשתי איתם כי אנ עסוקה בעבודה הן אוהבות אותי מאוד שאני איתן כיף לנו... אבל אני מפחדת שביום הראשון ללימודים... הם לא ממש יתיחסו אלי מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "חברה טובה שלי הבריזה לי פעמיים רצופות אחריי שקבענו ללכת לקניון ולבריכה. היא נסתה משבת עד היום-להשיג אותי בפייסבוק ובפלאפון-סיננתי אותה. היום אני נפגשת עם 2 בנות שהיא לא מדברת. אם היא תתקשר אליי- לענות? לקבוע איתה להיפגש? אני נורא כועסת עליה. תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות מה אתן עושות לפני שאתן הולכות לים? כאילו מתארגנות. כי לוקח לי מזה מהר. מה אפשר לעשות? בת 16?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טל (-:, על תשובה לשאלה "בת 14. בחזה שלי יש מין קווים אדומים כאלה, דיברתי על זה עם חברות והן אמרו שזה נקרא מתחים בחזה, השאלה שלי היא איך אני יכולה להעלים אותם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בר , על תשובה לשאלה "מישהו כאן יודע לאחר כמה זמן אני יכולה להוריד את העגיל הרפואי באף? ועוד משהו כמה בערך עולה עגיל סיליקון לאף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אחד ש... מעריץ גדול של ירדן, על תשובה לשאלה "עזרה, תגידו, ירדן הראל מאשרת כל אחד בפייסבוק? גם אם אני סתם מעריץ בלי חברים משותפים? תודה לכם ולילה טוב זה הפרופיל בכל מקרה: http://www.facebook.com/profile.php?id=576341830?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בכל ארון בגדים מה צריך להיות? כתבו לי קודם לפי קיץ: לבית ספר, ליום יום, ליציאה (קניון, ארומה), ולמסיבה. כנל לחורף. וכמה חזיות כדי שיהיה לי בארון? איזה נעליים יש לכם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי,, על תשובה לשאלה "יש לי מלא בנות בכיתה שלי שתמיד מתאפרות ממש אבל ממש מתאפרות אודם חזק, מסקרה, שחור בעיניים ולא בגלל אירוע או משהו. כל הבנים מסתובבים איתן, איך לגרום לבנים להסתכל בלי להתאפר? (יש לי עיניים גדולות, ריסים גדולים, שיער ארוך מתולתל, אני גובה 153 ואני לא שמנה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתוווש, על תשובה לשאלה "אני עולה לח' והמורות מאוד הלחיצו אותו על הלימודים שזה נהיה ממש, ממש, ממש קשה בכיתה ח' ובכיתה ט' וכל הבגרויות ואני מתה מפחד! אני כל הזמן חושבת על זה, האם זה נכון זה באמת עד כדי כך קשה? יש לי ממה להילחץ? ( הממוצע שלי הוא 85 )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "http://www.siz.co.il/my/1mjoetmyvwzz.jpg השימלה הזאת יפה? או שמכוערת? או אולי דומה לפיגמה? חח תעזרוו לי בבקשה P:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה יותר אני מתגעגעת למורותי אפילו בחלומי אני רואה אותן אני עוברת בית ספר וממש קשה לי המורות האלו כה מיוחדות עוזרות ותומכות.. מה אני יכולה לעשות? (אגב אני לא רוצה לשכוח אותן או משהו כזה) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ילדה בת 12 וחצי ויש לי הפרשות לבנות במשך שנה ואני בהתפתחות גבוהה יחסית לגיל שלי מתי אקבל? ואחרי שאקבל עדיין אגבה? כי אני מאוד נמוכה... תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפרשי גילים בחתונות דתיות - שלום, זה נורמלי אצל הדתיים שהכלה בת 22 והחתן בן 20? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במהלך החופש ירדתי 5 ק"ג והרגשתי טוב עם עצמי. שבוע שעבר הייתי בחופשה ועליתי קילו וחצי. היום כשנשקלתי שוב היה כתוב שעליתי עוד קצת ומהבוקר (כשנשקלתי), עד עכשיו אני ממש מדוכאת, וממש חשוב לי לרדת. מה אני יכולה לעשות כדי להוריד את הקילו וחצי הזה עד סוף החופש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה שאלה קצת מביכה, אבל כל בן אדם שרוצה להכניס את אשתו להריון חייב לעשות סקס? והאם לפי התורה יש בזה כללים? למבינים בלבד תודה מראש.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אחת שיודעת =), על תשובה לשאלה "חשש מהטילים בבאר שבע - אני והמשפחה שלי רוצים לנסוע לבאר שבע לקניות לבית ספר... אבל יש את הגראדים והטילים אלה ואנחנו מפחדים... אז רציתי לשאול אם הטילים יכולים לפגוע בתחנה המרכזית או בביג?. ואם הם יהיו פתוחים..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי במבה;), על תשובה לשאלה ""שלום אני בת 15 אני שוקלת 41 והגובה שלי הוא 1.60 האם זה תקין?"?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוקיי ההתי רוצה לדעת האים אני נראת סבבה כיאילו, יש לי ביטחון עצמי אבל רוצה לשמוע את דעתכם: אני שוקלת,54 גובה 1.60 עיניים כחולות, שער שטני עים פסים קטנים בלונדיינים מה דעתכם זה כיאילו אני נראית סבבה?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאיזה סטנד אפ כדאי לי ללכת? קובי מימון או רועי לוי. גיל 13. תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית [= [=, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 54-55 והגובה שלי 150 כמה אני צריכה להרזות? ואיזה מאכלים יש ממש קצת קלוריות? ותכתבו כמה! תודה לעונים (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 וחצי ואני שוקלת 42 ואני לא גבוהה מאוד מאוד אבל אני בכלל לא נמוכה אילו לא קרוב לזה.. אני בין מטר חמישים וחמש לשישים האם אני צריכה לרזות? אני קצת שונאת את הבטן/מותניים/ורגליים... אבל בסל הכל זה לא ממש ממש נורא.. וירדתי 8 קילו. לרדת עוד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שנונה פעם בשנה, על תשובה לשאלה "הגובה שלי זה מטר 65 וחצי ואני בת 16, אני מרגישה מאד נמוכה כל החברים שלי יותר גבוהים ממני.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה יפה ליום הראשון מחליק ובייביליס בקצוות? יש לי שיער מדורג D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית D:, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וחצי ואני מטר שישים וחמש ואני שוקלת 52. זה בסדר לגילי או שאני צריכה להרזות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיראל♥♥, על תשובה לשאלה "בשתי הפעמים האחרונות שהתקלחתי אחרי המקלחת נהיית לי מין פריחה בגב צבע אדום וזה מגרד רצח! זה התחיל בפעמיים האחרונות שהתקלחתי.. חשבתי שזה בגלל הסבון גוף, אבל אז אם כן זה היה מופיע בכל הגב ולא רק בגב... אני לא אלרגית לשום דבר.. אז יכול להיות שאני מפתחת אלרגייה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מדדתי את הגוף ויצא לי מלמעלה למטה: 90- (על החזה עצמו) 76- (על הפופיק) 100- (על הישבן) והאם הגוף שלי בסדר יחסית לילדה בת 16 בגובה 1.70??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 16 מטר שישים ושמונה ואני שוקלת שישים. המשקל שלי בסדר יחסית? ואני חושבת שאני רזה אבל לא מהכוסיות.. זה מוקדם מדי להתחיל לחטב את עצמי, כי מכון כושר אני קטנה מדי אמרו לי...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית שאוהבת לעזור : ), על תשובה לשאלה "אני הולכת לישון היום אצל חברה ובא לישניראה סרט משהו שקשור לאופנה יש המלצות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום קניתי חזיות חדשות וגדלה לי המידה בחזייה מ75B ל-75 C. ואני מריגשה שהחזה שלי גדול מדי מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי מקיימים יחסי מין כבר יותר משנה.. ולפני איזה חודשיים התחילו קצת בעיות כל פעם שהוא חודר את איבר המין שלו זה ממש כואב לי וזה כאב בלתי נסבל לפעמים אחרי כמה שניות עובר ולפעמיים אני כבר לא יכולה יותר לסבול ואנחנו חייבים להפסיק. מישה יודע למה זה? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לורןXDDDDDDD, על תשובה לשאלה "היי, רצתי לדעת אם בורקס עושה חצקונים תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חסוי+_(, על תשובה לשאלה "היתי רוצה לשנות את המלתחה שלי, אני אוהבת כל סגנון לבוש. מה הולך היום? (מה הטרנד היום) ואיפה אני יכולה לקנות בגדים יפים במחירים סבירים? רציתי לקנות גם אדידס/נייק גבוהות איפה אני יכולה למצוא (במחיק של עד 400 שח) יש דבר כזה טופטאן עודפים? ואם כן איפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיוש, על תשובה לשאלה "אני וחברות עושות מסיבת פיג'מות אנחנו בנות 12 מה אפשר לעשות ביום השני אנחנו מעדיפות לצאת מהבית ולא רוצות לא ברכה ולא רקיון אולי איזה פארק מים או משהו כזה משהו באיזור הקריות...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני בתולה, ויש לי חבר 9 חודשים. אנחנו מנסים לשכב כבר 3 חודשים והוא אף פעם לא מצליח לחדור.. יש לו איבר ממש גדול וכל פעם שהוא מנסה זה כואב לי נורא עד כדי דמעות... זה מצב ממש מתסכל ואנחנו לא יודעים מה לעשות, מה אפשר לעשות? תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול לא היה לי מצב רוח, ולחברה הכי טובה שלי לא היה אכפת.. והיום אין לה מצברוח וכששאלתי אותה היא אומרת לי עזבי לא משנה וככה זה תמיד! כשלי אין מצברוח היא לא שואלת או מנסה לעזור אבל כשלה אין אני, שם, בישבילה ואני צריכה שתביאו לי סטטוס בנוגיה למשו כאזה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ילדה מבית טוב (:, על תשובה לשאלה "המלצות לשירים יפים באנגלית, חדשים, וכאלו בשביל מסיבות! חייבת מלא מלא מלא שירים! תזרימו שירים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אלונה(:, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ובקרוב הולכת למועדון. יש כאן מישהו שיכול לייעץ לי על לבוש התנהגות ודברים כאלה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *אורררר*, על תשובה לשאלה "היי, בנות, יש לי שיער גלי בקבוקים ( כאילו יש ליקצת בקבוקים וגלי). העניין הוא שהלחות מנפחות אותו. מה אתן אומרות על הקרם של natural? תודה רבה. ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מוגזם לרוץ ממש כל יום רבע שעה? אני בת 13 וחצי ואני רצה כל יום, יש לי גוף יפה והכל אבל יש לי ירכיים מלאות.. עדיין, שאני לא עושה ספורט כלשהו כל יום אני נהיית בדיכי, כאילו הגוף שלי חייב ספורט בכל יום, הוא כבר התרגל לזה! מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מור כהן., על תשובה לשאלה "סקס והריון - למה שאני בהריון אני יותר חרמנית? כאילו אני אני מתנקשת עם בעלי וממש אני מתחרמנת... היינו באילת ולא הפסקתי לחשוב רק על סקס.. זה טבעי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היוש, מה לפי דעתכם יותר יפה לבנות ישבן בולט או ישבן שטוח??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה התיספורות שהכי הולכות לנערות? (בת 14) יש לי שיער חום הוא די לא מוגדר אני לא יודעת להגיד אם הוא חלק או גלי. ואני אשמח לקישור של תיספורת ארוכה ואחת קצרה. תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול בערך בשעה 21:00 יצא לי הקיבוע בשיניים בלסת התחתונה בצד. יש מצב שהתעקם לי אני הולכת לרופא או היום או מחר. לשיניים שלי יש קצב מהיר של השפעה הייתי עם גשר רק 10 חודשים. אז אולי זה יכול גם להתעקם מהר... אתם חושבים שיתעקם לי? אני לא רוצה עוד פעם גשר.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אין שאלות חדשות? 200 אנשים מחוברים מה הם עושים פה חוץ מזה? מה כל ה200 בטיפים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Maayan_1, על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה דחוף. אני עכשיו בבייביסיטר ואני מרגישה כל דקה שאני צריכה להתפנות אבל שאני נכנסת להתפנות אין לי. אני חושבת שאולי זה נובע מהתקררות, אבל מה אני יכולה לעשות כדי שזה ייפסק? בבקשה תעזרו לי זה ממש חשוב ותודה לעוזרים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות חולצות יפות משיפון או קשירה באיזו חנות ומה המחירים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יובל :), על תשובה לשאלה "השמן גזר של "ללין" עוזר להשתזף טוב? או שעדיף בלעדיו? ואני שואלת על השמן הזה ספציפית?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אאdd, על תשובה לשאלה "שלום, אני דור בן 13. אני מאוהב במישהי שפעם אמרתי לה לא. מה אני אמור לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני נהנית באוננות רק מלגעת בדגדגן, ואני בכלל לא נהנית מלהכניס אצבעות, זה אומר שבסקס אני לא יהנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש למשהו סטטוס על זה שאני מאושרת, והחיים שלי הכי יפים שיש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, בנות, אני בת 13וחצי היום נפגשנו כל הכיתה עשינו מפגש כזה בבריכה ודיברתי עם ילד ע' ועמד לו.. מזה אומר?! לא הפסקתי לחשוב על זה פשוטXD?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הגובה שלי הוא 1.68 והמשקל שלי הוא 62. אני יודעת שאני צריכה לרזות. כמה בערך??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שלומי כינור, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה שבחורה לא מאוננת?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, השפתיים שלי נורא יבשות. השתמשתי בווזלין, לבלו, בליסטקס.. עוזר אבל אחרי כמה שעות שוב יובש, מה לעשות? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צריך את הדבר זה שמדרגים תשובות? אני לפעמים ממש מחפשת מידע וממש משקיעה בתשובות ומדרגים לי נמוך, זה ממש ממש מעליב.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, השיער שלי לא אורך, הוא מגיע עד אחרי אמצע הגב, יש לי טיפה קצוות מפוצלים, אבל השיער צומח מהשורש.. מה עושים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה ערבים שונאים אותנו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כתיבת שברים עשרוניים - איך כותבים שתי עשיריות בשבר עשרוני? וחמישית בשבר עשרוני? תודה רבה רבה מראש!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "כשאני וחבר שלי מתנשקים, כל הזמן יש לי חשק להעלות הילוך ופשוט לשכב איתו. דיברתי איתו על זה והוא אמר שגם הוא מרגיש ככה. אנחנו לא בעניין של יחסי מין לפני נישואים! לא נראה לי שנוכל להתאפק ככה עוד הרבה זמן. יש משהו שאפשר לעשות כדי להוריד את החשק הזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לבנות- אתן חושבות שלפנים בהירות ושיער גלי יתאים צבע אדום לשיער??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :)), על תשובה לשאלה "שלום, יש לי חבר כבר 3 חודשים ואנחנו מאוד קשורים אחד לשני (אנחנו כל יום ביחד ) והיום הוא נסע לאילת ואני מאוד מתגעגעת אליו וכל היום אני בוכה.. מה לעשות? תודה מראש..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בווובי : ), על תשובה לשאלה "אני בת 15 אני שוקלת 52 ואני מרגישה ממש ממש שמנה, אני צריכה להרזות? תוודה והמשך יום מקסים: )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה ציוד לבית ספר צריך לכיתה ט'? (לא כולל אומנות)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני 170 בגובה ואני אמורה ליגבוהה עוד... כי אבא שלי גבוה. אבל אני לא רוצה ליגבוה יותר כי רוב הבנים כימעט בגובה שלי או יותר נמוכים.. אפשר לעצור איכשהו את זה? שאני לא אגבה יותר?\?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי LULU, על תשובה לשאלה "אני דלוקה על מישהו.. ואנחנו מדברים המון בפייסבוק... הבעיה היא שאני רוצה להזמין אותו לצאת לסרט ואני לא יודעת איך לא להיות מובכת ולהביך אותו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להיות פחות רגישים ויותר קלים? אני נורא רגישה ולא רק כשרבים וכשיש ויכוחים, אלא גם אם אני נגיד ליד בן אדם דיכאוני או משהו כזה, אני מתחילה להרגיש נורא, כל דבר שקורה מאוד משפיעה עלי לטובה ולרעה, אז איך להיות פחות רגישה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהי המשוואה הריבועית? (כאילו כתבו את המשוואה )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיניני, על תשובה לשאלה "1. איך אני יכולה לקבל רצון ללימודים, אני עולה לכיתה י' זה שנה חשובה. 2. איפה אני יכולה למצוא נעלי אדידס ונייק במחיר עד 300 שח? 3. איפה יש tnt עודפים והאם שמה זה זול יותר משבחנות עצמה? 4. איפה אני יכולה לקנות תיקי צד של אדידס או אולסטאר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שמן דובה, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות זה קילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דיאנין , על תשובה לשאלה "איזה צבעים לחולצת בית ספר אתם מציעים לי? עולה ל ז' (4 צבעים חוץ מלבן) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, חזה אחד שלי יותר גדול מהשני, ואני יודעת שזה נורמלי בגיל ההתבגרות, אבל הבעיה זה שזה שיותר גדול גדל, והשני פשוט תקוע במקום, הוא לא גדל! זה מדאיג אותי מה אני אמורה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 19 וחצי, בעלי לעתיד הציע לי נישואין והסכמתי, הוא כ"כ אוהב אותי ומחכה שנקים משפחה ואילו אני חוששת מזה, לא בנויה לזה וקשה לי לראות את עצמי מטפלת בילדים, מה לעשות? איך אפשר לא להרגיש ככה? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Sofia580, על תשובה לשאלה "אוננתי לחבר שלי והוא השפיך, האם זה אומר שהוא נהנה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אורטל, על תשובה לשאלה "אני בת 18, מאותו פעם שאוננתי אני לא מסוגלת יותר לעשות זאת, זה הכניס לי טראומה, אובססיה וגועל, זה נורמלי? אני פשוט לא יכולה אפילו להיזכר בזה, או לשמוע על זה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *Lili*, על תשובה לשאלה "אין סיכוי שאני אספיק לסיים את השיעורים לחופש. האם יש מישהו שמביאים לו כסף והוא עושה במקומך??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לאלי ♥, על תשובה לשאלה "אני בת 15 והגובה שלי הוא 1.57 והמשקל שלי הוא כמעט 53 אני רוצה לדעת אם המשקל בסדר, ביחס לגובה ולגיל שלי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ללבוש ביום הראשון בכיתה ט'? אשמח לתשובות מפורטות. בת 14.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שנונה פעם בשנה, על תשובה לשאלה "לא יודעת אם להתאפר ליום הראשון בבית ספר או לא, את האמת חשבתי לבוא טבעי, דעות? בת 16?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני עולה ל-י''א ומגיל קטן רציתי להיות מורה (לכיתות א'-ג') בגלל שאני די טובה בלימודים אמרו לעסוק במקצוע יותר טוב-כמו רפואה. גם רשמו אותי ל-4 יח''ל מתמטיקה ואולי אני ארד כי לא אצטרך את זה אם אהיה מורה. אני חייבת עצות מה כדאי לי בעתיד. לא יודעת מה לעשות. זה מלחיץ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים? כדאי לי למחוק את הפייסבוק בסוף החופש? תענו לי תשובה ותגידו לי גם סיבה.. אני בת 13 עולה לכיתה ח'.. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בויי, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות (בעקר היותר גדולות מה אתן מעדיפות גבר גבוה, בינוני רחב, בינוני. וכן עם זיפים, מגולח, זקן? תודדה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם לא אוכלים הרבה ביום במשך זמן ממושך (שבוע בערך.) במה זה פוגע בגוף? ולמה זאת לא דרך טובה להרזות? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ממש רוצה שיהיה ככה, על תשובה לשאלה "הי רק מתחילת החופש הגדול גיליתי את האתר הזה והתחלתי להיות בו, אני תוהה האם אחרי שהחופש יסתיים האתר ימשיך להיות מלא אנשים, תשובות בשניה וכאלו? כי אין לי מושג ממש מישהי יחרוש על האתר כמו בחופש? האתר יהיה ריק? (אם אפשר שיענו על זה אנשים ותיקים) תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהו 1, על תשובה לשאלה "אם נשיקה צרפתית בלי להכניס את הלשון זו נשיקה רגילה, אז למה קוראים גם לה "נשיקה צרפתית"??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נויהה (: , על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים לשיר הזה.. תודה מראש http://www.youtube.com/watch?v=DhceVRs9UUw&NR=1&feature=fvwp?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה לנסוע ב4 לפנות בוקר עם אוטובוס תיירים מחיפה לירושלים יכולים להיות רקטות או פיגועים בדרך? אני קצת מפחדת.. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בלוטה כזאת באיבר מין, לא עליו כזה איפה שהקו של התחתון, זה ממש גדול וזה כואב וגם רואים את זה! ואני לא יכולה לדבר על זה עם אמא שלי כי אני גרה רק איתה וגם אין לנו יחסים טובים! אני לא יודעת מה זה אולי סרטן? זה גדול (ולא קיימתי יחסי מין) (בת 14) תעזרו לי!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמים שמן זית בשיער אחרי מקלחת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה לשמור על אח שלי מ4 עד 6 ולא ישנתי כל הלילה (לא נירדמתי), שווה ללכת לישון עכשיו? כי אני צריכה לסדר את השעות שינה שלי כי אני כל הזמן הולכת לישון ב5 לפניות בוקר...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *_^, על תשובה לשאלה "היי,: ) ביום הראשון של הלימודים יהיה בסדר עם אני אלבש גי'נס? כאילו, לא יהיה לי יותר מידי חם? או שכדאי לי טייטס?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לרדת במשקל. ההורים שלי ספורטאים, והם אומרים שאני לא חייבת להיות קשה עם עצמי באוכל, כל עוד אני טוחנת בספורט. הבעיה היא שיש הרבה עובדים ערבים בשכונה שלי, ואני מתה מפחד לצאת מהבית. אני לא יודעת מה לעשות, כי אני ממש רוצה לעשות ספורט (לבד) כי קשה לי עם אחרים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כל כך מפחדת להתנשק צרפתית.. הלשון בנשיקה צרפתית נוגעת בחך או לא? היא מגיעה לשם? כי יש לי פסטיק שם ואני מתה מפחד בבקשה תענו ואל תמחקו..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לומר לדודים שלי על זה שאני לא הולכת לבריכה? אני במחזור ואני לא רוצה לומר להם. תודה מראש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בחורות אוהבות עגיל באוזן לגבר.??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מור כהן., על תשובה לשאלה "היי, אני בשבוע ה-19 עם תאומים, ואני תוהה עם להתחיל לקנות בגדי הריון, עליתי עד עכשיו 6 קילו והבגדים ממש נראים קצת לוחצים עלי... תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לכולם, אני בבעיה קצת כי לא התנשקתי עדיין אף פעם ואני בת 15 וחצי... אני לא יודעת מה לא בסדר בי, כי כולם, גם החברות שלי וגם הידידים שלי אומרים שאני יפה, אני לא מכוערת אתזה אני יודעת אז למה? תודה לעונים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ילדה רזה עם אגן ורגליים קצת רחבות, וזה מאוד מפריע לי, ושמעתי שאפשר להוריד שומן ברטט (זה בלי כאב, לוקח יחסית מהר, ורואים תוצאות אחרי חודש.) הבעיה היא שההורים שלי לא מוכנים לשמוע על זה, ואמרתי שאני ישלם על זה אבל הם עדיין לא מרשים מה אני יעשה? (בת 16)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נוגה1, על תשובה לשאלה "שמעתי שאם מורחים על נקודות שחורות דבק פלסטיק (הדבק הנוזלי הלבן הזה) הנקודות יורדות. זה נכון? מישהו ניסה את זה? מדובר עם הנקודות השחורות האלה שעל האף..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי moOor, על תשובה לשאלה "בת 16, קניתי לא מזמן גינס מנומר מלי קופר, הוא מהמם.. אבל אין לי מה לעשות איתו! קיצור לבשתי אותו רק פעם אחת.. וזה עלה ממש יקר! קיצור חשבתי למכור באינטרנט אבל אבא שלי לא מרשה לי.. מה אני עושה? ואל תגידו לי למכור לחברות.. תודה. או.!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש דרך להרזות עד היום הראשון של בצפר, אתם יודעעם, כדי לעשות רושם טוב על הבנים וזה... ;-)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מורוש לוי, על תשובה לשאלה "המשיכה של בנים לעיניים כחולות - אני לא מבינה למה כול הבנים לא אוהבים בנות עם שיער חום ועיניים חומות. למה זה משנה? מה זה שונה מעיניים כחולות, ירוקות? העיקר עיניים. גם החומות יפות!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת14,1.60,49 ק"ג. יש לי קצת בטן, "צדדים", והרבה שומנים בירכיים. אני רוצה לרדת במשקל, ואני מכירה את כל הטיפים האפשריים לדיאטה, אבל קל לדבר וקשה לעשות. אני לא ממשת את זה, ואני תקועה במשקל הנוכחי, ואני מפחדת שאני אפילו עולה. אני אוכלת הרבה מאוד, ואין לי שליטה עצמית.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם חברה הכי טובה שלכם הייתה משתנה והשינוי היה מפריע לכם, ואין לכם איך לעצור את זה גם אם אתם מדברים איתה. מה הייתם עושים? הייתם מתרחקים או מבליגים? כי מצד אחד היא חברה טובה שאתם אוהבים והכל אבל מצד שני קשה לכם לסבול את השינוי! מה כדאי לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה ביצ'ית ולמה גברים אוהבים את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, כולם, אני עולה לכיתה ט', ורציתי להתייעץ איתכם מה ללבוש לבצפר, אין לי רעיונות בכלל ורציתי משהו חדש או מקורי ולא סתם משהו. דברים שכדאי שתדעו-אסור לנו שורטס, אסור איפור, אסור לק, ואסור כפכפים. אהה וכמובן שיש חולצת בית ספר עם סמל. עדיף תשובות ארוכות, תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי פנים זה עוזר? ובמה?... אין לי מי פנים אבל חברה של אמא שלי נתנה לי כזה שמן מיוחד והיא אמרה לי שזה יוריד לי חצ'קונים.. האם זה מי פנים? ובמה הם עוזרים בכלל? גם סבון יכול להעלים לכלוך מין העור..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפעמים כשאני הולכת לישון אני לוקחת את הכרית שלי שמה אותה בין הרגליים ומתחילה לעשות תנועות כאילו שאני עושה סקס.. ו.. אני נהנת מזה. האם זה נורמלי או לא?.? אני בת 12?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חיה את החיים , על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת מהו גודל החזה שלי בלי לשאול מהמוכרת? (כי אני מתביישת) ולא כתוב לי על החזיות מידה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי sunny_girl^ שמוכנה לעזור:), על תשובה לשאלה "היי, תמיד שאני נוגעת באף אז אחר כך אני מרגישה שהאף שומני מאוד. תמיד שאני מתעוררת כול בוקר אז אני, מרגישה שכול הפנים שלי מאוד מאוד שמנוניים. מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני פשוט מרגישה שאני לא יורדת, אני יודעת שעבר קצת זמן מאז שהתחלתי דיאטה רצינית אבל בא לי לזרז קצת את התהליך, אני מרגישה 'שומנית'. אשמח לטיפים רציניים וטובים לזירוז תהליך הדיאטה, כמו שתיית מים מרובה למשל: )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי הודייה, על תשובה לשאלה "אני בחודש שמיני ללידת תאומים (זכרים) ועדיין לא חשבנו על שמות, תביאו לי בבקשה רשימה של שמות עם משמעות, ושיהיה גיוון בין השמות, אבל לא יותר מדי (עידן ועידו), רצוי לועזי, תודה ענקית!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיכלוש :-) , על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת איפה הכי כדי לי לקנות ציוד לבית הספר? מהבחינה איפה יותר זול, מוצרים יותר יפים ואיכותיים... תודה לעונים! ( אני גרה באיזור הצפון )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עוברת כנראה לבית ספר שגם הילד שאני אוהבת עובר לשם, אבל מצד שני יש בית ספר לאומנויות שמשם, רוב המפורסמים יצאו. עכשיו השאלה היא אם לבחור באהבה או בחלום. אני מבולבלת. ותודה מראש ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיכלוש :-) , על תשובה לשאלה "בילוי מומלץ לילדים - מה עדיף לדעתכם, ללכת ללונה פארק או לסופר לנד? אני צריכה להחליט עד מחר.. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מילים נגמרות בסיומת 'זים', חוץ מתפוזים. תודה רבה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ליאורוששש, על תשובה לשאלה "אני יוצאת היום עם חברות ויהיו בנים, ללבוש-חולצת בטן ורודה כזאת הצבע ממש יפה-חלקה, גינס סקיני כהה בגובה בינוני הוא יפה, וכפכפים לבנות? גם הן יפות, אבל השאלה אם כדאי אתזה? ואני בת 16.5?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :-) Linoy, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר הזה בספרדית שכולם שומעים בזמן האחרון? שיר קיצבי כזה.. תודה ושבת שלום ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה יפה חצאית פרחונית וגופיה חלקה לקניון? זה מוגזם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית16, על תשובה לשאלה "הערב אנחנו מארחים הרבה אנשים.. ואנחנו באיזור של האזעקות... במידה ויש אזעקה איך להרגיע את האורחים (כי הם לא רגילים לאזעקות) ולהכניס את כולם לממד הקטן שלנו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לא קיימת, על תשובה לשאלה "זה לא משנה אם הראש נקי או מלוכלך בכל מצב אפשר, להידבק בכינים? והאם זה טוב לקלח כמה שפחות את הראש כמו שבוע כי אומרים שזה, הורס שיער אם מקלחים הרבה את הראש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלה ♥, על תשובה לשאלה "שלום, מה אני יכולה לעשות עם השיער שלי? הוא ארוך ומתולתל. וכשאני מסתרקת הוא נהייה נפוח מאוד, אז אני לא מסתרקת חוץ מאחרי המקלחת. אבל כשאני לא מסתרקת הוא נהייה מלא קשרים ונתפס בכל מיני דברים וכשנוגעים בו הרבה פעמים נתפסות להם הידיים. מה אוכל לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, כבר שנתיים אני מגלחת את הרגליים (ובית שחי) עם סכין גילוח כי זה נוח כזה ולא כואב ומהיר. הבעיה שהשערות צומחות ממש מהר ואמרו לי שבגילוח השערות צומחות כהות יותר, ועבות יותר. אמא שלי אמרה לי שבמכשיר להסרת שיער זה צומח יותר לאט ופחות שיערות, אבל זה כואב, כדאי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 15 וקיבלתי מחזור לפני שנתיים יש לי סיכוי לגבוהה בעוד כמה סנטימטרים? ואיך אפשר לגבוהה יותר מהר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי belieber & mahomie, על תשובה לשאלה "הוספת לב לכתיבה במקלדת - שלום לכולם, איך עושים "לב" במיקלדת? פשוט ה"לב" שיש לי בכינוי עשיתי העתק הדבק. תודה לעונים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי lona :), על תשובה לשאלה "היי, יש לי שער שטני ואחרי שאני מתקלחת הוא נהיה שחור ורק אחרי שעתיים הוא חוזר לצבע הרגיל זה נורמאלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה מערכת שעות של אביהו שבת אני לא מוצאת באינטרנט אני צריכה עזרה למצוא תודה לעוזרים בת 11..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי tamar535, על תשובה לשאלה "תתנו לי זמרים אמריקאיים שיש להם שירים יפים, עדיף בנים, אפשר גם בנות. תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הכרתי מישהו בפייס אנחנו בערך שנה מדברים וזה.. היום אני רואה אותו פעם ראשונה ואני מפחדת שלא יהיה לנו נושאים לשיחה! מה לעשות???"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משהו יודע האם סלינה גומז, עומדת לבוא לארץ? ואם כן, אם אפשר יותר פרטים, ד"א סלינה שונאת יהודים? תודה מראש ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ביבר פיבר, על תשובה לשאלה "אח שלי אמר לי שבאחת ההופעות של ג'סטין ביבר באו אנשים ופוצצו אותו במכות.. זה נכון? לי לא נראה שכן...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אחותי חזרה מרופא שיניים וכשהיא הייתה שם ובאה לשתות את המים האלה מהכוס (אצל השיננית), אז היא נשכה את הלשון ועכשיו זה כאילו קרוע קצת מעל, בחצי לשון, וזה מוזר ומגעיל. זה היה נשיכה של ממש כנראה! מה אני יכולה לעשות שזה יעזור לה וכדי שזה יעבור לה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה hungover??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי (; (;, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול - בסטיפס מותר לשאול רק 3 שאלות ביום. אם שאלתי שאלה בסטיפס ומחקו לי אותה - זה נחשב ששאלתי שאלה ושעדיין נשארו לי עוד 3 שאלות? או שנשארו לי 2? תודה לכל התשובות! ושבת שלום! ♥♥♥ ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית בטיסות, על תשובה לשאלה "אני טסה לשבוע לחול. אני בוחרת את מקום הטיסה כי זה היום הולדת שלי. אני צריכה לבחור שלוש מקומות שאליהם נטוס. איזה מקומות כדי לי? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנחנו 6 במשפחה ואין מקום באוטו לאחד אז אני זו שמוותרת, כי אני חושבת שאני סתם לא שווה, ולא רצויה והם מוותרים עלי בקלות כזו שזה פוגע, מה לעשות ( הם לא יודעים שזו הסיבה, שבגללה אני לא באה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית!!!!!!!!!, על תשובה לשאלה "אני הולכת לצימרים שבוע הבא.. מה אני צריכה לקחת כדי שזאת תהיה חופשה מושלמת? חוץ מפלאפון ואוזניות... חח?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קרם לשיער גורם לנשירה אם הוא סותם את הנקבוביות בקרקפת, אבל אם אני אשים רק בקצוות זה, יהיה בסדר נכון? וגם במזג האוויר של הארץ לצאת ביכלל בלי קרם זה לא יפגע בשיער? כי הקרם גם מגן על השיער, והשיער שלי נשרף פחות כשהוא עם קרם?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :) :), על תשובה לשאלה "בת 15. מחפשת דרכים מהירות ויעילות להורדת השומן ברגליים. (בחלק הפנימי של הרגל, שיהיה רווח בין הרגליים). תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תמליצו לי על חנויות יפות שמתאימות לבנות בנות 13, באזור חיפה הקריות הצפון...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המחבלים והפיגועים בחיפה - יש פיגועים גם באזור חיפה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חמו, על תשובה לשאלה "איך להיות יותר חתיך מה צריך לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אני צריכה שיהיה לי בקלמר? קלמר רגיל של ניקי אז שלא יתפוצץ. בת 13 עולה לח'. תודה מראש ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שבחורה במחזור היא שותה הרבה מים והיא עייפה. יושנת הרבה והגוף מתנפח? זה נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עזרה דחוף !, על תשובה לשאלה "הגובה שלי 1.64 ואני שוקלת 55 אני צריכה עזרה דחוף דחוף. בית ספר מתחיל עוד שבועיים, אני צריכה להרזות. 10 קילו. בבקשה דיאטה, לא אכפת לי מסוכן ולא כלום. אני חייבת להרזות 10 קילו תוך שבועיים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי gggg1, על תשובה לשאלה "אוף תעזרו לי פה אני משתגעת. לחברה שלי נהרס המחשב כבר שבוע. ואין לי עם מי לדבר:0 ( אני רגילה לדבר איתה כל יום בלילה. ורק איתה. באיסי וזה. מה לעשות? אני משתגעת פפה ולא יכולה יותר כבר שבוע. (מיום שבת)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניתי משקפיים והמספר הוא עם קצת צילינדר, והבעיה היא שאני רואה איתם קצת מטושטש והם עושים לי כאב ראש, יכול להיות שהמספר גדול מידי? או שהצילינדר לא מתאים לי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שמנמונת, על תשובה לשאלה "אני הולכת מחר לים עם החברה, וזה גם בנים.. ואני קצת מתביישת אני 67 קילו! בנים, מה אתם הייתם חושבים על בנות בביקני עם גוף לא ממש רזה? בנות, מה הייתן מייעצות לי? אני בחרדה ושוקלת לא לבוא..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עושה גשר עוד מעט ואני מפחדת רציתי לדעת אם יש, למישו סרטון איך עושים גשר או, משהו כזה אני יודעת שבסוף זה יהיה יפה, אבל זה ממש כואב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מוגזם ללבוש ליום הראשון בכיתה ח' חצאית פרחונית (בגזרה גבוהה)? אהה וחולצה יפה כזאת בצבע ורוד בהיר? איפור: מסקרה או עפרון שחור, ליפגלוס שקוף ואולי סומק. קיצור זה מוגזם? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם זה מסוכן לנסוע לאילת מה-28 לחודש עד ל-31? (בגלל הפיגוע והכל..)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות יש לי תלבושת אחידה בבצפר, רק חולצה אחידה. מאיפה אתן קונות מכנסיים יפים? אייזה חנויות עכשיו באופנה? תודה (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך השם אור לבת לדעתכם? אל תשאלו סיבה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני יפה P; עא עא, על תשובה לשאלה "אני שנה הבא עוברת לארצות הברית אך לספר לחברות שלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני רעבה וזה :(, על תשובה לשאלה "היי, היה לי יום הולדת ואני רוצה לחגוג בבית, מה אפשר לעשות ביום הולדת, חוץ מי לאכול ולראות טלוויזיה בת 13?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 12 איזה יום ראיתי ילד בגילי חתיך ויום למחרת, היתברר שהוא בבית ספר שלי אז אמרתי, לא אתה אח של ככה וככה והוא אמר כן, אני הלכתי לחברה של אמא שלו טובה והוא בידיוק, היה שמה אז דיברנו.. יום למחרת הוא חייך אלי וגם אני והיינו בקשר אני מאוהבת מה לעשות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *loli*, על תשובה לשאלה "האם זה נכון שלנשים שאין להם כאבי מחזור בכלל, בלידה יכאב להם הרבה יותר מהרגיל? או שזה סתם מיתוס??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנני, על תשובה לשאלה "מישהו זוכר איך קוראים לסרט שהילארי דאף משחקת בו, ובסרט היא ואמא שלה כל הזמן עוברות דירה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 ויש לי חבר בן 18. בעוד שעה הולכת לבוא לבית שלו בת דודה שלו. מישהי סקסית ביותר, בגילו. אולי בת 17. צרפתייה. איתו אין שום בעייה, הוא כבר הבהיר לי מראש שאין לי מה לדאוג מ-כ-ל-ו-ם אבל הקנאה הורגת אותי תעזרו לי בבקשה איך להדחיק את הכאב? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ofricosh, על תשובה לשאלה "היי, אני לא מרגישה כל כך טוב. בחילות כאלה וזה, ואני לא יודעת אם ללכת לשחייה לילית זה די קרוב אליי. וזה רק שעתיים כדאי לי ללכת זה דחוף..!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יוסי22, על תשובה לשאלה "ככול שאני מדווח על יותר תשובות\שאלות פוגעניות. והם נמחקות כך גם גדלים הסיכויים שלי להיות נאמן סטיפס? אני נורא רוצה להיות נאמן סטיפס ולשמור על סטיפס נקייה מקללות.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קטיוש , על תשובה לשאלה "היום אכלתי 3 ארטיקים לייט, (17ק'לוריות) מעדן 1.5 אחוז כפית דבש 2 שניצל לייט (200 קלוריות). כפית מיונז קצת קטשופ ובערב ביצה קשה 2 פרוסות לחם לייט עם קצת מיונז וקטשופ וחצי כוב קולה. אני חייבת לדעת אםזההרבה כי אני בדיאטה תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ♥שלומיתוש♥, על תשובה לשאלה "אי די בטוחה שחבר שלי הולך להציע לי נישואים. מה לעשות כשזה יקרה. ומה ללבוש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי רוצה שאגמור לה בפנים, באזור הפה, האם כדאי להסכים לזה? כי זה לא נראה הדבר הכיף, ואני אוהב אותה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, קראתי על איך לעצב מראה שיער בריא וכתוב שאסור להבריש, את השיער אחרי מקלחת זה נכון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני כחודש נפגעתי ממכונית יצאתי מזה בשלום רק חתך בראש, יש לי טראומה אני מפחדת לעבור בכביש, אפילו במעבר חצייה כי המכונית פגעה בי שעברתי במעבר חציה. אני נמצאת בעודף משקל וחיבת להרזות ולשם כך אני צריכה לעשות הליכות/ריצות. ואני צריכה לעבור בכביש והכל. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שאנל, על תשובה לשאלה "מי הכי עזר לכם עד כה באתר, בזמן האחרון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, איך להתאפר? כאילו מה לשים? ומאיזה גיל מומלץ??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שאמרה לי שהיא עושה מסיבת פיג'מות ושהיא מזמינה אותי, וגיליתי שהיא הייתה אתמול והיא לא אמרה לי כלום, וגם כשמחקתי אותה מהאחיות בפייס היא שאלה למה וזה. נימאס לי שהיא מתייחסת טוב בכאילו, אני רוצה לדבר איתה... אבל אני לא יודעת מה להגיד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה צבעים הכי הולכים ביחד? ואיזה נהכי לא הולכים ביחד? כי אני לא יודעת בדרך כלל להתאים צבעים של הבגדים אחד לשני... תודה לכל מי שעוזר/ת!!!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלנו השבוע מכתבים של איזה כיתה אנחנו ב-ז', אז יצאתי בכיתה עם חברה מאוד טובה שלי, חברה לא משהו וילדה שאני מאוד שונאת והחבר הקודם שלי, אבל הבעיה היא שיצאנו 4 בנות מכל השכבה ואני לא יודעת אם לעבור כיתה, ואם כן עכשיו בחופש או בתחילת הלימודים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אעאעאענונימית ;), על תשובה לשאלה "אני כמעט בת 14, שוקלת 49 וגובה 164 זה בסדר? אני צריכה להרזות? תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עוברת לחטיבה, וקבלנו תשובות מי יהייה באיזה כיתה יצא שהחברה הכי טובה שלי שאפשר להגיד שאני לא-יכולה בלעדיה לא תהייה איתי בכיתה, במקומה תהיה חברה שאני לא כך כך מחוברת איתה ולא ממש מחבבת ואני נורא-עצובה ומבואסת יש למישהו עצות מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלהלהלה, על תשובה לשאלה "http://www.siz.co.il/codes.php?i=mmmxmgjmia2x.jpg שלום אתם חושבים שהשילוב של הצבעים האלה יפה או לא יפה? תודה לכולם?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, החלטתי מהיום לעשות דיאטה של 426 קלוריות לכל היום, שממנו מורכב: עגביה1, כפית שמן זית וכפית לימון, וקורט מלח, ונס עם כפית סוכר, ורבע כוס חלב-וזה לכל היום שארוחה אחת זה 142 קלוריות, אם אני יאכל רק את זה עד סוף החופש יחד עם ספורט אני יכולה לרזות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חייבת לקבל היום מחזור! אם לא אז יהרסו לי כל התוכניות! יש דרך לזרז אותו?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. כבר שבועיים חפרתי לחברה שלי לקבוע לי תור לגבות אצל מישי, והיא קבעה לי להיום ואני לא צריכה! כי אתמול ניקיתי לעצמי! מה לעשות?! אני לא יכולה לדחות!.. לשים וזלין ויגדלו השערות?! בת 16?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *Lili*, על תשובה לשאלה "למי שרואה TLV: בפרק 14 מור פוטרה בגלל שפלטה בטעות דברים, על "היפה והחנון". מה שלא הבנתי הוא: פיטרו אותה כי אסור שיהיה אפילו כתבה קטנה, אבל אז שידרו בפרק על היפה והחנון וגילו שם הכל! לא הבנתי את זה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי shoval_vaknin, על תשובה לשאלה "היי,! מישהו שמע על הירי ועל מחבלים? אם כן איפה זה אני הייתי עם חברות וחברים בחוץ ושמעתי המון ילדים מדברים על ירי... איפה הוא היה אני בבאר שבע!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בלהלהלה, על תשובה לשאלה "הפיגועים בבאר שבע - מישהו יכול להסביר לי מה בדיוק קרה עם כל הפיגועים האלה? ובעיקר מה קרה בבאר שבע ואיפה! תודה לכולם?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית D:, על תשובה לשאלה "למישהו יש רעיונות איזה שירים מתאימים ליומולדת 6 (של אחי הקטן) אבל משהו יפה ומגניב כזה (אני מעדיפה באנגלית ובעברית) ולא סגנון של שירי ילדים? תודה רבה! ואם תוכלו להפציץ בתשובות זה יהיה מעולה! D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי $$מתולתלת$$, על תשובה לשאלה "אני הולכת היום לקנות מכנסים חדשות במיוחד לבצפר- איזה מענסים כדאי לי לקנות ובאיזה צבעים?! (אסור לי שורטים.. ) תודה לעונים! D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נועושש :D, על תשובה לשאלה "אוף אחותי הקטנה עכשיו עשתה עגילים ואני כל כך מקנאה בה! אני גם רוצה אבל אני ממש ממש רגישה וכל דבר כואב לי, גם כן האוזניים שלי עבות ממש, ופעם שעשיתי לפני הרבה שנים נהיה לי דלקת ירד דם ונסתם. אני פוחדת לעשות שוב אבל מתה לעגילים, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול קיבלתי כוויה קטנה ועגולה ממחליק ביד. עכשיו יש לי סימן אדום כהה אבל לא כואב לי. הכוויה תשאר לתמיד? אני ממש פוחדת! איך לטפל בה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,! ראיתי נעליים מהממות של לה קוסט וממש נידלקתי עליהן הבעיה היא שהן עולות 630 שקל \:, ולא שאלתי עוד את ההורים שלי כי זה ממש יקר, איך אוכל להגיד להם שאני ממש רוצה אותם ולשכנע אותם לקנות אותן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הבנתי שחנויות סקס מוכרות רק לאנשים מעל לגיל 18. האם ידוע למישהו עד כמה המוכרים בודקים תעודות זהות? למשל, אם מישהי בת 17 שנראית מבוגרת יחסית רוצה לקנות מתנה לחברה שלה, יעשו לה בעיות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, אני עולה לכיתה ח' ורציתי לדעת איך זה להיות בכיתה ח' מבחינה לימודית זה קשה? או שלא? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית מאמית, על תשובה לשאלה "בבשקה תענו- באיזה גיל לרוב בנות מתחילות להתאפר? ממש עדין. באיזה כיתה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רונצ'ה25, על תשובה לשאלה "מתי מתחילים את גיל ההתגברות? באיזה גיל? ומתי כבר קוראים לך ממש "נערה מתבגרת"? באיזה גיל? דחוף, תודה♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מה בחורה כזה עושה במקום כמוך? , על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה דפוק אבל אתם מכירים עוד מילים נרדפות ל- בדיוק, לגמרי, אין ספק, ובהחלט? (מילות אישור כאלה.)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שיער שמגיע במרחק כף יד מהישבן האם כדאי לי להמשיך לגדל או להסתפר? בת 13.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מאיוש=], על תשובה לשאלה "הי בת 13 וחצי בינואר 14 שוקלת 44 בערך ובגובה 1.60, זה בסדר מבחינת יחס למשקל והמשקל עצמו? וגם אני מרגישה נמוכה יחסית לילדים האחרים בשכבה, וזה לא שיש לי הורים גבוהים או משהו אמא שלי 1.67 כזה ואבא שלי בערך 1.78 מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בית הבובות של אלוהים, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן. אבל מאוד אכפת לי מהמראה שלי לא אכפת לי תגידואני הומו וכו.. אני לא קיצר יש לי שיער מתולתל ואני שונא את זה! איך לעשות שיער חלק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהו12, על תשובה לשאלה "אני מטר 160 ושוקל 36 ואני בן 12. וחצי זה נורמאלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מגי והמפלצת, על תשובה לשאלה "שגבר מאונן על תמונה של בחורה. זה יכול להשפיע עליה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני שנה הבאה בתיכון, אני בן 15 אבל כולם אומרים כבר מכיתה ו' שאני נראה בן 18 ואני מפחד לדבר עם בנות, כי אני רק בט' אבל תמיד בכיתה ז' חשבו שאני בכיתה י' לפחות, ז"א עכשיו יחשבו שאני בכיתה י"א ואני לא קשור ונשארתי כיתה (הבנות, לא בנים) מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אמורה אולי להתחיל לעשות גבות בתחילת השנה וכנראה צריך לבוא יומיים לפני בית ספר, זה יראה דפוק אם אבוא יומיים לפני בית ספר עם גבות לא מסורות ויומיים אחרי זה עם מסודרות? בת 13.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ראאר, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לצבוע שיער בחום- שטני, יש לי פרצוף קטן ועיניים ירוקות כדאי לי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני הולכת מחר לבריכה, מדדתי את בגד הים שלי עכשיו ואני מרגישה פשוט רע עם איך שהגוף שלי נראה. זה לא שאני מלאה, אני 49 קילו וגובה 1.60 בערך. בבקשה, אם מישהו יכול לעודד אותי קצת, אני מרגישה ממש רע עכשיו.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אז ככה, יש היום הופעה בים, והייתה יומולדת של איזה חברה, לפני כמה זמן, סתם ילדה מהשכבה לא מוכרת, אבל הייתי חייבת ללכת, ואני שונאת ללבוש את אותם בגדים פעמיים, אבל בקושי ראו אותי עם מה שלבשתי-חצאית ובגד גוף.. אז ללבוש או לא?1ואני בת 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "בנות, שמעתן על היומן של פורגירלס, "בנות יודעות מה הן רוצות" אם כן, אתן ממליצות עליו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Food Monster, על תשובה לשאלה "אני במשקל תקין אבל אני רוצה להרזות 5 קילו ב-10 ימים זה אפשרי? עם כן אז איך? אפילו 3 מספיק לי. אבל שזה באמת יעזור. אפילו דיאטת כאסח לא עזר. מי שיודע איך להרזות שיענה - מי שלא אז שלא יענה. תודה לעונים (= (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי מעודדת אותי לאכול למרות שאני בדייאטה והיא קצת שמנה יכול להיות שהיא מקנאה בי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה ללכת לגינקולוג. איך כדאי לי להוריד שיערות במפשעה? אל תגידו לי לא להוריד... תודה בת 15?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת מחר לימית 2000, מה להביא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אימו: היי אני מתלבשת בסגנון האימו אבל אין לי שיער שחור, האם זה אומר שאני לא כ"כ אימו? ואני לא רוצה לצבוע את השיער, יש לי שיער חום דיי כהה, תענו לי זה דחוף.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ירדן לוי, על תשובה לשאלה "לכל הבנים רציתי שתגידו לי אם אני יפה אני 1.69 שוקלת 46 עיניים חומות, שיער חום חלק טיפה אחרי הכתפיים, יש לי פוני בובה ואני מתלבשת די חשוף.. אני לא יודעת אם אני יפה עוד לא גיבשתי דעה על עצמי...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייקע, אני עולה לכיתה ט' ואני לא ממש מקובלת אני עברתי מעיר חדשה מכיתה ז' כי עברתי מעיר גדולה, לעיר קטנה יותר.. ואני רוצה טיפים איך להשתנות נגיד שיער איפור מותר לשים אצלנו: מסקרה ושפתון, ודברים כאלה.. אז.. תענו כי נישארו שבועיים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דיאנין , על תשובה לשאלה "אני עושה ריקודלבת מצווה, ורציתי לשאול איזה שיר אתם חושבים, יהיה יותר מתאים:S&m /born this way / who's that chick מה יותר שווה לי? אשמח להרבה תשובות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי The girl in the dirty shirt, על תשובה לשאלה "אני עולה לחטיבה ויש שם תלבושת אחידה (חולצה עם סמל, בכל מיני צבעים), ואסור לבוא עם שורטס וכאלה רק עם שבע שמיניות ומעטה.. ואני לא יודעת מה ללבוש! חשבתי על סקיני אפור וחולצה קצרה בצבע ורוד פוקסיה ונעלי ספורט, כמו אולסטאר אבל לא, בצבע טורקיז. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי פאראמור, על תשובה לשאלה "כמה שירים זה 4 gb? (באמפי כאילו..)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי קצת מדלדל בידיים, איך אני יכולה להסיר אותם מהר ( בת 15)??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אורי (:, על תשובה לשאלה "שלום,, היום יש לי תור לאורטופד האם צריך להוריד את החולצה או שאפשר דרך החולצה לבדוק את הגב? תודה רבה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה!, זה ממש מפחיד! אני שוכבת למשל שעה ואז שאני קמה בעיניים אני רואה הכול מטושטש למשך דקה, זה ממש מפחיד ומפריעה לי. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 14 וחצי, על תשובה לשאלה "ירדתי 13 קילו ועכשיו אני רוצה לשמור על המשקל. הבעיה היא שאני מפחדת כל הזמן שאני אשמין. ויוצא שאני כאילו ממשיכה את הדיאטה. מה לעשות? האם אני אמורה לחזור לאכול 1,500 או להישאר עם 1,000? גובה 1.62 משקל 54?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת12, על תשובה לשאלה "נמאס לי מהחיים שלי בתור חננה.. וכשאני עולה למקיף אני רוצה להיות מקובלת כזאת שכולם אוהבים.. מה אני צריכה לשנות לפי אופי וגם יופי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רחלקה, על תשובה לשאלה "הייתי רוצה להתחיל להשתמש בגלולות דיאנה 35 משתי סיבות 1. שיער מיותר 2. הגדלת החזה. והייתי רוצה לדעת אם רופא משפחה רגיל יכול להביא לי מרשם לגלולות או רק גניקולוג. תודה מראש?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 14 וקצת (;, על תשובה לשאלה "היי, (14), אני גרה בבניין ויש הרבה הורים לילדים ומחפשים בייביסיטר ואני ממש רוצה.. אתם יכולים לעזור לי לנסח מה לכתוב על המודעה שאני תולה בכניסה לבניין? תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שנופי, על תשובה לשאלה "שלום, מישהו בבקשה יכול לומר לי מהן כל סוגי הנשיקות ואיך עושים כל אחת מהן? תודה רבה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיער עבה מאוד ומתולתל, ולוקח לי הרבה זמן לסדר אותו בבוקר לפחות חצי שעה, ודיי נמאס לי. אימא שלי לא מרשה לי לעשות החלקה, וכשאני שמה קרמים בשער הוא לא מסתדר ואני לא אוהבת קרמים כ"כ מה לעשות? אפילו איזה תרופת סבתא שתעזור...? ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שבחורה הולכת לישון למה היא סוגרת את כל החלונות והתריסים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אח שלי הלך לים והוא בן 12 אם חבר שלו והוא עדיין לא חזר אני מודאגת מה לעשות,? הוא הלך בשעה 5 ככה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאתם מכירים אנשים חדשים, הייתם מעדיפים להתחבר לאלה שיש להם מלא אנרגיות, חברותים, משוגעים כאלה וזה.. או שהם יראו לכם"מוזרים"כאלה? בגלל שהם צועקים הרבה וזה. יש בנות שאני מכירה שהן כאלה סנוביות שלא זורמות. אז הן הכי מקובלות, איך זה? למרות שהן בנות שנראות טוב בדר"כ.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, אני ממש צריכה עזרה.. אמא שלי לא מפסיקה לדבר על החוב של השיחות בפלאפון והוא 300 שקל והיא תמיד מציקה לי עם זה והיום פשוט התחלתי לבכות בגלל שזה כל כך מציק לי והבנתי שעשיתי לא בסדר, והיא צעקה עלי, היא לא יכולה לקנות לי עכשיו דברים לבית ספר, מה לעשות? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתםעודמישהי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שיער שלמעלה הוא חלק, אז הופך לגלי, ולמטה בקבוקים עד בערך מעל הישבן. אני עם השיער הזה מאז כיתה א' (שתבינו- אני עולה ל-ח') ואני ממש משתעממת ממנו! זה לא שיש לי פוני או משהו- הוא סתם מדורג... איך אני יכולה לספר את השיער בצורה יפה ושונה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שכל פעם שאני נשקלת בבוקר אני שוקלת 53.5 ואז בערב 54.6? למרות שאכלתי היום מעט? אני בדיאטה וכל פעם המשקל בערב הוא פי קילו ממה שהיה בבוקר. אתמול אכלתי 5 עוגיות מיני חמאה והייתי גם בחדר כושר. הגיוני בכלל המשקל שעולה ויורד כל פעם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי את המגמות הבאות, אני עולה לכיתה י', ואין לי מושג מה לבחור, מניסיון אישי, מה הכי טוב לבחור, ומה הכי אפשר לתקדם מהמגמות הבאות? ביולוגיה פיזיולוגיה תקשורת ספרות פסיכולוגיה מלונאות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רציתי לדעת מה ההבדל בין נערה שלובשת חזייה לאחת שלא, למה צריך חזיות? למה אי אפשר להסתובב בלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I Will Break Free, על תשובה לשאלה "בן עם קול של בת - שלום, אני בן 12 ויש לי קול של בת ושאני צרוד אז בכלל. לכל החברים שלי יש קול יותר עבה ויפה וכולם בטלפון חושבים שאני אחותי הגדולה (היא בת 18.5!). אם אלה בנות (בטלפון) הן מתחילות לדבר איתי על כל מיני עניינים אישיים של בנות. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מותק של ילדה, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת להסתפר השבוע ולא יודעת מה לעשות פוני מדורג, פוני בובה, פוני לצד והשיער מדורג או רק קצוות? אני בת 14 עם שיער חום כהה עד בהיר לפני שנה בדיוק הסתפרתי לפוני בובה והשיער עצמו מדורג. ועכשיו השיער גדל לי עד לאמצע הגב בערך אז מה כדאי לי לעשות בשיער??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה דחופה, לאחרונה אני לא יושן טוב בלילה, וגם אין לי תיאבון לאכול מה ניתן לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום יום האהבה. ואין לי חברה. ואני רוצה להציע לאחת מהכיתה. וללכת איתה לסינמה סיטי פעם הצעתי לה והיא אמרה לא והיא לא מחבבת אותי ואני מת עליה ואני רוצה להציע מה לעשות כדי שזה יצליח. ואל תגידו לי להיות אני. כי היא לא אוהבת אותי שאני אני.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מביכה - לפני שנתיים, רזיתי 8 קילו. עשיתי זאת בשתיית מים מרובה! הייתי מוציאה הרבה קלוריות דרך השתן שהיה לבן וכל 5 דקות הייתי צריכה. אבל עכשיו, שאני שותה הרבה מים, לא יוצא שתן לבן או כל 5 דקות אני צריכה ושתיתי הרבה מים. למה זה ככה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי =)1, על תשובה לשאלה "על איזה סרט שמציג עכשיו בקולנוע, אתם ממליצים לבנות בנות 14 ללכת? לא דרמה או אימה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רוני בת שמעון, על תשובה לשאלה "תמליצו לי על שירים, אנגלית.. עדיף עצובים ושקטים! בבקשה זה חשוב לי נורא!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי חוזרים לבית ספר ב26 לאוגוסט או ב1 לספטמבר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עולה לכיתה ו, על תשובה לשאלה "אמא שלי לא משה לי לעשות שעווה רק שאני יעלה לכיתה ז'. אני שחומה, אז עם אני ימרח לימון על הרגלים, השערות שלי יתבהרו ולא יראו אותם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן לדעתכם צריך לנקות אוזניים? וכל כמה זמן אתם עושים זאת? והאם אתם מתקלחים בכל יום? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, כל פעם שאני הולכת למקומות כמו סופרלנד, טיול שנתי וכל מיני. אמא שלי משפריצה אחרי שאני עוברת כוס של מים על הרצפה. למה היא עושה את זה? תודה מראש.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין פודרה למייק אפ? וזה נכון שהפודרה של ביוטיקר גורמת להזדקנות מהירה של העור? (רק אם אתם בטוחים) תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית ........., על תשובה לשאלה "עם מי הייתם מעדיפים להתחבר ולאהוב: עם ילדה מלאה ולב טוב, או עם מלכת הכיתה עם לב רע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני 1.60, ושוקלת 49. הBMI שלי 19.14. מבחינת נתונים יבשים אני נחשבת בטווח התקין. בכל זאת, אני שונאת את איך שאני נראית ואני רוצה להרזות, אבל כל פעם שאני אומרת את זה מתחילים להרצות לי על אנורקסיה, ושאני בכלל לא צריכה את זה... אני לא יודעת מה לעשות, ואיך לרדת.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I Will Break Free, על תשובה לשאלה "הפירות משמינים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סטיילינג לעיר הנוער - מה ללבוש, מה לעשות בשיער ואיך להתאפר לעיר הנוער??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיטלי :), על תשובה לשאלה "איזה סרט עדיף: ארוס בהשאלה או מר פופר והפינגווינים.??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אבריל לאבין, על תשובה לשאלה "עשיתי פוני לצד ויצא לי ממש מכוער! כמה זמן יקח לו לגדול בחזרה לרגיל? כי זה כל כך מגעיל שאני לא רוצה לצאת מהבית...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הגובה שלי הוא מטר 61 והמשקל שלי הוא בית 56 ל-57... האם המשקל הוא בסדר או שאני צריכה להוריד? תודה לעונים...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הפסקת התקפי צחוק - הרבה פעמים כשמשהו ממש מצחיק אותי אני מתחילה לצחוק ולא מצליחה להפסיק! אתם יודעים, תמיד צוחקים קצת ואז - די!, אבל אני לא, אני מתפקעת מצחוק!, זה קרה לי גם ביסודי והפסיק לשנתיים ועכשיו אני עולה ל-ט' ואני מרגישה שהתקפי הצחוק חזרו, איך להפסיק?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :P, על תשובה לשאלה "כדי לתת לחזה שלי חופש, לישון עם גוזיה זה בסדר?.. (בת 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי משקפיים ואני מרכיב אותם כמה שנים, האם יש סיכוי שבעוד כמה שנים אני לא יהיה צריך משקפיים ואני יראה טוב? אני בן 12 וחצי?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יהודית, על תשובה לשאלה "שלום, שמו אותי ב-5 יחידות במתמטיקה ואני ממש מפחדת שיהיה לי קשה שם, מה כדאי לנסות שבוע ואם לא ילך לרדת? או ישר בהתחלה לחתוך את זה? כי תאמת נראלי שאני לא יצליח בכלל לעשות 5 יחידות זה ממש קשה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לשים פודרה בלי מייקאפ??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה קונסילר? זה מייק אפ? זה עוזר לטשטש פצעים טוב יותר ממייק אפ? איך משתמשים בו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טיפול ברגליים כואבות מהליכה - היום הלכתי ועמדתי הרבה שעות ועכשיו הרגליים שלי כואבות מאד. מה אפשר לעשות? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קורס מדצים? מאיזה גיל זה? זה עולה כסף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ליאן כהן, על תשובה לשאלה "איזה עיפרון עיניים יותר מתאים לעיניים ירוקות חומות בהירות דבש? שחור? ירוק? כחול? אם אפשר אז לדרג: ) תודה לכולם ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Mushu -פרשתי, על תשובה לשאלה "היי,! מה צריך ללבוש לעיר הנוער? כאילו איזה נעליים? זה באמת על החוף שם (חוף הסטודנטים)? יהיה בסדר לבוא עם עקבים..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני חושבת שזה ממש מעליב שכל פעם שמישהי שואלת שאלה לגבי מין או אוננות, אנשים דתיים עונים ומעליבים את השואלת כאילו היא עשתה חטא חמור. זה צריך להיות מקום שבו לא גורמים למישהי להרגיש רע. אתם מסכימים איתי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Lielxoxo ♥, על תשובה לשאלה "הכנתי לאימי ברכה ליום האהבה. מתי כדאי לתת לה אותה- היום בערב או מחר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דידי, על תשובה לשאלה "עוד שאלה אחותי הגדולה בת 14 ולא קיבלה מחזור, ואני מתבגרת מאוד מהר למשל יש לי כבר חזה, אחותי אומרת שאני צריכה להתחיל ללכת עם גוזיות ואני רק בכיתה ד', וגם יש לי שערות באזור המפשה, ומתחיל לגדול לי שערות בבית שחי ממה זה נובע? דידי זאת שאלה עם הגירוים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ללהלה, על תשובה לשאלה "אמא שלי מכריחה אותי ללכת לישון ב11, וממש לא בא ליכי אני לא עייפה.. איך אני יכולה להסביר לה שזה החופש הגדול ושאני שרוצה ללכת לישון כשיתחשק לי? בת 11?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים לקחתי את האומץ ואמרתי לילד שאני אוהבת אותו, הוא אמר לי שהוא אוהב רק בלונדיניות. אני עם עניים ירוקות דבש, שיער שטני ושזופה זה לא יפה? אני מרגישה מכוערת למרות שכל החיים אמרו לי שאני יפה והייתי אמורה לדגמן. יכול להיות שרק בגללו אני חושבת ככה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניתם כבר דברים לבית ספר?! עדיין לא קניתי ואני לחוצה! אתם יכולים להגיד לי מה לקנות בערך?! כל שנה אותו סיפור... חח תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נסיייכה!:), על תשובה לשאלה "האם יומן "זבנג" מתאים לילדה בגילי? עולה לי'?! קניתי את זה וזה עלה ממש יקר ואני מתחרטת כי ניראלי שהוא ילדותי, ועדיין לא קניתי קלמר מה המחירים של הקלמרים שאתם קונים?! תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך יוצאים מדיכאון? ובבקשה אל תגידו לי דברים סתמיים, זה לא משהו שטחי ורגעי, זה דיכאון עמוק ואמיתי, שלהתחמק ממנו לא יפתור אותו...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ..,, על תשובה לשאלה "האם כדאי לי לעשות עגיל באף? ואני בת 12.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיפה אני יכולה להזמין כרטיסים למופע של אורי חיזקיה/שחר חסון מצחוק ועבודה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי me1, על תשובה לשאלה "היקפו של משולש ישר זוית הוא 12 ס"מ. אורך אחד הניצבים קטן ב1 ס"מ מהניצב השני. מה שטח המשולש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לוליפופפפ..:), על תשובה לשאלה "מה זה בגד *בלוי*? מה זאת המילה בלוי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נסיכולה, על תשובה לשאלה "שכרות וכאב ראש - האם כואב הראש אחרי שמשתכרים? ואיך קוראים לזה ששותים יותר מדי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי me1, על תשובה לשאלה "אם היקף של מעוין 40 ס"מ, ואורך אחד האלכסונים 16 ס"מ, איך מוצאים את האורך של האלכסון השני??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דוגמת בגד ים שמסתירה חזה גדול - לבנות עם חזה גדול, איזה דוגמא מטשטשת את זה בבגד הים? חלק (תגידו איזה צבע), נקודות, פסים, זברה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רפאל:), על תשובה לשאלה "הייתי אצל רופאת עיניים והיא שמה לי חור שמרחיב את העישונים, (בערך לפני שעה ורבע) ואני רואה מטושטש, ממרחק קרוב. עוד כמה זמן זה יעבור? (לא זאת לא בדיחה מישהו אחר כותב לי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי belieber & mahomie, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וגובה 1.66 ומידת כף הרגל שלי היא 38-זה נורמאלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החזה שלי נופל וירדתי במשקל, אז הוא קטן הרבה יותר משהיה (הייתי C80 ), כדאי לי פוש אפ??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Music's In My Soul, על תשובה לשאלה "היי,, צריכה אטרקציות ליד כפר בלום בבקשה (חוץ ממרכז קנדה במטולה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דפנווווווווש , על תשובה לשאלה "איזה קרם לשיער הכי מומלץ לשיער מתולתל? (איזה חברה הכי טובה! שלא מנפחת ת'שיער.)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לירונוש:[, על תשובה לשאלה "אתמול ניפגשתי עם החברה הכי טובהשלי, וקבענו שהיום ניפגש, ושהיא תתקשר שהיא תקום, קיצור היא לא התקשרה, היא תמיד עושה אתזה! להתקשר אלייה אני?! אני יודעת שזה מטומטם, אבל זה כבר מציק בת 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי המון מכנסיים, קניתי מכנס ליום הראשון של ז' ובגלל שהחולצות בית ספר שלי ענקיות (קניתי מידות גדולות) אז הן לא מתאימות עם שום מכנס! זה נראה מזעזע! מה לעשות? אני כבר לא יודעת! אני מתחילה לחשוב שכיתה ז' זה יהיה השנה הגרועה בחיי!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי טובה 22, על תשובה לשאלה "היי, איך אני כותבת לחברה באנגלית מזל טוב. תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בלחץ מטורף, אני חושבת שאני בהיריון, אני לא יודעת אם יש לי בכלל קרום כי כשחבר שלי הכניס לי אצבעות הוא הכניס ממש עמוק ולא הרגיש את הקרום, ועוד אחר כך הכנסנו את האיבר מין שלו לשלי.. אבל לא עד הסוף והוא גמר בחוץ, אני כן או לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ספיר.., על תשובה לשאלה "מהי הדרך לקבל שיזוף יפה מבלי להישרף? אשמח לקבל עצות ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, איזה תרגילים עוזרים לחטב *את הרגליים*? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשיתחיל בית הספר אני הולכת להיוות עם רווח ע-נ-ק בין השיניים הקדמיות שלי, בגודל של 2 שיניים... למשך חודשיים, למישהו יש דרך להסתיר את זה כשאני מדברת?. וגם למישהו זה קרה? ומה הוא עשה? תודה רבה זה דחוף?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חסויהה, על תשובה לשאלה "כששמים טמפון זה אמור לכאוב? ( כנ"ל גם למתיי שמוציאים )?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה טלק? איפה קונים את זה? במה זה עוזר? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שנינוש (: , על תשובה לשאלה "איך קוראים לאתר שמעלים תמונה ואז אפשר לאפר ולעשות כל מיני תסרוקות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ענבר ♥, על תשובה לשאלה "החדר שלי ממש ממש מבולגן ממש הפוף |: ואין לי ממש אין לי כוחות לסדר אותו, מה לעשות אני חייבת לסדר אותו.. כי מחר באים אורחים ואי קמה די מאוחר וזה ולא היה זמן מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תמיד לפני מחזור יוצא לי חצ'קון גדול על הפנים. מה אפשר לעשות כדי שלא יצא לי כל חודש? אני כל יום שוטפת את הפנים בסבון בבוקר ובלילה אז זה לא עוזר.. עזרה דחו. אני ממש מתפדחת לצאת מהבית ככה כל חודש! תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם הייתם מוכנים לעשות משהו ללא תמורה וללא סיפוק לטובת האחר, השונה? תשובה כנה בבקשה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני שבועיים קיבלתי מחזור (לא בפעם הראשונה, בערך בפעם השמינית), ועכשיו קיבלתי עוד פעם. זה נורמלי? או שאני צריכה ללכת לרופא או משהו? בת 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, שאני במחזור אז אני די מתביישת להחליף תחבושת בבית ספר, ולא מזמן התחלתי להשתמש בטמפונים, אז אני יכולה לשים טמפון, ואז להוציא אותו שהוא מלא ולא לשים חדש אלא להשתמש בתחבושת שכבר נמצאת, וככה לא צריך להחיליף, מישהי עשתה את זה זה טוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגוף שלי יחסית מאוד רזה בהשוואה לירכיים שלי. הכתפיים רזות, המותניים בסדר, יש לי רק ירכיים שהם דיי מלאות ביחס לגוף. מה אני עושה?! כבר נימאס לי מהשומן הזה! איזה תרגילים יעזרו לי להפטר מהשומן במקום הזה במהירות? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היוש לפני כמה חודשים כשהייתי בבצפר ילד בעט לי בחזה האם זה יכול להשפיע על הגדילה? :/?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, השער שלי הרוך אבל אין לו צורה יפה לכן אני רוצה לדרג את השיער, אבל אני לא רוצה לגזור מהרוך האם זה אפשרי? כי אני מפחדת שהוא יגזור לי מהרהורך למרות הניגוד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יובל98, על תשובה לשאלה "האם ריצה מורידה יותר קלוריות מהליכה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הצבתי לי מטרה: להוריד 17 קילו. אני בת, לוקחת על עצמי להשתדל לעשות פעמיים-שלוש בשבוע 40 דק' על מכשיר אופניים. לשתות רק מים (לא מיצים) להפחית מתוקים ולסדר את שעות השינה.. תוך כמה זמן אצליח להוריד 17 קילו? זה אפשרי תוך 2-3 חודשים? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "בכתה ט מומלץ לרשום בעט/בעפרון??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי * ... * , על תשובה לשאלה "אומרים ששאקירה היא אנטישמית ושונאת יהודים, ואין לזה הוכחות, למשהו יש הוכחות שהיא אמרה אתזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "רב החברות שלי נותנות נשיקה בלחי לידידים בכיתה שלנו כשבאים לבית ספר בבוקר, ואני לא.. אני צריכה לבוא לתת להם נשיקה או לחכות שהם יביאו לי? (בת 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירה12, על תשובה לשאלה "מישהו ראה את הסרט דרדסים? שווה ללכת? זה סרט לגילאים 8-13 או לילדים קטנים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו פה ראה את הסרט "מסיבת רווקות"? זה סרט יפה? כדאי ללכת לראות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האנגלית שלי יחסית ממוצעת לבני גילי (עולה לט'), אני מאוד מקפידה על דקדוק בכתיבה ובדיבור אבל אני רוצה להרחיב, את אוצר המילים שלי. חוץ מספרים וסרטים יש עוד דרכים? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, תנו לי בבקשה שירים באנגלית חדשים של השנה שהם מקפיצים, שירים עם קצב.. תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אחת., על תשובה לשאלה "אני רוצה רווח ברגליים ואני מפחדת שבחיים לא יהיה לי לכל בן אדם יכול להיות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מטומטמת אבל: מה כדאי לי להכין לארוחת ערב? רק בשבילי? משהו משביע אבל לא כבד או שדורש הרבה זמן במטבח כי אני לא טיפוס שעומד ומבשל.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות תעזרו לי בבקשה! יש לי חברה כבר שנתיים ואני רוצה להיפרד ממנה מסיבה אישית שלי. אבל לא יודע איך אני פוחד שהיא תיפגע, אני פוחד שהיא לא תעשה לעצמה משהו. היא אוהבת אותי מאוד, איך לעשות את זה בצורה הכי עדינה שיש? ניסיתי להיפרד ממנה לפני שבוע והיא בכתה מלא?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי אני עולה השנה לחטיבה למקיף ה' באשקלון רציתי לשאול איך היה לכם לעלות לחטיבה מה יש מה קורה שם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סהר :-), על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מכנסיים קצרים חדשים. אבל כאילו לא גזרה גבוהה וכאלה כי אני לא יכולה אני קצת שמנה... ויש לי בטן. אז איזה מכנסיים יפים עם גומי או משהו אפילו אני יכולה לקנות, ואיפה? תודה מראש לעונים! אוהבת 3?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דודו אהרון יהיה ראש ממשלה, על תשובה לשאלה "אם אתה מתנשק עם גשר בשיינים זה יכול לגרום לאי נוחות לזאת שאתה מתנשק איתה? ולא נשיקה אינטנסיבית...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים יום נישואים \יום נישואין??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית מאגניבה XD , על תשובה לשאלה "כדאי לי לבוא ליום הראשון בבית ספר חדש (כיתה ז') לבוא מאופרת עם עיפרון שחור, ועיני חתול וטיפה סומק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית16, על תשובה לשאלה "באחד הקליפים של בריטני ספירס רואים אותה כאילו מתה בתוך המקלחת... (נשמע מוזר) ואני לא זוכרת איזה שיר זה.. מישהו יכול לעזור לי עם שם השיר?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סוויטסיקסטין P:, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט יהיה בת 16! ואני רוצה לחגוג את הסוויט סיקסטין שלי בענק! הבעיה היא שאני לומדת בפנימיה שאני חוזרת פעם בשבועיים. ויום ההולדת שלי יוצא באמצע הלימודים שאני יהיה בתוך הפנימיה. איך כדי לי לחגוג? ואם אתם מציעים שאחגוג מתי שאחזור, מה כדי לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אילת או אירופה? - מה עדיף לי, לטוס לאילת לשבוע עם עוד חברה לאחד מלונות היוקרה לכבוד הבת מצווה או לטוס לאיזה ארץ באירופה לכבוד הבת מצווה עם עוד חברה? ולפני שנה כבר טסתי לשלוש ארצות לשבוע, עם אח שלי ואמא שלי. זה היה יותר בשבילו. אני יודעת שכדאי לי לטוס...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי smile now cry later:), על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי, אין למשפחה שלי כסף ויש לי אחות קטנה זה מה שמדאיג אותי, איך אני ירוויח כסף? או יעזור להם? בבקשה טיפים, אני גם יכולה להביא לכם הרבה טיפים רק תרשמו ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נווני (:, על תשובה לשאלה "אני בדיכאון מזה שאני צריכה ללכת עם משקפיים, כי זה משהו שחדש לי.. אני לא מסוגלת לצאת מהבית... אל תגידו לי "תחשבי שאת יפה וכל זה" כי זה לא יעזור לי.. מה אני עושה?! ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית5, על תשובה לשאלה "אני בת 15, ויש לי עור כהה. מתי אני אוכל להתחיל בטיפולי לייזר/ אינפרא אדום ועד כמה הטיפול יעזור, כלומר עד כמה השיעור יפחת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי הרבה חצ'קונים (אדומים) על הגב, כתפיים, וידיים... ויש לי אירוע עוד שבוע וחצי ואני רוצה ללבוש שמלה ללא שרוול אבל אני מתביישת... איך אפשר מהר להיפתר מהם? בת 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי danielpaz98, על תשובה לשאלה "שלום, אני עובר לפנימיה בשנה הבאה, ואיני יודע מה לקחת לשם. אין טעם לומר לי שישלחו מכתב כי הם אמרו שלא שולחים. אתם יכולים להביא לי רשימה של מה להביא? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אלכס :), על תשובה לשאלה "אני יוצאת להשתזף עכשיו בחצר, נגמר לי אתמול השמן גזר ואין לי איך לקנות חדש, הכל סגור. אני יכולה להשתזף עם שמן קנולה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיפרד מחבר שלי שאנחנו חברים כבר חודשיים, ואני לא יודעת איך לעשות את זה בלי לפגוע בו, למרות שאנחנו כל הזמן אומרים אחת לשני שאנחנו אוהבים ובחיים לא ניפרד, אבל פשוט נמאס לי ממנו...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החזה שלי במידה B70 אבל כשאני לובשת חולצות בית ספר לא ממש רואים את החזה שלי, ויש 3 בנים בכיתה שלי שקוראים לי בכיתה 'שטוחה' מה לעשות? איך להגדיל את החזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מרדכי שביט, על תשובה לשאלה "כמה גביעי יוגורט או לבן? ואיזה סוג צריך לאכול ליום איש בן 60, 175 סמ 96 קילו לא בריא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להתיידד עם בנים מהשכבה? ואם אפשר להתחבר עם ילדות שעולות לט'? (כי אח שלי עולה לט' והוא אמר לי שכדאי לי לנסות לדבר איתם)... אני עולה לז'... בת 12 תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מאוד אוהבת את המנהלת שלי לשעבר והכנתי לה ברכה ליום הולדת שיש שם, את התמונה שלי ושלה, אתם חושבים שזה מוגזם? כי חברות שלי אמרו לי מה היא חברה שלך שאת שמה תמונה..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתתת!, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לנסוע מחר עם אמא ואבא שלי מחר לים, אבא לא השתזפות על החוף וכול זה אלא על הטיילת ומסעדות וכול זה.. מה אתם אומרים? אני לא רוצה כול כך ים ורציני וכול זה אולי להשתכשך אבל לא רציני.. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך למרוח מייקאפ? (כמות וכו׳..) ואין לי פצעים...?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לשים טמפון זה כואב ושורף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי theonlyone, על תשובה לשאלה "אני ממש רזה: 1.60 ובמשקל של 43 קילו, בת 15. יכול להיות שבגלל זה יש לי חזה שלא מתאים למידת חזיה אפילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהי ^.^, על תשובה לשאלה "עוד לא התחיל לי כל הפצעי בגרות. יש איזו שהיא דרך למנוע אותם?.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם כדורי הרזיה באמת עובדים? יש מישהו שניסה פה? תודה לעונים, ושבת שלום?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי yana nour , על תשובה לשאלה "עשיתי עגיל באף לפני כמעט חודש, ונהייתה לי האינפקציה כי החלפתי את העגיל הרפואי מוקדם מידי, יש לכם טיפים להעלים את האינפקציה? ואל תגידו להוריד את העגיל ולעשות חדש כי כאב ללי לעשות ואני לא רוצה לסבול שוב..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע בבקשה איך קוראים לשיר שיש בו את המשפט "משחק אותה עסוק שאת מתקשרת"??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רלי סעדה, על תשובה לשאלה "אתמול חגגתי יומולדת. בסוף היומולדת הייתה אי הבנה קלה עם חברה מאוד טובה שלי. היום שלחתי לה הודעה שאני קצת מבואסת ממנה והיא מאוד נפגעה מההודעה. שלחתי לה הודעה שאני מצטערת, והיא לא ענתה והיא גם לא ענתה לי לטלפון. מה אני אעשה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מאוד משתדלת לא להרוס את עור הפנים אבל אני אוהבת בטירוף לשים סומק. אם אני אשים כל יום יומיים סומק ומסקרה- נגיד, לביה"ס או למקומות בילוי בבוקר ובערב, זה יהרוס לי את עור הפנים? ואם אני מגלחת את בית השחי כל שבוע לפחות שלא יהיו הרבה שיערות זה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משהו מהיר להכנה לאכול - אני לא יודעת מה להכין לי ולאחי. אנחנו רעבים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רואה בכל מקום שאני הולכת אליו וגם בטלוויזיה המון המון נשים ולכולן יש שיער חלק, מה הקטע של כולם להיות עם שיער חלק, ואיך הן עושות את זה? השיער שלהן חלק ולא שרוף, נראה ממש טוב, אבל איך עושים את זה? איך שומרים על השיער חלק כל הזמן, בלי החלקה יפנית??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אוריק . D:, על תשובה לשאלה "מה יותר הורס את השיער? סאנין, חמצון או צבע??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מור כהן., על תשובה לשאלה "היי, ביום ראשון אני הולכת חופשה באילת, אני רוצה לדעת אם אני יכולה להיכנס לבריכה ולעשות מסאג' וג'קוזי וכל זה... אני בהריון שבוע 13 עם תאומים..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אמא שלי היא בת 40 האם היא תוכל להכנס להריון, ומה הסיכויים שבאת ייקרה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שנה הבאה אני עוברת לתיכון חדש ואני ממש מפחדת! יש לכם טיפים איך להתחיל לפתח שיחה עם אנשים חדשים? פשוט לבוא אליהם ולהגיד היי או מה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לכולן! אני בת 14 ואני משתמשת במייקאפ כול יום מגיל 11.. האם זה נכון שמייקאפ עושה את העור זקן ועם קמטים? וזה נכון שבגיל 20 אני יראה כמו בת 40??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ממי......, על תשובה לשאלה "איפה בחורות אוהבות להסתכל על גבר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה יותר שורף את השיער: מחליק או פן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אילו דרכים או תכשירים להבהרת שיניים אתם מכירים? תרשמו בבקשה גם אם ניסיתם או לא ועד כמה זה עוזר. תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות, זה כואב לעשות שעווה בשפם? ומאיזה גיל אתן התחלתן לעשות גבות ושפם??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 16, על תשובה לשאלה "אני כבר במשך שבוע ויום שומרת על דיאטה, ועושה כל יום ספורט במשך 45 דק. חלמתי חלום מבאס שחברהשלי אומרת לי לבוא איתה לחדרכושר ואז אני באה איתה ופוגשת את המאמן שלי שאימן אותי כשהייתי מנויה שם, והוא אמר לי שהשמנתי ואומר לי ללכת להישקל. מה זה אומר? זה ככ מבאס אותי.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מין פצעים לבנים כאלה על איבר המין ואמרו לי לשים שמן חוחובה, עכשיו אני רוצה לשאול אם אני לא ישים, אז זה יפגע בגדילת איבר המין? זה יעלם מתישהו אם אני לא ישים? תודה לעונים (בן 14)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתן יכולות להגיד לי את כל הסימנים למחזור? הכל הכל הכל כולל הכל! תודה רבה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם לאחר שעושים דיאטה, יורדים במשקל, ורוצים לשמור עליו, צריך לאכול יותר מבמהלך הדיאטה? כלומר אם הדיאטה שלי הייתה 1,000 קלוריות ליום, אני יכולה לאכול עכשיו 1,500??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמלים קילו אחד, אז כמה קלוריות הכנסנו לגוף שבגללו העלינו את הקילו הזה? זה דחוף, תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להיות דוגמנית וכן גם שחקנית, אם אני יכנס למשל לדוגמנות יכול שזה יוביל אותי למשחק? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אתם ממליצים בנתניה לקנות חולצות בית-ספר, זולות ואיכותיות? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, כולם D: יש לי שאלה.. איך בנות מורידות שיער במפשעה עם סכין? כאילו צריך איזה קרם לימרוח? צריך להוריד עם כיוון הצמיחה או נגד? כי אני לא יודעת ואיך עושים שלא יהיה פצעים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Sunshine3, על תשובה לשאלה "אני והחבר שלי רוצים לחרוט על אורז/מפרט (בטילת של אילת) - האם יש לכם רעיונות מקוריים שאפשר לרשום? ונראה לכם שיסכימו לשבור מפרט שיהיה חצי-חצי ולחרוט לי עליו? (-זאת הפעם השלישית ושאני שואלת כאן כי אני מקווה שיש למישו תשובה בשבילי)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה סטטוס יפה לקראת שבת שיהיה חדש, אפילו משפט מתוך שיר יפה, תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן בערך יורד לגמרי שיזוף והעור חוזר לצבע הטבעי שלו? (שיזוף רגיל, לא ממכונת שיזוף)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מוריה, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות רושם בבית הספר של מישהי שלא אכפת לה מהמבחנים, מהלימודים... שאנטי כזאת.. איך אפשר לגרום לכולם להאמין לי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות ילדה פופולרית בחברה?: O שכולם יאהבו, יגיבו על תמונות, יכתבו לי בקיר. שאני יהיה חסרה להם, ושיתקשרו אליי מלא. פשוט יאהבו אותי? אי אפשר תודה לכל העונים ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מעשן 3 שנים פחות או יותר, אני מעשן לכל היותר 3 סיגריות ליום, ויש ימים שאני לא מעשן כלל, בזמן האחרון החל לי שיעול בגרון, אני לא מרגיש מצונן, אבל יש לי שיעול עם טיפה כאב, זה כבר כמה ימים, האם זה יכול להיות חס וחלילה סרטן ריאות? לחוץ טיפה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תנו לי כל מיני דברים שצריך לארוז לטיול בצרפת \ פריז 8 ימים. חוץ מבגדים: P תודה רבה רבה,?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חברה לעט:), על תשובה לשאלה "יש בבית ספר שלנו מין מסורת כזאת שכל כיתה ו' כל שנה נוסעת לטיול שנתי ראשון. מישהו יכול בבקשה לספר לי איך ההרגשה של טיול שנתי ראשון, בלי האוהלים, אנחנו נישן באכסניות? תנקס לעוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עדי:], על תשובה לשאלה "הלכתי היום המון וגם קמתי מוקדם! ואני מתה מעייפות ועוד אני יוצאת עם חברות עוד שעה, אוף מה לעשות?! איך להתעורר?! אני לא יוותר על היציאה הזאת, תודה. בת 16?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נעמה, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות נערה בת 13 צריכה לאכול? אני שוקלת 39 ואני מטר 53 ואני עושה חצי שעה כל יום ספינינג.. אני רוצה לשמור על המשקל.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי רונה היפה, על תשובה לשאלה "היי, אתם יכולים לעזור לי? אני נכנסת להמון אתרים ובלוגים ובנתים לא קיבלתי תשובה ברורה. אני רוצה מאוד לעשות הליקס ויש המון שמועות שאקדח עושה זיהומים ואפילו ילד אחד רשם שבבוקר נהיה לו אוזן נפולה, יענו כמו של כלב ואני מאוד מפחדת ואומרים שמחט, זה כואב. עזרה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי natali, על תשובה לשאלה "אני רוצה ססטוס יפה כזה שיתן משהו יפה כזה.. מצחיק אשמח מאוד תודה ולילה טוב?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עדיין לא התנשקתי, וקרה הרבה מקרים שניסו ולא הרגשתי שאני מוכנה או שקרה שמישהו אוהב אותי ואני מרגישה שגם אני אותו, אבל אני מנסה לא להראות ואני לא פתוחה לקשר.. אני יכולה להיות ידידה שלו וצחוקים ורק כיף ושזה מגיע לקטע כזה אז אני לא מצליחה.. מישהו יכול לעזור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ליאת, על תשובה לשאלה "מישהי עושה הסרת שיער בלייזר ב"הדסה אופטימל" בירושלים? (או בכל סניף אחר שלהם)? כי ראיתי בעיתון שיש טיפולים בחינם להסרת שיער בבית השחי ועשיתי טיפול אחד בינתיים והמכשיר היה נראה ישן ומוזר ומכאיב בטירוף.. ואני לא יודעת אם להמשיך.. זה יכול לעשות ח"ו סרטן השד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ----------, על תשובה לשאלה "אם אני יעשה במשך חודש כל יום ספורט במשך 45 ד"ק ( חוץ מיום שישי) אז אני אוכל להיות בכושר? ואני גם שומרת על דיאטה. 1000 קלוריות כל יום! כמה אני אוכל לרדת בחודש? (= תודה רבה רבה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיערר גלי-מתלולתל והוא נחמד, אבל ליום הראשון בתיכון כדאי לעשות פן או לא ולמה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האמת על המשתזפים עם שמן גזר - היי בנות, שמן גזר באמת עוזר להשתזף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שלום :):):), על תשובה לשאלה "מתנה לחבר ליום האהבה - עוד מעט יום האהבה ואין לי רעיון מה לקנות לחבר שלי! הוא אוהב את השירים של שלומי שבת, חשבתי לצרף את זה למתנה אבל אין לי כל כך רעיון איך לצרף.. אשמח אם תעזרו לי! ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש קרם מיוחד כזה ששמים לפני שעושים מחליק? מישהו שמע על זה? אם כן תכתבו לי איך קוראים לו והאם הוא מומלץ ומה הוא עושה. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה בגדים הכי יפה לנערה ללבוש? אני באמת לא מבינה באופנה וכל כך לא הולכת כמו שהולך באופנה... ומאוד רוצה! אשמח לקבל הדרכה מה הולך, מה יפה, מה נשי וכו'... (גם נעלים) תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית בת 13, על תשובה לשאלה "אני הולכת לבת מצווה של חברה טובה שלי, אני לא יודעת איך ללכת חשבתי על מכנסים גבוהות אדומות, וחולצה בז' אורירית עם פפיון כזה למעלה ממש יפה, ועם חזיה סטרפלס ואילינר זה נישמע טוב? אני כבר עוזבת תכיתה ואני רוצה רושם אחרון טוב. אבל אני לא הולכת הרבה עם חזיות?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שיר שאני לא יודעת מי שרה אותו או איך קוראים לו- זמרת שרה, שיר קצבי, עם טראנסים. הולך משהו 'לט מי אפ ירמי אפ גונס וי זה די' משהו כזה (מוקץ... אני מנסה לתאר את מה שאני מדמיינת..) אשמח מאוד אם משהו מכיר!! תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אין לי פייסבוק מבחירה. פעם היה לי, ועכשיו אני חושבת שזה לא חיוני. אתם חושבים שזה ישפיע על חיי החברה שלי? איך הפייסבוק משפיע על חיי החברה שלכם? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פייסבוק - איך אני יכולה להעביר תמונה שתייגו אותי בה לאחד מאלבומי התמונות שלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איף אפשר לטפל בכינים זה פשוט אסון יש לי שיער נדיר, עבה וחלק ובגלל זה כל שניה אני נדבקת, מאחים וכו..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי eden5871, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה אני כל הזמן שומעת מוזיקה! לפני שאני הולכת לישון, שאני בדרך למקומות, שאני מנקה, בשיעורים בבצפר, ואפילו עכשיו. אני ממש אובססיבית למוזיקה האם זה נורמלי או אפילו מזיק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת מתי אני צריכה להתחיל ללבוש חזייה..? /: בת 13 תודה לעוזרות (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "איך להיפטר מהחצ'קונים מבלי לגרום לכתמים אחריי זה? בת 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי אני עוד מעט בת 13, ויש לי טיפה פצעונים במצח ובסנטר, וזה ממש מפריעה לי ואני רוצה לקחת רואוקטן אבל אמא שלי אומרת שהרופא לא יביא לי למצב שלי וגם אני קטנה בשביל זה תעזרו ליי בבקשה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לעשות אם יש חברה ממש רעה, שכל הזמן אומרת "לא כיף לי אתכן", וזה בגלל שהיא כל הזמן הולכת ואנחנו תמיד נחמדות אליה והיא גם רכלנית וסכסכנית, וגם שמדברים איתה על זה זה לא מעניין אותה והיא כל הזמן עצבנית, מה לעשות איתה? (עצות מעשיות)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי חברה רוסיה, שהיא אומרת שרוסיות הכי יפות ומרוקאיות ותמניות לא יפות... וזה מעצבן אתם גם חושבים שרוסיות הכי יפות?.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עדי:], על תשובה לשאלה "היום אני יוצאת עם חברות והן באות אליי לפני, עוד משהו כמו שעה.. ויש ים זמן עד שאנחנו יוצאות, כאילו הן מתאפרות ועושות אצלי מחליק, אז להתלבש כבר לפני שהן באות או להחליף בגדים כשהן יהיו אצלי? אני הולכת לאסוף אותן מאיזה מקום אז להתלבש או לא?. חח טנקס ואני בת 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת להקליט שיר לבת מצווה שלי, אני הייתי במקהלה בבית ספר אבל עדיין אני חושבת שאני לא שרה יפה יש למישהו טיפים איך לשיר מדיוק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אמאלה, על תשובה לשאלה "כל פעם איזה חבר של אחותי מגיע לבקר את אחותי הגדולה והם נכנסים לחדר ועושים רעשים. אתמול הייתי צריכה משהו בחדר, אז נכנסתי וראיתי שהם בלי בגדים, והיא שוכבת עליו. ברחתי משם. אחר כך שאלתי אותה מה הם עשו, אז היא אמרה לי שככה זה חברים. באמת זה ככה? למה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מדי פעם יש לי כאבים ודקירות כאלו בחזה כאילו הוא גודל, וגם כשאני נוגעת בו מן יש כאב/דקירה, קלה כזאת, אבל לא נראה לי שהוא גודל, אחרי כמה זמן רואים שינוי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לשאול עם עניבות עם ציורים חמודים כאלה של מיקי מאוס וכולי יתאימו לבנות (אם זה נראה מוזר ), ואם כן ליום יום/ יציאות? זה הולך עכשיו? (עניבות כמו שאבריל לובשת כזה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לירונוש:[, על תשובה לשאלה "אני הולכת לים היום בערב ואני חייבת להיות הכי יפה שיש, אני שמה אוברול יפה שחור, אבל השיער שלי תמיד נהרס! אם אני עושה מחליק הוא נהייה מתולתל, אז אני יבוא עם השיער הטיבעי שלי-גלי, ואני יעשה טיפה מחליק, אבל זה עדיין יהרס! אפילו סיליקון לא עוזר, מה לעשות? תודה בת 17?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""שלום, אני יודעת שזואת שאלה לא קשורה, קניתי תיק חדש של explore, ויש לו 4 תאים, מה אתם מציעים לי לשים בכל תא? תודה רבה רבה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לירונוש:[, על תשובה לשאלה "תגידו איך האוברול לפי התיאור כי לא מצאתי תממונה-קצר, שחור מסאטן, סטרפלס, עם ריץ רץ וכיסים, וישלו קשירה כזאת למעלה, איך הוא אם הבנתם תתיאור חח? בת 17, תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "ת. ז. מקבלים מגיל 18 או 16??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המחזור שלי לא סדיר כבר כמה שנים, זה יכול להיות בגלל שאני בתת משקל והתזונה שלי לא נכונה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה נכון שאם שותים הרבה מים יורדים יותר במשקל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *אחת שיודעת*, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות זה קילו??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי lona :), על תשובה לשאלה "שכנה שלי בת45 והיא עדין בתולה.. זה הגיוני? (היא לא נשואה) תודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בת 11, על תשובה לשאלה "יש בנות שמהמחזור הראשון זה כבר נהיה סדיר? כי קראתי על בנות שלא מקבלות את השני, גם שנה אחריי הראשון.. ואני מפחדת שייקח לי הרבה זמן למחזור השני כי אני אמורה לקבל אותו בעוד שבוע. תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אני אחלה ואני חמודה, על תשובה לשאלה "אני ממש מתרגשת ליום הראשון של כיתה ז' עד כדי כך שהבטן שלי מתכווצת מהתרגשות! יש לכם עצות לעבור את היום הראשון בשלום? ואם אתם רוצים, אז תגידו לי איך היה לכם היום הראשון D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי noofar 33, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי ניפרדנו, (אתמול) אחרי ריב שהיה לי איתו. היום הוא היתקשר אליי ואמר לי שהואאוהב אותי ועדיין רוצה שנחזור. עכשיו הקטע הוא שאני לא רוצה לצאת אחת כזאת שכל הזמת מתקפלת לפי הרצונות שלו.. רוצה להיפרד ניפרדים רוצה לחזור חוזרים, מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההורים שלי מתלבטים לאין לעבור, אשקלון או קריית גת, מה כדי מבחינת מיקום, אטרקציות..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, תגידו באיזה גיל בערך בנות מתחילות ללכת עם חזייה? כי אני כבר בת 13 ותשעה חודשיים ואני עוד עם גוזייה... אני ניראלי בכלל לא קרובה לחזייה.. מתי רוב הבנות מתחילות? תודה מראש.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חסויהה, על תשובה לשאלה "הסכנות בעדשות מגע לפני הזמן - יש לי משקפי ראייה והרופא שלי אמר ולשים עדשות רק מגיל-16, אני עוד מעט בת 15 (עוד חודשיים), יהיה סיכון עם אני יתחיל לשים כבר מגיל 15??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה עזרה בזיהוי שיר - השיר המקורי של "קח את הכל" של שרית חדד, אני יודעת שזה שיר בספרדית, נטליה אוריירו שרה אותו, וזה היה שיר הנושא של "בובה פראית".. אני לא זוכרת איך קוראים לו.. אם מישהו יודע תרשמו לי תודה רבה רבה רבה! (=?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Meow:3, על תשובה לשאלה "הכאב בטן של המחזור ככ חזק! אני מיתקפלת על המיטה ובקושי זזה! יש תרופה משהו? אין לי כדורים בבית?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבית ספר שלי אסור לנו לבוא מכנסיים קצרים לבית ספר. האם ביום הראשון יהיה אפשר לבוא עם מכנסיים קצרים לדעתכם? (אני מהבית ספר אורט סינגאלובסקי, אם יש פה מישהו מהבית ספר הזה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אוזניים גדולות, על תשובה לשאלה "איך עלי להתייחס לאנשים שאני לא מכיר, ובצט כותבים לי אנחנו לא מעוניינים לדבר אתך, אני צריך לשאול אותם למה או לזרום? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת מה הגובה הנורמלי שנערה בכתה ט צריכה להיות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "איזה חומר באנגלית לומדים בכתה ט? (איזה זמנים)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי ילדה בכיתה שלפעמים מראה את החזה שלה לבנים ולא מתביישת, והיא באה חושפני. ואני אוהב אותה ולא נעים לי בשבילה שהיא ככה, כל הילדים בכיתה אומרים שהיא זולה ופרוצה, אבל אני חושב שיש לה לב טוב, אני לא יודע למה היא מתנהגת ככה אבל זה מפריע לי קצת. בן 15.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שיירן (:, על תשובה לשאלה "לאמא שלי יש יומולדת עוד יומיים ( בת 42) ואני לא ידעת מה לקנות לה! קניתי את הבושם האהוב עליה, כתבתי ברכה מושקעת ואני מרגישה שזה לא מספיק.. עצות? תודה ואחלה שבוע ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי *אחת שיודעת*, על תשובה לשאלה "איך אתם מוציאים ת'עצבים שלכם כשאתם עצבניים? אההאה בא לי להרוג מישהו!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מעריצה של שקרניות, על תשובה לשאלה "היי, אתמול עשיתי גשר לשיניים למישהו יש מושג איך מנקים את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השפתיים שלי ממש יבשות, לא משנה כמה שפתון אני שמה, ואני מקפידה לשתות מים. איך אני אמורה להפסיק את היובש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Sunshine3, על תשובה לשאלה "אם עשיתי שעווה בבית שחי עם שעווה רגילה, ולא שעווה מיוחדת לאזורים רגישים מחר יהיה לי נפוח וכואב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי קוקי [=, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך בטוח יש בית ספר? תודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בא ליכל כך שיער שטניי: ( ואמא שלי לא מסכימה לי לצבוא מה לעשות? אני לבנה בפנים בגוף בכלל ויש לי עיניים ירוקות חומות כאלו. יתאים לי צבע שיער כזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם כואב לעשות עגיל בתבור? והאם כואב אחרי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צמתי את הכל הצום ואז אכלתי ויש לי בחילות רצח וכאבי ראש קטנים כיאילו, בא לילהקיא. אין לי חבר ואני לא שוכבת עם אף אחת אבל בכל זאת אני חושבת שאני בהריון. מה זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אתם ממליצים לעשות חורים באזניים לעגילים? ועם מה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סיימתי לצום את כל הצום ושברתי עם צלחת בינונית של מרק עוף, עם חצי פיתה תימנית, ובערך 2 כפות חילבה, 3 קוראסונים קטנים בלי כלום... הגעתי ל100 קלוריות? תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ולהורים שלי יש יום נישואים 15 עוד מעט, אני עושה להם ארוחה כזאת עם תפריט, תציעו לי מנה ראשונה, עיקרית, קינוח שתיה וכאלה... תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ghghhghgj, על תשובה לשאלה "היי, היום התחלתי לשים רסן, הראו לי איך לשים אותו אצל הרופא שיניים, ושמתי אותו עכשיו כפי שאמרו לי בדיוק... אני איתו כבר חצי שעה ואני לא מרגישה לחץ, וכולם אומרים שיש לחץ... אז למי שהיה רסן, תוכלו לספר לי איך היה לכם? תודה רבה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי כל הזמן כאב בחזה השמאלי ועברתי בדיקות וזה לא קשור ללב, ז"א הוא תקין! אני חוששת שיש לי גוש בחזה, איך אני יכולה לבדוק את זה בעצמי? הרופאים אומרים שאין לי כלום בלב אבל לא בדקתי את החזה, תודה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום הייתי בראיון עבודה ואמרו שיתקשרו אלי. מנסיוני הקודם כשאומרים את זה לא מתקבלים. אבל הלך לי ממש טוב והיא שאלה אותי שאלות ששואלים רק את מי שרוצים לקחת, יש מישהו התקשרו אליו אח"כ? ואחרי כמה זמן בערך??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה, ואני צמה ( לא קשור לדיאטה אלא ל 9 באב ) בערב אנחנו הולכים למסעדה, אני אוכל להזמין מה שבאלי? או שעדיין לשמור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית.., על תשובה לשאלה "תמיד שאני מכירה בנים חדשים, אני מראה להם יותר מדי התלהבות-וזה מציק להם כנראה... אני לא יכולה להשתלט על זה! איך אני אשנה את זה בי? איך לעשות רושם טוב על בנים? אני בת 13 וחצי.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סנופי, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט חוגגת 13 והייתי רוצה רעיונות לחגיגה של יום הולדת. אני רוצה לחגוג עם חברים גם בנות וגם בנים. אזור דרום, תודה מראש.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שמה לב שאחותי הקטנה בת ה10 לפעמים נוגעת בעצמה באיבר מין כשהיא רואה טלוויזיה, ממש כאילו שהיא מאוננת. אני בת 16. להסביר לה בעצמי שזה בסדר אבל היא יכולה לעשות את זה רק בפרטיות או שכדאי לספר לאמא שהיא תגיד לה את זה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הייתי אמורה לקבל אתמול מחזור ולא קבילתי עדיין ואני יודעת שזה בסדר כי המחזור לשלי לא סדיר, אבל היום יש לי הפרשות מרובות יותר מהרגיל... יש קשר למחזור? (בת 12 וחצי והמחזור שלי התחיל לפני פחות מחצי שנה)?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, חבר שלי ביקש ממני קצת להרפות ממנו, אני לא יודעת כ'כ איך לעשות את זה.. אפשר רעיונות? בת 16 ואנחנו שנה ביחד. אשמח לתשובות ארוכות תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מירושקה, על תשובה לשאלה "בדרך כלל במחזור, כמה ימים לפני שהוא מגיע יש יותר הפרשות? (לבנות רגילות..) או שיש פחות מהרגיל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי את הז'לי הזה שיש לפני שמקבלים בפעם הראשונה הבעיה היא שכבר קיבלתי ועדיין יש לי אותו האם זה בסדר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שיניים ממש צהובות ואני לא יודעת איך לטפל בזה טוב.. היום יש לי תור לשיננית והיא תנקה לי קצת.. אבל אחרי זה - כמה פעמים ביום לצחצח שיניים? והאם כדאי לי לעשות הלבנה? (אני עושה גם גשר בעוד חודש.. ) תודה רבה?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני ואחותי מפליגות ליוון ל 7 ימים יש לנו 380-400 יורו רק לביזבוזים.. אתם חושבים שזה יספיק לנו? בנות 18?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה רצוי לאכול שנגמר הצום??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהי [[:, על תשובה לשאלה "הגעתי למסקנה שאני די נחמדה עם בנים. למשל מישהו אמר בצחוק שאני מעריצה שלו, אני רק צוחקת ובא לילתת לו ביציאה כזאת "היית מת". בקיצור איך לשחק קשה להשגה ומעניינת??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי belieber & mahomie, על תשובה לשאלה "שרימפס זה מאכל כשר או לא??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חברה לעט:), על תשובה לשאלה "יש לי ''חברה'' שהיא מקללת אותי ומעצבנת אותי וצועקת עלי. בקיצור אני מכינה לה נקמה שהיא לא תשכח בחיים שלה! אני היום נפגשת איתה, איזו נקמה לעשות לה היום? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירוש:)), על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה קרה לאתר קליק מיוזיק??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול אני אכלתי ב11 ובכוונתי להמשיך לצום. עברתי את גיל המצוות. האם זה יחשב שלא צמתי? עדיף כבר שאני יאכל גם היום..??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן נשאר לצום? ואם אני אלך לטייל היום עם חברה אני היה צמאה? שוה לי ללכת או לא? תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור לפני חצי שנה בערך, וזה היה מחזור של שבוע ומאז לא קיבלתי.. למה זה קורה? אולי זה לא היה מחזור? תודה לעונות ( =?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי עמיתוש3, על תשובה לשאלה "היי, כל הבנות אצלנו מתנשקות צרפתית, ואנחנו רק בני 14! אני לא מבינה מה יהיה הצעד הבא? קיום יחסים? האם זאת אני שלא בסדר? או שהם? כי אני מרגישה שהם רוצים כל הזמן להתבגר במקום להנות מהילדות שלהם.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית17, על תשובה לשאלה "אני מרגישה שלא הולך לי עם בנים ואני לא יודעת איך להתקרב אליהם ואפילו להתיידד איתם. תוכלו לתת לי עצות בנושא? בת 15.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מור :-), על תשובה לשאלה "כל הזמן המחזור אצלי לא סדיר! האם זה יסתדר? בת 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 13, באיזה גיל צריך ללכת לגיניקולוג אחרי שקיבלתי מחזור??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מישהי *-*, על תשובה לשאלה "שלום, רב, יש לי שאלה, האם כאשר עושים עגיל בטבור זה משפיע על ההריון אחרי כמה שנים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אם אני שתיתי קצת בצום כי הרגשתי שאני עומדת להתעלף זה לא טוב? זה עבירה?! תודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "איך אפשר להתקבל לכיתה אקדמית? צריך בשביל זה להיות כיתה מדעית? אומרים שעושים תואר ראשון בכיתה אקדמית. אם אתם יודעים תפרטו בבקשה, ותודה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מיקה1, על תשובה לשאלה "מה מומלץ יותר לונה פרק או סופר לנד??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית* *, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 13 ואני שוקלת 57 קילו והגובה שלי הוא 75 האם זה הרבה או מעט??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית ממורמרת, על תשובה לשאלה "אני בת 12 וחצי וכל הבנות בכיתה שלי 1.50 +, ואני רק 1.40 ואני הכי נמוכה, וזה מפריע לי כי כל הזמן יורדים עלי וזה מעצבן אבל אני לא מראה את זה, הגובה שלי בסדר? כי אמרו לי שאני "יתפוס גובה" בגיל הזה וזה לא קורה! זה נורמלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 10 וחצי, אני שוקלת 33 קילו והגובה שלי זה מטר 46 זה נורמאלי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי belieber & mahomie, על תשובה לשאלה "הגובה שלי הוא 1.66 כמה אני צריכה לשקול? (בת 13).?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי סתם שואלת, על תשובה לשאלה "אני בת 16 מטר 70, איזה מידות בוודאות ילדה עם משקל נורמלי צריכה שיהיו לה בחולצה ובחצאית? ובבקשה אל תגידו לי שזה תלוי במשקל ובמבנה גוף! ובנעליים בד"כ איזה מידות יש לגובה הזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וחצי, גובה מטר 65 ושוקלת 43 כמה אני אמורה לשקול? כולם מחמיאים לי על הגוף אבל אמא שלי חושבת שאני צריכה קצת לעלות.. כדאי לעלות? ואם כן כמה? מה אמור להיות המשקל??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, האם יש בגרות ברוסית? תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ישנתי במשך שנה עם חזייה והורדתי אותה רק כשהייתי במקלחת או שהחלפתי.. נגרם לי נזק?! - הפסקתי עם זה לפני חודשיים ואני בלי חזייה בלילה.. אמא שלי תמיד מלחיצה אותי שאני אצטרך ניתוח..!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 11 ועוד לא קיבלתי מחזור. בת הדודה שלי בת 11 גם וכבר מקבלת מחזור כל חודש מיום ההולדת שלה. א. האם זה נורמלי שעוד לא קיבלתי מזור? ב. האם זה נורמלי שהיא בת 11 וחצי וכבר מקבלת מחזור כל חודש??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 11 וכאשר אני לוחצת קצת על הפטמות כואב לי. מה לעשות ואם זה מסוכן??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי שירוש17, על תשובה לשאלה "יש לי סימנים כאלה אדומים ולבנים בכל צד של הבטן. סוג של פסים כאלה שכמה מהם בצבע אדום וכמה מהם בצבע לבן. מה זה?! O.O תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יעלוש222, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 וחצי גובה 164 משקל 58 קילוגרם מה לעשות כדי להרזות ממש (לא אנורקסית אבל רזה) עד תחילת הלימודים דיאטת קסאח זה טוב??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אמא שלי לא רוצה לקנות לי נעליים בשביל בית הספר והיא תקנה לי רק 2 ג'ינסים, איך אני יוכל לשכנע אותה שתקנה לי עוד בגדים ונעליים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יצאתי מהמקלחת ההייתי ערומה לגמרי (בחדר) ומרחתי לק ברגליים, ידיד שלי בדיוק הגיע ולא ידע שאני ערומה... אמא שלי אמרה לו כנס היא במחשב.. קיצר הוא פתח תדלת היה בשוק סגר וברח הביתה מאז לא דיברתי איתו ועברו יומיים מה אני אמורה לעשות? הוא ראה אותי ערומה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי love me, על תשובה לשאלה "כמה עולה לעשות הצרת אף? והצרת אף זה בלי ניתוח נכון האף שלי נשאר רק נהיה צר נכון? תודה לכל העונים, אתם עוזרים המון?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""לגמור" ו"להגיע לאורגזמה" נחשב אותו דבר? ומזה אומר כל אחד מהם? האם לגמור זה להשפריץ כמו הגברים? תשובות ארוכות ומפורטות יעזרו המון!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מה בחורה כזה עושה במקום כמוך? , על תשובה לשאלה "אני צמה וכואב לי הראש ואני צמאה ברמות מטורפותת! אני לא יכולה לישון עכשיו כי אני לא נירדמת. ואני פשוט עוד שניה מתעלפת מכאב ראש! מה לעשות? אני לא רוצה לשבור את הצום!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי :-) Linoy, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת "אפטר פארטי"? אפטר זה אחרי ופארטי זה מסיבה.. אז כאילו מה הקשר?! זה אומר "אחרי המסיבה"??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה לבנים - לדעתכם בנות שמציעות חברות לבנים מושפלות?! מגיל 10 עד גיל 14?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי מור כהן., על תשובה לשאלה "אם אני בהריון מותר או אסור לי לצום??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי נערה, על תשובה לשאלה "עשיתי לייזר בבית שחי לפני בערך שבועיים.. וגדל לי שערות בבית השחי.. אני אמורה לנסוע עוד מעט לאילת, ואני לא יודעת אם אני יכולה להוריד או שזה ייפגע בלייזר.. מה לעשות? בת 16..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ובלי חבר הבעיה היא שאני שמנה ואני מפחדת שאף אחד לא ירצה אוותי מה עושים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בן 12וחצי, יש לי חברה כוסית ובגובה שלי (גבוהה) קוראים לה דניאל, הבעיה שדניאל ביישנית לא התחבקנו וגם לא התנשקנו ואני ממש רוצה.. אני באמת אוהב אותה ואני לא רוצה לזרוק אותה גם בגלל שהרבה רוצים אותה, אני רוצה שפשוט תתנו לי עצות איך ליזום D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי גישה מאד טובה לבנים. אני מתחברת איתם בקלות. זה טוב? חבות שלי מקנאות בי אז הן הפיצו שמועה שהתנשקתי עם ידיד שלי, שיש לו חברה וזה לא נכון. במקרה זה הידיד שאני מאוהבת בו. כולם נסערים מהשמועה ולא מאמינים לנו שזה לא נכון. מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ונסה , על תשובה לשאלה "מחקתי את החבר הקודם שלי מהפייסבוק כי ממש התעצבנתי עליו.. והוא שאל אותי באינבוקס למה מחקתי אותו ולא עניתי. ועכשיו הוא כול הזמן שולח לי הודעות מחברים שלו ואני יודעת שזה הוא לפי צורת הדיבור והכתיבה, וזה ממש מעצבן מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה פעם שיר דואט שיצא כמעט במקביל עם השיר No air, עכשיו אני נראה לי זוכרת שהזמרת הייתה שחורה והקליפ הצטלם באיזה בית שהיא זרקה תמונות משהו כזה, יכול להיות שאני גם טועה, אבל משהו יודע על איזה דואט שיצא בערך במקביל של גבר ואישה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מעדיפה שבנים יענו ככה אני 168 אני גבוה לילדה שעולה לז', לא היה חבר כי תמיד ההיתי בישנית, רוצה להתחיל מחדש ולפתוח דף חדש, ולהפסיק תביישנות כי אין לי במה. השאלה: חברה בת זוג גבוה ויפה או ילדה נמוכה ויפה? אני גבוה וחטובה וביישנית עזרה ♥?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בלי להישמע פלצנית או משהו אז אני יפה. הבעיה שלי היא שאני גבוה מאוד אני 1.67. בת 12 עולה לז. אני ממש ביישנית בגלל זה. אני גם חסרת ביטחון. לעומת זאת אנשים שרואים אותי אני יראה להם בתור סתם זונה יפה עם עודף ביטחון. האם זה נורמאלי שאני ביישנית בגלל הגובה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החברה הכי טוב שלי התחילה בזמן האחרון להתנהג אלי לא יפה ולקרוא לי פרה ואמרה לי תעשי דיאטה! והיא אמרה שהיא כוסית ואני שמנה והיא לא אמרה את זה בצחוק, נעלבתי נורא.. מה אתם חושבים שכדאי לעשות? פשוט לשכוח ולספוג את העלבות או להפסיק להיות חברה שלה? בת 14.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד שהיינו ממש קרובים, ובזמן האחרון התרחקנו - הוא חזר מחופשה מחו"ל. כל פעם שהוא מחובר בפייסבוק אני מנסה לדבר איתו אבל מפחדת שהוא כועס עלי או שעשיתי לו משהו. מה לעשות? איך להתנהג??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי radiostar, על תשובה לשאלה "ויזה לבלגיה בדרך לקנדה - דחוף. אני טסה לקנדה. הבנתי שאני לא צריכה ויזה לקנדה. אני טסה דרך בריסל. האם בבריסל ייבקשו ממני ויזה? אני רק נוחתת שם ולא שוהה. תודה.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפעמים פשוט נמאס לי מהתחושות האלה. אני מרגישה שמנה למרות שאני ממש לא (1.66 משקל 42 וגיל 13). קשה לי ככה! בבקשה תעזרו לי. מה לעשות? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מביכה... כאשר אני מאוננת יש לי הרגשה שממש אבל ממש מדגדג לי כאילו מין הנאה כזאת בכל הגוף אבל אני חושבת שזאת עדיין לא אורגזמה ואני מנסה להמשיך לאונן אבל מדגדג לי יותר מדי ואני פשוט לא יכולה להמשיך האם זאת אורגזמה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי דרדסית, על תשובה לשאלה "אני כבר כמה ימים עם כאבי בטן (בעיקר בתחתונה) והפרשות, כבר די הרבה זמן, היום שילשלתי פעם אחת. אני עומדת לקבל מחזור או שזה משהו אחר??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי אחות יפה עם שיער שטני ועיניים דבש רזה מאוד וגוף יפה. אימא שלי רוצה שהיא תדגמן, הבעיה שהיא לא יודעת אנגלית מה לעשות??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני די רזה, וכבר שבועיים בחדר כושר יום יום ואוכלת בריא, אני רואה ירידה רק במד משקל, למה לא על הגוף? מה לעשות כדי שתהיה ירידה על הגוף??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי ירדן, על תשובה לשאלה "ג'ינס יפה בזול - איפה יש ג'ינסים במאה שקל ויפים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית שווה, על תשובה לשאלה "אני בת15 ויש לי חבר כבר שבוע. אבל הבעיה שלי היא שמאז שאנחנו חברים אני לא אוכלת בכלל. תמיד שאני חושבת עליו אז נהיית לי צמרמורת בגוף. ואמא שלי עצבנית עלי וחברות שלי גם, אבל אני פשוט לא רעבה. הם אומרים לי שזה בגלל שאני מאוהבת. זה אמיתי שאם מאוהבים לא אוכלים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי בובליק :), על תשובה לשאלה "האם צום תשעה באב זה צום חובה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 15.5 אחוז השומן שלי הוא בערך 19 וגובהי 1.65. אני עוסקת בספורט בחדר כושר (משקולות קלות ואירובי). פעילות גופנית יכולה להשפיע על גודל החזה? עד איזה גיל החזה יכול לגדול? בבקשה תענו ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום אני יוצאת לשופינג עם אמא שלי והיא מרשה לי לקנות רק שורט ג'ינס אחד, ואני רוצה יותר, אני רוצה גם חולצות ונעליים, מה לעשות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני 4 ימים עשיתי עגיל בטבור ועכשיו האיזור ממש עדין ורגיש והוא ממש כואב לי. זה טבעי??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי לייטלווווש ♥_♥, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות עגיל בטבור ובלשון אני מפחדת טילים! זה כואב?! נ. ב עשיתי באף וזה לא כאב לי בכלל! מה הסיכויים שזה יכאב לי בלשון ובטבור? תוודה לכל העונים!D:?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך ללבוש את הטייץ? - מה יותר יפה: טייץ עם טוניקה או טייץ עם חולצה בפנים??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, לכולם, אני הייתי צריכה לקבל ב-26 לחודש ועוד לא קיבלתי. עברו כבר שנתיים מאז קבלת המחזור הראשונה שלי. אני ממש מפחדת ולא יודעת מה לעשות.. עזרה דחופה ותודה לעונים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לילה טוב. אנו מעצבים מחדש את חדרם של ילדינו, בן ובת, אשמח לקבל עצות לרעיונות יפים ומקוריים שנוכל לשלב בעיצוב, מדובר בחדר גדול, לבן (כרגע), ריהוט- מיטות, ארון ושידה לבן+סגול, מכאן הכל פתוח לדמיון... תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו! יצא שיר חדש שיש לו גירסת שינוי (שיר מפעם שחידשו) משהו עם מקצב בריזלאי כזה בהתחלה.. בברזיאלית כזאת, מי שמזהה שישים קישור. תודה ?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי Tell him that I loved him~, על תשובה לשאלה "האם מותר לתת לכלב לאכול קליפות של מלפפונים, גזרים, בצל, כרוב.. ויש עוד פירות וירקות וקליפות שאבור לכלבים? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי omerbarno, על תשובה לשאלה "גודל איבר המין שלי הוא: במצב רגיל 2.5-3 ס"מ גודל איבר המין שלי במצב זיקפתי הוא 5.5-6 ס"מ אני בן 11.5. האם האיבר מין שלי קטן ביחס לגיל ואם כן, אז האם זה ישפיע על גודלו בעתיד?! אני מאוד מודאג אני מקווה שתעזרו לי!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, ב 15/8 אנחנו יוצאים המשפחה ליום כייףבימית 200 ועשיו חודש שעבר קיבלתי מחזור בפעם הראשונה (15/7) עכשיו יש סיכוי ואני יקבל שוב?!? ואם אני יקבל טמפון יעזור לי?! כיאלו זה פארק מים וזה זה לא יפול לי? ואיך משתמשים בזה בכלל?!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, האם זה נורמאלי שהשפתיים של הפות שלי לא שוות? האחת ארוכה יותר וקצת מנופחת והשנייה קצרה ודקה יותר.. מה לעשות במקרה כזה? האם צריך ללכת לגיניקולג כדי לבדוק? מאיזה גיל בכלל הולכים לגיניקולוג? אני רק בת 15.. אני יתבייש ללכת גם.. תודה על העזרה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 12 ו3 חודשים אני שוקל 47 ואני 153 סנטימטר איך אני יכולה להרזות 5 קילו? אני לא מצליחה להרזות ואני מתייאשת:- (?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר שמות של בשמים טובים? (לא יותר מידי מתוקים אבל גם לא כאלה שמריחים כמו אקונומיקה... אם הבנתם ) תודה!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי חן שמש D:, על תשובה לשאלה "אני נוסעת לאילת עוד שבוע עם האקס שלי שהיינו 9 חודשים ביחד, כי ההורים שלנו חברים, הוא מרגיש אלי משהו והוא מקנא לי, ואני לא יכולה להיות איתו לבד כי אז יש הרגשה מוזרה כזאת, ותמיד שאני מכירה מישהו הוא אומר לו שאנחנו חברים, דיברתי איתו מלא פעמים והוא לא מבין..?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אמא שלי אמרה לי או שנלך לטיול בירושלים או ללונה פארק למה ללכת? (אני לא מצליחה להחליט) תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי אנונימית♥, על תשובה לשאלה "כל החברות שלי קנו תיקים חדשים יפים של בנות ואמא שלי אמרה לי שהיא לא מסכימה (קניתי תיק חדש שנה שעברה.). תיכננתי ללכת לקניון ולקנות תיק לא יקר משהו בסביבות עד ה-80 שקל בבקשה תעזרו לי אני בת 15 ואני רוצה תיק כזה ורוד יפה זרוק איפו אני יכולה לקנות במחיר כזה??"
פרח ניתן לדרדסית (-; על ידי יוסי הקטן, על תשובה לשאלה "הכרתי בחורה מהפייסבוק הייתה נראית סבבה. דברנו בסקייפ אחלה בחורה הכרנו 3 חודשים ובסוף נפגשנו והתאכזבתי. כי היה גבוהה ממני ב-13 סנטימטר היא רוצהלהמשיך בקשר אני בוכה על ש-3 חדשים בניתי עליה באמת לב זהב יש לה