אנשים שנתנו פרחים לטלי~
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גרועה בתנך, מישהו יכול להסביר לי מה הקטע של מגילת איכה? (איכה ה') מה הפואנטה? לא הבנתי כלום?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי היתה חולת סרטן הלימפה, עשתה כימו ויצאה מזה עדיין במעקבים, אני גר לבד 7 חודשים ומידי פעם מצלצל אליה, היא לא איכפת לה ממני מאז שאני עצמאי השאלה האם זה תופעות לוואי של הטיפולים שהיו?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יש לי מאנצ' לאנטריקוט (בת), על תשובה לשאלה "מה זה דילול עובר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מושלם שכזה, על תשובה לשאלה "לימודים באוניברסיטה הפתוחה - מה הם היתרונות והחסרונות בללמוד באוניברסיטה הפתוחה? מה הם תנאי הקבלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יש לי גזים אחרי אכילת קרונפלקס? זה לכולם ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהו נגע בסכין או בחפץ עם מגבון, המשטרה יכולה למצוא הוכחה שזה, או שזה הוא נגע, או שהמגבון מעלים את הטביעת אצבעות? ואם הוא נגע עם היד וניגב עם מגבון הטביעות אצבע יישארו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אשמח להמלצה על מקום לעשות ביטוח רכב חובה בירושלים. ואפשר לשלם בתשלומים. או תשלום אחד? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה ישראל מאויימת מהפלסטינאים? וההפך? (זה לעבודה) תודה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם שיניתי כתובת במשרד הפנים בת. ז, האם זה אומר שהכתובת הזו היא הכתובת הרשמית שתופיע במרשם האוכלוסין כאשר גוף מסוים ידרוש כתובת זו כגון ביטוח לאומי וכו'? אני רוצה שיפסיקו לשלוח מכתבים לכתובת הוריי בה גרתי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי בת 30 ועדין מנוהלת על ידי ההורים, אומרים לה מתי לחזור הביתה, מתקשרים, היא צריכה לבקש מהם אישור לעשות דברים כמו ילדה קטנה, זה נורמלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הענקת אות קין בתנ"ך - מדוע העניק השם את אות הקין? מה מסמל אות הקין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנשים! שכחתי שיש צום וציחצחתי שיניים. מה אני יכולה לעשות? זה פעם ראשונה - בת 12?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לבוש מיוחד שבו אנשים שעוברים ניתוח צריכים ללבוש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ילד -_-, על תשובה לשאלה "לפי חוק העונשין סעיף 34: לא ישא אדם באחריות פלילית... ואולם, אין אדם פועל תוך הגנה עצמית מקום שהביא בהתנהגותו הפסולה לתקיפה תוך שהוא צופה מראש את אפשרות התפתחות הדברים. אשמח להסבר מהמילה ואולם ועד הסוף, המילה שתיסבכה אותי היא *מקום*. אשמח להסבר.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""אל תרבה שיחה עם אישה" מה הפירוש? מה דעתכם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר: SIZE: approx.15"tall זה גדול??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מאיה44, על תשובה לשאלה "מי שבאמת יענה לי על אני אומרת מראש מלא תודהי ש פעמים שממקרים מסוימים באה לי הרגשה כזאת מגעילה שמשתלטת שאני לא שווה שאני אפס. שאני פחות מכולם. שלא רוצים להיות בחברתי. ושתבינו שזה ממש לא נכון זה פשוט קורה לי ממקרים מסוימים, איך לדעת לעצור את ההרגשה שהיא באה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים שמישהו מנסה למשוך תשומת לב? מילה כזו שנשמעת כמו פרימיטיבי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מלי מלי מלי, על תשובה לשאלה "האם ישנה איזו שהיא סגולה/ברכה/תפילה. אבל ממש חזקה להפלת אוייבים ושונאים? אבל שזה יהיה בדוק בטוח ומנוסה. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים שלי רוצים להעביר אותי לחדר קטן מהחדר שיש לי עכשיו, אבל יותר מפריע לי שאחרי שכבר סידרתי צבעתי וניקיתי את החדר בעצמי הם רוצים להעביר אותי לחדר של אח שלי ואני אצטרך לעשות את זה מהתחלה, למישהו יש פיתרון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מבוגר נכנס בי עם רכב, פצע אותי ברגל ולא רצה לתת לי פרטים, אמרתי לו תהביאי לי כסף עכשיו עם לא אני מזמין משטרה, מרגיש כיאלו גנבתי ממנו כסף למרות שהוא נכנס בי ברגל במדרכה, זה מעשה רע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ספר יהושע- האם לדעתכם צריך ללמד את פרקי כיבוש ישראל בבית הספר? בפרקים האלו מראים את בני ישראל ויהושע הורגים את כל האנשים שהיו לפניהם בארץ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה יש שאלות שכתוב שאלת נוער ויש שאלות שכתוב עליהן שאלה לגולשים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה פירוש הביטוי התבוששו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי #Purpelcat, על תשובה לשאלה "מה 'שולים'??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים של חברה שלי בים המלח והיא נוסעת היום אליהם והיא ביקשה ממני 100 שקל וכולם קראו לי פראיירית בגלל זה היא אמרה, שהיא תחזיר מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אין בורא לעולם, אז למה רוב האנשים שבעולם (בלי קשר ליהודי מוסלמי נוצרי או כל דת אחרת ) רוב האנשים גם כאילה שהם לא דתיים הם כן מאמינים? בבקשה תשובה נקיה. בלי להתחיל להתעצבן אחד על השני. רק תשובה ענינית. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יהושע פרק ו'- איך התמונה משקפת את הטענה שנפילת חומת יריחו הייתה באמצעות נס אלוהי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤I am the one, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את הסיפור של ירובעם? אם כן אז הוא יכול לעזור לי? מהי עמדתו של המספר המקראי לגביי הפעולות של ירובעם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית מיואשת , על תשובה לשאלה "עזרה בבקשה. התחלתי לעבוד במלצרות היום הראשון היה סבבה אבל אני כל הזמן בלחץ אולי אני יפיל איך אני יסתדר איך אפשר להירגע לפני כל אירוע לא לחשוב על הדברים האלה ולהיות קצת יותר קלילה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה קשה לחברה לתת הזדמנות שנייה לאסיר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני תכף הולכת לכותל מותר ללבוש ג'ינס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי pen pineapple apple pen, על תשובה לשאלה "יש ילדה שיושבת לידי שבאה כל יום בחצאיות מיני ואיכשהו עוד לא רשמו לה כלום ( חדשה) אבל זה ממש לא נעים לי כי כשאני יושבת לידה אז כאילו זה לא נעים כי זה לפעמים ממש באורך של מיני שורט וזה קצת דוחה אותי. מה אפשר לעשות.? אל תתנפלו פשוט תגידו את דעתכם,?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "משהו מצא פעם חולצה של levis (חיקוי כמובן) לבנה בעלי אקספרס ויכול לשלוח לי קישור בבקשה? תודה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ד...ד..דני, על תשובה לשאלה "נמלים נמלים, הם בכל מקום. נכנסים למקלדת, למכנסיים וגם לשיעורים, מנופפים לשלום מהאורז ושוחים במרק. מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שלמה02, על תשובה לשאלה "שימוש בפייסבוק אצל דתיים - למה אצל אנשים מבוגרים ובעיקר דתיים נחשב מי שיש לו פייסבוק והוא פעיל בו כדבר מגונה ומושפל...??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר המשפט כל פעם שאומרים לי שאני כוכב אני מאדים ובצדק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יש לי מאנצ' לאנטריקוט (בת), על תשובה לשאלה "מה היה המקום הראשון שבני ישראל חנו בו בכיבוש יריחו, גלגל או מצפה? תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי moki, על תשובה לשאלה "בבקשה לא להתעלם זה ממש חשוב// שמואל א'. אני חייב לפרש משפטים בתנך כל לחיי ואתה לשלום. והייתה נפש אדוני צרורה בצרור לשפוך דם נקי היום רבו העבדים המתפרצים. אפילו אם מישהו יודע אחד אז תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאדם שאינו מאמין בתורה אך מאמין באלוהים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי lonleygirl2, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שלפעמים היא נחמדה ולפעמים היא ממש ביטצית, ואם אני לא אהיה איתה אני אהיה לבד. ולנסות להגיד לה לא עוזר איך לגרום להתקרב אליה בלי שהיא תהיה מגעילה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר הביטוי שאנשים לפעמים אומרים "מדינת משטרה"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי the heart wants what it want, על תשובה לשאלה "תקשיבו אני קיבלתי עבודה להכין שיעור על מישהי או מההיסטוריה או מעכשיו שתרמה עם האישיות שלה לעולם. זאת צריכה להיות מישהי יהודייה, שתרמה לעולם ושזאת לא תהיה שחקנית או זמרת. למישהו יש רעיונות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי billy talent, על תשובה לשאלה "אהלן אמא של החברה הכי טובה שלי היא כמו אמא שניה בשבילי, החברה התגייסה והרבה זמן לא הייתי עם האמא בקשר, אבל אני רוצה לקנות לה מתנה לחג. יש רעיונות? תודה וחג שמח :)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי love is for free, על תשובה לשאלה "לא משנה כמה פעמים אני מנקה את השולחן בחדר, אחרי יומיים הוא כולו מלא באבק. מה אני יכולה לעשות כדי להיפטר מהאבק בלי להצטרך לנקות אותו כל יום? יש לי דברים על השולחן אז זה בלגן לנקות אותו?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סליחה אבל אשמח לתשובה נורמלית ולא צינית אם זה כל כך הרבה לבקש בכלל.. מי מוציא שדים מגוף האדם? אני חייבת לדעת. איך מוציאים אותם מהגוף? אשמח לכתובת של מישהו או משהו.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה בוהמה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני משועמם!!, על תשובה לשאלה "רק למי שמבין... מותר לתינוק בית רבן לומר קדיש גם אם אין בר מצווה אחר שאומר? (קדיש יתום)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי צ'יפסית ^-^, על תשובה לשאלה "צלם אלוהים נאמר כנגד השכל המנהיג את הנפש, כי השכל הוא כביכול האל של הגוף והגוף נושא אותו כעין תבנית אלוהית". איך אפשר לפרש את זה במילים שלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כבר עייפה נפשית מהכל אין לי כוח לכלום, לא בא לי על אף אחד. אני רוצה פשוט לשכב ולא לעשות כלום, וחסרה לי קצת התייחסות ותשומת לב מהאנשים שקרובים עלי. אני רוצה לפרוק ולהתייעץ ולבכות ושיעודדו אותי כי אני לא יכולה יותר לשמור בבטן. אוף מה לעשות?:(?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אח של כולם, על תשובה לשאלה "האם יש דבר כזה דתיים צימחונים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקטע של המשפט האיש שלא ידע פחד מימיו והיופי לא בגד בו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אסור לעשות המתת חסד? למה לתת לבן אדם להישאר בתור צמח??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הקשר בין שופר ליובל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Buzz lightyear, על תשובה לשאלה ""שנה טובה לכל עמל בניר וגם במלט" מה זה בניר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הזמן רבים איתי פה בגלל הדעות שלי ואני לוקחת את זה אישית ובוכה, גם שאני מנסה להימנע מריבים זה תמיד מגיע למצב הזה ואחר כך אני שומרת טינה לאותם אנשים (אם זה לא מאנונימי) וחושבת על זה כל היום, זה קורה לעוד מישהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר הכי נוראי וגם הכי פחות נוראי שהמחנכת שלי תעשה אם אני אגיד לה שלא טוב לי בבית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יוניקורן חמדמד, על תשובה לשאלה "הביאו לנו עכשיו משימה בתנ"ך מי כתב את ספר - תורה, נביאים, כתובים? פליז אני מתה פה חרשתי על כל האינטרנט ולא מצאתי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "העבר עדיין מתקיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אכילת חיות טמאות - החיות הטמאות לעתיד לבוא יהיו מותרות או שהן תשארנה אסורות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה פסיכיאטר עושה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה בדרך כלל עושים בשיעור נהיגה ראשון? אני לחוץ ואני לא יודע למה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי פשוט להתייעץ, על תשובה לשאלה "אם הבעל מתערבת בחשבון הבנק שלנו - לפני החתונה חמותי ניהלה לבעלי את החשבון ועכשיו אני. ראיתי שם הרבה הורדות והלוואה שהיא לקחה ובעלי אמר שהיא כל חודש מכניסה, אבל ראיתי רק הכנסה אחת, ומאז שבעלי אמר לה שאני אמרתי לו, היא מתנהגת אליי מוזר, אני דואגת לעתידנו, מה עושים במצב כזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי #❤❤, על תשובה לשאלה "מה זה קאמבק?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה ""שוב נתחיל מחדש, שכולם מתחילים החורש, האוסף, המשורר, העלים הנופלים עם הרוח, פניני הטללים והגל החוזר אל חופיו התלולים" מה אתם חושבים שהנושא של הבית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גרד בכל הגוף - היי, אני סובלת לאחרונה מגרד עז בכל הגוף.. ללא סיבה ככ. אין לי פריחה, אני שומרת על היגיינה.. אך כל הגוף מגרד לי.. ממה זה יכול להיות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שם נוסף לראש השנה? מדוע נקרא כך? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מיום ראשון אני בקושי אוכלת משהו וכשאני אוכלת עכשיו אפילו משהו ממש קטן יש לי כאבי בטן מטורפים ואנלא מצליחה לעשות שירותים.. ישמצב שהרסתי לי תמערכות כבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עושים באשפוז פסיכאטרי? מה יעשו לי שם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו רגע.. השכר מינימום עלה לפני כמה זמן לא? היה 25 עכשיו 27 לא?.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לדעת אם זו אובססיה או אהבה? יש מישהו ואני פוחדת שזו אובססיה כי אם נהיה ביחד אז ירד לי ממנו וממש לא באלי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤Grey's anatomy❤, על תשובה לשאלה "מה אומרים הביטוים עקב בצד אגודל, קל רגליים, מכלכל צעדי ורגליים כבדות תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פליז שמישהו יעשה לי קצת סדר בבלגן, אומרים שיש עשרת תשובה לפני כיפור שזה מא' בתשרי עד י' בתשרי. אז איך יש סליחות מיום ראשון אם אנחנו עדין בחודש אלול? או שזה 2 דברים שונים הסליחות והעשרה ימי תשובה.. (?) פליז עזרה חח?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יתחיל להיות יותר קר? גשם או משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שקדי מרק, על תשובה לשאלה "הפעלתי מכונת כביסה אבל היא לא נסחטה לי משום מה, על מה אני אלחץ כדי שרק יסחט לי? בלי שאר הפעולות של המכונה תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הצלתי חתול גור שהיה בכביש, בהתחלה לא ראיתי את החתול ופתאום בא רכב גדול ועקף את החתול במזל ואז החתול התחיל לבכות אז רצתי מהר ובאו עוד 3 מכוניות ולא ראו את החתול אז רצתי מהר לכביש והחתול הספיק לברוח:) וואו זאת הרגשה כל כך טובה, מה אתם אומרים? אין לי למי לספר?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה לעשות עכשיו שיחה ממש חשובה יש למישו עיצות איך להישמע עם ביטחון עצמי? ולא מישהי שלא בטוחה בעצמה זה ממש חשוב לי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי שמישהו נפטר, אחרי יומיים מעבירים אותו ל בית קברות? ואחרי כמה זמן מתחיל שבעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהי מתנה סמלית - מה זה אומר שאומרים "תקני לו מתנה סמלית"? סמלית זה מתנה קטנה? מה זה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מודה לה', על תשובה לשאלה "בצק להכנת סמבוסק - איזה סוג של בצק מוכן קנוי, מתאים להכנת סמבוסק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הנחיה לבית כנסת בכיפור - אני צם בכיפורים, אך איני נוהג ללכת לבית כנסת, אני רוצה ללכת לבית כנסת בכיפור, מה אני צריך להביא איתי ואיך זה הולך, אפשר הסבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מה היה התנאי חייהם של העבדים במצריים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני יוצאת חודש ע"פ מישהו נפגשנו 5 פעמים, הוא עובד מלא ולטענתו הלחץ ירד עוד מעט.. הבעיה שהקטע של הודעות בוקר/ערב לא שולח כלום ואם אני שולחת לא נכנס להודעה אבל מחובר שעות לווצאפ דיברתי איתו על זה ואמר שאני מלחיצה אותו מה להבין מזה? לא בא לי פשוט לזרום?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שכיבכול מצהירה. היא צריכה ללכת עם בגדים ארוכים וכאלה? מה זאת אומרת בכלל להצהיר כאילו מה זה אומר שאני בישיבות כל החיים שלי? - זה רק גברים בישיבות לא? כאילו מה זאת אומרת להצהיר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "על מה מראה החיבוק - אני יוצאת עם מישהו בערך חודש, בפעם האחרונה שיצאנו הוא נתן לי חיבוק חזק ואמר לי, זהו את שלי! האם אני צריכה להיזהר, זה לא מוקדם מידי? זה מראה על משהו? יש לי חששות, אולי הוא קנאי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 20 ואני שונאת בדיחות מיניות, מועדונים ולשתות, אני מחפשת חבר לחתונה ולא סטוץ ומזמוזים, אני שונאת סלפי ואינסטגרם ואני ממש לא ילדותית או מוזרה. למה אנשים לא מסוגלים לקבל את השונה? מה אכפת לכם מחיים של אחרים?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה העדה של הזמר אודי דוידי, חשבתי תמיד שהוא תימני ועכשיו הכרתי מישהו ששם משפחתו דוידי והוא אמר שדוידי זה פרסי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסיבה לקשיי נשימה כתוצאה מעישון - היי, ממה נהיים קשיי הנשימה בעישון סיגריות? בגלל הניקוטין או בגלל התערובת עצמה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ילד מרגיש אם הגננת אומרת לו: אתה לא ילד טוב"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נתי אברהמי, על תשובה לשאלה "בית מקולל - לא יודע איך להגיד את זה ולא יודע כמה יענו כי קצת מאוחר, אבל אני חושב שיש לנו קללה בבית, הגענו לדירה הזאת לפני 10 שנים והמשפחה שלי ממש התפצלה, מי שנישאר בבית שרוי במחלוקת יום יומית שהולכת וגוברת מיום ליום, חייב איזה רב לעשות תיקון, המלצות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סדר קידוש היום - עד איזה שעה מותר לקדש את הקידוש של שבת בבוקר? (לא ערב שבת)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בדיקת אולטראסונד ברחם (לבדוק איחור של מחזור) איפה עושים את זה? בבטן מתחת לחזייה או בפופיק? או בלמטה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רוצה להיות אסרטיבית יותר - יש עצות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחר זה ט'ו באב? מה התאריך העברי היום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי ט"ו באב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי מכאן נאמן כלשהו? אני פשוט חייבת לשאול ואין לי מושג איך לחפש אתכם.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אלי אקספרס אתר אמין? הזמנתם פעם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Shawn mendess ❤, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאמא שלי לא מדברת איתי? היא כועסת עלי כי לא שטפתי כלים ביום שלי.. כי התעצבנתי שלאחים שלי היא מוותרת שיש הרבה כלים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ובעלי כבר ביחד 9 שנים מתוכם 3 שנים נשואים. אני יודעת שהוא אוהב אותי מאוד ושאני כל עולמו אבל הרבה פעמים הוא פוגע בי מבלי להרגיש, אני מרגישה שהוא לא מתחשב בי, לפעמים צועק ומדבר איתי בצורה מאוד לא מקובלת ואני לא יודעת מה לעשות!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הסדר הנכון? מי פנים, חלב פנים, קרם פנים, איפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לצורך הזמנה באיביי, כיצד כותבים באנגלית סדין למיטה וחצי. הלכתי שם לאיבוד כשחיפשתי סדינים. תודה מראש.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Doctor Horrible , על תשובה לשאלה "אני מטגנת משהו, והשמן נשפריץ לכל מקום ברמה שקשה להתקרב למחבת. איך לגרום לשמן להשפריץ פחות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הגיית מילה - איך הוגים את המילה "תפוג" לדוגמא האחריות תפוג בעוד שנה מעכשיו. והאם אפשר לומר, עוד חודש האחריות של המחשב פגה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מגדירה את עצמי כאדם אגואיסט ואני מרגישה שאני גם לא אכפתית ואני ממש רוצה לשנות את זה מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יצירת קשר עם רון חולדאי - איך אפשר ליצור קשר עם רון חולדאי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עצירות, אם אכניס נר לתח* מה יקרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תאריך תשעה באב ובין המצרים - מתי יוצא תשעה באב/בין המיצרים? באיזה תאריך ושעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי נגמר תשעה באב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו קייס? - מה זה קייס? (יש לי קייס).?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לדבר לאלוהים? אני לא מתכוונת ברצינות לדבר איתו ושהוא יענה לי פשוט לשפוך את הלב אני לא יודעת איך לעשות את זה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חמצן, על תשובה לשאלה "הילדים מהכיתה שלי מקללים אותי ברשתות חברתיות ואנשים אחרים גם מצטרפים אליהם, ויש להם קבוצה בפיס "שונאים את תמר האוטיסטית", ואני באמת אוטיסטית מאובחנת. בא לי להתאבד פשוט בא לי להתאבד! מתי זה יגמר כבר? 11 שנים של התעללות! וזה כולל את הגן! מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I love bad bitches, על תשובה לשאלה "כמה אבקת כביסה ואיזה טמפרטורה צריך לשים למצעים? פעם עשיתי ושכחתי חח, תודה לעוזרים:?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים כשאהיה או שאהיה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן אפשר לקחת דקסמול היום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הזמן היו אומרים "מאמין ב-ה'" נכון? אם אומרים שיש הוכחות לזה ש-ה' קיים אז למה עדיין קוראים לזה אמונה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן זה טיסה מישראל לפריז?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נאמן, שחרר את ראבי, על תשובה לשאלה "סליחה על השאלה המטומטמת אבל אם אני רוצה לפתוח בורג אני מסובב לימין או לשמאל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ניתוח קיצור קיבה- האם תקופה מסויימת לאחר הניתוח משמינים שוב או שהקיבה מצטמקת ולא גודלת יותר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עם חבר שלי בבית מלון הוא עכשיו נכנס להתקלח. רוב היום הוא קצת אדיש אליי, לדוגמה רציתי שיפנק אותי הוא לא עושה את זה מעצמו אני צריכה לבקש. יש מצב שירד לו ממני? ואני גם היוזמת ביחסי מין לפי מה שאני מרגישה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Mrs. O'brien ❤, על תשובה לשאלה "למה צריך מזוזה בכניסה לחדר ולבית? מאמינים/דתיים לא יוכלו להכנס למקום בלי מזוזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פעם עמותת "דלת פתוחה"ברמלה הייתה נמצאת ברחוב הוורדים 17, סמוך לחטיבה נווה יהונתן. ואמרו לי שהם עברו משם. מישהו מהאזור או מהעיר שיודע איפה הם נמצאים כרגע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך זה שכמעט בכל בית שיש בו ילדים קטנים יש בו בלגן? ובדרך כלל בגני ילדים אין בלגן ויש שם הרבה יתר ילדים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה לדבר עם רב באשקלון מתפוצצת בפנים מישהו מכיר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באמת קיים דבר כזה מלאך שומר? ששומר עלינו מהשמים אתם מאמינים בזה? יש דבר כזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אופטלגין הוא מעלים את הכאב או שהוא פשוט "מסתיר" את הכאב אבל הוא עדיין נמצא שם ואנחנו לא מרגישים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבי היקר ז"ל נפטר לפני ארבע ימים איזה ברכות אומרים לעלוי נשמתו בבקשה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Black Goku(פרש...), על תשובה לשאלה "נחלת יהודה מערב קרוב לראשון לציון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי *minnie mouse*, על תשובה לשאלה "מה זה דואר רשום? מה ההבדל בין דואר רשום לרגיל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה בסדר שזה מגעיל אותי לא*נן או שאני מוזרה? (14)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מקום לפגישה ראשונה - האם פגישה ראשונה שבחור לא רוצה להגיע עד אלי אלה הוא רוצה להפגש, באמצע הדרך האם מעיד על אדם רציני? תמיד אני יודעת שגבר צריך לבוא לא הבחורה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שורף לי ממש בפיפי סוג של דלקת בדרכי השתן, אם אני אשתה עכשיו מלא מיץ חמוציות זה יעזור במהלך היום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה בית אבות לחודש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי משתמש ותיק, על תשובה לשאלה "המעסיק שלי לא משלם לי על שעות נוספות-במקום לשלם שלי 125% על ימים שאני עובד מעל 9 שעות הוא מקזז לי את השעות עם ימים שעבדי פחות שעות ופשוט משלם לי עליהם כשעות רגילות. זה חוקי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה דונאלד טראמפ עשה שכולם שונאים אותו, ומה הילרי עשתה שלא אוהבים אותה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני אוהבת דם אוהבת לראות דם ואוהבת את הצבע אדום כי הוא מזכיר דם. יש לי בעיה?-_- יש לזה שם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו אחד מהסיכונים שיש לחילות זה שחס וחלילה יכולים לחטוף אותם ערבים ואז כאילו מה קורה במצב כזה כי לא ניראה לי שפשוט ככה סתם יחזיקו אותם שם בלי לעשות להם דברים... אז מה קורה במצב כזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היא אמרה לי אני אהיה בפרונט למה היא. התכוונה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה מזיעים בכפות ידיים והרגליים? כשלא בלחץ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, איזה שירי רקע יש לכם להמליץ בשביל הבר מצווה של אח שלי? (אנחנו דתיים), אני צריכה הרבה שירים שיתנגנו ברקע בזמן שאנשים נפגשים, מצטלמים ומדברים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גלי, על תשובה לשאלה "השקיית גינה - יש לנו גינה קטנה במרפסת, דומה לתמונה בקישור המצורף. כמה פעמים בשבוע כדאי להשקות אותה ולמשך כמה זמן כל פעם? יש מערכת השקייה עם ממטרות קטנות. תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התפטרתי מעבודת משק בית. עבדתי שם כ4 שנים. בעלת הבית היתה אישה לא נוחה, מידי פעם צועקת וכו.. לכן החלטתי להתפטר. האם מגיע לי פיצויי פיטורין למרות שהתפטרתי מיוזמתי? האם הפיצויים קשורים לפנסיה? זה ממש דחוף.. תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון בחופה עצמה, החתן שם לכלה את הטבעת נישואין באצבע רק בחצי אצבע? אז מתי מעבירים אותה לקמיצה ומי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אילו סוגי תמימות יש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום הייתי עם חברות בקניון ורק אני ועוד חברה היינו רעבות, שאר הבנות הזמינו לשתות. אמרנו שנזמין אוכל ואז מי שרצתה לאכול לא הזמינה. התעצבנתי עליה כי בגללה הלכנו לאכול ובסוף היא לא הזמינה.. אני מרגישה די רע עם עצמי.. מה אתם חושבים? ולא היה נעים גם לקום משם..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חומר חיטוי לשיש אבן קיסר - איזה חומר חיטוי וניקוי מתאים לשיש בצבע חום של אבן קיסר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מותר לעשות או מה אסור לעשות, כדי לשמור על חייך? האם ישנם גבולות מוסכמים או שכל איד קובע את הגבולות שלו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי אחות קטנה בת 8 (אני בת עוד מעט 15).. עכשיו.. היא כל הזמן מנסה לחקות אותי בדברים שאני עושה ומנסה להיות בדיוק אני וזה מרגיז אותי.. היא חושבת שמה שמותר לי מותר לה. מה לעשןת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מודה לה', על תשובה לשאלה "אין סבון ידיים בשירותים שבגני הילדים - מדוע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי קערות חדשות שקניתי לכיבוס וסלסלות לאחסון וקולבים, ואבקת כביסה, הבעיה שהעבירו עליהם דברים ממש מלוכלכים הסלסלות ואבקת הכביסה מונחים מעל הקערות, האבקה בשקית ויש לי קולבים שהיו על הארון אבל ג'וק טייל שם מה לעשות כדי שאוכל להשתמש בהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה קצת בעייתית.. עוד מעט יש מיסבת רחוב וגם בים והכל אני בן 17 ורוצה לנסות להתחיל עם בנות במציאות ולא בטלפון.. צבע העור שלי לבן ואני לא כזה רזה במיוחד.. איך להתגבר על זה ושבנות ידברו איתי? אני חושב שבגלל זה הן ישר פוסלות ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Bear. In the air, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריך עזרה בתשחץ שאני תקוע בו רצח.. אני כבר חושב שהתשחץ פשוט שגוי.. אבל הנה ניסיון אחרון לפתור. אני צריך תשובות ל- 1. "קוץ" בשתי אותיות ("צן" לא מסתדר) 2. "מפני" בשתי אותיות (אמור להסתיים ביוד). 3. אני מצרף תמונה. מי זו? תודה לכל העונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הציור של המונה ליזה - למה ציירו את האישה הזאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניית זוגיות - מישהו מכיר אתר שאפשר דרכו לקנות אישה או זוגיות? אני בן 22 ואין לי קשרים עם נשים, אני סובל מחרדה חברתית. היו לי ידידות וחברים אבל ניתקתי קשר מתוך בחירה. אני מעדיף קשר עם מישהי מאשר חברים וידידות.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאכול מעט מכל דבר - אומרים שהכי בריא לאכול קצת מכל דבר, לאכול במתינות, מה הכוונה קצת מכל דבר, כמה לחם לאכול ביום? מהי הכמות שצריך לאכול מכל מאכל? אני בת 24 שוקלת 63, 1.61מטר גובה, אפשר דוגמא לתפריט של לאכול קצת מכל דבר.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I NEED COFFEE , על תשובה לשאלה "מאיזה איזור זה הקידומת 072??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי M. Krabs, על תשובה לשאלה "תנו יתרונות וחסרונות בלהיות צנועה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההבדל בין ביקיני לבגד ים ברזילאי - מהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Mahts, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין נגד לכנגד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לאבלי פור אבר;), על תשובה לשאלה "איך להתקרב למישהו כמה שיותר ולהראות לו עניין, אבל שלא יראה מוגזם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ~Pika~, על תשובה לשאלה "למה אנשים שונאים את הערבים? הרי זו לא אשמתם שקמים קבוצות של מחבלים ביניהם.. אני אישית שונאת את כל המחבלים ואת הטרוריסטים אבל לא את האנשים הערבים הרגילים שאין להם שום קשר למוות ורק חיים בשקט.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סוליקו(:, על תשובה לשאלה "תחושות בהנקה - אמהות, האם כשאתן מניקות יש לכן תחושה של הנאה והקלה (אולי מינית? זה מעורר?) כדי לדעת להשוות לגבר שגם אצלו יש צורך לפרוק את הזרע בדומה לחלב אם שהצטבר? (מתוך הפתגם "יותר משהתינוק רוצה לינוק- האם רוצה להניק") תודה מראש?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמא נוגעת לי בדברים - אני מתייאשת, מה עושים אני עוד מעט בת 30 ואימא שלי נוגעת לי בכל דבר, אני מתחרפנת מה גם שהיא אישה לא הגיינית היא מורקנת פח של שירותים עליה עם הידיים ואח" כ נוגעת לי בדברים נמאס לי אני נגעלת מהכל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חולצת בסיס שחורה שכתוב עליה כביסה ביד, כיבסתי אותה כבר במכונה 30 מעלות השאלה אם אפשרי על 40 מעלות היא ממש סירחון, עבדתי איתה בניקיון הדביקו לי סמרטוט מלוכלך עליה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יש לי מאנצ' לאנטריקוט (בת), על תשובה לשאלה "לפי היהדות, יש גן עדן וגיהנום או אין? אני שואלת מלא אנשים וכל אחד עונה לי תשובה אחרת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הקשר בין הרכבת משקפי שמש לביטחון העצמי - האם אנשים שמרכיבים משקפי שמש אטומים הם אנשים בעלי ביטחון עצמי נמוך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא עומדת בהתחייבותי לקרוא תהילים - התחייבתי (לעצמי), לקרוא כמה ספרי תהילים וכל פעם משהו אחר תוקע את זה, אני מתחילה ואז שוכחת איפה הייתי או שצץ משהו אחר, אני מתקשה לסיים כבר כמה שנים זה נסחב, אני מפחדת שאני עשיתי סוג של נדר כשהתחייבתי יש דרך לבטל את זה, אולי התרת נדרים וכדומה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה התעלמם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שקדי מרק, על תשובה לשאלה "יכולה להיות ערביה בשם שרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה פרוש המילה כוף??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נזקים מלשון הרע - מהם הנזקים שלשון הרע יכול לגרום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לתת לילדים לצפות בחדשות - האם לתת לילדים לצפות בחדשות? יש לי 2 ילדים בגילאים 4+6. האם לתת להם לצפות בערב בחדשות? אני לא רוצה שהם יגדלו בתחושה שהעולם זה פרחים, ליצנים וקשת בענן. שידעו שיש גם רצח, אונס ודברים אחרים. שלא יגדלו ויאכלו כאפה של החיים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי אח כל הזמן עושה גרפסים ונודים וזה ממש מעצבן אותי שבא לי לתת לו מכות, זה פשוט מגעיל, זה בכוונה או בעיה כלשהי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עצבות על מעשה שהזיק לי - עשיתי דבר שמאוד הזיק לי וגם גורם לי בושות. זה היה לגמרי באשמתי, לא חשבתי שזה יגמר ככה. כל פעם שאני נזכרת בזה אני מייסרת את עצמי על השטות שעשיתי ונכנסת לעצבות כבדה מהתוצאות של המעשה. איך להצליח להשתחרר מזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ...., על תשובה לשאלה "למה זאת מצווה לשים חצאית לדתיות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי התלבטות איזה חיפוי קיר לשים בחדר שינה - חיפוי קיר של דקור סטאר העשוי מפולימר ושמים על קיר אחד בחדר השינה או טפט.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברים שלושה חודשים. נפרדנו פעם אחת וחזרנו. *הוא 'לא רוצה' להיפגש- תירוצים לדעתי.. תירוצי מבחנים... וכדומה. *אם אני עוברת בית ספר, אנחנו נפרדים. נקרלי אני בשבילו חברה לבית ספר. הוא עדיין אוהב אותי? להיפרד? זה שווה את זה? (אנחנו מדברים 5 שנים)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי The Space Between Us, על תשובה לשאלה "אני צריכה להתכונן למבחן בתנך ואשמח אם תעזרו לי, אשמח אם תכתבו תשובות מפורטות או תשלחו אתרים מועילים אז ככה: 1) מהם התפקידים והמשמעות של, עמוד ענן ועמוד האש? 2) מה הן ההוראות שה' נתן לעם ישראל ביציאת מצרים (בשאלה הזו צריך לפרט ולהסביר וזה..) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Playmaker1, על תשובה לשאלה "למה שוק רמלה סגור בימי חמישי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חורים קטנים בחולצה - יש לי 2 חולצות שיש בהן חורים קטנות זה בגלל המכונת כביסה? אם כן אפשר להחליש מהירות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת אם הוא אוהב אותי או לא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להתקרב ברמה של לסמוך זה על זו? מה לעשות? פעם היינו כאלה אבל רבנו והכל השתנה.. אני מתחילה מחדש כרגע, תנו לי טיפים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לב שבור של נשים - לא הבנתי מה הקטע בכל פעם שזוג נפרד אז רוב הגברים הם אלה שעוזבים את החברה שלהם? אני שמה לב כי הרבה בנות שבורות ועצובות כי חבר שלהן עזב אותן. למה זה ככה ואיך אפשר להיות בטוחה אם לי זה לא יקרה בעתיד? אני בת 21 רווקה ובתולה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הייתם עושים אם חבר שלכם היה לוקח טרמפים עם בנות בבסיס זה נורמלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש גן דתי, ויש שם ילדות שהולכות עם מכנסיים, הגננת צריכה לחייב את הילדות ללכת עם חצאית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מקשיב ומייעץ למי שצריך, על תשובה לשאלה "למה בהגדרות של תשבצים למשל, "גבר" מוגדר כ"תרנגול"? ונראה לי שזה גם ההיפך. ולמה "גברת" לא מוגדרת כ"תרנגולת"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי זה רבנו גרשום? מהן התקנות שתיקן? ומדוע תיקן תקנות שתיקן? דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בא לי1, על תשובה לשאלה "מה חושבות הבחורות - אומרים שבנות אוהבות מין יותר מגברים, אם כך מה באמת חושבת בחורה שעוברת ברחוב על גבר זר שחולף לצידה וניראה בעינה לא רע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה ניתן להשיג ספרים כגון - התנ"ך השטני, ספר הזוהר, וכדומה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן בתנך. וחברים שלי בכיתה אחרת אמרו שאחת השאלות תהיה- הבא 3 ראיות לכך שיעקב לקח את הבכורה מעשיו בצורה אכזרית. מישהו יודע מה התשובה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המנהל בעבודה לא מסכים לעובדים להסתובב עם בגדי העבודה מחוץ לעבודה - למה? יש פרסום של החברה כל החולצה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מידע על הר הבית - אם הר הבית היה חלק מבית המקדש, מה רוצים ממנו המוסלמים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עונש על לשון הרע לפי היהדות - האם בחטא לשון הרע נענש גם זה שדיברו עליו? אם כן, מדוע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול חזרתי מבית ספר וראיתי את שכן שלי שהוא בגיל של אח שלי בערך בן 6.. בכניסה לביניין אם אמא שלו מחכה למעלית ו אמא שלו החטיפה לו מכה או 2 בטוסיק.. הם עלו במעלית אנ העדפתי להשאר ולחכות למעלית אחר כך.. הייתי צריך להגיב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פירוש המילה "תהוני" - מה פירוש המילה תהוני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בדיקת הריון אצל גניקולוג - אם אני הולכת לגניקולוג לבדיקה רגילה, הוא יכול לעשות לי גם בדיקת הריון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זו שאלה היפותטית ומה זו שאלה רטורית. אשמח לדוגמאות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין הכנסת האורחים של אברהם לשל איוב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה העדה של אביבית בר זוהר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חב"ד, על תשובה לשאלה "אם הרבי מלובביץ' חי, אז למה קברו אותו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי LiVe, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה זה wardrobe trunk? ולא מגוגל כי לא הבנתי את הפירוש משם גם..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יורם שפטל במקום נתן זהבי - מי בעד להביא את יורם שפטל לרדיו 103 FM פעמיים בשבוע ב12 בצהריים במקום זהבי עצבנוני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתחילת שנה כתבתי על דפים את סיפור חיי על הכל מה שעבר עלי, אם זה בנים אם זה סיגריות ואם זה דברים שאסור לי, ואמא שלי מצאה היום את הפתקים והם אצלה. מה לעשות דחוף?!?! אני עומדת להתאבד, ביקשתי ממנה לא לקרוא והלכתי אפילו עד העבודה שלה וביקשתי אותם והיא אמרה לא?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים "כן" בערבית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסיבה שאנשים אוהבים את שי חי - אני שונא את שי חי. למה אוהבים אותו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברות שלי מתרחקות ממני וכל שאר הכיתה אני לא נהנית איתם... והייתי בקבוצה של ילדות מקובלות כאילו ועכשיו אני לבד. מה לעשות? אני לא הולכת לדבר איתן כי אין על מה, בחירה שלהן...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי michalh9, על תשובה לשאלה "יש לי עבודת עם ציון במחשבת ישראל ואני לא מצליחה לענות על השאלה הזו: -הביאו שני ערכים מוסריים המשותפים לתרבות היהודית ולתרבות הדמוקרטית. מהי החשיבות של הערכים האלה לקידומה של חברה מתוקנת? העבודה על החוק "לא תעמוד על דם רעך". עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אתה סוגד לי , על תשובה לשאלה "אילו מלכים שאינם מבני ישראל מסופר עליהם בתנ"ך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי .?.?, על תשובה לשאלה "מותר קופאין בדיאטה? קפה, נס קפה? כאילו לא בדיוק דיאטה.. יותר נכון ארוחות בריאות ומסודרות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 13 הוא בן 16 אני אוהבת אותו מאוד אבל, הוא רוצה שנתנשק וגם אני אבל אני מפחדת. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דוד שלי מת, גיליתי לפני שעה, אמא שלי צועקת עלי לנקות תבית לפני שבאים אנשים, ניקיתי בשעה כמה שיכולתי מנסה לא לבכות, היא חוזרת וצועקת עלי שוב, כולם מבואסים אני לא יודעת איך לנחם וזו פעם ראשונה שמישהו מת מהמשפחה שלי ואין לי איך להתמודד עם כל המצב, מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Fades, על תשובה לשאלה "אתם מפחדים מהמוות? אני לפעמים מסתכל על אנשים זקנים ולא מבין איך הם לא מתים מפחד.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשפר את מראה הפנים? אשמח אם תפרטו.. (בן )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אף פעם לא חסר למי שנותן :), על תשובה לשאלה "אוף אני במשבר אמוני אני לא יודעת אם יש או אין אלוהים, ומהי דת האמת וכל זה.. עזרה דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה מניע פרגמטי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מתפללת לבד, בקריאת שמע של שחרית אני אמורה להגיד " ברוך ה' המבורך. ברוך ה' המבורך לעולם ועד"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה אישה בתנך הייתה אופטימית? איפה רואים את זה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Sivantam16, על תשובה לשאלה "בבראשית במבול ה' מצווה על נח שיכניס לתיבה 7 חיות כשרות, זכר ונקבה, אבל אחרי 40 יום ו40 לילה נח שלח יונה ועורב כדי לבדוק מה מצב היבשה, אבל הם לא חיות כשרות איך זה קורה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤GamerGirl❤פורשת, על תשובה לשאלה "לא שמתי לב אבל אכלתי שוגי בצלחת בשרית (אנחנו לא דתיים או מסורתיים פשוט לא אוכלים בכלים לא כשרים) לי אין בעיה לאכול בצלחת לא כשרה אבל לאמא שלי זה חשוב, מה לעשות? לזרוק, או לשטוף ולהחזיר, אני לא רוצה לזרוק כי זה רק שוגי, אבל מצד שני לאמא שלי זה חשוב מאוד?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו בתחזית שהיום חם אבל אני קפואה למה? אני לובשת פיגמה מחממת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההבדל בין רגשות אשמה לרגשות אשם - מהו? זה אותו דבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא להתקלח כל יום - זה ממש מגעיל להתקלח יום כן יום לא? אני פשוט בדירה שכורה ועד שיתקינו לי מתג לדוד, אני צריכה להתקשר לבעלים שידליקו לי ולא נעים לי להתקשר כל הזמן..? מקווה שבקרוב יתקינו לי ולא תהיה לי בעיה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה דחופה בבקשה תענו מהם מנהגים יומ-יומיים שלהיהדות, הנצרות והאסלאם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הקראש שלי אמר לידיד שלי שאני מתנהגת מוזר לידו, כמו מטומטמת. אז הוא הציק לי פעמיים בבית ספר והייתי יבשה כזה והתעלמתי. זה יגרום לו לשלוח הודעה? או שעשיתי טעות? אני ממש אוהבת אותו וכאב לי שהוא אמר את זה לידיד שלי ; ( הוא ישלח הודעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נולדה לי אחיינית ואנחנו עושים אירוע, הזמנתי את חבר שלי ועוד שתי חברות, חבר שלי וחברה אחת גרים באותו איזור ואין לה איך ללכת אז הוא יקח ויחזיר אותה, ופתאום בא לי שרק הוא יבוא, אני מרגישה שהוא לא כזה יתלהב ממני שאני יהיה עם שמלה ואיפור והכל אם ככה.. מה אומרים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה תנו לי לפחות שלושה הסבים שעולים בדעתכם לגבי הצורך בנס של קריעת הירדן למרות שאפשר לעבור את הירדן במקומות יותר רדודים בלי נס! בבקשה! תודה! ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש הוכחות לכך שרומן זדורוב רצח את תאיר ראדה ז"ל? אני אפילו לא יודע למה סתם נדבקו עליו והאשימו אותו ברצח. מישהו יודע למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לחצאית באנגלית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למבחן- מה תפקידו של ארון הברית בספר יהושע פרק ג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המשפט הזה אומר - "הציפיה היא גדולה, הניצנים כבר נראו."??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה האדם צריך חיי חברה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי קרא לי 'בובת מין שלי' תוך כדי שהוא נישק אותי ותפס לי בתחת.. אנחנו ביחד שבועיים, ואני לא חושבת שזה לעניין שהוא קורא לי ככה. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חברה הכי טובה, ובזמן האחרון אני ממש לא אוהבת את ההתנהגות שלה, קבעתי איתה למשהו וחפרתי לה על זה שלא תשכח והיא הבריזה לי ואפילו לא אכפת לה, הייתי חולה כמה ימים והיא אפילו לא סימסה לי איך אני מרגישה, כלום! היא מתייחסת אלי רק כשהיא מספר לי דברים. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סוג של שלגייה:), על תשובה לשאלה "חולצות נהיות שקופות באיזור החזה - רב חולצות הבסיס שלי אם לא כולן, אחרי תקופה מסויימת ולא ארוכה מתחילות להיות שקופות באזור החזה, העניין הוא שזה קורה עם כמה סוגי בדים ולא בד אחד ספציפי, העניין הוא שבגלל זה אני צריכה לשים חולצה או שתיים נוספת לזו, ממה זה נובע ואיך אפשר למנוע? תודהה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לי-אר, על תשובה לשאלה "יש ניב או פתגם שכולל את אהוד בן גרא, או קשור לסיפור שלו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה שה' רוצה - מה חשוב יותר בעיני ה', להיות בן אדם טוב או להתחפש לדתי לפי היהדות, כיפה חצאית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הסבר על צום עשרה בטבת - מהו צום עשרה בטבת החל היום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אילו פריטים לבסוף לקח עמו דוד לקרב מול גוליית? הסביר מה הייתה המטרה של כל פריט. בבקשה תעזרו לי עם השאלה הזאת. שמואל א' פרק י"ז.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מדוע לדעת שאול הנסיון שדוד מספר עליו עדיין אינו מכשיר אותו לקרב עם גוליית? הוכח. בבקשה תעזרו לי עם השאלה הזאת. שמואל א' פרק י"ז.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לרשום לי בקצרה את מקור השם ירושלים? על פי הקישורים ששלחתי, או מידע כללי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דובדבן9, על תשובה לשאלה "מאיזה מעמד משפחתי הגיע שמשון? ומה היה שם משפחתו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם לא ראיתי את הסדרה מלחמת הכוכבים זה לא שווה לראות את הסרט החדש שיצא עכשיו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר "יוצר בחסד עליון?"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "איך אתם תופשים צדק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בן 9 חודשים שלא מעוניין במטרנה - איך משפיעים עליו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי BombasticVirus, על תשובה לשאלה "האם זה חטא להרוג משהו בלי סיבה מבחינה דתית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהי חסימה אנרגטית - מה זה אומר "חסימה אנרגטית"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Chris brown., על תשובה לשאלה "אנשים ששומרים שבת, איך אתם מעבירים את הזמן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר לשים עדשות מגע יומיות בשבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הייתי אף פעם בסליחות מה עושים שם? וצריכים לקרוא בקצב של אלה שקוראים או לבד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ימימימ, על תשובה לשאלה "פעוט מכניס חפצים לאף - בני בן השנה וחצי, יש לו תופעה מוזרה שהוא מכניס כל דבר לאף כולל סוכריות וכו' הלכנו לרופא והוא הוציא לו המון לכלוכים מהאף ובעיקר הוא מכניס חתיכות מהמזרון שעליו הוא יושן, יש למישהו עצה איך למגר את התופעה, איך אני גורם לו להפסיק עם זה? אני בדילמה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ayala707, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מוזרה: יש כאן מישהו שמבין בשיריו של דני סנדרסון? (בעיקר כשהיה ב"גזוז"). יש פה שורות שממש לא מובנות לי..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החולצת בית ספר שלי די פתוחה וכשאני לובשת אותה עם גוזייה רואים את הגוזייה, זה ממש נורא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם ''במקום שעומדים בעלי תשובה צדיקים גמורים לא עומדים'' למה יש הרבה חרדים שלא מקבלים חוזרים בתשובה למשפחותיהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי האנונימי 4321, על תשובה לשאלה "לא הלכתי לבית הספר כי אני נגעל מהמראה שלי, אתמול הלכתי עם חולצה ארוכה וצחקו עלי ושהעלית לפה תמונה אמרו לי שיש לי חזה של בחורה מה לעשות אני לא יכול לצאת לבית ספר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפעמים אני רוצה להתבלט. אני מתלבשת יפה ומנסה למשוך תשומת לב. לפעמים אני בדיוק ההיפך. ממש רוצה את השקט שלי ולא רוצה שישימו לב אלי. למה זה תמיד משתנה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד מתי תאריך התפוגה של זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מיץ פטל *~*, על תשובה לשאלה "אפשר קישור לחוקים של סטיפס? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה תפילות צריך להתפלל כול השבת? (משישי בערב עד צאת שבת)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להעביר את השעמום בשבת הראשונה שלי? (איזה תפילות כדאי לקרוא ואיזה דברים אחרים לעשות?)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום זאת השבת הראשונה שאני שומרת- מה חשוב יותר לשמור ומה עדיף להשאיר לשבת הבאה? (או שעדיף לשמור על כול החוקים על הפעם הראשונה?)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לידיה ידידיה, על תשובה לשאלה "משהו יכול להגיד לי איזה חברה טובה של מוצרי חשמל מה עדיף בוש, הובר, תפאל מה הכי מומלץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נמאס לי כבר. אני לא יודעת מה לעשות כל הזמן אני רואה מולי בנות חטובות ורזות שהם פשוט יכולות ללכת לחנות כלשהי, ולקנות מה שרק בא להם, הכל יבוא עליהם טוב ובצורה יפה ולא משנה כמה אני מתאמצת עושה ספורט משקיעה מנסה לאכול בריא זה פשוט לא הולך. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי השואל 15, על תשובה לשאלה "תמיד שאני מדבר עם אנשים אני שולח הודעה ראשונה כי אין לי סבלנות לחכות אבל תמיד אני מרגיש כאילו בגלל זה חושבים שאני "מתלהב" ולפעמים לא רוצים לדבר איתי... מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי לפני כמה ימים התחיל לי ליחה בגרון. בהתחלה הייתי מצוננת ועכשיו זה הגיע למצב שכול בוקר אני צריכה לירוק ליחה, היא צהובה ואז לבנה שאני לא מוציאה אני נחנקת. איך לטפל או מה לאכול כדי לשפר את המצב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הקשר שלנו לא מתקדם לשום מקום. אני מנסה לקדםאותו אבל הוא אומר שהוא קודם צריך לראות איך מסתדר לו בביתספר שלו, אבל הוא גם רוצה כבר ויודע שמתיישהו נהיה ביחד. להפסיק לדבר עלזה? להמשיך הלאה? אני לאיכולה לאבד אותו, אנחנו הידידים הכי טובים הוא יודע עלי הכל. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי טל אבוטבול, על תשובה לשאלה "רק לי זה קרה? אומרים לי לא לחשוב על מה אחרים חושבים וכשאני באמת עושה את זה אומרים לי פדחנית. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה בסדר שאחת מהחברות הכי טובות שלי תהיה חברה של האקס שלי? הסיטואציה מפריעה לי, אבל אין לי אליו רגשות ואין טעם לדבר איתה... זה בסדר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 14 ורבתי עם ידיד שלי ריב כאסח ממש ריב פיצוצים.. יום אחרי זה הוא שלח לחברה שלי תמונות שהוא חתך לעצמו את הוריד! זה ממש מלחיץ אותי! הוא מטורף או מה? ולחשוב שהוא חתך בגללי.. הוא לא נורמאלי אני לא יודעת מה לעשות או איך להגיב.. עזרה מישהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי yakuza_1, על תשובה לשאלה "חוסר חשק להיפגש עם חברים - לאחרונה אין לי ממש חשק להיפגש עם חברים, אבל לא נעים לי לסרב. מה אפשר לעשות? אני פשוט לא ממש מוצא פואנטה כל פעם שאני נפגש עם חברים זה בדיוק אותו דבר... ואני מעדיף ללמוד בזמן הזה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם מפחדים שיהיה פה מישהו שאתם מכירים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כשאני מתגעגעת לאקס שלי אני כאילו מריחה את הבושם שלו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שהגוף שלי לא מגיב טוב כאשר הוא אוכל מאכלים שלא הוכנו על ידי אמא שלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למישהו יש כאן מספר של רב טוב שעונה ישר ולא אחרי כמה ימים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צילום זמרת דתייה - דתיים שמבינים, הייתי בהופעה של זמרת דתייה צנועה מאוד וצדיקה שמופיעה רק בפני נשים. צילמתי אותה תוך כדי ההופעה עם הנייד סרטון וידאו כשהיא שרה. האם זה בסדר? לא עשיתי לה עוול? בכל זאת, היא לא מכירה אותי והיא לא יודעת איזה שימוש אעשה בזה. כמובן שהסרטון נשאר רק אצלי ולא מראה לאף אחד.. אבל עדיין.. אולי גרמת..."
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תוצאות עבודה בשבת - האם פעם עשיתם עבודה מסויימת בשבת, והתוצאות לא היו טובות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה מדינת ישראל עסוקה במלחמות, ביטחון ולא לומדת ממדינות אחרות כמו באירופה וארצות הברית אסיה שיותר מפותחות, למשל המדינות אלה מייצרים רכבים, למה ישראל לא מייצרת רכבים או כל מיני מוצרים בסיסים כמו מוצרי חשמל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תרחמו על חיות אל תאכלו בשר, על תשובה לשאלה "אני רוצה להגיד לפסיכיאטר את האמת שאני לא רוצה לחיות, העולם לא מתאים לי ואני פוחדת שזה יפגע לי במקום עבודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גבר יכול להדליק נרות של שבת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שירות לאומי במשטרה בתפקיד רפואה, מה עושים שם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי נכנסת שבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה ידיד שלי פתאום מתנהג מוזר לדוג' אומר לי מה קורה ימכשיר או, מה קורה יכוסית ודברים כאלה למשל היום רשם לי לא בא לך עלי? אני לא מכירה אותו ככה למה הוא פתאום מתחיל לדבר ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני והידיד הכי טוב שלנו רבנו לפני חודשיים בגלל סיבה מפגרת, אמר לי לעוף לו מהחיים וקילל אותי מאחורי הגב אני יודעת אבל שזה מעצבים, אני די מתגעגעת אליו אבל אני לא אשלח הודעה איך לכרום לו להזיכר שאניי חיה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה דחוף השאלה מופנת בעיקר למי שניגש יום שני לבגרות, בהיסטוריה או למבינים אז ככה השאלה שלי קשורה למלחמת יום. כיפור מדוע ישראל הופתעה בפרוץ במלחמה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "bedani (שם משפחה) זה ביידני? ככה כותבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש פה מישהו שבאמת מבין בזה -עשיתי טעות, הוצאתי את השבת 10 דקות לפני כי חשבתי שהיא כבר יצאה. אמרתי ''ברוך המבדיל..'' והדלקתי את האור ורק אז שמתי לב לשעה ( הייתי בטוחה שהשעה קצת יותר מאוחרת). איך לכפר? זה נעשה לגמרי בשוגג, זה כל כך נורא? תודה ושבוע טוב.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להתכונן לראיון ברבנות - יששש הרב קיבל אותי לראיון הסופי לבתי הדין הרבניים בירושלים לתפקיד ברבנות איך אני אמור להתכונן לראיון כזה? מה ישאלו אותי? אני מגיע מעיר אחרת רק לראיון שם איפה זה בדיוק כנפי נשרים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤ your husband , על תשובה לשאלה "מה שמוזר שכולם מדברים על אהבה כל הזמן אבל כמעט אף אחד לא יודע מה זה בכלל וזה עצוב נכון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יצליח לשכנע את אמשלי שיעשו לי קעקוע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה בעיה מעלה רשי בדבריו: "ואם תאמר הרי כתב ויברא את האדם"? בראשית ב' פס 8?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, מה דעתכם על שם חיה? האם זה שם יפה? אני רוצה להחליף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה חוקי יסוד יש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי המלך המוזכר בספר דברי הימים ב פרק ש פס' 19??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמירה על טריות הסיגריה - איך שומרים על טריות הסיגריה? שהטבק של הסגריה תמיד יהיה טרי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דילן. D, על תשובה לשאלה "יש לי מחר מבחן בתנך.. אני צריך שתתנו לי סיכום על הפיקפוק של גדעון בה', והאמונה של גדעון בה', אני חייב סיכום זה ממש דחוף. ועם אפשר משהו לפרטי שיבוא לעזור לי בתנך! זה ממש דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי 3דיובל, על תשובה לשאלה "שידול להתאבדות - יש לי מישהו בכיתה שמשדל אותי להתאבד כבר כמה חודשים. העניין הוא שהוא עושה זאת בצורה עקיפה ולא מציין את שמי או מפנה את הדברים אלי באופן מילולי. האם הוא עובר על החוק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי i'm so into you, על תשובה לשאלה "מהו החסד שנעשה במגילת רות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הקטע הראשון שקריאת שמע שעל המיטה הוא: "הריני מוחל וסולח.." ויש אנשים שנורא הכעיסו אותי היום ואני לא מסוגלת לסלוח למי שפגע בי! מה לעשות? אפשר לא להגיד את הקטע הזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, יש לי שאלה למה לקריאת שמע ותפילת 18 בשחרית יש זמן מדויק (שאסור להתפלל אחרי שעה מסוימת, כמה שעות לאחר הזריחה), אבל במנחה וערבית אין זמן מסוים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רונית, על תשובה לשאלה "ראשי העיר של ירושלים - מי היו כל ראשי העיר של ירושלים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על הנאום של הרצוג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עכשיו מדליקים נרות שבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ישראליק, על תשובה לשאלה "שלום, יש הבדל בין ספר הזוהר לספר זוהר חדש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השבוע התחלתי לעשות הליכות ובנתיים יצאתי רק פעמיים, ההליכה שלי דיי מהירה אבל בפעמיים האלה שיצאתי הרגשתי שחצי שעה זה מספיק וחזרתי הביתה, חצי שעה זה מעט מדיי או שזה סביר להתחלה? כי אני לא בכושר כבר הרבה זמן ואני מקווה שאני בהדרגה אצליח ללכת שעה לפחות.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה עזרה! בטעות לקחתי בשר במזלג חלבי אבל ממש בקצה המזלג ואז קלטתי שזו מזלג חלבית וישר שטפתי אותה עם סבון מה לעשות עכשיו? אני חייבת להגעיל? המזלג נגעה בבשר בדיוק שלוש שניות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תודה , על תשובה לשאלה "יש לי עבודת חקר בתנך על חטא המרגלים. ופתאום מזכירים פסוק"באדם שאבם לילך מוליכים אותו" בספר במדבר כתבו חז"ל משהו לומד את זה ויכול להסביר לי? וגם את הסיפור של בלעם.. והקשר ביניהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לבחור תפילה אחת להתפלל ביום איזה תפילה יותר עדיף? מנחה או ערבית ולמה? לא שחרית כי אין לי זמן בבוקר היא ארוכה. וגם מישהו יכול לומר לי מה המשמעות של כל אחת מהתפילות והמעלה של כל אחת? תודה ושבת שלום?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חיוניות? אם מישהו אומר לידידה שלו שיש לה יותר חיוניות ממיקודם, מה הכוונה? ( חיוניות זה לא צורך?_)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באילו יצרים עוסק הסיפור של שאול ובעלת האוב? שמואל א פרק כח?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המילה "חיים " שומשה גם בתקופת המקרא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו מוכן להסביר לי את הציטוט הזה?:"הרצון הוא האיש החזק והעיוור, שנושא על גבו את האיש הצולע שעיניו פקוחות."?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אוהבת לעזור:), על תשובה לשאלה "מה זה תקינות תחבירית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מירי גולן, על תשובה לשאלה "צהרים טובים! אני עושה עבודה משמעותית על העיר יריחו והתבקשתי למצוא היכן מוזכר המקום בתנ"ך עלי להתייחס לכל המקומות בהן היא מוזכרת. איך אני יכולה למצוא את זה? הרי אני לא ישב ויקרא עכשיו את כל התנ"ך. תודה לעונים! (תענו )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Horror Forever MF , על תשובה לשאלה "לא הבנתי משהו. אם קים קרדשיאן היא מלכת טראש, ובמילא הרבה לא אוהבים אותה ואת המשפחה שלה, אז למה מפרסמים עליהם הרבה דברים? מה זה אמור לעניין אותנו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזה אחד שאני מאוהבת בו.. והוא גם אוהב אותי לפי מה שאמרו לי. אנחנו מדברים יחסית הרבה ואני תמיד מתחילה את השיחה, זה כבר נמאס כי אין לי מה להגיד לו. בשבת כתבתי לו בוקר טוב והוא לא החזיר לי. החלטתי שעד שהוא לא כותב משהו אני לא שולחת הודעה. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חלומות ממש מוזרים וכבר נמאס לי זה מוציא לי את החשק לישון. איך אני יכולה לעצור אותם או משהו כזה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהי 'עמידה יהודית' בשואה? רק מי שיודע אם יש כמה הגדרות כתבו בבקשה זה לעבודה לבגרות, תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוחקים את הנתונים שיוצאים בחיפוש? איפה שרשום הכתובת של האתר... אם אני עושה אות למשל זה פותח לי המון אתרים שיש להם בשם או תכנים עם האות וזה משגע אותי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הרואה את הים סוער - ישלטו בני יפת על כל העולם - משמע אֶדומים. הרואה ים סוער בגליו - צער יגיד. בדקתי פירוש על חלום כלשהו. וזה מה שיצא לי. מישהו מבין מה ז''א ''צער יגיד'' ''ישלטו בני יפת על כל העולם-משמע אדומים''??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ד' באייר הוא יום הזכרון לחללי מערכות ישראל. מה מטרת היום הזה ומה הסיבה לחיבורו ליום העצמאות? תודה לעונים (זה שיעורים)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אומרים שאין טוב בלי רע?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשר וביצים כשרים לפסח - האם יש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אולטראסאונד גיניקולוגי ביטני? זה רק בבטן נכון? כי אני לא מבינה למה המילה גיניקולוגי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מרגישה שפלה ונחיתית לשמור טהרה, ובכלל, להיות תחת בדיקות, לא לגעת ולא למסור דברים מיד ליד.. רע לי שבעלי צריך הפסקת ריענון ממני.. הוא מאוד עדין ותומך, אבל רע לי. לא עוזר כל חומר קריאה, ושום שינוי תפיסה. ואני חרדית... לא חסרים לי מושגים ביהדות. מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי :)NO_NAME, על תשובה לשאלה "למה אומרים סלט חומוס ולא ממרח חומוס?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המצבי רוח שלי משתנים כל שנייה, מהכי שמחה שיש אני יכולה להפוך למדוכאת והרגשה של ריקנות כבדה בלב, ושאני מדוכאת אני כל כך רוצה לבכות ואין סיבה לדיכאון הזה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני צמה היום ובערב אני מתכוונת ללכת בעזרת השם לשמוע את קריאת המגילה, כמה זמן בערך אחרי צאת הצום מתחילים בקריאה? והאם מותר לי לאכול בבית כשיוצא הצום ואז ללכת לבית כנסת? או שאוכלים רק אחרי סיום הקריאה? תודה וצום מועיל.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "כל מקום שאני נמצאת בו אנשים לא מכבדים אותי מה אני עושה לא בסדר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים - האם יש לכם כלב? מותר לאמץ כלב לפי הדת? שמעתי שלא.. בכל אופן יש פה דתיים שיש להם כלבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כל הדור הזה יוצא מהארון זה ממש מתסכל! לשמוע שכוכב הילדות שלך שיצא מהארון זה ממש מתסכל!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לא אגיד לכם (בת), על תשובה לשאלה "מי יכול לעזור לי בתנך? (כיתה ט') קשיים איתם התמודד שאול בתחילת שלטונו ספר שמואל א' פרק יא'?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אם אין אני לי,מי לי?? ;), על תשובה לשאלה "תגידו זה עדיין חוקי כל העונשים האלה בכיתות א ב ג של-להעמיד ילד עם הפנים לקיר או להקריא את הדף שהתכתבת עם הילד שאת-אוהבת? לא נראה לי ואני מקווה שלא..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי daniel0221, על תשובה לשאלה "מזה אומר 3 GB גלישה באינטרנט בנייד? ולכמה זמן/שעות זה מספיק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהן הסיבות לשוני בין תקופת יהושע לתקופת השופטים? דחווף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הרופאה ביקשה ממני להרזות בגלל סיכון שאחלה ב סכרת, עכשיו ירדתי איזה 8 קילו אבל על ידי אכילת מאכלים מתוקים או פחמימות. האם אפילו שירדתי במשקל יכולה להיות לי סכרת בגלל מה שאכלתי או שאין קשר למה שאוכלים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גיתית, על תשובה לשאלה "מילים וביטויים הנוגדים את החוק - זה שמישהו אמר הייתי מעדיף למות או זה שיש מישהו בעל גזע מסוים זה יותר גרוע מהשואה זה נוגד את החוק? כלומר להגיד את זה איפה שיש הרבה אנשים שרואים או שומעים את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברה אהבות את אותו בחור ששמעתי על זה לקחתי ממנו מרחק ואין יום שאני לא חושבת אליו, היא דיברה איתו והוא אמר לה שהוא לא מעוניין בה.. מה אתם חושבים להתחיל איתו או להמשיך לתפוס מרחק בגלל החברה? אני נורא אוהבת אותו ולא נעים לי מהחברה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני הומו והחלטתי לחזור בתשובה, יש לי חבר שממש התאהב בי ואני לא ממש אוהב את המראה שלו, או יותר נכון דוחה אותי, מכירים שנים אבל לאחרונה הוא אמר לי שהוא ממש מאוהב בי ושמתי לב שגם הוא מתחיל להתחזק ולחזור בתשובה בשבילי כדי למצוא חן בעיני, להיות חבר שלו בשביל שיתחזק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Chop Suey, על תשובה לשאלה "חברה שלי סיפרה לי היום שהיא מאמינה בשטן ומיד הוסיפה שה' לא עשה בשבילה כלום ולא נתן לה כלום. אז עניתי לה שהוא נתן לה את החיים והיא אמרה שחוץ מזה זהו. לא ממש ידעתי מה עוד להוסיף אני לא רוצה שהיא תאמין בשטן אני רוצה טוב בשבילה יש עוד משהו שאפשר להגיד לה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מלי מלי מלי, על תשובה לשאלה "ההסתבכויות במשטרה - משטרה מסתבכת. שוטרים מסתבכים. מפקד המשטרה מסתבך. ניצב בכיר במשטרה מסתבך. מה יש למשטרה הזאת? באמת מה כבר יש להם? למה שניסמוך עליהם בעצם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לדווח על גניבה בעבודה - אני יודעת על מישהי שגונבת בעבודה. האם עלי להגיד לממונים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מיום ליום אני שונא יותר דתיים לא כולם אבל הרב, אתם כאלו מתנשאים, חושבים שאתם יותר טובים מבן אדם חילוני אשכרה שמעתי שיחה בין שתי בחורות במשרד שלי שאומרות שאף חילוני לא יגיע לכפות רגליו של אדם דתי ואני שואל מי קבע שדתי יותר טוב מחילוני, לפי מה אתם מודדים זאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ○♥תקראו לי שיש אוכל♥○, על תשובה לשאלה "כמה שורות זה עמוד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לא דומה לרובכם :) (בן), על תשובה לשאלה "הייתה פעם שלישיה של נגני מפוחית יהודים שהופיעו בכל העולם.. אני לא זוכר איך קוראים להם... מישהו זוכר או יודע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם לדעתכם בכל זאת יש מחיר לחטא האכילה מעץ הדעת וליציאה מגן עדן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את הקטע הראשון? שמתחיל ככה "והנה היוצא מן הסיפור הזה הוא, כי אין לאדם להתלונן על עמלו, כי לא נמשך אלא מצד יתרונו ומעלתו..."?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן עושים אזכרה למישהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא מזמן אני ו2 חברות רבנו עם בנות בכיתה, אתמול זה כבר היה מוגזם והגיע לקטע של מכות והכל, אז המורה ראתה את זה והתחילה לקחת כל כמה בנות לשיחה, אז דיברנו איתה והן סיפרו לה דברים והדברים לא קרו הן טורקות עלינו דלת ואנחנו רבות איתן תמיד, בא לי להרוג אותן! מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ברכת המזון - אם אכלתי סנדוויץ על המיטה אני צריכה לברך את ברכת המזון על המיטה? זה לא משנה שזה לא ליד שולחן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מתפללת כל יום רק תפילת 18 וקריאת שמע בשחרית אני צריכה להתפלל מוסף בשבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי תפילה שחברים שלי יסלחו לי בבקשה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמעו לפני כמה זמן אז נתנו לי 50 שקל ושמרתי אותם והחבאתי אותם שלא יקחו לי, ואתמול לאמא שלי לא היה כסף אז היא ביקשה שאני יתן לה אותם ונתתי לה והיא אמרה שהיא תחזיר ואני יודעת שהיא לא תחזיר ותמיד שיש לי כסף לוקחים לי אותו, מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חבר וזה דיי חדש וזה.. אבל הקטע שתמיד שאנחנו מדברים בווצאאפ וזה תמיד אני מתחילה שיחה אז לא דיברתי איתו מיום שני כי רציתי לראות אם הוא יתחיל איתי שיחה ועד עכשיו הוא לא שלח הודעה, מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי BananaBla, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איזה מסכת פנים טבעית אפשר להכין בבית? כאילו עגבניות מנגו או משהו חח לא יודעת מה שמים.. מישהו יודע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה חמרה? בסלנג? (לא חמורה אלא chmara) לדוגמא במשפט: "מי יעלה לכם תמשכורת יא שני חמארים"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לשלוח לי אתר עם הסבר של תפילת האילן? או להסביר לי בעצמו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש מדבבים שהם גם לפעמים שרים עבור שירי הפתיחה/סוף של הסדרות/סרטים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני תמיד חושבת מה אחרים חושבים עלי, אני חסרת ביטחון וביישנית ושקטה ודי לועגים לי על זה. אני מפחדת מריבים והתעמתויות. מה לעשות? זה ממש מפריע לי בבקשה תעזרו לי ( בת 13)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה גהה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסבר על סוגי טרור - מישהו יכול להסביר לי על טירור ג'יהאד וטירור מוסלמי גם בהקשר שקרה בצרפת...??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זה 90 יורו בשקלים? אני רוצה להזמין את המוצר הזה קישור למטה, וגם רציתי לשאול אם כדאי להזמין אותו באתר buy2usa במשלוח אווירי, זה יעלה המון אם המוצר כבד? וזה יכול להיכנס למטוס בכלל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי הדס, על תשובה לשאלה "כריעה בעלינו לשבח - שלום, רציתי בבקשה לדעת כיצד משתחווים בעלינו לשבח. האם עושים זאת עם כריעת ברכיים או שמא רק עם הגוף וללא הברכיים? תודה רבה...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי בטיול ואני רואה שכול החברים שלו מתחברים לווצאפ מעלים תמונות לאינסטגרם, ורושמים שהם מתגעגעים לחברות שלהם ורק חבר שלי לא מתחבר לווצאפ ו, מבטיח להתקשר ולא מתקשר.. מה לא אכפת לו ממני? הוא לא מתגעגע? (לא נפגשנו 20+ ימי כבר כי היה לנו לחץ בלימודים) אני מתגעגעת בטרוף וזה מעצבן שאולי אצלו זה לא ככה.. אבל אתם חושבים שאם..."
פרח ניתן לטלי~ על ידי הדס בלקין :P, על תשובה לשאלה "חוש השמיעה איך הוא עובד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי בקרוב שנה, לא מפסיקים לריב מהחודש הראשון, אני עושה בשבילו מעל ומעבר הוא לא מעריך כלום. גם ההתנהגות שלי דורשת שיפור אבל הוא ממש פוגע בי. אני כל יום בוכה ולא מזיז לו. בקושי נפגשים, אני יוזמת הכל, אני אוהבת אותו אבל אני מרגישה כבר מתה מפנים, מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה! יש מישהו אנחנו מדברים המון לאחרונה אני מרגישה שהוא מזלזל בי ולא מתייחס אליי כמו פעם ושאלתי אותו מה קרה הוא אמר כלום וזה בולט שכן קרה חשבתי אולי לדבר איתי על ניתוק קשר לראות איך או יגיב או להעלם כמה ימים לראות אם מזיז לו אני מסתכלת מה לעשות?.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צד אחד אורלי תעיפי אותו כבר הוא מסתכל אותך גורם לך להרגשה לא טובה צד שני אומר לי שאני לא יכולה לעשות את זה כני נזכרת בפעם שהוא היה מתייחס אליי יפה נותן לי הרגשה טובה מה אני יעשה?.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למצוא במה לעסוק - אשמח מאוד לעזרתכם בבקשה, אם תוכלו לתת לי כל תחום שעולה לכם בראש שניתן ללמוד ולעסוק בו. זקוקה לרעיונות, לא מוצאת את עצמי וחבל לי על השנים שרצות קדימה.. תודה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מרגישה כמו סתם אחת לא חשובה. לא מיוחדת. תמיד ששואלים כאן שאלות על ביטחון עצמי אני עונה, ותמיד מדרגים לי את התשובות שלי כחיובי, אבל מה שאני אומרת פשוט לא עובד עלי. אמרו לי פעם שאני 'מדהימה', אבל אני לא מרגישה ככה. מה אני עושה? לפעמים אני מרגישה שלא אוהבים אותי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי LOVE ME LIKE YOU DO 15, על תשובה לשאלה "איזה השפעות אדם יש על האטמוספרה? כאילו מה אנחנו עושים שמשפיע על האטמוספרה (עבודה בגג)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניתי את המסטיקים האלה mentos white וסתם השתעממתי אז קראתי את המאחורה של המידע. רשום צריכה מרובה עלולה לגרום לאפקט לקסטיבי. מזה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לול עברתי לFXP ביי, על תשובה לשאלה "היי, ריצה עוזרת לחיזוק הירכיים? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי muero de amor❤, על תשובה לשאלה "מה זה תיקון רחל ותיקון לאה? ומתי צריך לקרוא את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ישנה 22 שעות ביממה. לא מתקלחת חודשים. קמה מהמיטה רק לשירותים פעם ביום. הבית נראית מזבלה עירונית. אני מרגישה מת! סגורה בבית כמו בבית סוהר. עוד יום ועוד יום. מה יהיה הסוף??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך לנקות שטיח כזה עם סיבים עבים, מקיא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי איך זה יכול להיות? שבוע/ שעבר הייתי 55 והשבוע זללתי מלא לא ספרתי קלוריות ולא עשיתי ספורט. ועכשיו אני 53 אולי המשקל נדפק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תפילת 18 היא אותו דבר בדיוק בשחרית מנחה וערבית? (אין שינויים? בכל התפילות זה אותן ברכות בדיוק?) בבקשה לענות מי שבטוח?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא עשיתי סקס קרוב לארבעה חודשים - האם זה נורמלי? מדובר בגבר בן 30?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חסרת אונים קשה לי בהכול מרגישה חרא אם עצמי אני רוצה למות נמאס לי מהחיים מה הייתי עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך למות בלי להתאבד? אני לא רוצה להתאבד אבל ממש קשה לי! החברות היחידות שיש לי כל הזמן מנסות להרחיק אותי ושאני יהיה לבד והילדים בכיתה צוחקים עלי.. אני פשוט רוצה להיעלם! להיות בבית חולים מאושפזת מאשר להיות בכיתה.. איך לעשות את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה לעשות. על מה העולם עומד, היו לי כמה אפשרויות ובחרתי בתורה. מהי תורה לדעתכם? ואיך היא תורמת לנו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה גמילת חסדים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מלי מלי מלי, על תשובה לשאלה "התייחסות צרפת למוסלמים - האם בעיקבות הפיגוע היום בצרפת... תתחיל צרפת וגם מדינות אירופה להיות קשוחים/קשים כנגד המוסלמים במדינתם? אם כן מה הם יעשו למוסלמים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Lolo1, על תשובה לשאלה "גם מחר יהיה כזה קר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ...., על תשובה לשאלה "איפה אפשר להרחיב את הנעליים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי הרבה ביטחון. אני תמיד אומרת כל מה שיש לי בראש (גם עם לפעמים זה לא ימצא חן לאנשים אחרים..) חברים שלי מקבלים אותי כמו שאני והאמת שהם אוהבים את התכונה הזאת שלי. אבל לפעמים אני מרגישה שאני קצת מגזימה.. הייתי רוצה לשלוט בזה יותר אבל זה קשה. עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה משה היה חסר בטחון? (לעבודה בתנך)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי,, על תשובה לשאלה "אני אוהבת את חבר שלי ממש הוא הדבר הכי חשוב בחיים שלי.. אבל אני מפחדת שפשוט ביום אחד זה יגמר.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פינוי החיילים מעוטף עזה - למה מפנים חיילים מעוטף עזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ככל שמגביהים את המעלות במזגן זה מוציא יותר חימום? או הפוך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי L O V E, על תשובה לשאלה "מה היחס של החרדים כלפיי הגויים? תודה מראש?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש באמת מדבבים שיכולים "לעוות" את הקול שלהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מפיצים עלי ועל חבר שלי שמועות, קשה לי, אני כל יום בוכה. אני מדברת איתו הוא אומר לי שהוא תמיד איתי והוא תמיד יגן עלי מנסים להפריד בנינו אני כבר לא יודעת מה לעשות! תודה לכל העונים בת 12?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אכלתי סיר של אורז לבן זה ישמין אותי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי TwentyOnePilots , על תשובה לשאלה "איך למצוא באיביי שרשרת בלי תליון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לשלוח לי קטע מידע שמורכב ממנו את המאבק בחסידות והגר"א? (ושלא יהיה ארוך מידי) לא מצאתי כלום באינטרנט.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ♥רוצה מושלמת?תקנה ברבי♥, על תשובה לשאלה "אם אני מחזירה לסלקום את המכשיר עצמו אני כבר לא צריכה לשלם עליו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוהבת אותו אבל אני מפחדת להגיד לו את זה, אני לא יודעת איך הוא מרגיש. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. אם ממילא ה' נלחם עבור בני ישראל, מדוע היה חשוב כל כך לדבורה שכל השבטים יצטרפו למלחמה? מה דעתכם? השאלה היא על ספר שופטים פרק ה', תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתייה, אמורה לצום עשרה בטבת, אבל למרות הארוחה מפסקת אתמול בערב, קמתי אנמית (מה שכבר קיים אצלי אבל בא בהתקפים)... זה בסדר אם אני ידלג על הצום הזה? אני אלך לכותל במקום..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Snow White , על תשובה לשאלה "תגידו מישהו בכלל זכר היום שיש צום עשרה בטבת ויום הקדיש הכללי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "חברות שלי מהכיתה יושבות ולא קוראות לי אני יושבת לבד מה לעשות הם מזלזלות בי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חוג ריקוד לא יקר מידי בראשון? (בת 13)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, אנשים אני צריכה עזרה דחופה תודה לעונים. איך אוכל ליצור קשר עם עובדת סוציאלית? דרך איפה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דתים! מותר היום לשמוע שירים? (צום)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו, בשנה חדשה נהוג לירות?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סוגרים בסוף את ערוץ 10? ולמה רוצים לסגור אותו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם אדם בתוקף תפקידו, מקצועו, או האמון החברתי שנתון בו יכול לגלות סוד בכל מחיר? מה דעתכם?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי התכווצויות בבטן בגלל שהצטננתי ואני משתעלת הרבה, יש משהו שאני יכולה לעשות? אקמול לא עזר?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי עשרה בטבת, על תשובה לשאלה "בוקר טוב, מה אני אמורה לאכול היום לארוחה מפסקת בערב? והאם כדאי ללכת לבית ספר בצום או שאפשר להתעלף??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה קרה בעשרה בטבת? למה צמים? בגלל חורבן הבית? אכ אז מהו צום ט באב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול אם סבא שלי נפטר אני צריכה לשבת שיבעה, (נכדה)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד כמה חודשיים אני מתחנת ואני רוצה להתאפר בבית באותו זמן שיש את החתונה זה נורמלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שיודע-מה מברכים על נטילת ידים? מה מברכים שאוכלים לחם? (אני יודעת שהמוציא). ומה מברכים בברכת המזון אחרי שאוכלים (נגיד אם אוכלים לבד)? ואם אכלתי קצת או רק כמה ביסים או חצי ולא הכול בדיוק אז בכול זאת אני צריכה לברך? תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אין שם14, על תשובה לשאלה "אני צריכה לעשות עבודה על ערבים בישראל כאילו איך זה להיות ערבי בישראל וכאלה יש למישהו רעיון על מה לכתוב בעבודה ראיון, כתבה משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר מחוץ לסל התרופות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Liliana, על תשובה לשאלה "אם היה יוצא שהיומולדת שלכם זה בתאריך של יום ההולדת של היטלר, אז לא הייתם חוגגים אותו? רוב האנשים חוגגים את השנה החדשה או סתם חוגגים היום כי זה סיבה למסיבה. יש בעיה עם זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להיות כלה ללא משפחתי - אני מתחתנת והורים וגם המשפחה לא רוצים לבוא לחתונה שלי... אני לא יודעת מה לעשות.. ולא אי אפשר לדבר איתם.. אני גם מתביישת לעשות חתונה רק עם הצד של המשפחה שלו... יש למישהו אולי עצה או חיזוק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם פתגמים טובים בעברית? אני צריך להוכיח למאסטר שלי שאני מלא בחוכמה תודה מראש.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "בספר שופטים פרק ג קיים שתי תבניות מחזוריות דחוף זה למחר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי FROZEN, על תשובה לשאלה "יש איזו סטיגמה שרק דתיים גרים מעבר לקו הירוק. אז זהו שלא, אני גרה ביישוב שרובו חילוני ומוקפת בעוד ישובים כאלה. כשאנשים שומעים את המילים "מעבר לקו הירוק" הם נרתעים, פוחדים "לעבור" אותו. אז שהאנשים האלה ידעו להם שכל מה שנמצא מעבר לקו הירוק הוא חלק מארץ ישראל?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה להסביר מה הפירוש של ''חסד'' בפסוק הזה: ויאמר המלך האם לא נשארו עוד איש לבית שאול ואעשה עמו חסד אלהים, מישהו יכול לעזור לי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי •°.•CraZy In LoVe•°.•, על תשובה לשאלה "מה זה הסימן הזה TM??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שלי, על תשובה לשאלה "בא לי לעבוד עם ילדים בגיל של גן חובה ויסודי. אבל אני שונאת להיות קשוחה. אני לא טובה בזה. מה לעשות? ללמוד חינוך מיוחד או לא? או להיות גננת? או לא? לא רוצה להיות קשוחה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביטול העברה בנקאית שנעשתה דרך האינטרנט - אם עשיתי העברה בנקאית מהאינטרנט, אני יכול לבטל את ההעברה? אם כן איך אני מבטל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהי מטרת הטמבון (פגוש) ברכב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מחפשת חנות רהיטים זולה יחסית עם שולחנות נמוכים (רצוי עגולים) לסלון, אשמח לקישורים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי איך הנושא "עובדי קבלן" נמצר בנושא הראשי? מה נוער קשור לזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי hagar lavi, על תשובה לשאלה "''משה קיבל תורה מסיני, ומסרה ליהושע, ויהושע לזקנים, וזקנים לנביאים ונביאים לאנשי הכנסת הגדולה, הם אמרו שלושה דברים: הוו מתונים בדין ועשו סייג לתורה'' אנשי הכנסת הגדולה ''אמרו שלושה דברים'', האם הם הוסיפו על מה שקיבלנו? האם בכך הם שינו את מה שקיבלנו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הולכת לשבעה של אח של ילד מהכיתה שלי.. על מה אפשר לדבר איתו? אף פעם לא הייתי בשבעה של מישהו...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה המטרה של החיים? מה הטעם של החיים? למה שואפים להגיע בכלל? איך אדם יכול להגדיר את עצמו כמאושר? מה זה בכלל אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי hagar lavi, על תשובה לשאלה "'הסבירו את ההוראות ''הוו מתונים בדין'', ''עשו סייג לתורה'' '.??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי זה לא מנומש לצחוק על ג'ינג'ים, על תשובה לשאלה "עזרה בשיעורים בתנ"ך: שמות פרק ד. א. יש פרשנים הסבורים שבפסוקים 24-26 נמשך סיפור הוויכוח בין האל למשה בעניין השליחות. עיינו בפסוק 14, מהו יחסו של אלוהים למשה בפסוק זה? האם יחסו יכול להסביר את ההתרחשות במלון? ב. לפי פסוק 25, בנו של משה לא היה נימול. עיינו בספר יהושע פרק ה, פסוקים 2-7, והסבירו מה יכולה להיות הסיבה לכך.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי daviddd, על תשובה לשאלה "לדון אדם שיש לו ספקות בתורה - האם בנאדם יש לו ספקות בתורה והוא לא יודע אם היא נכונה או לא... ובאמת יש לו ספיקות.. והוא לא משחק אותה.. והוא חקר ובדק ולא הגיע לתשובה שתוריד תספק.. האם יש במה לדון אותו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סליחה שאני חופרת אבל אני צריכה עזרה בעוד משהו, כיצב מגיבה שרי כשהגר הרה לאברם? את מי מאשימה שרה במצבה? והאם חשובה לשרה אהבתו של אברהם? תודה תודה תודה לעונים ממש נתקעתי בשאלה הזאת אני לא מוצאת את התשובה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני וזהו :), על תשובה לשאלה "מה הקטע הזה של להתנשק בסילבסטר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אוכל לדעת עם חברה שלי בוגדת בי? היא בפנימיה של ספורט ואנחנו שנה ביחד אם יש דרך לדעת תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי הדס בלקין :P, על תשובה לשאלה "יש קבוצה בפייסבוק שהנושא שלה זה תשחצים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי some infinities are bigger..., על תשובה לשאלה "יש לי עבודה לבית ספר בזוג, ומי שאני צריכה לעשות איתו את זה לא עונה לי. בעבודה צריך לקחת עיתונים מכל יום בשבוע, אחד מכל יום, ולהדביק על בריסטול ולסכם כל כתבה. לי יש רק חלק מהימים ולו יש את השאר. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה הלכתית- נגיד אני ועוד מישהו/י אוכלים/שותים אותו דבר באותו הזמן, והוא מברך ברכה ראשונה ואני עונה אמן, אני יוצאת ידי חובה ויכולה לאכול ישר? או שעליי לברך גם בעצמי לפני שאני אוכלת? תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הברית החדשה. שאלו אותי אם אני מאמינה בברית החדשה ואין לי שמץ מה זה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אין לי חברות אני לא מצליחה למצוא את עצמי בכיתה שלי הבנות מסתכלום עלי בצורה מוזרה כאילו הם מקנאות בי מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שאני איתו כבר שנתיים ואני אוהבת אתו המון באמת, אבל לאחרונה אני מרגישה שהוט טיפה מרוחק כיאלו קרה משהו... ניסיתי לדבר איתו והוא אמר לי שהוא לא יודע מה יש אבל הוא מרגיש גם ככה, מה אני יכולה לעשות? (בני 14-15)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה תפקיד הסמלים הלאומיים של כל מדינה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי,, בזמן האחרון אני הרבה חושבת מחשבות רעות.. זה נורמלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילד שאני אוהבת מאוד הוא תמיד מסתכל עלי ומנסה להיות לידי. אני מנסה להסתיר את זה שאני אוהבת אותו/כי הוא סטוציונר ברמות אבל איתי הוא אחר. מה לעשות? בנים אוהבים שמראים להם אהבה או קשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "אמא ואבא שלי לא מרשים לי ללכת עם ג'ינס קרוע, חולצות בטן, ושורטים שעוברים כזה את הישבן קצת אבל לא מראים אותו פשוט מראים את הרגלים, וחולצות נופלות על הצד כדי להראות את הגוזיה. מה לעשות? כל הבנות הולכות ככה ורק אני לא!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Like <3, על תשובה לשאלה "מה זה אומר: "לחלום חלום צלול " "או שליטה בחלום ", תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה המסקנה בפסוק הזה? ופן-תשא עיניך השמימה וראית את-השמש ואת-הירח ואת-הכוכבים כל צבא השמים ונדחת והשתחוית להם ועבדתם אשר חלק יהוה אלהיך אתם לכל העמים תחת כל-השמים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בֶּבֶּר, על תשובה לשאלה "תמיכת ניקוד ב"סטיפס" - מישהו יודע למה אין תמיכת ניקוד באתר? עד לפני זמן מה אפשר היה לנקד או להעלות טקסט מנוקד כרגע זה לא פועל. השאלה מופנית גם למערכת.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בישול בשר בקר - יש לי בשר בקר מבושל איך אני יכול לבשל\ להוסיף אותו לאטריות? אני מבשל בנפרד ושם ליד או מבשל ביחד ובאיזה שלב אני מוסיף אותו (הוא כבר מבושל) תודה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה נמצאת היום סדום של פעם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ילדה 18, על תשובה לשאלה "איך מכינים פתיתים רגילים בסיר עם בצל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הכנסת הג'חנון לחמין - מתי מכניסים את הג'חנון לחמין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מצד אחד אני אוהב ללבוש בגדי נשים ונמשך לגברים ונשים אבל הייתי רק עם גברים, ומצד שני אני רוצה לחזור בתשובה ולהיות חרדי ממש, כל יום שעובר אני רוצה להתחרד יותר, לא יודע מה לעשות ואיך להתחיל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סמדר, על תשובה לשאלה "הזזת חנוכייה ממקום למקום - האם מותר להזיז את החנוכייה ממקום למקום לאחר הדלקת הנרות או שצריך להדליק את הנרות במקום שהחנוכייה תישאר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לאכול בריא אבל אני לא יודעת איך, ומה כן בריא ומה לא. אשמח לקבל עצות ממי שמבין בזה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קבלה מעשית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שעת הדלקת נרות חנוכה - האם יש שעה מסוימת שבה צריך להדליק נרות חנוכה, כמו נרות שבת לדוגמה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כיוון הדלקת החנוכייה - האם יש משמעות לכיוון הדלקת החנוכייה מימין לשמאל או משמאל לימין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משגע אותי כשדלתות בבית פתוחות אז אני חייבץ לסגור אותן, לא רק בחדר שלי אלא שירותים החדר של אחי וכו.. למה זה כל כך מפריע לי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שלא יודע על מה מדובר שלא יענה סתם. בעד מי אתם בעקבות הפילוג בש"ס? בעד דרעי? או אלי ישי? מי אתם חושבים שצודק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Dont cry girl , על תשובה לשאלה "מה כוונת המשפט:" לא די בכך שאתם מגוננים על עצמכם. לפעמים צריך להסיר את הכפפות ולהחזיר מנה אחת אפיים."??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים- אם אני אשמור את כל המצוות שאני מחוייבת בהם חוץ מצניעות אין לי עולם הבא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי ששומר שבת יכול להקליט תכניות שמשודרות בשבת, ולראות אותן במוצאי שבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני צריכה שתעזרו לי לענות על דילמה: האם זה שאנחנו חילוניים, הופך אותנו לפחות יהודיים? (אפשר פירוט גדול על השאלה?) תודה מראש ;-)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה לכתוב חיבור טעוני דחוף. מנומק ומבוסס על המקור המקראי בנושא: האם רחב בוגדת או גיבורה? תוכלו לעזור לי? תודה רבהה וזה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ......, על תשובה לשאלה "אני בפנימיה ומלא פעמים אני מתגעגעת לאימא אז אני מתחילה ליבכות שעות ואני רוצה חיבוק מאימא שלי, כשזה קורה לי אני לא מצליחה לישלוט בעצמי ואני בוכה מלא זמן בלי הפסקה.. אתם חושבים שזה מביך? ויש לכם דרך איך אני יכולה להיתעודד ולא ליבכות הרבה? אמא שלי גרה רחוק?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי 11223344, על תשובה לשאלה "מה זה "חיות טהורות"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני מקנאה לו, איך לא לקנא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהם שמותיהם של משפחת החשמונאים האבו ו5 הילדים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מרשמלו 0_0, על תשובה לשאלה "יש לי שתי חברות, שכל יום הם רבות ואני שוברת את הראש למצוא פתרון, ולמחרת אני מגלה שהן כבר השלימו והמקרה הזה קורה כבר המון זמן, מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה דרך דוד כןבש את ירושלים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע לאן כיוון זרימת המים בירדן? זה ממש חשוב הסתבכתי (מצורף קישור)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "אף אחד לא מכבד אותי איך להתנהג למי שלא מכבד אותי אני יותר מידי טובה ונמאס לי שכולם מנצלים את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה כולל ואומר לחזור בתשובה חוץ מלבוש ואמונה? מה זה לחזור בתשובה, איך עושים את זה מה צריך לעשות מה זה כולל? (שאלה כללית.. ) תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני רואה אנשים שעושים דיאטות כאסח ועדיין נישארים באותו משקל ולא עולה להם בחזרה למשקל הקודם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק אני חושבת שהתקשורת השמאלנית אשכנזית צולבת את עמיר בניון בגלל שהוא מזרחי עם דעות ימניות? למה כולם תופסים בשיר הזה שהוא הוציא על הערבים? הם תמיד לא אהבו אותו, השיר הזה (שהוא נכון) זה סתם סיבה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מלמדת אץ אחיינית שלי בת ה6 ניקוד, איך לקרוא עם ניקוד והכל. איך אני יכולה ללמד אותה בצורה יותר מעניינת שהיא תיהנה ותתעניין בשיעור ולא תשתעמם? איזה משחקים אני יכולה לשחק איתה שיעזרו לה לקרוא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דני דנון ימני או שמאלני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את פרק יח במלכים ב? זה דחוף..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שמכיר את השחקנית ג'ולי אנדרוז??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מלי מלי מלי, על תשובה לשאלה "פחדים וחששות של ישראלים - האם זה נכון שאנו הישראלים מעט פחדנים או חששנים מידי? אם זה בגלל מצב בטחוני או מחלות או קשיים במבחן או לחצים לפני ארועים חשובים. תמיד אומרים לקחת הכל באיזי (בקלות) אבל לפעמים אימרה זו לא תמיד נכונה. אז איך בכל זאת אנו כישראלים נרגע מלחצים ופחדים בחיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אהבה שתלויה בדבר - האם אתם מכירים מקרים בהם האמא מתנה את האהבה שלה לילד בדברים מסויימים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהי או מישהו שההורים שלהם עברו גירושין או עוברים? כי אני לא יכולה יותר לסבול יותר את ההתנהגות של אמא שלי, בתקופה הזאת.. כל דבר היא עצבנית כל דבר היא בלחץ כל דבר היא לא יכולה יותר.. תסבירו לי פחות או יותר אם זה אמור להיות ככה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "ראיתי את חבר של חברה שלי שולח לה תמונה של מישהי מחול ורושם מה הייתי עושה לה (אני אצלה בבית). היא עדיין לא ראתה (היא מתקלחת), אבל לדעתי לפי זה הוא לא באמת אוהב אותה, איך להגיד לה את זה? היא ממש חשובה לי תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Like <3, על תשובה לשאלה "נכון שאסור ליהודים להאמין ב-מריה הקדושה, וישוע? ואם אני חצי יהודיה (אבא שלי יהודי ואמא שלי רוסיה) עדין מותר לי לא להאמין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Sleep all Day:<, על תשובה לשאלה "יש לי מנהל מתנשא, מעליב\משפיל ילדים על כלום כל דבר זה הפרעה, רק שבו בשיעור בלי לזוז 8 שעות ביום ולהסתכל למורים בעיניים ולרשום, כמו רובוט! נמאס לי כל הזמן שהוא משפיל ילדים עוד שניה אני צורחת עליו אני מתאפקת אבל עוד כמה שיעורים אני לא יצליח להתאפק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ק"ש על המיטה (עדות המזרח)-אני צריכה עזרה.1. אחרי הק"ש עומדים ואומרים וידוי. חייבים לעמוד? ורשום בסידור "בימים שלא אומרים תחנון, לא אומרים וידוי". מה זה תחנון? ומה ההבדל בין זה לבין וידוי? ומתי לא אומרים אותם?2. אחרי הווידוי יש את "אנא בכוח" ולכל יום יש פסוק משלו. ורשום להגיד את הפסוק אנא בכוח ואז לקרוא 3פעמים את הפסוק ..."
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "וידוי בק"ש שעל המיטה-בסידור רשום "יעמוד ויאמר וידוי, ואם עשה איזה עון באותו היום יתחרט ויתודה עליו בלב נשבר ובדמעה ויקבל עליו שלא יעשהו עוד, ואם ככה הוא עושה אשריו ואשרי חלקו" מה זה אומר? צריך לקרוא את הוידוי כמו שרשום בסידור ואז להגיד במילים שלי חטאים שעשיתי היום ולהתחרט על כך? אני לא מבינה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי ממש דביקים, וקצת התרחקנו. אמרתי לו שאנחנו יותר מידי דביקים ושאני מעדיפה שנהיה קרובים אבל לא יותר מידי. והוא נעלב.. מה לעשות? ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מפורסמת1, על תשובה לשאלה "1מדוע המסכת "פרקי אבות" נקראת "פרקי אבות"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15 וחצי- אין לי עבר עם בנים. בחיים לא התנשקתי וקבעתי לי פגוש מישהו שהכרתי מהווצאפ. אני לא יודעת איך להתנהג לידו ואני מפחדת שלא יהיה לנו על מה לדבר. אני לא רוצה שהוא יחשוב שאני חננה כזאת וזה. אני ממש בלחץ. מה לעשות? תעזרו לי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה רשמה לי אוף קורס מה זה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מ"צ שיטור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי -בר♥-, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות מגפי גומי? כאלה כמו של ילדים קטנים רק לילדים גדולים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בן דוד שלי אוהב לדגדג אותי זה מוזר? אני בת 14 עוד מעט והוא13 (אני מתה עליוו) וגם הוא רגיש.. לדגדג אותו חזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נגיד אני רוצה להזמין משהו מאליאקספרס אז מאיזה אחוז של המוכר אני יודעת שהוא אמין? באיביי זה מ99+ מאיזה זה שם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך האמונה והביטחון ב-ה' מתקשר לשמירת השבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדברים שאסור לעשות בבין המצרים ( מ יז תמוז עד ט אב),??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ממה שווארמה עשויה? מפרה / שור / מעוד משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי bene, על תשובה לשאלה "אני יודע שזה שטחי אבל יש לי ממש פטיש לחוטיני. ברמה שאני אוהב שהבחורה מתחילה לדבר איתי על החוטיני שלה. זה ממש מושך אבל אך בחורה לא תאהב את זה שאני ככה /: נכון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם השואה חזרה? - מתפללים מתבוססים בדמם, 4 הרוגים. 7 פצועים, לאן הגענו? השואה חוזרת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רבתי עם חברה טובה שלי ואין לי חברות:/?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמאשפזים משהו מה עושים לו? ויש הבדל אם מאשפזים משהו בעקבו פציעה קשה לאישפוז בגלל אנורקסיה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי אמרה לי שינואר פברואר זה השיא של החורף מה זה לא דצמבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול רבנו ומתאתמול הוא מנסה להתחמק לא לדבר איתי... ומסנן אותי.. לנתק איתו קשר למרות שאני אוהבת אןתן? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לריס, על תשובה לשאלה "יש לי בת דודה בגילי (20) שבעיני המשפחה היא המוצלחת מבינינו. כל פעם מדברים עליה. גם ההורים שלי! היא כל הזמן מתגאה במה שהיא עושה ואני צנועה יותר, לא מדברת על ההצלחות שלי. וגם אני יצאתי נמוכה והיא בגובה נורמלי וגם בזה משווים. מה עלי לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה פירוש המשפט: היום קצר והמלאכה מרובה והפועלים עצלים. תודה לעוזרים )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה עיר זה נחל קדש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מתחילה לחזור בתשובה, אבל איך עושים את זה? אין לי זמן ללכת בבוקר לבית כנסת, כל בוקר, איזה תפילות לקרוא? לאיפה ללכת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאתר הסיני הזה שכולם קונים ממנו היום? הוא טוב? מישהו קנה משם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי כמה שמות של אנשים מהתנ"ך ששמם מספר על תולדות חייהם.. (אברהם/ישראל- כי הוכיח את נאמנותו לה' ישר-אל) אני עושה עבודה בתנ"ך מלא ומחפשת קצת רקע מכל מיני סוגים... תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חגית, על תשובה לשאלה "הרבה פעמים אנשים שאוהבים אותי משדרים לי שאני לא חכמה, רומזים לי שאני לא חכמה, והם אוהבים את התמימות שלי. ואומרים שיש לי תמימות מתוקה. אבל זה פוגע בי שחושבים שאני לא חכמה! מה, אני לא חכמה? מה, אני מטומטמת? זה גורם לי לחשוב שאני מטומטמת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני אצל חבר שלי אנחנו מדברים בוואטסאפ עם אנשים וזה.. אז הוא כל הזמן מסתכל עם אני מתכתבת ואם זה מישהו (בן) אז הוא אומר מזה וזה.. זה אומר שהוא מקנא או משהו? ואם אני מסתכלת לו בהודעות הוא מתחרפן ולא נותן לי להסתכל לו בהודעות ואני מקנאה מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה קרה עם החייל? הוא בסדר? בא לי לבכות למה זה קורה לנוו ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סתם, על תשובה לשאלה "יש אולי סיבה שהמשקל שלי כל פעם עולה ויורד בסביבות ה2 קילוגרם? אני אוכלת רגיל כל הזמן?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סטיפס , על תשובה לשאלה "מה הסיבות שהובילו ללילה הבדולח? (היסטוריה ב')?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה מהם הערכים הלאומיים והכלל אנושיים בברכת הסליחה? תודה לעונים זה ממש חשוב לי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך‏ ‏אני‏ ‏אומאת‏ ‏לחברה‏ ‏שלי‏ ‏שאני‏ ‏מאוהבת‏ ‏באח‏ ‏שלה‏ ‏‏?‏??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בני ישראל נחלשו מהגזרות של פרעה? (תעזרו לי עבודת הגשה בתנ"ך)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני נראה טוב ומשתדל שיהיה לי גם אופי טוב ויש בחורה שאני יודע שהיא חושבת שאני חתיך אבל היא לא שמה עלי ובקבוצות נגיד היא שולחת לי דשים ונשיקות אבל לא בפרטי... איך לעשות שהיא תרצה אותי? בבקשה מי שרוצה לענות שיענה בעזרה ולא בביקורת תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הוצאתי שחורים מהאף, והיה לי אחד די גדול והוצאאתי אותו ונהיה לי כמו פצע כזה שחור אדמדם כזה איך אני מעיפה אוותו במהירות?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שיר.., על תשובה לשאלה "התחלתי אתמול שיעורי נהיגה ועוד חצי שעה יש לי עוד אחד ועוד לא הבנתי את הקטע עם הקלאץ והברקס.. כשעוצרים על מה לוחצים קודם כשנוסעים מעצירה מה משחררים קודם וכשמחחיפים הילוכים לוחצים רק על הקלאץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי הלכה ברחוב ומישהו פשוט הלך אחריה עד הבניין ורצה להכיר אותה מזה אומר? שהיא ממש יפה עם בן אדם עשה דבר כזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי עוזרת תמיד!! , על תשובה לשאלה "כיצד התערב אלוהים בין לבן ליעקוב? דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי simply amazing :), על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה קרה בפיגוע בירושלים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה שנים קיים האדם על פני האדמה? זה חלק מן השיעורים שלי, חיפשתי את התשובה אינטרנט ולא מצאתי! בבקשה תעזרו לי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך כותבים כתובת? באיזה צד מספר הבניין ובאיזה צד מספר הדירה? בניין/דירה או דירה/בניין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי דלקת גרון ואתמול בבוקר התחלתי טיפול באנטיביוטיקה, כמה זמן עד שהכאב בגרון יפסק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קבלת מענה טלפוני מביטוח לאומי - בביטוח לאומי לא עונים שעות! ניסיתי בימים שונים. חבל לי לבזבז יום עבודה בכדי לגשת לשם. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מסתורי/ת, על תשובה לשאלה "מה אומר המשפט הזה? "אל תלבין פני חברך ברבים"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי קרינה הנסיכה, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה בתנך פרק ל"ח 1. מה הקשר בין סיפורו של יהודה בפרק לבין הפרק הקודם, העזרו ברש"י לפ'ס א 2. מי האישה שלוקח יהודה? מה שמות בניו? מה גורל של כול אחד מהם 3. איזה הוראה נותן יהודה לתמר כלתו? (י"א) 4. מה עושה יהודה לאחר מות בת שוע? (י"ב)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ינגכחידנכחידנגכחנדחג, על תשובה לשאלה "זה שטויות?! נמחקה שאלתך: "מה אתם יותר שונאים? חתולים או פטריות?" סיבת המחיקה: שטויות באתר מובילות לחסימה דירוג האמינות שלך הופחת בנקודה אחת ל-26 עקב דירוג האמינות הנמוך הינך מוגדרת כ-"משתמש פוגעני"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה עיקול מטלטלין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "איך אתם חיים עם העובדה שאתם וכולם והכול חסר תועלת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לגרושים יש שם לא טוב? מה הם אשמים שהצד השני לא היה בסדר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשמואל ב פרק ב: כיצד פונה דוד אל אנשי יבש גלעד ולמה דווקא אליהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות קעקוע, אבל אני מפחדת שאתחרט על זה אחר כך, מה לעשות? אני לא יודעת אם בכלל אתחרט על זה בעתיד ואני ממש רוצה לעשות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי לוקח אותי כמובן מאילו. מרגיש לי שהוא לא אוהב אותי אני לא מבינה למה. אני הכי תומכת. אוהבת אותו. מוכנה לעשות הכל. מאז שאני מראה לו שאני אוהבת אותו הוא נהיה מגעיל!. זה נורמלי? מה לעשות¿וחברות שלי אומרות שהוא נראה לא יפה. לא אכפת לי אז איך הוא יכל להתנהג ככה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נוגית :>, על תשובה לשאלה "מה זה להיות אחראי? מה זה כולל? באיזה מקרים אנחנו לא אחראיים ובאיזה כן? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום בבוקר היו לי 74 פרחים ועכשיו עניתי על שאלה וקיבלתי פרח וירד לי הכמות פרחים ל72, איך זה הגיוני? איך אפשר לסדר את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא כזה משחק בבנות, סטוציונר והוא כל הזמן נטפל אליי ואומר לי דברים כמו "את גם מרגישה את משיש בינינו " ומחייך חיוך פלרטטני או נוגע בי, מחזיק לי את היד ואני תמיד אומרת לו אל תיגע בי ואני כל כך בטוחה. בזה שהוא רק רוצה שאני אהיה עוד מישהי שהוא כבש מה הקטע של??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף בא לי לחבק אותו ושהוא יפתיע אותי בנשיקה ויגיד לי שהוא אוהב אותי, זה תמיד קורה לי, עם בנים אני נדלקת על מישהו או אפילו לפעמים הוא סתם חתיך, ובא לי פשוט שהוא יגיד לי שהוא אוהב אותי ויציע לי חברות וכאלה למה נראה לכם שזה קורה לי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע מתפללים? ישנם שלוש תשובות אבקש לפרט, אילו סוגי תפילות אנו מכירים? יש שני סוגים ותן דוגמה, האם יש מצווה מהתורה להתפלל רמבן ורמבם פירוש, למה צריך להתפלל שלוש פעמים ביום פרט על פי דעת הרב יעקב והכוזרי פרט. בבקשה תענו זה מבחן תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך יודעים שה' קיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני וחבר שלי כבר 3 שנים יחד, בזוגיות טובה ואוהבת. בשבוע האחרון הוא שוכח כל מיני דברים קטנים שאני מבקשת ממנו לעשות, כמו לבוא איתי לתור, להתקשר וכאלה. זה נותן לי הרגשה לא נעימה כאילו לא אכפת לו ואני לא מספיק חשובה לו. מה לעשות? ולדבר לא עוזר, בני 19-21?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שתי חברות שכול אחת מהן שונאת את השניה בקיצור יש, לנו טיול השבוע ואמרתי לכול אחת מהם שאני אשב לידה כי אין להן ממש חברות, ולא רציתי לשקר פשוט קשה לי להגיד לא, ואני לא יודעת מה לעשות אפשר עצה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי טוב שלא תגידו קטלני וזהו, על תשובה לשאלה "למה כולם אומרים את המילה "אדיר" בזמן האחרון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מי יכול לעזור לי בשיעורי בית ולכתוב מה זה אמונה בשבילו (במשפט אחד) תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שובה של שונטל !!, על תשובה לשאלה "אני צריכה סרטונים שמראים איזה דוגמאות של צמות אפשר לעשות בחלה. תודה מראש ושבת שלום!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נעה בננה, על תשובה לשאלה "קיבלתי עבודה בתור עוזרת שיעורי בית לילד בכיתה ג' והיום הראשון שלי זה ביום ראשון, אני מפחדת שזה יהיה פדיחות ומביך כי אני לא טובה בהכרויות חדשות. אז מה להגיד לאמא? ומה להגיד לילד? כדי שלא תהיה שתיקה מביכה? איזה שאלות לשאול אותם ומה לעשות בכללי? אני בת 15?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יביי, על תשובה לשאלה "פירושו של פסוק - מה הפירוש של הפסוק "ואהבת את ה' אלוקיך בכל לבבך ובכל נפשך ובכל מאודך"? מה אלו שלוש אהבות שצריך לאהוב? (לבאמת שמבינים)!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי yul^^, על תשובה לשאלה "אוף היה לי עכשיו מבחן. אתמח הלכתי לישון בשתיים עשרה התעוררתי בשש. היה לי בלאק אאוט רציני כי הייתי עייפה ברמות. זה קורה לי כמעט בכל המבחנים. אם הם יודעים שילדים צריכים לפחות תשע שעות שינה. למה לתת לנו שבע? אוף זה מעצבן אותי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם מותר לגדל חזיר בישראל? נגיד מותר לגדל אותו בבית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית מקלנון, על תשובה לשאלה "האם פול מקרטני באמת צדיק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני קמה בדרך כלל מאוד מוקדם כדי להספיק להתקלח, עכשיו סיימתי להתקלח והלכתי למטבח להכין לשתות ופתאום ראיתי עכבר בסלון וממש נבהלתי, רצתי לחדר וכולם יתעוררו רק עוד איזה שעה ואני ממש מפחדת מעכברים מה לעשות? הוא היה ענק אני מפחדת.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בעל דירה לא מטפל ברטיבות בדירה - יש לי רטיבות בדירה באיזור המטבח והמקלחת וזה בלתי נסבל ובעל הדירה מתחמק מאחריות. מה עלי לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לבעלי תשובה מחליפים את הנפש שחטאה (הטמאה) בנפש חדשה לאחר שהם חוזרים בתשובה..??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנחנו חברים, ואנחנו כל הזמן קובעים להיפגש, וכל הזמן הוא מבריז לי או שהוא לא יכול או לא יודעת כאילו לא אכפת לו, וזה ממש מעצבן וזה מאכזב אותי כי אני כל פעם מצפה מחדש שניפגש. והוא חשוב לי, מה עושים? אני מרגישה כאילו שאני צריכה לרדוף אחריו כל הזמן מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מלי מלי מלי, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם -האם זו לא חוצפה שאדם שהזמנתם לארוע של ילדכם לא הגיע ואף לא שלח כסף ובשיא חוצפתו מזמין אותי לארוע של בתו שמתחתנת? אותי זה ממש הרגיז...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בחנוכה שומרים חג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אתם חושבים שהשבת צריכה להיות ברחוב? יעני - רעשים? וכו'?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה למצוא שיר עם פסוק מספר מלכים א.. וחיפשתי כל מיני אצל זמרים דתיים ואני לא מוצאת כלום.. למישהו יש כיוון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלת דת- מקווה כלים זה חובה? חייב לעשות את זה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה גברים כל כך מפחדים מקשר עם קטינות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני במחזור, וכולי עצבנית, המשפחה שלי עושה לי דווקא ומתחילה לשבת ולהסתכל עלי מהסלון, וכל הזמן באים ורבים איתי, וכל זה דווקא כשאני נרגעת, אמא וסבתא יודעות שיש לי, אבל הן ממשיכות להיעלב, נמאס לי איך אפשר להרגע? אני כל שנייה בוכה וצורחת..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סתם מישהי ..., על תשובה לשאלה "מותר ללכת לבית העלמין בלילה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלתי כבר שאלה דומה אבל לא ענו.. אם ילד הומו בא אליי ומציע לי שנעשה את זה.. והוא אומר שלא רע לפעמים לנסות דברים חדשים (הוא יודע שאני סטרייט), ואם הוא מציע ומציע... מה זה אומר? ומה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אהבה גורמת לסיכסוך עם החברים או החברות שלכם? ומה עדיף לכם אהבה או חברות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ✌ swagirl ✌ , על תשובה לשאלה "תגידו כשהגויים אומרים 'GOD' הם מתכוונים לישו או לא-ל אחד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אומרים באסרו חג? כמו שבחול מועד אומרים 'מועדים לשמחה' אז מה אומרים באסרו חג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ♫ Music Is My Life ♫, על תשובה לשאלה "מה זה "עימות רעיוני"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית12321, על תשובה לשאלה "אמא שלי רוצה לקנות את זה באיביי אבל אנחנו לא בטוחות אם זה מגיע לישראל מישהו יודע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי iTaY21, על תשובה לשאלה "עוגה פרווה שנאפתה בתנור שמבשלים בו גם בשר ושלא הסיקו אותו ולא ניקו אותו לפני, (בטענה שהוא נקי ולא התלכלך מהבשר) ועבר יותר מ24 שעות מאז בושל בו בשר! מה דין העוגה? בשרית? לחכות 6 שעות אחריה? מותר לאכול יחד עם חלב? ולהביא מקורות בבקשה. תודה, מועדים לשמחה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה זה "משל משפט" בתנך ויכול לעזור לי? להסביר הכוונה.. (דוגמה תהייה מצוינת) ותודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לאברר בגד בחוץ? יענו שלא יהיו לו ריח..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי כבשה מעופפת ◕‿◕, על תשובה לשאלה "מי פה אוהב את הביטלס? ;-)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מחכה לסוס הלבן על האביר -פרשתי, על תשובה לשאלה "היי, אני אתאיסטית, אני לא באה לריב או משהו. אלא לבקש עזרה. בשיעורי תנ"ך אצלנו קודם נותנים את השיעורי בית ורק אז לומדיםוהמורה שלי נותן לנו שיעורים\ משימות בכיתה שאני פשוט לא יכולה לענות עליהן ( כי אני לא יודעת למה אלוהים ברא ככה ולא את הככה) איךמתמודדים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הסיבה שבגללה לא היה היום את ברכת הכהנים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה מילים עם האותיות חמ, אבל שהן סמוכות אחד לשני כמו; חמודים, חמים, לחם... ולא מחוך או משהו כזה. שיהיה ח לפני המ. בבקשה כמה שיותר מילים <3?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ליעד26, על תשובה לשאלה "אמא מוציאה דברים מהבית ללא רשותי - אני גר בבית פרטי לבד שבבעלות אמי עקב ירושה, היא רוצה לשפץ את הבית ומבלי לשאול אותי היא מעיפה לי את כל הדברים החוצה שקניתי לבינתיים ואפילו אני בטוח שאיבדה חלק מהם... זה לא חוצפה? איך אתם הייתם מגיבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תרחמו על חיות אל תאכלו בשר, על תשובה לשאלה "מי יותר יפה ומיוחדת - טהוניה רובל, בר רפאלי או אסתי גינזבורג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא מאמינה באלוהים. למה שופטים אותי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מחכה לסוס הלבן על האביר -פרשתי, על תשובה לשאלה "היי, אם יש לך מישהו מהמשפחה, והוא הבן של דודה שלי. הוא בן דודה שלי או בן דוד? כולם אומרים בן דוד, אבל הוא הבן של דודה שלי כי יש לי קשר דם אליה ולא אל בעלה. לא?-.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נעל בית~, על תשובה לשאלה "אני בת 12 ואני כבר מתחילה לחשוב דברים לא טובים... כמו חבר חברה ואהבה אם רתם יודעים למה אני מתכוונת... חברים שלי הם די " ראש כחןל " והם די מספרות לי ומראןת לי דברים כאלה. מה לעשןת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מאוהבת מאוד במישהו שגדול מימני ב20 שנה, והוא גם המורה שלי ואני יודעת שזה בלתי אפשרי, אבל אני כבר חושבת רק עליו במשך 3שנים לשבתי לכתוב לו מייל אנונימי רק בשביל להוציא את זה מהלב מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, האם קיים מקום שבו מארחים יהודים שאין להם כסף לחגוג את החג וחוגגים איתם? בית חבד לא עושה את זה? בישראל?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אחת ויחידה!, על תשובה לשאלה "מה ללבוש לערב חג? חצאית שחורה עם חולצת בטן תוריכז או גופייה עם גינס לבן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אילת השחר, על תשובה לשאלה "למה גננת צריכה להיות חמה ולבבית? ומורה צריכה להיות מפחידה קרה מרוחקת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כולם מדברים על ברלין היום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר שמות של שירים יפים של קווין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אילת השחר, על תשובה לשאלה "למה אומרים שאנשים רייאלים הם יותר חכמים מאנשים הומניים? זה לא נכון?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה תמיד לזקנים מותר הכל מותר להם לקלל אבל ברגע שאת בן/בת בגיל ההיתבגרות מקללת חזרה זה הופך את הנער לאשם לחוצפן לזה שלא היה בסדר? למה בנאדם ידבר לא יפה אלי ואני לא יוכל לקלל אותו כי הוא מבוגר? כי אני בת 17??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש איזה ילדה במגמה שלי שכל השיעור היא חופרת. על כל דבר שהמורה אומרת יש לה מה להגיד והיא שואלת כל הזמן טונות שאלות וזה גם מפריע ללמוד. אני רוצה לעבור מגמה בגללה. איך להתגבר על העצבים שהיא עושה לי בשיעור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ליעד26, על תשובה לשאלה "הי, זה לא נראה לכם מוזר שניסו להתנקש בהיטלר 42 פעם ולא הצליחו? זה היה מצחיק אם זה לא היה כל כך עצוב. באמת קשה להאמין באלוהים אחרי שהוא מגן עליו כל כך הרבה פעמים...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הייתה פעם מנחה שקראו לה נועה דיין והיא חזרה בתשובה לפני כמה שנים, חיפשתי תמונה שלה מהתקופה שהיתה חילונית ולא מצאתי, מישהו יכול למצוא לי או לעזור לי למה אין תמונות שלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שהמורים יכעסו עלי או משהו? כיתה ח' שמתי איליינר סגול כהה ואצלנו הבנות לא ממש מתאפרות אז אני לא יודעת אם זה בסדר ויש לנו יום קצר אז חשבתי לבוא יפה זה בסדר איליינר בכיתה ח? פעם שמתי בהיר ולא אמרו לי כלום...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי love to help :), על תשובה לשאלה "למה השיר גן נעול מתחיל סימני שאלה? בבקשה תעזרו לי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה משיעור תרבות ישראל: מה תורם חשבון נפש לתיקון היחיד ומה תורמת המחילה לתיקון החברה? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה, אם יהודה ושומרון היה במקור של ירדן, ואנחנו כבשנו אותו אבל אנחנו בשלום עם ירדן (זאת אומרת שלא אכפת להם מהשטח הזה), איך זה שהפלסטינים החליטו שהם היו שם וגנבנו את השטח הזה מהם?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ליעד26, על תשובה לשאלה "מידע כל רצח הילדה רוז - מי הרג את רוז? אבא שלה נתן מכה בעורף או שאמא הרביצה לה עם ספר? (משטרה רוז חקירה פשע רצח ירקון רוע)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מהם אמצעי האיתות העומדים לרשות הנהג? תודה רבה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנוניימית:-), על תשובה לשאלה "חבר שלי ביקש פסק זמן הוא אמר שהקשר הזה לא עושה לו טוב כרגע והוא רוצה לראות אם אני יחסר לו הוא גם סינן אותי בפאלפון באותו רגע... אנחנו לא מדברים כבר יותר מ3 שבועות אני מעדיפה להיפרד ממנו מה עדיף לשלוח לו הודעה או לחכות שהוא יזכר בי ואז להיפרד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאכול בשר זה בריא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי gil ;), על תשובה לשאלה "דחווף! אני צריך לכתוב חיבור בעד ונגד על 'אכילה במסעדה'. למה זה טוב לאכול במסעדה ולמה זה לא טוב?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה הוכחות יש לזה שיש אלוהים? (חברה שלי לא מאמינה ואני רוצה להוכיח לה)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה מתפללים כשיכנס הצום בבית כנסת? ערבית ומנחה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איזה תפילות אישה חייבת לומר בכיפור? זה דחוף.. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דמיינו כינוי מקסים ומלבלב, על תשובה לשאלה "אולי שאלה קצת מצחיקה.. אבל אפשר לחבק אנשים בכיפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף, מי שחובש תיגבור (בגלל הגברת הכוננות היום ומחר), לא חייב לצום נכון? כי אני לא רואה את עצמי שורדת פעילות פיזית (אם יהיה אבל מאחלת שלא) בלי לפחות מים... האוכל יהיה קשה אבל המים בלתי אפשרי... בת 18?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לגרד את האף ביום כיפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השנה באמת התחברתי לאמונה שלי באלוהים והחלטתי לצום שנה ראשונה שלי, תוכלו להביא לי טיפים לאיך לאכול לפני? ואיך לצום שיהיה לי צום קל ומהיר? מה שעוזר לכם תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון התחלתי לשמוע זוהר ארגוב וואלה אני מתבייש בזה כי זוהר זה של זקנים תימנים כאלה פדיחות... אתם חושבים שאני צריך להתבייש בזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי _סקווידweed_, על תשובה לשאלה "אני צריכה 4 שמות של מדענים\ חוקרים\ ממציאים\ מדעניות. ובאילו שנים הם חיו, מה הם חקרו והמציאו. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להצליח לצום בהצלחה ובקלות? בלי כאבי בטן ולהעביר את הזמן בלי להרגיש את הצום והרעב כול כך? ומה לעשות אם אני במחזור? והאם מותר לקרוא ספר שלא קשור לתורה ביום כיפור? כאילו לא ספר קודש זה ספר חול כזה... תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מחכה לסוס הלבן על האביר -פרשתי, על תשובה לשאלה "היי, כשכותבים שאלה ( בכללי, לא רק כאן) כותבים את הנקודה במשפט לפני הסימן שאלה או אחרי? או שבכלל לא כותבים? כאלו נניח השאלה: מה השעה. כותבים את זה כך: מה השעה.? או שכך מה השעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נמלה אוכלת ברוקולי, על תשובה לשאלה "אם מישהו גנב לך משהו ששייך לך, ואז גנבת את זה ממנו חזרה, זה נחשב שגנבת? ואם לא אז מה זה כן נחשב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אפשרות להוציא צו הרחקה נגד מישהו שגר בעיר שלי? אני לא מכירה אותו אבל הוא תמיד מגיע אליי ומטריד אותי הוא מנסה לגעת בי, הוא זורק לי הערות מיניות בכל פעם שאני יושבת איפשהו (תחנת אוטובוס, ספסל) הוא מתיישב לידי וממש מתקרב וגרוע מכך הוא גדול ממני בהרבה! יש אפשרות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יום כיפור אני עושה מסיבת בריכה, השאלה אם אפשר לעשות על האש או להגיש רק חטיפים. והאם אפשר לשים מוסיקה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ספר יונה הנביא בתנך - מי היו תושבי נינוה ומה מעשיהם הרעים.? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לאמא שלי יום הולדת היום ואני רוצה לקנות לה משהו יפה בערך ב200 שקל אני גר בירושלים. מישהו מכיר חנות מסויימת או משהו שאפשר לקנות.??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין דוגרי לראסמי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אומר כשאנשים אומרים "חרא בלבן"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אל תשאלו ואל תדעו(פרשתי בה בי), על תשובה לשאלה "למה אסור לבכות בראש השנה? ומהו גודל החומרה של מי שבוכה בראש השנה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התמודדות בתקופה קשה - שלום, ממש נמצאת בתקופה קשה ולחוצה, לחץ מאבי המבוגר שגר לבד רוצה רק אותי, לחץ מהעבודה, לחץ מהמשפחה בקיצור מהכל לפעמים מרגישה שאני צריכה טיפול פסיכיאטרי. אני משתגעת. יש מצב להירגע מהכל לבד ואיך? תודה רבה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי ובאיזה שעה יהיה מוצאי חג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי שמבין בתנך בשמואל א' יכול בבקשה להסביר לי מה הסיפור בין אנשי יבש גלעד, למנחש העמוני? אני לא מבינה מה הסיפור?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לבנות קוראים נקבות בגלל שיש להן נקב למטה והם מנוקבות? בגלל הפות יענו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בקשה תעזרו לי בקשה בקשה עם לא המורה תהרוג אותי, מה פירוש הפתגם הדג מסריח מהראש? בקשה תעזרו לי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי נכנסת שבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפירוש של הפטרה זה לסיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני צריך בשיעורי הבית שלי לציין 2 דוגמאות מתחומים שונים שבהם נאמר הביטוי "חזק ואמץ" זה דחוף מאוד! תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהו נפטר אז מה צריך לעשות אני מתכוונת מה עושים אחרי שקוברים את הבן אדם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אופק, על תשובה לשאלה "למה אומרים שהטלוויזיות והמחשבים גרמו לאנשים להיות מחוספסים? למה הם מתכוונים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי כתב לי בוואטאפ שהוא רוצה לדבר איתי על משהו והוא מצטער אם אני יפגע. אני מפחדת להכנס לוואטאפ הלב שלי על 200. מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חייבת עזרה! -אם אני מתאפרת לפני כניסת שבת מותר לי להוריד את האיפור אחרי שנכנסה שבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני מדריכה בבניי עקיבא והשבת זו השבת האחרונה שלי.. אני צריכה לעשות פעולת פרידה לחניכות.. בכל נושא שיעלה על דעתכם. אשמח לעזרה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי LoL :3, על תשובה לשאלה "למה אנשים חושבים שהפיגוע בקונטיקט ובבריסל יותר גרוע במגדלי התאומים? רק כי בבריסל נהרגו יהודים ובקונטיקט ילדים? אם משווים בין כל הפיגועים בתאומים נהרגו יותר אנשים ונגרם יותר הרס, לא צריך לשפוט אם הם יהודים או לא, או אנשים או ילדים. מי מסכים איתי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש מצב כזה שסוציופתיים יכולים להתאהב? שאלה דפוקה אבל חשובה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש למישהו אולי כניסה ויציאת השבת בכל חלקי הארץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מרוקאים הם לא ערבים? כאילו במקור הם ממדינת ערב..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתהה, על תשובה לשאלה "הראשי תיבות של חב"ד זה חוכמה בינה ודעת? או שזה משהו אחר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לרשום באיביי אם אני רוצה לחפש תיק צד קטן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עובר בית ספר מחר וזה מלחיץ אותי רצח, יש לי סיבה להילחץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מחכה לסוס הלבן על האביר -פרשתי, על תשובה לשאלה "למה אומרים שלג'ינג'ים אין נשמה? ושהם מסריחים בגשם? 0.0 כאלו ברור שזה שקר כן? אבל למה בכלל אומרים את זה?_.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי היי=D, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות עם ילדה בת 5 שאני שומרת עליה? חוץ מללכת לגן שעשועים..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הסיפור עכשיו עם דעש? מה הם רוצים? לא הבנתי מה המטרה שלהם...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק אני שמתי לב שבשיעורי היסטוריה לא לומדים על יהודיי המזרח בכלל?! לומדים רק על יהודי אשכנז ומה שקרה באירופה?! למה זה? אני לא אומרת שלא חשוב ללמוד על השואה ועל אירופה אבל מה עם יהדות המזרח?! זה לא גזענות לדעתכם?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיימת מחלה או הפרעה שגורמת להתעלף פתאום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נפגשתם פעם עם מישהו מיפה? זה בטוח??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר לחוש על עצמך לעוף על עצמך? איך אפשר לדעת עם מישהו חש ועף על עצמו? זה קשור לאגו? ואיך אפשר לדעת עם למישהו יש אגו? תודה רבה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה אחד עם ביטחון, חוש הומור, ורגישות. זה הכל.. יש כאלה בכלל? אני מכירה כמה, אבל הם תמיד עם כל הפרחות, ממש בזבוז לדעתי.. מרגישה מיואשת.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ♥lovely♥, על תשובה לשאלה "שמעתי הרבה על הסרט (וגם הספר) "הסוד".. הוא באמת שווה צפייה כמו שהרבה אומרים? במה הוא עוזר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית..., על תשובה לשאלה "איך מתגברים על בגידה מצד חבר? ואיך מתגברים על פרידה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התאהבתי בידיד שלי והוא אמר לי שהוא לא אחראי שאמרתי לו את זה, ואני לא רוצה שנאבד את הידידיות שלנו ככה שווה להמשיך, להיות ידידה שלו אחרי מה שקרה כי זה קצת פדיחה לעצמי לא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חנוש 15 :), על תשובה לשאלה "באיזה שעה נכנסת שבת בירושלים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי שאני מדליקה נרות שבת (לפני שאני מברכת) מותר או אסור לכבות את הגפרור? ואם לא איך מכבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכנסתי לחדר של אח שלי הגדול והיה על המיטה שלו שיערות כאלה כאילו נשירה... אני דואגת שהוא לא מספר לנו משהו מה לעשות? אני לא רוצה לספר לאמא שלי כי אני יכולה לצאת מפגרת..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה המילה ההפוכה לביישן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע חשוב להניח תפילין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי say something, על תשובה לשאלה "סתם תהיתי בקשר למוות של רובין ויליאמס.. זה לא הפעם הראשונה שאדם מפורסם, עשיר שעל פניו נדמה שלא חסר לא כלום בחים והחיים מושלמים עד כמה שאפשר- אותו אדם מתאבד, למה אתם חושבים שזה קורה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עוד שאלה בנושא אם ידידה שלי היא החברה הכי טובה שלי מגיל 3 זה בסדר שנישן באותה מיטה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Dr. Drake Ramoray, על תשובה לשאלה "מתי שאני אומר דילר איך יודעים למה אני מתכוון לדילר סוחר סמים- או מחלק קלפים בקזינו?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דתיים ודתיות לומדים באוניברסיטה? או שזה אסור בגלל שזה תערובת של נשים וגברים כמו צבא)??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז השנה אני יהיה בי' ובמרץ אני יהיה בת 16 ואני יוציא תעודת זהות אבל יש בעיה. אני לא מכירה את אבא שלי, כלום אפילו לא שם מה לעשות איך אני ימלא פרטים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם הייתם יכולים לתקן או לשנות פגם/משהו בארץ מהו היה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברות שלי מתעלמות ממני בווטסאפ.. הן ממש יבשות בקשר ליציאות ובקושי עונות.. נמאס לי.. ואני לא רודפת.. אבל הן פשוט מבאסות.. אני לא יודעת מה לעשות כבר.. מרגישה מבואסת.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם שוב דבר לא כואב בשיניים אז יש סיכוי שיעשו טיפול??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי cash me outside howbow dah, על תשובה לשאלה "נכנסתי הביתה ואני רואה שאף אחד לא בבית, ותמיד יש אדם בבית.. לא השאירו פתק.. ואני מתקשרת לכולם ואף אחד לא עונה. הלכתי לעבודה של אמא שלי ואמרו שהיום היא ביום חופש. אז העובדת שם הציעה לי להישאר בבניין אצלה לעכשיו, כדאי לי? או שעדיף שאני ילך הביתה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רוצה שוקולד, פרה? , על תשובה לשאלה "איך אני אמורה לגרום לכלב שלי לכבד אותי? כאילו את כל המשפחה הוא מכבד ורק אותי הוא נושך בלי שום סיבה -,- הוא כלב גדול מעורב גולדן עם סמויד.. אין לו כבוד אלי בכלל ואני היחידה שמטפלת בו.. -,- מה אני אמורה לעשות?:'0?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החבר שלי שלח לי צילום מסך של שיחות בוואצפ כדי להראות משהו ופתאום אני רואה שיחה מאתמול, שלח סימן שאלה ל"שיר הכוסית " מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Mcloving, על תשובה לשאלה "יש לסבא שלי ז"ל היום אזכרה. ואחר כך אני מתכננת להיפגש עם חברים שלא ראיתי מלא זמן (האזכרה לא במקום שאני גרה בו, ויש לי מלא חברים משם). השאלה היא, אם זה ממש לא מוסרי? לא הכרתי אותו, הוא נפטר 30 שנה לפני שנולדתי ואני לא מתכננת ללכת לפאב רק להיפגש כזה בקטנה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מחכה לסוס הלבן על האביר -פרשתי, על תשובה לשאלה "היי, תגידו זה חוקי אם העירה מפסיקה את המים בטענה שזה ימשך 3 שעות אבל זה כבר 4 וחצי שעות? לא הודיעו לנו את זה ולא הכנו מספיק מים:<?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שאחותי חוזרת הביתה מאוחר אז מתקשרים אליה ודואגים לה ושאני חוזרת באותו שעה לא מתקשרים אלי בכלל? זה מעליב כאילו אכפת רק ממנה. ואני עוד יותר קטנה אז דואגים לה ולי לא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי LadyV, על תשובה לשאלה "בעצם, מי קבע שיום האהבה מיועד לזוגות? (ט"ו באב ולא הוולנטיין הזה)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יעל XD ♥, על תשובה לשאלה "חחח חחח חחח חחח רק אני חושבת שזה מומצא? XD?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כתוב בתנ"ך משהו על מחזור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתרים באינטרנט טובים שאפשר להזמין מהמם דברים לבית ספר חוץ מאליאקספרס ואיביי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד איזה שעה אפשר לקרוא שמע ישראל שעל המיטה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תום לב, על תשובה לשאלה "ילדים שההורים שלהם מענישים אותם שהם ילדים- הם נהפכים לאנשים יותר טובים שהם גדולים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ראיתם את זה? חשד לפיגוע על רקע אנטישמי, רב יהודי אורתודוקסי נורה למוות בארהב. מה יהיה הסוף של העם הזה מה? למה לא מגיע לנו לחיות חיים נורמלים כמו שאר העמים... זה עצוב.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אשמח עם תתנו לי דרך איך להקל על כאבי אוזניים, תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה עם משפחה יש לי 0 אחוז ביטחון, ועם חברים אני "מסמר" השכבה? ההפך המשפחה אפילו מורידה לי תביטחון.. למה זה ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגיוני שחברה שלי חושבת כל הזמן איך להזיק לעצמה? היא כל הזמן חושבת על להתעלף או על משהו שיקרה לה כדי שהיא תגיע לבית חולים רק כדי להבהיל את אמא שלה, שלא מתייחסת אליה מה אתם אומרים לספר לאמא שלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "משהו יודע מתי נכנס שבת ברמלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בת 16, על תשובה לשאלה "אין לי ידע כללי כל כך עשיר ואני מתכוונת לעבור בי"ס. בטח יעשו לי מבחנים ואני מפחדת שלא יקבלו בגלל שאין לי ידע כללי. מה לעשות? אתם יכולים להגיד לי מה הכי חשוב שאדע..? בבקשה! מתחננת...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "80 זה הרבה לקלמר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמתי לב שהדם שלי מאוד כהה, אפילו יותר בכיוון של חום-בורדו... זה מעיד על משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לדתיים-מחר באיזה שעה אפשר לשמוע כבר שירים?.. כאילו מתי זה "חצות היום" (מדוייק)? תודה רבה לעונים. צום קל!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר להסיר שיערות ברגלים בתשעה באב? (עכשיו)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בת 17, על תשובה לשאלה "יש לי רגשות למישהו שמתגייס מחר. הבחור הזה לא רוצה לשמוע על קשר רציני. הוא מתחמק מזה. אני יודעת שאם הוא היה בקטע של קשר רציני אז היה יכול להיות בינינו משהו. מה אתם מציעים לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עילוי נשמות זה כמו סיאנס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית 😳, על תשובה לשאלה "אתם חושבים על זה שכשאתם הורגים ג׳וק או נמלה או חרק כלשהו, הנשמה שלו עולה מהגוף שלו ומסתובבת בחדר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון נהייתי נורא ביישנית, מאוד קשה לי להתפתח לאנשים ולהתחיל שיחה ולעומת זאת חברה שלי הכי פתוחה וזורמת ואין לה בעיה להתחיל שיחה עם אף אחד, מה לעשות? נמאס לי להתבייש?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בשבוע שחל בו תשעה באב אסור להתקלח, ואני לא מסוגלת שלא, אני חייבת מקלחת! זה יהיה ממש אסור אם אני אתקלח עכשיו? (כולל חפיפה- אני לא יכולה בלי)! אני חייבתת! אני גם יוצאת מחר לסידורים דחופים, ולא נעים לצאת ללא מקלחת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים לידיד טוב שרוצה לצאת איתך לא, אחרי שהסכמת כבר לפני יומיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קונסול??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "חברה שלי אמרה לי שאסור לדבר על רוחות ושדים. מישהו יודע למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך זה שכולם פתאום שוכחים ממה שקרה עם גלעד שליט?:?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה המשיח לא יכול לבוא כשיש אנשים רעים בעולם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי נכנסת שבת, ומתי יוצאת? ירושלים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת ש"עמלק זה שורש של ה 70 אומות"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות הייתן מסכימות לרקוד את זה במסיבת סיום בידיעה שההורים והממשפחה שלכם בקהל? אני הייצי עושה עצומה להוריד את הריקוד הזה מה זה חשפנות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי תהיה תחיית המתים? ומה זאת אומרת כולם יקומו לתחייה? או רק היהודים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שמייקאפ ואיפור בכללי מזיק לעור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באחד הימים האחרונים פנה אלי נער ערבי צעיר והציע לי עזרה במשהו. הסיטואציה לא משנה, העיקר שהוא עזר לי בשמחה ואז פנה לדרכו, ואני לא מכירה אותו. רציתי לשאול האם הילדים הפלסטינים (גיל 13 בערך) מודעים למצב המזעזע בעזה? מה דעתם ובעד מי הם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אחת ויחידה!, על תשובה לשאלה "באיזה תאריכים יוצא סוכות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי כאן אני אמור לכתוב כינוי?, על תשובה לשאלה "אירוניה = קארמה = צדק פואטי? לכל המילים האלה יש את אותה משמעות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לא לפתח ציפיות כלפי מישהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא היו לה מלא קעקועים פעם? לאן זה נעלם חח?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי נכנסת שבת? איזה שעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדי להתרחק מידיד שאנינ אוהבת? הוא לא יודע ואני גם לא מתכונת להגיד.. זה לא הדדי יש לו טונה חברים למה הוא צריך אותי? בזמן הארון אנחנו בקושי אם בכלל מדברים.. אבל אני עדיין חושבת עליו כדי שנתרחק? ואם כן איך?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אובמה מוסלמי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה יהירות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במידה וילדה בת 18 מגלה שיש לה גידול סרטני בגוף, היא יכולה לעבור את כל תהליך הכימותרפיה והניתוחים ללא ידיעת ההורים? ואם לא אז בבקשה תסבירו לי למה, תודה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מרגישה נוראי, נזכרתי שכשהייתה לי ממש חברה מוזרה, אז באתי אליה הביתה. ונכנסנו לאתר שנקרא וואלה צ'אט, וגברים ביקשו את הסקייפ שלה, והיא נתנה. ואז אחד התקשר והראה את הזה שלו.. אני מפחדת.. אני בן אדם מגעיל? ואיך אני ישכח את זה?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה מלחמת גוג ומגוג בדיוק?! (או איך שלא כותבים את זה) ולמה יהיה אותה בדיוק?!?!??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפי התנ"ך איזה סוג של יהודים ישרדו במלחמת גוג ומגוג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר להיות דתי? אתם יכולים להביא לי דוגמה למשל בבקשה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי המשך השאלה: אם יהיו עונים, על תשובה לשאלה "מה זה לגיטימי? תודה לעונים מראש?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית עצובה, על תשובה לשאלה "אני שונאת את עצמי ואל תגידו לי תאהבי את עצמך כי זה לא משנה כמה תגידו לי, אני לא נכנסת לשמלות לביקיני. אני כולי בוכה פה די נמאס לי מעצמי אני פשוט שמנה וכל העולם צוחק עלי, אני האחרונה שתעמוד בתפריטים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ילד טוב אחושרמוטה, על תשובה לשאלה "למה קוראים למבצע צוק איתן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רוב האוכלוסייה בשדרות היא דתייה או חילונית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אוהב אותך חיים שלי 1, על תשובה לשאלה "אתם בעד להחריב את כל עזה גם עם האנשים שחפים מפשע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה קראו למבצע "צוק איתן"? מה זה אומר בכלל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "ברחובות הם פוגעים בשטחים פתוחים או בבתים של אנשים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי L O V E, על תשובה לשאלה "המצב שאנחנו נמצאים בו זה מלחמה או מבצע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החברים שלי בזמן האחרון ממש מעצבנים. אף אחד לא סובל אותם וגם אני בזמן האחרון מתרחקת והלכת לחברים אחרים. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה נאמן שרואה סרטי פ*רנו? אם כן תגיב פה בבקשה, אני נאמן גם ואני רוצה לדעת אם זה בסדר או פוגע בתדמית שלי באתר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה התרגום של המילה trend??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני בסדר, העולם דפוק (בן), על תשובה לשאלה "איך אומרים שמיכה או סמיכה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי /-| Twenty One Pilots, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם הפרח פוקסיה צריך שמש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "למה כשטרוריסטים חוטפים 3 אנשים, בישראל מתפללים לשלומם ושהם יהיו בריאים ושלמים ושיחיו, אבל כשיש עשרות אנשים כול יום שלוקים במחלות למיניהן שלא פחות מסכנות חיים מטרוריסטים, מהם לאף אחד לא אכפת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפולסה דה נורא זה אמיתי לדעתכם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי צ׳יפופו, על תשובה לשאלה "מי מוכן לעשות חסד קטן עם השבויים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי moshe901, על תשובה לשאלה "שאני מקריא דבר מה בפני קהל אני מרגיש כמו משהו תקוע בגרון והקול רועד, מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הוא מחובר, למה הוא לא שולח הודעה? בפעם שעברה שלחתי לו והוא היה זורם ממש. למה הוא לא יוזם הפעם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה דיילות באירועיח עושות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רבתי עם אחים שלי ואמא שלי התחילה לקרוא לי ערסית ומביאה לי שמות של פרחות מהכתה שלי ואומרת לי שאני יכולה להסתדר איתם בקלות.. ושהישתנתי.. אני לא יכולה לשמוע את זה. מה לעשות? אולי קיבלתי יותר בטחון השנה אבל אני לא ערסית?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם מאמינים שקשר בין אתאיסט ומישהי מסורתית יכול להצליח ולהפוך לקשר רציני ביותר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נמאס לי! יש לי חברה שנחשבת בשכבה "כוסית"והיא נראית ממש בוגרת לגילה. איתה מתחילים הרבה כי היא מראה נשיות ממש חזה, תחת.. והיא ממש גבוהה אין לה פנים שלבת14 היא נראית18+. אני מדגמנת פנים ןאני רזה וגןבה1.50. זה קשור לגובה? לא נראהלי שיהיה לי חבר.. עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ב12 בית ספר תתפללו שהמורה לא תתקשר לאמא שליי אין לי כוח ללכת..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הפגם הכי מכוער בפרצוף??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שנאת ערבים זו אנטישמיות, נכון? כלומר.. הם שייכים לעמים השמיים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "מי כבש את עבר הירדן המזרחי ואלו שבטים קבלו שם את נחלתם? ומי כבש את עבר הירדן המערבי ומול כמה מלכים נלחם יהושע בסה"כ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה להתפגר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מלחמת גוג ומגוג - היכן מוזכרת (בתורה)? האם היא באמת יכולה לקרות ומתי? היכן זה יקרה? נשמע מפחיד קצת...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני בןןן :), על תשובה לשאלה "רק יהודים לובשים כיפה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שביצי כינים נראות לבנות על השיער אבל כשמוציאים אותן, הן שחורות) כזה חום לבן (??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמא שלי מכריחה אותי ללכת לחוג שאני לא אוהבת. וזה לא בגלל החוג עצמו זה המקום מגעיל אותי מאוד וזה גם רחוק מאוד מהבית.. אמרתי לאמא שלי שאני רוצה חוג באותו נושא אבל במקום אחר, אבל מצידה אפשר לירוק עלי ולא אכפת לה בשיט ממה שאני מרגישה. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר המילה "נחלת"? למשל במשפט: "הפכו לנחלת הסלנג הישראלי"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גילית1, על תשובה לשאלה "שוק אשדוד - (רמלה-לוד) - עד מתי פתוח היום? מה יש לקנות שם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, איך פורשים מהאתר? הוא מדהים, אבל אני שונאת מישהו פה שמתחיל איתי. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה בכלל יש שיני חלב? אני לא מבינה בשביל מה שיני חלב אם במילא צריך שיני בשר. למה לא נולדים עם שיני בשר מההתחלה וזהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ויתרתי על האוכל שם כדי לכתוב , על תשובה לשאלה "היי, הגעתי לבית ספר טיפולי שקוראים לו שחף ולא מטפלים בי בכדורים ואפילו לא בשיחות. כבר אין לי כוחות יותר ועליי להישאר שם עם כל המשוגעים האחרים במעון יום שם חודש! אני מנסה להראות ביטחון וגישה בוגרת ורק מתעצבנת יותר שאני שומעת ילדה שחשה את עצמה מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון ציצים זה רבים? כאילו שזה שתיהם. אבל גם ציצי רבים זה שתיהם כי כל אחד זה ציץ. אז מה הרבים של ציץ? חחח שאלה רצינית?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גיליתי שכל האנשים סביבי צבועים ומגעילים וכו.. חוץ מחברה אחת.. אני מרגישה ככ לבד, מה לעשות..??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ואח שלי 18. וכל פעם שאנחנו רבים אז הוא מרביץ לי ונמאס לי מזה. וההנורים שלי יודעים מזה והם לא עושים כלום לא אכפת להם בכלל. הם אומרים שהם לא יכולים לעשות לו כלום כי זה לא יעזור (הם אמרו לו להפסיק והוא ממשיך). מה לעשות? אני לא יכולה יותר!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חיוכים, על תשובה לשאלה "מפריע לי שאומרים שיהיה במזל, ברור שהכוונה היא למזל טוב, חורה לי שאומרים לי מזל טוב כי אמנם מזל היא מילה אופטימית היא מסתיימת באותיות זל כמו ז"ל. מדוע זה כך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני דתייה, מותר לי לקרוא את הקוראן? סתם בשביל לראות מה רשום שם... אני מאמינה בתורת ישראל ובה'.. שאלה רצינית, לדתיים שבנינו. שבת שלום?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ֳֳֳ#BLACK MAGIC, על תשובה לשאלה "ילדה חדשה באה לביה"ס התחברנו גיליתי שהוריה התגרשו אמא מנסה להיות חילוניה הילדים גרים עם אמה כשבאתי אליה אמה הפחידה אותי איחלה שבעלה ימות התלבשה מאוד סקסי בתה עמדה לבכות ואמרה אין על אימי אני שונאת חרדים וכ'ו. אני לא רוצה להיות חברה שלה היא כן. אני חרדיה. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Hello..it's me , על תשובה לשאלה "החומר של ההחלקות באמת עושה סרטן? כי יש לי שיער מתולתל נפוח מכוער ובא לי לעשות החלקה זה מסוכן? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תום לב, על תשובה לשאלה "נכון המורות שמגיעות ללמד ואין להן תקשורת רגשית עם התלמידים? זה בגלל שאין להם גישה לילדים? או בגלל שמבחינה חינוכית הם לא רוצים שהילדים יעלו לה על הראש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה דחופה בתנ"ך- מלכים א', פרק י"ח (פסוקים 3-21)- הבא שלוש הוכחות לנאמנותו הכפולה של עובדיהו והסבר אותן.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי קם בבוקר עצבני וכששאלתי אותו משהו הוא התעצבן וזה לפעמים, פוגע, הוא אמר שנדבר בערב מה לעשות איך להרגיע אותו? איך לגרום לו לאהוב אותי יותר? אני בת 15 והוא 18?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מיה הלל, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע מה זה אומר להיות נער תסריט??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Its a secret, על תשובה לשאלה "למישהו יש מתכון לעוגת גבינה קרה עם קצפת או קרם כזה מעל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קריאת תהילים זה כמו להתפלל בבית כנסת? מה החשיבות של זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גברת סטלה בשבילכם ׁׁ, על תשובה לשאלה "אפשר להשתזף עם בגדים? כי מול הבית שלי יש מלא ערבים כאילו בונים מלא בתים ליידינו...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש למישהי פה מושג איפה אפשר לקנות מסיר לק cutex? בדקתי בסופר פארם ובסניף שהייתי בו לא היה.. יכול להיות שיש בסניפים אחרים? כי למוכרת לא היה מושג על מה אני מדברת. מצורפת תמונה של המסיר לק. תודה לעונים. זה נורא חשוב!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עזרה בשיעורים בתנך: קרא פסוקים 15-23 השופטים פרק ז, הוכיחו לאור תאור הלוחמים כי הצבא הישראלי גבר על המדיינים לא בזכות התכסיסים אלא, אלה בזכות ה'. תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה ליד כל המוצרים באיביי יש שעון כזה, שאומר שהמכירה נגמרת בעוד... מה זה? ולמה המכירה נגמרת אחרי כמה זמן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאני עושה ביד וגומרת אז פתאום מתחיל לי כאב ראש בצד השמאלי למטה של הראש, הכאב חזק מאוד מאין דקירה חזקה ביותר! מה לעשות ומה זה, הכאב יכול להימשך חצי שעה ושעהה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה יש סדר לשבועות או שפשוט אוכלים את מה שהכנו? אני מתחזקת וזה פעם ראשונה שאני חוגגת חגים.. אז איך זה הולך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי עצה? חיוך? הקשבה? לעזרתכם בלבד, על תשובה לשאלה "שמעתי שאסור מלחמת מים בשבועות זה נכון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר כשמישהו אומר לך היום (יום שישי) "נהיה בקשר שבוע הבא" כשאומרים שבוע הבא מתכוונים ליום ראשון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על נשים שמניקות בחוץ? לדעתי זה זוועה, ומביך את האנשים שחולפים באזור?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חןןןן, על תשובה לשאלה "מה האבולציה האם היא קימת כיום? למה ניזכרו בנושא הזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לוליפופ8, על תשובה לשאלה "אני צריכה לעשות עבודה בתרבות ישראל על טקסי בר מצווה, שאלו אותי אילו ברכות נלוות להפטרה מצד חתן בר המצווה? מישהו יודע? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "שלחו לי עכשיו צו גיוס וכתבו לי להגיע למוזיאון חיל האויר, אז באיזה עיר זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה למשוך בכתפיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי piece of mind, על תשובה לשאלה "אין לי בעיה עם בנות הכל אבל ברגע שאני קולט בחורה שאני רוצה מתחילה לרמוז לי שהיא מעוניינת בי.. אני מתחיל להילחץ כאילו שבחורה אומרת לי משפטים ועושה דברים להראות, היא מעוניינת אני ישר נהיה אדום כזה ואני לא מרגיש משוחרר בשביל לקדם את זה מה זה הדבר הזה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות, מי פה משתמשת במסכה של פנינה רוזנבלום בקופסה הורודה? איך היא? טובה? והאם הריח שלה נשאר בשיער??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא צריך לזרז את הגאולה אך אפשר לעשות מעשים שיגרמו לגאולה להזדרז כמו חזרה בתשובה אמיתית.. זה נשמע לכם משפט הגיוני? דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תשמעו הייתי בהפסקה עם חברה שלי והיא אמרה בואי נרד אליהם. אמרתי הן לא חברות שלי אני לא רוצה. היא אמרה אבל הן חברות שלי. אמרתי בואי נלך לחברות שלי. היא אמרה אין לך חברות. ואמרתי לה תחשבי למה. והיא לא ענתה. והיא זאת שגרמה לזה. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי קאלום הוד :-), על תשובה לשאלה "כיצד פעל דויד המלך כדי להפוך את ירושלים לבירה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה עדה זה שם המשפחה "עזריה"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נורמלי שהורים לא מסכימים חברה בגיל 15 16??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אהלןןן ❤, על תשובה לשאלה "היסטוריה ב- מישהו יכול להסביר לי מה זה קידוש החיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השם! מה זה הדבר הזה שאנשים חותכים לעצמם ורידים? איך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר יום שלישי בבוקר ללכת לים? כי זה ערב שבועות..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בשיר "קול גלגל" - אני יודעת שאלו מילים מספר הזוהר, ושאפשר להבין אותם בכמה דרכי פירוש וזה עמוק, מה הפירוש? מה המשמעות של המילים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני כמה זמן בערך התרחש הקרב בין דוד לגולית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאתם אומרים ביטויים כמו "הוא עושה לי את זה" או היא עושה לי את זה" למה הכוונה במילה "זה"? מה זה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף.. תנו שמות של יישובים ברצועת הבקע..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנלא בי !, על תשובה לשאלה "אני יודעת שאני לא ביסקסואל אבל אני נמשכת גם לבנות אבל לא יהיה בזוגיות איתן... איך להגדיר את עצמי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להשיג שלווה בחיים? פשוט לנקות את הכול מכל הדברים הרעים וממחשבות מטרידות ומעצבנות. איך פשוט סתם להיות מאושרת ונינוחה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בת 11, על תשובה לשאלה "ההורים שלי רבים כל הזמן וזה כואב לי ברמות מטורפות, אני לא יכולה יותר. אני לא יכולה לסבול את אבא שלי יותר. אמא שלי עוד מנסה להיות נחמדה אבל אבא שלי מתחיל לכעוס על כל דבר ואני לא יכולה יותר! אני מעדיפה שהם יתגרשו כבר. איך לגרום להם להתגרש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני ישתה אציטון מה יקרה לי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ירדתי כבר 2קילו ואני לא מצליחה לרדת עוד, כאלו זה נתקע ואני צריכה בחמישי ללכת לים ואני צריכה לרדת עוד מה לעשות למה זה נתקע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אוריה המקסימה (העיקר האופי ..), על תשובה לשאלה "אם הוא פוגע בי, ואני מבינה שהוא לא בשבילי אבל בכל זאת אני מרגישה הרגשה מוזרה כזאת ואני בנאדם הגיוני בדרך כלל אז למה אני ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אנשים מרעיבים את עצמם הם לא אוכלים אז איך הם חיים?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו האל האוניברסלי ביהדות? איך אני יכול להסביר את זה בהרחבה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי superman12, על תשובה לשאלה "מהו כיוון זרימת הדם בגוף??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מסתדרת עם אמא שלי, היא גורמת לי מחשבות אובדניות ואני לא יכולה יותר לשרוד את זה. איך אני יכולה להגיד לה אני רוצה לעבור לגור בפנימיה? בת 14?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בת 19 (;, על תשובה לשאלה "ממש מעניין אותי.. מי חושב שאורטל סתם אוהבת להתווכח? ושהיא זאת שבעצם עושה את כל ההפרדות האלה בין המינים והגזעים בזה שהיא כל הזמן מסתכלת וחושבת רק על זה ומנפחת דברים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש הטוענים שהדיבר "כבד את אביך ואת אמך, הוא דיבר מעבר בין שני הלוחות. הסבר כיצד דיבר וזה נוגע גם ביחסים של "בין אדם לחברו " בין אדם למקום" משהו יודעע <<??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שנה הבאה אני הולך למכינה דתית, ולמדתי בבית ספר חילוני... ואני רוצה לשאול אם זה חשוב שאני אקרא לרב בתואר שלו - הרב (והשם)? כי אני לא רגיל לזה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "אני בגמילה מהתעצבנויות, ובזמן האחרון מתעוררים בי רגשות הזעם שטמונים בי, ואני מתחילה להתעצבן מכל דבר קטן.. ולהגיב בצורה קיצונית ואכזרית מידי, והגרוע מזה? זה שאני מרגישה סיפוק אחרי כל השלווה וחוסר הזעם לפרוק את הכל.. איך אני יכולה להיות רגועה בלי להתאמץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי The dArk side╬of the angel, על תשובה לשאלה "המשפט: שבעת הכוכבים מסמלים את שבע שעות העבודה שהיהודים יעבדו בארץ החדשה. הוא משפט פשוט, איחוי, מורכב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה למבינים בענין- אם אני יוריד תלחם מהתפריט אני ירזה יותר מהר? ואם חייב לחם- אז איזהיותר כדי לחם קל או לחם מחיטה מלאה? ומה קלוריות של פרוסה אחת של לחם מחיטה מלאה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה תמיד שוללים תימנים ואומרים שהם קמצנים? -,-?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נערהה, על תשובה לשאלה "שאלה בתושב"ע: כמה מצוות יש בתורה ולמה הן מחולקות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי שאלה בתנך עם 2 סעיפים סעיף ראשון: לפי פסוק ט מה הסיבה ששרה רצתה שאברהם ייגרש את ישמעאל מביתו? סעיף שני: לפי פסוק י מה הסיבה ששרה רצתה שאברהם ייגרש את ישמעאל מביתו? כתבתי הפוך.. סעיף שני נכון לסעיף ראשון וסעיף ראשון נכון לסעיף שני יחשיבו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכוונה בחור נהדר? בחורה נהדרת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אילת השחר, על תשובה לשאלה "טוב לב זה חולשה או כוח??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה יש בנים מסויימים שאחרי סקס הבת נהיית בשבילם זולה סטוץ, למה מה הקטע למה לפגוע ככה במישהי? אני בדיכאון עמוק מדבר כזה למה בנים לא חושבים לפני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימוס1121, על תשובה לשאלה "אדם שמספק שירותי מין בתשלום נחשב לעבריין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רבתי עם חברה טובה שלי בגלל שהיא דיברה אל אמא שלי לא יפה. היא אומרת שלא הבנתי אותה נכון והיא הסבירה לי למה היא התכוונה ובכל זאת נפגעתי. אמרתי לה שזה לא יפה ושנפגעתי ממנה אישית. היא כתבה לי שהיא נפגעה ממני ואני בכלל לא יודעת ממה דיברתי אליה יפה. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי GH2013, על תשובה לשאלה "מישהו ראה אתמול אבודים? בסוף האחות שלהם סימי דהן התאסלמה או לא? כי היא לא רצתה להתפלל את התפילות של המוסלמים וקראה לבן שלה כיפור אבל לא הבנתי אם היא התאסלמה בסוף או לא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי enjoy you life, על תשובה לשאלה "בואנה איזה פאדיחות, לא היה לי כסף לתת טיפ למשלוח אז אח שלי אמר רוצה טיפ? הוא למה לא אחשלי אמר אל תשתה מיים אחרי אבטיח-_- איזה בושות! נכון זה לא בסדר מיצד אח שלי!??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חלמתי לפני חודש שמישהו שחור אם כמו מסכה לא יודעת להסביר, לא היה לו פנים הוא היה גבוה. הוא התכופף לעבר המיטה שלי הפנים ולא יכולתי לזוז קמתי בבהלה לא סיפרתי לאף אחד, אתמול אמא שלי צעקה בלילה ובכתה שאלנו מה קרה והיא תיארה מה שקרה לי למי אפשר לגשת?! רב ולמה ככה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אטופיק דרמטיטיס יש לי ידידה ממש טובה בת 19 שיש לה את זה זה אסמה של העור והיא לא מוצאת פתרון לזה מישהו פה יכול להגיד או יודע מה פתרון אין יכולים לגרום לזה להפסיק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי שראה עכשיו אבודים, איך היא הכניסה את האמא והבנות שלה לארץ בלי דרכונים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כשנאמנים מפרטים בסיבת מחיקה, הם יוצאים כל כך מתנשאים? לפעמים ההתנשאות שלהם באה לידי ביטוי בסמיילי הדפוק הזה: -,-?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוסייה ואני מתה לטעום חמין יש חמין בקופסאות שימורים האם זה טעים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא הצלחתי להבין.. זה כתבה נגד החיילים? או כתבה שמנסה להוכיח שהסרטון הזה פשוט לא הגיוני וכנראה שקר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסיבה שעם ישראל לא עושה את דברי אלוהים - אם עם ישראל הבטיח במעמד הר סיני לאלוהים בהבטחה הגדולה והמיוחדת שלהם- "נעשה ונשמע..." אז למה בסוף הם עשו צחוק מאלוהים ועד היום הם אינם שומעים ואינם עושים את דבריו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמואל ב' פרק ז'-נתן הנביא נותן לדוד שתי תשובות סותרות בעניין בניית בית המקדש. תשובה אחת בפסוק 3 ותשובה האחרת בפסוקים 7-6. מהו תוכנה של כל אחת מן התשובות? מהי הסיבה לכך שהתשובות שונות זו מזו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם אפשרי ללמוד עד יום ראשון 50 פרקים בתנך? בכנות.. אני צריכה חיזוקים >< אין לי כוח! (חשוב לציין שאלו פרקים שכבר נבחנתי עליהם ואני זוכרת אותם בערך.)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך יותר נכון לומר: ילדה לו ילדים או הולידה לו ילדים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום בשיעור, 2 בנות מגעילות מהכיתה התחילו סתם לצחוק עלי ולרכל עלי וישבתי מאחוריהם.. והם גם אמרו לי שהם צוחקות עלי וכל שנייה הסתכלו עלי וצחקו.. וזה ממש פגע בי.. איך אני יכולה לנקום בהן? לא איכפת לי לצאת מגעילה.. כי אני רוצה שירגישו כמו שאני הרגשתי?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמואל ב' פרק ו'-מהו ארון ה' ומהי חשיבותו לעם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון לכעוס על חבר שלי כי הוא מסתכל על בנות אחרות לידי? הכוונה לחזה ותחת. כעסתי עליו אבל הוא מכחיש ואני יודעת בוודאות שזה נכון... אבל מצד שני בנים תמיד מסתכלים על בנות...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי #WUMBO-THE STUDY OF WUMBOLOGY#, על תשובה לשאלה "אמת כואבת או שקר לבן? למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבא שלי מטריד אותי מינית,, כשאני יושנת הוא טופס לי מקומות ואני מתעוררת מזה אבל ממשיכה לעשות עצמי ישנה ספרתי לאמא היא האמינה לי אבל אין לה שום ברירה מה לעשות.. אחרי שאבא גלה שידעתי וספרתי לאמא הוא מתנהג אלי הכי רע שיש מפחדת שיעשה לי מש,, מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שאתם מדוכאים ולא יודעים למה? אז זה מה שיש לי עכשיו.. איך לצאת מהדיכאון הזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית מיואשתתתת, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי, פליז. שמואל ב׳ פרקים ב-ד. יש שאלות וסיכומים.. מי שיכול לעזור לי אפילו בשאלה אחת! תודה אבל ססקשה תעזרו לי התייאשתי! זה דחוף בבקשה.. כל שאלה עוזרת, אפילו בקצרה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "1.60 לגיל 14 נחשב נמוך? בת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שוקולד תות זה אהבה ❤ , על תשובה לשאלה "לא מאמינה שסיימתי עם מתמטיקה לכל החיים 😱😱😱 #מאושרת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה התכונות של אשכנזים? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא אמר שאני שותקת ומחייכת כל הזמן. זאת לא ממש מחמאה (אני מניחה שלא.. נכון?) הוא אמר את זה בנימה טובה עם חיוך וכל זה אבל עדיין.. איך להוכיח לו שאני לא תמיד שקטה? פשוט אין לי הרבה מה להגיד לו אף פעם.. חשבתי להזכיר לו את זה בווצאפ ולהגיד שלא (בצחוק כזה) אבל אם הוא שכח אז פאדיחות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אלפקה אכלה אותי, על תשובה לשאלה "ידיים קפוצות- מה המשמעות? ידיים סגורות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק אותי מעצבן שהכניסו טבעונית לאח הגדול? כאילו תחיי איך שאת רוצה אבל למה לכפות ולהיכנס לאנשים לצלחת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אוהבת לחיות..., על תשובה לשאלה "מהו יעודו של יצחק אבינו? בבקשה תענוו?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם ככה אני בדיכאון כבר הרבה זמן.. אבל אנשים לא שמו לב לזה כי רוב הזמן צוחקת אבל עברתי הרבה וכל יום שאני מרגישה טוב עם עצמי יש משהו או מישהו שאמור להרוס לי את השמחה שלי ואז אני חוזרת לעצמי.. זה אומר שאסור לי להיות שמחה יש כאן עוד מישהו שמרגיש ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רעבה כל כך ואני לא רוצה להשמין מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אזור טבעת האש מדוע ניתן לו שמו? תענו בבקשה זה דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר - " על לא עוול בכפו"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי pizza., על תשובה לשאלה "סטיפס יכול למחוק שאלה אם התגיות בה לא מתאימות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בדיכאון משהו כמו שנה.. שונאת את עצמי והחיים שונאים אותי.. חברה טובה שלי שונאת אותי ולא מדברת איתי, אני מכוערת. שיער מגעיל. כשאני מתעודדת מעצמי ואוהבת את כצמי פעם ב.. אנשים אומרים לי מה את עפה על עצמך ימכוערת.. תעזרו לי ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אם אני אדבר עם הבוס של אמא שלי שיתן לאמא שלי חופש ביומולדת שלה כי אני רוצה לארגן לה משהו זה יהיה פאדיחה? או לא במקום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,. מישהו יודע את הפירושים הבאים: "איש לאוהליך ישראל" "ראה ביתך דוד" זה נמצא במלכים א פרק יב?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה המשמעות של הביטוי/המשפט "לטנגו צריך שניים " או "צריך שניים לטנגו"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מתחילה להתרגז על טבעונים הם מתערבים לי בלי סוף בצלחת מחזיקים חיות מתות וצורחים אלי ברחוב. בלג בעומר אכלתי נקניקיה כמו כלום ואמא של ילדה טבעונית צרחה אלי. מה את אוכלת זה מוות ואת רוצה שזה יקרה לך הם עוברים את הגבול דיי. מי חושב כמוני? (בלי לעליב זאת אמת)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי rotem2, על תשובה לשאלה "עוד כמה ימים ראש חודש סיון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם פירוש/ הסבר המשפט שאמר ההומניסט ההולנדי ארמוס: "בית הדפוס יוצר ספרייה גדולה שקירותיה הם גבולות העולם. "?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נשמע לכם הגיוני שבגל"צ שזו תחנת רדיו ממלכתית שממומנת מכספי משלם המיסים קוראים ליו"ש "השטחים"? (מונח שטבעו שלום עכשיו "השטחים הכבושים". גם רוב הכתבים שם הם שמלאנים (רזי ברקאי, אילנה דיין, יעל דן). איך זה הגיוני שאנחנו צריכים לממן חבורה של שמאלנים שיושבת ומכתיבה לעם שלם מה נאור ואיזה דעות צריך לחשוב ועוד זה נחשב "שירו..."
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יודע שזה שאלה מוזרה, אבל אני רוצה להיות רוחני ואני לא יודע איך, איך להיות רוחני ( נגיד כמו אלעד מהאח הגדול)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יש מרחק בין מורים לתלמידים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי fgdfgdgdf, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר קבליסטים או שכל הדתיים והחרדים מאמינים בקבלה? ואיזה זרמים יש ביהדות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן אתם מכירים את הביטלס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כואב לי הגרון מאוד.. קשה לי לבלוע, וזה גם קצת שורף כזה, יש למישהו/י המלצה מה לעשות כדי להקל או להעביר את הכאב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חברה חצי שנה, אני בן 21, והיא 22 וחצי, לאחרונה אני מובטל ו חסר ביטחון, אני נראה די טוב והכל אבל המשפחה שלה רוצה שהיא תיפרד ממני בגלל החוסר ביטחון שלי, ושהם מפחדים שלא אצליח להתקדם כי אין לי בגרות. אתם חושבים שאין סיכוי, וכדאי לחתוך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה "בינת הלב?"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סטיפס , על תשובה לשאלה "איזה שנה עכשיו? תשע"ד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם ה׳ אוהב את כולם? גם אנשים שלא היו טובים בחיהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רציתי להגיד תודה לאתר למדהים הזה ולאנשים שפה תודה לכם עזרתם לי, במצבים הכי קשים שלי פשוט אין דרך להודעות לכם תודה רבה לכם.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני כמעט שנה חבר טוב שלי עשה לי משהו נורא לשנינו החיים ניהיו קשים ורעים הוא בקש מחא סליחה ןלא סלחתי, אנחנו לא מדברים וקשה לי במצב ככה איך אני יכול לסלוח לו? כיאלו אני לא יכול לבוא אליו ולהגיד לו זה קשה לי מדי והוא כבר ויתר ניראלי למישהו יש דרך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאיזה אבקת כביסה יש את הריח הכי טוב? והכי חזק? שנידבק לבגדים? ומרכך? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מותאם מבנה העצמות והמפרקים של כף היד לתפקידיה של היד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אם אני אעשה הליכה 5 פעמים בשבוע כל פעם 40-50 דקות ואוכל בריא כמה אני ארזה? עד החופש הגדול?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה תפקידם של הנביאים ע"פ הנאמר בפסוקים 7-14 מלכים ב׳ פרק יז.. חורבן ממלכת שומרון?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי קוקייי, על תשובה לשאלה "מה משמעות המשפט "לחיי הספינות שבדרך"? מתוך השיר "נאום תשובה לרב חובל איטלקי " דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "חברים, לפי דעתכם עדיף להיות זכר או נקבה ולמה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום בכיתה כמה ילדים ירדו עלי ואני לא רוצה ללכת לבית ספר מחר או עד יום שני, איזה סיבה יש לכם לתת לי להגיד לההורים? חוץ מחולה. או שלהגיד לה את האמת שתבין שאני סובלת בכיתה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מלי מלי מלי, על תשובה לשאלה "מדוע הערבים הפגינו היום באונירסיטת בן גוריון? אין להם בושה? וגם הם אולי מחפשים עימות עם הדתיים? הם גם עושים שם רע לאוינברסיטה וחוסר רצון של סטודנטים ללמוד בו...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הדלקת המדורות בל"ג בעומר - למה בעצם מדליקים מדורות בל"ג בעומר? האם יש בכך צו דתי כלשהו? האם אי הדלקת מדורה היא כמו אי קיום מצווה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין עיצוב פנים לבין עיצוב תעשייתי? למי זה מתאים? ומה יותר מעניין? וקל? תודה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רוני555, על תשובה לשאלה "מידע על הליך הרכישה באייבי - קניתי ב ebay. מישהו יכול לספר לי את תהליך הרכישה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עדה אמריקאית - היי, אם ההורים והסבתא וסבא של מישהו באו מארה"ב, איזו עדה הוא בדיוק? כי לפי מה שהבנתי ארה"ב היא בעצם מורכבת ממהגרים וכו'. מה העדה המדויקת שלו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש את כל הסימנים שפה אבל אני אוהבת אותו מאוד מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חוקן זה כואב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי *minnie mouse*, על תשובה לשאלה "למה שלחו את אולמרט לכלא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר עזרה?:/ מי היה רבי שמעון בר יוחאי? איך הוא קשור ללג בעומר? איזה ספר משייכים אליו? תודה מראש❤❤❤❤❤?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מושכת אותו מינית בטבעיות זה נורמלי? אני לא עושה כלום?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נזורי, על תשובה לשאלה "מה פירוש המילה: "מישרין"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אסטמה של העור לפסוריאזיס? יש הבדל?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמעתי אותו אומר עלי שהוא רוצה לגעת בי כי זאת חוויה מה זה, אומר ולמה הוא אמר את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה בתרבות ישראל- שלושת הרגלים: חג השבועות עבר שינויים רבים מימי קדם ועד לימינו. ציינו את הגלגולים השונים של החג. מהי משמעותו של החג עבורכם כיום? בבקשה תעזו לי זה מאוד חשוב!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סנופקין^, על תשובה לשאלה "איך משנים את השם (פרופיל) בסטיפס? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מיואשת, על תשובה לשאלה "לדעת למי להקשיב - אני כבר לא יודעת למי להאמין. למי יצא להתקשר לקו של המיסטיקנים? שוחחתי עם מתקשרת אחת, היא אמרה לי כמה דברים וכל המצב רוח ירד לי. טרקתי לה את הטלפון בפרצוף. מישהו מכיר איזה רב אמיתי שיודע לומר דברים חד משמעית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חסום!, על תשובה לשאלה "מזה גרנות?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר להעלות את נשמתו של אדם שהתאבד? (עם קריאת תהילים או נר נשמה או תפילה וכאלה)? או שזה לא יעזור כי התאבדות זה חטא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, שלום ראיתי פה היום, שאלה שבחורה יהודיה יוצאת עם ערבי... ואני הזדעזעתי כי לא חסר בחורים ערבים שישקרו לה הוא ערבי, כל הזמן אני שומעת על בנות שיוצאות עם ערבים ואז מתחרטות מה הוא "ילד טוב ירושלים"ואיך הם תמיד יודעים ללכת אליהן וכו' מזעזע. מי מסכים איתי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יוצא לטיול השנתי, ויש לי טופס שאני צריך למלא למה אני לא יוצא. אני לא יוצא כי אני יודע שלא יהיה לי כיף שם ואני אהיה לבד, והיא יודעת שאין לי איזה פחד גבהים או ששברתי את הרגל.. מה אפשר לרשום לה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש מישהו שפגשתי פעם אחת בחיים והוא חופר כל הזמן בפייסבוק, אין לי בעיה לדבר אבל כל פעם הוא משנה את נושא השיחה לאנחנו חייבים להפגש ולא ממש בא לי הוא כל הזמן כופה את עצמו על אחרים וזה מעצבן..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי *teenWolf*, על תשובה לשאלה "מהו תפקיד המירכאות והסוגריים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אירוע בת מצווה לבנות של בת דודה שלי מה אני יכולה ללבוש? (אנחנו לא בקשר רק עם דודה שלי לא עם בת דודה שלי) בת 14?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ביי \: היה פה כיף (:, על תשובה לשאלה "באיזה שעה נגמר יום הזיכרון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני דתי ואני נלחם עם עצמי כל פעם אנלא מבין למה אני לא יכול להכיר מישהי חמודה שתיהיה חברה שלי ושנאהב באמת ונתנשק כמו כולם? שתיהיה אהבה בנינו למה לא? לפעמים זה מייאש הדת: ( ואני לא רוצה להתייאש מהדת. אני פשוט רוצה להיות. במערכת יחסים ולאהוב באמת ולתת מעצמי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה קללה? זה אמיתי? (שנגיד יש למישהו קללה בבית)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמא שלי משגעת אותי! היא לא נותנת לי לשים איפור בעיניים! מה זה עניינה בכלל!? היא אומרת שזה זנותי! אני אוהבת את זה ודעתה בעניין הזה לא חשובה בכלל! מה לעשות איתה!? היא מציקה ולא יורדת לי מהווריד!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי,, עברתי את שלב המבחנים לבית הספר שאני רוצה (מזל טוב לי?), ועכשיו אני עוברת לשלב הראיון, אתם יודעים מה הם יכולים לשאול אותי בראיון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גלוווווווווש (-:, על תשובה לשאלה "הזמנתי משהו מאלי אקספרס ועבר חודש + והפריט היה אמור להגיע, אני רוצה לכתוב להם מכתב אבל לא יודעת מה, מישהו יכול לעזור לי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז יש לי ידיד טוב והוא ממש נחמד ומקסים... כיף לי להיות איתו, באמת אבל לפעמים הוא רומז לי שהוא רוצה יותר מזה, למרות שהוא כל הזמן בכלל אומר לי שהוא אוהב מישהי אחרת וזה מחרפן אותי. להגיד לו אולי משהו? אבל אז הידידות ביננו תהרס?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אנחנו ממש דתיים ושומרים מצוות והכל, ואסור לנו לשמוע מוזיקה עד ראש חודש סיוון, אז מותר לי לשמוע את המוזיקת רקע בסדרות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו זה נורמאלי שאני בוכה בסרטים מרגשים ורומנטיים אבל בשואה וביום הזיכרון לא? אף דמעה? כלום! והשואה ויום הזיכרון הם מעניינים אותי, אני לומדת עליהם כל יום משהו חדש. אז איך זה לא נוגע לליבי ומכאיב לי וגורם לי לבכות? למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Drake da' Prince ~, על תשובה לשאלה "מה מתפללים בקבר של רשב"י? אני הולכת מחר בע"ה ואני לא יודעת מה לעשות..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום היה לנו שיעור בכיתה על פמינזם-שובנזים וילד אחד אמר שבנות צריכות לעשות מה שגברים רוצים ואין לנו זכות ושגברים הם השולטים. זה עיצבן אותי רצח! אז יצאתי עליו ואחר כך הוא הביא לי סטירה, מה לעשות? אני רותחת.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה קשר רציני אבל אני לא מוצאת מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי סימנים סגולים בירכיים, ממה זה? וזה כבר איזה חודשיים ככה אולי יותר ככה שזאת לא מכה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי live the life ;D, על תשובה לשאלה "שכונת נווה ים בראשון לציון קרובה לשכונת נווה דקלים? אם כן בכמה דקות הליכה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוקיי אני צריכה עזרה יושב מאחורי הילד שאני דלוקה עליו ולפעמיים הוא כזה מדבר על הסביבה ולפעמיים עלי אבל אין לי ממש איך לענות לו חוץ מ"כן אה?" ולחייך... מה אתם הייתם אומרים/עושים במקומי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה משמעות צרוף המילים "עריצות ורדדנות" במשפט:"מדובר בכליאה של בע"ח להנאת האדםובהפגנת עריצותו ורודנותו של האדם כלפי סביבתו."?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כפר עזה זה מקום של ערבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נערה., על תשובה לשאלה "איך מזרזים את החלפת החומרים והעיכול?.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי היה ראש הממשלה בתקופת מלחמת לבנון הראשונה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Love{on}top, על תשובה לשאלה "מי יכול להסביר לי את המשפט הזה? שמואל א פרק ג והנער שמואל משרת את יהוה לפני עלי ודבר י-ה-ו-ה היה יקר בימים ההם אין חזון נפרץ.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל אלה שמאמינים בה'- למה הוא רוצה שנשבח אותו ונפאר אותו וכל זה? מלך בדרך כלל לא רוצה שישבחו אותו, הוא רוצה שנאהב אותו וזהו..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אח שלי חוזר בתשובה והוא הציע לי להסתכל באתר אור בשביל הנוער משהו כזה.. מישהו מכיר? הוא מומלץ? ושאלה קצת מפגרת.. הוא סגור בשבת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת שאומרים לחיילים בזמן שהם מרגישים מאוימים לרסס? כאילו "חייל, אל תהסס, תרסס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Take me to Church, על תשובה לשאלה "פעם שברתם מראה? אתה מאמינים שזה גורם למזל רע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חברה טובה שלי נורא ביקורתית לגבי הכל וזה מוציא אותי ידעתי, זה גורם לי לא לרצות לשתף אותה בדברים אישיים ויותר גרוע היא גם הכי פסימית בעולם וזה ממש מדכא לי את כל בשמחת חיים האופיינית לי. אני לא רוצה לפגוע בה אבל מצד שני קשה לי להיות לידה ככה. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אווף יש לי בעיה שאני לאמבינה בנים/בנות תעזרו לי שנייה,.. כל הזמן שבנים שולחים לי הודעות הם תמיד אומרים לי שלחי תמונות שלך ושל הגוף שלך ואז שואלים אחרייום בערך מתי ניפגשים.. למהזה ככה? אני היחידה ששואלים את זה? ואני לא שולחת תמונות חושפניות או מתלבשת ככה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "איך מורידים שומן מהירכיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה בשיעורים בתנ"ך- מה הפירוש של " חלילה לי מה' "??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תעזרו לי מה זה מראה העיר בימי הבניים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך כותבים? מן הסתם או מין הסתם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ממ זה משנה, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין טראומה לפוסט טראומה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יש יהודים ששונאים מוסלמים יותר מנוצרים, למרות שמההיסטוריה הנוצרים היו הבעיות העיקריות של עם ישראל? לא בעד שנאה לאף אחד, פשוט לא מבינה את ההיגיון.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המורה שלי שאלה אותי בווצאפ באיזה שעה הלכתי לישון אמרתי לה ב3 ואז היא כותבת לי "למה כזה מאוחר" ואני לא יודעת מה לענות. מהלענות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי כותבים ש עם נקודה בצד שמאל? ומתי כותבים את הניקוד בצד ימין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עמדתי בצפירה והתסכלתי בחלון וראיתי שאנשים ממשיכים לנהוג זה פשוט זוועה! איך הם לא מתביישים?.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר בספירת העומר לישמוע מוזיקה עצובה? או שקטה? שמעתי שכבר התחיל ספירת העומר ואני לא יכולה בלי מוזיקה.. כי אני בדיכאון.. ואני לא יודעת אני רוצה גם להתחזק ולהיות אולי יותר דתייה ולישמור אבל זה ממש קשה היה לי... מה לעשות? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתאסיטים או מאמינים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יש כזה דבר כאב באהבה? למה יש כזה דבר שיברון לב למה כואב הלב? כול יום מחדש אני נשברת ומטמוטטת כמו משוגעת.. הלב שלי נשבר לרסיסים חדים וקטנים.. )': למה?! למה למה! בלי למות ורק למות! כואב לי הלב שלי חצוי אני מבולבלת עוד שניה מתה! מעושים? תודה)':?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמינות הקניות באיביי - איך אני יודע אם מה שאני קונה באיביי זה אמין? אני רוצה משהו יקר ואני פוחד מהונאה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "חברים אם יש לי ציפור בבית, איך להוציא אותה החוצה? תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "יש פה מכחישי שואה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת ׳כל מדינות ספרד לא סבלו מהשואה כי למדו "פרדס"? בקישור התשובה הרביעית?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המטרה של דתיים? אני מתכוונת, מה הם צריכים לראות תמיד מולם? אהבת ה'? אהבת הבריות? להיות אדם טוב יותר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי holly shit!, על תשובה לשאלה "פעם, כמו כל גבר כמעט, הייתי אוהב עירום נשי, עד שהתחזקתי... היום אני שונא עירום זה מגעיל אותי, גם חצי עירום (בגד ים)... כשחבר מראה לי בטלפון תמונת עירום אני ישר מסיט את המבט ונגעל.. זה נורמלי? בן 17?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה דחוף. פה מדובר על חיים או מוות. סבתא של חברה שלי פתחה לה קלפים, היא שאלה אם היא תמות בקרוב, והפירוש היה שהיא מתעסקת במשהו יותר מידי ושהמוות קרוב. הקלף היה אביר על סוס לבן שמחזיק דגל שחור עם סמל לא מובן עליו, מתחת לתמונה כתוב 'death' מישהו מבין בזה משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי no name(:, על תשובה לשאלה "למה יש את מכת חושך בעשר המכות? כאילו מה הסיבה שיש את המכה הזאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה האתר הזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתר, על תשובה לשאלה "מה פירוש הפסוק "ולא תלך רכיל בעמיך"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר עזרה לפירוש פרק ו - משנה ה'? "אַל תְּבַקֵּשׁ גְּדֻלָּה לְעַצְמְךָ, וְאַל תַּחְמוֹד כָּבוֹד, יוֹתֵר מִלִּמּוּדֶךָ עֲשֵׂה, וְאַל תִּתְאַוֶּה לְשֻׁלְחָנָם שֶׁל שָׂרִים, שֶׁשֻּׁלְחָנְךָ גָּדוֹל מִשֻּׁלְחָנָם וְכִתְרְךָ גָּדוֹל מִכִּתְרָם, וְנֶאֱמָן הוּא בַּעַל מְלַאכְתְךָ שֶׁיְּשַׁלֶּם לְךָ שְׂכַר פְּעְֵלָּתֶךָ:"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי תירוצים אמינים למה לא לבוא למסיבת הפתעה שעושים לאחותי? שזה יישמע אמין! אל תשאלו למה לא באלי, יש לי סיבות משלי ואחותי מבינה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הפרוש של הפיוט הא לחמא עניא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שהיום יום ראשון אז זה אומר שהיום יש פסח שני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשיר*זכרונות חמים* לא ברור לי למה הכותרת עם קונוטציה חיובית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הזמין משהו מאלי אקספרס? זה מגיע מהר? תוך כמה זמן? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ♥ angel ♥, על תשובה לשאלה "סוכר זה כשר לפסח גם אם לא רשום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום בערב, בחג השני, מותר לעשות על האש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סטיפס, ילדה אחת העלתה תמונה של הגוף שלה אם את רואה את זה. אני אומרת לך לא לעלות תמונות כאלו, את בסך הכל בת 12 לא? סטיפס תמחקו את התמונה ממקודם הייתה שאלה מי פרסם את זה וברוך ה מחקו את השאלה ושם בתגובות היה רשום שילד מאונן על התמונה תמחקו יש פה ילדים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי gleekgleek, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי לפרש את זה? תודה (א) ומאה קיץ. (תרגום ומאה מנן דבילתא: (י) כה יקלל. כן יקלל: ה' אמר לו. אפשר אדם כמותו שהוא ראש לסנהדרין, יקלל את המלך אם לא שנאמר לו מאת הקב''ה (שמואל ב' פרק ט'ו, זה פרשנות של מישהו ואני צריכה בשפה יומית לכתוב)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בסיפור מיכה אומרים שהוא עשה פסל ומסיכה, מה זה אומר? מה הפירוש ל2 המילים הללו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נס זה משמין? הגרגרים כאילו? אלה שכשרים לפסח, אבא שלי אמר לי שלא כי זה צמח ושזה רק פעם אחת ביום אבל אני בדיאטה ואני נגלמת לגמרי מדברים שהם משמינים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עושה שיעורים בתנ''ך, ואני לא יודעת מה התשובה...: 1. הסבירו את הפסוק '' כאשר ומחה את הצלחת מתה והפך על פניה '' (ספר מלכים ב', פרק כ''א, פסוק י''ג ). תודה לכל מי שעוזר ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חבר. היום בבוקר גיליתי שהוא כתב בפייסבוק שהוא במערכת יחסים עם מישהי אחרת, ושכל התקופה שהיינו חברים הוא כתב לה דברים כמו אהובתי אשתי וכאלה על הקיר. אז שלחתי לו הודעה: מה נראלך?! והוא לא עונה... מה הייתן עושות במקומי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Don't Want To Exist, על תשובה לשאלה "חברים, למה צריך דת? איך הדת מועילה? תודה למגיבים...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאחרונה יש לי חלומות מטרידים ברצף.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה בתנ"ך מהן שתי הסיבות לרצח גדליה בן אחיקם והסבר אותם.. אני לא מוצאת תשובה לזה, אפשר עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה! מהם ומה תפקידם של בתי הדין הרבניים בארץ? בבקשה זה דחוף דחוף דחוף.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי dancer :), על תשובה לשאלה "שאלה בספרות... מה זה לשפוך את הגיגיך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תודה רבה לעונים ולעוזרים, על תשובה לשאלה "מה זה אומר אם אומרים "כל מילה בסלע"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי מחר בנק מזרחי טפחות פתוח? אם הוא פתוח בצהריים ואם כן באיזה שעה? זה חול מועד ולא יום רגיל אז אני אודה למי שיענה לי. תודה מראש.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גיא, על תשובה לשאלה "מהי שקיפות? בקשר בין בני אדם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יון1, על תשובה לשאלה "אני צריך אתר של דברי תורה קצרים לפסח. תודה לכל העונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בתכזינה, הגברים של השכונה צועקים לה- את הילדה הכי יפה בתכזינה, משתקפים במבטה רואים בה אמא אחות ואהובה!!!! מה זה תכזינה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי ערב ראשון ומתי ערב שני? כאילו הערב שהולכים לעשות סדר פסח..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמא שלי לא מעריכה אותי לא משנה מה אני יעשה היום עזרתי לה היא התחילה לצעוק אליי למה את עושה ככה גם כשאני עוזרת לה תמיד יש לה מה להגיד מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יואו מה נסגר איתכם.. כולה שאלתי מי זאת טלי פחימה מה אתם מוחקים את זה?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ספר יהושע. לפני הנס על הירדן, נואם יהושע לעם כי נס זה יוכיח את גדולתו שלו ואת יכולתו לחולל ניסים. איך עונים על השאלה הזאת? ומה התשובה? דחוף, תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אהלןןן ❤, על תשובה לשאלה "אני מתחילה שיעורי נהיגה ואני ממש פוחדת לזרוק קלאץ או שהאוטו יכבה לי פתאום או שאני יעשה תאונה! עזרהה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי הרגשה שבאלי להקיא איך מעבירים את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מישהי מזה חשובב=], על תשובה לשאלה "יש פה ערבים בסטיפס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רבתי עם ה b.f.f ואני צרכה לדבר עם מישהו שתוכל לתת לי עצות.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האקס שלי ניפרדנו מסיפור אחד גדול וזה.. עכשיו הוא רוצה לחזור איך להגיד לו שאנלא יכולה במילים יפות ושנגמור אתזה יפה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "מה זה לעבוד דרך קבלן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נתתי למישהי פרח בטעות על תגובה ממש לא טובה איך אני מבטלת את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהם הדימויים בשירת הים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשבחורה בוכה זה גורם לגבר להמשך אלייה פחות/ יותר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Elaa56, על תשובה לשאלה "מה כוונת המילים: ' לבכות ענותך אני תנים ' בשיר זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי tamir טמיר (אני בן), על תשובה לשאלה "מה הסיפור המרכזי בפרק כה שמואל א??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חיפה היום מדליקים נרות ב6:27, ומתי בערך יושבים לאכול אז??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי123, על תשובה לשאלה "מדוע דוד ביקש דווקא מנבל אוכל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי JeonAnna, על תשובה לשאלה "כיצד מציין המלך את גדולתו? מלכים ב פרק א?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון בתנך יעקב גונב לעשיו את הברכה? יש לי עבודה אז המשימה שלי:"בתשובתכם ציינו מדוע ניתן ללמד זכות על רבקה ויעקב, איך אפשר לראות שיעקב התייסר ממעשיו, מה הניע את יעקב ועוד. נסו להיות סנגורים של יעקב, שהוא מאבות האומה שלנו " -המשך בתגובות-?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לא אוגנדה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה התוויה? במשפט: "היחס, ההבנה, ההתוויה, תחושת הבטחון והאחווה הובילו לידי כך, שחשתי בכל יום שייכת ליחידתי ולמערך הכולל ששמו צה''ל"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חייכו כול עוד אתם בחיים 😁👌, על תשובה לשאלה "מה יכול לגרום לחוסר רעב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי The Main Chick💋, על תשובה לשאלה "איזה חג אתם הכי אוהבים?😊?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית בשטח ;-), על תשובה לשאלה "כמה ק"מ יש בין יטבתה לאילת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול ללמד אותי איך עושים קסמים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי עמד בראש ארגון ההגנה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החבר שלי היה אצלי כמה ימים ומלחץ לא הייתי מסוגלת לעשות את מספר 2.. אני מתפנה לפחות פעם ביום וכרגע אני במצב של שבוע של "סתימה" גם אחרי שהחבר הלך ואני לבד, אני לא מצליחה להתפנות והבטן נפוחה וזה נוראי. אשמח לקבל עזרה, סליחה על הנושא המגעיל?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני קצת מתבייש לשאול אבל בתקופה האחרונה התחלתי לפנטז מינית על ילדה מכיתתי ואני בן 15. אני פוחד שזה לא נורמטיבי ופוחד שאגרום בגלל זה לריחוק בין שנינו. מה לעשות? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "על מה אתם חושבים כשאתם שומעים את המילים "אמונה טפלה"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יוצא ל"ג בעומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בקרוב אנחנו עוזבים את הארץ. איך לא לבכות בשדה תעופה? זה בעיה אחת ועוד בעיה זה שיש לי זה התקפי חרדה (סוג של כרוני) ואני יודעת מראש מתי יהיה לי התקף שם. בנתב"ג, בהמראות/נחיתות, בתחנת מעבר (כי צריך תוך שעה להתחלף) ואולי כשנגיע ליעד. מה עושים עם השתי בעיות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה שווא? ומה זה עיצור שותק.? מה ההבדל ביניהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה שנה עברית אנחנו עכשיו? דחוף.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר 3 תכונות של מנחם בגין סמך המעשים והפעולות שביצע? כולל הסברים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שואלת השאלה, על תשובה לשאלה "לא בא לי לחפור לכם, אבל מישהו יכול לתאר לי את הצעת המלוכה לגדעון ואת הקשר בין מבחן המים של גדעון לדילול החיילים, לבין החוק בספר דברים פרק כ', פס' ח' (8). תודה ענקית ענקית לכול העונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שואלת השאלה, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי קישור למדרש רש"י על השלבים לדילולם של מס' החיילים של צבא גדעון והסבר? ספר שופטים, פרק ז'. ואשמח גם אם תוכלו לכתוב לי את כול מאפייני סצנת הדפוס של סיפור מינוי במקרא, בסיפור מינוי גדעון. תודה לכול העונים וכול מי שרוצה להתנכל אלי, שיחסוך.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי wa are young, על תשובה לשאלה "אני די חולה וחוץ מזה שאני מצוננת למווה וזה, האוזן הימנית שלי ממש כואבת ולא במובן כמו בדרך כלל זה מרגיש שהעור תוף שלי התפוצץ או משהו, זה לא נורמאלי, נראלי זה בגלל כל ההתעטשויות מה לעשות? זה ממש כואב וההורים שלי לא בבית מלא זמן..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני שולחת הודעה ולא עונים לי בחזרה, מה יכולות להיות הסיבות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I was born normal, not perfect , על תשובה לשאלה "זה חזרה למבחן על ספר שופטים רק פרק ו׳ מישהו יודע מי היו האויבים שתקפו את בני ישראל ובאיזה אופן עשו זאת? ובאילו ביטויים משתמש הסופר המקראי כדי להבליט את מספרם של הפולשים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית,תודה, על תשובה לשאלה "צוטט מתוך מאמר מסויים "תזונת הרו פוד היא תזונה שמבוססת רק על המאכלים הבאים: קטניות, דגנים, אגוזים, זרעים, נבטים, פירות, ירקות. כל מה שצומח מהאדמה הוא מה שאתם אמורים להכניס לפה." עכשיו, מישהו יכול להסביר לי איזה מאכלים אלה בדיוק הדגנים והקטניות? תנו דוגמאות.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזה סרט ישן כזה מ 1978, שמסופר בו על איזה תיכון ויש שם מישהו חתיך כזה עם שיער שחור ועיניים כחולות.. והוא כאילו מאוהב באיזה אישה עם שיער בלונדיני.. ויש שם גם בנות כאלה עם חולצות ורודות או משהו כזה.. מישהו יודע את השם של הסרט הזה? אני צריכה אותו דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רוני(;, על תשובה לשאלה "אני הולכת היום לעשות שיזוף במכונה, רציתי לשאול אם באמת כדאי לי לעשות או שזה סתם? אמא שלי לא כל כך בעד הרעיון אבל היא מסכימה. (בת 16 וחצי)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך המים עוזרים לתהליך ההרזייה? פירוט מלא בבקשה, תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "מה אני יכולה לעשות בשביל לאבד את התיאבון שלי? אני כל הזמן רעבה ואבא שלי לא מפסיק לרדת עלי בגלל זה ואני רוצה להוכיח לו שאני יכולה לא לאכול. מה לעשות להיות שבעה בלי אוכל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי JORDAN RUDESS , על תשובה לשאלה "ביונסה מגיעה לארץ או לא? וכמה לדעתכם יעלו כרטיסים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כול המשפחה שלי עכשיו טוחנים פלאפל ובאלי גם אבל אני צריכה לאכול לפי התפריט של הדיאטנית ויש לזה ריח טוב וזה מגרה:O מה לעשות...??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כבר המון זמן שאין לי כוח לכלום ואני עייפה ובוכה כל הזמן. החיים שלי בזבל.. אני צריכה שינוי. אני צריכה אופטימיות. אני צריכה קצת בנים בחיים שלי. קצת חיי חברה. מסיבות בלאגנים. אני מרגישה בודדה ושאין לי חברות או חברים.. אני מרגישה תקועה. ועצובה. אני צריכה עזרה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך זה ליל הסדר פסח? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני יודעת שאם אני יכתוב אל תשפטו אתם עדיין תשפטו, אז התכתבתי עם מישהו על דברים מלוכלכים, אני יודעת אני סתומה ומפגרת, עשיתי את זה רק בשביל לראות מה זה מה ההרגשה אוף אני סתומה אתם לא צריכים להגיד לי את זה, מה לעשות אני מרגישה ממש רע אני מרגישה זולה וז**ה ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם לפי התנ"ך, צמחונות זו מצווה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דיירקשניית בדם, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי מחלוקות בישראל ביומיום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגלל שאין לי חברים הפייסבוק עושה אותי עצובה. כי כל הזמן אני רואה כל היום רק כמה רק אנשים מאושרים וטוב להם וכמה שאני לבד לעומתם. החלטתי לא להיכנס יותר לפייסבוק כדי לא לעשות לי רע. אתם חושבים שזה מוזר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר that I'm so down כאילו נמוך באיזה מובן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע למה אתמול בלילה בסביבות 11 היה ניראה בשמים כאילו עומדת לזרוח השמש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין להתחבט ללהתלבט או שזה אותה מילה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יודעת שאני אצא מטומטמת אבל מה זה "גירשנו כתום קיבלנו אדום"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤Ya$min❤, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח למשה לשכנע את זקני ישראל לצאת ממצרים ומדוע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוהבת את בעלי אבל לא נמשכת אליו ולא לסקס איתו - הוא מצוין, זה לא משהו בו אבל הוא לא הטעם שלי. זה ישמע מוזר אבל פעם זה היה אחרת. אני עצובה לא מרגישה ריגוש ניסיתי מלא דרכים להחזיר תשוקה ולא עזר. מה עושים? חברה שלי התגרשה בגלל זה וחיה באושר. זה הפתרון? (בת 27).?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל החברות שלי זורמות מדברות עם בנים ורק אני מתביישת לדבר איתם מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Dance~, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי מדברות והתחלנו קצת לריב כי היא אומרת שאני פרחת מופת (אני בכיתת מופת ) ואני הכי לא והיא ממש הרגיזה אותי עכשיו בגלל זה... והיא אומרת שמאז שהתאהבתי באיזה ילד מהכיתה אני מגעילה וזה וזה הכי לא נכון שעש פשוט התחלתי להסתובב עם ה"מקובלות"מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אייך קוראים לחצאית הזאת ש'סילבי' מעממיות לובשת פה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי s0fly, על תשובה לשאלה "אם הוצאתי תעודת זהות וכתוב התאריך שקיבלתי בו את התעודה ואז אני מחליפה תמונה אז התאריך ישתנה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש למשהו תשובה הגיונית בשבילי מאיפה אלוהים הגיע? בבקשה בלי תשובות כמו אסור לשאול הוא תמיד היה קיים וכו אם אין לכם תשובה בבקשה אל תענו!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל פעם האף שלי נראה שונה כשאני לא מחייכת נגיד במראה הוא נראה בסדר ואם אני מצלמת תמונה בלי אפקט עם מצלמה קדמית מקרוב אז האף שלי נראה כמו תפוח אדמה! איך זה?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אף פעם לא רעבה בערב, ובימי שישי ושבת המשפחה אוכלת ביחד. ואני לא רוצה לאכול ואז כולם מתעצבנים עלי... מה לעשות? הם חושבים שאני מרעיבה את עצמי או משהו...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה מועקה? ואיך היא מרגישה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית שאמא שלה שונאת אותה, על תשובה לשאלה "זה ברור שאמא שלי אוהבת יותר את אחותי הקטנה.. ואני כל כך נפגעת מזה.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש מישהי בקבוצה בוואטסאפ של הכיתה שפשוט נטפלת אליי, יורדת עלי, על כל תגובה שלי יש ירידה מהצד שלה, והאחרונה הייתה "לפחות אני לא שמנה מלאה חרא כמוך" ופה כאילו מה זה התחלתי לבכות.. הבית ספר יכול לטפל בזה? צילמתי את השיחה אבל יצאתי מהקבוצה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית בת 12, על תשובה לשאלה "היי, יש לי אינסטה מסג והיו לי נדמה כמו 4 צ'אטים מאנשים ממטרידים אחד רשם לי: "היי מה קורה " ורשמתי לי:"אנחנו מכירים?" ואז הוא רשם: "עדיין לא אבל עוד מעט כן". ואחד אחר רשם לי "הייתי רוצה להכיר אותך, איפה את גרה?" מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למישהו יש סיכום טוב של פרק ט"ו ופרק ט"ז על סיפור מי מרה שזה 5 פסוקים. 22-27 תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה טאליבן? או מדינת טאליבן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה שבת חתן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתישהו עם הגיל מתבגרים ונהיים פחות בישינים? ויותר "גברים" איך נקרא לזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה רק גבר מביא לפגישה הראשונה והשניה פרח או שוקולד, למה אישה לא יכולה להביא משהו קטן כמעין ידידות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אם אין אני לי,מי לי?? ;), על תשובה לשאלה "הפרח חמצוצים- מה מקור החמיצות? כאילו למש זה חמוץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אמרו לי היום שאני ילדה מושפעת.. מזתמרת?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה? מי יכול להסביר לי מה זה מדינת חרדו-טאליבאן? במשפט: "מגנינים על הילדים ממה? ממסרים לא צנועים? למה? כי אנחנו מדינת חרדו-טאליבאן?"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה טסט פנימי? (ומה זה טסט חיצוני?)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר "השורה התחתונה" במשפט: "לסלוגן של המותג יש השלכה ישירה על *השורה התחתונה* של העסק"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית אדומה, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לפרש את הפתגמים הבאים בעברית קלה בבקשה? "לך בכוחך זה והושעת את ישראל מכף מדין" "הנה אלפי הדל במנשה ואנוכי הצעיר בבית אבי" "הלא טוב עוללות אפרים מבציר אביעזר". תודה לכול העונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם גבר יכול להשתלט שלא יענוד לו? בבקשה בלי תיאורים מיותרים.. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שנולד בחודש אוגוסט (8) איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי #טליוש:), על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי בתשחץ? מוט ארוך ודק - כ_ו_ _ (נראלי כידון אבל זה לא ייצא הגיוני כי השני זה צינור לכיבוי שרפות וזה זרנוק, אני חושבת) יישוב בין עכו לנהריה -_ _ -_מ_מ. איזור תעשיה בירושלים- _טר_ _ רכס באסיה - _ _מ_ _ _ תודה רבה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שמבין אנגלית, אתם יכולים בבקשה לבדוק לי אם המוכר הזה הוא אמין? פשוט אני ואנגלית לא חברים טובים:/?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית עייפה אוף :/, על תשובה לשאלה "מה זה קלישאה? שיעור לשון...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סליחה עלה שאןה הסתומה..:/, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה אולי מוזרה וגם רצינית אז תענו ברצינות ותסבירו ותפרטו בבקשה-למה בנאדם צריך להיות תלוי במישהו אחר כדי להיות עצוב, שמח, חי, מת..? למה הרגשות של הבנאדם צריכים להיות תלויים בבין אדם אחר שהוא אוהב/שונאה? זה לפעמים מעצבן וקשה לא ככה? אני יכירה את זה.:/תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית (>﹏<) , על תשובה לשאלה "אם אני מזמימה מהאייביי משהו תוך כמה זמן בערך הוא מגיע?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שאלה 1 , על תשובה לשאלה "מה הפירוש של המשפט "שככה יהיה לי טוב"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה להגיע מלוד לסינימה סייטי שבראשון. באיזה תחנה ברכבת אני צריכה לצאת? בתחנה של ראשונים? או בתחנה של משה דיין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שווה לקנות באייבי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה ללמוד היום תורה, אז מה לקרוא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי במילים פשוטות מה זה אומר?: "מפני שיבה תקום והדרת פני זקן" משרשי המצוה, לפי שעיקר היות האדם נברא בעולם הוא מפני החכמה, כדי שיכיר בוראו, על כן ראוי לבני אדם לכבד מי שהשיג אותה, ומתוך כך יתעוררו האחרים עליה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אלוהים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע אליהו דמות חשובה למסורת היהודית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ללהלופסי בשגעת D:, על תשובה לשאלה "מרדכי היה צאצא של ( __?__ ), שהיה אביו של שאול - המלך הראשון! " איש ימיני" - הכוונה היא לכך שמרדכי היה צאצא לשבט (__?__) תשלימו את ה ___?___. תודה לעונים! <3?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה ברית צבאית (בתנ"ך, ספר יהושוע)??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה מורות לפעמים נראות כאלה מרוחקות מהילדים? ושומרות על דיסטאנס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עדיף, פדיחה אחת גדולה או מלא מלא פדיחות קטנות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני_צריכה_כינויי!, על תשובה לשאלה "פול מקרטני-מהביטלס חי או מת? ואם הוא חי אז למה שמישהו ימציא את כל השמועות האלה?! אומרים שהיה לו כפיל שעשה ניתוחים ובגלל זה אחרי התאונה שלו הם לבשו שפמים וכל מיני דברים כאלה...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שכל הזמן מבקשת ממני להביא לה בגדים ונמאס לי ממנה, מה לעשות איתה? איך לגרום לה להפסיק לבקש ממני בגדים מבלי להגיד לה? אולי לרמוז לה? ואיך לרמוז? או איזה תירוצים לתת לה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור אם השאלה הזאת בתנ"ך? שמואל א' פרק א': א. האם שמואל משלם את המחיר על עקרותה של חנה? ב. כיצד הרגיש שמואל לאחר שנמסר לעלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי original123, על תשובה לשאלה "ישי לוי תימני או מרוקאי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי היווש(:, על תשובה לשאלה "מה זה הכוונה אלוהית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להמשיך בחיים רגיל כשאתה בלי בן אדם שהיה חצי ממך ועכשיו. שניכם מתעלמים אחד מהשני בגלל משהו כואב שעבר עליכם כאילו האחד לא, קיים לשני וההפך? אני לא מצליחה להתגבר עלזה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאני נכנסת לתג " ציונות" בטמבלר, אתם לא מבינים כמה חוסר צדק אני רואה שמה מצד אנטי ציונים ופלסטינים ושזה פשוט עצוב לי לראות שקוראים לנו נאצים. הייתי רוצה להילחם בחזרה בבושת פנים הזו. צריך להקים ארגון של בני נוער ציונים, צריך לעלות פה את המורל.. אבל איך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה " פתח תקווה קרוב לראש העין? דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כאלה שמתחילים ללמוד לתואר בגיל 30 או 40 פלוס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Hey there, Im using Stips, על תשובה לשאלה ""נשק עפרה וישן לו תחת העץ". מה זה אומר 'נשק עפרה'??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שיונית לוי יצאה לפנסיה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון אומרים בתנך שאנחנו מאדם וחווה, עכשיו לאדם וחווה היו 2 בנים.. איך היו עוד ילדים אח"כ? אחד מהם עם האמא? הסתבכתי לגמרי.. מישהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי כןסית בוסית, על תשובה לשאלה "עזרה! מלכים ב פרק י'ח כמה זמן נימשך הבצורת? עד כמה חמור הרעב בשומרון? מה תפקידו של עובדיהו ואיזזה משימה הוטלה עיליו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי עצירות מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עצירות כמה ימים והיום רוצים לעשות לי חוקן. מי שעשה זה כואב? איך עושים את זה? מה ההרגשה? אולי עדיף שאני אגיד לאמא שלי שכבר הייתי בשירותים כדי שלא תעשה לי? כי אני מה זה מפחדת... ובכלל בית חולים תמיד הפחיד אותי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "מה היא משמעות החיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תקשיבו! היום בבית ספר מישהי דיברה איתי בהפסקה על זה שאני שטניסטית וכל זה, היא התחילה לחקור אותי ואמרה לי לצאת מהדברים האלה וזו פאקינג האמונה שלי. למה כולם מדברים עלי ורוצים שאני יחזור להיות עצמי וירד מזה? זאת האמונה שלי וזהו. כאילו, דה פאק?! מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה זה "דבר המסור ללב"? יש לי מחר מבחן ביהדות ולא קלטתי את הפואנטה של זה"-.-?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ואל תגידו תרופות, על תשובה לשאלה "איך לדכא את היצר המיני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נוטלה!!!! ♥_♥, על תשובה לשאלה "מה זה ח"ח??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נמאס לי יש ילד שאני דלוקה עליו, ופעם הוא עוקץ אותי וכמובן שאני מחזירה לו ופעם הוא נחמד אליי אומר לי תני לי יד ומחזיק לי את היד וגם היום זה קרה, ואנחנו צוחקים ביחד הוא צוחק עלי אבל זה בצחוק! והוא מבלבל אותי וכשאני יורדת ממנו שוב פעם אני נדלקת עליו! עזרה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עבר עלי שבוע מהגיהנום, ואני בקושי יכולה לזוז אז נשארתי בבית. האם כשהנפש גמורה אז גם הגוף גמור? עברתי דרך מהמורות פיזיים ונפשיים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלתי שאלה והיא נמחקה, לא הייתה לי התראה שהיא נמחקה ולא ירדו לי הנקודות (של האמינות)... למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי עוד כמה חודשים בת 14, על תשובה לשאלה "אני אמורה להלחץ שאני עוד מעט בת 14 ואף פעם לא היה לי חבר? כי אני לא לחוצה. אני אמורה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שיטות שיעזרו לי להיות יותר חזק במכות? איך לגרום לעצמי לא לפחד ולתת לעצמי אומץ באותו רגע? כולי דיבורים עד שזה מגיע לבאמת. נמאס לי להיות חלש בא לי שיפחדוו ממני קצת בקטע הזה. אני כבר בן 17 עוד מעט איכס?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית שפוחדת ומבולבלת, על תשובה לשאלה "אנימאוהבת בבחור דתי, וניראלי שהוא מחפש בנות ממש דתיות ששמרות נגיעה ולובשות חולצות ארוכות וחציות, וגם יכולים לעשות לו שידוך, ואנילא כזאת דתייה ואני פוחדת שבגלל זה הוא לא ירצה אותי.. ואני וגם אני פוחדת שיעשו לו שידוך, ואנחנו לא ידידים או כול מיני.. מה לעשות? תודה♥?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה קב"א ודפ"ר, ולפי מה הם נקבעים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי !I got blisters on my fingers, על תשובה לשאלה "איך מסכמים מידע מאתר כמו ויקיפדיה? כל מה שכתוב שם נראה די חשוב אבל אני לא רוצה להעתיק מילה במילה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי יוכל לעזור לי ילשאלות של השיר המצורף: 1. מה ניתן למוד מהשיר? בבקשה תעזרו לי אני צריכה את זה למחר!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם שאומרים לי שאוהבים אותי אני מרגישה בדיוק ההפך.. במצבים מסוימים שלא כל היחס מופנה אלי ולפעמים גם שבאלי למות.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש ילד אחד בכיתה שפשוט לא מפסיק להציק לי. והוא גורר את כל הכיתה והשכבה להציק לי. זה כבר מעצבן ועצוב ופוגע. כדאי להגיד אותו למורה? אני מפחדת שהיא לא תעשה כלום..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי holly shit!, על תשובה לשאלה "במה מתבטא התקף אפילפסיה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נימאס לי כבר מההורים שלי. אני רבה המון עם אמא שלי, אני בת 15 והיא שונאת שאני מסתובבת עם החברים שלי כי אנחנט מעשנים וכל זה. היא אומרת לי לא להיסתובב עם החברה הכי טובה שלי כי היא אומרת שהיא מדרדרת אותי ומאיימת לקחת לי את הפלאפון. נימאס לי עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי "אני", על תשובה לשאלה "מה זה זבח??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי האהבה של החייםשלך♥, על תשובה לשאלה "מזה אוטונומיה? יעני זכויות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי משתמש ותיק, על תשובה לשאלה "גם אתם שונאים סרטים הודים? באמצע הסרט בלי קשר לעלילה פתאום כולם מפסיקים ומתחילים לרקוד לפני שנייה הם הלכו להרוג אחד את השני ועכשיו הם רוקדים הורס את כול המתח זה ניראה כמו מחזמר לא סרט!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Change your life , על תשובה לשאלה "מה זה זונדה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ~~~~~~~, על תשובה לשאלה "אח שלי קראה באינטרנט שאם אוכלים הרבה זיתים זה גורם לשכחה, זה נכון? ובכללי מותר לאכול הרבה חמוץ, כמו זיתים ומלפפון חמוץ, או שזה גורם לבעיות בבריאות? גם שמעתי שמלפפון חמוץ זה לא בראי לאכול הרבה כי זה עם הרבה מלח.. בבקשה תענו זה חשוב לי גם לידע בכללי, תודה♥?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה באתרי קניות ברשת, יש נעליים רק מהמידה UK 5 (מידה 39 בEU) ומעלה, ומהמידה 33 EU ומטה.. למה אין 34 EU עד 38 EU מה זה החרא הזה? אני מידה 37.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הפירוש של תשתית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי זאין מאליק אהבת חיי, על תשובה לשאלה "למה כולם מצטלמים עכשיו עם אצבע שלישית ומעלים לאינסטגרם? כאילו, מה הקטע בזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אוליזהאפשריאבללאלכולםמצליחם, על תשובה לשאלה "למה הרוב (לא כולם) פה אומרים רק לישכוח, אבל אתם בעצמכם יודעים שזה לא אפשרי נכון?! תחשבו עם היתן אוהבות והוא היה החיים שלכם ולא היה לכם אף בןאדם שגורום לכם טוב חוץ ממנו, והוא החיים שלכם איך היתם מוותרים, אני פשוט רוצה רק למות איך?!) ': תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי הדרוש המאמוש:), על תשובה לשאלה "מזה אומר " בלתי מעורער"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תדמיינו שיש פה כינוי מקורי(בת), על תשובה לשאלה "כבר קרה בארץ שכיסא התנתק מהמתקן של הנדנדות באחד הפארקי שעשועים? (כאילו סופרלנד לונה פארק ומה שיש.)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Love{on}top, על תשובה לשאלה "שאלה בתנך שופטים פרק ט' פסוקים 1-6: האם כל מי שמוכן למלוך/לשלוט דומה באישיותו ל"אטד" או לאבימלך? אטד זה סוג של צמח שיותם אחיו של אבימלך המשיל אותו אליו?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מתמודדים עם מוות? אמא טסה מחר בטיסת חירום ללוויה של סבא שלי. רציתי גם לבוא איתה והיא לא הסכימה. כעסתי עליה והיא באה לחדר שלי לחבק אותי ואמרה לי "בייבי אני צריכה אותך חזקה ולשמור על האחים שלך. לא הסכמתי חלק גם בגלל אופן הלוויה בארה"ב". די אני לא יכולה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם תפסתי מישהו מצלם אותי במקלחת בסתר (שאני רואה רק מצלמה) אני יכולה להתלונן במשטרה ויתפסו את אותו מטריד? ואם לא ידעתי של מי המצלמה...? תודה רבה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי enjoy you life, על תשובה לשאלה "תקשיבו אני בשוק השחורים של אמריקה החליטו להמציא משחק לתת מכה בראש, על ראש יהודי במקרה שמזהים מישהו אם כיפה וזה.. טוב אני עצבנית>~< ואני לא מחרטטת לכם!... זה נראה לכם נורמלי?!? התופעה הזו אווך, אני יודעת שאם אני יצא אני יתעצבן ויזרוק אבן על מי שיגע?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד שאני והוא התחברנו בזמן האחרון וידידה שלו מפרידה בננו. כדאי לי להפריד בניהם גם? מה לעשות תעזרו לי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי כמה מילים באנגלית שמקורן בעברית? תודה מראש.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי שלח לי תמונות של ידידה שלי כשהוא כתב עליהם דברים שהיו אמורים להיות מצחיקים אבל הם פוגעים בה, ואיכשהו זה הגיע אליה והיא שואלת אותי מי שלח לי את זה! ואני לא יכול להגיד לה מי בגלל שהוא חבר ממש טוב שלי, מה לענות ברגע שישאלו אותי מי זה? עזרה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה קטנה שכתובה בפוסט הזה... כי זה דיי ארוך... מה לעשות? אם תוכלו לעזור לי תודה ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להתנהג בבגרות בבית אני ילדותית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דתיים לא מתנשקים?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דמיון בין סמלים - אתם חושבים שיש משהו אנטישמי בדמיון בין סמל השטן לבין מגן דוד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנה<:, על תשובה לשאלה "מישהו, יכול לתת לי את 4 השלבים של ההתגלות הראשונה של ה' לאליהו כציטוטים? מלכים א' פרק יט?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מוש השור הולך וטוב לו מוש מוש , על תשובה לשאלה "מי פה שותה שתייה חמה בלי סוכר? אני שותה בלי סוכר בערך שבועיים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יש לך סיכוי עלי, על תשובה לשאלה "התגעגעתי לילדה אחת שהייתי איתה בקשר ממש טוב והתפללתי לאלוקים כל הזמן, שיחזור הקשר בינינו ופתאום ביום שישי היא מתקשרת לחבר שלי שאיתה, בקשר טוב והיא אמרה לו שהחברות שלה הפקירו אותה לבד. והיא הייתה במקום שהיינו בו גם והחזרנו תקשר אתם חושבים שזהבגלל התפילהלה'??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היה לי חבר חצי שנה ואהבתי אותו הכי בעולם ובגלל סיפור הוא נפרד ממני. הייתי בדיכאון ואחרי כמה זמן הוא שלח הודעות, התחיל לדבר כאילו הכל בסדר, שאל מתי אנחנו נפגשים. עכשיו יש לי התחלה של קשר חדש.. מה להגיד לאקס שלי? אני בדילמה ולא בא לי לחזור אליו אחרי מה שקרה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סטיפס נחשב לאתר כשר? יש פה מלא שאלות על מין... לדתיים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין חב"דניקים לבין דתיים לאומיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר מידע על דתיים לאומיים? אם אני רוצה לחזור בתשובה ולהיות דתייה לאומית איך אני עושה את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השתתפות בסצנות אינטימיות בסרט - מישהו מוכן להסביר לי איך שחקן/נית נשואים עם ילדים משחקים בסרטים וסדרות, בסצנות מין ואפילו נשיקות וגם בלבוש חשוף? זה לא מובן לי. וחוץ מזה איך הבעל מרשה? אני יודעת שזה רק משחק אבל עדיין... הייתם מרשים לבעל/האישה שלכם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Be Alright ♥, על תשובה לשאלה "מזה מוקצין? ועם יש כאן מישהו שטוב בתורה (כיתה ט) שיבוא לעזור לי בצאט:$ תודה ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מאחורי היער אחת שתיים שלוש, על תשובה לשאלה "יש לכם סיכומים לדינים? (במיוחד מבוא, שבת... הכל יתקבל!)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפי החוק מה ההבדל בבית משפט מבחינת עונשים בין "פגע וברח" לבין להודות שפגעת במישהו ולהזעיק עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "4. לאחר שהמלך אחאב אסף את כל עם ישראל והנביאים במקום אחד – בהר הכרמל, אליהו עורך "התערבות" עם נביאי הבעל (פסוקים 21 – 40) א. מהי ההתערבות? ב. איך יקבעו מי המנצח? ג. מה הם המעשים שעושים נביאי הבעל כדי לגרום לאֵל שלהם – הבעל, להוריד אש? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מה קורה וזה, על תשובה לשאלה "היסטוריית היחס לכלבים - האם היחס אל הכלב לאורך ההיסטוריה תמיד היה כמו בתרבות המודרנית ("ידידו הטוב של האדם" וכמעט הערצה)? מה סימל הכלב, איך התייחסו אליו בתקופות עתיקות? אני יודע שמשום מה ביהדות (גם באסלאם) הכלב בד"כ מסמל רוע אכזריות או הקשר של עונש.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אל תעשה זאת או על תעשה זאת? ומה ההבדל? איך מבדילים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה לעבודה, בבקשה תענו. מה אתם מחפשים במי שתרצו שיהיה בת\בן זוג שלכם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אנשים אחרים פוסלים תשובות של אחרים במינוסים, זה ממש לא יפה כל אחד ודעתו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להרזות בידיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אצא טיפה מפגרת אבל איך רושמים טיימינג באנגלית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אגאדהטא, על תשובה לשאלה "למה הגת (מתקן להכנת יין) ממוקמת דווקא באיזור מסויים ולא בכל מקום אפשרי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע כמה עולה בערך ערכה של גומילום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת "שבאי"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ילד בכיתה שהוא מציק ומקלל את כולם ומעצבן נורא ולמרות זאת, כל הבנות מחבקות אותו ומנשקות אותו ואומרות לו שהוא חמוד ומאמי וזה. אני שואל למה? למה בנות נמשכות רק לאלה שהם מעצבנים ומעליבים? ומכאלה שהם נחמדים הן מתעלמות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נשים מבוגרות עם פנים מטופחות - איך נשים מבוגרות נראות עם פנים נוצצות חלקות וצעירות, מה הן עושות? האם זה רק קרמים או יותר מזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ~Crazy Girl~, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל ניתן לעשות רשיון לאופנוע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מייבי אהיה עשירה ;0, על תשובה לשאלה "איך משנים את החיים המדיניים האלה?! סומכים על חלומות ועל בורא עולם או משהו אחר?.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי כאן גר בטבריה? איך שם? כדאי לי לעשות שם שירות לאומי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תמיד שחברים של אח שלי באים זה סיוט המפגרים האלה בני 13,13 וחצי גג 14~~ אני בת 17 והם אשכרה מסתכלים עלי שעה. כן בקטע של סוטים. מה לעשות? זה מעצבן כבר לא יעזור לדבר אם אף אחד?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי 45667, על תשובה לשאלה "מישהו פה יודע טוב את מדבר פרק יט פרה אדומה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מדמיינת אנשים דמיוניים ומדברת אליהם. הם הולכים איתי לכל מקום ואני ממש שומעת אותם מדברים אליי ולפעמים אני עונה בטעות. זה הגיע למצב שאני פותחת את הדלת למישהו שלא נמצא שם. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי כינוי אקראי, על תשובה לשאלה "טו באב זה יום האהבה? ואם כן הוא לא אמור להיות באפריל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו פה עשה חוקן? זה כל כך נורא ומגעיל או שאפשר לסבול את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מקודם נאמני סטיפס מחקו לי שאלה ששאלתי לפני המון זמן מה הקטע שלהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניון פתח תקווה קרוב לבית חולים רבין בלינסון? כמה דקות הליכה הבדל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש ביה"ח בת"א? ואם כן, איזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יוצא לכם לקלל את ההורים שלכם? חח?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אבא שלי עכשיו עובד מהבית, והוא כעס עלי קודם בגלל שהתעצבנתי עליו וצעקתי על משהו שהוא לא אשמתו ואני לא יודעת איך לבקש סליחה... ניסיתי לבקש סליחה אבל הוא כועס ולא מקבל את זה. מה לעשות? זה באמת לא פיר איך שדיברתי אליו הוא אבא מקסים, ניסה לעזור לי ואני כעסתי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בראיון עבודה יש להם דרך לברר מה עשית באמת בצבא? נניח אם הייתי פקידה ואני אומרת הייתי באיזה משהו מסווג, הם יכולים לברר את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי •.°.•Dark wolf•.°.•, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה ואני לא יודעת איך לעשות אותה! כל ילדה בכיתה מקבל מילה עם הפירוש וצריך להציג את המילה בכיתה. אפשר לעשות משחק או סיפור או מצגת. ואין לי מושג מה לעשות עם המילה שלי! המילה שקיבלתי היא- גיא. יש למישהו רעיונות? תודה לעונים\ות\- זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני משתינה כל חצי שעה ולפעמים כל עשר דקות וכל פעם שאני משתינה זה מלא, כאילו התאפקתי יום שלם ונמאס לי כל רגע להשתין, עשיתי בדיקת שתן ויצא הכל תקין וזה לא הגיוני יש לי את זה כבר שנה יש מישהו שקרה לו? איך מטפלים בזה...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנומית :), על תשובה לשאלה "יש לי מחר בגרות בתושבע, לקט מצוות. חסר לי חומר.. יש למישהו אתר של סיכומים? תודה רבה רבה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי עוד מעט שיעור נהיגה ואני מפחד מאוד מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ~אנונימית~, על תשובה לשאלה "חוטיני זה זנותי לדעתכם? לטעמי כן. פעם הייתי שמה וכבר הפסקתי.. הבנתי שזה זנותי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש מוסיקאים, אומנים, במאים או מפיקים שאין להם בגרות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יכול יותר! אני כבר שלוש חודשים סובל! יש איתי בכיתה מישהו שהטריד אותי מינית הוא היה חבר טוב שלי עד שהוא הרס לי את החיים! ואף אחד לא יודע כולם חושבים שהוא נורמלי! כל היום אני יושב בכיתה ומשחק בפלאפון אני לא יכול לעבור בית ספר או כיתה למישהו יש פתרון?!15?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזתומרת מידה 11? מזה אומר? איך יודעים מזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לקנות אותה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני ב, על תשובה לשאלה "אמא שלי אלכוהוליסטית. ואני רוצה משהו שעושה תגובת הקאה כדור עיזה שהוא שאם שותים אותו אחריי כמה זמן הבנדם יקיא אני יקנה את זה אבל תעזרו לי היא אים. מפסיקה לישתות בדרך כזו אני רוצה שאם היא תקיא שתפסיק בבקששה נימאס לי אני סובלת את זה מיגיל 7 ואני בת!16.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תוצרת גאורגיה , על תשובה לשאלה "למה זה טוב להיות בסאונה מה זה עושה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלחתי שאלה למומחים, מתי הם ייענו לי בערך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ספר שמות פרק ז' פסוקים א' יג' שזה על החרטומים והתנין. השאלה- האם מצליחים החרטומים לעשות כמעשיהם של משה ואהרון? - צטטו את המילים שמתארות כי החרטומים מבינים את כוחו של ה'. וכתבו במילים שלכם את התהליך שעובר על החרטומים. מי שיודע או זוכר בבקשה תגיבו!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע למה בתנ"ך למה רק את התנין זו החיה היחידה שמוזכרת בשמה בסיפור הבריאה? מה התנין מסמל? ומה מסמל התנין של אהרון שאוכל את התנינים של החרטומים? תודהה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמואל ב פרק ג-דוד מבקש לבחון את נאמנותו של אבנר. כיצד הוא עושה זאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "3 בנות ממש עסוקות בלהשפיל אותי כל יום במקיף והם הגיעו למצב של לשפוך ברד עך אחותי שבת 6, אני חייבת להחזיר להן אכשהו, דברים להגיד או לעשות ובלי עצות של לא לעות את זהכי אני חייבת בשביל עתמי! תנו רעיונות מה להגיד או לעשות, תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה חוקן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קראו לאנשים שתמכו בשאול (ההפך מבני בליעל)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי barbro, על תשובה לשאלה "יש משמעות נסתרת לשירים של דני סנדרסון או שהם פשוט גיבוב גאוני של בדיחות ומשחקי מילים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית סתם כי מתחשק:), על תשובה לשאלה "למה אנשים לא מספרים שיש להם תאריך לטסט או את הטסט עצמו? לפעמים יש גם כאלה שלא מספרים שהם הולכים למבחן תאוריה, ויש גם כאלה שלא מספרים איזה מספר שיעור הם בנהיגה.. למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה זה ארון, מה זה פלאפל, מה זה חרבות ואיך זה מדורג בצבא? כאילו אם יש למישהו חרבות ושני פלאפלים או ארון ופלאפל.. איך זה הולך ומה זה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחר אני נוסעת לאילת באוטובוס שיש ליד התחנה המרכרזית. מישהו יודע איך זה הולך שם? והאם מישהו פעם נסע שם? בבקשה תענו לי זה די דחוף.. תוד הויומטוב..;-*?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי That Girl..., על תשובה לשאלה "מה זה 'מגינת לב'??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רועי9, על תשובה לשאלה "מהם האמצעים האומנותיים בשמואל א פרק טז, וכיצד הם עוזרים לנו להבין טוב יותר את הטקסט המקראי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה להישאר איתו או לא? פעמיים הוא בכה ואמר שהוא אוהב אותי ולא רוצה לאבד אותי. אבל הוא עם בנות אחרות וזה נראה שהוא מעדיף אותם יותר.. לפעמים הוא לא עונה לי כשהוא נמצא עם מישהי אחרת. אני נפגעת ומבולבלת, מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן פורים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מגף שיש בו חלקים שהצבע שלו דהה.. המגף הוא לא מעור אמיתי.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה זה פאלברה.? למה מתכוונים שקוראים בשנות השמונים "פרדי פלאברה"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי YOU WERE MINE , על תשובה לשאלה "היי, אתם יכולים לתת לי שמות של אתרים של יד שנייה חוץ מיד 2??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חרדי לפי דעתי, על תשובה לשאלה "בנות, הייתן יוצאות עם חרדי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבא של חבר שלי ממש לא סובל אותי ועכשו לא נעים לי לבוא לחבר שלי בגלל זה ואני יושנת אצלו מלא מה אני אמורה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי original123, על תשובה לשאלה "מה עושים אם לא מצליחים לצאת ממשבר נפשי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי רוצים להתחתן ואבא שלו ממש לא סובל אותי ולא מסכים לזה מה לעשות? אני מרגישה לא נעים כבר?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי הברבור, על תשובה לשאלה "למה לקטעי שירה יש מבנה, כלומר שהמילים כתובות בצורה מסויימת? (שורה של מילה אחת, רווח מאד גדול, מילים מסודרים בצורה כמו לב או יהלום)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי o^-^o, על תשובה לשאלה "מה מטרת הטקסט ולמה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה לסבול לראות פה שאלות של אתאיסטים שמנסים לכפות חוסר דת. זה גורם לי להרגיש כאילו יש להם ספק באמונה שלהם. אני לא חושבת שהיה מזיז להם כל כך אמונות של אחרים אם הייתה להם אמונה שלמה באי האמונה. טועה או צודקת, ולמה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Y O L O, על תשובה לשאלה "תנו לי מילות קישור עם קשר של הפחתה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי anchor_, על תשובה לשאלה "לידתו של עם ישראל - שלום, אני מאוד מתעניינת בתנ"ך וביהדות ויש שאלה שנורא מעניינת אותי. עם ישראל נולד ביציאת מצרים בעצם נכון? אבל למה? תודה מראש על זה שענית.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאכול ביום מנת קורנפלקס עם מעט חלב וקפה ואחרי זה פרי בצהריים כוס אורז ו2 קציצות אחרי זה תפוח ובערב 2 פרוסות לחם קל עם חומוס ופסטרמה ומלפפון עגבניה זה מספיק ליום? יותר מדי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי זה דחוף מי יודע את ההבדל בין המכבים למקבים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לכם סיכום בתנך לספר שמות פרק ז'?!?! זה ממש ממש דחוף וחשוב לי מחר יש לי על זה מבחן תודה רבה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית נושאת לעזרה, על תשובה לשאלה "HELP 🙏🙏🙏🙏 🙏🙏🙏 רק למי שיודע ובקיא בדיני חנוכה:, בר המצווה של אלון תהיה בחנוכה, האם צריך לברך על נרות חנוכה שנדליק בזמן השמחה? תודה מראש!💖😍😘?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך נשים יכולות לאנוס גבר? זה נשמע לא אפשרי כמעט...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "נראה לכם שיחזירו את אייל גולן לכוכב הבא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה שהכי מעצבן בו זה שלפעמים כשאני שולחת לו הודעה הוא מסנן, ויום למחרת הוא שולח הודעה כאילו לא קרה כלום וזה מעצבן מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי loner , על תשובה לשאלה "חייבת עזרה דחוף בש''ב בתנ''ך- בפסוק כ''ו, הסבר את הביטוי- "הלנצח תאכל חרבך" עזרה דחוף??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש מישהו/י שאתם לא יכולים איתם ולא יכולים בלידייהם, מה הייתם עושים כלפייהם? ואם מוותרים או נלחמים או לא יודעת מה.. כל דבר, משהו.. עזרה? דחווף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזאת אומרת אדם שמופעל על ידי רגשותיו? דוגמאות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Twerk bitch !! 💗👸, על תשובה לשאלה "אני יהודייה אבל אני לא גדלתי בבית שעושים קבלת שבת, או חגים, סתם אוכלים בלי קידוש וזה מפריע לי, אמרתי להורים שלי ולמשפחה והם אמרו לי שהם פשוט לא עשו את זה בחיים לא לימדו אותם והם לא יודעים, וזה מעצבן אותי, אני מתביישת מאוד שחבר שלי יגלה כי הוא ממש מקפיד על זה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Twerk bitch !! 💗👸, על תשובה לשאלה "לכול אחד (יהודי) יש פלטת שבת בבית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שאני אוהבת אותו, ובחיים לא הפרד ממנו כי בחיים אני לא אמצא מישהו כמוהו, א-ב-ל אני דלוקה קשות על ידיד שלי! מה עושים במצב כזה?! עצות יתקבלו בברכה!, אני בדיכיי כבר שבוע:/?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנחנו כבר מאורסים אבל אני רוצה להיפרד.. איך להגיד לו את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אחוזי האמינות עולים לאט אבל שעושים טעות אחת הם מורידים מהם?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שירלי טמפל עדין חיה?:O?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לא בסדר בי שאין לי תרצון הטבעי שאמור להיו. בכולנו וזה לחיות? כל הזמן אני חושבת ומתככנת תמוות, נימאס ליי! בסוף אני אתאבד; (?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם זה נורמלי לאכול חפיסת שוקולד כל יום? או שזה קצת מוגזם מידי? אח שלי הקטן אוכל כך... וגם שניצלים, נקניקיות והיה פעם שהוא אכל חבילת גלידה... מה לעשות!?!? יש לנו המון אוכל טוב בבית והיה פעם שלא נתנו לו ממתקים והוא לא אכל כלום יומיים! מה לעשות!? עזרה?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש ילדה שהיא הייתה פעם אחת החברות הכי טובות שלי, והיא חמודה והכל, והכרתי אותה מגיל 4, אנחנו כבר לא מדברות, ואני ממש מתגעגעת אליה והיא חסרה לי, היום ראיתי אותה בוכה וכאב לי לראות אותה ככה, אווף איך לחזור לדבר איתה: ( (??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חחח שאלה רצינית.. אתמול המנהל של אמא שלי עושה כזה זה הבת שלך. ואז הוא עושה בלי עיין הרע עכשוו הוא חרדי חרדי כזה ראש ישיבה. הקיצר אמא שלי עושה בנים תמיד יבחינו ביופייה של אישה חח עזבו הזויה●~●. זה באמת מתכוון ליופי? או שבלי עיין הרע אומר משהו אחר.? תודה<3?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום היה לי מבחן ושאלתי באמצע שאלות את חברה שלי שלמדה הרבה יותר ממני, ובסוף גיליתי שהן היו לא נכונות שהיא הטעתה אותי. הקטע הוא שכתבתי בהתחלה את התשובה הנכונה ובגלל מה שהיא אמרה מחקתי אותן! עכשיו אני כועסת אבל אני יודעת שזאת לא אשמתה.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אלעדוש, על תשובה לשאלה "פעם קרה שאחים הקטנים שלכם התפרצו לכביש שהלכתם איתם? אם כן מה עשיתם באותו רגע שזה קרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה בדיוק אירוניה? לדוגמא במשפט: "באירוניה מסוימת חשבה לעצמה שנדמה כאילו זה השיעור היחידי במערכת היום.. השיעור שהיא אמורה לשבת ליד הילד שהיא הכי אוהבת"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשו לכם חוקן מתישהו? איך עושים את זה בכלל? איך זה מרגיש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤לובאטיק❤, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להשיג סמים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הייתם עושים אם האהובה שלכם כותבת לכם שאתם זבל, ושהיא מסתירה דברים מזרים כמוכם, ואח"כ אומרת שזה "נפלט" לה ושזה היה בטעות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמ דתיים שלומדים תורה - מה זה אג"מ או"ח? זה אמור להיות מקור? מה הראשי תיבות של זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה להפסיק לקלל איך להצליח? זה קשה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי שלא מבין למה מוחקים שא, על תשובה לשאלה "למה אסור להפנות לפרטי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מרגישה שהוא חילל את הכבוד שלי מה אני עושה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החברה הכי טובה שלי בדיכאון בגלל ילד אחד ואני ממש מפחדת עליה אמא שלה אמרה לי שהיא בקושי אוכלת והיא לובשת חולצות ארוכות (אפילו שלא קר) אני מפחדת שהיא חותכת מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אחת כזאת שלוקחת הכל בקלות כזה קשה לי גם הרבה פעמים אבל אני ישר עוברת הלאה יום אחר כך כבר לא זוכרת מה היה ככה גם עם אהבה כואב לי בפנים אבל אני לא ניתקעת על זה ואומרי. ם לי שאני לא רציני למה? זה האופי שלי.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להפסיק להיות סוטה? אני כבר לא רואה פורנו ודברים כאלה אבל יש לי שם של סוטה כבר וכל דבר שאומרים שהוא סוטה או לא אז הרבה פעמים אני מגיב כזה בדרך סוטה.. וזה מוריד לי מהכבוד וגם אני לא חושב שידידיה שאני מאוהב בה, אוהבת את זה מה לעשות? איך להצליח??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פעם הייתי בנאדם שכיף להיות איתו ובזמן האחרון נהייתי מאוד משעמם.. מה לעשות? איך להיות מעניין שוב? ושבנות יהנו איתי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היוולדות של תאומים (לא זהים) זה גנטי? זהים זו טעות בחלוקה נכון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי darknes, על תשובה לשאלה "למה אי אפשר לתת פרחים להתייעציות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם 10 סיבות לתת לי כדי להישאר בחיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את פרק יח ( בראשית) פסוקים 1-16? דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון לומר- "בששת הדקות האחרונות"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התחלתי לצאת עם מישהו שהוא מאוד מאמין באלוהים אבל לא דתי, ואני אתאיסטית שבאה מבית מסורתי, הראל כן שיוותרו הרבה בעיות? קשר כזה יכול להצליח? איך הוא יצליח? בני 19?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ישנתי 13 שעות זה טוב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמאלה גיליתי אצלי כינים ואני מתפדחת כי כבר איזה חודש אני מתגרדת בראש וזה פאדיחה בשבילי כי אני בת16 וממש מטופחת... מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אריה מורגמרי, על תשובה לשאלה "מה הפירוש לאל ישים אדונינו בעבדיו עון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים למקצוע שלומדים בו אוצר מילים? לשון / הבעה והבנה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון המכונות שמעבירים בהם כרטיסים בתחנת רכבת? קיצור יש להן שם? או לפחות דרך יותר פשוטה לתאר אותן?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האתר הזה אמין? מישהו הזמין ממנו פעם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש שיר שאני לא מצליחה למצוא בגוגל ובשירונט.. משהו כזה "היית כותב חלומות, היית מדליק מנורות שיהיה לי טוב" בערך.. נראה לי אישה שרה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ~*Ayala-Bar*~, על תשובה לשאלה "מה זה שוצף? כאילו רשום לי מפל גועש ושוצף, מה זה השוצף הזה...??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהן המילים הנרדפות ל- "חדיש", "עצמאות", "עולם", "ערך"? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עצירות ואמא שמה לי לפני שעה נר בטוסיק, אם אני ילך עכשיו לשירותים הוא יצא? זה ממש חשוב כי אני לא רוצה שישימו לי עוד אחד זה היה סיוט!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה בשנה האחרונה אני כל היום בוכה ובזמן האחרון אני ממש חושבת על מוות וזה מפחיד אותי לפעמים שאני בוכה אני ממש חושבת לקחת כדורים ולבלוע איך מספרים לאמא דבר כזה? אני ממש מפחדת מהתגובה שלה אבל אני מרגישה שאני חייבת.. מה לעשות?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אחדות רוחנית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כשאני שולחת קישור לאיזה שאלה של סטיפס זה נותן קישור ממש ארוך ופעם הוא היה ממש קצר למה זה ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר שמתחיל ככה "im wishing on a star.."? זה בת שרה ואני כמעט בטוחה שזה היה באיזה פרסומות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ):, על תשובה לשאלה "למה יש בית ספר? למה לא מלמדים רק דברים בסיסים וזהו? למה כל הדבר המדכא הזה חייב לבזבז לנו חצי מהחיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סליחה מראש על השאלה המגעילה - לפני 3 ימים הייתה לי צואה והתאפקתי ולכן היא לא יצאה, היום היתי צריכה שוב להתפנות ושוב התאפקתי ולכן יוצא ש3 ימים שלמים אני מתאפקת עם הצואה וכואבת לי הבטן. אני חושבת שזה נתקע לי כדאי לחכות לזה טבעי? או לעשות עם זה משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון בבריאת העולם? אזז.. היה המפץ הגדול כאילו, ואומרים שאלוהים יצר אותו וזה לא סותר אחד את השני.. אז העולם היה, ואז נוצרו אדם וחווה בגן עדן. אבל שקין והבל ומישהו הרג את השני אז כתוב שהוא הלך וכלאנשי הכפר או משהו כזה ראו את האות על המצח שלו. איך עוד אנשים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי :(..., על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה להגיד לי הפתגמים האלה אומרים כיאילו מה פירושם.. 1- ''לכסף אין ריח'' 2- '' זמן הוא כסף '' תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה פירות יש בכל העונות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנ"ך- בבריאת העולם, איך היום השלישי הוא המשכו של היום השני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה סוג המוזיקה אר אנד בי? תנו דוגמאות..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יש כאן שאלות ששואלים סתם? אתם עצלנים מדי כדי לבדוק באינטרנט??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עם איזה ארץ יצחק רבין רצה לעשות שלום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית :0, על תשובה לשאלה "הנרי פורד היה אנטישמי? היום המורה שלנו להיסטוריה אמר שהוא יצר את מכונית הפורד הראשונה מיהודי (כאילו עור של יהודים:O)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה משמעות המילה לנצר? (מבאטים את זה ככה linatzer) תודה..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה התאריך העברי היום? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Just Me (-:, על תשובה לשאלה "היי, כשאני קמה בבוקר אחרי שאני רוחצת פנים ונוטלת ידיים אני אומרת "מודה אני" אני לא יכולה להגיד בדיוק כשאני קמה. זה בסדר? ולגבי ברכות השחר עד איזה שעה מותר להגיד? ומתי האם זה בסדר אחרי שאני אוכלת ארוחת בוקר או שעה-שעתיים לאחר שאני קמה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חבר, הוא דתי ואני חילונית, אימא שלו לא מסכימה לו לצאת עם חילוניות אז הוא עדיין לא סיפר לה (אנחנו חברים בול שבוע) כי בפעם הקודמת שהייתה לו חברה חילונית, אימא שלו הפרידה ביניהם והם נפרדו בגלל זה, הוא מפחד להגיד לאימא שלו כי הוא פוחד לאבד אותי מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה עפעף איפה זה באיזור הפנים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא נפרד ממני ואני לא מרגישה שמיצינו, אני רוצה אותו, מה לעשות? בני 15?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תעודדו אותי אני בוכה עכשיו כי גם בכללי אני ריגשית אבל היום עבר עלי ממש חרא של יום וזה גורם לי עכשיו להיות ממש פסימית ולחשוב מחשבות רעות וזה ממש מוריד לי תמצב רוח.. פליז..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם היה מישהו שהייתם מתאהבות בו... והוא היה מספר לכם שהוא לא עושה שרות צבאי (קיבל פתור בגלל בעיה נפשית) ועובד ושהוא לוקח כדורים נגד עצבים (לא משהו רציני מדי)... הייתם נכנסות למערכת זוגית איתו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Always here for you <3, על תשובה לשאלה "כבר פעם שניה או שלישית שאני חולמת על בית שכ אישה זקנה שהבעל שלה קבור אלה בחצר עם מצבה ואני מדברת איתה כאילו, והיא אומרת שהיא רוצה להיקבר לידו וזה מלחיץ אותי ברמות. זה רומז על משהו?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רוב הסיכויים שלא אקבל מענה אבל המצב של ממש נואש ששווה לנסות הכל..-"ובשעת הלל- הראשון מקרא את ההלל" (מסכת ראה"ש פרק ד/ משנה ז) זה אומר: בזמן הלל בתפילת שחרית ("הראשון= שחרית) מקריאים הלל, אבל למטה בפירוש של הרמבם רשום שלא אומרים הלל בראה"ש. אז לא הבנתי. הסבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות צריך לאכול? (ילדה בת 16 גובה- 1.54, משקל-50 )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "היי, תקשיבו אני צריכה עזרה בשיעורים בתורה: המילדות: שמן וכנויין, ציווי פרעה, מעשיהן ותשובתו לפרעה, והשכר שקיבלו מישהו יודע? חומש שמות פרקים א׳ וב׳ תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בבתא, על תשובה לשאלה "ביטוי בעברית - האם קיים בעברית ביטוי נרדף לביטוי "בא לידי ביטוי"? משהו שנשמע אחרת (לא "מתבטא" / "בא לכלל ביטוי")??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להמליץ לי על מסכת אבות שאתם חושבים שהיא מאוד מדגישה ערך חברתי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אומר המשפט 'אם אין לחם שיאכלו עוגות' ולמה הוא הרגיז את העם הצרפתי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אומר " והבתים העומדים כאן עלי, גבוהים כאן עלי והפתחים, הפתוחים כאן בלתי חדירים לי כאן ".?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מתן צריך עזרה, על תשובה לשאלה "בראשית פרק ג' פס' 1: והנחש היה ערום כל חיית השדה אשר עשה ה' ויאמר אֶל-הָאִשָּׁה, אַף כִּי-אָמַר ה' לֹא תֹאכְלוּ מִכֹּל עֵץ הַגָּן. ענה:1) מיהי הדמות המוצגת בפס' זה ומהי תכונתה? 2) הסבר את דברי הנחש לאישה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Sharp3y3, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר מה זה יב"ם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""צריך קודם להכשיר את הכלים ורק אחריזה להטביל אותם" לא הבנתי זה לא אותו הדבר מה השונה פה? יש לי מחר מבחן דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תנ"ך מלכים א 1. צטטו בפסוק המתאר את תגובת דוד לטענת בת שבע וכתבו כיצד הגיב דוד לבקשתה? 2. כתבו במילים שלכם איזה הוראות נותן דוד לעבדיו בפסוק ל"ב-ל"ה. 3. מהי תגובת העם להלנתו של שלמה? כתבו בלשונכם וצטטו פסוק מתאים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ☹☹☹ , על תשובה לשאלה "שאלה למאמינים בה', יש בנאדם, שיום אחד הכך מצוין. הוא צוחק, מחייך, מדבר הכל. יום אחרי הוא מתחת לאדמה, קבור. מה ישלכם להסביר על זה, למה ה' או מי שאתם מאמינים בו לוקח חיים של אנשים? ואיתם לוקח תחיים של המשפחה שלו. ואל תגידו לי שחסר לו מלאכים כי אנלא מאמינה בזה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה יורד מבנים ממני כשהם מגלים שאנלא מאמינה בה'??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי .♥ ., על תשובה לשאלה "מה זה הלם קרב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מגרד לי נורא הראש וזה לא כינים בדקתי. מה זה יכול להיות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שהיינו החברות הכי טובות שלוש שנים ועכשיו אנחנו לא מדברות כבר כמעט שנה! אני מקנא שאני רואה אותה מדברת עם אחרים, אני נפגעת בכל פעם שהיא רואה אותי ואפילו לא מסתכלת, וכשאני רואה אותה בלב שלי דופק מהר וממש בא לי שהיא תדבר איתי. אני מאוהבת בה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הדלקת נרות במרכז 5:35??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי משעמם♥, על תשובה לשאלה "שמות פרק ב' רשמו את שלושת המפגשים בהם מתערב משה מה קורה בכל אחד מהם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה לא מכובד לבוא לבית כנסת עם סתם סוודר לבן כזה לא משהו מיוחד נכון? עבה כזה וגדול זה לא מתאים לבוא ככה לבית כנסת ליום שבת? באסה:/?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מאוהבת קשות ואני חרדיה מה לעשות? והוא לא מכיר אותי יו איזה חמוד?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לכתוב לי בבקשה את ההסבר להגדרות הבאות, ההקשר ספרותי: אפיון ישר, אפיון עקיף, מוטיב, דמות עגולה, דמות שטוחה, תודה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, שופטים פרק ה: 1. צייני 3 שמות של שבטים שדבורה משבחת מדוע משבחת אותם? ב. צייני 3 שמות של שבטים שדבורה מעבירה עליהם ביקורת ומדוע? זה ממש דחוף תודה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ללהלופסי בשגעת D:, על תשובה לשאלה "מזה הפרוש: "בלימודים לא פיגרה גילה במאומה"? עזרהה -,-?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה מילה נרדפת ל"לא מתנשא"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תסתמו כולם, על תשובה לשאלה "איזה זמר יבוא לישראל בקרוב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מכיל סידור בדרך כלל? אני יודעת שזה ערבית שחרית מנחה ושמונה עשרה יש עוד משהו אה וברכות הנהין?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בייב ✌️💋, על תשובה לשאלה "מיואשת ככה מהחיים... מי מרגיש כמוני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה לחתוך את עצמיי! חייבת להוציא כאב! עם מה אני יכולה לחתוך?;-/?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיזה ארץ באה החברה רבלון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אומרים שים המלח טוב לחצ'קונים ולפצעים בכלל, איך לי זה לא עזר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני רק עם חברים זמניים.. כבר התחילו עלי שמועות שאני סטוציונרית וזונה.. מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I serve none but KORROK , על תשובה לשאלה "מדוע דוד וגולית נלחמו בעמק האלה ולא דווקא בשום מקום אחר? היכן נמצא עמק האלה התנכי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אילו סוגים יש של תפילות הדרך שמות כיאלו? תודה לעונים דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי טוהר ^_^, על תשובה לשאלה "הסבר לפסוק: ונתתי להם בביתי ובחומותיי יד ושם טוב מבנים ומבנות שם עולם אתן לו אשר לא ייכרת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם יהודי שלא עשה ברית מילה יכול להתחתן ברבנות? ואם לא אז איך יודעים? בודקים אותו לפני? רק מי שיודע 100% בבקשה, תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתO_O, על תשובה לשאלה "מה משמעות השם דיג'מון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשישי אמא שלי הדליקה נרות והיא אמרה לי משהו אז לא שמעתי ואמרתי מה והיא לא ענתה ובינתיים הייתי עם הפלאפון. היא אמרה הדלקתי כבר אז ישר כיביתי והתחלתי לבכות אני לא יודעת אם חללתי שבת או לא. לא עברו ה18 דקות.. חיללתי או לא? תודה לעןנים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המסר או התוכן העיקרי של מסכת אבות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי המהממתת!!, על תשובה לשאלה "מה מסופר בספר שמות פרק א פסוק 7? בבקשה זה דחוף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו מהות החג של ראש השנה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אחתשעוזרתמהלב, על תשובה לשאלה "מה הכוונה שאומרים לי "ברוכה השווה", בדר"כ לא אומרים ברוכה הבאה, לא? אשמח לתשובה, תודה רבה מראש!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לוליפופפפ..:), על תשובה לשאלה "מה קרוב יותר לפתח תקווה? תל אביב או אור יהודה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רוצה להיות ח"כית, על תשובה לשאלה "איזה עדה זאת השם משפחה קובי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שמה בושם, ולא משנה כמה ואיזה אני שמה אחרי שעה-3 יעבור כל הריח. אני לא יודעת אם ככה זה אצל כולם אבל מה אני צריכה לעשות כדי שהריח יישאר לכל הזמן של הבצפר? (5-7 שעות)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית נ', על תשובה לשאלה "יש תפילות שאפשר להתפלל בשביל שבן אדם ימות? יש תפילות של הבראה וכאלה אז אני רוצה תפילות שבן אדם יהיה חולה יהיה לו רע ואפילו ימות. יש כאלו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤לובאטיק❤, על תשובה לשאלה "אם אני מציירת צלב על היד (סתם בעט).. אני מחללת את ה׳? אני מאמינה באלוקים. ועושה מצוות. ושומרת כשרות והכל! זה נקרא חילול? אני לא מתכוונת לחלל אותו חס וחלילה! זה בגלל ידיד שלי,, ואם זה כן, אני מצטערת ולא אעשה את זה יותר!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה.. כל הסטיפס מוצף שאלות שלי.. יש לי מועקה.. יותר מדי שאלות בלי תשובות.. לא הלכתי לבית ספר ושיקרתי להורים שלי שאני חולה.. יותר מדי מחשבות על ילד אחד.. אני שומעת שירים ואני לא מצליחה לשחרר את זה, אני אוהבת אותו יותר מדי וזה חונק אותי.. מה עושים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "שמואל א פרק כח פסוקים 17-19 מה ההדרגות שם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מדוע החג הפסח לא נצטווינו ליטול את ארבעת המינים? עפ"י ספר החינוך!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רזורז92, על תשובה לשאלה "מחר.. (בחול המועד) מתפללים תפילה של יום טוב או של חול??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חסומה 4, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לפרש לי את הפתגמים האלה? בבקשה זה דחוף. "וישב לי רעה תחת טובה " "כי כשמו כן הוא " " והיתה נפש אדוני צרורה בצרור החיים " " לשפך שם חינם"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש פה שמאלנים /ימנים/מרכז מהי הדעה שלכם לגבי: שחרור מחבלים/גירוש יהודים מהבית שלהם/חיילי צה"ל? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עושים בהושענא רבה? ואם אפשר הסבר מפורט כי לא הבנתי ממש מוויקיפדיה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי We all have the spark , על תשובה לשאלה "החג הוא בגדר שבת? או שמותר להשתמש בחשמל וזה..??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת צא מהרעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי זה חול המועד? והאם החניות פתוחות באותו יום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יש ירח מלא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התקלחתי אתמול בלילה להתקלח היום שוב לחג? (בחג אני לא מתקלחת כי אסור )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מזל זה חודש רביעי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מה אתם מסתכלים לי בכינויי??, על תשובה לשאלה "מה השם של יום הכיפורים לפי התנך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי glorts, על תשובה לשאלה "אומרים בתורה שאסור להעציב יתומים ואלמנות... ונכון שילד יתום זה ילד שההורים שלו נפטרו איכשהו... אז השאלה שלי היא... האם גם אדם מבוגר נחשב יתום כאשר הוריו נפטרים...??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כמה איסורים ביום כיפור שממש מוגזמים לדעתי ושלא כתוב אותם בפירוש בתורה וחכמים הוסיפו את זה אחרי זה. אני יכולה לעשות ככה שחלק מהאיסורים אני אשמור כמו לצום ולא להשתמש בטכנולוגיה אבל נגיד איסורים מסויימים שממש מוקצנים אני לא אשמור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מבין משהו.. אני בן 15 ואף פעם לא הייתה לי חברה ולא התנשקתי. אני רואה פה בני 13 שכבר עם 4 אקסים.. משהו לא בסדר בי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא ללכת לתקיעת השופר בסוף הצום - אם צמתי, אבל לא הלכתי לתקיעת שופר, זה רע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ForeverAndEver, על תשובה לשאלה "למה צריך לשתוף ידיים שיוצאים מבית עלמין??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה ברכה מברכים בכיפור על הנרות.? תוכלו לכתוב לי אותה? תודה צום קל וגמר חתימה טובה לכולם.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי הפרפר של הארי❤, על תשובה לשאלה "נכון מותר לרכב על אופניים ביום כיפור? יום כיפור זה יום האופניים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חח הסיבוך, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מוזרה.. אבל בכל זאת: מנשקים מזוזה רק כשנכנסים או גם שיוצאים? ושמנשקים, קודם שמים יד ומנשקים את היד... או מנשקים את היד ושמים על המזוזה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה מין יותר חכם? נשים או גברים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סלינטור, על תשובה לשאלה "מתי רוכבים? מחר או היום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ביטלס ♥, על תשובה לשאלה "תגידו, הביטלס השתמשו בסמים? כי אני בדיוק קוראת ת'מילים לשירים שלהם ויש כמה שדי מזכירים סמים.. כמו Lucy In The Sky With Diamonds בכל מקרה, אני אמשיך לאהוב אותם ♥?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי מדליקים נרות היום בערב ביום כיפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שלוקח רואוקטן לא יכול לצום נכון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בא לי ~צומי~ <3, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לשמור ביום כיפור וכאלה.. מישהו יכול לרשום לי את כל החוקים? מה אסור וכאלה...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המשפחה שלי לא שומרת על יום כיפור, והיא גם אומרת שהאיסורים של יום כיפור זה מטומטם. ואני כן רוצה לשמור על יום כיפור, אבל הם מדליקים טלויזיה ומחשב וטלפונים, וגם אבא שלי (שהוא אבא שלי החורג) כנראה יצחק עלי בנוסף לכל זה. מה לעשות? זה מאוד חשוב לי לשמור. בת 13?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה ממש ממש חשובה! אני צמה ביום כיפור ושמעתי שלגבר אסור לגעת באישה ביום כיפור.. אני הולכת לראות ידיד שלי בכיפור שלא ראיתי חודש ונורא התגעגעתי אליו, אסור יהיה לי לחבק אותו? זה נכון שאסור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני היחידה שאוהבת אבקת מרק עם מים חמים? וזה טוב לצהריים בדיאטה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר להסתובב עם שעון יד בכיפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן 14 כבר ואני לא יהודי רק אבא יהודי ואם אני לא יעשה עליה לתורה כי אסור למי שלא יהודי זה בסדר? כי אני ממש מאמין באלוקים ואומר מודה אני... בבוקר איך שאני קם האם זה בסדר לא לעשות עליה לתורה תודה לעוזרים וצום קל וגמר חתימה טובה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה עזרה דחוף.. שיעורים במורשת על חג הסוכות... מה לימד יעקב (האושפזין) את חגאי על הסוכה? תודה רבה רבה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי פדופיל, צא לי מהפרופיל !!, על תשובה לשאלה "מותר לנשק מזוזה בכיפור? מה הכי טוב לאכול לפני הצום? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי love 11, על תשובה לשאלה "מה גורם לנו להיתאהב?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה טוב או רע שלא אכפת לי מה חושבים עלי? אני עושה מה שאני רוצה (בגבול מסוים! כאילו אם זה משהו שאחרים חושבים שהוא מוזר ואני רוצה לעשות אותו אז אני עושה) ואני לובשת מה שבא לי. ופשוט לא אכפת לי מה חושבים עלי זה בסדר? זה טוב או רע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש ילדה חדשה בכיתה שמאוד התחברתי אליה מתחילת השנה. ויש 5 בנות בכיתה שהם "מלכות הכיתה" נכון שזה נשמע תינוקי הם חרות של הכיתה בקיצור, הם באו לילדה החדשה ואמרו לה: לא להתקרב עלי כי אני מלשנית והמציאו עלי דברים. קיצר ניסו לסכסך בנינו כמה אפשר להיות רעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני לא מבינה אותכם! כל השנה כמעט לא שומרים מצוות ואז הגיע יום כיפור, אתם מתלבשים צנוע, הולכים לבית כנסת, לא מציירים, לא מתאפרים, לא מדליקים אורות, כאילו אלוהים יאהב אתכם יותר עכשיו? ביום אחד אתם מתפללים והעבר שלכם נקי ואתם אנשים טובים? באמת שזה דפוק.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תסתמו כולם, על תשובה לשאלה "מותר ללכת ביום כיפור עם טייץ??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "ביום כיפור אפשר למשל לצייר על דפים וכזה? או שזה נחשב כמו לשים איפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נועם -, על תשובה לשאלה "לא עשיתי כלום עד היום בשביל לחזור בתשובה ולהתקרב לאלוהים! אני מאוד רוצה לשמור כיפור ולצום וללכת לתפילות! זה יעזור לי לשנה טובה?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ♥רוצה מושלמת?תקנה ברבי♥, על תשובה לשאלה "כשבנ"י נדדו במדבר יום הכיפור היה קיים? עם כן אז איך הם עשו זאת עם הם היו במדבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד מעצבן, שהוא אתיאסט, והוא כל הזמן אומר שהוא בכיפור מתקלח, נהיה נקי כי זה חשוב ויום כיפור יש רק פעם אחת בשנה וזה מעצבן אותי כי אני שומרת והוא לא מבין שזה מזלזל ולא מכבד מה להגיד לו אוף? הוא אחד שלא שם על אף אחד אבל הוא אחד הנחמדים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ForeverAndEver, על תשובה לשאלה "לפניי כמה ימים רבתי ממש אם אחותי הגדולה והיא יודעת שאני צודקת. ומחר יום כיפור והיא הזאת שצריכה לבקש סליחה אבל מחר יום כיפור ואני לא יודעת מה לעשות...?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בת 15, על תשובה לשאלה "באיזה גיל מומלץ וכדאי לצום..??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לאכול לפני הצום כדי לא להישבר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מסורתיים לדתיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי זהירות לפניכם מוטציה *~*, על תשובה לשאלה "למה אסור לצחצח שיניים ביום כיפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביום כיפור מותר להתחבר לפייסבוק דרך הפלאפון? אני לא עונה לשיחות, לא שמה מוזיקה או כל דבר כזה רק בשביל הודעות. מותר? (אני צמה)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אניי11, על תשובה לשאלה "מה זה בעצם לשון הרע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההיתם רוצים לגור בהרצליה? מה אתם חושבים על העיר הזאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רבי אמנון ממגנצא ויקיפדיה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מדוע העלה ה׳ את משה להר נבו? בבקשה תענו תודהה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי s-m-i-l-e:) 1, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה הפירוש לפתגם: הרגל הופך טבע שני..? תעזרו לי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מזה תולעת השמיר? מי היא ומה תפקידה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית◕‿◕, על תשובה לשאלה "כמה זה 25% מ20? זה ממש דחוף..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אסור לעשות בכיפור? מי שמבין יכול לרשום לי כל מה שאסור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית 58, על תשובה לשאלה "למה צמים ביום כיפור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נום-נום23, על תשובה לשאלה "כבר שאלתי כאן שאלה שקשורה לשיעורי בית ועזרתם לי מאוד אז התחלתי לנסות את מזלי מחדש.. יש לי מחר בוחן בביולוגיה ופיזיקה ואחת מהשאלות חזרה שהביאו לנו היא, רשום שתי גישות לבריאת העולם. יודעים גישה 1/2? והאם לרשום שאלוהים ברא את העולם, גם נחשב? תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תוותיי ;), על תשובה לשאלה "מה השפעתה של הצהרת כורש על גולי בבל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני נדלקת על מישהו אני נהיית ממש שקופה, זה ממש בולט כשאני דלוקה על מישהו וזה ממש מעצבן אותי, איך למנוע את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הוצאת משפחה מהיישוב - אנו מתגוררים ביישוב דתי, כשיש תקנון עליו חותמים בכניסה ליישוב. ישנה משפחה ביישוב בשכירות, אשר מפרה את התקנון, לא מתאימה לרוח היישוב, הפריצות חוגגת שם והנוער נסחף וכן המשפחות מסביב סובלות. כיצד מבחינה חוקית ניתן להוציא משפחה מהיישוב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהזה מפרשי שלום? אשמח אם תענו זה דחווף?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה חלק בפרח הופך לפרי לאחר ההפריה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי DORIN :), על תשובה לשאלה "ההורים והחברים כל הזמן שואלים אותי אם יש לי חבר ומה, אם חבר ושאני אומרת שאין לי שואלים אותי למה. אני ילדה מאוד ביישנית ואני רוצה חבר. מה לענות ששואלים אותי אם יש לי חבר? ואיך להתגבר על הביישנות ולגרום לבנים להתחיל איתי? (בת 16 וחצי)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר ללבוש טייץ ביום כיפור? (כי אני לא רוצה ללבוש שורט זה לא מכבד וגינס לא כל כך נוח לי)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נוונייי (; , על תשובה לשאלה "דחןף! בשרק מי מדבב את החמור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מה זה כרתי, רביא, סילקא, קרא? זה משהו מסימני החג?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Fwps, על תשובה לשאלה "מה המיקום של ארץ ישראל וכיצד הוא משפיע על חשיבותה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי כפרוניתכפרית, על תשובה לשאלה "בבקשה עזרה, מה המאפיינים של אלוהי ישראל ובמה הם שונים מהאלים של עמים אחריי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה קורה עכשיו עם סוריה? לא הבנתי, כאילו מה כל ההתרחשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם תימנים נחשבים מזרחים (ספרדים)? ואם לא אז מה הם? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה כף הקלע? איפה הם הנשמות? הם תמיד איתנו? האם עברו לגוף אחר לא הבנתי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מילה אחרת במקום "אהבתו הסודית"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Elaa56, על תשובה לשאלה "תחילת חגיגות ליל הסדר - מתי התחילו לחגוג את ליל הסדר בהיסטוריה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה מלאווח? זה טעים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה בחורה שרמנטית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מדווחים פה על אנשים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני זוכרת ונתקעת עד שמבקשים ממני סליחה, אני עדיין נחשבת כשומרת טינה? בבקשה רק אנשים שמבינים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה חופר..! מנצל את הזמן שהוא מוריד את הכלבה שלו בשיחות איתי או הודעות.. זה בשלב מסויים מעצבן, בא לי להעיף אותו לא בנויה לקשר אם כן אני ארצה טיפוס יותר אסרטיבי. ואנחנו רק ידידים..! די אני מתה מה לעשות...?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי orginal123, על תשובה לשאלה "קניתי משהו באיביי תוך כמה זמן אני אמור לקבל את ה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מילים נרדפות למילה "הופקה"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי המשיח יבוא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי NOYA_OMG, על תשובה לשאלה "בת דודה שלי בא לישון אצלי עד מעט ואני לחוצה אני לא יודעת למה?! אני רועדת ולא מצליחה להירגע אני אפילו לא יודעת למה אני לחוצה כל כך!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם נעלי crocs נוחות? האם הגומי לא מזיק לרגל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, האם יש מילים נרדפות למילה "סיום"??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "למה לפעמים החיים חרא? אבא שלי בבוקר לקח תפלאפון שלי בשביל לעשות בו סים. שמתי בפלא קוד עם מספר, ושניסו לשים תסים לא הצליחו בגלל הקוד. ואי ישנתי ואבי התקשר מלא לשאול מה הקוד:' (והוא חזר לבית ואמר גם עוד שנה אני לא יעשה אוף! חיכיתי מלא זמן לזה מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית :(, על תשובה לשאלה "אני פשוט לא מאמינה! בבקשה תעזרו לי *שאלה בקישור*?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי במשכורת שלי עוד 450 שקל (לא מתלוננת) והסתכלתי למה הוסיפו לי. וכתוב סעיף של ׳הבראה מה הכוונה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חצות היום זה 12 בידיוק? (כי שמעתי שאפשר לשמוע שירים בחצות היום של היום..)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אאננוונניימיייתת!!!, על תשובה לשאלה "האם מותר להתפלל בתשעה באב? תפילות על זיווג פרנסה, לפני נסיעה וכאלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דבש וקנמון, על תשובה לשאלה "דיבור בטלפון בתשעה באב - בצום תשעה באב, מותר לדבר בטלפון??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לשמוע שירים עכשיו? כאילו בגלל תשעה באב והכל... (?)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנטי-הורדוס יצר כד בזיליקום, על תשובה לשאלה "מה מוסיפים/מחסירים היום בתפילה? ט' באב.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים שלי מרווחים ביחד כ 12 אלף לחודש. אנחנו 2 ילדים. זה משכורת טובה? או שממש לא??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נשברתי עם הצום, זה נורא? אוף אני מתבאסת כי הייתי יכולה לצום, אכלתי משהו קטן.. כדאי להמשיך לצום או שכבר זה מיותר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית 😝, על תשובה לשאלה "הצום הזה חשוב כמו יום כיפור? או שאם אני לא אצום זה לא יהיה כל כך משנה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה להגיד לי את שמו המלאה של הצום ולמה + ציטוטים צמים? וגם למה אסור להיכנס לים כדומה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול אם מחר בערב שיצא הצום ויגמר ט' באב יהיה מותר לשמוע שירים או שצריך לחכות רק יום למחרת? תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא שמתי לב שנכנס הצום וגוועתי ברעב אז אכלתי... אם אני יצום מעכשיו זה נחשב? או שכבר הפסדתי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "על איזה צום כולם מדברים <? אפשר פרטים בבקשה? וסליחה על הבורות אני רק עכשיו מתחיל להתחזק?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "היי, באיזה יום הצום ובאיזה שעה הוא נכנס ויוצא? תודה רבה לעוזרים וצום קל כל הצמים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונייממית, על תשובה לשאלה "עם שכחתי שאסור לאכול בשר ובלי כוונה אכלתי.. זה נחשב? אני ממש שכחתי מזה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבגדהוזחטיכלמנסעפצקרשת-למה הסדר של האותיות העבריות בנוי כך??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי nicole ;), על תשובה לשאלה "מותר לעשן בצום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי <Linkin park>, על תשובה לשאלה "מזה סרקל ואיך הוא עוזר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כניסת נשים ממשפחת כהנים לבית עלמין - לפי הדת לכוהנים אסור להיכנס לבית קברות. האם גם לנשים הכוהנות אסור להיכנס לבית קברות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי נופר_, על תשובה לשאלה "היי, הייתי רוצה תשובה ממאמינים -- אם מוות קליני הוא סיבה מספיק טובה שהיהדות היא הנכונה, אז מדוע גם נוצרים, מוסלמים, הודים, תאילנדים וכו' -- גם עוברים מוות קליני ורואים את מה שהתרבות שלהם מאמינה? תודה רבה ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חוקן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חיוך זה הכל (-;, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין טיעונים לטענות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סורי שהשאלה קצת דוחה.. אבל... מה עושים עם שלשול? זה ממש דחוף. כאילו מה לאכול וזה שיעבור??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי בבקשה אתר שאפשר לבדוק בו תאריך עברי ולדעת מה היה אז התאריך הלועזי? זה סוג של דחוף, תודה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסימן צלב, הוא סימן לאנטישמיות, לשנאת יהודים? או סתם סימן שזה מראה שהוא נוצרי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "וְנִשְׁמַרְתֶּם מְאֹד לְנַפְשֹׁתֵיכֶם... פֶּן תַּשְׁחִתוּן, וַעֲשִׂיתֶם לָכֶם פֶּסֶל, תְּמוּנַת כָּל סָמֶל, תַּבְנִית זָכָר אוֹ נְקֵבָה (דברים ד') האם יש כאן איסור מוחלט מדאורייתא לא לתלות אף תמונה כלשהי? גם כאשר היא סתמית ולא קשורה לאמונה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חתולה ורודה =], על תשובה לשאלה "ציפורה אשת משה הייתה? מואביה מצרית מדיינית או כנענית? דחוף תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יסמין החתולה, על תשובה לשאלה "ניצול יום ההולדת מבחינה רוחנית - מחר יש לי יום הולדת. איך לנצל את היום בצורה הכי טובה מבחינה רוחנית? הצעות בבקשה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי לא אני שאלתי, חברה שלי..., על תשובה לשאלה "איך מכפרים על חלול ד'? האם יש אפשרות לכפר? ואם זה היה בשוגג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי OldFriend, על תשובה לשאלה "איך הטלוויזיה הזאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה הקשר בין המילים הללו לשמחה? ארון-מגילה-קשירה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז זה לא נקרא שאני מאוהבת בו? אני לא אוהבת אותו באמת? אז מה זה בדיוק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוקיי אז סבבה.. אז הוא סתם רצה לשגע אותי.. מה עכשיו? איך אני אמורה להתנהג אליו בפעם הבאה שאני יראה אותו או כשהוא ישלח הודעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך יהיה אפשר לשמוע מוזיקה ובאיזה תאריך הצום? (תאריכים לועזיים) וביום של הצום יהיה מותר לשמוע מוזיקה ולעשות הכל??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ידיד שלי רואה שאין לו שיחות יוצאות והודעות שזה לא קרה בחיים. הוא אמר שאמא שלו אמרה שהיא תתקשר לחברה אבל הוא בטוח שזה בגלל שהוא רב עם ההורים אז הם ניתקו לו. הוא בדרך לים, יצאתי פראיירית שאמרתי לו שמקסימום אמא שלו לא תתקשר אז אני יתקשר לחברה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי חבר שנפרדתי ממנו, ועכשיו הוא חבר של החברה הכי טובה שלי. לא יודעת למה אבל אני מקנאה בה. מה לעשות? למה זה ככה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תשמעו את זהבי עצבני יש לו שידור חי! אתם מתים מצחוק חחח. מה דעתכם עליו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי כד דק מלא בתפוחים נמצא בגליל!, על תשובה לשאלה "האם מותר לנסוע לים, לא לשחות, רק ללכת על החוף, בתקופה של בין י"ז בתמוז לט' באב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אסור ללכת לים ב 9 באב? ומתי כן אפשר יהיה ללכת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רגע. אז לגבר לפי ההלכה מותר להפך לאישה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אאננוונניימיייתת!!!, על תשובה לשאלה "עד איזה שעה פתוחות בדר"כ מכולות בשישי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי, איך לעשות, שלא יהיה לי איכפת מה אנשים אומרים או חושבים עלי?-ניסיתי להתעלם ולא להקשיב אבל זה לא עוזר! בבקשה-זה הורס לי את החיים העניין הזה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למצוא בעל כחוזרת בתשובה - בת 28 חוזרת בתשובה. מחפשת בעל ורוצה לשמור נגיעה. יש לי ניסיון עם הגברים. איך מישהו בתור דתי יסתכל על זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דבש וקנמון, על תשובה לשאלה "אם היה מותר ומקובל לאכול בשר אדם, התזונאים היו ממליצים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בדיכאון, אני לא יודעת למה אבל אני פשוט בוכה ומסתגרת בחדר, המשפחה שלי אומרים שאני לא יוצאת מהחדר, קורים דברים שמשמחים אותי אבל ברגע שהם נגמרים אני חוזרת לדיכאון, אני לא יודעת למה ולא יודעת מה לעשות?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה זה לא נותן לי לשלוח פרח שמישהו עונה לי על השאלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עוברת דירה לבית קרקע בעוד כמה חודשים, ומסתבר שהשכנה שלי שתהיה ממש מולי היא הילדה שאני הכי שונאת! היא פרחה ומגעילה רצח.. ש90% ששנה הבאה אני והיא באותה כיתה, מה אני עושהה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן דתיות שיוצאות עם חילונים? אתם מסתדרים? או שקשה לכם מערכת יחסים כזאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤Cute, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי עקירה בשבע בערב. מוצר לי עכשיו לצחצח שיניים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אין לי בעיה עם דתיים! ויש לי חברות דתיות שאני ממש אוהבת! אני גם גאה להיות יהודיה ומכבדת את הדת ומאמינה. הבעיה שבת דודתי חזרה בתשובה ולקחה את זה קשה. שומרת נגיעה, כל משפט מסתיים בה׳ ירחם וכשאני מראה לה גופייה חדשה, היא אומרת לא צנוע! זה מעצבן! מה לעשות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המקור לסיפורים במיתולוגיה היוונית - במיתולוגיה היוונית מופיעים ספורי הבריאה, גן עדן, מגדל בבל, המבול, בדיוק כמו בתנ''ך. מה המקור לסיפורים אלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו בבקשה יכול להסביר לי את המשפט: בני האלום היהודי וחסרי דת, לא הבנתי אם הלאום שלו יהודי ז"א שהוא יהודי אז אייך כתוב לאום יהודי וחסר דת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי israel, על תשובה לשאלה "אפשר לסמוך על הקנייה באיביי בbuy it now אני בלחץ שזה יצא שבור. נגיד שזה מגיע שבור, יש למי להתלונן?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הערבים שנמצאים ברמלה הם נוצרים או מוסלמים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להפסיק לבכות?, זה דחוף.. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך כותבים נכון- אני יושנת כרגע, או אני ישנה כרגע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חני, על תשובה לשאלה "התפללתי ואני חשבתי על מלא דברים אחרים.. כדאי לי להתפלל שוב מהתחלה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ואח שלי רוצים להתפלל, הוא בן 8 וחצי ואני 14, האם אנחנו צריכים להתפלל בחדר נפרד כי הוא בן ואני בת? אני מלמדת אותו להתפלל, הוא לא יכול לבד.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי KID A , על תשובה לשאלה "מה משמעות השם עידו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון שעין הרע זה לא אמונה תפלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תמנונידה, על תשובה לשאלה "זה נכון, אבל בבקשה תענו לי באמת, שלבנות ספרדיות אסור להזכיר את שם השם, ולהתפלל, ולדבר בדברי תורה- ללא כסוי ראש?! גם אם את לא נשואה את חייבת בכסוי ראש... לא ראיתי אף אחד מקפידה על זה, אבל שמעתי את ההלכה מספר פעמים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני וחבר שלי צריכים להיפגש הוא בא ברכבת אליי הוא היה צריך. לקום ב9 והוא לא קם הוא פיספס כבר שתי רכבות הפלא שלו סגור. ואני לא יודעת איך להעיר אותי כדאי לי לשלוח לאחותו הןדעה בפייס.? אבל הוא לא מסכים לי לדבר איתה איך אני יעיר אותו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להתפלל למותי - מותר לי להתפלל על עצמי שאני ימות? מה האיסור בלעשות את זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אדם אורייני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיים אתר שרשומות בו כל ה-613 (?) מצוות? אם כן אפשר קישור? גם מצוות פשוטות כמו סדר נעילת נעליים וכאלה.. תודה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בן אדם שמת תמיד רואה מה קורה בעולם ואת האנשים הקרובים אליו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Elaa56, על תשובה לשאלה "התרת נדרים - מה זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא רואה האח הגדול אבל כולם מדברים על זה ומעניין אותי.. מה קורה עם טהוניה ולבנה למה הם רבים ולמה שונאים את טהוניה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי סאפפפ, על תשובה לשאלה "איזה משחקים אפשר לעשות ל4 ילדים יש שתי ילדים בני 3 ושתי ילדים, בני 6. איזה פעילויות אפשר להעביר להם??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באמת בונים את בית המקדש השלישי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי המומינית , על תשובה לשאלה "צמתי היום, ואני לא ממש יודעת למה, אני יודעת שזה מפגר אבל אני מבינה שזה בגלל מצור על ירושלים? יש מצב בבקשה להסבר על הצום של היום? ולא מויקידפיה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Elaa56, על תשובה לשאלה ""קללת חכם אפילו על תנאי היא באה''- מה הכוונה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יוסף, על תשובה לשאלה "חנות מסרבת לתת החזר כספי - חנות באג לא מסכימה לתת לי החזר כספי למרות שמגיע לי לפי חוק. נקנתה לי מתנה ללא אריזת נילון והחנות לא משתפת פעולה. למי ניתן לפנות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ~Chen~, על תשובה לשאלה "כמ הפרחים צריך להיות כדי להיות נאמן סטיפס או בכיר סטיפס??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מסורתית שמקפידה קצת יותר (הולכת עם חצאיות ושומרת שבת וכשרות אבל לא שומרת נגיעה והלכת לים מעורב וזה.. לא מתקרבת למועדונים, לא מתקרבת לעישון ושתייה) ואני בת 16 וחודשיים בערך.. התנשקתי כבר אבל אני בפירוש לא שוכבת לפני החתונה. הנשיקה מורידה מכבודי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ❤✌❤✌❤✌❤, על תשובה לשאלה "ילדה נופלת ושומעת קולות - אחותי (7) מעל חצי שנה מועדת ונופלת. לאחרונה כשיוצאת לשחק בחוץ חוזרת בהיסטריה בטענה ששומעת קול של גבר שמאיים להרוג אותה. היא שומעת את זה גם כשהיא הולכת וחוזרת לבדה לבית הספר ולפעמים גם בלילות. זה קשור לנפילות? זה נירולוגי? לדאוג??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע מוזכר בתנך פעמיים שרחב החביאה את המרגלים? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה בלשון מזה צורת יחיד נפרד: ספר מחברת מכתב תרגיל הבנתי מזה היחיד לא כל כך הבנתי מזה הנפרד..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להישאר ידידים אחרי פרידה - היה לי קשר עם בחור שמאוד אהבתי אותו. הוא החליט להפרד. הוא רוצה שנשאר ידידים. זה לא טוב? לחתוך לגמרי או שזה בסדר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי לנצח , על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי חרוזים למילים הבאות באנגלית - pill / pen / mad /old / beat תודה לכל העוזרים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה בתנך: מה מטרתה של המחזוריות בספר שופטים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי תפוזים וסביונים לומדים ופורצים, על תשובה לשאלה "אפשר הגדרה למילה "חלוני" בלי להשתמש במילה "לא"? או "אל" או כל מילת-שלילה אחרת? תודה רבה. מה ההגדרה של חלוני? בלי זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פרק ה' שופטים: מ ידוע על שבט דן? ומי השבטים שלא הגיעו למלחמה ומדוע? תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי יסמין החתולה, על תשובה לשאלה "תיבול מרק שעועית - הכנתי מרק שעועית. במה ניתן לתבל אותו? רעיונות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי פאן., על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת, השבת כרעיון הומני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה חסר חיים מצדי לפרוץ לאקס שלי לפייסבוק ולמחוק לו שמה שיחות עם בנות ולחסום אותן כדי שלא יהיה בקשר איתן יותר? וגם למחוק לו עוד כמה בחורות מרשימת החברים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יותר בריא כרובית בתנור או מבושלת.??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דנה , על תשובה לשאלה "דחוף. מהו הרקע לקבלת השבת כחלק מאופי המדינה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי דנה, על תשובה לשאלה "דחוף. אילו ערכים יהודיים השבת מבטאת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי מבין פה בקבלה או בזוהר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו דתי פעם אמר לי שנקבע 40 יום לפני שנולדתי, עם מי אני אתחתן. מאיפה הוציאו את זה? אז למה אנשים מתגרשים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מה אתה מסתכל לי על הכינוי?, על תשובה לשאלה "הערבות כסופות-שער בורחות בחזרה. לראות האם על ערש ריק בוכה האם מרה. אפשר פירוש של זה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה פרה ותרנגולת זה כשר וחזיר, תמנונים, חלזונות וסרטנים זה לא כשר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמואל ב' פרק ה' פס' א'-ה' מידי מי כבש דוד את העיר? ואיזה שם דויד נתן לעיר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Elaa56, על תשובה לשאלה "אלוהים יצר את האדם בדמותו - גם בתכונות השליליות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי קוקימונסטר, על תשובה לשאלה "יש לי כמה שאלות על תפילה (ש. ב), ואני לא מצליחה לנסח להן תשובות: 1) מי מתפלל, 2) תפילות שאני מכירה 3) איך מתפללים? 4) איפה מתפללים? 5) מתי מתפללים? 6) תפילה אישית שהתפללתי 7) אל מי מתפללים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נדרתי ממש בטעות וקראתי את תפילת 'כל נדרי' להסרת הנדר.. זה בסדר? בבקשה תענו לי זה ממש חשוב לי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מילה נרדפת ללהירתם? לדוגמה, בכוונת ירדן להירתם למהלך.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזה מילה שפירושה תותח או שפיץ היא מתחילה באות ק' נראלי שחכתי איך אומרים אותה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים זאת הייתה טעות שלי בשפה גבוהה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית2001, על תשובה לשאלה "תגידו אם סבא שלי נפטר ב-29/5/13 אני יכולה לחגוג בת מצווה באוקטובר או ספטמבר עם מוזיקה אולם והכול??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רווסקיה בייבי <3, על תשובה לשאלה "איך קוראים ל מישהו שאין לו כסף מנדב משהו אני לא זוכרת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזאת אומרת שאם שותים מים אז זה עושה חילוף חומרים? לא הבנתי.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזתומרת תרומה מכרעת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי מחבובה , על תשובה לשאלה "אומרים ייבול או ינבול? כן אני מוגבלת?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה דחוף. ההורים שלי מתגרשים ואבא שלי מנוול והוא לא מוכן לשלם שקל למרות שהוא מחויב ויש לנו דוחות במשכנתא ואם אנחנו לא משלמות תוך 15 ימים את החוב אנחנו מפונות מהבית! מה אני אעשה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמואל ב' פארק א', את מה קילל דוד? ומדוע??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הפרוש של רבבות?. דחוף. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "" צטטו שני חסדים שעשה ה למען דוד, ושני חסדים שעשה ה' למען עמו. שמואל ב' פרק ז' פסוקים 8-11 " משהו יכול לכתוב את הציטוטים הללו? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשמואל ב פרק ז, פסוקים 16-12 מוצגת הבטחת ה לדוד מפי נתן. הביטוי "עד עולם" חוזר שלוש פעמים (פסוקים 13, 16). מה באה חזרה על ביטוי זה להדגיש? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין נהג צעיר לבין נהג חדש מבחנית חוקים, ביטוח, וכל זה. עד מתי התארים האלה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה יש בן בשכונה שלי שהוא מת לגעת בי, ושמעתי אותו אומר שהוא איתן לי 10 שקל בתמורה שאני יראה לו את הציצי ושיגע בו, זה נורמלי? אני אף פעם לא דיברתי איתו הוא תמיד מסתכל עלי (חושב שאני יפה)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חושבת על שם^__^, על תשובה לשאלה "דחוף מאוד יש לי מיצ"ב בתנך אשמח לתשובה לשאלה הבאה בספר שמואל ב' פרק ו: מדוע היה חשוב לדוד להעביר את ארון ה' לירושלים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I'm A Gamer And Shut Up, על תשובה לשאלה "אם מישהו אומר לי כול שלוש דקות "חכה שניה" בצאט, מה זה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 15 ויש לי חברה בת 12 זה בסדר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי :(, על תשובה לשאלה "סבתא שלי נפטרה לפני שבוע ואני בדיכאון מטורף ואני לא מצליחה לצאת ממנו כי היא הייתה הכי קרובה אליי במשפחה. לא עוזר לי לדבר עם אנשים, או לצאת.. מה לעשות? לחכות שזה יעבור או שיש למישהו הצעה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אני צריכה לאכול כדאי שאני היה מפותחת יותר? בת 13?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה נזלת חומה אומרת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מדוע נבחרה ירושלים להיות עיר הבירה של דוד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לא כ"כ נעים לי להגיד את זה.. אבל בזמן האחרון כל הזמן יש לי עצירות.. ממה זה יכול לנבוע? 16 וחצי?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לא להיפגע משטויות כמו: שאת לא יפה... שלא מתייחסים עליך.. שאת לא מקובלת... שאומרים שחברה שלך יותר יפה.. שאומרים גמדה... מכוערת.. זוונה.. דברים כאלה איך לא להתייחס ולא להגיב כדי לא לדרדר את השיחה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תרבות ישראל-ספר "בשבילי אבות" בחוברת בעמוד 87. בפרק ד' משנה א' מסבירה מיהו חכם? מיהו גיבור? מיהו עשיר? מיהו מכובד? הסבר בהרחבה מהי תשובת המשנה לכל שאלה וכיצד היא מגדירה כל דמות. כתוב מיהו כל טיפוס בעיניך.. חווה דעתך. בבקשה תעזרו לי, אני לא יודעת מה לכתוב?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הפירה שבבית החולים לא חלבי (ללא חמאה).? כי מגישים את זה ליד הבשר (זה לא יהיה כשר)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעודד מישהו ששותה כדי לשכוח מהצרות, שאפשר להתמודד עם המציאות?!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי אח חורג כבר 5 שנים והוא בגילי (15). הוא לא גר איתנו ומגיע בסופ"ש ובחגים. אנחנו לא בקשר בכלל, אפילו לא אומרים היי וביי אחד לשנייה. בעבר כן היינו בקשר וזה נעלם. זה קצת מציק לי, כי הוא כן אח שלי בדרך כלשהי. מה אני יכולה לעשות כדי שכן יהיה קשר כלשהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה בתנ"ך. מה אפשר ללמוד מיונה ( הנביא ) בכך שביקש מה' למות מהסיבה שיונה אמר שטוב לו למות מאשר לחיות, זה רשום ב תנ"ך כך:" טוב מותי מחיי".??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי קרבן העומר הירקרק-תפחדו, על תשובה לשאלה "יש פה רב, דתי, חרדי, או מישהו שיודע הרבה תורה, הרבה הלכות? זו שאלה מסובכת, ואני חייבת לשאול מישהו, זה אישי, אם כן אז תגיבו כאן, זה בענין הלבנת פנים... תודה רבה! זה ממש דחוף לי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שבתנ"ך רשום שכולנו אמורים להיות הומואים ולסביות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי WTF?!, על תשובה לשאלה "שלחתי לחבר שלי נשיקה כזאת לפלאפון:-*!, בדיוק כזאת עם סימני קריאה.. בזמן האחרון אני מרגישה נודניקית כזאת אובססיבית אליו.. אפשר למחוק הודעה ששלחתי כבר שהוא עדיין לא ראה? אני ממש מתחרטת על זה, אני לא רוצה שהוא יחשוב שאני אובססיבית אליו ורצה אחריו! בת 17?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר תכונות של דוד המלך בפרשת נבל הכרמלי בבקשה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שפעם לקחו אותו מההורים הרווחה? עם כן שיגיד אני אני פשוט חייב עזרה!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש שמנה והישבן שלי רחב מאוד וממש שמים לב לזה כשאני לובשת חולצות ארוכות, גם הירכיים שלי גדולות, איך אני יכולה להצר אותם? ואת הישבן? וכמה זמן זה לוקח בערך.??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי #Gili, על תשובה לשאלה "היי, יש לי מחר מבחן בתנך ויש לנו שאלות חזרה, כיתה ט' מלכים א' פרק א', איזה מחנה הייתם מצטרפים מחנה אדוניהו או מחנה שלמה? ולמה? תודה ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיפה בתורה לומדים שאסור להתאבד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להרזות כמה שיותר בחודש??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. אחי הקטן (כיתה ד') צריך להכין לכיתה שלו בינגו בנושא חסד ואני צריכה כמה שיותר מילים הקשורות לחסד. אפשר עזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חושבת על שם^__^, על תשובה לשאלה "עזרה דחוף שאלה בתנך שמואל ב': כיצד הודה דוד את אנשי יבש גלעד לפי פרוש 'מצודת דוד'??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה זה ממש חשוב, אפחד לא עוזר לי..! מה הפירוש של השם ידידות, של ירושליים? זה ממש חשוב, בבקשה לא למחוק!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי בבקשה שמות של שירים ישנים ב*עברית* ♥ תודהה?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המדרש הלקוח מילקוט שמעוני חלק ב, ע''ז: המדרש מסביר מדוע ישנה חזרה בביטוי ''וכעסתה צרתה גם כעס'' כיצד המדרש מסביר את החזרה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מוזרה אני מאמינה בשדים ורוחות בסיאנס ובכשפים.. יש עוד משהו כמוני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי -- (הנשמה של היקום)--, על תשובה לשאלה "בתנ"ך פרק כ"ד כתבו בלשונכם את שיחת דוד ושאול בבקשה תעזרו לי, מתחננת פליז! וגם מה דעתכם על, התנהגותו של דוד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאה בתנ"ך שלא הבנתי, אז היא: פרק כ"ד, מדוע לדעתכם, לא הרג דוד את שאול? בבקשה תעזרו לי,?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי שני, על תשובה לשאלה "למי מיוחסת במקרא מלאכת בניית ארון הברית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי AnonimiPLS, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה בנוגע לצבע העור, אני תימני, בשמש הרבה זמן אני יהיה שחור (כבר השחרתי, לא ממש ממש שחור אבל חום כזה בין בהיר לכהה) עכשיו, האם הצבע חוזר בסופו של דבר באיזה שהיא תקופה? אם כן מתי? ואיך אפשר להגן על צבע העור נגיד ואני בים? אשמח לעזרה.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את תשובה א, ב, ג של שאלה 1? לא הבנתי מה כתוב בתשובה תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, כרגע אני אכלתי (ממקודם רבתי עם אימא שלי) ואז היא באה אלי וצעקה לקחה לי את האוכל (שאני הכנתי) שזה שאריות מלפני 3ימים ולא נתנה לי לאכול, אני לא מפסיק לבכות עכשיו וגם תמיד היאאומרת לי שהיה לך סרטן והלוואי שתשרף, אך לא להיתעבד??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מהם כל מאפייני הרומן??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה לא תולדות..??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי טוהר ^_^, על תשובה לשאלה "מה מיוחד במבנה השירה של דבורה? ולאיזה שירה היא דומה במבנה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי למה גברים אוהבים ביצ'יות D:, על תשובה לשאלה "מהי חשיבות שלטון החוק??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ianonimit, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את מלכים ב' פרק יז? יש לי מבחן מחר... וזה ממש חשוב ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי TheGirl, על תשובה לשאלה "זה די דחוף לי, כי אני מתכוננת למבחן ואין לי זמן. 1. מהי תפילת המיניים?- (היא נמצאת בתפילת 18) 2. מהו סדר סידור התפילה? 3. מהן מצוות ''מעשר''? ועוד שאלה שאני לא כל כך, בטוחה בתשובה שלה: 4. לוח השנה הוא: -ירחי-, -שמשי-? תודה רבה, לכל העונים, עזרתם לי מאוד!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להסביר לי את כל אחד מהפסוקים במילים פשוטות? ( תודה לעוזרים <3 )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי הכל בסדר נכון? אז למה זה מגיע לי...??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יכול לתת לי סיכום בתנך לפרק ט"ו בספר משלי? תודה רבה לעונים, פשוט חיפשתי ולא מצאתי!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהי משמעות החיים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים את הביטוי הזה שמישהו מסכים עם מישהי והם באותה דעה... הוא יד אחת איתה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ג'נט, על תשובה לשאלה "בתנ"ך או במשהו שקשור ליהדות אומרים "ברוך שלא עשני אישה"? אם כן אז למה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה שם משפחה יש ליהודים ממוצא יווני??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי I Love The Styles, על תשובה לשאלה "יש למישהו דחוף סיכום ממש טוב לשמואל ב' פרק ז' זה ממש דחוף, כל אתר שיש לכם. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "מהם חסדיה של רות מהמגילה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי גאגא המלכה , על תשובה לשאלה "משהו יכול להסביר לי את שאלה4??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חוקן? איך עושים את זה? מישהו יכול לפרט לי אני חייבת לדעת, זה חשוב ביותר. תודה מראש?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "איזו חשיבות?"?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי kitty_cat, על תשובה לשאלה "מישהו יודע במקרה מה הייתה התקופה בה יצא הספר מאויב לאוהב? שנה\ תאריך, או אפילו לדעת כמה דברים על התקופה יהיה נחמד ^^?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסבירו במילים שלכם את הקשר בין חנה ושמואל? התייחסו למקום הקשר, תדירות, אופי הקשר. ניתן להיעזר בפירוש מצודת דוד לפסוק 19. תודהה ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי רציני, על תשובה לשאלה "שלום רב, אני בחור ממוצא איתיופי, עקב החום הרב אני שם קרם פנים המכיל גם קרם הגנה. האם זה יכול לגרום לעור הפנים שלי להיות כהה יותר ממה שהוא כיום??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי עבודה להגשה , על תשובה לשאלה "היי, מה שמכיר את השיר אהבה בת עשרים של נעמי שמר... מה הנושא בשיר הזה? אני צריכה להגיש עבודה על השיר..?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי חייכו כול עוד אתם בחיים 😁👌, על תשובה לשאלה "מה ההפרשי שעות מי פה להודו? ומה השעה שם עכשיו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי vegas girl, על תשובה לשאלה "מה זה אומר להתמסר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני נודרת נדר בלב, בלי מילים, זה נחשב??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי בן ארבע עשרה, על תשובה לשאלה "מהו תיקון ליל שבועות?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צריך להדליק היום נר או משהו??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי THAT GIRL ♥ , על תשובה לשאלה "החנויות פתוחות מחר? ( מכולות )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מה שלומכם? אני צריכה את העזרה שלכם- אני רוצה לעצב את החדר שלי בסיגנון כפרי של פעם כזה.. אם אתם יודעים למה אני מתכוונת.. הבעיה שאני לא יודעת איך. יש לכם רעיונות? ואיזה גוונים יתאימו? זה חדר קטן ואני בת 17. תודה לעונים?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אני ולא אחר !, על תשובה לשאלה "כמה נקודות נאמנות יש לי? אני לא יכול לראות את זה!,?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צמחונית כבר חודשיים כי ראיתי סרטון של התעללות בבעלי חיים. אני רוצה לחזור לאכול בשר, כי חייתי על זה במשך שנים, אבל מצד שני לא אני לא מסוגלת, אחרי כל מה שראיתי בהתעללות, ולדמיין את הפרה על הצלחת לא טוב לי.. אני אוהבת ממש בשר! מה לעשות? ?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי .,.,.,.,.,, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין ציניות לסרקסטיות? - אפשר דוגמאות??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למי שמבין בספר הזוהר, אם אני שואלת שאלה על העתיד שלי, נגיד מתי אני אתחתן או מי יהיה הבעל שלי ואז אני פותחת עמוד, מה שיוצא לי קוראת מילה.. זה יכול להיות התשובה לשאלה שלי??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית142, על תשובה לשאלה "מהם תרומותיהם של חכמי התלמוד שחיו ופעלו בארץ ישראל לתורה שבעל פה??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית784, על תשובה לשאלה "שמואל א', פרק ב', פסוקים כז-לו.. מישהו יכול להסביר לי בפירוט? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי Avital♥ed, על תשובה לשאלה "יש לי ביום ראשון מבחן בספרות על הבלדות ומאפיניהם על ש"י עגנון ועל ספר קריאה. אני מוכנה רק לא קראתי שום ספר._. מישהו קרא ספר וזוכר את התקציר שלו יכול לעזור לי?:<?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית שחייבת עזרה דחוף!, על תשובה לשאלה "פלייז אני חייבת מישהו שמבין בנביא, בשופטים פרק ג: צריך למצוא שלושה תכסיסים, בהם השתמש אהוד כדי להרוג את עגלון מלך מואב... פלייזז אני חייבת תשובה אני לא מצליחה להבין את הספר?!??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להפסיק להיות חרמנית??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי ♥ 5sos Lover , על תשובה לשאלה "מה עושים כשיש אינפקציה בחור של האוזן? נו הזה עם המוגלה ( איכס )?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם אלוהים רואה הכל? (אתאיסטים תחסכו מימני)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי dont cry be high, על תשובה לשאלה "אמא שלי קתה לי עיפרון שחור ומסקרה מ l'oreal paris חברה טובה? והמסקרה שלהם והעיפרון טובים??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הצג את הגורמים לצמיחת התנועות הלאומיות באירופה במאה ה19, הסבר את התרומה של אחד מהגורמים שהצגת לצמיחת התנועה הלאומית היהודית.?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החוקיות בגידול גת - מותר לגדל שיח גת??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי kitty_cat, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיודע טוב את המשל של הסנה הבוער? אני יודעת את זה- הסנה: היהודים האש: המצרים עצם העובדה שהסנה לא מת: אני לא יודעת למה הסנה לא מת.. שכחתי מה המורה אמרה אבל היא דיברה על איזה תכונה של היהודים ואני לא זוכרת מה היא.. ממש תודה לעונים:-)?"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""ולראיה באתי על החתום היום" - מה זה אומר??"
פרח ניתן לטלי~ על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המשך לשעוריי בית בתנ''ך.. לא חייב לענות על הכול 5. מה הם הנימוקים לשמירת שבת? 6. כתבו את עשרת הדיברות לפי סדר הופעתם. 7. על מי חלה חובת שמירת שבת, פרטו! צטטו מן הכתוב. 8. הדיבר השמיני הוא:______; הסבירו דיבר זה. 9. במה שונה דיבר השמיני, מ-"לא תחמוד"??" <