אנשים שנתנו פרחים לCute People
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לדעת אם כתבו עלי משהו בסיקרט? אין לי את האפליקציה ואני גם לא רוצה להוריד -,-?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אישה הכי יפה בישראל לדעתכם? (חוץ מבר רפאלי)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האיש הזה הוא דוגמן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאני שמה משחקת שיניים על חצ'קון לכמה זמן להשאיר את המשחה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכרתי מישהו במציאות וזה אבל הוא גר רחוק ממני. הוא אמר לי לבוא אליו עם חברות כי הוא מארגן מסיבה. אני די בטוחה שנתנשק, אבל זאת תיהיה נשיקה ראשונה שלי.. מפחדת מזה ממש ולא יודעת אם זה שווה את זה או לא, כי די הגיע הזמן שאתנשק כבר חח בת 16. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות אתן מתחילות שיחה עם בנים? (בהודעות)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות אני לסבית חרמנית ואני לא יכולה לאונן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע כמה בערך עולה מגן מטען לגאלקסי 2??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רציני שפרויקט רביבו באים לגדרה בעצמאות? ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים למשקפים האלה שהם עם מסגרת שחורה עבה והיא באופנה עכשיו? משקפי פאנקים /פריקים? איך קוראים להם??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למרות שסילבסטר זה לא חג יהודי.. זה נהוג לצאת עם חבר/חברה שלך אם יש לך ביום הזה שהופך לשנה החדשה? יש לי חבר חדש ואני לא יודעת אם צריל לצאת או לא, והוא צריך להציע את זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה דו מינית?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בית ספר ברחובות מחר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מקום אפשר לעשות הפלה בלי שההורים ידעו? תודה לעונים♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה קו 282 קונקס??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להיות האדם שכולם רוצים להתייעץ ולדבר איתו? אני חייבת לדעות ותפרטו בבקשה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14 וחצי, אני תמיד מזיעה בבית ספר ורואים את זה על החולצות זה מן עיגולי זיעה, זה ממש לא נעים ולא נוח להסתובב ככה, ניסיתי סוגי דאורדורנטים שונים ניסיתי להתקלח בבוקר, ניסיתי הכל, ולא, זה לא בגלל שחם לי כי גם כשקר לי אני מזיעה. מה לעשות? דחוף ותודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה לתקשר עם חברה שלי שהיא גרה בקנדה דרך וואטסאפ, יש לי את המספר שלה אבל זה לא שומר לי אותה, באנשי קשר.. באיזה תוכנה שממש דומה לוואטסאפ אני אוכל לתקשר איתה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהוא יודע איך אני מוחקת דף בפייסבוק???"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה בנים רגישים שרוצים חברה ולהיות זוג חמוד כמו בסרטים? O~O?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן ילדים שלקחו ציפרלקס (כדורים נגד דיכאון), ויכולים להגיד לי איך זה משפיע עליהם??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם. מישהו יודע איפה קונים סקיני ג'ינס לבנים באזור המרכז??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רוסיות מזדקנות פחות מהר מישראליות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני מתנשקת עם הכרית שלי? אני כל כך מחכה לנשיקה הראשונה שלי אז אני מנסה לראות איך זה מרגיש... אני עושה את זה כמעט כל יום! (בת 14)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כתבתי שיר קלאסי אני רוצה לחלוק עם משיהי בצאט.. מישהי שאוהבת קלאסיקה ושירים מרגשים כאלה.. לא ענו לי על השאלה הקודמת.. ובלי לצחוק עלי!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רעיון לקעקוע? יש??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הסיכון של לעשות נזם באף? איזה סיכונים יש? וכדי לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "סרט טוב מישהו? 3?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה התפקיד של נאמן נוער? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי מרוקאית ופעם היה לה אוכל ממש טעים.. היום האוכל שלה תפל וחסר טעם כמעט.. קוסקוס זה בצל עם מים וקוסקוס לא מתובלן וקציצות כבר באמת חסרות טעם.. אני מאירה לה ולא נעים לי! יש אנשים שאין להם אוכל ואני מתלוננת אבל אני רוצה אוכל בחזרה. מה לעשות עם זה בלי לפגוע??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אייפד 2 ל3 והוא משמעותי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לעשות אמבטיה כאילו למלא את המקלחת מים ולהיות שם כמה זמן. עם עגיל בטבור??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק מי שעשה שיענה. לעשות טראגוס זה כואב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידיד שאני אוהבת הוא יותר גדול ממני, אני נפגשת איתו עוד שבוע עם כמה חברים.. איך אני גורמת לו לנשק אותי? בבקשה תעזרו לי ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן כמה ג'סטין ביבר עכשיו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "סבא שלי חולה סרטן, יש לו יד אחת, והוא קריח כול יומיים הוא הולך לרופא וזה. איך הוא נראה לכם לפי התיאור? איך הייתם מגיבים אם הייתם רואים אותו? הייתם לועגים לו? אני פשוט מתביישת ללכת איתו ברחוב?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה מיסים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ה iPad שלי פרוץ ואני רוצה לשנות בו דברים אבל אני לו יודעת איך?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מוחקים את החשבון פה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר משפטים יפים משירים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה כיתה י'? מבחינת לחץ והכל לקראת הבגרויות. זאת שנה קשה? הבגרויות עצמן קשות? ואיך מתכוננים לבגרויות? יש איזה קורסים בבית הספר שעוזרים להתכונן או לומדים בעצמכם? תתנו לי הכוונה כדי שאני אדע לקראת מה אני עומדת ולתוך מה אני עומדת להיכנס! בבקשה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייתי בחו''ל ביולי ככה, וקניתי מתנות לחלק מהחברות לא לכולן.. כי לא יכולתי לכולן, והבאתי לחלק מהבנות שהכי קרובות עלי ורק לאחת שכחתי לקנות. והיא די נפגעה ממני, שדווקא לה לא הבאתי מכולן. מה אתם הייתם עושים במקומי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבנים! וואלה אני אגיד תאמת עכשיו שאני עוברת לתיכון אני מפחדת מדבר אחד שלא יתחברו אליי זה שאני לא הולכת כמו הבנות עם שורטים וטייצים וביקיני שזה הדברים שהבנים הכי אוהבים ורוצים שהחברות שלהם יסתובבו איתם.. זה נכון שזה מה שיהיה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה יפה או כדי לי להחזיר? ואיזה בצע חולצה הייתן לובשות את זה? (תשלחו קישור של חולצה)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רציתי לעשות אתמול הליקס, זה כואב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך גורמים לזה שאני יקיא? למה עולה לי אבל לא יוצא סורי שזה מגעיל?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו רעיונות לדברים שאפשר לעשות עם ידיד שאני די מחבבת וחברה שלי.. חוץ מאמת או חובה, שילמד אותי כדורגל וכאלה כי כבר עשינו את זה.. תודה לעונים! (:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף אני לא מאמינה, אני עולה לתיכון חדש ועוד כמה ימים אנחנו מקבלים את המכתב שכתוב בו את הכיתה שנהיה בה ואני טסה באותו יום, אני לא יספיק לראות את המכתב! אני לא יודעת מה לעשות...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה למחוק את הפייס (אני מהאייפוד אם זה עוזר ) בבקשה זה דחוף אבל מתי שאני רוצה שאני יוכל לחזור.. תודה לעונים: (?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדי לי להיות כשאני יהיה גדולה? בבקשה סטיפס לא למחוק! אני ממש רוצה להצליח בחיים ואני לא יודעת במה..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה לעשות הליקס?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה אפשר להשיג את השרשרת הזאת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קריסטן סטיוארט באמת בגדה ברוברט פטינסון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול יצאתי עם מישהו שהכרתי והתנשקנו.. לא דיברנו היום, מה אני אמורה לעשות? להמשיך לחשוב עליו? לעבור הלאה? אני מאוד מבולבלת.. יש לי טיפה מועקה גם על זה (אל תגידו לי לשלוח לו הודעה כי אני לא רוצה להשפיל את זה יותר ממה שאני מרגישה )?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש את יום האהבה פעמיים בשנה? או משהו עם הדתות כאילו יום לנוצרים ויום ליהודים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי לא מסתרקת וזה ממש מגעיל היא לא הסתרקה כבר שנה וזה מגעיל... מה שעוד יותר מגעיל זה שהיא לא בודקת כינים.. זה דוחה כל השיער שלה מלא ג'יפה.. איך לשכנע אותה להסתרק... כי כבר יש כמה ילדות שלא מדברות איתה בגלל שהיא לא בודקת כינים... בבקשה תעזרו לי.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר לצערנו אנחנו לא יכולים להיות חברים. מה אני יכולה לעשות? כי אני לא יכולה בלעדיו?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הקול שלי בוידאו שבאייפון יוצא ממש שונה מהקול שלי במציאות אני נשמעת בן אדם אחר, אבל לאחרים זה דווקא יוצא להם אותו קול איך זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה ""חי חי חי, עם ישראל חי, זה השיר שסבא שר אתמול לאבא והיום.. אני!" גם אתם חושבים ככה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא הבנתי מה זה האמינות הזאת.. והנקודות.. מישהו יכול להסביר לי מה המטרה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יאכל 5,000 קלוריות ביום אני יעלה קילו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "גאליס פרק 55 של היום ביוטיוב המלא למישהו?! קישור.. תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 12.5 גובהה:1.62 משקל:55.4 אני בסדר? כמה מומלץ לי לרדת? אפשר טיפים להרזיה? תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אובססיבי? משהו כזה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 17 ובחור בן 24 הציע לי לצאת... ללכת על זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יש חוק מאיזה גיל מותר לעשות סקס??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אוכל לעלות את דירוג האמינות שלי? אשמח שתתנו עצות וטיפים כי אני מאוד רוצה להיות נאמנת של סטיפס ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מטר 61 משקל 46, נחשב תקין??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך כותבים כול מיני דברים בחברים לצאט הזה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעתי למי שיש עגיל בטבור, אז אם הולכים לים המלח אז העגיל מתרפא לגמרי זה נכון? ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קודם ראיתי פה שאלה של משהיא ביישנית, איך באמת אפשר להתגבר על זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קלטו תדירוג אמינות שלה, גם אני רוצה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ההורים שלי די נמוכים אבא שלי בסביבות המטר 68ואמא שלי מטר 58, אני בת 14 וחצי ואני חולמת על להשתתף בתחרות מלכת היופי של ישראל, יש לי נתונים טובים סך הכל אבל אני רואה שכולם בתחרות ממש גבוהות, ולא נראה לי שיש סיכוי שאגבהה עוד, כי ככה ההורים שלי. מה לעשות?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, איך הדרגה שלי יכולה לעלות? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12 והרבה אנשים יורדים אלי שאני B ( מי שלא יודע זה מישהי אוהבת את 2 המינים ) אתם חושבים שאני צריכה להתחיל אם חברה שלי היום.. ( אני מאוהבת בה כבר חודש ויומים )?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון אין פה משתמש אחד שחברים שלו יודעים שיש לו חשבון בסטיפס? חח נכון זו פדיחה כזאת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת מישהוו.. אבל שאני לידו אני עושה פוזות מה לעשות בשביל לא לעשות פוזות לידו.. זה באליי טבעי?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר יפה לבת שער קצר ולא גלח כאילו טיפה יותר ארוך מהכתפיים או ארוך??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי זה שגיא פה באתר? ולמה הוא יכול לחסום פה באתר להרבה זמן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בלונדינית עיניים ירוקות כחולות כאלה, 1.70, חטובה.. יפה או מכוער??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנות?! תקשיבו, מתישהו ראיתי באיזו קבוצה אחת שבפייסבוק תמונות כאלה עם מדריך כזה שמראה איך אפשר לעשות מחולצה נגיד משובצת כזאת ולא משהו לשימלת סטרפלס מהממת.. מישהי יכולה להביא לי קישור? אני לא מוצאת.. תודה! D:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי אחד האגואיסטים כלפי אמא שלי. היא עכשיו לדוגמא לומדת למבחן והוא בלי להתייעץ איתה מחליט להזמין חבר שלו... כאילו לא אכפת לו ממנה בכלל.. שהיא צריכה משהו אז פתאום זה לא בסדר וכאלה. נמאס לי ממנו.. לפעמים הייתי רוצה שהם התגרשו למרו ההשלכות. עצות מישהו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה חנויות יש בתל אביב של ג'ינסים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האף של החתולים צריך להיות רטוב או לא? ואם האף של החתולים רטוב זה אומר שהם בריאים ואם לא רטוב סימן שהם לא בריאים? ואל תגידו שלכלבים צריך להיות רטוב ואם רטוב סימן שהם בריאים ואם לא רטוב סימן שהם לא בריאים..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אומרים שוויצית או שוויצרית?0:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נורמאלי שאני עוד מעט בת 18 והמחזור שלי עדין לא סדיר? בהתחשב שקבלתי בפעם הראשונה בגיל 12 ו11 חודשים...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם לילה עכשיו ואין שמש למה חם? הרי החום בא מהשמש:P?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צוחקת מכל דבר! נגיד שכותבים פה תשובות, וחברות שלי קוראות הם לא מבינות ממה אני צוחקת. ושאני מספרת בדיחה שהרגה אותי הם מסתכלות עלי כאילו באתי ממאדים. יש לי בעיות?! זה דבר רע??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לקחת למטוס איתי בתיק היד? אני לוקחת את המחשב והאייפוד.. במטוס מחלקים שמיכות ואין להעלות למטוס בקבוקים ודברים נוזלים.. אני לא רוצה משחקים, מגזינים וכאלה אני מתכוונת לדברים שיהיו שימושים בטיסה והיא ארוכה 13 שעות אני יודעת ששאלתי אני צריכה עוד עזרה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה עוד מישהי שמאוהבת/אובססיבית/מכורה לשחקן הוליוודי? כי אני מכורה ואני ממש מתחילה לאבד שליטה על עצמי... והמשפחה שלי כבר כועסת עלי בגלל זה.. זה קרה גם לכם? אני לא רוצה להפסיק לאהוב אותו אבל מצד שני אני לא יודעת מה לעשות...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להתחיל עם מישהו? זה מפדח כי פעם עשיתי את זה (ממזמן בכיתה ה') וקיבלתי סירוב והוא סיפר לכולם. היום אני עולה לט' ואני ממש מפחדת ומתפדחת. אני לא דיברתי עם הילד של עכשיו אף פעם והוא איתי בשכבה מכיתה ז' עצות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ימים יש כוכב נולד??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה שיר פרידה מחברה הכי טובה! רצוי בעברית! תודה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמות לבנים ולבנות אנגליים עם 3 אותיות יש??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם מעדיפים להיות רווקים או תפוסים עם חבר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם היו אומרים לכם שבעוגה יש מיונז, אבל בכלל לא מרגישים אותו, הייתם אוכלים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי אתמול נסע לאילת עם חברים, וכל החברים שלו פנויים והם הזמינו בנות ( הם בווילה), אתמול התקשרתי פעמיים והוא לא ענה, והוא בדרך כלל תמיד עונה! וגם שלחתי הודעה שיענה לי ועד עכשיו הוא לא חזר אליי.. קרה משהו? בת 16?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יקבלו אותי גם עכשיו לאיזו עבודה גם אם החופש התחיל ממזמן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני יודעת בוודאות שהוא לא פדופיל... ואני רוצה להפגש איתו אבל הוא לא הציע את זה מה אני יעשה? וכמה זמן בערך צריך לדבר אחד עם השני לפני שנפגשים? ואיך אני יודעת אם הוא רוצה בכלל קשר יותר מסתם ידידות? חח תודה רבה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "דימום 5 ימים מי פוסטינר זה בסדר? ואני יקבל גם מחזור? בבקשה זה דחוף לי מי שמבינה בזה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, איך לנסח מודעה לבייביסיטר? זה בסדר: בחורה (או שעדיף נערה?) בת 14 מעוניינת לעשות בייביסיטר לגילאי 2+. ליצירת קשר אנא פנו למספר הבא? זה נראה לי קצת מדי לכתוב ונראה לי שבדף זה יראה קצת מדי כי הדף גדול... מישהו כאן פרסם מודעה? מה כתבתם בה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היו לי בפייסבוק 500 חברים.. (רובם היו כאלה שאני לא מכיר פשוט היו לנו מלא חברים משותפים..) ועכשיו סיימתי לעשות מיון שהתחיל מ- 7 בבוקר! מחקתי את כל אלה שאני לא מכיר ונשארו לי 162 חברים... אני לא יוצא ככה כאפה כזה שאין לו חברים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אומרים stipes או stips??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר בן 15 ואני בת 12 מותר לנו להתמזמז??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "התנשקתי עם מישהו ואמרתי לו שזו הייתה טעות כי היה לי מישהו אחר. אני והמישהו האחר סגרנו את הסיפור זה היה סתם קטע. ועכשיו אני רוצה את זה שאמרתי לו שזה היה טעות. הוא יודע שאין לי אף אחד עכשיו. והיינו ביחד במסיבה ולא קרה כלום. איך לגרום לו להיות איתי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא אכלתי כלום היום כי אני מפחדת להשמין וכבר עקב זה שלא אכלתי והורדתי בשבוע שהיה בצירכת הקלוריות התחילו לטשטש לי סימני המתיחה וזה מאוד משמח אותי כי אני רואה שאני בדרך לבטן שטוחה כבר והיירכים שלו השתנו ואני מפחדת לאכול מה לעשות?..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם הכי טעים, פיצה או ביגל טוסט או בורקס זיווה הכל ע תוספות?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, תגידו אם הבן גומר בחוץ אז עדיין אפשר להכנס להריון? זה לא אם הוא גומר 12 ס"מ בפנים? (אני בתולה ולא עשיתי כלום זה סתם מעניין אותי!) תודה לעונים )?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש סרטי אימה טובים להביא לי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי... עשיתי סתימות אצת הרופא השיניים שלי.. למטה ולמעה בצד שמאל ובשיניים הקדמיות... משלשום יש לי כאבים חזקים במקומות האלו... אמא שלי המליצה לי כמה תרופות סבתא אבל עדיין כואב.. היא הלכה לקנות לי כדור שאמור לעזור.. מה לדעתכם אני צריכה לעשות? כואב לי?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט אני נפגשת עם ילד אחד. ולא בא לי להפגש איתו. מישהו יודע איך להעיף אותו כמה שיותר מהר! תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "צריך מישהי שאוכל לפרוק אצלה מה שיש לי על הלב.. כל דבר.. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עכשיו בים וחברה שלי ממש מתעקבת ואני פה תקועה לבד, והיא זו שלחצה עלי לצאת כמה שיותר מוקדם, מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לטפל בחצ'קונים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,! יש לי חבר 3 ימים שחברה שלי הכירה לי אותו וזה ונהיינו ביחד והכל.. חברה שלי גיליתי שהיא דלוקה על החבר שלי, והיום בבוקר היא עושה לי כזה הוא איתך רק בשביל שבעוד חודש- חודשיים אני אצלו במיטה.. כאלו ואני מכירה אותו אני יודעת שהוא לא כזה.. מה נראלכם??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לסנן מישהו ממש חתיך בצ'אט??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישהו שפעם היה ידיד הכי טוב שלי, ועכשיו יש לו חברה כבר שנתיים! אני רוצה לחזור להיות ידידה טובה שלו אבל איכשהו כל פעם שאנחנו מדברים יוצא הרושם שאני ילדה עצובה, למרות שאני צוחקת איתו. והוא אוהב ילדות שצוחקות ושמחות. אני פעם הייתי כזו. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה אומר סנכרן? קיבלתי מייל שרשום שם ככה "- לסנכרן את לוח השנה שלכם, ליצור או להגיב על אירועים חדשים" ואני סתם ככה רואה ת'מילה הזו הרבה, בפלאפון. מזה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה לעשות! שנה שעברה היה ילד שאהב אותי והציע לי חברות, לא הסכמתי, ועכשיו הוא התחיל לדבר איתי בפייסבוק והוא כותב שהוא אוהב אותי הוא חמוד אבל לא כל כך יפה, אבל זה לא משנה לי, החברות שלי אומרות שהוא מכוער, אני מבולבלת! להיות חברה שלו? מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני תמיד חושב לפני מעשה פעמיים.. למה? זה לא שאני עושה משהו זה מרתיע אותי.. מחשבות של -מה יקרה אם וכל זה..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש הבדל בין רוסים לאוקראינים באופי? ובכללי מה ההבדל במראה ובהכל.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שכל הזמן משנה את הגישה שלה כלפיי. פעם היא חמודה וצוחקת, פעם היא צבועה אליי (זה קורה הכי הרבה) פעם היא אדישה לגמרי ועוקצנית. אני לא יכולה עם זה יותר. חזרתי מחו"ל והיא לא הראתה שמחה ולא כלום היא היתה אדישה אלי וממש נעלבתי, מה לעשות? היא החברה הכי טובה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לשלוח למישהי מכאן איזה סדרה אחת ניסיתי בסקייפ ובמייל ובהכל זה ממש איטי-יש עוד מקומות שאני יכולה לשלוח לה אבל שזה יהיה מהיר? תודה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אקססוריז ובגדים לשים כדי שידעו שאני לסבית??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרזתי בלי שעשיתי שום דבר מיוחד ועכשיו זה נראה לי שהשדיים שלי ניהיו יותר קטנים זה אפשרי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר שיר על חברות טובות? רצוי באנגלית?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שבוע הבא אני אתארח בבית מלון "הרדוס" באילת.. רציתי לדעת מה דעתכם על המלון הזה.. איך האוכל? השירות? אהבתם? תודה רבה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום בערב אני טסה לחול. כבר ארזתי הכל אבל אני מרגישה מבולבלת. מישהו היה פעם במטוס? איך היה- מפחיד, כיף..? איזה אוכל ושתייה נותנים שם? איפה כדאי לשבת: ליד החלון או רחוק ממנו? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי קישורים לשירים באנגלית לפסנתר בלי אקורדים, רק תוים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו כאן טס במטוס 767-300ER של אל על? זה מטוס טוב? יש בו מסכים כל שלוש שורות? או לכל אחד??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד חודש יש לי יום הולדת 13 ואני לא יודעת מה לעשות... הצעות? ותודה לעונים ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר פוטושופ בעיברית למחשב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בן 14, עכשיו אני רוצה כבר להתחיל לעבוד במשהו קטן, ולאט לאט לעבור למשהו יותר רציני בשביל שאחרי צבא אני יעשה טיול לארצות הברית, מישהו יודע במה אני יכול להתחיל לעבוד בגיל הזה? וכמה כסף צריך בערך, לטיול של שלושה ארבעה חודשים גג חצי שנה בארצות הברית??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה טוב לקחת כלבים לרוץ בשטח פתוח? כי מצד אחד זה הטבע שלהם והם נהנים, ומצד שני הרבה פעמים כשאני לוקח את הכלבה שלי היא חוזרת משתעלת מחול ועפר, ואם חתך או שתיים ברגל. אז מה עדיף לקחת או לא??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה סטוציונר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הצבע האהוב אילכם? דחוף אני וחברה שלי יתערבנו?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להמליץ לי ולהגיד לי איזו חברת מצלמות טובה יותר? Nikon או Canon??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ראיתי בתחומי עניין של מישהו בפרטים שהוא כתב: nayti skem piripisavatsa... ne lublu sku4at?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם אומרים ששטוחות זה יפה? חמוד??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לשחרר מישהו מחסימה שאני חסמתי בסטיפס??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכנות, מה אתם חושבים עלי? שיער חום כהה ארוך מאוד עיניים ירוק-חום, אף די רגיל כמו כולם.. שפתיים עבות, לא ממש עבות אבל לא דקות.. גובה 1.70 משקל 58..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו לי לפי התיאור מה דעתכם עלי.. זה חשוב לי.. אז אני בת 15, גובה 1.60, שיער חום בהיר ארוך וחלק, עיניים ירוקות, רזה אבל לא מדי, והחזה בינוני (לא גדול ממש כזה\.. אממ לפי התיאור אתם חושבים שאני נראית בסדר?.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את פרשת יובל??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מתנשקים צרפתית לפני כמה ימים התנשקתי ואני יודע שהנשיקה הייתה.. מגעילה ואל תגידו שזה זורם לבד מה עושים עם הלשון עם השפתיים עם הפה תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים - מה תחשבו על מישהי שמשתמשת בדאורדורנט של פלייבוי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו, זה בסדר שלמשל בן 14 ובת 13 יוצאים ביחד? או שחייב להיות ממש באותו גיל? לדעתי אפשר שהבן יהיה גדול מהבת בשנה או שנתיים, לא??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד כשעושים השוואה בין דברים כותבים VS? (למשל אייפון VS גלאקסי)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן צריך להיות עם העגיל הרפואי בטבור? ואחרי כמה זמן אפשר להיכנס איתו לבריכה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "סיפרתי לחברה שלי מה שחלמתי עליה ואז אחרי דקה היא רשמה סטטוס: הרגע הזה כשמישהו משקר לך ואתה יודע את האמת, עצוב. " יכול להיות שהיא חושבת שאני עובדת עליה? כי היא גם לא עונה לי. כדאי לי לשאול אותה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי.. מישהו רוצה לדבר? בת 14..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום ישבתי על ידיד שלי סתם כזה בבית ספר ועמד לו, זה היה הרגשה מוזרה וישר קמתי והלכתי. זה היה נורא מביך ואני מתפדחת להסתכל עליו.. מה לעשות:/??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי שלח לי הודעה ' נסיכה היה לי ממש כיף היום, אין כמוך בעולם ♥ ' ואז שלחתי לו סימן שאלה.. כי כל היום לא היינו ביחד.. והוא אמר לי שהוא התבלבל, ועד עכשיו אני לא מדברת איתו.. וזה נורא מעצבן אותי, עם מי הוא בילה? הם התנשקו? זה מחרפן.. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתאפקת לא לשלוח לו הודעה.. כי הוא פגע בי אבל זה כבר כמה ימים שאנחנו לא מדברים. ואני ממש רוצה לדבר איתו.. כי יש לי מצב רוח טוב עכשיו.. אבל אז שלא יהיה לי אני הצטער.. אוף..! איך להתאפק חח? שאלה מוזרה אבל חייבת עזרה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת השנה למרוקאית, יש לי שרשרת, נעליים, צעיף וחלצה ורק מכנס אין לי. עם איזה מכנס כדאי ללכת? הצעיף כחול, השרשרת טורקיז והנעליים כחולות לבנות והחולצה היא גם כחולה לבנה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ראיתי אתמול האח הגדול ומישהו לקח תחתון שלי ידידה שלו. ומישהו אמר שזה יעשה שחור, ושתבקש לראות רב דחוף. מישהו יכול להסביר לי מה זה? דחוף.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ערב טוב, אני בכיתה ח'. יש לי חבר שהוא בכיתה ז' האם אתם חושבים שזה מוזר, שאני "פידופילית" אני רצינית עם השאלה הזאת כי חלק אמרו לי שכן? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 47 ואני בת 10 וחצי. כמה אני אמורה לשקול? (כרגע אני שוקלת 46).?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר של נתן גושן שהוא תירגום אותו מספרדית?. תודה מראש לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "50 ק"ג לגובה 1.55 זה בסדר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד בכיתה שלי שכל הבנות דלוקות עליו אבל אני לא, בשיעור הוא תמיד מסתכל עלי למה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכרתי בפייסבוק ילד הוא מבית דגן, אני במראשון, הוא בי' ואני בח', ואנחנו מדברים כמעט כל יום כל הזמן!, התיידדנו מהר מאד!, הוא ממש רוצה לראות אותי, ואני אותו!, אז הוא אמר לי לעלות על אוטובוס 201 לצומת בית דגן, איך נראה צומת בית דגן? הוא אמר שהוא יחכה בתחנה..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האח הגדול LIVE נסגר (ערוץ 20) ופשוט שמנו את הערוץ כמעט, כל היום אבל לא קנינו אותו, ומופיעה ההודעה של קניית הערוץ. אבל אצלנו הוא עדיין פתוח כבר הרבה זמן.. למה זה ככה בגלל שאנחנו צופים הרבה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לגרום לו לשים לב אליי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מגעיל מה שהולך כאן. אנשים שואלים פה שאלות מתחננים לעזרה, ואתם? כלום. עובר לידכם, חצי מהשאלות נשארות ריקות וחצי עם תשובה שתיים. (וגם זה בספק אם זה עוזר). בקיצור איכס סטיפס זה לא מה שהיה כבר.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא חפפתי תשיער יומיים והלכתי לסופרלנד ונירטבתי קצת ממפלי האימה, תאמת השיער ממש יפה! אני מתלבטת אם לחפוף, כי אני יוצאת היום וממש קפוא בחוץ.. ולוקח לי שעות לסדר תשיער אחרי שאני חופפת.. לחפןף ישר שאני אחזור? או עכשיו?. בת 16?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כואבות לי הרגלים שאני במחזור? וזה כאב כזה למעלה פנימי?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שמעתי שכאשר יש פצע אפשר לשים עלה של כרוב, והנפח יירד או משהו כזה. מישהו גם שמע על זה? עשיתם את זה פעם? זה עזר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר אני הולכת למסיבה הראשונה שלי, ואני בלחץ אטומי! אני צריכה עצות על מה ללבוש, איך להתאפר, מה לעשות בשיער (קצר וקצת מתחת לכתפיים.), איך לרקוד, איך לגרום לבנים לשים לב אלי.. אני יעדיף שתבואו בפרטי תוודה 3?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה פרחים, או מה צריך לעשות כדי לענות על השאלות המיקצועיות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה שלי יש יום הולדת שבוע הבא. פעם שעברה שעשינו מסיבת הפתעה היה איום, הרגשתי ממש רע כי אני מאלה שארגנו את זה. איפה כדי לעשות מסיבת הפתעה? ( בית מסעדה.) איזה פעילויות לעשות? איך לעשות? בת 14. תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רווקה ואף פעם לא היה לי חבר ואני כבר בת 19, מה יכולה להיות הסיבה לכך??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מאיזה גיל מותר לראות סירטוני סקס? בת 14 וחצי.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם הבושם בלאק אקסס מתאים לנערות בגיל 13 ומעלה? והאם בנים אוהבים את הריח הזה?. זה ריח מתוק.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת מישהו, שגדול ממני בשנה. הוא הזמין אותי אליו הביתה, ואני לא יודעת אם ללכת. כדאי? כי אמא שלי נלחצת מדברים כאלה (פגישות םע בנים לבד.)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה. והיינו כמו אחיות מגיל ממש קטן ובשנה האחרונה ממש התרחקנו ואני רוצה לחזור להיות חברה שלה מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סרטים טובים אפשר לראות? תודה לעוניםD:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים לשיר הזה: קום און גט משהו, משהו או או או או או או או, או או או או או או או? דחוף בבקשה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי את המחזור השלישי ב-17 לנובמבר, והיום ראיתי שקיבלתי שוב. עברו מהפעם הקודמת רק שבועיים. זה נורמאלי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם להתקלח פעם ב4-5 ימים בחורף זה נורמלי? תמיד יש לי ריח טוב בגלל שאני שמה בושם וקרם...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה נכון שתיכון במשולש שווה שוקיים חוצה את הצלע לשני חלקים שווים, ושווה להם? זאת אומרת שאם כל חלק שווה ל-9 אז גם הוא שווה ל-9? אם כן, איך אני מנסחת את המשפט בצורה טובה יותר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא בטוחה בכוונת המשפט (זה חלק משיר), ואני רוצה לפרסם את השיר בפייס עם המשפט הזה, רק שלא יצא פאדיחה אז בבקשה, מה התירגום שלו והאם זה סבבה לכתוב את זה או פדחני? - tell me what you want so we can do just what you like?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ויש לי כינים, אני ניסתי את כל התכשירים ושום דבר לא עוזר.. אז אני חשבתי על לצבוע את השיער לצבע של השיער שלי (שלא יראו הבדל וישאלו למה צבעתי) כי אמרו לי שצבע לשיער הורג כינים... האם זה נכון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שילשולים.. ממה זה נובע??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא רוצה לעשות עגיל באף, (בת 14) אבל אמא שלי לא מרשה לי בגלל שלדודות שלי היה ונשארה להם צלקת, אז היא לא רוצה שגם לי יהיה איך אפשר לשכנע אותה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עוד כמה ימים הולכת לעשות בדיקת דם פעם ראשונה ואני מפחדת פחד מוות. מה לעשות? האם זה כואב והאם יש אפשרות להפחית את הכאב? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור לפני שנתיים, עכשו אני בת 13וחצי. פעם אחרונה שקיבלתי מחזור היה ב22-26באוקטובר אני באיחור של שבוע וחצי... מה עושים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לפתות אותו? (בת 16)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15, כיתה ט'. לפני רגע תפסתי את ההורים שלי מקיימים יחסי מין. זה היה קורה לי גם כשהייתי קטנה (בגן, ובכיתה א-ד'), אבל עכשיו אני בכיתה ט', וזה ממש ממש הביך אותי! מה לעשות? הכוונה הם ראו אותי, וישר סגרתי את הדלת, ויש לי הרגשה מוזרה עכשיו, עזרה (?) תודה לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה קלוריות יש בהמבורגר + צ'יפס עם קולה מוגדל משפחתי? (אני לא מתכוונת לאכול את זה.. זה למשימת כתיבה)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מצליחה להירדם, יש לכם טיפים אולי איך הלירדם מהר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע ג'ינס מתאים לג'קט ורוד בהיר?. חוץ מג'ינס בהיר..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוהבת בערסים כל הזמן, וחברות שלי צוחקות עלי כי אני לא פרחה\פאקצה. אני גם לא פריקית. יש סיכוי שיהיה לי חבר ערס למרות שאני לא פרחה\פאקצה\פריקית? איך להתנהג כדי שערסים ידברו איתי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה צבע הכי כדי לי לצבוע שחור בלונדיני או חום?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום בערב אני הולכת עם אבא שלי לקניון לקנות לי מתנה ליום הולדת. ההורים שלי גרושים ולא ממש נעים לי לבקש ממנו משהו גדול. והוא גם פוטר מהעבודה. אם אני אבקש משהו גדול לא ישאר לו כסף, ואם אבקש משהו קטן הוא יחשוב שאני מרחמת עליו. בכל זאת, מה לבקש ממנו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, מי יודע איפה אפשר לקנות wii במחיר סבור ומה המחיר ואיפה (לא יד שניה )?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "במה עוזרים הפרחים האלה שמקבלים על תשובות טובות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 היו לי היום על התחתונים כתמים בצבע חום אדום, החלפתי תחתונים ועוד פעם זה קרה לי. האם קיבלתי מחזור? וחשוב לציין, שלא הרגשתי היום שום כאב בבטן או באזור הפות ושאחיותיי קיבלו מחזור בגיל 15 ו16 וחצי אז איך זה הגיוני שאני יקבל מחזור בגיל צעיר והן לא?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מיסתובבת יותר עם בנים מאשר בנות זה בסדר?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12, 1.40 פחות או יותר ושוקלת 40 קילו. אני לא שמנה, אבל לא רזה. אני צריכה לעשות דיאטה או משהו? האם יש לי משקל עודף? תודה מראש - אנונימית?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני והוא מתאימים במזלות מצוין, ואוהבים אחד את השני. אך אנחנו לא מתאימים מכיוון שיש לו הרבה ידידות וזה מציק לי, ואז יש ריבים.. וזה יוצא שאני רבה מכל דבר קטן שהוא עושה. אבל אני מאוד אוהבת אותו לוותר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16 וחצי 1.50 (כן אני יודעת שני נמוכה ) שוקלת 43. האם זה משקל נורמאלי? וכמה בערך קלוריות אני צריכה להכניס ביום??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הבושם גולדן דלישס??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי טעות ענקית. הייתה לי חברה במשך שנה וחצי והיא תפסה אותי מקיים יחסי מין, עם שני בנות באותו זמן היא נכנסה לדיכאון והיא לא מוכנה לדבר איתי. מה אני יכול לעשות כדי שלפחות תצא מהדיכאון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נורמאלי שאני יודעת שמות של שירים בלי ששמעתי אותם אף. פעם ואני אפילו יודעת את שמות הזמרים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוהבת במישהו קשות! ואני לא יכולה לוותר עליו, ויש לו מיליארד ידידות וזה קשה לי.. אני כבר לא יודעת מה לעשות ואני לא יכולה לשכוח אותו אני מרגישה שהוא הייעוד שלי! מה לעשות? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מתה לי הכלבה.. אפשר סטטוס יפה ומרגש לפייסבוק לכתוב על נושא זה? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש שתי בנות שישנו אצלי ושישניתי הם בלגנו לי את בחדר והרסו לי מלא דברים ובבוקר הם ניצלו אותי וזילזלו בי וגירשתי אותם מרוב עיצבנון מהבית ועכשיו הם ירכלו עלי בלי סוף מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי צלקת ברגל וכבר 3 שנים לא הלכתי לבריכה ולים, כי אני לא רוצה שיראו את הצלקת שלי, כי יצחקו עלי. וגם אם אני אלבש בגד ים שלם גם יצחקו עלי. מה לעשות? אני מאוד רוצה ללכת לים ולבריכה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולך למות. אני גם רוצה להרוג את ההאדישות ואת כל התמימות שלי. ולשנוא כל דבר. איזה עוד דברים צריכים למרר אותי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אממ אני יודעת שיש לי קול די יפה, אבל אני רוצה ממש לשפר אותו. הוא לא מחזיק בכל הטונים, וזה מבאס כי אני רוצה להיות זמרת. הבעיה שאני כבר בהמון דברים שאני לא יכולה לוותר עליהם, אני לא רוצה לבקש מההורים גם פיתוח קול. איך אפשר לפתח את הקול בלי ללכת לשיעורים? תודה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "פרחים שעשויים מסבון ריחני, צפים באמבטיה? ואם מדליקים אותם זה נמס במהירות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש היום בת מצווה לבת דודה שלי ואני לא יודעת אם ללכת או לא. אני ממש לא מחוברת למשפחה שלי אז רוב הסיכויים שאני אשב בצד אבל לא נעים לי כי הכל זאת זה בת מצווה. האם ללכת או לא??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בחור שיש לו חברה היא לא יפה והוא מאוד יפה והוא לא אוהב אותי, הוא איתה סתם כדי לשכוח את השנייה כי היא הייתה יפה ורעה, אז הוא חושב שעדיף לו להיות אם פשוטה, הוא התאהב בי וניסה לנשק אותי, לא הסכמתי כי יש לו חברה, אני אוהבת אותו ולא יודעת מה לעשות,?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני קצת משתעלת ובימים האחרונים, קורה לי שאחרי שאני משתעלת, כל כמה שעות כואב לי בגרון ובגב העליון כשאני נושמת. מישהו יודע מה זה? עצות למנוע את זה? זה לא דלקת ריאות או גרון נכון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יכול להיות כזה דבר שאני מרזה ומרזה ונהיית יותר רזה, אבל המישקל שלי עלה... ואני יודעת שזה שרירים כי רואים אליי שאני רזה ולא שמנה, אבל המישקל שלי גדול? ישמצב שזה שרירים? תוודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13, כיתה ח', והגובה שלי הוא 1.67 כמה אני צריכה לשקול??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא מתגעגעת לחברה שלי שנימצאת בקצה השני של הארץ, אני יראה אותה רק עוד בערך שלושה, חודשים. אני מדברת איתה דרך הסקייפ והפייסבוק, אבל אני מתגעגעת לדבר האמיתי, היא החברה הכי קרובה וטובה שלי, אני ממש מתגעגעת. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה פרחים אני צריכה כדי להיות עונה בכירה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, נהיה לי צלקת שהיא יחסית חדשה בפנים עקב קילוף פצע, מה אתם ממליצים לי כדי להעלים אותה? תביאו לי את כל הדרכים שאתם מכירים כי זה ממש ממש חשוב לי! תודה לעונים פרח לכל עונה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכנסיים ארוכים בגזרה גבוהה (לבנות) זה באופנה בחורף הזה? בקשה תענו רק אם אתם יודעים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכל בתי הספר שהייתי בהם אמרו לי שיש לי שיער יפה. אמא שלי אומרת שהיא רוצה שיער כמו שלי. אני לא ממש אוהבת את השיער שלי, אני רוצה להסתפר ולצבוע שיער אבל אמא שלי מרשה רק בגיל 16. והיא לא מרשה לי לגזור את השיער. בגלל שהיא אומרת שהוא יפה. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בן 14 ואני ממש ממש רזה וממש ממש גבוה. מטר 181 ואני שוקל כ-57 ואני נראה ממש דקיק! עכשיו אני ממש רוצה להשמין אבל בצורה נכונה כדי להיראות יותר מלא וחסון... וכדי לגדל שרירים! בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מרגישה טוב... כואב הראש והבטן ואני מרגישה חמה, מה אפשר לעשות כדי להעביר את הכאב..? תחודה מראש..♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ארוחת בוקר- היי מה אני יכולה לאכול משהו קטן לפני הלימודים? חלב לא עושה לי טוב.. תודה לעונים ושנה מוצלחת לאלו שהתחילו עכשיו!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי כמה שאלות 1. מה דעתכם על השם ריי? 2. מה דעתכם על ריי אטדגי איך זה נשמע? 3. מה יותר יפה מאי אטדגי או ריי אטדגי? 4. איפה מחליפים את השם לאן צריכים ללכת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים אוהבים שפתיים עבות אצל בנות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחיר הספר "הסוד" - היי, כמה עולה הספר "הסוד"? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מניעת השתלטות מהאייפון על מחשב - איך לעקוף את השתלטות של אח שלי מהאייפון שלו, למחשב שלי הוא רואה מה אני עושה ומשתלט לי על העכבר. איך עוקפים את זה? הוא לא בבית כרגע,?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם ארנבים רגישים לרעש? אם אני ישים מוזיקה על פול ווליום זה יכול להזיק לו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה בנות רבו איתי בפייסבוק בגלל חברה, ואחת מהן כתבה לי: "אני תופסת אותך את מתה" (ואגב אני חדשה בעיר) מה לעשות במידה והן יתקרבו אליי? להיות אדישה ולא להתייחס? או לענות להן מבלי לפחד??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. אני ממש לא מהבנות האלה שמתאהבות בכל דבר חי, ובמשך כמעט חצי שנה שאני באמת אוהבת מישהו, מי שלא באמת הרגיש את זה לא יבין. אני לא יכולה להפסיק לחשוב עליו ולדמיין אותו איתי, ואני לא יכולה יותר! איך אני עוברת הלאה? איך אני שוחכת אותו? תודה רבה לעונים ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, האם גובה 1.58 זה בסדר לגיל 15??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילדה שאני חושב שרמזה לי שהיא אוהבת אותי, אבל ביררתי דרך ידידה טובה שלי ושלה, והיא אמרה שהיא לא אוהבת אף אחד. מה לעשות? בן 13 (היא רמזה בכך שהיא ניסתה להתקרב אליי)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי נראה לכם הכי כדי להתנשק? זאת אומרת, באיזה גיל? כי התנשקתי ב-11.5, זה בסדר? כי לפעמים אני חושבת שזה צעיר מדי וכאלה.. - בת 12 -?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזו בת אחת שאני אוהב אותה, וניראה לי שהיא אותי, היתיישבה לידי, ובטעות (נראה לי) החזיקה לי את היד מה זה אומר? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה שמתחיל השיער במצח, יש משולש כזה של שיער שממש לא יפה לי! איך אפשר להסיר בלי לייזר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי גרושים ואבא גר בהוד השרון ואמא בתל אביב וכל החברים שלי בהוד השרון ואני לא אוהב לנסוע לאמא שלי כמעט כל שישי כי אני רוצה לצאת אם חברים בהוד השרון... מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לצלם קליפ איכותי ויפה ואני רוצה במהלך הקליפ, שירד גשם מה אני עושה איך, אני עורכת את זה שכולי נרטבת? איך עושים את זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 63 מטר 1.65 בת 13 אני שמנה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא לי לעשות שינוי במראה החיצוני, נמאס לי מאותה השגרה איך אפשר לעשות את זה? ולא אקססורייז זה לא עוזר בשינוי. תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמי הוא רחלי ולריה, בחוג קוראים לי ולריה, בבית ולי, ובבית ספר רחלי.. בחוג חושבים שולריה זה שם יפה, אבל השנה עברתי לחטיבה ובכל פעם שהמורות קוראות בשמות הם קוראות ולריה, והילדים בכיתה צוחקים, אני כבר לא נפגעת מזה, אבל האם אתם חושבים שיש לי סיבה להפגע? השם מכוער??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזה ילד שכל פעם אני קולטת אותו בזווית של העין, מסתכל עלי בשיעורים.. וזה לא במקרה כי גם כשאני מחזירה לו מבט אז הוא לא מפסיק להסתכל.. חוץ מזה הוא אף פעם לא יזם איזה משהו כדי לתקשר איתי.. מה זה יכול להיות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נערה שקיבלה מחזור, והיה לה לתקופת של כמה שנים. ופתאום הפסיק לה, להרבה זמן, כבר כמה חודשים, אפילו שהיא בתולה.. זה אומר שהיא תהפוך לעקרה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מטר 63 ושוקל 37 זה בסדר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וידיד שלי ניתקנו את הקשר ממש מגעיל. אני לא יודעת איך לגשת אליו אחרי משהו כמו חודש..??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי חזייה מהממת של סנופי. עכשיו היא כולה בצבע לבן ויש ציור של סנופי בשחור. רק ההיקף של הצויר בשחור ובתוכו לבן. אני יכולה ללכת עם חולצה לבנה? או שיראו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עושים כשאוהבים ילד ורוצים להראות לו את זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משדרגים לי את הפלאפון ואני מתלבטת בין גלאקסי לאייפון. מה יותר טוב? צריך לפרוץ גלאקסי כמו אייפון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה! יש לי איזה קטע עם בחור ב- יב שהתחיל איתי ואמר לי שהוא אוהב אותי וכל מיני, ואני חושבת שאני רוצה לגמור את זה כי אני לא מרגישה משהו, איך אני יכולה להגיד לו בלי לפגוע? וחייב פניםמול פנים? (כיתה י)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "השקיית שתילי לימון - היי, שתלתי היום בבוקר גרעינים של לימון באדמה שלנו, כל כמה זמן צריך להשקות אותם, ומתי זה בערך יהיה כבר עץ? תודה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע שהבנים עכשיו התעוררו והתחילו להיות חרמנים? אבל מזה חרמנים.. ברמות על. אני די זורמת איתם אבל לפעמים הם עוברים את הגבול, וממש מגעילים. (גיל 13). אבל השאלה שלי היא איך לזרום איתם מבלי להיות מגעילה? תודה. ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל החברות שלי שכחו את היום הולדת שלי. הוא מחר ולא עושים לי כלום. ממש עצוב לי! לא עושים לי מסיבת הפתעה זה כבר בדוק! מה לעשות? איך לצאת מהבאסה? איך להפסיק לבכות? בבקשה תעזרו לי!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי פלאפון nokia 8500 של אורנג'. אני רוצה לצלם בשיעור, כן אני יודעת שזה לא יפה והכל.. אבל אני ממש רוצה והפלאפון שלי על שקט אבל כשאני מצלמת הוא עדיין עושה את הקול של הצילום.. איך אפשר לכבות את זה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני תמיד עם חיוך על הפנים. תמיד אומרים לי שאני קצת משוגעת (במובן טוב נראה לי ). כאילו יש לי שמחת חיים, זה דבר רע??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 12 כיתה ז'. יש ילדה שלא הכרתי לפני החטיבה. אף פעם לא דיברנו. אבל בימים האחרונים היא התחילה לדבר איתי. כמו "איזה שיעור יש עכשיו" או בספורט "איזה סיבוב אתה?" מה זה אומר? היא אוהבת אותי? או רק רוצה להתחבר איתי? (היא ילדה ממש ממש מקובלת, ואני לא כל כך)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לרדת במשקל. אני לא משנה את התזונה שלי או את הכמויות. אני עושה לפחות 5 פעמים בשבוע זומבה/ מידי פעם הליכה ולפני כל מקלחת 60 כפיפות בטן. תוך כמה זמן אראה שינוי של ממש??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תהיו כנים איתי -מה זה עוזר לי שיש לי אופי טוב? אם אף אחד לא רוצה אותי, אתם יכולים להגיד שאופי קובע והכל וזה נכון, אבל יש גם את היופי דבר שלצערי אין לי, מה זה שווה רזה ומכוערת. אם לב שבור!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמתי לב שהרבה זמן אני עושה מחליק, כמעט איזה כל יום והשיער שלי נהייה יבש, יש איזו "תרופת סבתא" להבריא את השיער??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה בנות בנות 14-15??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני ואמא שלי כל הזמן רבות אני ממש לא רוצה שנריב. מה אני עושה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר הוא אמר לי שהוא עוד, לא התנשק, וגם אני עוד לא והוא מאוהב בי ואתמול הוא ניסה לנשק אותי, ודחיתי אותו ונראה לי שהוא נעלב או משהו מה לעשות אני לא חושבת, שאני מוכנה לנשיקה. (14)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני פירסמתי שיר בפייסבוק אחרי 3 שנים שלא פירסמתי כמעט שום דבר בפייסבוק כי פחדתי שלא יעשו לייק... חרדה כזאת.. עכשיו עברו כמה דקות ועדיין אין שום לייק ואני לחוצה קצת מזה... זה מוזר מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי פרפר ענקי בחדר ואני מפחדת לישון לידו! הוא יכול לעשות לי משהו? חח?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כל יום נוסעת באופניים 30-45 דקות ואני במיוחד נוסעת על עליות וכאלה שמאמצים ממש את הגוף.. וכמובן שתזונה נכונה, התחלתי עם זה לפני ככמה חודשים וירדתי המון.. אני נראת ממש טוב וזה, כדאי לי להמשיך עם הספורט? בת 14?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן יש לאנשים שאני בקושי מכירה, יום הולדת, אני מביאה להם כסף ואז מגלה שרק אני הבאתי, וזה ממש מעצבן כי אני מבזבזת את הכסף שלי, היה לילד מהבית ספר ויצא שביום הולדת הבאתי לו 50 ובבר מצווה 100 ואין לי איתו קשר בכלל, זה ממש פספוס, יש לכם עצות להפסיק עם זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14. אני שומרת על הגיזרה והייתי רוצה לדעת מה כדאי לי לאכול בבוקר לפני שאני הולכת לבית ספר? בדר"כ אני אוכלת חטיף אנרגיה של 90 קלוריות, זה בסדר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, החברות שלי והמשפחה שלי קוראים לי נמוכה אני 1.57 זה נמוך? ואם כן איך אפשר לגבוה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, ילד אחד שאוהב אותי.. הוא אמר לי שהוא מוותר עלי כי לא הסכמתי לו ועכשיו הוא אמר לי אני לא מוותר, והוא ממש חמוד ואני מבולבלת.. ואני לא יודעת מה אני מרגישה אליו ואם כן בכלל.. ואני רוצה לדבר איתו עלזה ואני לא יודעת מה להגיד, מה לעשות? תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "נפרדתי מחברה שהיחסים בנינו היו ארוכים.. ביקשתי פסק זמן והיא לקחה את זה קשה ואני לא רוצה שהיא תיפגע, קיצר היא נכנסה לדיכי ואני יוצא המגעיל פה.. איך להגיד לה את זה בלי לפגוע??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה מתנה לידיד ממש טוב שלי (הוא בן 14), אתם חושבים שרמקולים זה דבר טוב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לעשות עם אני מאוהבת בילד מהכיתה אבל הוא מאוהב בחברה ממש טובה שלי והיא לא שמה עליו. אני ממש נפגעתי אבל כשהיא ניסתה לעזור לי שהוא יתאהב בי הוא בעצם התאהב בה. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הילדים בכיתה שלי צוחקים עלי כי אני מלאה. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבנים- אני לא יודע למה אבל אני מפחד לריב מכות, אני חושב כזה ש"הוא" יפרק אותי, וגם ממה שיקרה לי אחרי שהוא ירביץ וכזה.. מה לעשות? (אני גם לא ממש חזק והיתי בחוגי קרבות..) אין לי אומץ... ואני לא ממש מקובל ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא מצליח לי לענות לכל מי ששולח לי מסר פה בסטיפס, והם חושבים שאני מסננת אותם.. מה אני עושה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא הבנתי.. מחר יש שביתה בבתי הספר התיכוניים בירושלים או לא??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש עגיל לטבור מזויף? ואם כן באיזה חנות? לזה ממש ממש דחוף. תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני מרגישה מרוחקת מכולם, לא קשורה מנותקת כיאילו שלאף אחד לא אכפת ממני, אף אחד לא מתקשר לא כלום: מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד בכיתה שאני ממש ממש אוהבת. כבר 5 שנים- ממתי שהוא הצטרף לכיתה. היו שמועות שהוא אוהב אותי. אבל אני לא בטוחה. אנחנו מדברים והכל ואנחנו ידידים כאלה. הוא מצחיק תמיד והוא תמיד שם לב כשאני עצובה והוא מנסה לעודד אותי.. מה לעשות כדי שהוא יבין שאני אוהבת אותו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילדה בכיתה שלי שפעם הייתי חברה שלה (לא ממש טובה), ורבתי איתה לפני יותר משנה. היא כל הזמן מנסה לגרום לי לקנא! מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ובעלי (אין ילדים) עשינו היום קניות ב-1500 ש"ח, כולל בשר, אוכל וכו'. האם זה הרבה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפי דעתכם, מה השם הכי יפה לבת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד שחשבתי שהוא מרגיש אליי משהו ואז הוא התעלם ממני, פעם אחת! זה בסדר? לרדת ממנו או לא? מה לעשות? אני מחבבת אותו מאוד! תודה לעונים ~.~?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה אומר המשפט הזה "חבר זה לא קיר "??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היוש! יש לי בעיה: אני חושבת שאני יפה וגם אומרים לי את זה, אבל יש לי עיניים מוזרות: אחת קצת מלוכסנת והשנייה טיפונת יותר עגולה. לדעתכם זה יפה? יש איזו דרך (לא ניתוח) לתקן את זה? כי ההבדל הוא ממש קטן אבל משפיע על כל הפנים שלי תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14, יש לי בקרוב יומהולדת ואני רוצה לעשות צניחה חופשית, אבל לא אני לבד, אתם יודעים שאני קשורה כזה למישהו.. ההורים שלי מרשים לי. אז אני בגיל הנכון נכון? שאני לא יגיע לשם סתם?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם ילדה אחת אמרה לי שהיא מרגישה פתאום שבא לה חבר... זה אומר שהיא בקטע שלי? בן 12?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "גוף תפוס - כל הגוף שלי תפוס, הגב, הידיים, הרגליים מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "המקש F במקלדת - מישהו יכול להסביר לי את כל תפקידי הלחצנים של F במקלדת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, קיבלתי היום מחזור.. ותוך כמה זה הוא יגמר? למה כי לא בא לישיהיה לי בזמן הלימודים שימשיך לי.. תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניית מותגים מזויפים - אני רוצה לקנות קפוצ'ון אדידס אבל מזויף כי אין לי בינתיים כסף. אז איפה אתם יכולים להמליץ לי? או את האדידס המקורי אבל במחיר מוזל??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא הכי מקובלת (יש לי הרבה חברים, חלקם טיפה מקובלים ) ונדלקתי על משהו שהוא די מקובל (לא מהסנובים, ולא מקרקרות סביבו הרבה -אבל הוא די חתיך והמון מחמיאות לו בפייסבוק). היו ביננו כמה חילופי מבטים וחיוכים לא יותר מזה. איך לגרום לו לדבר איתי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ילדה יחסית רזה אבל בגדר הנורמלי. כל הזמן יש לי נשירה בשער, חצ'קונים, השער שלי דליל ונשבר כל הזמן, אני לא כזו גבוהה ואני חסרת חזה יש אולי מישהי/מישהו שיכול לתת לי תפריט מאוזן של מאכלים מזינים (בת 15)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מביכה. אני לא אוהבת את המראה של האיבר מין שלי. הוא נראה לי ממש מכוער ודוחה יחסית לאחרות שראיתי (בסרטי פורנו וכו'), זה מפריע לי ואני נמנעת מאינטימיות עם חבר שלי בגלל זה (לא שכבנו עדיין), מחשש שהוא לא יאהב מה שהוא יראה ויירתע. זה נכון לחשוב כך? בת 18?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון, אני מרגישה שיש לי ממש חוסר של תיאבון. וכל יום אמא שלי אומרת לי שאני ממש רזה ורק עכשיו אני מרגישה שאני באמת מרזה מיום ליום. יש לי גם עוד בעיה שאני בקושי אוכלת ירקות או פירות. מה אני אמורה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי גוף יפה, מלא במקומות הנכונים, אבל יש לי פנים מנומשות, וכמעט כל מי שאני מכירה יורד עלי בגלל זה מה עלי לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "המסעדות פתוחות מחר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לדעת איך הגברים מעדיפים את איבר המין הנשי- חלק לגמרי/באמצע/טבעי או משהו אחר. האם באמת רובם מעדיפים חלק לגמרי משיערות? ואם אפשר לפרט טיפה אני אשמח. בת 18?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאן זוג יכול לצאת? אין כסף, ובית קפה לא זורם.. לאן אפשר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להתחיל עם בנים- אני ילדה ביישנית.. ואני רואה מלא בנים חתיכים וחמודים ואני רוצה להתחיל איתם ואני לא יודעת מה לעשות ואיך בכלל להתחיל.. איך עושים את זה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברים של המשפחה יש ילד ואני דלוקה עליו, מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שוב היי:P איך להיות גמישה יותר? אני כבר חודשיים מתאמת בבית, חמש פעמים בשבוע, ואני עדיין לא מסוגלת לעשות שפגט מלא. איזה מתיחות לעשות ומה לאכול? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כאשר אני יושבת עם אנשים/חברים... אני יושבת שקטה לגמרי בקושי אני משתתפת בשיחה, מרגישה כמו אין לי כוח לדבר וגם פשוט אין לי מה לומר! למרות אני בעלת ביטחון עצמי טוב מאוד ולא מתביישת לדבר. זה מפריע לי מאוד. איך אפשר להתפטר מזה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, האם מישהו פה יודע איך אפשר להכניס סרטים לאייפון? אם כן, תוכלו לעזור לי? אשמח לתשובות.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להוריד מסטיק שנדבק לג'ינס? תודה (=?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגובה שלי הוא 164 והמשקל 59 ועוד חודשיים אני בן 13.. זה בסדר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 ואני רוצה לדעת איזה איפור מתאים לי ליומיום? לא משהו מוגזם, רק תגידו איזה איפור יכול להתאים לנערה בת 15. תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור בגיל 12 והמחזור שלי עדיין לא סדיר מזה אומר? זה די מדאיג אותי (בת 14)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאני מדברת עם חברה שיחה אישית והיא מתחילה לבכות. מה הכי טוב לעשות - להמשיך להקשיב לה או לקום לחבק אותה? אני תמיד לא יודעת מה לעשות במצבים כאלו (ונתקלת בזה לא מעט..)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,, יש לי עניים בצבע חום ירוק כזה שיש מעגל חום מסביב לאישון והשאר הוא ירוק אפור כזה.. איך להבליט אותן שיראו ירוק תמיד ביום יום??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוד אוהבת את חבר שלי, אנחנו מדברים בעיקר דרך הפייסבוק. בבית ספר אנחנו לא מדברים מספיר, אנחנו מתביישים להתנשק אין לנו בעיה, אנחנו אפילו נהנים אבל זה קורה רק אם אומרים לנו, גם פעם הוא היה ממש רומנטי וכרגע לא. מה עלי לעשות כדי לשנות את זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים רבתי עם שתי חברות שלי ואחת מהן איתי בתנועת נוער. והיום היתה פעילות והילדה שאיתי בתנועה, הביאה את אותה חברה טובה לשעבר שלי ויום פעולה. זה היה ממש לא נעים לי להיות שם בזמן שהן יושבות וצוחקות כאילו לא קרה כלום. והן התחילו עם המדריך שאני דלוקה עליו!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין בולמיה ובין אנורקסייה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה. זה ממש חשוב לי ובלי תשובות כמו" למה את צריכה את זה". אני רוצה לדעת, איך אני יכולה להראות גדולה יותר מהגיל שלי? (לא בהרבה) מה אפשר לעשות בשביל זה מבחינה חיצונית וכו'? בת 18. תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "המרת אירו לש"ח - כמה זה אירו בשקלים? תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "המכשר me שקונים בסופר פארם- האם הוא באמת טוב? חברה שלי קנתה לפני חודשיים בערך וזה רק דילל קצת ממש אבל לא הסיר! מישהי קיבלה תוצאה יותר טובה? כדאי יותר לעשות לייזר במכונים כמו care נאטוראפיל וכו'??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת את ג'סטין ביבר, אבל יש לי חבר שהוא לא אוהב! מה עלי לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני באה ממש פחה די שמרנית ואני מעריצה את ליידי גאגא. הם לא יקבלו את זה שאני מעריצה אותה, או כל אחד אחר. יש ביום ראשון מפגש מעריצים שלה ואני ממש רוצה ללכת. זה ממש חשוב לי. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "סכנות ההליקס - הליקס זה מסוכן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להיות יותר עצמי? אני כל הזמן מסתכלת במראה ורואה רק את הדברים הרעים שיש בי בגוף. אני לא מצליחה לראות דברים טובים.. למישהו יש מושג איך להעלות לי את הביטחון העצמי? אני שוקלת 53 ואני 1.55. אני יודעת שאני צריכה להוריד איזה 10 קילו ואני לא כל כך יפה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הקלטת שיחות מסקייפ - אפשר להקליט שיחות וידיאו בסקייפ? איך??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, מאז שהתחלתי להסתובב עם גשר, ילדים לועגים וצוחקים עלי התחלתי לפני שבוע ואני מקבלת הערות מעליבות, מה לעשות? אני בת 12?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם בנות יכולות לאונן כשהן במחזור? ומה קורה לבת שמקיימת יחסי מין בעת מחזור??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כאבי בטן שבוע אחרי מחזור - שלום, אני בת 14. בשעה האחרונה יש לי כאבים חזקים בבטן התחתונה בצד ימין, דומים לכאבי מחזור, אבל המחזור שלי היה כבר לפני שבוע. ואין לי כמעט בכלל כאבי מחזור. בנוסף, לאחרונה יש לי הפרשה מוגברת. ממה זה יכול להיות? תודה מראש לעונים..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בשירים באנגלית או בכלל תמיד שמים את האות A לפני אות ניקוד? למשל A HOTEL ולא AN HOTEL תודה לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,, בת 13 יש לי עור שמנוני כזה ואני רוצה לעשות עגיל באף יכול להיות לי מוגלה או משהו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגישה כיאלו מערכת סטיפס נגדי כול הזמן... ואני לא עושה כלום! זה קורה לי כל הזמן גם בחיים, מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שעווה במפשעה זה כואב? בבקשה תענו רק אלו שבאמת ניסו.. ומה יותר שווה? שעווה או גילוח??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחפשת תחביב חדש... רעיונות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ארוחה אפשר להכין עכשיו, ארוחה גדולה לא אכלתי מהבוקר. לא משהו מסובך מידי, בת 13 ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום כימעט דרסה אותי מכונית, איך להגיד לאמא שלי שהיא לא תיצעק עלי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע עם הלבבות האלה בפרופיל בפייסבוק??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הלונה פארק פתוח מחר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך משנים כינוי בסטיפס?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה יום הולדת עם כמה בנות, יש לכם רעיונות למשחקים? (בת 14)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגובה היפה לבנות - לדעתכם, מה יותר יפה, בנות גבוהות או נמוכות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אני תמיד חולמת שאני בהריון? זה מוזר! אני עוד לא בת 15!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חבר ואני מוכנה לישכב איתו ואני לא רוצה להגיד לו את זה ישירות... איך אני יכולה לירמוז לו את זה נ. ב באיזה גיל מותר להתחיל לקיים יחסי מין??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אתחיל לשתות הרבה מים ביום זה ירזה או לא??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני מרגישה לא אני אני, רוצה להיות אדם יותר מתחשב, אבל אני מוצאת את עצמי רבה עם כולם, אני רוצה לחזור להיות מה שהייתי קודם אני לא יודעת מה גרם לכך ואני מרגישה מאוד חלשה איך אפשר לחזור להיות אני??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אהבה והפרש גיל של שנה - התאהבתי במישהו שגדול ממני בשנה אבל חברה שלי מנסה להתקרב אליו בשבילי, מדברת איתו ושואלת אותו פרטים - בשביל להגיד לי, כי אני מתבישת לדבר אתו. זה בסדר או שעדיף לי לשכוח ממנו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם אתם יכולים לתת לי להקות רוק מומלצות? אבל לא רוק כבד וחג שמח ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אוכל לדעת אם ידיד מאוהב בי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד אמרו לי שאני טיזרית, אם למישהו יש את הפירוש למילה שישלח לי בבקשה...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מפסיקה לחשוב על סקס בזמן האחרון ואני גם ממש חרמנית, מה לעשות, זה בסדר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רעיונות לשירים שקטים - אפשר שירים שקטים/עצובים כאלה, גם בעברית וגם באנגלית? בת 12. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "-בת 11- אני חוששת שהשנה אני עומדת לקבל מחזור. יש לי את כל הסימנים. עוד לא דיברתי על זה עם אמא שלי ואני קצת לחוצה, בבקשה תספרו לי חוויות ואיך דיברתם על זה עם אמא שלכן...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 ואני צריכה משקפיים. אני לחוצה מאוד מימה שחברי הכיתה שלי יגידו. כי יש לי גשר, אני שמנה קצת ואני בקושי מקובלת ובכיתי היום מלא רק על זה מישהו יכול להרגיע אותי זה ממש יעזור. אני צריכה את המספר 2.50 במשקפיים.. ואני מאוד מתביישת. תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגבלת משקל באריזה לחו"ל - אני עומד לטוס לחו"ל בקרוב והבעיה היא שאני רוצה לארוז מלא דברים ואני לא יודע מהי הגבלת מהמשקל למטוס. ומה צריך לארוז בכלל לטיול. מה כדאי לי לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כואב לי כל הגוף והראש והבטן מהצום שעברתי אתמול... ולקחתי שתי כדורים כבר מאתמול מה לעשות כואב לי נורא אין לי כוח לזוז אפילו.. אני מרגישה שאני עומדת, להיתעלףתודה לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה יוצא תמיד שאני נדלקת על הכי פחות חתיכים?!? תמיד חברות שלי מספרות לי שהן נדלקו על איזה חתיך כלשהו, ואני מתפדחת להגיד להם שנדלקתי על מישהו כי אני נדלקת על פחות יפים. זה אומר שאני נואשת? ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהו סוד ההצלחה בלהצליח להיות בכושר ובלרוץ הרבה בקלות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "התאמת עדשות לצבע עור - איזה צבע עדשות (כחול, ירוק, אפור), יתאימו למישהי שהיא בגוון עור מוקה כזה לא כהה מידי, מה אתם ממליצים לי?! שהכי יתיאמו! תוודה מראש.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד שהכרתי השנה, בכיתה ז'. הוא מאוד נחמד אלי ומדבר איתי הרבה והולך איתי ועם עוד כמה בנות בדרך הביתה. אני לא מאוהבת בו אבל מחבבת אותו מאוד. אתם חושבים שיש סיכוי שהוא יציע לי חברות? ואל תכתבו בבקשה "תציעי לו" כי אני לא רוצה להציע לו חברות. תודה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי מחרתיים אירוע וקניתי שמלה מנומרת.. השמלה עצמה לבנה עם נימור אפור (או איך שלא אומרים את זה). אתן יכולות לעזור לי באיפור... אין לי מושג איך להתאפר והנעליים שלי זה נעלי בובה לבנות ושחורות (מקווה שזה עוזר איכשהו)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מזל זה 15 בינואר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שינה אצל חברות - היי, חברה שלי הציעה לי לישון אצלה. היא גרה בתל אביב ואני בקיבוץ, לא כל כך רחוק ממנו, ואמא שלי אומרת שהיא לא רוצה כל כך שאני אשן אצלה, כי מעדיפה שאני אשן בבית מאשר אצל חברים, ואני די מפחדת ורוצה, כדאי לי לנסות? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי היום יוםהולדת. ואני בכלל לא מרגישה כמו ביומולדת, כאילו ישאת כל הברכות וזה.. אבל זה מרגישה לי ממש מדכא. ואני על סף דמעות. אבא שלי אפילו מזל טוב כמו שצריך לא אמר לי. וגם המצב הכלכלי ממש חרא, תיכננתי ללכת עם חברות לקפה, ואפילו לזה אין לי כסף. לא נעים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חוות דעת על מלון לאונרדו קלאב - היי, מי היה פעם בבית מלון לאונרדו קלאב הכול כלול בטבריה? איך שם? השבוע אני צריכה להיות שם!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול ידיד שלי שהוא די ידיד טוב שלי גילה לי שהוא משתמש בסמים פעם ב.. אבל אסור לי לאמר את זה לאף אחד.. ואני דואגת לו מאוד וזה נגד החוק! מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי משתמשת פה במאסק אויל גולד החדש של ג'ייד, (בושם) ויכולה להמליץ לי עליו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אצל חברה שלי והיא לא מפסיקה לבכות שרע לה! והיא צורחת והיא לא מפסיקה.. והיא אומרת שיש לה חיים אומללים! היא עכשיו מתקלחת מה לעשות? בת 12?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאחרונה אני מאוננת די הרבה, ושמתי לב שיוצא לי נוזל שקוף ודביק משם וזה יוצא לי בכמויות גדולות. מה זה? האם זה מסוכן? אם אני אפסיק לאונן זה יפסיק? וגם כשאני לא מאוננת ואני נגיד קמה מהשינה ואני הולכת לשירותים אני רואה את כל התחתון שלי מלא בזה. עזרו לי, בת 14.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. שמעתי על אישה אחת שקוראת בכף יד חברה שלי הלכה אליה והיא אמרה לה דברים ממש נכונים.. דברים שקרו לה.. וגם קראה לה את העתיד ויש דברים שכבר קרו בידיוק כמו שהיא אמרה. שמעתי אבל שזה אסור לקרא בכף יד ולדעת את העתיד ושזה לא טוב.. מה אתם מציעים? כדאי לי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15, כיתה י' אין לי חבר בינתיים, אבל תמיד אני מתאהבת במישו שגדול ממני. אני לא מדברת על מבוגר בן 40 אני מדברת על מישהו בן 17,18 יא-יב. אני באמת לא מבינה למה, הם פשוט נראים לי בוגרים כאלה וזה נותן תחושת ביטחון כזה וזה ניראלי הרבה יותר כיף. זה נורמאלי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הקשר בין צורת הגוף לזוגיות - אם הגוף שלי לא הכי יפה, אז זה אומר שלא אוכל למצוא חברה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי אתמול עגיל באף עוד כמה זמן אני יכולה להחליף עגיל??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היופי של שרירים וקוביות בבטן אצל בנות - היי, שרירים לבת (לא מוגזם בידיים) עם קוביות בבטן, זה יפה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבנות-האם בנות בגילים כמו 12-15 מאוננות? (פעם שנייה שואל) תהיו כנות לא לפחד!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי נכנס כיפור? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "השנה אני בת 12... האם זה אומר שאני! חייבת! לצום??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש ילד שאני ממש רוצה להכיר, וחשבתי להכיר דרך הפייסבוק, כי אין דרך אחרת כל כך.. אבל הוא לא מתחבר הרבה.. ולא מזמן גיליתי שידיד שלי מכיר אותו, ביקשתי שיכיר לי והוא לא עזר לי, מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה חבר. חשוב לי שיהיה לי חבר תוך שבוע. מה עושים? איך משיגים אחד כזה? אשמח מאוד לעזרה בעניין.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, חברה ממש טובה שלי בת 13.5 עשתה דברים מינים עם ידידים שלה וספרה לי, היא לא רוצה לספר לעוד חברות בגלל שאני חברה מאוד טובה שלי והיא מספרת לי הכל. אני רוצה להיות לטובתה ואני לא יפרט מה זה היה ויותר מדי, מיני. אני לא יודעת מה לעשות.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא ליחבר אני בת 16 ואני לא יודעת איך להתחיל עם, בנים או לגרום לבנים להתחיל איתי?!?!??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 11 כיתה ו' ואני רוצה להתחיל לעשות שעווה בבית שחי ( קודם גילחתי אך יום למחרת צמחו לי שערות) יש שתי אפשרויות 1. איך לגלח נכון? 2. איך לומר לאמא שלי לקנות לי שעווה? תודה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוו. בחיים לא תיהיה לי חברה כל השכבה שלנו מלאה זוגות, וזאת שכבה של 300 תלמידים. יש דווקא אחת ש"אוהבת" אותי אבל היא לא רצינית, ואני חושב שהיא עובדת עלי. איך תיהיה לי חברה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בכיתה ט' ואני יפה, אני יודעת שאני יפה ואומרים לי את זה. אני רוצה להצטלם תמונות של כוסית, כאלו שאנשים יסתכלו ויגידו וואו, כאלו שיגרמו לבנים שאני לא מכירה להוסיף אותי בפייס. אם אפשר דוגמאות ופירוט, תודה מראש ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לדה שאהבתי ועכשיו כבר לא, כנראה שזה היה סתם איזה דאאווין, איך להפרד ממנה בלי שהיא תהיה מתוסכלת? או תחשוב שזה אשמתה? ( בן 16 וחצי )?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שאלה לבנות: מה אתן מעדיפות חבר יפה חתיך ורזה, או, חבר חמוד יפה וממוצע (מבחינת גוף: לא שמן), תודה ראש, ואני אשמח שתחשבו לפני שאתן עונות,:9:9?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד בשכבה שלי שאני מאוהבת בו עוד משנה שעברה.. הוא מסתכל עלי מלא! ומחייך לפעמיים.. מה זה אומר שהוא אוהב אותי? או שהוא בעניין? יש לנו חברים משותפים אבל אנחנו מדברים פעם במלא זמן.. הוא גם אמר לחברה שלי שאני מאוד חמודה. תודה לעוזרים D:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני משחקת בפייסבוק עם ילד אמת או חובה תנו לי חובות טובות וגם אמת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחפשת חבר/ה לעת גיל 11 -12 רצוי מהמרכז )?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רזה, עם גוף יפה, בגלל זה אני מרשה לעצמי.. ואז מתחרטת על זה כ"כ! אכלתי היום טובלרון שלם (מי שלא יודע מה זה, זה שוקולד משולשים וקונים בדיוטי פרי).. אני יודעת שאם אני ממשיכה ככה אני פשוט יהיה שמנה! מה לעשות? אני עושה פילאטיס, זה עוזר?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה אני כל פעם מתאהבת מהר... ואני כל יום יכולה להתאהב במישו אחר... זה כזה נורא? בת 14?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לרדת עד החורף 7 קילו לפחות מה לעשות? אני עצלנית ואני לא אוהבת לרוץ. אני אוכלת יחסית מסודר.. מה לעשות? באמת תודה רבה לכל מי שעוזר לי! ערבטוב D:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ריכוך ג'ינס - יש לי ג'ינס שכל פעם שהוא נכנס לכביסה הוא ממש מתכווץ ומתקשה... בכללי הוא רוב הזמן ככה גם לא אחרי כביסה. איך אפשר לרכך אותו, בלי לפגוע באיכות שלו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה רבע? כלומר רבע שעה זה הרבע אומרים שזה 20 או 15 דקות אז מה נכון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מוזרה אבל בקקשה תענו... אני נוסעת עם חברה שלי ואמא שלי לאילת... חברה לא ממש קורה שאני מכירה הרבה זמן לארבע ימים.. ואני יהיה בטוח חייבת לחרבן איך לחרבן? זה לא נעים להגיד שניה אני צריכהה לחרבן...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בבית הספר "אשל הנשיא" בדרום יש חולצות בית ספר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מזלות הכי יפים? רוח מים אדמה אש? לפי הסדר?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סמארטפון לבחור? - אייפון או גלקסי ולמה? תודה רבה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ניראלי גודל לי שן בינה.. כאב לי והיה לי נפיחות למשך שבוע בצד הכי אחורה של השיניים. ועכשיו פחות כואב ועכשיו שנגעתי עם הלשון ועם היד אני מרגישה סוג של עצם מאוד קטנה. כיאילו ממש נקודה. זה שן בינה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "עירום בסדרה 2 3 בשבוע - האם הסדרה 2 3 בשבוע כוללת עירום??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מצאתי מישהו ממש חתיך בפייסבוק, יש לנו 100 חברים משותפים אבל אני לא מכירה אותו.. אני רק יודעת מי זה אבל הוא לא יודע מי אני.. פאדיחה לשלוח לו בקשת חברות? לשלוח לו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם מכירים ילדה מכוערת משמעותית שנהייתה יפה אבל באמת? ואם כן, אז איך??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הדרכה לתזונת חתולים - מצאתי חתול רחוב ואני מעוניינת לאמץ אותו. עוד לא בדקתי אם זה זכר או נקבה. הוא לא גור ולא מבוגר. איך כדאי לי לפעול חוץ מלקחת אותו לווטרינר? מה לתת לו לאכול חוץ משאריות בשר ועצמות? האם מוצרי חלב טובים לו? מה עוד מומלץ לעשות? תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי כמה בקבוקי בירה מתמסטלים? וכמה בשביל להשתכר ממש? תודה..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני חודשיים אני וחבר שלי נפרדנו ואנחנו עדיין בקשר ממש טוב ואנחנו כל הזמן אומרים אחד לשני: אני אוהב/ת אותך. עכשיו אני מתחילה להרגיש דברים למישהו שהכרתי שהוא גר בעיר של האקס שלי. הבעיה היא שהאקס שלי עדיין רוצה אותי.. מה לעשות? אני לא רוצה לפגוע בו!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14. אני מרגישה רחוקה מחברות שלי. אני לא מוצאת זמן לדבר איתן בכיתה, בגלל שבכל פעם שאני מנסה לדבר עם אחת מהן, אחת אחרת נדחפת לשיחה. זה די מעליב אותי, אבל אני לא רוצה להרגיש נדחפת. הן גם מתככנות דברים ביחד שאני לא נכללת בהם. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כשאני אוהב מישהי אני מנסה להכחיש את זה? אני מרגיש מן חולשה שכזאתי.. זה הורג אותי ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי מה עושים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי... יש למישהו משחק כיפי לשחק בו...??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה חבר! יש לי שיער יחסית נפוח ואני תמיד אוספת אותו בגולגול יש לי פנים יחסית יפות ואין לי חצ'קונים! יש לי הרבה מאוד חברות רזות אבל אני רגילה... מה לעשות כדי שאחד מהבנים בכתה ישים לב אלי? איך למשוך תשומת לב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישהו שאני אוהבת... אנחנו מדברים מלא אבל שיחה יבשה, אני מרגישה שאני חופרת לו כי הוא לא תמיד זורם איתי בשיחות, רשמתי לו היי הוא החזיר לי גם אבל לא שלחתי לו מה קורה כי פחדתי שאני חופרת.. זה ממש מבאס אותי כי גם אין לי על מה לדבר איתו.. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "זיעה וקרם גוף - שמעתי שקרם גורם ליותר זיעה זה נכון? (לגבי קרם גוף ולגבי קרם פנים) תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אצל סבתא שלי מאתמול עם אח שלי הקטן, הלך לי כל החופש, אני מתה פה משיעמום וסבתא שלי חולה בסרטן ועברה הקרנות והיא בדיכאון ומרגישה רע ובאתי לעזור, לבשל והכל ואני רק נהייתי כאן בדיכאון וביכלל לא נהינתי, מהחופש... מה אני אעשה עכשיו? ואיך לצאת מהדיכאון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזהשיר שבאמצע אומרים אי טינק אי וואנה מרי יו בעברית: אני חושב, שאני רוצה להתחתן איתך. איך קוראים לו? אפשר קישור לשיר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "פחד מסיפורים מפחידים - חברה שלי סיפרה לי סיפורים מפחידים, ועכשיו אני ממש מפחדת ללכת לישון, מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "דיבור של ערסים - תנו לי משפטים של עבריינים, ערסים כאלה... תודה וזה לאיזה שיחה שאני צריכה בהצגה שאני כותבת. שנה טובה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מורידה עכשיו מלא שירים לאייפוד ואני מחפשת שירים חדשים, (2008 ומעלה ) בסגנון: ריהאנה, ברונו מארס, קייטי פרי, ליידי גאגא, בריטני ספירס, MAROON 5 ועוד.. יש עצות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה משקפיים רק כשאני לא רואה טוב את הלוח, ואני מפחדת שיצחקו עלי. יש איזה ילדה אחת שאני מאוד פוחדת ממנה, כי היא כזאת חזקה ואין לי ביטחון עצמי. מה אני עושה? בת 12אני בחטיבה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 (עוד חודש) ולכול החברות שלי יש חזיה, ואני רוצה לקנות, אני חושבת שאני גם צריכה ואני קצת מתביישת מאמא שלי.. אני גם לא מבקשת ממנה לקנות לי תחתוניות (להפרשה)..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חזה קטן ואני לובשת חזיית פושאפ עבה שזה עושה מראה של חזה די גדול, יש יום גיבוש בבריכה צריך לבוא אם בגד ים, אני לא מוצאת את הפושאפ בבגד ים שלי, יש לי חזייה שיש וזה נראה כמו בגד ים אבל זה עדין נראה קטן כי זה פושאפ דק, מה לעשות? כשאני משלוות ידיים יש לי גדול.14?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש חתיכים וחמודים ברחובות? בקניון? אני בת 14 ואני רוצה לחפש להתחיל אם מישהו להכיר אני הולכת יום שבת, וזו שאלה רצינית תודה לכולם מראש?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "1.57 לכיתה ז' זה נמוך מידי, או נורמלי, או שאני גבוהה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה מכן-חוץ מעדשות מה יכול לתת אשליה של עין ירוקה? יש לימשו רעיון טוב? טיפים או סרטוני איפור שיעזרו? כל דבר בבקשה בבקשה זה נורא חשוב לי.. תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, בנוגע לעגיל לחץ.. הכנסתי אותו לאוזן.. ואני לא מצליחה לסגור אותו יש למשהו טיפ לתת לי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היוש, איך להשיג חבר, אבל לא מהבצפר?. איפו מכירים? איך מתנהגים? רק בנים לענות בבקשה, תודה נשמות:P?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלמתי לאחרונה מהתקררות אבל עכשיו האף שלי אדום ומתקלף ושורף, מה אפשר לעשות כדי לרפא אותו, רצוי כמה שיותר מהר? מה אפשר למרוח? תודה רבה וחג שמח!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביונסה וקים קרדשיאן עשו השטחת בטן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מאוד מאוד רוצה ללמוד לדבר ארגנטינאית \ ספרדית שותף.. השפה של כמעט מלאכים.. איך אני יכולה ללמוד..? לא להציע מורה פרטי...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שירים שמורידים דמעות - אפשר שירים עצובים שיכולים לגרום לי לדמעות? כמו הפיל הכחול יסמין, ואם אפשר אז גם משפטים כאלה של לב שבור... גם באנגלית וגם בעברית! תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה ספירה נוצרית??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תענו בבקשה זה באמת חשוב לי: ההורים שלי במינוס גדול ואין הרבה כסף, אני בת 13 עוד מעט 14. ואני ממש רוצה כלב (גור) אני אחריותית ואני רוצה מגיל קטן.. ויש לי גם אחות קטנה בת 3 שרוצה, אבל זה עולה ממש הרבה כסף אוכל לכלב ודברים בשבילו.. מה לעשות? ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "צבע השיער של בר רפאלי - לבר רפאלי יש שיער בלונד, ממש בלונד. אז למה תמיד בכתבות ובאתר הרישמי שעשו עליה בחו"ל רושמים שיש לה שיער חום בהיר? ואל תגידו כי זה חום בהיר כי זה ממש לא..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת סיפרה לי שהיא "נדלקה" עלי כביכול.. מה זה אומר לגביי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה למחוק שאלה מסטיפס ששאלתי לפני מלא זמן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שמתי לק ורוד, כדאי לי לשים מעל לק שקוף עם נצנצים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי הרגשה מצויינת היום אבל משעמם לי, מה אתם מציעים לי לעשוות? שנה טובה, וחג שמח לכולם!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאכלי ראש השנה - חג שמח ושנה טובה לכל גולשיי סטיפס! D: מי יודע אייזה מאכלים אוכלים בראש השנה חוץ מתפוח בדבש?! תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברות שלי המציאו שאני שמה מחטב לגוף וזה ממש לא נכון...! זה אומר שהן מקנאות בגוף שלי? כי הן כל הזמן יורדות עליו בעיקר בגלל שיש לי חזה קטן ולהן גדול אבל הן גם מלאות...:$?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לדעתכם יותר עדיף לקנות לאחת החברות הכי טובות שלי? (חוץ ממתנה, אני מביאה לה לבית ספר בלוני הליום אז תגידו מה עדיף). בלון ענק של 50 שקל, 5 בלונים רגילים אבל יפים של 10 שקל או 2 בלונים בינוניים של 20 שקל??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "פסיכולוגים בחיפה - למישהו יש טלפון של פסיכולוג באיזור חיפה? או טלפון של משהו כמו למען לילד? זה מקרה חירום!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא הבנתי את הסטטוס הזה מישהו מוגן להסביר לי אותו?: אחד פירסם מודעה בעיתון- "מחפש אישה" הוא קיבל מלא הודעות מגברים:. קח את שלי. קח את שלי קח את שלי קח את שלי.. קח את שלי.. קח את שלי.. קח את שלי.. קח את שלי.. קח את שלי...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה פרקים יש לפיגמות עונה 7??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם ברגליים יש לי שערות שטניות כאלה לייזר יעבוד? כאילו לא בגיל הזה (15) קצת יותר מאוחר..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתח עוזר לגביה? והאם זה הוכח? 158 בת 14 תודה וחג שמח?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12 ואני רוצה לראות את הסרט ציפור השיר שתקה, " mockingbird don't sing " אבל אני מפחדת שהוא קשה מידי לצפייה. יש כאן מישהו שראה אותו? אם כן אז הוא קשה או בסדר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר והוא בכיתה ט' והוא מעשן, הוא הפסיק וחזר לפני כמה ימים לעשן, ואני לא רוצה שהוא יעשן, מה לעשות? מה להגיד לו? איך לגרום לו שיפסיק? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת עכשיו לקניון לקנות בגדים לחג, יש למישהו אולי הצעות למה לקנות? ובאיזה חנויות אני יכולה אולי למצוא דברים יפים? גם מכנסיים וגם חולצת, תודה חג שמח ושנה טובה לכולם?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסיבות שבנים תינוקיים - היי, למה בנים הם כל כך תינוקיים, מעצבנים ומגעילים? מה זה עוזר להם בחיים? למה הם לא יכולים להיות עדינים, נחמדים, עוזרים וכו'.. למה הם חייבים להציק לכולם, לעצבן וכו'.. תודה מראש. 14.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה שם לבת הכי יפה מאלו: רותם רעות חן מור ניצן עדי נועה עמית,,?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמליצו לי על סרטי דרמה\סרטים עצובים, אבל משהו איכותי..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, כולם עוד מעט יש לי בת מצווה למשפחה ואני חייבת לכתוב נאום! למישהו יש רעיונות לתחילת הנאום? כל התשובות יתקבלו בשמחה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפעמים יש לי כאבים מאוד מאוד חזקים שבאים מהבטן והגב התחתונים, אזור המפשעה והפוט- מה זה אומר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שהיא מזל עקרב. הרבה אומרים להיזהר מעקרבים זה נכון? או כן למה? (רק התחלנו את הקשר)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת מישהו, ואנחנו ידידים ממש טובים, אבל אני יודעת שאם נהיה חברים אנחנו נסתכן בידידות.. אבל אני ממש אוהבת אותו! איך להגיד לו אתזה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איזה צבע של פס בשיער יהייה מתאים לשיער חום??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה ג'יבריש??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה, אני ממש לא מקובלת. אני העלתי תמונת פרופיל ממש יפה וכבר שבוע אין לי אפילו לא תגובת אחת! ואפילו לא לייק אחד! אני מגיבה לכולם אבל אף אחד לא מגיב לי! זה ממש מעליב אותי ומעצבן! איך להשיג הרבה לייקים ותגובות? איך להיות מקובלת יותר? בת 12?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אומרים מאט או מעט נגיד עוד מעט/מאט זמן?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זאת אומרת לרכב על כרית? עושים את זה עירומים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא באתי ארבעה ימים לביה"ס כי הייתי ממש חולה, ובאתי ביום חמישי. עכשיו המצב שלי החמיר ואני לא בטוחה אם אני מסוגלת לבוא מחר. אני מפחדת שאולי יגידו עלי שאני סתם מבריזה, כי שנה שעברה הייתה לי תקופה שלא באתי הרבה. מה לעשות? יחשבו את זה לדעתכם??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם הצעות לסרט מרגש? משהו בסגנון של (למשל..) בחורה עם בעיות בחיים, שהבן זוג מנסה לעזור לה... משהו כזה... עם רגש ואהבה... תודה רבה ושבת שלום)?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה כל מיני תרופות סבתא/ טיפים נגד פצעי בגרות. (אל תגידו לי ללכת לרופאת עור כי הלכתי או שמלח ודברים מתוקים גורמים לזה). פרח לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,! מישהו יודע כאן מה לאכול לפני מבחן? מחר בבוקר יש לי מבחן במתמטיקה ואני רוצה להיות מרוכזת תודה מראש?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללבוש לבר מצווה שמלה פה כזאת, הבעיה היא שהיא צמודה נורא וזה לא יהיה נורא עם הטוסיק יבלוט מאחורה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר חדש, אפשר סטטוס יפה לאהבה? תודה רבה ושבת שלום ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, טוב אני בת 13 מטר 56 ואני שוקלת 56 ואני יודעת שאני צריכה להרזות. אבל נוראה קשה לי בעיניין הספורט, אני עצלנית! ובגלל זה זה די דופק לי ת'חיים, כי כולם אומרים לי שאני ילדה מאוד יפה וזה נכון, אני צריכה עזרה בעיניין הספורט והדיאטה, תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד אחד שהוא קטן מימני בשנה (אני כיתה ח' והוא ז'), טוב.. הוא ממש חתיך! והוא גם מיסתכל עלי כל הזמן.. אתם חושבים שזה ילך? וזה לא מביך להיות עם מישהו שקטן מימני בשנה? תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ראשי התיבות של ח"ח??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כרגע מאוד חרמנית, יש ילד מהכיתה שלי שנכנסתי ממשתמש של חברה שלי בסקייפ והתחלתי לדבר איתו רגיל בתור מישהי שהוא לא מכיר, היום הוא אומר לי אם אני רוצה במצלמה לאונן איתו, אני ממש רוצה (בלי שהוא יראה את הפנים רק את הגוף, הוא לא ישים לב שזו אני, כדאי לי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא רוצה לעשות קארה עד הכתפיים ופוני בובה אולי.. אני לא בטוחה שהפוני או הקארה יתאימו לי.. אני פוחדת שכשנגיד אני אעשה תקארה זה יראה מכוער |:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד בכיתה שלי (ח'), ובתחילת שנה שעברה ישבתי לידו והיה מצחיק וכיף. העבירו אותי מקום ולא היה בינינו יותר מידי דיבור אחר כך.. השנה גיליתי שיש לי רגשות אליו אבל אחנו בקושי מדברים.. הוא כל הזמן "מלקק" למקובלות מה אני עושה כדי שישים לב אליי וירצה אותי?.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משהו פשוט אבל יפה לכבוד שבת (תסרוקת) לשיער די קצר_ (עד הכתפיים) בצבע חום!... דחוף מאוד! תודה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה משפטים יפים אני יכולה לכתוב בפייסבוק??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תפריטי ארוחות - מה בדרך כלל אוכלים בארוחת בוקר, צהריים, ערב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי בת 15 וחבר שלה הכריח אותה לשכב איתו והוא איים עליה ככה היא טוענת, ולבסוף היא כן שכבה איתו! לפנות למשטרה כהטרדה מינית? כאניסה? מה לעשוות? בת 16.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אל תעשו איקס בבקשה! תוכלו לתת לי בבקשה קישור להורדת האנה מונטנה הסרט??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מבחן במתמטיקה על כל השנה שעברה-כיתה ח איך להתכונן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך שולחים מסרים (הודעות פרטיות) בסטיפס??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד מוחקים לי שאלות זה מעציב אותי!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גובה ובאיזה גיל אפשר להיות דוגמנית??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מקובלת, ובכיתה ח' והתאהבתי במישהו בכיתה ז' שיש לו חברה. אני לא יודעת מה לעשות. עזרה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום הכרתי ילד ממש סבבה מסתבר ששנינו מכירים ילד (שהוא ערבי והיה איתי בטיול שנה שעברה). הילד שהכרתי שאל את הערבי, איך אני והוא אמר שאני לא מציאה במילים עדינות. האדם הראשון שאומר לי את זה. איך לא להתייחס או לא להיפגע מזה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף אני שמנה וזה הורס לי את החיים, אין לי כח ללכת לבית ספר לחברות למסיבות וזה מוריד לי ביטחון עצמי באהבה, פונים אליי הרבה בנים שנראים טוב, אבל זה רק באינטרנט, או. מה עושים ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש בלחץ, כשחזרתי מבית הספר באוטובוס ילד מהכיתה שלי רדף אחרי הילד השני עם בקבוק מים הקיצר השני רץ לכביש, ונהגת דרסה אותו ביד ושמו לו משהו בצוואר, הגיע אמבולנס ולקח אותו לבית החולים, אני מאוד מודאגת, מה יקרה לו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משפט לרשום בתמונת פרופיל בפייסבוק. אם אפשר אז לא נדוש, ומקורי... תודה יפים שלי ושבת שלום ♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני פותחת אלבום בפייסבוק, תמונות של השנה החדשה, יש לכם שמות להציע? (-: שבת שלום (-:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מזל יותר טוב מאזניים תאומים או דלי? רק מי שיודע?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך השם הדר לבנות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בינתיים בכיתה ו', וכשאני יעלה לחטיבה שנה הבאה אני רוצה להיות ילדה שכולם אוהבים.. ויש לה מלא חברים (בקיצור ''מקובלת'').. מה לעשות?..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 12 ואני שטוחה.. ביום הראשון ללימודים ניסיתי לשים משהו בתוך הגוזיה אבל זה אלי למעלה וזה לא נוח אמא שלי אמרה לי שהיא תקנה לי משהו אבל שאני קצת אגדל ובנתיים זה נורא מפריע לי אולי יש דרך כולשיהי ללא ניתוחים שתעזור??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה הישבן משמין דווקא בצבא??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רע לי, לא כיף לי להיות הכי שטוחה. עד שסוף סוף חיכיתי למחזור שהגיע לפני חודשיים, הייתי בטוחה שהוא יגדל בבום (ככה לפחות אמא שלי אמרה) אבל לא, כולן מתפתחות, מתבגרות מבחינה חיצונית, ורק אני לא. נמאס לי אני כבר בכיתה ט' ולא מפותחת! בבקשה תעזרו לי מה לעשות?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם אנלי כוח לעשות מערכת מחר ואין כוח ללכת להיתקלח ואין כוח ללכת לישון מה עושים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעתי שלהיות הומו יותר גרוע מבת שהיא לסבית זה נכון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר להשיג ג'ינסים ארוכים ( סיקני ) יחסית בזול? תודה מראש ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ו' ואני חנונית. השנה הילדים בכיתה שלי מתחילים להיפגש עם ילדים מהשכבה ולעשות פגישות ויש כבר בני זוג. אני מרגישה שכל יום יותר קשה להיות מקובלת. אני מרגישה שאם אני לא אהיה מקובלת עכשיו אני לא אהיה מקובלת אף פעם. איך אני יכולה להיות מקובלת עכשיו,??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תוכנה חינמית לצילום מסך - האם תוכלו להמליץ על תוכנה חינמית לצילום מסך? הכוונה לצילום וידאו ולא תמונה. תודה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל פעם שאני מקבלת מחזור אבא שלי יודע, כי זה רק אני ואמא שלי והוא מייד מבין אם אמא שלי אין... וזה פדיחות אני לא יודעת מה לעשות..??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי עושה לי בושות, היא מתלבשת כמו ילד בן 8! ומתנהגת כמו ילדה בת 4.. אמרתי לה זה מביך אותי אבל היא אמרה שלא אכפת לה מאף אחד שצוחק עליה.. זה ממש מביך! מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 13 ואני מאוננת כבר מגיל 12 אבל אני מרגישה לא טוב עם עצמי ומנסה, להפסיק בטח תגידו מה זה ילדה בת 12, מאוננת.. האם אני צריכה להפסיק??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי יש מספר טלפון של פיצה טובה באשדוד??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ח' ויש לי חזה ממש ממש ממש קטן. כולן בשכבה שלי כבר עם c b ורק אני, שמה חזייה רק כדי פושאפ כאילו, ואין לי כלום ואני לא יודעת מה לעשות. נופר מנס ציונה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה לכתוב מכתב התנצלות למורה שלי על זה שהתחצפתי אלייה, אתם יכולים לעזור לי לרשום את זה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה ראשונה מהיום מה לעשות? אין לי מושג...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "רוב הסיכויים שאני אסיים את העבודת שורשים עד יום לפני החופש, (26.9) שבועיים נראלי, אם אני גם לא באמת חוקרת והכל אלה קצת ממציאה מהראש, וגם לא עושה "אסתטיות" מוגזמת??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום טיילתי עם חברות שלי, באנו לעבור את הכביש ולא שמנו לב שיש מכונית מהצד והיא עוד שנייה והייתה נכנסת בנו והורגת אותנו, היא הייתה ממש סנטימטר מאיתנו. כמה דקות לפני זה אני וחברותיי נתנו צדקה, אתם חושבים שבגלל זה ניצלנו? ממש ראיתי את המוות עובר לי מול העיניים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "תעזרו לי פליז! בשק יש 77 קלפים בשני צבעים: שחור ולבן מספר הקלפים השחורים בשק הוא 28. א. חשבו את היחס בין מספר הקלפים השחורים לבין המספר הכולל של הקלפים ב. בוחרים באקראי קלף מה הסתברות שהוא לבן? בבקשה תכתבו גם דרך!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה טובה שלי יש יומולדת סוויט סיקס טין:P רעיונות מה לקנות? תקציב-עד 70-80 ש"ח?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מותר חלב אחרי אכילת בשר? - אכלתי בשר, כמה שעות אחר כך מותר לי חלב? ואני אשכנזי אם זה משנה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 16 ועדיין לא קיבלתי מחזור בכלל, בגלל מה זה יכול להיות? והאם יכול להיות שאני לא אקבל בכלל? תודה מראש!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ואי אני לא מאמינה! סיפרתי ליועצת בבית ספר סוד שלי ואתמול לא הייתי בבצפר, והיועצת ניצלה את זה ובאה לכיתה שלי לספר להם את הסוד שלי. (חברות שלי סיפרו לי ) אני לא מאמינה, אני סמכתי על היועצת והיא סיפרה את זה! יכולים לפטר אותה על זה? מה לעשות? בת 12 כיתה ז.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה שגם בנים וגם בנות (אם יש מקובלים, אז עוד יותר טוב) יענו לי: איך אני יכולה להצליח עם בנים? כאילו לאו דווקא שיהיה חבר, ידיד (!) בחיים לא דיברתי עם בנים רציני ואפילו לא נישקתי בן בלחי זה מתסכל אותי אני מכירה רק בנות (בקושי) איך לעשות שבנים ידברו איתי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש לי אודישן ללהקה מקומית, הם מחפשי ילדים שיודעים לרקוד, לשיר ולשחק, לשחק אני לומדת משחק, רקדתי 5 שנים, ושרתי במקהלה, יש טיפים לעבור את האודישן? בת 10?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לקבל קישור להורדת האלבום החדש של יהודה פוליקר בבקשה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "גבינה תקועה בגרון - אכלתי טוסט עם הרבה גבינה מאוד עבה ועכשיו אני מרגישה שניתקע לי בגרון. כאילו מישהו חונק מבפנים. שתיתי מים משקה מוגז וזה לא עובר אני לא מצליחה לישון בגלל, זה כאילו שעד שלא יצא גרפס זה לא ירד. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "חישבתי את הגובה שלי, ויהיה לי גובה סופי 1.53! אני כל כך מבואסת.. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש למישהו סרט יפה לנוער? משהו על אהבה ראשונה? תודה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ניקוי שרוכים - יש לי נעלי נייק לבנות הם עצמן נקיות, אבל השרוכים שלהם מלולכים, ואין לי שרוכים אחרי לשים ואני צריכה לשים אותם למחר (כך שאין מצב לכבס) איך אני אוכל לנקות את השרוכים או לגרום להם להראות לבנות,??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להתסדר עם מחזור בצבא, במיוחד בקרבי? אשמח מאוד לטיפים מהבנות כאן. תודה רבה מראש!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה היא הרגשה של נשירה צרפתית, ונשיקה רגילה? זה מגעיל, מלא רוק? או מה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני המון שנים שלא היו תחבושות וטמפונים, איך נשים במחזור הסתדרו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאבא שלי יש יום הולדת ביום שלישי, יש לכם רעיונות מה לעשות לו? הוא בן 50 D:?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה.. אני כ''כ מבולבלת.. אני עוברת תקופות קשות מאוד.. אני צריכה לדבר אם מישהי בוגרת שהיא דו מינית, לסבית.. בבקשה תעזרו לי, אני בבעיה.. יש פה מישהי כזאת? לא למחוק את השאלה בבקשה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם יהיה עוד עונה ליפה והחנון??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "וואו ה 1 בספטמבר.. אני נורא לחוצה מהלימודים היום בבוקר, ושוב אני לא מכירה אף אחד בכיתה, הם נראים די מאיימים כאלהוכולם מכירים אחד את השני ואני לא מכירה אותם, ואני מפחדת שישפטו אותי לפי איך שאני נראת (שמנה מכוערת) כמו תמיד.. (עולה ל-י')?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האמת על מניעת חצ'קונים באמצעות משחת שיניים - זה באמת נכון שמשחת שיניים מונעת חצ'קונים? איך??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "המחזור שלי בא בהפרשים ממש קטנים! נגיד ב2.8 ושוב פעם ב26.8, הוא כל הזמן בא בהפרשים קטנים כאלה.. למה!? ואני בת 16, והמחזור לא סדיר..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה בושם כדאי לי לשים מחר? ריח מתוק ( בריטני ספירס ) או בריח וניל??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש שונאת את השכבה שלי וממש לא בא לילהתחיל את השנה, ועוד אני עולה ל-יא.. באמת שאין לי כח, וגם עוד חודש יש לי יומולדת, ואין לי ממש חברים בשכבה-עוד יותר דיכאון.. נמאס לי כבר מבית הספר הזה! אני חיבת לרכוש חברים מהשכבה לפחות עד היומולדת!, איך?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאומרים למישהו 'לכי תישני על האף" למה מתכוונים??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "התאמות של צבעים - איזה צבעים קלאסים מתאימים עם שחור תכלת ולבן??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם לדעתכם סהר זה שם יפה לבנות? והאם סער וסהר זה אותו שם עם אותה משמעות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך האומגל (הצאט מכל העולם) עובד? והאם הוא מומלץ??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה ח', ואני רוצה להיתחפש לטלטאביז והחברות שלי לא רוצות, הן אומרות שזה מפדח ולקטנים והן לט מבינות שזה כל העניין..! מה לעשות לכדי לשכנע אותן להיתחפש איתי? תודה לכל העונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "התאמת חולצות לג'ינס - ג'ינס בהיר עם חולצה בהירה או ג'ינס בהיר עם חולצה כהה? ג'ינס כהה עם חולצה כהה או ג'ינס כהה עם חולצה בהירה? פליז רק מי שמבין באופנה, תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי עכשיו מחזור, ומחר יש בית ספר וכל המכנסיים השחורים שלי בכביסה ואמא שלי לא תספיק לכבס היא לא בבית, יש לי רק מכנסיי סקיני בהירים בארון, אני מפחדת שפתאום ינזל לי המחזור ויהיה כתם, וגם הופיע לי חצ'קון ענק! מה לעשות?!?!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש עייפה עכשיו, אבל אני רוצה לשמור תעייפות ללילה, שאני אצליח לישון טוב ולהצליח לקום מוקדם מחר ללימודים, מה יעזור לי להישאר ערה, ניסיתי לשפוך על עצמי מים אבל עדיין יש עייפות..?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש סטטוסים של, מי שמוצא את ה__ שיעשה לייק? תודה רבה מאוד לעונים ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי לא מרשה לי המון פייסבוק. עכשיו היא נכנסת לי לפיסבוק ורואה את ההודעות שלי, וקצת פרטיות אפשר! אני מתכתבת עם מישהו שאני אוהבת והוא אוהב אותי. היא לא מרשה לי חבר ואני מנסה לשמור בסוד שנהיה חברים. אין לי פרטיות ואני לא יצליח להתכתב, מה אני עושה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום בבוקר הלכתי לבית ספר להפגש עם המורה שיהיה לנו שנה הבאה. והיו שמה כמה תלמידים מהבית ספר, אני באתי עם אחותי, ואני והיא שתינו הסתפרנו. שונה אבל שינונו יותר קצר, ואף אחד לא אמר לי שיפה לי, ואני חושבת שזה יפה כזה, ולאחותי אמרנו למה הם לא אהבו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר היום הראשון ללימודים ואני ממש לחוצה זה רחוק מהבית.. תמי כשאני לחוצה זה גורם לי לא לישון בלילה כאבי בטן בחילות והקאות יש למישהו המלצות? אני ממש מתרגשת ואני לא מכירה שם אף אחד.. מלעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני נורא אוהבת לקים, ואת כל הצבעים הבולטים כמו ירוק, כחול, ורוד חזק.. כל הצבעים "המשוגעים". איזה לק כדאי לשים ליום הראשון של בית הספר? עולה לי'.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "NOKIA 7230 - מישהו מכיר את המכשיר NOKIA 7230? הוא טוב??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה מאכלים משמינים? בבקשה תשובות ארוכות. תודה.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם לובשים גוזייה זה נותן לחזה לצמוח??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קומדיות טובות - מחפש סרט קומדיה טוב. אם אפשר שכל אחד יגיד את הסרט שהוא הכי אהב. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן כאלה שמנגנים בפסנתר? אם כן, כמה שנים? זה קשה? זה כיף? אפשר לנגן גם שירים רגילים כאלה..??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עיניים דבש ועור בהיר וצבעתי את השיער לחום כהה עכשיו ראיתי מישהו בהיר בלונדיני והוא מוצא חן בעיני, אם אני יתחיל איתו או משהו זה יפריע לו שהשיער שלי כהה,??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אסור לערבב XL עם אלכוהול??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ביום רביעי פגישה אישית עם המורה והכיתה. כי אני עולה לתיכון מה כדי לי ללבוש? זה בבוקר... ואני רוצה שיגידו שאני נראית טוב שתרשמו לטובה מה כדאי? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש איזה סרט רומנטי להציע לי לראות? תנו בראש מה שעולה לכם בבקשה! זה דחוף ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "ערסים - מהוא ערס??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי, האם טמפון יכול להיות מסוכן? יש גיל שאסור להשתמש בו? ובאיזה טמפון אתן משתמשות? תודה לעונים?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה דיי מביכה, בבקשה להתייחס ברצינות. אני בת 13, מאוננת בעזרת גירוי הדגדגן מאז שאני זוכרת את עצמי. יום אחד אוננתי עם דלת סגורה כאשר חשבתי שאימי ישנה, אבל אז היא פתאום פתחה את הדלת, ראתה אותי, ואמרה לי"תפסיקי לגעת באיבר המין שלך!"אני מבויישת, מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני תמיד שומעת את ההורים שלי מקיימים יחסים בלילה.. אחותי כבר נירדמה, (כי היא נוחרת ואני שומעת אותה) וההורים שלי עושים את זה... הם עושים את זה לעתים קרובות וזה ממש מציק לי לישון. הם עושים את זה כ10 דקות. מה לעשות? ובלי לדבר איתם כי זה מבייש...?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שנה הבא עוברת לארצות הברית אך לספר לחברות שלי??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הלילה גירדתי, וכשקמתי היום בבוקר עם ראיתי מין עקיצות כאלו מגרדות, והחלון היה סגור זה לא בא מיתושים ממה זה יכול לבוא ומה עושים?♥?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף. נסיתי להכנס לפייסבוק, כתוב לי: "חשבון הוקפא חשבונך נחסם. לכל שאלות או חששות שיש לך, באפשרותך לבקר בדף השאלות הנפוצות על ידי לחיצה כאן‏. "- למה הוא נחסם? ואיך אני מחזירה אותו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה שבחורה מחבבת גבר??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אמא שלי יורדת עלי בגלל שאני עשיתי מדורג שפיץ שכאילו מקדימה זה קצת קצר ומאחורה זה קצת ארוך, והיא אמרה לי על תדבר איתי עד שתסתפרי. ושזה יהיה ישר. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "המסך של הפלאפון שלי לא עובד והפלא עצמו עובד O_O מה, לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חבר ובהתחלה שניהינו חברים היה מאוד כיף ופתאום בחודש האחרון הוא התחיל להתנהג מגעיל.. היום, ישבנו אצל חברה שלי אז פתאום חברה שלי שאלה אותו תראה איזה יפה היא (אני) היום נכון? אז הוא הוא אמר לה לא.. וגם ישבתי על הכסא הוא אמר לי זוזי. חייבת עזרה דחוף.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הכי מושך אותכם במין השני יופי או אופי? בבקשה אל תגידו שניהם חח ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה בבקשה, אני במצב נפשי מאוד קשה, ההורים שלי לא תומכים בי כל כך, והחברות גם לא. אין לנו כסף לפסיכולוג, ואני צריכה להוציא את הרגשות שלי! יש אולי פסילוכוג וירטואלי שאפשר לתאם איתו פגישה אינטרנטית? אני חייבת, בבקשה!?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא עייפה בכלל ומחר יש לי משהו איך להירדם??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 עוד מעט, והחזה שליי דיי קטן מידה A75. אבל יש לי ציצי פשוט הוא צומח יותר למטעה ואין לי פס כזה.. יש לי רק רווח ציצי. יש בנות שיש להם יותר קטן משלי אבל בכל זאת צומח להם גם מלמעלה ויש להם פס כזה. ומה שיש לי לא יפה עם גופיות.. מה לעשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי ללכת לים ביום שלישי? אמרו לי שלא מומלץ ללכת לים בתקופה הקרובה ואני לא יודעת למה.. מישהו יודע??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שנה הבאה אני עולה לכיתה ח' ויהיה לי גשר.. אני נורא רוצה חבר כבר בשנה הבאה. אבל האם גשר יכל להפריע בנשיקה? עם אפשר תענו לי בנות שיש להם גשר והם התנשקו.. תודה ?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מחר יש לי משהו בבוקר ואני לא מצליחה להירדם יש אולי משהו שאפשר לשתות או לקחת שירדים חוץ מכדור שינה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני תמיד הייתי בעלת ביטחון עצמי נמוך מאוד ומאוד מנודה והייתי פשוט חננה. כיום התחלתי לצאת יותר ולהסתובב עם יותר אנשים אבל בעיקר עם אחותי, שאני בלעדיה אני מרגישה לא קשורה ולא שייכת, אפילו שאני איתה אני מרגישה שונה כי כולם שם מעשנים,. המשך בתגובה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני דלוקה על איזה ילד מהכיתה שלי... לספר לו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הלשון בנשיקה צרפתית - כשמתנשקים צרפתית במה הלשון נוגעת בתוך הפה? ושמתנשקים בלי לשון, יש מצב שבטעות השיניים יתנגשו??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא מבולבלת! מה בנים מעדיפים אופי או יופי? תסמנו לי באחוזים מה יותר חשוב, אבל יש לי עוד שאלה שהיא קצת יותר חשובה: יש משהו שהוא יותר חשוב בשבלכם חוץ מהיופי והאופי? תתארו לי בבקשה בחורה שתרצו להיות איתה. תודה?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אפשר לגרום שלצבע של העיינים להייות יותר בהיר בלי עדשות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "הגיל בו מפסיקים לגבוה - באיזה גיל בערך מפסיקים לגבוהה??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה מעביר צרידות? - אני צרודה כבר בערך שבוע וכלום לא עוזר.?"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לכתוב משהו בסטטוס על חבר שלי, משהו בסגנון 'אתה שומע את השקט הזה? זה הלב שלי הפסיק לפעום מאז שראיתי אותך'.. משהו כזה... יש לכם רעיונות??"
פרח ניתן לCute People על ידי 0, על תשובה לשאלה "קלוריות בסושי - כמה קלוריות יש ברול סושי עם סלמון ואבוקדו? (6 יחידות)?"