אנשים שנתנו פרחים לשוובל . D:
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בלהבלה (:, על תשובה לשאלה "יש אומגל ישראלי? קוראים לזה אומגולד נכון? אפשר קישור? XD?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "מה זה ערש דווי? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אלונה(:, על תשובה לשאלה "קודם לומדים תאוריה ואז נהיגה? ובאיזה גיל אפשר להוציא רשיון??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אלונה(:, על תשובה לשאלה "האם מחר לא יהיו לימודים גם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית220, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, מחר יש לי הכתבה באנגלית על Past Simple. מישהו יכול לתת לי אתרי חוקים ותרגול? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מיס בלאקבורן בשבילך(;, על תשובה לשאלה "89 ש"ח בחודש לפלאפון טאצ' ממש טוב זה מוגזם? זה יוצא בערך 2136 ש"ח לשנתיים, ואז זה כבר לא עולה לי יותר. מה אתם אומרים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "טוב די, אני שואלת ושואלת את השאלה הזאת איזה 100 פעם ואף אחד לא עונה לי. 50 בלוני הליום מספיקים ליום הולדת של ילדה? ואיזה מתנה אני יכולה לקנות לה בסביבות ה-50 שקל. בבקשה תענו על שתי השאלות. תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נועהה (:, על תשובה לשאלה "ביום שני יש לי מבחן במתמטיקה, ואני צריכה לדעת לכתוב הוכחות לחפיפת משולשים. מישהו יכול לעזור לי עם זה? אני תמיד שוכחת שלבים! כיתה ח'?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קרן (;, על תשובה לשאלה "פעם התכוננתי שבועיים למבחן במטמטיקה וקיבלתי 50, לעומת זאת פעם לא התכוננתי בכלל למבחן במטמטיקה וקיבלתי 80. זה ממש מוזר. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ילדה מממ, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ואני נראית יותר בוגרת לגילי, ואני נדלקתי על חייל בן 18, והכרתי אותו דרך אח שלו שהוא ידיד טובשלי. אני לא יודעת אם הוא בקטע למה אני קטנה וזה.. אבל הוא כן מתיחס אלי ומתקרב.. ואני רוצה יותר קשר מזה, האם זה בסדר בכלל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 14 ואני רזה, אני מרים משקולות של 3 קילו, האם אני ירד במישקל או יעלה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ליליללילי, על תשובה לשאלה "סמן על מערכת צירים את הנקודה: (-4, 2 ) איך אני אמורה לעשות את זה קודם למצוא את הפונקציה או מה? תעזרו בבקשה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לילוש.., על תשובה לשאלה "כמה זמן חופש גדול לתיכון לא לייסודי, יותר מחודשיים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שיוונוס, על תשובה לשאלה "מה עדיף- לרדת הקבצה מא'+ לא' ולקבל ציונים כמו 95 בקלות, או להישאר ולהשקיע יותר בכוחות שכבר אין לי ובזמן שכבר אין לי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה תוכניות יש היום בשעה תשע בערוצים 22 ו-10? תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחקו את הנגן שירים של 100FM? למה? ואם לא אפשר קישור??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי סלינטור גאה*~*, על תשובה לשאלה "אני רזה שוקלת 40 ומשהו.. למה כדאי לי להתחפש יותר? לאייל של חג המולד סקסי? (שמלת סטרפלס מיני חומה, צמודה, מפרווה עם אף אדום, נעליים, וקרניים קטנות כאלה) או למלחית ים סקסית? (שמלת מיני עם שרוולים קצרצרים לבנה עם קצת פסים כחולים, למעלה צמוד ולמטה זה מתרחב כזה) בת 20?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשיר שיש בו את המילים;I BELIVE I CAN, FLY I BELIVE I CAN TOCH. THE SKY? משהו כזה נראה לי ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונמית גותיתי, על תשובה לשאלה "היי, על איזה אצבע שמים טבעת ועל איזה יד? ימין או שמאל? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, איך אני נראת לכם: חמודה, יפה או לא משהו? יש לי עיניים חום שקד שיער חום ככה יש לי טלטלים קצת ורוב השיער ביביליס שפתיים דקות גבות מסודרות שסידרתי מאד יפות. אף סולד. ואני מטר 1.61 ושוקלת 50. איך אני נראית לכם את האמת וכמה אני צריכה להוריד במשקל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתוש D:, על תשובה לשאלה "איזה ריאליטי יש היום??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כיצד אני יוכל שהשיניים שלי יהיו לבנות יותר? גם המלצות על משחות שיניים טובות יתקבלו בברכה תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Loveyou❤, על תשובה לשאלה "יש לי דבר כזה שאני רואה נגיד 2 תוכניות, ובתוכנית השניה, לוקח לי המון זמן לחשוב איזה תוכנית ראיתי מקודם..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נלה מראשון לציון, על תשובה לשאלה "היה לי מבחן בתנ"ך ושמתי שליפים בספר. המורה בדקה לי את הספר תנ"ך ומצאה אותם. היא לקחה את הספר ואמרה שאקבל 30 נקודות/שמצידה אקבל 30 נקודות (לא שמעתי ברור). בלי הספר הצלחתי עדיין במבחן כי ידעתי את החומר (לא התכוונתי להשתמש בשליף) ואני חושבת שאצליח. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה: rebel against? בבקשה לא מגוגל תרגם. תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם לא אכלתי כלום חוץ מכמה דגנים בבוקר זה רע??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דלי ותאומים מסתדרים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית ... ?, על תשובה לשאלה "כמה זמן זה גשר שיניים כי יש לי רווח גדול מאוד בין השיניים הקידמיות, שמעתי שזה כמה חודשים...?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה, יש לי יומולדת עוד מעט ואין לי איך לחגוג, הבית שלי ממש קטן ויש לי הרבה חברים ככה שאני לא יכולה להזמין רק כמה בנות. ואין להורים שלי להוציא הרבה כסף למועדון או משהו, כי הם קונים לי אייפון ובמסעדה כבר עשיתי שנה שעברה. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי להלהלהלהלהלהלהלהל:), על תשובה לשאלה "היי, באיזה מקום בתל אביב זול לקנות בגדים? (אלנבי, דיזינגוף, קינג ג'ורג'.. מה הכי זול מביניהם ולאיזה כדאי לי ללכת? תודה ) אשמח לעוד רעיונות?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי chenushhh, על תשובה לשאלה "האם יש סיכוי שיקרה שואה 2??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מצקת, על תשובה לשאלה "היום הלכתי לTNT וקניתי חולצה ארוכה דקה כזאת חמימה, מעיל ארוך כזה, ומגפיים (לא TNT ), קניתי גם משם כובע צמר וצעיף? זה יפה? והכול בגווני לבן אפור ושחור..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נטלי, על תשובה לשאלה "שאלה לחילונים שבינכם: מה הייתם חושבים אם הייתם רואים מישהו עם שרשרת צלב. היה מפריע לכם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי סוליקו, על תשובה לשאלה "היי, איך עושים את זה במחשב O.o??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "1 ליטר = 1000 סמ"ק. כמה סמ"ק בכוס המכילה 1/4 ליטר? (רבע). מהי הדרך??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לאמא של חבר שלי יום הולדת היום, אני רוצה לאחל לה בפייסבוק. אני לא מצפה שתכתיבו לי, אבל איזה דברים לאחל לה אני לא כל כך יודעת.. עזרה. (=?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אחת., על תשובה לשאלה "היי, זה לא הגיוני לי אני אוכלת ממש קצת עושה ספורט, לא אוכלת חטיפים ומשקאות מתוקים אז למה אני רואה עליה כשאני תמיד אוכלת לחם קל קטן, או שותה משהו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חזרתי עכשיו מיום הורים וכל הציונים שלי 95 ומעלה. אבל יש לי חמש פעמים אי הכנת שיעורי בית, ואבא שלי צעק עלי מול כל הבית ספר. אני ממש בוכה וכולם צחקו עלי מה לעשות? אני מתה פה מרוב בכי! בא לי למוות!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי זאת שאוהבת לצחוק ^_^ , על תשובה לשאלה "תגידו יש לי רופא שיינים ביום רביעי ועושים לי גשר... זה פדיחה להיות עם גשר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה זמרת יותר טובה ומצליחה? בריטני ספירס או ליידי גאגא ומי יותר עשירה? אה ומי יותר ותיקה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בכיתה ט' גובה מעל מטר שישים ושוקלת בעך מעל 45, הייתי רוצה להרזות! ולחטב את הגוף שלי! יש לי גוף יפה כמו שאורמים לי וגם אני חושבת, אבל הייתי רוצה יותר לחטב אותו לעשות אותו יפה יותר להוריד את הקרס הקטנה, במה מתחילים איך עושים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא הבנתי את הסטטוס הזה:, פעם היה לי דג שידע לרקוד ברייקדאנס אבל רק ל-30 שניות, מי יכול להסביר לי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי eden14, על תשובה לשאלה "מה זה לסכל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך כותבים באנגלית ' אני יהיה בריאה ' ולא לתרגם מגוגל בבקשה, רק מי שבאמת יודע תודה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי מה המטרה של סולם צבעים במפה הפיזית? תודה לעונית?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה מהירה: 5 בחזקת 2 זה עשר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני כיתה ט' ואני שוקלת 42.3 והגובה שלי הוא 1.60 זה נורמאלי? אני רזה מדי? אולי בגלל זה אני לא כל כך מפותחת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי פלונה , על תשובה לשאלה "היי, אם לדוגמא במבחן במתמטיקה ביקשו לכתוב מהוא הישר, וכתבתי למורה את הישר בלי פירוט של חישוב. לפי הכללים היא תחשיב לי את השאלה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי פלונה , על תשובה לשאלה "מזה אנך אמצעי? הוא גם מחלק וגם יוצר גובה? תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי 0000, על תשובה לשאלה "לאכול גיר באמת גורם לחום? אם אנשים מפוררים את זה לכוס מים ושותים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי הסוכנת פ' (הדיקטטור של בר ♥), על תשובה לשאלה "ערב טוב, אנשי סטיפס היקרים. מה הגובה ההמוצע לבנות 15? (אני שוקלת 52 אם זה חשוב.) תודה רבה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ניל3, על תשובה לשאלה "מי אחראי על המחיקות בסטיפס? נאמנים? וכאלה..??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדאי לפוצץ חצ'קון? אם כן, איך? אם לא, מה לעשות במקום??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לכם סטטוסים ל11.11.11??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ..,, על תשובה לשאלה "ג'סטין ביבר אבא??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה בנים נילחצים כשבנות בוכות? כאילו ראיתי הרבה כאלה ולדעתי זה ממש חמוד. אבל למה זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ספרו לי בדיחות מצחיקות, שיהיה לי מצחיק לפני שאני מסדרת את החדר!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה תפקידו של היצרן בשרשרת המזון?­?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה היא קארמה? אני אמורה לכתוב חוות דעת על הסיפור "ניקמתו של סבל" (המופיע בספר שורשים וכנפיים לכיתות ח'). מישהו קרא את את הסיפור, ומוכן לעזור לי? אני די תקועה.. תודה רבה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שפם אנונימי, על תשובה לשאלה "באנגלית החודש והיום הפוכים בתאריך? מה זה Fri, 02/03/2012? עוד כמה זמן זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם רוצים להגיד 20:00 בערב באנגלית, צריך לכתוב: 20:00 pm, או: 20:00 am? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי גילי ♥ ∞, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש רוצה להתחיל לראות סרטי אימה. הבעיה שלי היא שיש לי סיוטים אחרי זה, ואני ממש פוחדת. איך אני יכולה להתגבר על הפחד ולשכנע את עצמי שזה לא אמיתי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי dancer :-), על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה הרבה זמן לפני, אבל אני רוצה להתחפש בפורים למעודדת ואני צריכה טיפים על הלבוש והאיפור... תודה ענקית לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי viky, על תשובה לשאלה "מצאתי פלאפון הוא כבר יומים אצלי, אז מי שאיבד אותו אמר שהוא יזמין לי משטרה זה הגיוני? ואני מצאתי אותו מפורק בלי sim.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה capital באנגלית..? ואם זה הכן אות גדולה אז למה כותבים אות גדולה capital letter...? זה אומר פעמיים אות גדולה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי icytower555, על תשובה לשאלה "מחיקת שאלות בסטיפס - מי מוחק את השאלות? ומי משנה אותם? כאילו למי יש את ההרשאות הללו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי lolipop, על תשובה לשאלה "היי, סבתא שלי קנתה לי מאילת גופייה מהממת עם הסמל של peace, הבעיה היא שהיא מאוד ארוכה היא נראת כמו טוניקה אבל אני לא אוהבת ללבוש טוניקות ואני מאוד אוהבת את החולצה ואני לא רוצה לוותר עליה!.. אני גם לא יכולה להחליף אותה.. אפשר רעיונות מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך כותבים נכון באנגלית -he listens to music \he listing to music \He could hear music שזה הוא, שומע מוזיקה...??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה stative verbs.. באנגלית.??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בכיתה ט', שנה הבאה אני עולה לכיתה י' ואני עוברת לבית ספר חדש. איזה תעודות אני צריכה להביא איתי לרישום? (של איזה שנים) תודה רבה לכל העונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Helens, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חברה ממש יפה שכל הבנים היו מתים להיות איתה. אני בעצמי לא כך מושכת ולא כך יפה. החברה הזאת היא החברה הכי טובה שלי ולפעמים אני מרגישה חסרת ערך לידה. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דנהבננה, על תשובה לשאלה "טלפונים בבוקר - מאיזו שעה נראה לכם סביר להתקשר לאנשים בבוקר? בענייני עבודה, השכרת דירה וכו'.. תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית : , על תשובה לשאלה "יש לי ידיד ממש טוב, והוא הציע לי חברות, ולא הסכמתי כי אני לא רוצה להרוס את מה שיש בינינו, ועכשיו הוא מתנהג אליי בזלזול מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כבר לא יכולה לשמוע ולראות פייסבוק הכול בפייסבוק זה כבר הגזמה, ( אני בכלל לא מתחברת אליו כמעט), האם גם לכם כבר נמעס מפייסבוק ושהכול קשור אליו? כי די הבנו זה כבר נהיה משעמם, שווה לי למחוק תחשבון בפייסבוק, כי כבר ממש זה בלתי נסבל שהכול רק בפייסבוק.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ראשון וחיפה זה קרוב? חיפה ונתניה זה קרוב??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ליאלוש (=, על תשובה לשאלה "מידע על גלילאו - שלום, אני עושה מצגת על גלילאו גליליי. אולי למישהו יש מקורות מידע להביא לי חוץ מויקיפדיה. אני אמורה לעשות לפחות 10 שקופיות ולא עשיתי אפילו 4.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קוצ'י, על תשובה לשאלה "מילות הפתיחה לדעה על החזרת שליט - ביקשו מאיתנו בבית הספר להכין טקסט הבעת דעה על עסקת שחרור שליט. אני יודעת שצריך להתחיל את הבעת הדעה בפתיחה, למישהו יש רעיון מה יהיו מילות הפתיחה בטקסט??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו תפקידה העיקרי של מערכת הלב וכלי הדם? תודה רבה לעוזרים. (לא מצאתי תשובה באינטרנט)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי danielonai(בן 15), על תשובה לשאלה "כמה זמן זה מאסר עולם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה נים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לעשות אם אין לי כח לכלום? יש לי תקופת מבחנים ואני כל הזמן אומרת לעצמי שאני יתחיל ללמוד ולהשקיע, ואז כשאני מתחילה אני כאילו מראש יודעת שאני אכשל אז לא לומדת בכלל, מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שפם אנונימי, על תשובה לשאלה "להקל על כאבים בשיניים - יש לי עוד שבועים טיפול שיניים. מה אני יכולה לעשות בינתים בשביל שלא יכאב לי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לירונוש48964, על תשובה לשאלה "אם היה לכם צמיד מה הייתם רושמים עליו? בבקשה לא משפטים יותר מידי ארוכים, לא נדושים והכי חשוב לא בא לי משפטים שמדברים על אהבה. תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ילדונת D;, על תשובה לשאלה "הסרת דבק נוזלי ממראה - איך מסירים דבק רגיל נוזלי ממראה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה תעזרו לי מה מצב הצבירה של חול הים? תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שעת ארוחת הערב - מה השעה הכי מאוחרת לאכול ארוחת ערב??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מרחתי הרגע 4 שכבות עבות של מחזק לק, הציפורניים שלי יתחזקו מהר יותר? ( הציפורניים שלי ממש ממש חלשות )?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזו שעה מומלץ ורצוי ללכת לישון כדי לקום בלי בעיות בכלל בשעה 7 בבוקר? בת 16?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה מקובל ונורמאלי שנשים משחקות גולף??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הייתם מכירים בן שהוא ביישן, מנומס, רגיש, עדין, מפנק, זורם, עם ערכים, לא מלכלך אבל שעיר, לא כל כך מצחיק, ולפעמים משעמם/חופר. הייתם מנתקות איתו קשר? (מופנה לבנות!)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש מחר שביתה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ספירווש , על תשובה לשאלה "מישהו יודע מאיפה היא קנתה את הג'ינס http://www.siz.co.il/my/gntrhndzrahy.jpg??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי loveyou, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה באנגלית, אני צריכה לרשום איך בונים סוכה באנגלית אין לי מושג ובבקשה לא מגוגל תרגם..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "איך עדיף לענות לשאלות בסטיפס? תשובה קצרה ולעניין או תשובה ארוכה ומפורטת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנו - נימי :D, על תשובה לשאלה "אני בת 12, לא מצליחה להתאפק ועושה קקי במכנסיים. איך אפשר למנוע זאת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לה להההה, על תשובה לשאלה "מה הייתם עושים שחברה טובה שלכם מתחילה עם החבר שלכם, ושואלת אותו "אם לא הייתם קיימים אז היית יוצא איתי?" על מה הייתם חושבים/עושים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך כותבים את הפסקת פתיחה? אני 4 יחידות באנגלית והמורה נתנה לנו לכתוב חיבור על the perfet boy friend, ואני לא יודעת איך. אפשר לקבל הסבר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשנורא עצובים כיצד אפשר להתאושש? תודה והמשך יום נעים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אייך לגרום שמחר בבית ספר ידברו איתי וירצו לשמוע מה עשיתי בחופש??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מישהי, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד, שאני והוא לא מדברים הרבה מאז שחברות שלי אמרו לו שאני דלוקה עליו. עכשיו כל פעם שהוא רואה אותי הוא מסתכל עלי מלא ולפעמים מחייך. אמרתי לחברה שלי שתשאל אותו בפייסבוק אם הוא חושב שאני דלוקה עליו, אז הוא ענה "אני לא מתעסק בזה." מה זה אומר? בת 16?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מיואשת, על תשובה לשאלה "עושים לי כתר מברזל האם רואים את זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ביי., על תשובה לשאלה "הוא סוג של ערס, משהו ממש בקטנה והוא אמר לי שהוא אוהב אותי וסיננתי אותו 10 דקות, וראיתי שהוא נעלב כזה. ואני לא יודעת אם זה ממש אמיתי. מה אני יכולה לעשות או להגיד לו כדי לדעת שהוא באמת אוהב אותי? תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בובה (:, על תשובה לשאלה "היי, אפשר שירים רומנטיים להקדיש לחבר? ( רצוי בעברית ), תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני מבררת מה ה-IP שלי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Sofia580, על תשובה לשאלה "קול גבוה - אני יודעת שיש הרבה דברים שגורמים לקול נמוך, אבל איך אפשר לגרום לקול יותר גבוה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי 3:, על תשובה לשאלה "שלום, היכן נמצאה העיר המקראית המוזכרת בספר יונה תרשיש ומידע עליה אם יש. אשמח לתשובה במהרה, פשוט חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי. תודה מראש.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי katren, על תשובה לשאלה "אני בת 12 וחצי היום מצאתי שערה לבנה בשער מה לעשות?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קוקי :), על תשובה לשאלה "מה זה מטוטא??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני משיגה טלפון של מישהי מפורסמת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ..,, על תשובה לשאלה "למה יש ריבים? איך מתחילים ריב? על מה אפשר לריב.? הסיבות לכך.. למה אנשים שונאים בכלל..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דניאלה, על תשובה לשאלה "אפשר משפטים יפים באנגלית משירים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לירונוש48964, על תשובה לשאלה "משפט לחריטה על צמיד - אני צריכה משפטים יפים באנגלית לחרוט על צמיד. תודה לכל העוזרים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ילדונת 13 : *, על תשובה לשאלה "אתם יכולים להביא לי קישור לכול האסברים וזה להיתשתמש בpresent simple? אבל שהכול יהיה כתוב.. ישלנו מיבחן בהקבצה שלנו כך שזה חשווב!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לתינוק יש יותר עצמות מאשר למבוגר? נגיד שתינוק נולד הוא מורכב מ300 חלקים וכשהוא בוגר הוא מורכב כ206, עצמות נפרדות בלבד... מישהו יכול להסביר?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם המחזק ציפורניים של שיק הוא טוב? ואיך להישתמש בו? אם אני ישים מלא שכבות של המחזק זה יחזק יותר את הציפורן??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אממ, על תשובה לשאלה "אני עייפה מאוד אני רעבה עצוב לי בודד לי ורע לי... מה לעשות? אני לא יכולה ללכת לאכול כי העייפות מונעת ממני ואני לא יכולה להירדם כי אני מתחילה לבכות מהדיכאון וגם לא יכולה להירדם מהרעב מה אני עושה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי סיגמה ברש, על תשובה לשאלה "אמא שלי מעצבנת אותי אנחנו אנחנו קנינו ספה חדשה, אחים שלי חזרו מרכיבה אופניים והם ממש מלוכלכים, אחותי עלתה על הספה עם הרגליים המטונפות, שלה ואמרתי לה בהתחלה בלי צעקות לשטוף את הרגליים שלה, היא לא התייחסה ואז צעקתי עליה שזה מגעיל, ואמא לי שלחה אותי לעונש.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לגרום למישהו לחשוב רק עלי, להשאיר לו זיכרונות שלא יוכל לשכוח.. מישהו שאני יוצאת איתו בערך כחודשיים, אני מפחדת שפתאום האהבה תדעך?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קסם D;, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול כמה שאלות על שיער.. איך אפשר לעצור נשירה? ואני לא יכולה בלי לחפוף כל יום כי השיער שלי נהיה ישר שומני מה גורם לשיער להיות שומני? ומה יותר מזיק פן או מחליק??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "מהו מספר החודש שאנחנו נמצאים בו עכשיו? (החודש הראשון, החודש השני, לזה התכוונתי) אני מזכירה שאנחנו באוקטובר. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, היה לי ידיד שבחופש הגדול דיברנו בסקייפ, פתחתי פייסבוק אחרי הרבה זמן שלא היה לי, וסגרתי את הסקייפ. ולא עלה בדעתי להוסיף אותו לפייסבוק, הוא לא אחד מהשכבה שלי הוא גר מאוד רחוק ממני. הוא הוסיף אותי לפני כמה ימים, ומאז אנחנו לא מדברים. יצאתי מגעילה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חומד D:, על תשובה לשאלה "אני לא מספיקה לאכול ארוחת בוקר. אמרו לי שזה נורא חשוב כי במהלך היום אוכלים יותר מזה, אבל אני לא מצליחה להספיק לאכול! אני קמה ב7 ואני לא יכולה לקום יותר מוקדם כי, זה קשה לי. ואני גם לא יכולה לישון יותר מוקדם. אפשר בבקשה רעיונות לאוכל בארוחת בוקר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בברית, על תשובה לשאלה "הייתי בקשר טוב עם מישהי מפורסמת והשנה הקשר נותק ואחותה חסמה, אותי בפייסבוק ואין לי איך ליצור איתה קשר, מה לעשות? אין לי טלפון שלה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני כל כך מבואסת! אני ממש רציתי להוריד 5 קילו מאז שהתחיל החופש של יום כיפור ולא הצלחתי להוריד כלום! כמה שלא אכלתי וכמה שעשיתי ספורט לא ירדתי כלום! ואני עדיין שמנה! אני ממש מבואסת ואני לא רוצה ללכת לבית ספר מחר! מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף, יש הבדל בין מנהגים לסימנים? ובראש השנה אוכלים ראש כבש או ראש של דג??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מהמספרים הבאים יוצא דופן 13 17 19??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי מהבנים בני העשרה חושב שנערה עדינה, מנומסת, מטופחת, חכמה, יפה, בעלת ערכים, לא לועגת לחלשים, מתחשבת, לא קנאית, ביישנית היא הנערה שאתם מחפשים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אליק בליק נותן העצות, על תשובה לשאלה "חייבת עזרה. גלית השאירה גלידה על השולחן ורצה לענות לטלפון גיל ראה את הגלידה וקרא לגלית "גלית, הגלידה נמסה" "אומרים הגלידה הותכה לא נמסה" ענתה גלית לגיל "באמת גלית מתיכים, מתכת ולא גלידה" צחק גיל מי לדעתך צודק ומדוע. הסבר בתשובתך את המושגים התכה והמסה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להפסיק לאהוב את ידיד שלי הוא שכבה מעליי, כי אין לי סיכוי יש לו מיליארד ידידות!, אבל קשה לי לוותר עליו.. מה לעשות? כבר ניסיתי הכל ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Noam2, על תשובה לשאלה "יש לי תלתלים טבעיים אבל ממש יבשים, איך אני יכולה לעצב אותם יפה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה החשיבות של הכרזת העצמאות? (בבקשה, תודה)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הפייסבוק של גלעד שליט - האם לגלעד שליט יש פייסבוק??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל פעם שכשאני קמה מהמיטה או סתם יושבת, ואז אני קמה ולכמה רגעים אני לא רואה, אני רואה רק משהו שחור כזה ואז אחרי כמה שניות אני רואה שוב.. זה דיי מפחיד אותי יש לכם מושג אולי מה זה יכול להיות? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי רוני(;, על תשובה לשאלה "איך אפשר לגרום לשיער להיות חלק בלי שום מחליק או פן??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מחשוף??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אפשר להביא מתנה ליום הולדת לידיד די טוב? (פעם היינו חברים ואז נפרדתי ממנו, והיו לנו קצת ריבים, אבל עכשיו אנחנו בקשר טוב). הוא יהיה בן 14.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מנגנת על פסנתר. לא התאמנתי כל החופש ויש לי שיעור מחר... התאמנתי קצת עכשיו אבל שכחתי את הכל ( היצירות ממש קשות). אני לא רוצה לאכזב את המורה שלי. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מאמי ^_^, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אני כל כך לא רוצה ללכת לבית הספר, הבית ספר שלי הוא כמו גהנום! בא לי למות או לשבור את הרגליים רק לא ללכת לבצפר! מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הבדלי גובה בין נשים וגברים - למה גברים יותר גבוהים מנשים בדרך כלל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 גובהי 1.63 ומישקלי הוא 59, אני הייתי ילדה שמנה אני שקלתי לפני 3 חודשים 68 וירדתי המון! אני רוצה להגיע למשקל 50, אבל אני אשמח לדעת כיצד כי אני ירדתי 9 ק"ג בעזרת דיאטה רצינית, אבל עכשיו אני רוצה לרדת בזמן שלי. יש עצות? והאם אני צריכה לשקול 50??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מיכי (:, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מצלמה מהכסף שנשאר לי מהבת מצווה, אבל אני צריכה סיבה טובה לאבא שלי כדי שהוא ירשה לי לבזבז על המצלמה? אשמח לעוזרים D: (סיבות, בשביל למה אני צריכה לקנות את המצלמה)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מפות מדיניות מהן? - מה זה מפות מדיניות? והאם זה כמו מפות נושאיות? דחוף למבחן בבקשה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "חשש מהמחבלים ששוחררו בעסקת שליט - בעקבות עסקת שליט אני ממש מפחדת פתאום לצאת מהבית ושיהיה פיגוע. מה עושים כדי שזה יעבור??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר חרוזים למילה ירקון? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתיי!, על תשובה לשאלה "היי, דחוף. כמה זה 3 שלמים ו6 חלקי שבע כפול 4, 8 כפול 3 תשיעיות, 0.36+54.6, 62.1-2.58? 6 שלמים ו6 שביעיות- 3 שלמים ו2 חמישיות, 3 שלמים ו-5 חלקי 9- 2 שלמים ושלשה רבעים. תודה מראש לעונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מרכיבי רוטב עגבניות - האם אפשר או צריך להכניס לרוטב ספגטי עגבניות, רסק עגבניות או גם וגם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיץ 123 , על תשובה לשאלה "שאני במקלחת אני שוטפת עם סבון את הבית שחי שלי טוב, ושטפת עד שאין סבון בכלל. שאני יוצאת מן מהקלחת אני מריחה את הבית שלי ויש לו עדיין, ריח קל של זיעה. ואם 2 דק אחרי המקלחת אני לא שמה דאודורנט מתחיל ריח של זעה. אפילו שאני יוצאת אל המזגן וקופאת מקור.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קלואי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להתאבד בדרך לא כואבת? או לפחות להגיע לבית חולים או לאבד הכרה? החיים שלי פשוט חרא ואין משהו בעולם הזה שאני רוצה יותר מלמות... תודה לעוזרים XD?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי הליקס, ושאני מחטא אותו אז יש חלק שאני לא מרגישה כאב וחלק שקצת כואב והוא טיפה אדום זה בסדר? אני מחטא בנתיים במים עם מלח וויטה מרפן. ואיפה קונים את המשחה סינטומיצין? ואיזה סינטומיצין ניראה לי יש הרבה.. וצריך מרשם רופא? וזה טיפות או משחה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מאיה ;], על תשובה לשאלה "המלצות לשירים יפים - בבקשה תיתנו לי קישורים לשירים יפים באנגלית ביוטיוב. בסגנון פופ ורוק. תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מאיה ;], על תשובה לשאלה "איך אפשר לשפר את הכתב שלי? הכתב שלי ממש לא ברור ואף פעם לא מבינים אותו. כמו כתב חרטומים כזה.. S: אז השאלה היא איך אפשר לעשות אותו שיהיה יותר קריא, ברור ויפה? תודה לכל העוזרים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי spawn1, על תשובה לשאלה "התגשמות של חלומות במציאות - גם לכם קורה שיש לכם חלום והוא קורה לכם במציאות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי הגעתי, אפשר להירגע, על תשובה לשאלה "לאבא שלי עוד מעט יש יומולדת 41.. אני רוצה לקנות לו משהו מיוחד כזה.. מה כדאי לי לקנות לו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אומרים? מקורות מים וסביבות חיים שונים או שונות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוהבת ילד מהכיתה, איך אני יכולה לגרום לו להציע לי חברות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסיבות לאנטישמיות - היי, למה יש אנטשמיות בעולם למה כולם שונאים אותנו? מה עשינו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה תביאו שמות של סרטים טובים חדשים וישנים כאלה, שגם אתם אהבתם אישית אני רוצה להוריד תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני שונאת את בית הספר שלי, המורים שם אוהבים רק בנות חכמות, ואנילא מאלה. אני לא יכולה לעבור לבית ספר אחר כי אין לי תעודה מספיק טובה, ואם אני לא ישתפר יעיפו אותי.. ללמוד ממש גורם לי דיכאון אני רוצה לעסוק במשהו שאני אוהבת ולהתחיל מעכשיו בדוגמנות אפשר בלי תעודת בגרות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה סטוצ׳??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "פעם הייתי עושה סרטונים ליוטיוב של איפור ואז אבא שלי קרא לי ואמרתי לאבא שלי רגע אני עושה סרטון.. ואז הוא צעק עלי שיש כל מיני כאלה משוגעים וסוטים.. והוא לא הסכים לי לעשות יותר.. זה ממש כיף לי ואני עושה בסתר.. האם זה נכון? מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חד קרן בלי קרן - סתם סוס , על תשובה לשאלה "איך לטפל בכלב? - היי, יש לי בעיה אני מקבלת כלב חדש ואין לי מושג איך מטפלים בו יש למישהו עצה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ג'ניפר199, על תשובה לשאלה "מי אלה "פריקים"??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי freaksmail, על תשובה לשאלה "אני רוצה להרזות תוך חודשיים. זה אפשרי? התפריט שלי ללא ממתקים ואני אוכל ארוחה חמה אחת ביום וכל שאר היום ירקות. איזה סוגי ספורט תוכלו להציע לי כדי שארזה מהר יותר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית (-;, על תשובה לשאלה "יש לי יובש בשפתיים והן מקלפות וזה פשוט שורף.. יש דרך לשפר אתזה או משהו? שמתי לובלו וזה לא עוזר?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ידידה שלי שאלה אותי (ביציאה) מי אתה אוהב? אמרתי אותך. שאלתי את מי את? היא אמרה אפחד. זה אומר שהיא באמת לא אוהבת אפחד, או שפשוט היא לא אומרת לי יישר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בן 17, על תשובה לשאלה "אני בן 17, ולא היה לי קשר עם בחורה הרבה זמן ומעניין אותי לדעת איך אני אדע, נגיד, שאנחנו חברים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פוצצתי פצעון 1 ברגל ומאז יש לי מלא פצעוני בגרות ברגליים מה עושים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ari111, על תשובה לשאלה "היי, חברים הייתי מעוניין לקבל מבנות כאן דרכים להציע חברות לילדה שהיא קצת אייך שאומרים משחקת אותה קשה להשגה ככה שאני אפיל אותה מהרגליים כמו שאומרים אני בן 16...?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ידידה שלי באה עלי ביציאה "את מי אתה אוהב?" בלי לשאול מה נשמע, מה קורה. אמרתי לה שאני לא יכול להגיד. (ואני בעצם אוהב אותה) היא אומרת לי "נוו.. את מי אתה אוהב? מה להגיד לה אם אני יגיד לה אני אוהב אותך, זה ישנה משהו? בבקשה עזרה! בן 13?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פן הורס תשיער? כאילו עם עושים ממש קצת בריפרוף אבל זה יהיה חלק ממש ממש פן זה דחוף?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי +kathe+, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין גלקסי 1 לבין גלקסי 2??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המצב בבית שלי בלתי נסבל. מתי שבא לה, אימא שלי פשוט זורקת אותי מהבית... ואני לא עושה כלום, באמת! אני לא לועגת לה, אני לא שותה או מעשנת (בת 13), לא עושה שום דבר שאסור. היא פשוט מוציאה עלי את העצבים שלה. הרבה פעמים אני ברחוב. אני כבר לא יודעת מה לעשות...?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 17. נגיד לדוגמא מגיל 14 היו לי כל מיני בעיות ולא נהנתי בשנים האלה, אז אני מרגישה תחושת פיספוס על השנים האלה. ונגיד עכשיו יקרה לי משהו טוב, אז אני בכל זאת לא אהיה מרוצה כי עברתי דברים לא נעימים לפני זה. איך למחוק את ההרגשה הזו? אתם מבינים למה הכוונה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתתתת, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי רוצות ללכת להופעה של כמעט מלאכים.. אבל בהתחלה אמא שלה הייתה אמורה לקחת ושלי להחזיר.. זה לא היסתדר אמא שלה בסוף לא יכולה לקחת ומאמא שלי גם לא.. והיא רצתה שניסע באוטובוס אבל אני לא רוצה כל כך וגם לא מרשים לי כבר הברזתי לה פעם אחת.. מה לעשות? תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביום ראשון יש לי בחינה בספורט של כפיפות בטן- כל עליה וירידה זה נקודה אחת. הבחינה שווה 10 אחוזים מהציון עד כמה שאני יודעת, והכי הרבה שעשיתי עד עכשיו זה 13 כפיפות, וגם זה אני חצי מתה אח"כ... מה לעשות? זה ממש דחוף ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שירי (:, על תשובה לשאלה "שבת שלום, עוד חודש יש לחברה הכי הכי הכי טובה, שלי יומהולדת.. ואני לא יודעת מה לקנות לה, תציעו רעיונות אבל משהו מקורי ומשהו יפה, תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יש להחליף כינוי: 27851, על תשובה לשאלה "איזה דרכים טובות יש כדי לילמוד למיבחן? למי שיש אתר כלשהו שיעזור אז הודה לו מאוד?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי סטפני, על תשובה לשאלה "קו שבר במחשב - איך עושים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי המלך 1, על תשובה לשאלה "צמרמורת מקולות מסוימים - כל פעם שאני שומע טוש (לא מרקר) (בעיקר היבשים שחורקים קצת) כותב זה עושה לי צמרמורת בכל הגוף, גם אם אני רק חושב על זה, איך להיפטר מזה (זה כמו ציפורנים על לוח גיר בשבילי).?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי |נעמה|, על תשובה לשאלה "יש אפשרות למחוק חברים בפייס? איך??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הי, האצבעות שלי די שמנמנות ואני די בסדר בגוף קצת רחבה באגן. רציתי לדעת אם כשמרזים גם השומן באצבעות יורד, והאם יש לכם תרגילים לחיטוב איזור האגן? תודה רבה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי כל הזמן יורדת עלי, וצוחקת עלי, ומספרת סודות שלי לאחרים, אני רוצה לנקום! מה לעשות ואיך? (אל תגידי לי זאת לא הדרך ואל תגידי לי לדבר איתה, ניסיתי וזה לא עוזר!)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברות שלי קיללו אותי בפייסבוק, מחקתי וחסמתי אותן, אב לאני איתן באותו בניין ובאותו חוג ואני פוגשת אותן כל יום, וכל פעם שאני רואה אותן זה הורס לי את המצברוח לכם היום! אפשר עזרה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Ohad16, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר "קורזיון"? ( אם כן, מה זה?)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מישהי חמודה מאוד בפנים זה טוב? מה זה אומר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה אזור בטבלה המחזורית ממוקמים היסודות שמצב צבירתם מוצק? נוזל? גז??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוהבת אותו ואני יודעת שיש סיכוי גבוה שנחזור, אבל אני לא רוצה אותו. אני לא מבינה ממה נובע הפיצול אני סותרת את עצמי וזה מחרפן אותי. מה הבעיה איתי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לראות עישון בצילום רנטגן - דחוף. אם עשנתי סיגריה אחת ואחרי שבוע אני עושה בדיקות ועושים לי צילום בבטן, הרופאים יכולים לראות שעשנתי סגריה לפני שבוע או זה יוצא מהגוף? (תשובות רציניות!)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית 77, על תשובה לשאלה "קראתי סיכום על ספר שמואל ב פרק יג, כתוב כי אמנון עינה את תמר. מה זה אומר עינה? הכה אותה או שאנס אותה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברות שלי התחלנו לצאת עם ילדים חדשים, ואנחנו די חופרות להם כאילו כל יום שואלות מתי יוצאים כדי שלא נשאר בבית, לבד הם לא מציעים לנו. יש לנו עוד אנשים לצאת איתם אבל פחות כיף איתם.. איך נגרום לחברים שאנחנו אוהבות להזמין אותנו לצאת כל הזמן??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי 4 יחידות מתמטיקה בנשמה(;, על תשובה לשאלה "אפשר לשים קרם לשיער לפני מחליק?!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להחליק את הפוני בלי שהוא ייראה קשה כזה ויעמוד כזה בקצה בולט איך אפשר לתת לפוני מראה טבעי עם המחליק? או משהו אחר?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אא. אנונימית עוזרת (:, על תשובה לשאלה "לא מצליחה לשאול בקצרה בסטיפס - יש לי שאלה ואני לא יכולה לנסח אותה באופן קצר. כשרשמתי את ההמשך בתשובה לשאלה, מחקו לי את השאלה. אין לי אפשרות גם לנסח באופן קצר וגם לגרום לאנשים להבין מה אני רוצה. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Alona., על תשובה לשאלה "שלום, אני הרבה פעמים מדברת עם ידיד קרוב שלי ונגמרים לנו נושאי השיחה, אנחנו גם לא באותו בי"ס ולא גרים באותו איזור אז ככה שאנחנו גם לא נפגשים הרבה, (וגם הכרנו לא מזמן) על מה אני יכולה למשל לדבר איתו? תודה מראש!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש אחד שתמיד שולח לי הודעות בפייס ואני לא תמיד.. הוא אמר לי על זה. ואני אישית אוהבת שבנים מסוג ככה שולחים לי שהם ירדפו אחריי. ואמרתי לו משהו בסגנון מנוסח בצורה אחרת שיתאמץ (וכל זה בפייסבוק). יש לי את המספר פלא שלו לשלוח לו אסמס? או לרדת מזה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא אוהבת אף אחד.. וזה מעציב אותי מאוד.. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה היהודים כל כך שונאים את הנוצרים והמוסלמים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם חבר שלי מחמיא לבנות בתמונות בפייסבוק, לדוגמא:"היא יפה לדעתי בכל מצב"... אני אמורה לקנא? והוא עושה הרבה לייקים לבנות, ומחמיא הרבה, ואומר להן שהן יפות, והוא אמר לי את זה לא הרבה כמו להן. מה לעשות? אני כועסת ומתפוצצץ מקנאה!.. מה לעשות עם זה?:O?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי רעותי :), על תשובה לשאלה "אילו 4 אירועים שהשפיעו על גבולות ישראל? תודה לעונים...?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לילוש (;, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 13 ואני בגיל ההתבגרות המון דברים עוברים עלי לרוב קשים אבל הבעיה העיקרית שלי היא שאני כל הזמן מסתכלת על גדולים ממני אולי בגיל הזה זה טבעי אבל אני לא יודעת מה לעשות אם זה זה ממש מטריף אותי.. אפשר לקבל עצות...??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי all I ever wanted, על תשובה לשאלה "יש לי מבחן גדול בהיסטוריה עוד עשרה ימים, ואני רוצה להתכונן אליו כבר עכשיו. הבעיה שהזיכרון שלי די קצר ואני לא אזכור אותו עד אז, אני בדרך כלל מתכוננת שלושה ימים לפני כי ככה החומר טרי אבל יש הרבה חומר. מה כדאי לי לעשות? איך אפשר לשפר את הזיכרון? תודה D:?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ג'סטין ביבר וסלינה גומז עדיין חברים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לדעת מה היא הדת שלי - איזה דת אני אם ההורים שלי נוצרים ואני לא התנצרתי וסבא שלי הוא היהודי היחידי במשפחה? ואל תגידו שאני יהודי כי זה לא אפשרי... תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי סטיפסית1, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות לגבר בן 18, על חודש שאנחנו יחד??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם אני אוזבקי? - שאלתי כבר, אבל אני פשוט רוצה להיות בטוח, אם ההורים שלי נולדו באוזבקיסטן, אני נחשב אוזבקי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעשות החלקה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ילדה .. [:, על תשובה לשאלה "מהי אהבה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית מכורה ♥, על תשובה לשאלה "מכירים את המשחקים האלה שאפשר להיות מנויים אליהם? אבל זה עולה כסף אמיתי? אני רוצה להרשם כמנויה לאחד מהם ואני משחקת שם יותר מ 80 יום.. איך אני יכולה לשכנע את אמא שלי? אני בת 12 אני לא יכולה לעבוד ואז להחזיר לה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בן 16, על תשובה לשאלה "אני לא אוהב נשיקות צרפתיות. רק מזמוזים. זה בסדר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Sofia580, על תשובה לשאלה "מה היה תפקיד הלויים בתנ"ך? אבל תסבירו לי בשפה קלה בבקשה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נטע53536, על תשובה לשאלה "מה זה צרכנים ראשוניים? ומזה צרכנים שניים? תודה לכול העונים הנחמדים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אניושקה, על תשובה לשאלה "ביטוי של מספרים - איך קוראים למספר שבא אחרי: 999,999,999 (תשעה מאות תישעים ותשע מיליון, תשע מאות תישעים ותשע אלף, תשעה מאות תישעים ותשע)??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני שונאת את בני הדודים שלי! כל הזמן שהם באים הם הורסים לי את החדר ושוברים לי הכל ואני יוצאת אשמה! ואתמול הם הרסו לי את הספרי לימוד של הבית ספר, ונמאס לי מהם! מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גיל הקעקוע - מאיזה גיל אפשר לעשות קעקוע??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית 2010, על תשובה לשאלה "למה יש הורים שאוהבים להרוס??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Tell him that I loved him~, על תשובה לשאלה "פרסום אתרים אישיים - איך מפרסמים אתר אישי (לא של טיפו, וגם לא פירסום בפייסבוק בבקשה)??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המשטרה יודעת לזהות מספר חסוי אם אני נותנת להם את הפלאפון שלי? כי מישהו הטריד אותי ממספר חסוי ואני רוצה לגשת אליהם..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "הבדלים בין סוגי הפרעות אכילה - מה ההבדל בין בולמיה לאנורקסיה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15- זה הגיוני לרצות 2 בנים? ולא לדעת מה לעשות וזהה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי החג יוצא היום? זה כמו מוצ"ש מבחינת שעות פתיחת חנויות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי !Be Happy !, על תשובה לשאלה "מה היה קודם: המהפכה הצרפתית או המהפכה האמריקית??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה בפתירת משוואה: שלוש X חלקיי 4 (בשבר) פחות X חלקיי 10 (בשבר) = מינוס 3 תודה רבה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בייוש, על תשובה לשאלה "אני לא ערסית ולא שום דבר אבל.. בא ליעגיל בגבה זה נראה יפה לבת? ראיתי כמה בנות ברחוב, עם עגיל בגבה וזה היה נראה יפה לדעתי.. אבל אמרו לי שאם אני יעשה אני יהיה ערסית אז כדי לעשות או לא? ומישהו יודע כמה זה עולה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אע בייב ?, על תשובה לשאלה "האם אני יכולה לשים סימס בלפטופ? אם כן איזה 1,2,3?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לשתזף בלי להישרף-אני צריכה טיפים כיצד אוכל ליהיות שזופה יותר מבלי בהעור שלי יתקלף, אני רוצה ללכת לים והעור שלי לא ממש בהיר ולא ממש כהה... שמעתי שלאלה שהעוא שלהם לא כהה אז אם הם ישתזפו העור שלכם עלול להתקלף והם עלולים להישרף, יש טיפים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה את זה, אני בת 15 (בקרוב), יכולים לי להיות כאבי גדילה וגביהה בגיל הזה? כי יש לי כאבים כאלו קלים כמו שהיו לי כשהייתי קטנה ביסודי ואחרי זה הייתי גובהת, אבל יש לי כבר בערך 3 שבועות!, גבהתי מאז כולה בס"מ, זה קשור? יש מצב אלו כאבי גדילה? או מה זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי buckley, על תשובה לשאלה "תוכלו לישלוח לי שירים רגועים, שירי אהבה וכל מיני... אני צריכה שירים רגועים מהיוטיוב, תוכלו לישלוח לי קישורים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנייייייי (:, על תשובה לשאלה "חנויות פתוחות בחג - האם ACE פתוחים היום??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "מה זה שרשרת גלגולי אנרגיה? תודה D:?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אמורה לנסוע לסבתא שלי וכשדיברתי עם בת דודה שלי אמרתי לה אני רוצה שתפגשי אותי כדאי שנלך לעיר לראות משהו, אמרתי לה באיזה שעה אני באה, ואז היא אמרה שבשעה הזו היא לא תוכל, לפגוש אותי בגלל שחבר שלה גם בא ממש נעלבתי ממנה מזה שאכפת לה יותר ממנו מה לעשות?? ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין הליכה מהירה (מאוד) לבין ריצה כשרוצים לעשות ספורט ולשמור, על כושר (והמשקל)? אם נגיד כל יום או כל יומיים אלך במשך 40 דקות מהר בעיר זה טוב? או שרק ריצה טובה? בת 15 תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החנויות היום פתוחות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לקנות מתנה לחברה שאיתי מגיל אפס ועד עכשיו, מתנה שגם תיראה מושקעת וגם תהיה מושקעת בעצמה, ולא איפור בושם וכאלה.. תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה בחורה מושכת מאשר יפה? כאילו מה זה אומר שאומרים לה את זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גוגל כרום והגדרותיו - אם גוגל כרום ואקספלורר נחשבים לדפדפנים. אז מה נחשב לאינטרנט??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן אחרי שעשיתי הליקס מותר לי לסובב אותו? ובאיזה צד בנות עושות בדרך כלל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי הליקס עם אקדח חד פעמי לפני יומים, הכל טוב כבר בקושי כואב לי. שמעתי שאחרי שמחליפים עגיל מהעגיל הרפואי יכול לרדת דם. אני לא רוצה שזה יקרה מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לקנות מתנה לחברה הכי טובה בין 150-200 שקל, תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני שומרת שבת, זה אומר שאני דתייה? אם לא, זה אומר שאני מסורתית? או שאני בכלל חילונית..? איך אני נקראת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי love me, על תשובה לשאלה "משך ההמתנה בין בשרי לחלבי ביהדות - כמה זמן צריך לחכות בין בשרי לחלבי? וההפך??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שעת יציאת החג - שלום, מישהו יודע מתי יוצא החג ובאיזה שעה נפתחים הקניונים? תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Mushu -פרשתי, על תשובה לשאלה "למה בעצם אנחנו מסמיקים? כאילו למה הדם זורם דווקא לפנים ועושה אותנו אדומים בזמן מבוכה וכאלה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "1.56 וחצי משקל 47, זה תקין או שאני צריכה להרזות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי YouMeAtSix, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי? אני לא מוצאת את השיר הזה שהילד עשה לו ליפ דאפ http://www.youtube.com/watch?v=qD0tKcSgzVw?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי רוני(;, על תשובה לשאלה "דרכים להקטנת מספר המשקפיים - איזה דברים אפשר לעשות בשביל להקטין את המספר במשקפיים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חצקונים בפנים ופצעים איך להפטר מהם? בבקשה תעזר לי!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה תפקידה של הציטופלזמה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי הרבה זמן ביחד ומיצינו אחד את השני יש איזה מקומות ללכת או פעילויות לחדש שלא יהיה משעמם ותמיד אותו הדבר? (לא במובן מיני).?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נסטולה מסטולה♥, על תשובה לשאלה "ההורים שלי רבו ואני רוצה להשלים בניהם איך ניתן לעשות את זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית .. :), על תשובה לשאלה "תמיד משהו מעיק עלי ויש לי הרבה מחשבות, למה זה ככה ואיך להפסיק..? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מדהימה:), על תשובה לשאלה "מי ששומר חג היום אסור לו לדבר בפלאפון נכון? ועם כן אז עד איזה שעה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ברביי :), על תשובה לשאלה "צריכה פתיחה לברכת יומולדת לחברה הכי טובה, כמו: חפשתי חברה שתיהיה לתמיד. חיפשתי בהרים הזזתי סלעים ואפילו הגעתי לעמקים אבל חברה כזאת לא מצאתי. עד שיום אחד את הופעת שם כמו קרן אור גדולה.. או: היום הזה שמגיע פעם בשנה, הוא יום מיוחד כי זה הגיל שלך, עולה מדרגה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ללבוש למועדון, איך להתאפר, איך למשוך תשומת לב אלי ואיך לעשות שידלקו עלי? בת 15.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית :], על תשובה לשאלה "ניסיתי להוריד משחקים באייפון מהapp store והיה כתוב שצריך לאשר את התקנון, אפילו אם המשחק היה בחינם, האם זה עולה כסף? זה בסדר לאשר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעייה אני רוצה להיות זמר אבל יש לי קול, גרוע! מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לפניי כמה ימים ידיד שלי הציע לי סיגרה והסכמתי, ועכשיו לא עובר יום בלי שאני יעשן סיגריה, אמא שלי תפסה אותי וצרחה עלי! אין לי מושג איך להפסיק..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי פרשתי..., על תשובה לשאלה "מזון לארנבים - שלום, יש לי ארנבים ואין לי אוכל לארנבים האם אפשר לאלתר להם משהו שיהיה להם טעים בריא ומשמין??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השירים של אדל - שלום, אתם יכולים להביא לי רשימה של השירים של אדל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עושים כשיש חברה שזה נראה כאילו היא דלוקה על מי שאני אוהבת שבמקרה הוא גם שכן שלי. וזה שהיא דלוקה עליו לא הכי מפריע לי. יותר מפריע לי ההרגשה של הניצול, נראה לי כאילו היא רוצה לבוא אליי בגללו, התעצבנתי על זה אבל היא אומרת שהיא באה כדי להיות איתי..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 וחצי והגובה שלי זה 1.63 לדעתכם זה יפה לגילי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נווו כזאת שמבינה D;, על תשובה לשאלה "אני בת 11 וחצי ואני די מפותחת... האם אני צריכה להסתיר את זה? או להתגאות בזה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הייוש עונים אילו חובות אפשר לתת בפייסבוק לבן (ידיד שלי)? דברים כאלה על בנות, מביכים או לא מביכים. אבל חובות טובות אנחנו בכיתה ח'. תודה לעונים♥♥?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מישהי רעבה, על תשובה לשאלה "אני רעבה יש למישהו הצעות למה אני יכולה להכין??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מצוננת, מה אני צריכה לעשות שיעבור לי כמה שיותר מהר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חסוי סחוי, על תשובה לשאלה "מה הקטע של הקליפ הזה? http://www.youtube.com/watch?v=aM2DqRzzQfM&feature=fvwrel?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נ!עה, על תשובה לשאלה "מאיפה לקוח המשפט: "זו תחילתה של ידידות מופלאה"??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להרזות ברגליים בשבועיים? הליכה ארבע פעמים בשבוע ולאכול בריא? אני יצליח להוריד קצת תוך שבועיים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה. כמה פעמים ידידות שלי נדלקו עלי אבל לא פיתחתי את זה כי אחרי שאני מדבר הרבה עם ידידות שלי, נגמר לי נושאים לשיחה ואני פשוט מנסה לא לפתוח שיחה. מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נועה , על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי הקניון נפתח מחר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נסיכה שלך 3, על תשובה לשאלה "שירים שקטים בעברית ואנגלית - אפשר בבקשה שירים שקטים בעברית ובאנגלית תודה מראש לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קטני (:, על תשובה לשאלה "קניתי נעלי אדידס חדשות גבוהות והם נראות ככה: אפורות למעלה - בתוסף הגובה- ולמטה - בחלק של נעל רגילה- לבנות הקווים הם: כחול \ ורוד \ וצהוב. אין לי מושג מה ללבוש עם זה וממש ממש אהבתי את הנעל אשמח מאוד לתשובות: )?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מוציאים משהו חשוב מהאסלה? - הייתי בשירותים והסיכה שלי הייתה על הגומייה ונפלה לשירותים, מה אני יכולה לעשות עכשיו? אני ממש לא הולכת להוציא את זה עם היד, ואני חייבת להוציא איכשהו כדי שאני לא אלחץ בטעות על המים וזה יתקע שם דברים. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר בכיפור להתחבק? לתת נשיקה על הלחי? להתאפר? לשים בושם ודאודורנט? להתלבש יפה? לצחצח שיניים? תענו על הכל בבקשה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה העדה של מריל בוזגלו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יוצא דופן ולמה: רקמת דם, תאי אפידרמיס, תאי שריר, ציטופלסמה. תודה מראש ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ניל3, על תשובה לשאלה "איך פותרים את המשוואה הבאה: 8X-4X=50-X?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהו יכול להביא לי משפטים עם המילים: clue, compass, aquipment.. לכל מילה משפט, תודה לעונים D:?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מחשבים נפח מכל??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי LoveMeLife:), על תשובה לשאלה "מה הורס את האטמוספרה? אפשר בבקשה שתכתבו לי הרבה סיבות להריסת האטמוספרה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי cooolgirl, על תשובה לשאלה "איך מודדים צורה סגורה לא ישרה? דחוף.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי תמיד מוכנה לעזור, על תשובה לשאלה "מזה מורה לחיים? בבקשה תענו!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יובל :), על תשובה לשאלה "אם נתון גובה לצלע, זה אומר שבצלע נוצר זווית של 90 מעלות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "יש לי משהו שמפריע לי, בבקשה אל תצחקו. אתמול הייתי ביציאה עם חברות ובדיוק אבאשלי התקשר ושאל אותי כמה דברים וזה. בסיום השיחה ילדה אחת שאלה "מי זה? אבא שלך?". מפריע לי שהיא אולי חושבת שאני מדברת רק עם אבא שלי ולא עם בנים, מה דעתכם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי liz30, על תשובה לשאלה "מסיבה בבית ספר - מה יהיה יותר יפה..? 1. שורט קצר שחור + גופייה רפופה לבנה אם מנומר בשחור מTNT ומגפיים גבוהות עד הברך בשחור? 2. סקיני, הגופייה הזאת מTNT ועקב גבוהה שחור? כיתה ט' ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "תעזרו לי במשימה. אני צריכה לכתוב דברים טובים שיהיה בשנה באות לפי סדר הא''ב. כמו: שנה של א ___________ שנה של ב_________ וכולי... אם מישהו יכול לעזור לי בכמה.. עשיתי באותיות ג', ח', י', פ', צ', ש. תוודה לכם יקריים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה במדעים: אם כל התאים עשויים מאותם אברונים, מה מבדיל בין תא מסוג אחד לתא מסוג אחר? תודה רבה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ליאור טייגר$, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על גומות חן? תכתבו בבקשה שתי תשובות.. אחת לבנים ואחת לבנות. תודה רבה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית בבעיות חשבון ! , על תשובה לשאלה "איך אני פותרת את המערכת משוואות הזו? 8X-Y=6 5X+4Y=3- אם אפשר דרך מפורטת תודה (-:?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה 39.95 דולר בשקלים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים: הוא סמך עליו באנגלית בעבר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יובל :), על תשובה לשאלה "אם בישראל השעה שש בבוקר ואצל מדינה אחרת השעה אחד עשרה בלילה (מאוחר מישראל) מה הפרשי השעות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Stay Strong, על תשובה לשאלה "היי, אשמח לקבל קישורים לאתרים לפירוש חלומות. משהו נכון, טוב ואמין. תודה לכולם!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מישל D:, על תשובה לשאלה "להעלות תמונת פרופיל ביוטיוב - איך מעלים תמונת פרופיל למשתמש ביוטיוב? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש צריכה עזרה! משהו יכול להגיד לי איך אני יכולה לזכור את כל האותיות ABC בעל פה?! תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בת 14.5, על תשובה לשאלה "מה עושה קונסילר? ואיך להעלים את השחורים השקים המעצבנים האלה שיש לי מתחת לעיין??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ועצוב לי שזה ככה.., על תשובה לשאלה "מה זה בס"ד? בת 11 תודה לעונים..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תעזרו לי פליז! בשק יש 77 קלפים בשני צבעים: שחור ולבן מספר הקלפים השחורים בשק הוא 28. א. חשבו את היחס בין מספר הקלפים השחורים לבין המספר הכולל של הקלפים ב. בוחרים באקראי קלף מה הסתברות שהוא לבן? בבקשה תכתבו גם דרך!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יעל D:, על תשובה לשאלה "יש לכם קישורים שיכולים להסביר חזקות בחשבון? נגיד אם זה 5 - בחזקת 2 אז כאילו בגלל ש-2 זה מספר זוגי אז התוצאה תיהיה חיובית או משהו בסגנון... אולי מישהו יכול להסביר לי את כל העניין הזה!? תודה רבהה לעוניים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אופטמיסט? optimist?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני לא מרגישה טוב, כואב לי הראש ואני מצוננת. כשחזרתי מהבית ספר היה לי חום 38 ועכשיו 37.5 ללכת מחר לבית ספר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מהי קריית הוותיקן? - ותיקן זאת ארץ או עיר גדולה? ומה זאת אומרת שהוא נמצא ברומא שבאיטליה? הרי רומא זאת ארץ ואיטליה זאת ארץ מזה אומר, ממש לא מובן לי. תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אובייקטיביים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מיכלוש :-) , על תשובה לשאלה "קפסלוקאים - היי, מישהו יודע מה זה קפסלוקאית??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ממש לא אוהבת את הנמשים שלי על האף ו, יש לי ממש מעט על הפנים, אבל זה מעצבן אני לא רוצה לפתור את זה באיפור או משהו אני רוצה להוציא את זה אחת הוא לתמיד איזה דרך יש להוריד אותם,??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולן רוצות להבהיר את השיער ואף אחת לא רוצה שיער שחור/חום/שטני? זה נראה לא יפה ומזויף כזה אצל הרוב... למה בכל זאת הן צובעות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי רוז, על תשובה לשאלה "טיפים להעלאת מצב הרוח - אני בבאסה ובדיכאון, כרגיל בלי שום סיבה מוגדרת. תנו לי טיפים שיעלו לי קצת את המצב רוח!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה בטריגונומטריה - איך אני יכולה לגלות צלע של משולש אם ידוע לי רק את אורך הבסיס (11) וכתוב לי שהשטח של המשולש הוא 70??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת אייזה תספורת היא עשתה ואיזה צבע שיער יש לה - http://www.youtube.com/watch?v=Dxph1puZrnE?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי פנדה, על תשובה לשאלה "איך פותרים את זה בבקשה עזרה: 3x-7y=4 y=2?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לבובה, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, מתי יוצאת השבת היום? 10/9/11??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שיראל♥♥, על תשובה לשאלה "תוכלו לרשום לי תכונות אופי באנגלית שמתחילות באותיות הבאות:SHIREL.. בבקשה אני צריכה את זה למחר! כל התכונות שאתם מכירים ומתחילות בכל אחת מהאותיות הנ"ל...?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "יש לי מחשבון מדעי של חברת CASIO, ואפשר לעשות בו רק מספרים בחזקות של 2 ו-3 (בכפתורים שישר לוחצים עליהם וזה עושה חזקה). מישהו יודע איך אפשר לחשב גם מספרים בחזקות גבוהות יותר, נגיד כמו 12? תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה פירוש המילה חינניות? מהמשפט נערות חינניות. ומה הפירוש ל'נדוניה'??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי עדיD:D:, על תשובה לשאלה "סטטוסים: הוא אמר לי שתיקה שווה זהב, אז אמרתי לו אם תסתום את הפה נהיה מליונרים:D איך זה-להגיד לגבר "לך תיזדיין" זה כמו להגיד לאישה "לכי לשופינג" מה לשים? תודה ואני בת 16.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי רעווווות (:, על תשובה לשאלה "שתי רכבות יצאו זו לקראת זו משתי ערים. המרחק בין הערים הוא 260 ק"מ. המהירות של רכבת אחת היא 140 ק"מ לשעה, והמהירות של הרכבת האחרת היא 120 ק"מ לשעה. כעבור כמה זמן אחרי יציאת הרכבות הן נפגשו באותו מקום??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הזמרת? ------- תודה לעונים http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI&ob=av3e?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חולע על שמעקסים, על תשובה לשאלה "מה זה פרו-פדופיליה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי רוני(;, על תשובה לשאלה "העיר הצפונית בישראל - מהי העיר הכי צפונית בארץ? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי :D, על תשובה לשאלה "כל הזמן אומרים לי שיש לי עצמות לחיים גבוהות (אני בת) ושאפשר לראות אותן במיוחד כשאני מדברת. זה נחשב ליפה? ומה זה אומר בעצם עצמות לחיים גבוהות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי hhhhhhhhhhhh, על תשובה לשאלה "שלום, חברים. רציתי לשאול אתכם איך משנים מייל בפייסבוק כשאני לוחצת חשבון הגדרות חשבון, דוא"ל עריכה זה מסומן על המייל הראשי ואי אפשר להוריד את הסימון אז איך משנים את האימייל הראשי כאילו המייל שאני נכנסת איתו לפייסבוק??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי [[: [[[:, על תשובה לשאלה "ברח לי מהראש.. כמה זה שתיים כפול שמינית? תודה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טיפול מהיר בכאב גרון - כואב לי הגרון מאוד ואני חייבת היום ללכת לבית ספר וניגמר לנו הדבש בבית, מה כדאי לי לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לו לו :), על תשובה לשאלה "חלוקת הטבעות על האצבעות - יש לי שלוש טבעות יפות שאני רוצה ללכת איתן היום. על איזה אצבעות לשים אותן??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קעקוע חינה בישבן - אני צריך לעשות קעקוע חינה בישבן, תוך כמה זמן זה יורד, האם זה מסוכן נגיד רגישות לחינה? תודה רבה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון להגיד ככה: we don't always get up in time for the first lesson? אם לא, אני אשמח אם תתקנו לי. תודה רבה מראש לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יותר נכון לומר: is dan fixing his bicycle now? או - are dan fixing his bicycle now? או - does dan fix his bicycle now? תסבירו לי גם. תודה רבה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בוגי12, על תשובה לשאלה "אני צריכה 10 שמות פעולה בבקשה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לולולי, על תשובה לשאלה "שלום, חלמתי שאמא של החברה הכי טובה שלי ניפטרה, סתם ככה, וגיסתי ילדה ביום שהיה לי תחושה שהיא תלד וביום הזה היה ליקוי חמה, מה זה אומר?, תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי תיקיין, על תשובה לשאלה "שלום, אני מנסה למחוק תיקייה משולחן העבודה של המחשב, וכשאני מוחק אותה עולה ההודעה הבאה: "אין אפשרות להסיר את התיקייה: אדם אחר או תכנית אחרת משתמשים בקובץ. סגור את התכניות העשויות להשתמש בקובץ, ונסה שוב." הכל סגור וניסיתי כבר 10 פעמים. אשמח ליעוץ תודה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית3, על תשובה לשאלה "אם הציעו לי להיות דוגמנית לפוקס בכיתה ו' ולא רציתי מכל מיני סיבות, האם רוב הסיכויים שאני יפה גם עכשיו, שאני בכיתה ט'? לא קשור לדוגמנות.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Tal:), על תשובה לשאלה "נשאלתי שאלה בש"ב- " למה צריך ללמוד היסטוריה? ". אני לא יודעת איך לענות. תודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חברה טובה בת 16, והיא עדיין רואה ערוץ הילדים. פעם היא ראתה עם האחים הקטנים ועכשיו היא רואה גם בלעדיהם. היא לא רואה ממש את המצויירים אבל היא רואה"המקום האמיתי". מה אני צריכה להגיד לה? או שזה בסדר שהיא עדיין רואה את זה? עד בערך איזה גיל זה בסדר לראות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שינבוש, על תשובה לשאלה "יש לי יום הולדת עוד כמה ימים איפה כדאי לי לעשות? זה דחוף. תודה לעונים, אני יהיה בת 11?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לו גזים משלו - כשמישהוא אומר "יש לי גזים", מה הכוונה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שינבוש, על תשובה לשאלה "בקרוב יש לי יום הולדת 11 ואני לא יודעת איפה לחגוג יש רעיונות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "קריאה יומית של ספרים - האם צריך לקרוא כל יום ספר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי dana5334, על תשובה לשאלה "איך ממלאים את הבקבוקים השקופים הקטנים שמיועד למלא אותם בבושם? איך ממלאים אותם בבושם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמו אותי בהקבצה א' באנגלית, ויש לנו 2 הקבצות א', וכל החברות שלי בהקבצה א' השנייה, שאלתי את המורה שלי אם הוא יכול להעביר אותי אז הוא אמר שלא כי מלא שם, מחר אני מתכוונת לשאול אותו שוב מה להגיד לו כדי שישתכנע??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי תות :), על תשובה לשאלה "גם לכם יש בעיות עם התמונות בפייסבוק? אני לוחצת על תמונה וזה לא מראה לי, העמוד רק נהיה יותר בהיר כאילו התמונה נפתחת אבל היא לא.. ויש לי גוגל כרום... למישהו יש מושג מה הבעיה? תודה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אפשר אתר שיש בו מלא ניבים ופירושים.. פשוט אח שלי הקטן צריך עזרה בזה.. תודה מראש?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טבעת מורידה צבע על העור - מה עושים עם טבעת שמורידה צבע? זה נפסק מתישהו? יש אולי משהו ששמים עליה שמפסיק את זה? וכדאי להמשיך ללכת איתה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בכיתה 36 תלמידים והיחס בינהם הוא 4:3 כמה בנים וכמה בנות בכיתה? מה הדרך לפתרון??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דניאלה לאנטר, על תשובה לשאלה "אפשר סטטוס ענק לפייסבוק? תודה לעונים ^^ אהמ אהמ D:?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ניחוחות מומלצים לבנות - אני מאוד אוהבת ריחות, ואני תמיד מקפידה על ריח טוב בשיער (מהחפיפה והקרם), קרם גוף של לאלין, בושם של שאנל, ודאודורנט ספיד סטיק. איזה עוד דברים אפשר לשים בשביל להריח טוב? ולא להחליף את הדברים הקיימים, אלא להוסיף. בת 14. תודה מראש!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי TOMMY, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה דחופה בפונקציות! אז ככה: נתונה הפונקציה: fx= -x+2 1. חשבו את f -1 2. חשבו את f (a+b) 3. חשבו את f (a-1) תודה מראש)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "מי יכול להביא לי מתכון לעוגת ביסקוויטים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי like (:, על תשובה לשאלה "היי, הגובה שלי הוא כמעט 1.60 ואני שוקלת 40 זה בסדר? אני בת 14. ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחר היום השני בלימודים, והיום הראשון שבאמת לומדים. חסרים לי חלק מהספרים כי לא היו בחנות. זה יהיה נורא אם אני אלך כבר עד הסוף ואביא רק מחברות? כי זה לא שנשתמש בספרים בשיעורים הראשונים של כל מקצוע, נכון? כיתה ט'.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה תגלית??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחאת האוהלים לאחר צעדת המיליון - היום לאחר צעדת המיליון אנשים ייקחו את האוהלים שלהם ולא תהיינה יותר מחאות ולא אוהלים בשום מקום בארץ??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי סטיפסית :), על תשובה לשאלה "שם לדמות בסיפור - היי, נתנו לי עבודה לכתוב סיפור קצר. אני צריכה שם לדמות הראשית. תודה מראש!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אוהב לעזור ((-:, על תשובה לשאלה "עשיתי לאמא שלי סרטון ליום הולדת עם תמונות שלה וזה, והסרטון רק 6 דקות, אני רוצה שהוא יהיה לפחות 10 דק', רשמתי ברכות וזה, מה עוד אפשר להוסיף??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימייייייייייייייייייייית, על תשובה לשאלה "אפשר סטטוס טוב על אחד שנפרד ממשהי בגלל המרחק? או בכללי סטטוס טוב על פרידה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול בבקשה להסביר לי על המחאה שהייתה בחודשים האחרונים ועל צעדת המיליון? ישאלו אותי על זה בכיתה, ואני לא ממש מבינה לגמרי איך להסביר.. תודה רבה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי קייט XD, על תשובה לשאלה "תוכנות לעריכה של תמונת פרופיל - מישהו יכול להביא לי תוכנה לעריכת תמונות פרופיל חוץ מפוטושופ? תודה מראש: )?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה, הרי אסור לכתוב שאלות זהות.. וכתבתי שאלה דומה אז למה למחוק. לא ענו לי טוב מה אני צריכה להסתפק בתשובה ההיא זה לא נראה לי בסדר. למה זה ככה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דרדסית (-; , על תשובה לשאלה "אני בכיתה י', השנה נכנס לנו למערכת המקצוע "של"ח" אין לי מושג מהזה! צריך להביא לזה מחברת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טבעת מורידה צבע - יש לי טבעת כסופה מ-H&M, והיא מורידה צבע כחול על האצבע שלי. זה אומר שאני צריכה להפסיק לענוד אותה, או שיש שיטה לסדר את זה? כי אני ממש אוהבת אותה ולא רוצה להיפטר ממנה. תודה מראש!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתת :D, על תשובה לשאלה "איזה תכונות מאפיינות מזל תאומים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אליןןןן, על תשובה לשאלה "וואו, נכנסתי קצת לפחד מהמוות ומה קורה אחריי זה זה נורא מפחיד אותי בטח את כולם מישהו מוכן להסביר לי מה קורה אחריי המוות תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי *אורררר*, על תשובה לשאלה "יש לי צבע עור מוקה, אבל לא כל כך מוקה, כאילו אני לא מוקה מוקה אני קצת כזה חום ואני רוצה לשים לק איזה צבע הכי מתאים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה קורה עם אני מקבלת מחזור בבית ספר, ואין לי תחבושות בהשיג יד, ואני לא רוצה לבקש מחברה, מה לעשות המחזור מתחיל בהרבה דם? מה לעשות? תודה לכל העונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Shanimoo ◕‿◕, על תשובה לשאלה "לבישת חולצות עם צווארון לא V - האם זה בסדר ללבוש חולצות שהם לא עם צווארון V לילה בכיתה י"א? שלחתי את אח שלי לקנות חולצות בית ספר והוא קנה לי את זה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "27-28 מעלות זה מתאים לג'ינס סקיני כהה או שיהיה לי חם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מישהיייייייייי, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה לקנות פן כי שמעתי שמחליק מזיק יותר מפן, אני רוצה פן מקצועי טוב ב 100 שקל, יש? במחיר כזה? תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית לחוצה, על תשובה לשאלה "קצת חוששת מכיתה ז'-אני מאוד חוששת. מה לעשות? (מבחינת חברים והכל!)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אכלת ביצים רגילות - היי, אמרו לי שלא טוב לאכול ביצים רגילות כי מחדירים לתוכם כול מיני חומרים, אני הפסקתי לאכול ואני אוכלת רק ביצי חופש, אבל נגמרו לי הביצה חופש ובא לי לאכול ביצים אם אני אוכל פעם אחת מהביצים הרגילות יקרה לי משהו, ומה זה עושה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי dj ליום אחד , על תשובה לשאלה "הערב יש לי מסיבה ואני אחראי על המוסיקה יש מצב תתנו לי שמות של מוסיקה קצבית בסגנון איביזה או של פאבים ומועדונים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רציתי לשאול מזה הרפס? תודה לכול העונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Maayan_1, על תשובה לשאלה "מתמטיקה - כמה שווה מינוס כפול מינוס, מינוס כפול פלוס, מינוס ועוד פלוס ומינוס ועוד מינוס?: )?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי eden5871, על תשובה לשאלה "אני מחפשת שם של שיר, אבל אני זוכרת רק את הפזמון.. הוא הולך כך..sould i give up or sould זהו עד לפה אני מכירה, נראה לי זה של הזמרת אדל.. האם מישהו מכיר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא משנה מה אני עושה בכל זאת השפתיים שלי תמיד יבשות, ומזה אני מקלפת את העור של השפתיים, מה אני יכולה לעשות? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית234, על תשובה לשאלה "ידיד, שאני רוצה להתקרב אליו יותר- הייתי צריכה לראות אותו בערב, בלי שום קשר-הוא עם חברים שלו ואני עם חברות שלי. לא ראיתי אותו. אמרתי לו " לא ראיתי אותך בשלישי!" אז הוא רושם " הייתי בסוף אצל ידידה " והתנתק (פייסבוק). אני צריכה להיעלב? להגיד לו משהו? מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ככה קוראים לי, על תשובה לשאלה "אפשר משפטים יפים? עברית, אנגלית, משירים באנגלית או עברית, מצחיקים, הכול זורם.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי משהי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חבר והוא הומו. מה אני אמורה לעשות? (נודע לי רק אחרי שהא הציע לי חברות)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עליתי לכיתה ח' ואני רוצה להשקיע השנה, איך להשקיע בלימודים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי AvivBliberg♥, על תשובה לשאלה "עוד מעט יש לי בייביסיטר ואני ממש בלחץ, וזאת פעם ראשונה שלי ואני רק בת 12 וחצי. מה לעשות? אני לא יודעת איך לפעול איתם, איך לשחק איתם, איך להאכיל אותם. למרות שאני תמיד עם ילדים וזה האהבה הכי גדולה שלי, אני לא יודעת איך להתנהג איתם. יש עצות? תודה♥?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הצבעים שמותר אצלנו הם: לבן, שחור, כחול, אפור (חולצת בצפר). יש לי מכנס צהוב בהיר, עם איזה חולצה אפשר ללבוש אותו? אני בכיתה י'.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לכולם! אני עליתי לכיתה ט' היום. איך להתלבש מחר כדי להתבלט יותר ולא להיות כמו כולם. בכללי לא כל כך שמים לב אליי. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשרי לעשות ניתוח אף בגיל 14? ואם לא, למה לא??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. עשיתי החלקה ויש לי שיער נפוח! ואין לי ספריי סיליקון מה לעשות?! אין לי שום חומרים בבית נגד זה! ויש בית ספר היום:O?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית ... :-), על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי סטטוס לפייסבוק, משהו יפה - שחוזרים לבית הספר? תודה..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חובה ללבוש חולצה לבנה ביום הראשון ללימודים?:O אני רוצה ורודה..:*?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי I ♥ YOU, על תשובה לשאלה "למה אומרים שזה טוב לאכול שוקולד לפני מבחן??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,. מה לדעתכם צריך להיות הגובה למשקל 51, בת 13?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יכול לתת לי סטטוס על תחילת השנה החדשה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שי..., על תשובה לשאלה "מזה נישרה לשיער??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה מעלות צריך שיהיו לך בשביל שזה ייחשב לחום??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל הזמן כותבים בפייסבוק דברים עם נדרים, נגיד אני נודר\ת... והמשך. לנדור לעשות לייקים וזה על דברים כאלה וזה או להעתיק את הסטאטוס וזה מעצבן, אני לא רוצה להעתיק את הסטאטוס כי אני לא רוצה שחברים שלי גם יתעצבנו מזה כמו שאני מתעצבנת. זה נחשב נדר אמיתי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי פנים מזה חלקות ואני הרסתי אותם בגלל שכל הזמן פוצצתי פצעים ועכשיו יש לי מלא צלקות בפנים.. האם זה יעבור לי ותוך כמה זמן? בת 16 וכמה חודשים. תודה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם בית ספר צריך לממן את הנסיעות הלוך חזור? (אני מדברת על מחוץ לעיר, של חברת אגד ))?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית חמודה :), על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים הלכתי למפגש גיבוש כזה.. מיד התחברתי עם רוב הבנות בכיתה, אבל יש כזאת חבורה של משהו כמו חמש פקצות שחברות כבר מכיתה ד'. הן די סנוביות.. אני רוצה להתחבר אליהן אבל לא יודעת איך. למישהו יש טיפים או רעיונות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם משקל 56 הוא סביר לילדה בת 14? גובה אני לא בדיוק יודעת משהו בין 1.45-1.49?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני תקועה בעבודת קיץ במתמטיקה.. שואלים אותי מה יחס הדימון.. יש לי קישור לתמונה... אני מוסיפה.. תודה לעונים http://www.siz.co.il/my/zwiyd1t5mlmm.bmp?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית16, על תשובה לשאלה "אני עצבנית רצח! לא יודעת למה ואיך פשוט בא לי לפרוק עצבים! מה לעשות אני רוצה להירגע אבל יש בי כעס בתוכי. בבקשה עצות.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נסטולה מסטולה♥, על תשובה לשאלה "במה עוזרת שתיית חלב??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פתרונות למחשב איטי - מחשב איטי מאוד מה לעשות? בבקשה עזרה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי א נ ו נ י מ י ת :P, על תשובה לשאלה "סרטון בהילוך איטי - איפה אפשר לעשות הילוך מהיר לסרטון במובי מייקר או בכללי? תודה רבה רבה לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להעביר משחקים שמורים לפייסבוק החדש - איך אפשר לעשות פייסבוק חדש ולהעביר את המשחקים השמורים? (כמו החווה)..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית D:, על תשובה לשאלה "למה אנשים אומרים יוסטון we have a problam? או יוסטון וי האב א שניצל? מי זה? מה זה אומר? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי כי החיים יפים כשיש סטיפס XD, על תשובה לשאלה "אני בהקבצה ב' בהכל השנה אני רוצה לעבור לכיתת מצוינות ואני יודעת שזה הזוי, ומאוד קשה אבל, חברה הכי טובה שלי שמה! ואיך אני יצליח? תודה רבה לעונים זה באמת חשוב לי! ♥?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "אני בבית הספר בקבוצה באנגלית ואמרו לנו לכתוב דיווח על ספר באנגלית, מישהו יודע מה הדיווח צריך לכלול? תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, שעושים שעווה ברגליים, אחרי כמה זמן מתחיל קצת לצמוח? ושעושים שפם, אחרי כמה זמן מתחיל קצת לצמוח??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי איזשהו חלום שאף פעם לא הצלחתי לדעת מה פירושו. החלום התחיל בגיל 9 ככה, והוא התחיל כל כמה ימים. בחלום הופיעו לי המון מספרים ולא הספקתי להבין למה קשורים כל המספרים הללו. הם נעו ממש במהירות. אני יודה למי שיפענח מה הפירוש של החלום או הסיוט הזה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ♪♫ הילה ♪♫, על תשובה לשאלה "איזה שמות יש שאחת מהאותיות היא י' שלוש אותיות בשם. בעברית השם עם 3 אותיות, באנגלית 4...? תוודה ממש לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאומרים "נפלתי בהרגשה" מה הכוונה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בת_14, על תשובה לשאלה "היי, לפני כמה חודשים שמתי לב שנהיו לי מן סימנים לבנים כאלה באזור הצד של הישבן. לי זה מזכיר זברה. מישהו יודע אולי מה זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לנו בבית אינטרנט משותף, יכול להיות שבמחשב המרכזי יש דרך לראות את האתרים בהם אני גולשת דרך הלפטופ? ואם כן תנו לי דרך לחסום, תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מה זה ווטסאפ??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לעשות נגד נחירות? איך אפשר למנוע אותן אני נוחרת ממש חזק? בת 16..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי עדי:], על תשובה לשאלה "איך השמלה המנומרת למטה? השמאלית, תרדו. ואני בת 16,http://www.mako.co.il/women-fashion/style/Article-7e4d643ee538031006.htm תודה לעוני - ושבת שלום?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי sweet life ♥, על תשובה לשאלה "היי, איך עוברים את שלב 45 בבאלס טראבלס 2? (בועות בצרורות 2) תודה לכל העונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית :), על תשובה לשאלה "איזה ברכה ליומולדת אפשר לכתוב לחברה טובה באסאמס??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי dana5334, על תשובה לשאלה "יש לשיר הזה: Bruno Mars - Marry You קליפ? אם כן אפשר קישור??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית מבולבלת, על תשובה לשאלה "הייתי היום בים לבד והתחלתי לדבר עם איזה מישהו והוא אמר לי שהוא נדלק עלי ואני כמו מפגרת הבאתי לו תמספר שלי והוא רוצה שניפגש היום בים הוא אמר לי שהוא רוצה לנשק אותי... וכל הקטע שאני בת 14 הוא בן 24! אמא שלי לא יודעת ואני לא יודעת מה לעשות, יש עצות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי Tommy43, על תשובה לשאלה "נעלי ספורט התכווצו בשטיפה - יש לי נעלי ריצה של נייק (alvord8), לפני כמה שבועות רציתי איתם בים והתמלאו בבוץ, אז שטפתי עם צינור מבפנים, ואני מרגיש שהתכווצו בחצי מידה. זה הגיוני? בכוונה לא כיבסתי כי אני יודע שבכביסה מתכווץ.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם זה אופייני לגיל ההתבגרות להבליט את היופי והתגנדר וכולי.. בשביל שבנים יתחילו איתי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי צמיגון קטן בבטן.. אם אני ארד, עשרה קילו בערך (מ62 ל52) יישאר עור רפוי או שהבטן תרד יפה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דעות על ערבים - נראה לכם שיש דבר כזה ערבים טובים? ושצריך להרוג רק את המחבלים או את כל הערבים? אין פה שום עניין של גזענות רק שאלה מסקרנות.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חיוך זה דרך חיייםםםם, על תשובה לשאלה "להבדיל בין החלמון לחלבון - איך אפשר להבדיל בין חלבון הביצה לחלמון שלה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמגיבים לי על תמונות, מה להגיב חזרה? (אני לא כותבת כפרה, מאמי, חיימשלי, נשמה)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להעביר תמונה שחתכתי לפלאפון כאילו מword? בלי הדף של של וורד מסביב כאילו רק, את התמונה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ואי, עוד שבוע בית ספר ועוד לא קניתי תיק, אתם יכולים להמליץ לי על תיקים תיאור: 2 רוכסנים-אחד גדול אחד קטן.. תודה מראש! ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי הטובה ביותר ( ; והצנועה גם ( ;, על תשובה לשאלה "חברה הכי טובה שלי עוברת בית ספר והיא רוצה שאעבור איתה, היא עוברת משום שהבית ספר דוס לטעמה, זה אולפנא היא לא ממש דוסית כמעט ולא אבל המורים, חופרים מה לעשות? כי בד"כ שעוברים אז מכירים אנשים חדשים ומה הטעם שאעבור איתה אם יש סיכוי, שלא נמשיך להיות חברות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי * ... * , על תשובה לשאלה "ה- 1.7 - זה יוצא ב- 2012??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אוקראינה זה ברוסיה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חמודונת4111, על תשובה לשאלה "מחר בלילה אני טסה לחול ואני לא נרדמת כל הזמן חושבת על זה, איך להירדם??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ספיר1998, על תשובה לשאלה "אני מפחדת לישון בגלל שבאשקלון נופלים טילים ללא עזאקות:O מה אני, עושה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ניל3, על תשובה לשאלה "13 כפול משהו שווה 117? איך אני עושה את הדרך??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שאולה רביקוביץ עם ch בסוף ;), על תשובה לשאלה "אם אני פורצת את הפלאפון שלי, אני יכולה לשנות את השפה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הרבה בגדים שלי כבר לא מתאימים לי, ואני חולת אופנה. ליום הראשון של כיתה ט' תכננתי חולצת אוברסייז בצבע טורקיז (חלקה... תלבושת, בכל זאת), שורט גבוה, שרשרת דמוית פנינים ארוכה עם פפיון שחור, נעלי בובה בצבע שמנת, עגילי אוברסייז כסופים, ושתי טבעות. קז'ואל מדי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 12 ויש לי המון חצ'קונים קטנים על המצח ובערך, 3 בינוניים. אני רוצה להפטר מהם ואני יודעת שזה לא יקח לי שבוע וגם לא חודש, אבל בבקשה תנו לי טיפים להפטר מהם (ניסיתי כבר, משחת שיניים ויש לי את התכשיר של גרניאה החדש), תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני מעלה סרטון ליוטיוב??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי r16, על תשובה לשאלה "אני צריכה אוזניות לפלאפון ממש טובות! כבר נמאס לי לשמוע כל הזמן רעשים כאלה בזמן שיש שיר, אתם יכולים להמליץ לי על אוזניות טובות? וגם כמה הם עולות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי,, על תשובה לשאלה "משהו יודע איך מתייגים משהו בפייסבוק בסטטוס או בתגובה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי עמיתוש3, על תשובה לשאלה "מה זה לפשט בחשבון? - היי, בעיה בחשבון. ההוראה היא: רשמו ביטויים אלגברים ופשטו. מה זאת אומרת ופשטו? מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נועושש :D, על תשובה לשאלה "איך מגלים מה היא נקודת החיתוך עם ציר X מבלי להסתכל בגרף??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה דחוף במתמטיקה, בנושא תחום חיוביות ושליליות של פונקציה, אתם יכולים להסביר לי? ואם יש בנוסף תמונות מובנות להמחשה אז עוד יותר טוב! תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דרדסית (-; , על תשובה לשאלה "עולה לכיתה י' ולא יודעת מה ללבוש ליום הראשון. יש שתי אופציות: 1. חולצה לבנה של ביתספר+סקיני כחול רגיל. 2. חולצה לבנה של ביתספר + סקיני אדום בולט. תוודה לכל העונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מינוס X שווה 8, כמה שווה איקס??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי טופז., על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין- This, that, it? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כואבת לי שן ואני מרגישה חור אבל אני מפחדת ללכת לרופא בטוח יש לי חור גם רואים. מה לעשות אני מפחדת מאוד. אני לא יודעת מה לעשות תעזרו לי.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נויהה (: , על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך קוראים לשיר הזה.. תודה מראש http://www.youtube.com/watch?v=DhceVRs9UUw&NR=1&feature=fvwp?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יער, על תשובה לשאלה "איזה שיר בעברית גרם לך ממש לבכות? או העיר בתוכך משהו? ובבקשה לא לכתוב לי "שום שיר.." אני שואלת את מי שזה קרה לה/לו. תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי CoCo, על תשובה לשאלה "פיגועים בדרך מאילת - נראה לכם שיהיה עוד מחבלים וירי על אוטובוסים באילת? או שהם מתרכזים כרגע בבאר שבע? כי חבר שלי חוזר מאילת היום באוטובוס.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי הדרוש המאמוש:), על תשובה לשאלה "מה עושים בבוקר לפי ההלכה? - מה צריך לעשות ישר שקמים קודם ליטול ידים או לשרותים לצחצח שינים וכו', כי לפעמים אני מתחילה או מזה או מזה אז ממה לתחיל ישר שקמים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ראובן, על תשובה לשאלה "שלום, מי שיודע בבקשה זמרת שמבצעת את השיר eye of the tiger מסדרת הסרטים של רוקי במקור השיר מבוצע על ידי survivor תודה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צבעתי את השיער וממש לא אהבתי את מה שיצא, אני לא יודעת איך להתמודד עם זה כבר, כל פעם שאני מסתכלת במראה אני בוכה, אני נראית כמו פרחה עם הצבע הזה, ואני לא מפסיקה לבכות, זה שינה אותי לגמרי בחיצוניות, אני נראית כמו סתם אחת עם צבע מזעזע בשיער, ואסור לי לצבוע יותר?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה בתרגיל: מצא את משוואת הישר, ששיפועו שמונה והוא חותך את ציר האיקס בנקודה שבה איקס שווה שלוש. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיים ניתוח כזה להרחיב את קו הלסת ( מסיבת אסטטיקה) יש לי לסת צרה וזה מכוער! תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בת חן, על תשובה לשאלה "האם זה תקני לרשום Linda Chikita? (ספרדית)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "י4 או י5 או י6 אתם הגורל שלי.. מה נראלכם הכי טוב? (למרות שאתם לא יודעים מה יש בכל כיתה אבל תבחרו)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מכורה , על תשובה לשאלה "שלום, אני צריכה עזרה בבעית תנועה משתי ערים שהמרחק שלהם 435 קמ"ש, יצאו באותו זמן שתי מכוניות זו לקראת זו. האחת נסעה במהירות 80 קמ"ש והשנייה במהירות של 65 קמ"ש. כעבור כמה שעות נפגשו המכוניות? תודה מראש אם רק אפשרלהראות דרך כי אני רוצה ללמוד מזה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עושים צורת לב בשאלה עם המחשב? ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דרדסית (-; , על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין החלקה יפנית, לברזילאית??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי :-) Linoy, על תשובה לשאלה "מה המשפט הזה אומר? "It’s been a long time since I came around" הוא לא הגיוני שפירשתי אותו..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יובל :), על תשובה לשאלה "תנו לי משפטי אהבה יפים משירים ולא נדושים וחרושים... תודה ולילה טוב?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ניל3, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין פלטה לקיבוע??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניתי משקפיים והמספר הוא עם קצת צילינדר, והבעיה היא שאני רואה איתם קצת מטושטש והם עושים לי כאב ראש, יכול להיות שהמספר גדול מידי? או שהצילינדר לא מתאים לי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שמנמונת, על תשובה לשאלה "אני הולכת מחר לים עם החברה, וזה גם בנים.. ואני קצת מתביישת אני 67 קילו! בנים, מה אתם הייתם חושבים על בנות בביקני עם גוף לא ממש רזה? בנות, מה הייתן מייעצות לי? אני בחרדה ושוקלת לא לבוא..?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות יש לי תלבושת אחידה בבצפר, רק חולצה אחידה. מאיפה אתן קונות מכנסיים יפים? אייזה חנויות עכשיו באופנה? תודה (=?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי עדן שלוק 3, על תשובה לשאלה "מי שראה ICARLY בעבר בטח יודע אל מה אני מדברת, אוקי ככה אני ראיתי באייקרלי את האייפונים שלהם והסימן של התפוח מאחורה, הוא בצבעים, איך הם עושים את זה? זה מכסה או משהו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להמליץ לי על סרטים יפים? לא משנה לי איזה ז'אנר, ישנים, חדשים, באנגלית, בעברית.. העיקר שיהיה סרט יפה שאהבתם תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי....., על תשובה לשאלה "איך לעושת פנים חלקות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי :) :), על תשובה לשאלה "בת 15. מחפשת דרכים מהירות ויעילות לבטן שטוחה בזמן קצר, אין לי ממש בטן אני רזה אבל אני רוצה אותה שטוחה. טיפים\ המלצות יתקבלו בברכה. תודה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתת, על תשובה לשאלה "לילה טוב! אני מזיעה המון בבית השחי-גם אחריי שאני שמה דורדוראנט אני מזיעה. בבקשה תתנו לי עצות איך להיפטר מהזיעה ומריח רע! תודה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי שיער ממש חלש והוא נושר מלא. תוכלו בבקשה לתת לי טיפים איך לשמור שהשיער שלי יהיה יותר חזק??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על השם לוס? (אור בספרדית) ואל תשאלו בבקשה על הסיבה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אפשר לאחל לחתונת הכסף של ההורים שלי? מ-3 ילדים. אני מחפשת ברכה ממש מורכבת כי זה יום נישואין 25 לא סתם! תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה "פמיניסטית"??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי ~נטלי~, על תשובה לשאלה "מה השורש של המילה תתפרסמנה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית=], על תשובה לשאלה "אני קונה מיקרופון למחשב להקליט את עצמי שרה.. יש תוכנה שבה מקליטים? ואם כן אפשר קישור??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי yana nour , על תשובה לשאלה "יש לי פצעי בגרות על הגב והלמעלה של החזה, וקודם היה גם על הפנים אבל עבר, אני נוטלת תרופות (מינוצוקולין) במשך חודשיים, וזה עדיין לא עבר ואני רוצה שזה יעלם עד תחילת הלימודים, זה אפשרי? אם כן אז יש משהו שיוסיף להעלמתם..? תודה מראש ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים שלי הלכו לחתונה, ואני עכשיו לבד בבית והאחים, שלי לא נמצאים מה לעשות כדי לא לפחד עד שיחזרו תודה רבה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה בתשחץ: "ידעוני (3,3)": בעלא_ב. "ארץ הגמדים"-_ י _ _ _וט. "מופלאה"-_ _ומ_. "צורה בקלפים"-3 אותיות. "לא רגוע, עצבני (5,3 8 אותיות. "לא מעודן, גס"-6 אותיות. "רגש של איבה"-6 אותיות. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלות בתשחץ: "מעצמה קדומה"-3 אותיות. "מגלגולי הארבה"-3 אותיות-_ _ק. "זמרת ישראלית (3,3)- _ _השב_. "עיקרי הדברים, תקציר"-_מצ_ _. תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי בפייסבוק רק אלבום אחד עם כ-ל ההתמונות שלי, מכל המקומות וכו'.. אני רוצה שם לאלבום, אבל שזה יהיה משפט משיר, ואין לי רעיונות.. יש לכם רעיונות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המקומות הבטוחים במקרה של רעידת אדמה - במקרה של רעידת אדמה מה המקום הבטוח ביותר? ממ"ד או מרפסת? ( אני בקומה 4 ואחרונה).?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי eliran1, על תשובה לשאלה "למי שיש עצות מה לעשות כשמשעמם, בקשה תכתבו לי, עדיף כמה שיותר, תודה רבה ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אבגדוזחטיכלמנסעפצקרשת, על תשובה לשאלה "קצת מצחיק אבל ברחה לי המילה! המשפט כזה - חסר לי משהו *** בחיים. (איפה שהכוכביות המילה אמורה להיות). ובאמת שאני לא מצליחה לזכור מה המילה! והיא בראש שלי ואפילו תיאור אני לא מצליחה להוציא עליה! מישהו יכול לעזור? חח אמיתי לגמרי...?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שהשבוע זה יום האהבה.. באיזה יום??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתת!, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 ואני בצום עכשיו. (צום ראשון שלי) הצום בעיר שלי יוצא רק בשמונה בערב, ואני מאוד רעבה, מה לעשות? איך להתגבר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן נשאר לצום? ואם אני אלך לטייל היום עם חברה אני היה צמאה? שוה לי ללכת או לא? תודה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית D:, על תשובה לשאלה "אני בת 13, ואני מתחילה לעשות בייביסיטר לילדה בת 3 ככה.. רק אני לא יודעת מה לעשות, אין לי ניסיון כל כך.. יש למישהו טיפים? עצות? תוודה לעונים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אוריין :) , על תשובה לשאלה "לא מצליחה להרדם - רעיונות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שם פרטי לועזי עם שם משפחה ישראלי זה מוזר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "2X+10=40 מצא את ה - X א) X=5 ב) X=4 ג) X = (-5) ד) X=0 תודה לכל העוזרים החמודים ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בליעת מזון שנתקע בקוביות בזמן צום תשעה באב - יש לי קוביות ונתקע בהן אוכל. אם אני אוכלת לפני הצום ונתקע אוכל בקוביות ובמהלך הצום אני משחררת אותו ובולעת אותו. זה נחשב שבירת הצום? אם כן, מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אין לי אהבה - בת 15. אני ממש מדוכאת. אני כבר שנתיים מחכה לאהבה שלי ולנשיקה הראשונה. אני כבר די מיואשת ונראה לי שאני אפילו מפתחת רגשות לבן דוד שלי מה קורה לי בבקשה תנו עצות ותסבירו??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתת , על תשובה לשאלה "יש משהו שאהבתי במשך שלוש שנים אבל כבר ירד לי ממנו. ואני רואה אותו לפעמים. היום במקרה ראיתי אותו בבניין שלי והסתכלנו אחד על השני מתי שעברנו, אבל אני לא יודעת מה לעשות עם זה ומה הרגשות שלי אליו. תודה לעונים?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שיי [=, על תשובה לשאלה "שלום, אתם יכולים להמליץ לי על תוכנית טלוויזיה לחופש??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי משעמם, על תשובה לשאלה "הייתה רעידת אדמה?!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם חבר שלי בן 15 ואני בת 13, זה בסדר? כי אמרו לי שהפרש של שנתיים זה הרבה.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אלולה D: , על תשובה לשאלה "למישהו יש משפטים מגניבים ליומן להביא לי לקראת תחילת שנה? D: תודה לעונים! D:?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, ראיתי תמונה אחת של ילדה שאהבתי את הצבע שיער שלה מישהי יכולה להגיד לי אייזה צבע היא עשתה - https://www.facebook.com/profile.php?id=100001958629655&sk=photos?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חייבת עזרה !!, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה... אני ניסית עכשיו לסדר גבות וניסיתי לעשות להן צורה.. ושתי הגבות יצאו שונות רצח! עכשיו אני לא יודעת מה לעשות ומחר אני נוסעת עם חברה ליום כיף כזה ואני לא יכולה לבטל מחר את היום הזה! פליז תעזרו לי?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי יעלוש222, על תשובה לשאלה "היי, אני חייבת בדחיפות כסף ואני לא יודעת איפו לעבוד נ. ב הכל חוץ מעבודות בית?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי שיר!ש @#$%^&*, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע איזה תכונה אני יכולה לעשות דף שער כמו של מגזין לאישה? או מעריב לנוער? סתם כזה כמו עיצוב.. חוץ מפוטושופ, יש עוד איזה תוכנה קלה? תודה לכל העונים ( ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי שמות לועזיים יפים לבנות? אבל לא שמות נפוצים, שמות מיוחדים, שהייתם קוראים לבנות שלכם תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש בסטיפס אפשרות שיהיו שני משתמשים עם אותו כינוי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי דניאל, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה איך אני פותר את התרגיל הזה מצא את משוואת הישר העובר דרך נקודה,0,12 ושיפועו -3?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי טל (-:, על תשובה לשאלה "מתי זה יום האהבה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נועה:), על תשובה לשאלה "איך משנים סיסמא בפייסבוק (יש לי באנגלית) דחוף?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי פאשניסטה עצבנית (:, על תשובה לשאלה "איך עושים בתגובות ביוטיוב שכותבים דקה מסוימת בשיר, וזה הופך לקישור, ואז כשלוחצים על זה מגיעים לדקה הזאת בשיר? כשאני כותבת זה נשאר לי טקסט רגיל, ולא קישור.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי לילוש , על תשובה לשאלה "אני אוהבת ומעריצה את לידור סולטן וג'סטין ביבר, ואני לא יודעת את מי יותר כאילו הם שניים ממש שונים אחד מהשני! ואני אוהבת את שניהם, ואין מישהו שאני ממש יותר או פחות. מה אתם מייעצים לי? וסקר: את מי אתם מעדיפים? לידור או ג'סטין 3??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בלוופ <3, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה עזרה דחוף. עוד מעט אני צריכה ללכת לארוע ואני שמה לק וחשבתי על תכלת ורוד/רק ורוד או רק תכלת מה לעשות? ןתודה לעוזרים!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בת ♥, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,. אני רוצה לפתוח בלוג אישי דעתני כזה אבל אני לא מצליחה למצוא שם.. אני לא רוצה שם של מאכלים וכאלה (תות, שזיף..) אלה יותר שמות 'קלאסיים' (אהבתי לדוגמא פלורנטין, רחובות מנהטן-שמות שהציעו לי) או שמיועדים לבלוגים אישיים.. יש לכם רעיונות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם אפשרי דוגמנית אם שער שחור ישכנעו אותה לצבוע לצבע אחר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי theonlyone, על תשובה לשאלה "עשו לי היום קיבוע וזה מאד מציק לי. מישהו פה יודע תוך כמה זמן מתרגלים בערך??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחברות שלי מתווכחות מי הכי יפה: בר רפאלי, אסתי גינזבורג, אילנית לוי, או איב צור (מהיפה והחנון) אז מה אתם אומרים? תודה לעונים ותדרגו אותם (מקום ראשון-הכי יפה)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני ביהרה והשתזפתי קצת אני רוצה לצבוע את השער לשטני כמו עדי הימבלוי יש לי טיפה נמשים על האף, האם זה יתאים לי למרות שהשתזפתי קצת??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מירושקה, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה ח ורציתי לשאול ילדים שכבר סיימו ח. זו שנה קשה מבחינת לימודים? יש עומס בשיעורים? תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי נמרה סקסית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה אני הולכת לעבור ניתוח בתילאנד ואני מפחדת לא לקום מההרדמה מישהוא יש טיפים בישבילי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית מטריפפה, על תשובה לשאלה "אני עולה לכיתה ז' ואני 1.67 וזה ממש גבוה, חלק אומרים שזה יפה וחלר אומרים שזה יותר מדי. יורד לי הבטחון כי אני מסתובבת עם בנות נמוכות ואני מרגישה אמא שלהם. בגלל זה אני בלי ביטחון וביישנית, לבנים: זה יפה לדעתכם חברה יפה מאוד וגבוה? לכולם: אני צריכה להתבייש??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי עדנוש2000, על תשובה לשאלה "שלום, בתוכנה MOVIE MKER איך אני עושה את החיבור בין תמונה לתמונה? כאילו המעבר הזה היפה שמחבר בין שתי התמונות ( התוכנה באנגלית) תודה?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 14, יש לי פצעי בגרות אבל לא ממש הרבה, בקטנה, וביומיים האחרונים הופיע לי חצקון ועוד פצעונים, שזה לא קורה לי אף פעם ככה סתם, ולא אכלתי משהו מיוחד, האם זה יכול להיות בגלל שאני עכשיו במחזור? האם יכול להיות קשר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי עינב, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ואני רזה... לא שמנתי ולא רזיתי תמיד הייתי רזה טבעי, ויש לי מלא סימני מתיחה לא צלוליטיס באיזור הישבן בצדדים ורק שם, ממה יש זה יכול להיות הרי לא שמנתי ולא רזיתי!??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אייך להוריד פצעי בגרות לגמרי?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת כמעט 17 ושוקלת 54, 55 גובה מטר 61 כמעט 62 זה בסדר לגילי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי חנוש, על תשובה לשאלה "היי, יש לי פנים עגולות, וטיפונת גדולות.. איזה תספורת תתאים לי? קצר או ארוך? אורך אחיד או דירוג? פוני לצד? קצר ארוך? מה בדיוק..??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מתחילה בתיכון חדש בלי אף אחד שאני מכירה מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מקש במחשב שמצלם את המסך - שלום, שמעתי שיש כפתור מסויים במקלדת שמצלם את מה שיש על המסך. מה הכפתור??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דברים מעודדים - מה מעודד אתכם כשאתם עצובים??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מידע על מבצע - יש את המבצע הזה של סרט ב-10 שקל בפ"ת בקניון אבנת, בימי שלישי וראשון,. האם שקונים את הכרטיסים צריך להציג תעודת תושב או משהו? (זה רק לתושבי פ"ת?).?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בוקר רע! אתמול הייתי בשבת אצל דודים שלי ודוד שלי אמר לי שהשמנתי ליד כולם זה היה כ"F מביך, אני בת 15 וחצי ואני שוקלת 55 לפני חודש שקלתי 50! והגובה שלי זה 165 אופ אני לא יודעת מה לעשות?! מה לאכול היופ?! איך לאזן את זה? אני לא רוצה לחזור שמנה לבית ספר!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הבהרה של העיניים - איך אפשר שיהיו עיניים בהירות יותר? זה בכלל אפשרי? תודה מראש.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי piece of mind, על תשובה לשאלה "תזונה הגורמת לצרידות - איך אפשר לקבל צרידות בקול? מה לאכול בדיוק אם צריך??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות- מה ההבדל בין מייקאפ לפודרה? ומה עדיף כדי להסתיר חצקונים? איזה חברה הכי טובה? במה אתן משתמשות? מה אתן ממליצות? תודה ושבוע טוב! ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 17.5 אני אוהבת רק בנות ולא אוהבת בנים האם אני לסבית? בבקשה רק בנות שיענו.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טיפול באבנית בשיניים - מה אפשר לעשות עם אבנית בשיניים? איך להסיר את זה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי משה, על תשובה לשאלה "אתר לשיפור כתב באנגלית - כעיקרון יש לי כתב יפה באנגלית, אבל את האות n הקטנה - אני לא כותב בצורה נכונה והיא יוצרת מוזרה בעיני, יש איזה אתר שמסביר איך לכתוב אותיות קטנות באנגלית בצורה נכונה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פרפרים בבטן - לפעמים אני סתם ככה מרגישה פרפרים בבטן נגיד אני הולכת לי לבד ופתאום פרפרים בבטן זה טבעי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי מדי, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, שבוע טוב! מישהו יודע איפו יש חנויות של כל מיני קשקושים לחדר? כמו שעונים, כורסאות.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה סטטוס לפייסבוק שהוא ציטוט משירים רומנטיים רצוי שלא יהיה, מזרחית ?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הדבר שיגידו לכם שהכי יחמיא לכם? זה קשור לחיצוניות, פנימיות או לכישרון? אומרים לכם אותו הרבה??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית מתוסבכת18, על תשובה לשאלה "חברתי הטובה כל יום עובדת עד מאוחר, וכשיש לי איזו שהיא הזדמנות לראות אותה, מסתבר לי שהיא יוצאת עם החבר שלה. אני לא רוצה להציק לה, אבל אני רוצה לראות אותה. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה "אופטימית"? זה קללה או מחמאה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התנשקתי עם מישהו, אחרכך שנפגשנו הוא נדבק לחברות שלי כאילו זה לא קרה, וזה היה סטוץ בשבילו. אני וחבר שלו רבנו, וזה שנישק אותי וחבר שלו אמרו לי שאני עם פוזה, וזה שנישקתי כתב לי אל דברי איתי יותר בחיים שלך, חסמתי אותם. בכיתי כי אני אוהבת את זה שנישקתי, מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי בחורה צעירה, על תשובה לשאלה "לפני הטיסה נפל עלי מצב רוח גרוע (מחר הטיסה), ולא יודעת למה אבל אני בוכה, וזה קורה לי מדי פעם, אבל דווקא עכשיו לפני הטיסה זה לא במקום, אני רוצה ליהנות ואני לא רוצה להרוס מצב רוח (כבר הצלחתי להרוס קצת..), בת 14 מה לעשות זה דחוף??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חוששת שיש לי פטריה באיבר המין אבל אני לא בטוחה. אמרו לי שהסימנים הם הפרשות לבנות עם ריח רע וגירודים שאת שניהם יש לי, אם יש עוד תוכלו להגיד לי? (בת 13)?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חלמתי שאני מקריבה את החיים שלי בשביל אח שלי, מה זה אומר??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שכל הבנים היו רוצים אותה כי היא בלונדינית וגבוהה אבל היא לסבית, ונראה לי שהיא מאוהבת בי, אבל אני אוהבת בנים מה לעשות? תמיד באוטבוס דן אני רואה אותה כי היא נוסעת למסיבות זה רק בדמיון שלי??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי גל D=, על תשובה לשאלה "אני חושבת שיש לי פורץ בבית. היה רעשים וכשירדתי למטה לבדוק מה זה אני חושבת שראיתי מישהו (גבר) מתחבא מאחורי השולחן. לא נעים לי להעיר את ההורים. עזרה בבקשה!?"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ואף פעם לא התעסקתי בפצעים שיש לי בפנים, ובכל זאת יש לי חורים אדומים בפנים. אני שמה ג'ל לניקוי, מי פנים וקרם לחות, אבל אין תוצאות. מה לעשות??"
פרח ניתן לשוובל . D: על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "שלום, לחברה טובה יש יומולדת רציתי להכין לה משהו מקורי לכבוד זה, כי כבר יש לה הכלO: חשבתי לפתח תמונה גדולה שלנו, שאני נותנת לה נשיקה, או שאנחנו מתחבקות ולכתוב 'ואיך שלא אפנה לראות תמיד איתך ארצה להיות..'דעות? או עצות משהו לשפר? עוד רעיונות יתקבלו בברכה תודה♥?"