אנשים שנתנו פרחים לשירה9
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, איזה קורסים מקצועיים יש? ללא השכלה או תעודת בגרות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פלטיפוס ופלטפוס לשלטון! D:, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שמתנדב במדא ויכול לעזור לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי שער אורך ואמא שלי אמרה שאני צריכה לגזור והלכנו למספרה והספר גזר לי לקרה ושראיתי אותי פשוט התעלפתי כמעט אמרתי לאמא שלי שאני לא הולכת לבית ספר אוקי.. ועכשיו הוא קרה ישלכם אולי תשובה עם אפשר להאריך או שהוא האורך לבד? בבקשה תענו ; ( ^_^?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חושבת על כינוי.., על תשובה לשאלה "פניתי כרגע לסיטיפס בצור קשר עכשיו שהם יענו לי איפה אני אראה את מה שהם כתבו? בהודעה או במייל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך שמים מייקאפ ( לא הרבה ) שזה יראה טבעי כזה. כי יש לי קצת שקיות מתחתלעיניים אז אני אצטרך למרוח על כל הפנים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ~ Minnie Mouse ~, על תשובה לשאלה "איזה חנויות של איפור וקוסמטיקה יש בקניון עזריאלי בתל אביב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קבעתי מחר עם חברים בקולנוע בקריון, זה פתוח מחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להקדים את תאריך המחזור? אני רוצה לקבל לפני הטיול שלי מה לעשות ( אני לא רוצה להיות במחזור בזמן טיול).?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אליאנה כהן, על תשובה לשאלה "תביאו לי שמות של ערים בצרפת, חוץ מפריז. מישהו מכיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Allergic to people, על תשובה לשאלה "איפה אני משיגה ראש אחד? אין לי מנוי..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בקריון קרית ביאליק איך קוראים לקפה החדש מול החנות forever21??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עומדת להתגייס, על תשובה לשאלה "יש מראות בתאי ההלבשה בבקום? ואיך נראים תאי ההלבשה שם? יש דלת? תודה רבה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לדבר הזה שנראה כמו צעיף\שמלה ששמים בים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא אוכלת בשר, אלא קטניות, חלבי וירקות. אבל אני אוכלת נקנקיות של זובלובג רק. חלק אומרים יש שאני צמחונית כי נקנקיות וחלק אומרים לי שלא. מה אני??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בצבא בכול בסיס הלו"ז ואיך שמתנהל היום זה שונה? כאילו זה לא אותו דבר בכול הסיסים והמקומות? נגיד השעות שינה ושעות האוכל וכאלה.. בבקשה תענו לי זה ממש חשוב אוף! תודה רבה♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קונסילר ירוק מכסה אדמומיות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא היו לי אף פעם אבעבועות רוח, ואני עוד 4 חודשים בת 14... זה מסוכן או משהו? וזה אפרי להידבק או לחלות בכוונה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר בבקשה הסבר רציני מה גורם לכאבים של המחזור? איך זה שיש כאלה שאין להן כאבים???"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה קו מטרונית עובדת השישי בשעה שש וחצי בערב חיפה תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יום האהבה שמח <3, על תשובה לשאלה "רציתי לשאול מזמן המחשב שלי לא עבד:/ אז ככה.. יש לי שטוח אין לי כלום (חזה) שמעתי שאם אוכלים חסה זה עוזר לגדילה, זה נכון? אם כן יש עוד מאכלים (כי אני וחסה לא מסתדרות.) תודה, ויום האהבה שמח <3?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לרכוש מקצוע לחיים ללא בגרות וללא פסיכומטרי? חוץ מללמוד באוניברסיטה הפתוחה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חושבת על כינוי.., על תשובה לשאלה "יאו תגידו מזל טוב יש לי 501 פרחים אני יהפוך לנאמנה או משהו? בכירה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף נורא! מאיזה שעה בבוקר מתחילה המטרונית בקריות לפעול? והאוטובוסים? (קו 22\24)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חושבת על כינוי.., על תשובה לשאלה "יש לי 483 פרחים ואחוזי אמינות אמין מאוד 77% עם אני אגיע ל500 פרחים.. אז אני יהפוך לנאמנה? או שצריך שיהיה לי מושלם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר השלמת בגרויות ללקויי למידה? כאילו אחרי הצבא. כאילו השלמת בגרויות עם הקלות, התאמות או סיוע לאלו שאובחנו כלקויי למידה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי superwoman (:, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לדווח פה על אנשים? כי לא פעם אני רואה פה אנשים שפוגעים באנשים אחרים ואני רוצה לדווח עליהם ולא יודעת איך... זה אפשרי בכלל אם אני לא נאמן נוער? תודה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נוסעת עם חבר שלי לטבריה, אני יכולה לקחת גלולות כדי שיאחר לי המחזור? שאני לא ידפק שם עם מחזור?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אפשר מקצוע לחיים ללא בגרות וללא פסיכומטרי? חוץ מאוניברסיטה הפתוחה. אין לי משאבים להשלים בגרויות. אל תהיו אפסים, מי שכזה שלא יענה בכלל.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מישהי, על תשובה לשאלה "איך נרשמים לקורס מדא לנוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ספיר אהרון , על תשובה לשאלה "שלום, עברו יומיים מאז שהייתי אמורה להתחיל את חםיסת הגלולות הרביעית. שכחתי, ז"א פספסתי 2 גלולות ראשונות. מה לעשות? בבקשה רק מי שיודע בוודאות שיענה, זה לא צחוק. תודה רבה רבה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי כאן עושה שירות לאומי? ומי כאן עושה צבא? באיזה תפקיד אתם? ואתם נהנים או מתחרטים עליו? וכדאי לי לעשות צבא או שירות? אני חייבת את העזרה שלכם.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי כיפהאדומה, על תשובה לשאלה "לחיפאים: איזה אוטובוס בלב המפרץ מגיע לנשר? (בדרך בר יהודה איפה שכל החנויות)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להכין עוגת שוקולד במיקרו ובמתכון יש קמח תופח ויש לי בבית רק קמח רגיל אפשר להשתמש בקמח רגיל במקום תופח.??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי superwoman (:, על תשובה לשאלה "היי, קראתי באינטרנט ובאחת השאלות פה שאפשר להרוויח כסף באמצעות סקרים. רציתי לשאול- יש אתרים שלא צריך לרשום בהם מספר כרטיס אשראי? האם חלקכם התנסיתם בלהרוויח כסף דרך סקרים? זה אמין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני מהמרכז, ומחר אני נוסעת לעיר כלשהי בצפון וזה איזה 3 שעות נסיעה, וכל הזמן יש לי בחילה כשאני נוסעת הרבה, מה לעשות? כי מסטיקים ולימון לא עוזרים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני גברת גזר מעופף וזהו ;), על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מניקור לפדיקור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני ב, על תשובה לשאלה "יש איזשהוא משהו שאפשר לאכול שמגדיל את החזה? בלי יולתר גדול ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו לי מה עדיף לפני הגיוס, בגרות חלקית או ללא בגרות בכלל? (אל תגידו לי מלאה, כי אני באמת לא יכול)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אין לי תעודת בגרות, אבל יש לי 12 שנות לימוד, ואין לי זמן להשלים בגרויות וגם מעדיף שלא. מה ואיפה אני יכול ללמוד בלי בגרות? חוץ מאוניברסיטה פתוחה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבגרות במתמטיקה אפשר לרשום בעיפרון ואז לעבור על זה עם עט? בגלל כל החישובים והסרטוטים ובסוף זה מלא מחיקות..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ילדה עם חננה גדולה, על תשובה לשאלה "מה זה אמיני נוער (אמין נוער)? או נאמן נוער איך אומרים את זה ומה זה?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ירח98, על תשובה לשאלה "היום זה יום האהבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות שמשרתות בקרקל זה שלוש שנים? ואם יש חס וחלילה מלחמה הם יוצאת למלחמה או שרק בנים נלחמים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש שמתגייסים בגיל 20??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות, מה אתן אומרות על המוצרים של ללין? בודי סופלה, קרם קצפת, שמן גוף, קרם לושן, פילינג גוף? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי bunnybun, על תשובה לשאלה "אצל איזה רופא אני צריכה להזמין תור? משפחה או ילדים? אני צריכה הפנייה ואני בת 13?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך המסקרה אמורה ליהיות? בשכיבה או בעמידה? יענו שהיא תעמוד או שהיא תשכב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אוטובוס או תפוזית מקרית ים ג' ללב המפרץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גלוש100, על תשובה לשאלה "אני צריכה שיסברו לי כמה דברים: 1. איך נהפכים לעונה בכיר? 2. איך נהפכים לנאמן לנוער? 3. איך נהפכים לנאמן סטיפס? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "*מה שאני מספרת לא אמיתי פשוט אני רוצה לדעת* אם אני בת 13, ואני עושה נגד מישהו בגיל שלי (13) צו הרחקה, מה יקרה לו אם הוא יפר אותו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באמצע הבגרות הבוחנת אמרה לי "קומי תעברי שולחן או שאני מכשילה אותך". התבזבז לי מלא זמן בגלל זה כי הבאתי לשם מחנה אוהלים שלם, כמעט את כל הבית שלי (חטיפים, עוגות, שוקולדים, אלף כלי כתיבה) ולקח משהו כמו 10 דקות להעביר הכל. מותר לבוחנת לעשות דבר כזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קרה לכם שהיה לכם תור לפסיכולוג בקופת חולים ולא הלכתם ואז היא באה אלכם הביתה? זה בכלל מותר זה אמור להיות ככה שהם יבוא הביתה עם אני לא באה לקופת חולים? בבקשה תענו ועל תשנו כבר! תודה רבה לעונים ולעוזרים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא עשיתי 12 שנות לימוד, איך משלימים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי קוקוריקו קורצ'קה , על תשובה לשאלה "ירד היום גשם בקריות /חיפה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עושים בדיקות דם בצבא? כאילו שמתגייסים... חייבים לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני בתחנה בניצן בקרית ים ורוצה להגיע לצומת קרית אתא איזה אוטובוס או תפוזית אני צריכה לקחת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סטייקטבעוני, על תשובה לשאלה "אנשים שהתנדבו במד"א איך שם? מה אתם עושים שם? ואיך הצלחתם להתקבל לשם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי I'm sally, על תשובה לשאלה "בחנות WOW של הקוסמטיקה יש חותמות לציפורניים עם דיסקיות? והאם זה טוב? ניסתי של ביוטיקר וזה לא טוב בכלל?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין נאמן סטיפס לנאמן נוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אינלי כוח טוב?!, על תשובה לשאלה "ה26.2.14 איזה יום זה יוצא O. ם? (כן כן אין לי כוח ליבדוק בלוח שנה)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה נאמן סטיפס/נוער שאוכל לפנות אליו בקשר לבעיה? תודה רבה, וזה די דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בבקשה❤ פרשתי , על תשובה לשאלה "השיער שלי יבש, שבור ועם קצוות מפוצלים. מה לעשות איתו? איך לגרום לו להבריא? בבקשה תענו?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני בן 19 מחפש עבודה לא מוצא אני צריך לשלם ביטוח לומי. מה אני צריך לעשות?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי enjoy you life, על תשובה לשאלה "התקשרתי למאלף כלבים ולפי המאלף יש לי כלב עבודה.. והוא אמר ""לתרום"" אותה לעוקץ אני בוכה כי נקשרתי אלייה מאד.. וזה אכזרי לתת כלב לעוקץ?. אני אוהבת אותה מאד כואב לי ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה קר לי כל הזמן? אני לבושה נורמלי, ולאף אחד מהאנשים שמסביבי לא קר.. זה נמשך כבר המון זמן כך שזה לא חום או משהו?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עצירות כבר 8 ימים. וכואבת לי הבטן ויש לי נפיחות. איך אני פותרת את זה? ניסיתי כל מני תרופות סבתא ומשלשלים ולא עוזר...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה גבוהה הסיכוי למות מסרטן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי למה הודעה נמחקה לי? רשמתי שם אם מישי רוצה לבוא לצ׳אט.. עברתי על חןק כלשהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מפחדת שאקבל מחזור בזמן בית ספר והדם ילך למכנס וכולם יראו ויצחקו. פעם הראשונה שיש מחזור הוא עובר למכנסיים? או שזה ממש קצת ורק בימים הבאים יהיו יותר וכדאי כבר לשים פד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מעצבן שהמשקל מראה לי משהו אחד ומשקל אחר משהו אחר, איך אני אדע אם אני קילו פחות או קילו יותר, בשבילי זה משמעותי.. כי אני בתהליך של דיאטה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ITS ME., על תשובה לשאלה "מישהי מבינה פה בגלוסיבוקס? אני צריכה עזרה דחוף ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי *minnie mouse*, על תשובה לשאלה "מה צריך לעשות כדי להיות נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי *minnie mouse*, על תשובה לשאלה "מה היתרונות של עונה בכיר בסטיפס? מה הם יכולים לעשות עם זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית וזהו.. XD, על תשובה לשאלה "מה זה קב"א ומה זה דפ"ר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחזור מתעכב-אין לי מחזור כבר חצי שנה מה אפשר לעשות? אני לא רוצה ללכת לרופא כי אני לא רוצה להדאיג את אמא שלי שמשהו לא בסדר איתי. (ולא. אני לא בהריון, נקודה)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מסכה לשיער שמים כל יום או שזה לא טוב ואם לא אז כל כמה זמן שמים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית מודאגת, על תשובה לשאלה "בת 13 כבר מרביעי בבוקר כואבת לי הבטן התחתונה וזה ממש כואב.. ושום כדור לא עוזר לי.. בחיים לא קיבלתי מחזור אבל גם אין הפרשות או סימנים.. מה ישלי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ליידיקאר זה כמו ביוטיקאר? מה ההבדל בניהם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה פרופיל בצבא? אני תמיד רואה מספרים כאלה ואומרים שזה פרופיל ומשהו על תפקידים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לכל הילדים של שימי תבורי? (אני בהתערבות עם חברה)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לבד בבית ואני חושבת שיש לנו דליפת גז מה לעשות? אמא שלי לא יודעת שאני בבית אז אני לא יכולה להתקשר אליה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חיסון נגד סרטן הרחם שעושים לבנות בכיתה ח' נקרא טטנוס או פפילומה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רוז מאקס פקטור לסבית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני מצטרפת לנאמן סטיפס \ עונה בכיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה כדי לי לקנות מייק אפ? בסופר פארם או איל מקיאג'? תודה לעונות!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ישלכם את התעודת לידה שלכם? כי לי אין אמא שלי אמרה שלא נתנו לה:0?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אומר ימי מחבוש? כאילו שמעתי חיילים מדברים על מישהו שעלה משפט וקיבל 4 ימי מחבוש על תנאי למשך 6 חודשים, מה זה אומר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ככל פעם שאני וחבר שלי מקיימים יחסי מין הקונדום נקרע וזה מבאס וכל פעם אני צריכה לקנות פוסטינור אבל לפי מה שאני יודעת אסור לקחת פוסטינור בשגרה, וגלולות למניעת הריון מותר לקחת קבוע? מה ההבדל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ב-vod בהוט. אם אני אתקשר אליהם הם יענו לי עכשיו? זאת אומרת- הם עובדים היום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו/י בצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה זה איידס? ומה זה עושה לגוף? ואיך מקבלים את זה? ( לשואלים איך הגעתי לנושא חברה אמרה לי הלוואי תקבלי איידס)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי wot, על תשובה לשאלה "מה זה פריימר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת עכשיו לעשות תמונת פספורט לתעודת זהות שלי, מותר לשים אודם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בתעודת זהות רשום דת נכון? יש יהודי, נוצרי, מוסלמי. יש שם אחר? אני מדת אחרת ואני לא רוצה שיהיה רשום לי שאני משהו אחר. יש כזאת אפשרות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין נאמן סטיפס לנאמן נוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מזיק לשים מייקאפ מגיל 13??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חושבת שהמחזור שלי מתעכב, בת 15 מה עושים? לא קיימתי יחסי מין?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אלינור, על תשובה לשאלה "יש לי תסמינים של סרטן ביום שלישי יגיעו התוצאות ואני מפחדת... מה לעשות..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לכל אלה שעברו את הצו הראשון, בבדיקת רופא איזה בגדים תחתונים לבשתם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חלית? נפצעת? יופי! :) (בן), על תשובה לשאלה "מישהו יכול לשוח לי את החוקים של סטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר למצוא עבודה או מקצוע לחיים עם הסמכה, תעודה או הכשרה מקצועית (לא תואר)??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בת 11, על תשובה לשאלה "אני 1.50 וקיבלתי מחזור ב4 חודשים, אנשים בסטיפס אמרו לי שאני לא אגבה יותר. זה נכון? המורה לחינוך מיני אמרה שכן, למי להאמין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי 9 נקודות חן/נמשים שאני רוצה להסיר כי לדעתי זה לא יפה, למי לפנות? ושמעתי שאפשר להוריד גם עם חנקן, זה יכול להוריד כל סוג של נמש? כאילו במקום סכין. והאם הצלקות בולטות? דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יודע כלום על בגרות, מישהו יכול להסביר לי? מה זה יחידות? מה זה פסיכומטרי? מה זה ממקצוע? ואם כמה יחידות אני יכול למצוא לי עבודה טובה:O ובמה יש בגרות וכל זה.. תודה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי צבא, על תשובה לשאלה "בטירונות מהרגע שאני מתעוררת כמה זמן נותנים להתארגן בבוקר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כדאי להיות מפקדת בצבא? אני אכיר שם בן זוג? ואני אשרת עם עוד אנשים עם אותו תפקיד כמו שלי או רק עם החיילים שלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה שמעניינת אותי: בצבא יש תחום פסיכולוגיה? עם כן, אחרי צבא אפשר לעבוד כפסיכולוג של הצבא? או שהפסיכולוגים בצבא (אלה שמחליטים עם לתת נשק או לא) הם ממקור חיצוני? (חברה כלשהיא..)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לגבי השאלה הקודם שלי.. אם אני הולכת לרופא נשים מותר להם לספר להורים שלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוקי אז ככה.. ואתמול אני וחבר שלי שכבנו. ושחכנו שהוא בלי קונדום. אז אחרי זה ישר הלכנו לקנות פוסטינור, זה בדוק שאני לא יכולה להכנס להריון?:/?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד מתי מחזור יכול להיות לא סדיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בצבא יש כל מיני תפקידים של: רכזת מידע, רכזת שירותי רפואה, רכזת הובלה וכו'. מה זה בעצם רכזת? זה תפקיד של פיקוד, תפקיד גבוה יותר מעובד פשוט בבסיס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שאלו שסיימו תואר דווקא מוצאים את עצמם מובטלים? למה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ~~~~~~~, על תשובה לשאלה "מה התפקיד של חייל שהוא גובניק כאילו מה הוא עושה בצבא? ומה זה בדיוק תומך לחימה? בבקשה תענו מהר זה ממש חשוב ודחוף לי. תודה רבה לעוזרים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה למצוא בן זוג בצבא, אני פוחדת שישבצו אותי לתפקיד שאין בו בכלל בנים או שיש רק רצת וגם לא הטעם שלי, מה אני יכולה להיות בגולני חוץ מלוחמת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי צבא, על תשובה לשאלה "יום ראשון אני מתגייסת, ורציתי לדעת אם מותר לצבוע גבות בטירונות, כי אני לא יכולה בלי צביעת גבות כי גם יש לי שם צלקת וגם כי התרגלתי לגבות מלאות, אז אני ממש אשמח אם תענו לי רק מי שבאמת יודעת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי The one and the Only, על תשובה לשאלה "איך הדרך הכי טובה וזולה להגיע לנמל תל אביב יפו בסילבסטר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה תמיד ככה.. היום הראשון במחזור הורג אותי.. כאבי בטן ואני לא יכולה. הפעם זה מוגזם! שתיתי תה ולקחתי כדור לפני כחצי שעה וזה לא עוזר.. מה לעשות؟?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לא מעניין!, על תשובה לשאלה "חבר שלי רוצה שאני אשקר למפקד שלו ואני אגיד שאני בהריון בשביל שהוא יצא לשבועיים.. והיה חשש עד לפני כמה ימים.. אני לא יכולה להסתבך מזה נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השן שלי שבורה והיא מתנדנדת לי ממש חזק. איך להוריד אותו... תעזרו לי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי בגרות חלקית (4 יחידות באנגלית) ואני מתגייס לצבא בקרוב זה אומר שאני אפס ולא יכבדו אותי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מישי יפה, על תשובה לשאלה "דחווף! מי היה ראש הממשלה הראשון - שמעון פרס או הרצל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם ישנים עם חזיה החזה לא גודל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סליחה על השאלה, כמה שעות מקסימום טמפון יכול להישאר בפנים לפני שזה הופך להיות מסוכן? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי -|-, על תשובה לשאלה "יש בחיפה כנסיות? איפה הם ממוקמות? (אם אפשר מיקום מדיוק..)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שהמערכת החיסונית של נשים בזמן המחזור ולפני המחזור חלשה יותר מהרגיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי טל מור, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שיש היום בנים שעדיין בתולים בגילאי 18-19 ואפילו 20? ואני לא מדברת על בנים שאין להם אפשרות עם מי, אלא יש להם אבל מעדיפים לשמור את זה? נכון לא הגיוני ולא קיים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איזה חנויות איפור יש בקניון חיפה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה תפקיד בצה"ל קשור לנוער מחו"ל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה משנה מבחינת העבודה והמעסיקים אם מישהו עשה וסיים תואר, אבל אין לו בגרות מלאה או פסיכומטרי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון הראו בערוץ 2 או עשר (אני לא בטוחה) תוכנית על חיילים עם קשיים שעשו טירונות? איך קראו לתוכנית? בבקשה תענו לי זה חשוב..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לנסוע יום שלישי עם אחי לקריית אתא איזה קוו אני לוקח מהמרכזית שליד לב המפרץ חיפה? ואני צריך קוו אוטובוס שעובר במרכז שם.. תוודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחקו לי שאלה בסטיפס ואני חולקת על זה. למי אני יכולה לפנות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאסטר ספלינטר, על תשובה לשאלה "באיזה ימים משודר היפה והחנון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה, בבקשה, איך למנוע נשירת שיער? איזה תכשירים? זה שאני מסרקת בעדינות זה לא ממש עוזר לי...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום,. יש לי עוד זמן עד הגיוס לצה"ל אבל התחלתי לאחר הגדנ"ע להתעניין בצה"ל מאוד. איזה תפקידים מומלצים יש לבנות? במידה והפרופיל שלי גבוה.. (חוץ מהלוחמה.. אלה שיוצאות למלחמות הממש קרביות). בנתיים אהבתי את מדריכת חי"ר ו מד"נית מה אתם אומרים? ספרו קצת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל דיאטה אבל אני לא יודעת איזה דיאטה ומה לאכול.. שונאתא ת הדיאטות של חלי ממן אז לא.. אני רוצה דיאטה שרואים בה תוצאות ושלא ישר אחרי זה עולים במשקל.. איזה דיאטה לעשות? אפשר תפריט? ואם אפשר בלי ספורט..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Girls just wanna have FUN , על תשובה לשאלה "אני בכיתה ח' ועושים לנו השבוע את החיסון נגד צוואר הרחם.. אולי 5 בנות מכל השכבה ( 7 כיתות ) עושות אותו לי גם לא מסכימים לעשות אותו.. רציתי לדעת מה התופעת לוואי שיכולות לקרות מהחיסון הזה? תודה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכן המלצה לעיפרון עיניים שחור שלא יורד אחרי שעתיים? היה לי עיפרון של רימל לונדון ( מסתובב) שהחזיק מלא שעות אבל אני לא מוצאת אותו יותר, אין במלאי. קניתי אחר של רימל לונדון רק שהוא עיפרון רגיל כמו בית ספר והוא גרוע! המלצות מישהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית22, על תשובה לשאלה "איך לקצר ואם אפשר להפסיק את המחזור? למי יש דרך שעוזרת לה לקצר את המחזור ואולי להפסיק אותו? בבקשה תענו זה מאד חשוב?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי זאת עם החיוך הכובש!!, על תשובה לשאלה "אני שמה בושם והוא לא נשמר לי למה ואני קונה בשמים יקרים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי -nola-, על תשובה לשאלה "אני צריכה חבילת שיחות בלבד בלי חבילת אינטרנט, לטלפון פשוט, איזה חבילות יש מאיזה חברות? אני לא מצליחה למצוא?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לולי קטנה, על תשובה לשאלה "מה עושים במחוייבות אישית במכבי אש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לגרום לחזה לגדול יותר מהר? יש לי גנים של חזה גדול ושלי במצב בסדר אבל אני רוצה יותר גדול איך למהר את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חייבים לכתוב את הדת שלך בתעודת זהות? אני יהודייה אבל אני לא מאמינה בכלום, כאילו לא מתעסקת בדת ואני לא רוצה להיות מתויגת על פי זה, אבל אני לא רוצה להיתנצר או משהו כי פשוט לא אכפת לי מדת..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי crazy_girl, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור עכשיו וכואב לי מאוד, יש כדורים לכאבי מחזור אם כן איזה? דחוף?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עלות ביטול הזמנת מלון - במידה וסגרתי חדר במלון "לאונרדו קלאב" באילת לזוג, 6800 שקל, לחמישה ימים, הכל כלול, והעסקה נסגרה לפני חודש וחצי-חודשיים. כמה יעלה לי הדמי ביטול??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בת 14 אבל יודעת הכל, על תשובה לשאלה "דחוף. מישהו יודע אם אפשר להיכנס להריון מזה שבולעים שפיך?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥ Blackbird ♥, על תשובה לשאלה "נכון שיש 500 פרחים? אז הופכים לעונה בכיר... אז כשיש 100% דרגת אמינות מה קורה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי תוצרת גאורגיה , על תשובה לשאלה "אפשר להיכנס להריון בזמן מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני קונה איפור יקר של חברות מצויינות אבל כלום לא מחזיק לי. אחרי שעתיים מקסימום כאילו לא התאפרתי... מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשכתוב על תרופה שאסור לשתות אלכוהול במהלך השימוש בה, עד כמה זה יכול לפגוע ואיזה סוג של פגיעה? הכוונה היא למקסימום חצי כוס וודקה..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן הליכה זה מגני יהושע עד התחנת רכבת שליד הלונה פארק? (תל אביב)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,.. אני עושה בעז"ה שירות לאומי דרך האגודה להתנדבות.. אני אקבל משכורת חודשית כמו של חייל? או שהשירות הוא בהתנדבות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, תגידו מה אני צריכה לא לאכול או לא לשתות כדי שפצעי שומן ירדו לי נהפנים? הם רק מתרבים בעיקרון אין לי חצקונים זה פצעים כאילו מעצבנים זה בגלל מייקאפ? כי איזה מאפרת אמרה לי שהמייקאפ שלי ממה טוב כדאי אולי להשתמש רק בפודרה? תענו זה דחוף:- (?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מודאגת מאוד! אני בת 18.5 והמחזור מאחר לי כבר ב3 חודשים. וקיימתי יחסי מין, אבל לקחתי גלולות והוא שם קונדום, יכול להיות שאני בהריון? מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי okay ,but first coffee , על תשובה לשאלה "מה זה קילה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית1313, על תשובה לשאלה "איבחון דרך הקופת חולים זה זול יותר? כמה זה בערך עולה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי מוחק פה שאלות? המומחים או מי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשרושמים כתובת רושמים קודם את מספר הדירה ואז את הבניין או קודם את מס' הבניין ואז את הדירה? לדוגמא 11/38, 38/11?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לכלב שלי פרעושים, והכנסתי אותו לחדר שלי.. וכולי עקיצות עכשיו וגירודים! והוצאתי את הכלב מהבית אבל עדיין הם קופצים עלי ואני לא מפסיקה להתגרד. מה לעשות במצב כזה? הם אכלו אותי כבר!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 14, על תשובה לשאלה "אני מפחדת, אני יודעת שאני עוד קטנה אבל נגיד אני מפחדת מ- איך בעתיד, שאני אמצא את זה שאני רוצה לשכב איתו בפעם הראשונה, תרופות וכאלה, למי אני פונה שיעזור לי בדברים כאלה? ומה קורה לקרום הבתולין? לא יורד דם או משהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הפרעות קשב ו..היי נמלה! , על תשובה לשאלה "לנאמני סטיפס- נגיד ואני מעלה שאלה מאנונימי אתם יכולים לראות את הפרופיל שלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי האחת_והיחידה, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין נאמן נוער לנאמן סטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל מוכרים וודקה? ^^?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי -Sparkles-, על תשובה לשאלה "מה באמתב טירונות\צבא כל הבנות מתקלחות ביחד ואין ווילונות? זה לא קצת מוזר? אני מאוד ביישנית לגבי הגוף שלי אז למה אנשים לא טורחים לשים מקלחת עם דלת נורמלית? מה זה הדבר הזה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור פעם ראשונה בחיי בתאריך 24.1.13. המחזור נמשך בדיוק שבוע והייה סדיר וטוב. הבעיה שעכשיו, עבר זמן מאז שהייתי אמורה לקבל. זה בסדר? אמרתי לאמא שלי והיא אומרת לי שזה רק התחלה. אבל אני מפחדת שפתאום בבית ספר זה יתחיל ולא יהייה לי מה לעשות. תעזרו לי.. ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני פקידת לשכה בכפיר יהיו לי נעליים אדומות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה הורידו פה את האפשרות של לערוך תגובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי While my guitar gently weeps, על תשובה לשאלה "מה לארוז לאילת? - מישהי יכולה להביא לי רשימה של מה אני צריכה במזוודה למרכז חוץ מבגדים? תודה! כל הדברים של החירום ואני גם יהיה שם עם חבר שלי וזה אז עוד יותר (חח אני מאילת בת 15) תודה מראש! דחוף. מחר אני נוסעת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ליד מה זה רמת ישי? איזה ערים בארץ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הופכים לנאמן נוער בסטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי NLS- L, על תשובה לשאלה "היי, אני בן 16 ו5 ימים ורציתי לדעת מתי אני יכול להוציא תעודת זהות? והאם זה עולה כסף??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה! לומדים או לא לומדים ביום שישי?! אני מחיפה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימים אבא שלי קנה לי חבילת ריטלין חדשה ועכשיו, אני לא מוצאת אותה... היא רשומה על שמי והכל.. אם יגלו את זה שאני לא מוצאת אותה ושהיא נאבדה לי יקרה לנו משהו? אני ממש ממש פוחדת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ~זאת עם הגומות~, על תשובה לשאלה "מהו התפקיד של תאי הדם הלבנים? (בלי פירוט חברים )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי איכססססססססססס, על תשובה לשאלה "מה זה אומר אם התפניתי ויצא לי דם עם הצואה? (אני בן!) עזרה דחוף זה מלחיץ ובקשה בלי צחוקים או ירידות.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Jackie and Wilson, על תשובה לשאלה "היי, אני צמחונית והיו אני הולכת עם חברה לקנות שניצל תירס (עוד לא טעמתי שניצל תירס) שמעתי שבשניצלים האלה יש בשר? זה נכון?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה כל סוגי באיפור? ( כאילו עיפרון, רימל, אודם וכו'.. )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Alona., על תשובה לשאלה "לפני כמעט חודשיים התחלתי ליטול גלולות מסוג יסמין), וכבר אני לא ישנה תקופה, לא קרה לי אף פעם, אני התחלתי לנסות לישון מ22:30, כי חבר שלי אמר לי"לכי לישון עכשיו, אולי תצליחי", בקיצור אני ישנתי שעה, ולא הצלחתי מעבר, וככהזה נהייה כל לילה, רציתי לדעת אם זה קשור לגלולות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון הפה שלי נהיה יבש ברמות, כולל הלשון והשפתיים. אני לא יודעת ממה זה, אמא שלי אמרה שיכול להיות זה בגלל שינוי מזג האוויר אבל לא נראה לי זה בגלל זה, חשבתי היום ללכת לרופאה, כדאי? גם לכם קרה מצב כזה פעם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר ב144 לתת מספר והם יגידו לי מי זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי וומבו, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה. קיבלתי מחזור בגיל 9, ואני עכשיו בת 15.. והגובה שלי הוא 1.59.. האם בשלב מסוים אני מפסיקה לגבוה בגלל המחזור? או שזה קשור רק לחזה..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחשבון במבחן פסיכוטכני לצו ראשון - האם יש אפשרות לקבל מחשבון במבחנים הפסיכוטכניים בצו 1? תודה מראש.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה עושים בצו ראשון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ALEX:), על תשובה לשאלה "מה זה אומר- מ. א.??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, מישהי יכולה להסביר לי איך מדביקיים ריסים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי איראר, על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי מחזור בפעם הראשונה לפני יומיים (בת 14) ואני ממש לא יודעת איך מסתדרים, כל כמה זמן להחליף תחבושת ומה עושים בלילה או אצל חברות... אפשר קצת עזרה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה האפקט של עיפרון לבן בעיניים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי אני אהיה נאמן סטיפס/עונה בכיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יכולה להיות לי פטרייה בנרתיק, ואני לא ארגיש שם שום בלוטה או משהו כזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות, יש לך הפרשות גושיות מהנרתיק או שלא? ואם לא, איך הן נראות? אני פשוט רוצה לדעת אם מה שיש לי לא תקין... תענו באנונימיות מצדי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה צריך להתקלח פעמיים ביום לפחות כשיש מחזור? זה חובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 16- אני מידה קאפ E והחזה שלי נופל. יש דרך להרים אותו בעזרת ספורט או ירידה במשקל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני שואלת שאלה מאנונמי נאמן נוער יכול לראות את הכינוי שלי, וגם בתשובות הוא יכול לראות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥ Blackbird ♥, על תשובה לשאלה "צריך 500 פרחים בשביל בכיר סטיפס או משהו כזה (שכחת איך קוראים לזה), ובשביל להיות נאמן נוער כמה צריך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בכיתה ז', על תשובה לשאלה "לפני שלושה חודשים אני וחברות דיוחנו ליועצת על ידיד מהשכבה, שהטריד אותנו מינית. בדיווח ראיתי שהידיד הטריד את חברותיי פחות ולא סיפרתי את כל מה שהוא עשה לי. לפני יומיים הידיד הטריד אותי מאודמהלחץ סיפרתי לחברה והיא מדווחת עלזה ליועצת! מה לעשות? אני לא רוצה שידעו!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי 0505, על תשובה לשאלה "ממש דחוף וחשוב! יש דרך להקדים את המחזור? ואם לא אז לאחר אותו?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלתי עם מותר בצבא איפור.. סטיפס לא שאלתי פעמיים. בטח הייתה אחת אחרת אז למה מחקתם?. אז מותר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי רשאי למחוק שאלות? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מוזיקה זה סם P:, על תשובה לשאלה "שימוש ברב קו לרכבות - אפשר להשתמש ב'רב-קו' גם כשנוסעים ברכבות ולא רק באוטובוסים? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי היי(:, על תשובה לשאלה "קניתי אתמול מעגל ריסים ואני רוצה להשתמש בו. שמים קודם רימל ואז מעגלים או ההפך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פה כדי לעזור :) , על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות איפור שיסתיר לי הפצעונים שעל הפנים, אבל שייראה טבעי (חשוב שזה ייראה טבעי). מישהי שמבינה בזה יכולה לכתוב לי בבקשה רשימת קניות של מה שאני צריכה בשביל זה? (מייקאפ, קונסילר, פודרה וכאלה), וגם שמות של חברות טובות אם אפשר. תודה רבהה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני במחזור ואני בבית הספר וכואבת לי הבטן רצח! למורות אסור לתת לי כדור ואני לא יכולה לחזור הביתה מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני במחזור. זה משנה איזה צבע תחתונים אני ישים? (אני עם ג׳ינס ארוך).. דחוף תענו!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה באסה עוד מעט יש לי טיול שנתי ורציתי להביא שתייה, יו נו וואט אי מין ואסור כי חתמתי על אמנה.. להביא בכול זאת? האם XL או BLUE נחשב לאלכוהול? בת 16?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יעל1233, על תשובה לשאלה "מישהי פה במדא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בנופש וקיבלתי מחזור אווף מותר לי להיכנס לבריכה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי רווסקיה בייבי <3, על תשובה לשאלה "כל הבנים מתגייסים לקרבות? אם בן מתגייס לקרבי הוא יכול להגיד שהוא לא רוצה? בכלל אפשר לא לעשות צבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצבא באמת בודקים את איברי המין? מה בדיוק עושים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההפרשות שלי נהיו צהובות זה לא שיש לי בעיה אבל. מה זה אומר שאני עומדת לקבל מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיייי, על תשובה לשאלה "כדאי לעשות סקס עם קונדום? אומרים שזה לא נוח? והאם זה יכול להקרע באמצע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה דחוף. יש לי ממש דחוף פיפי ובגלל שעושים אצלנו שיפוצים בבית אז יש פה פועלים ואני איתם לבד ואני מפחדת ללכת לשירותים עכשיו?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שונאת לכבס את החזיות שלי כי הם תמיד בכביסה מתכווצות ונהרסות. אז אני לא שמה אותם. אבל יש לי חזיה שהיא כבר ממש מלוכלת אבל אני לא רוצה לזרוק אותה כי היא עלתה לי 800 שקל! מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי EllaDoll, על תשובה לשאלה "יכולים להכניס אותו לכלא על זה שאני שש עשרה ושמונה חודשים והוא עשרים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הם מותר לקחת קל בטן להקלת כאבי מחזור? זה דחוף. תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מוחק שאלות או תשובות (לא מוחק, כאילו מדווח) אז למי זה מגיע? והאם הם יכולים לראות את הפרופיל שלי? האם הם יכולים לראות מי דיווח? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני שבנות מתגייסות, איזה בדיקות עושים להן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה BB קרם? זה לא סותם את העור כמו מייקאפ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יום יפה בבית חבל לבזבז בחוץ, על תשובה לשאלה "מה לעשות?!? עזרתי למישהי שניסתה להתאבד כמה פעמים והיא כתבה לי "ביי עדיף שאני אנסה שוב" ומאז.. היא לא עונה לי זה לא נראה לי צומי היא הייתה רצינית..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מעגלים ריסים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית מהמרכז, על תשובה לשאלה "אחרי שמקבלים את הרישיון הזמני צריך לשלם עוד כסף בדואר או משהו כזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאיוש:) "-", על תשובה לשאלה "מישהי יכולה לעזור לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלחו לי כבר זימונים וגיבוש שונים לצבא. לא הלכתי אליהם כי זה לא משהו שאני רוצה. אני רוצה להיות חובשת, איך אפשר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי הפרשות גושיות מהנרתיק, לפעמים הן שקופות ולפעמים צהובות. זה תקין? האם אני צריכה לבדוק את זה? אני לא מבינה מה זה אומר הצבע של ההפרשות ולמה לרוב הן גושיות... (בת 16)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פיטפיט ♫, על תשובה לשאלה "הי, לאלו שהתגייסו, נוח לעשות את הספורט בטירונות עם חוטיני??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרך לזרז את קבלת המחזור, פשוט אני אומרה לקבל בטיול שנתי וזה באסה בת 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לומד עכשיו 4 יחידות בחשבון והחומר פשוט קשה בטירוף... אני עושה גם 5 יחידות באנגלית ו-11 במחשבים אז אני רוצה לרדת בחשבון ל3 כי זה ממש עומס וקשה. 3 יחידות בחשבון זה לא כזה נורא נכון?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משהו יכול לצאת ממני עם 3 יח' מתמטיקה ו4' אנגלית? נ. ב. אני חושב להרחיב ל4 מתמטיקה אחרי הלימודים כי אני מסיים מוקדם לימודים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי vegas girl, על תשובה לשאלה "שמעתי מידיד שלי שבחופש הגדול כל ילד בגיל 14 מקבל עבודה מהעירייה עם כרטיס עובד, זה נכון? ואם כן כדאי? כאילו איזה עבודות יש? ומאיפה אפשר לקחת את הכרטיס עובד והכל? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לתרום תשיער ואמא שלי נגד זה... כאילו היא מרשה (כי זה השיער שלי ואנלא שואלת אותה) אבל היא לא תסיע אותי לבית חולים או משהו ולא תעזור לי |: מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית ......., על תשובה לשאלה "כמה זמן טיסה לברצלונה ישירה מהארץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי כוסאמו איזה כיפ להיות חי :-* , על תשובה לשאלה "איזה רוטב לדעתכם הכי טעים ללזניה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי דני 20, על תשובה לשאלה "היה אתמול the voice??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי dan-dan, על תשובה לשאלה "יש לי תעודת זהות אבל אני לא בן 16 אני יכול לפתוח חשבון בנק רגיל ולא נוער גם עם לא מלאו לי 16??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי I know my name not my story, על תשובה לשאלה "היי, כולם! אני מחפשת עבודת ואני עוד חודשיים בת 14 (אני נראית יותר) המליצו לי כבל על בייביסיטר ועל שיעורים פרטיים אבל איך אני מגיעה אליהם? או יודעת שאפשר לסמוך עליהם ולגרום להם למסוך עלי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רק למבינות! אני אמורה להתחיל לקחת גלולות ביום הראשון של המחזור שלי ועוד יומיים זה התאריך של המחזור שלי הייתי אצל חבר שלי, והוא דחף אצבעות חזק ושהדלקנו את האור ראינו שיצא דם, אני לא יודעת אם זה מחזור או כי הוא דחף חזק? יצא כזה דם חום כזה בלי ריח של מחזור.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לעשות שהעיפרון בעיניים יחזיק? אני מחדשת אותו כל איזה חצי שעה אבל הוא בקושי מחזיק לי 5 דקות! בגלל שהעין דומעת ואז זה מוחק את העיפרון וזה יורד.. יש טיפים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם כתוב לי שהמלווה שלי נגמר ב27/2/13 (היום) אני יכולה כבר לנסוע עכשיו או שצריך לחכות ל12 בלילה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהי מעל גיל 17 שיכולה לייעץ לי שניה במשהו? או מישהו גם טוב?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי don't worry be happy;), על תשובה לשאלה "תרמתם פעם דם? תרמתי היום ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא הייתי בשירותים כבר 4 ימים לפחות, ואני מרגישה שיש לי וזה פשוט לא יוצא. הבטן שלי כואבת, וזה כאב כזה שכואב להכניס את הבטן מרוב שיש לי להתפנות. מה לא ניסיתי וזה פשוט לא יוצא. יש למישהו רעיון מה אני עושה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות ריסים מלאכותיים. איפהאפשר לקנות ריסים ודבק איכותיים? תודה רבה רבה רבה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המחזור שלי מאחר ב3 ימים זה אף פעם לא קרה, לא שכבתי עם אף אחד או משהו אבל מה שכן אני צמחונית כבר שנה ואני בדיאטה, יש סיכוי שבגלל זה הוא מתעכב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני במשקל יתר יש מצב לא יקבלו אותי לצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוטרדתי עכשיו בבריכה מה עלי לעשות? בבקשה תענו זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה נמצאת קריית ים? ליד איזו עיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אסור להכנס לבריכה או לים אם יש מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בזמן המחזור אפשר להכנס לים או לבריכה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני פגית (פגית-שנולדתי חודש שביעי במקום תשיעי עכשיו אני בת 13 וחצי) פגים יכולים לקבל מחזור? אמאלהה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש פה כאלה שתורמים דם? זה דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אונינימית <3 , על תשובה לשאלה "כמה עולה מוצרי טפוח של ללין בחבילה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חנויות וקניונים פתוחים היום? ומחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Special Needs, על תשובה לשאלה "זאת יותר שאלה לסטיפס, מותר לכתוב את השאלה אם היא ארוכה בתגובה להתייעצות (שלמי שכותב אותה יש אפשרות לכתוב!) אז למה מחקו לי את השאלה?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי טל אבוטבול, על תשובה לשאלה "CARELINE זאת חברה ישראלית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור ונגמרו לי התחבושות של אולוויז, ואני הולכת רק עם טייץ אז אני לא יכולה להשתמש בכאלה עם כנפיים ואמא שלי לא יכולה ללכת לקנות לי עכשיו מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה כזה נורא אם אני בת 14 ואני לא יודעת לבשל...? חח..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרו שחלווה מגביהה לא? אני עכשיו אוכלת חלווה מצופה שוקולד 80 גרם כמה בערך אני יגבהה בערך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי YouMeAtSix, על תשובה לשאלה "אם מישהו מחו"ל רוצה לשלוח לי משהו בדואר וכדי לשלוח לי הוא צריך את הפרטים שלי, אני צריכה להביא לו שם שם משפחה, מספר תיבת הדואר, רחוב, עיר, ארץ ועוד משהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 13, על תשובה לשאלה "היום קיבלתי מחזור פעם ראשונה ואני צריכה ללכת להתקלח עכשיו ואני לא רוצה שייצא לי ויהיה דם על המקלחת תוך כדי.. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי only girl ), על תשובה לשאלה "הי, פורים היום ואני במחזור, באסושש! קיצור הייתי עם טמפון משמונה עד אחת עשרה וחצי ואז הורדתי ואני עוד מעט הולכת למסיבת רחוב עם תחפושת, בשלוש. מותר לי לשים שוב טמפון? ההזרימה שלי לא חזקה ולא חלשה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש פה כאלה שיש להם אנמיה? אשמח לתשובות!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי נחשבים מאורסים? - אם חבר שלי לקח טבעת שהייתה לי על היד ואמר את הפסוק "הרי את מקודשת לי" וכו' והכניס את הטבעת לאצבע, זה נחשב שאנחנו מאורסים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מתגייסת עוד מס' ימים, ושמעתי שצריך על התיק הגדול לרשום את השם שלי, כתבתי את השם המלא ואז ראיתי במקומות אחרים שכתוב שצריך רק לרשום ראשי תיבות של השם, האם זה משנה שכתבתי את השם כולו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥לאב, על תשובה לשאלה "איך משתמשים בגלולות? מה זה עוזר? מה זה עושה? ומאיפה אני משיגה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אחת שאין לה כינוי -__-, על תשובה לשאלה "מקצוע ב-פ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Sweetsixteen, על תשובה לשאלה "איזה חומר מאריך ציפורניים תוך שבוע? (עד לפורים) בבקשה! כל חומר, לא משנה המחיר..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי gleek forever, על תשובה לשאלה "היי, האם יש דרך לעכב את המחזור ביומיים-שלושה בערך? פשוט יוצא לי בדיוק בפורים.. יש דרכים טבעיות? ואם לא אז מה השם של הכדורים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Berlingo, על תשובה לשאלה "אם אני עושה שאלה אנונימית גם היועצי נוער ואלה שיש להם מלא פרחים לא רואים את השם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פרשתייי נא לא לשלוח הודעות!, על תשובה לשאלה "מי פה נאמן סטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון בחזייה? אז המספר, זה מסמל את היקף הבטן והאות זה מידת החזה.. אז למה בנות רוצות שגם המספר יהיה גדול? נגיד 90.. זה אומר שהיא שמנה, לא?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Talk Disney To Me , על תשובה לשאלה "אם יש לי חום 38.3 ושיעול אסור לי לעשות מחר את הזריקת טטנוס או שרק מעל 38.5 מותר?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עדיף? מלא קרמים של ללין או בושם יקר וטוב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ?Where Is The True Love ❤, על תשובה לשאלה "מישהי פה הייתה פעם בקורס איפור של איל מקיאג' ויודעת כמה זה עולה פחות או יותר? אל תגידו סתם.. רק מי שהייתה שתענה זה דחוף. תודה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי GoodGirl(:, על תשובה לשאלה "מה זה "עונה בכיר" ו"נאמן נוער"? איך הם הגיעו למצב הזה? אני דיי חדשה פה אז אני רוצה לדעת <:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור ביום שני ובדרך כלל יש לי 6-7 ימים מחזור, והיום בקושי היה לי, זה אומר שנגמר? או לשים מחר תחבושת ליתר ביטחון? ואם מחר לא יהיה לי כלום זה נגמר סופית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בימים שיש בגרויות אז יש יום חופש לתלמידים (חוץ מהשעה של הבגרות עצמה)??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בגרויות בלשון או בכל מקצוע אחר מתקיימות באותה שעה כמו בכל בתי הספר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה תפקידים יש בחייל הים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצו ראשון כשהבנות מורידות בגדים ונשארות עם חזייה ותחתונים אז מול מי הן יעמדו? זאת אומרת האם בנים יראו אותן ככה או רק בנות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הסטיפס מחק לי שאלה בגלל משהו כפול כאילו ששאלתי שאלות זהות ולא הבנתי מה זה אומר שאלתי אותה רק פעם אחת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אח שלי לוקח ריטלין של 30 מגה ואני גם צריכה ריטלין אבל עדיין לא הלכתי לרופא.. אם אני לקחתי כדור של ריטלין ללא מרשם יקרה לי משהו? לקחתי ריטלין מאח שלי כי יש לי מבחן מחר ואני לומדת עכשיו ואני צריכה להיות מרוכזת.. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם אני כל לילה יושנת עם חזיה זה משפיע על גדילת החזה? ועם החזה לא יגדל זה בסדר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חייב ללכת לגניקולוג??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה גניקולוג עושה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי 16 ימים מחזור ברצף אני אמורה לדאוג??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הגיוני שמאחר לי בארבעה חודשים? (אני בתולה) זה מסוכן? בבקשה תענו ( בת 14)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אין לי ציצים, ואני מרגישה מאוד לא נשית אני כבר בכיתה ט' ולחברות שלי יש ציצים ויש כמה שהן כמוני.. אצלנו במשפחה לא מקובל לעשות הגדלה וגם אין לי אומץ לבקש לעשות כשאני יהיה גדולה או פשוט לעשות.. יש דרכים להגדיל את החזה בצורה טבעית..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני במחזור ויש לי זרם מאוד חזק, ובנוסף סובלת מכאבי בטן גב וחולשה.. ויש לי הרבה דברים לעשות היום ואני לא יכולה לזוז מהמיטה בגלל זה.. מה לעשות? וזה הגיוני שקיבלתי בגיל 11 ועד היום שאני בת 14 המחזור לא סדיר? תודה מראש!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי davey, על תשובה לשאלה "באיזו שעה הבגרות בלשון א' מחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "לפני כשנה וחודשיים קיבלתי מחזור בפעם הראשונה והוא עדיין לא סדיר, אני מקבלת בערך פעם בשבועיים וחצי-שלושה והדימום שלי הוא חזק מאוד, יוצא מהבגדים על המיטה וכו'. האם אני צריכה להיבדק? האם זה נורמלי? בת 13.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, התחלתי לקחת גלולות של 21 יום. אם אני מתחילה חפיסה ביום חמישי לדוגמא, יוצא שאני לוקחת את הגלולה האחרונה ביום רביעי (סה"כ יש 21 גלולות) ואחרי זה אני צריכה לעשות הפסקה של שבוע. זה אומר שאת החפיסה הבאה אני אתחיל ביום רביעי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם בצבא אני רוצה ללכת לחייל הים, מה עושים ומה עושים שם? ד׳א אני בת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לנו טיול שנתי עוד חודשיים, ואנחנו ישנים באכסנייה, כל הבנות אומרות איכס אני לא אתקלח שם וכאלה, אבל אני חייבת להתקלח כי אני לא יכולה אחרי כל היום הזה לא להתקלח ולהסריח, מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Swag on you ♥, על תשובה לשאלה "מה עושים במוקד? יעני שיש חום גבוה.. איך יודעים אם ללכת למוקד או לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי No Shit Sherlock , על תשובה לשאלה "מישהי פירסמה תמונה שבה היא מבקשת להגיב מלא מלא... הגבתי, ועכשיו אני לא יכולה לפרסם יותר תגובות בדף הזה.. וזה דף שהמטרה היא להגיב.. יש דרך לבטל חסימה? ואם לא, יש דרך שבה אוכל ליצור איתם קשר? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "לבנות- תקשיבו היום כשהייתי בבית ספר בשירותים אז ראיתי כזה ג׳ל שקוף, זה הפרשות? ואם זה הפרשות זה מאוד מאוד מוזר כי כבר היה לי מחזור וכשהיה מחזור זה אף פעם לא התחיל בהפרשות אז למה עכשיו התחיל הפרשות? מה זה? בבקשה תענו זה מאוד חשוב.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הכי נורמלית שיש (:, על תשובה לשאלה "מישהי שיכולה לעזור לי שתבוא לפרטי..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם אפשר להתקבל ללימודי פסיכולוגיה עם שלוש יחידות מתמטיקה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לפנות ישירות למערכת סטיפס בבקשה, לא דרך נאמני סטיפס, ולא דרך מחיקת שאלות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי English•Geek, על תשובה לשאלה " (16) אם אני עוברת לגור בארץ אחרת אני צריכה לעשות שמה תעודת זהות חדשה? או שהתעודת זהות שלי הישראלית היא זאת שאני ישתמש בה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עוד כמה ימים נוסעת לאילת והייתי אמורה לקבל מחזור ועדיין לא קיבלתי, ואני מפחדת שזה יפול בול ביום שאני יסע לאילת.. מה לעשות? יש משהו שאפשר לאכול כדאי שהמחזור יאחר.??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי כפרע עליי !!!!!, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור מה אני אמורה לעשות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשיש לחברות שלי מחזור הן באות לבית ספר עם ג׳ינסים ומכנסיים לבנים, ואני תמיד באה לבית ספר (בזמן מחזור) עם מכנסיים שחורים.. אני לא מבינה אותן, הן לא פוחדות שירד להן דם ויהיה כתם? אני בחיים לא אלך עם מכנסיים בהירים בזמן מחזור!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה צו ראשון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אומרים שלפני המחזור הראשון יש הפרשה חומה אז השאלה שלי היא כזאת כמה זמן לפני בערך זה יגיע ההפרשה הזאת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ✌‏ ✌‏ ✌‏ , על תשובה לשאלה "מה זה עיקור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לגרום שלא יהיו גושים בשוקו בלי לחמם אותו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית אחת, על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמן נוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם שואלים פה שאלות טיפשיות וחסרי משמעות! וכבר הגענו למצב שרק על שאלות כאלה מגיבים! תפסיקו לשאול שאלות כאלו כמו: שאלות היכרות, על משהו מיני, סיפור סודות וכאלה... תפנו את האתר לאלה שבאמת זקוקים לעזרה! כי כבר אנשים לא עונים לאלה שצריכים עזרה... מי חושב כמוני??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "וואיי אני מרגישה מתה! כואבת לי רצח הבטן.. אני במחזור ואני לא יכולה לזוז כואבת לי הבטן ממש אני כבר בוכה... מה לעשות?! ולא להגיד לי להתקלח וזה התקלחתי אכלתי הלכתי כלום לא עוזר.. כואב ליי!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפני כמה ימימם היה בערוץ 10 תוכנית על נער שחולם להיות טייס, איך קראו לתוכנית? זה היה באמנון לוי? קישור? משהו? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי רעות , על תשובה לשאלה "נשלחו היום הזמנות לצו ראשון, אם התאריך שלי הוא ה28.7 אני גם צריכה לקבל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה צו ראשון, ומתי מקבלים אותו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה קילומטר מהבית זה קל"ב לנשים? כאילו אצל גברים אני יודעת שזה הרבה. אבל כמה זה לנשים בערך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף, תנו לי שמות של חנויות צעצועים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סוואג און יו ♥[בליברית], על תשובה לשאלה "בנות- איך אתן מורידות מסקרה מהריסים? ואיך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בלחץ, על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי צו ראשון לעוד חודשיים, מישהי יודעת איזה בדיקות בנות עוברות? ואני לא רזה אבל גם ממש לא שמנה, אני ממוצעת אבל מתביישת להוריד בגדים ליד רופאה, הלפ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביצה זה חלבי או בשרי? רק הביצה עצמה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי DL - Demi Lovato, על תשובה לשאלה "מה זה "דמיקולו"? זו קללה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הסקייפ שלי : or8760 | אני חסום, על תשובה לשאלה "איזה מבחנים יש לבדיקת הפרופיל הצבאי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית., על תשובה לשאלה "עם קונדום ופוסטינור. עדיין יש מצב להריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הבת של אורנה דץ?! היא בסטיפס?! חח איזה קטע.. אהבתי את הקלטות שלה D:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פוסטינור- האם אני יכולה לקחת בכל גיל? האם זה מונע ב100 אחוז הריון לא רצוי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאורנה דץ יש בת? ואם כן.. יש מצב שהיא נמצאת בסטיפס? כי ראיתי פה ילדה שממש דומה לאורנה דץ! יש להן אותה הבעה.. ואותם תווי פנים.. זה נראה לכם הגיוני שהיא תהיה פה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חשש שאני בהריון מה לעשות אין לקנות את הבדיקה זה, ממש מביך איך לבדוק? תודה (17 וחצי)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התקשרו אלי מהמספר הזה של מה זה?001402?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט נכנסת להתקלח. מה הדרך הכי טובה? לשים שמפו ואז מרכך או מרכך ואז שמפו? אם לא שמים שמפו, מה קורה? יעני במה שמפו תורם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הליפגלוסים של ללין טובים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קונסילר שמים מעל המייקאפ או לפני או מעל פודרה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו או מישהי שהתנדבו איי פעם למג"ב או למשטרה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני עושה גבות קבוע וכשהקוסמטיקאית שלי עושה לי היא כאילו גוזרת אותה בצורה שיש בה קצת חורים. כדאי לי להשאיר אותה ככה או למלא אותה בצללית? חשוב שתדעו שהגבה שלי היא לא בהירה.. היא בצבע חום כהה אז רואים את העור באמצע הגבה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גלולה לוקחים לפני או אחרי הסקס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ✌‏ ✌‏ ✌‏ , על תשובה לשאלה "יום האהבה זה לא בטו באב? להמ כולם אומרים שזה שבוע הבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי נסיעה עכשיו של 4 שעות לפחות עם עצירה אחת, ואז אירוע ואני לא יהיה בבית בערך 11 שעות ואני במחזור ממש קשה מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הכי נורמלית שיש (:, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Your Queen , על תשובה לשאלה "מתי יש יום אהבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חיידק בקיבה? כמה זמן הטיפול בכדורים? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יש להחליף כינוי: 81339, על תשובה לשאלה "המסקרה שלי התייבשה, איך לעשות שהיא תחזור להיות טובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סטיפס , על תשובה לשאלה "אסטמה זה תורשתי? זה עובר בגנים? אפשר להירפא מזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי צדיק ה' בדרכיו וחסיד בכל מעשיו, על תשובה לשאלה "אפשר לשלוח הודעה למנהלים של סטיפס עצמם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חציל מעופף, על תשובה לשאלה "תחסמו אותי לצמיתות בבקשה! אין לי רצון לחיות פה כולם תמיד נגדי בשביל מה לנסות מה הטעם? למזלי אני לא יודעת לחתוך אבל מה הטעם עם היה לי אומץ הייתי מתאבדת כבר מזמן!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי תחתת, על תשובה לשאלה "יום חמישי יש בגרות לכיתה יב.. במה הבגרות? אני סתם רוצה לדעת..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הרבה ממני נשאר, על תשובה לשאלה "למה כשאני מנסה לשים עיפרון שחור אז זה מגרד וכואב לי, וזה גורם לי לדמוע? איך שמים עפרון שחור כמו שצריך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לנאמן הנוער שמוחק את השאלות כאן- אני נאמן נוער גם, וזה כבר מוגזם, אני לא מצליחה לעמוד בקצב לענות על שאלות, וכבר נמחק! לדתיה ששאלה על המעבר לבית ספר חילוני- אשמח לענות לשאלתך.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי שהייתי קטנה עשו לי טקס טבילה ואמאשלי התגיירה לפני כמה שנים... מה זה אומר שאני??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי smile ♥, על תשובה לשאלה "אם עושים מנוי לראש 1 (מגזין נוער ) מקבלים פעם בחודש או פעם בשבוע את המגזין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ❤✌❤✌❤✌❤, על תשובה לשאלה "העלתי בסטיפס "מי שמגיב מקבל פרח" ומחקו לי את השאלה, והורידו לי 3% אמינות. למה? חח?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהי שאני יכולה לדבר איתה? שתהיה מעל גיל 17 זה מאוד דחוף לי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש בגרות בספורט לבנות? עם כן מה עושות בנות בבגרות בספורט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להפוך לנאמנת נוער פה בסטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רציתי לשאול אם מותר לשים עדשה על עדשה? זתומרת שאם אני קונה עדשות צבע בלי ראייה ומעל שמה עדשות ראייה שקופות רגילות, זה מותר? כי אני גמככה אוציא אחר כך את שתיהן..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Swag on you ♥, על תשובה לשאלה "מה עושים בנוירולוגיה? יש לי תור ביום שלישי... מה יעשו לי? ומה אפשר למצוא אצלי אחרי בדיקה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עברתם על כל גבול (פרשתי), על תשובה לשאלה "למה סטיפס לא אוהבים אותי הם מוחקים לי שאלות סתם? חוץ מזה אני זוכרת שמישהי גם אמרה שסתם מחקו לה את השאלה ומישהו הגיב לה שהיא תסביר לו בפרטי אל מה מדוברת ואולי הוא יוכל לעזור לה אז יש מצב מישהו גם יעזור לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כואבת לי הבטן וכל הסימנים של המחזור כבר כמה ימים ועוד לא, התחיל לי (זאת תהיה הפעם השלישית של המחזור שלי) אז מה, אפשר לעשות ומה זה אומר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עדשות מגע וכשאני בבית ספר אני שמה אותם ואז מורידה אותם בבית.. אבל אם אני יוצאת אם חברות אני יכולה לשים אותם שוב? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אהובתי:), על תשובה לשאלה "כמה עולה קופסת עדשות מגע מספר בערך 4 עם צילינדר? צריך גם תמיסות? אילו? אוף תעזרו לי אני רוצה לשים עדשות מגע בפורים... ובחיים לא התנסיתי בזה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי TOOTI, על תשובה לשאלה "משקפיים מורידים בפרופיל בצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד מתי אפשר לקחת פוסטינור או בכללי גלולות של אחרי סקס למניעת הריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עם אני שומרת שבת.. ולמשל יש לי לשירותים.. אז אני אומרת לאמא שלי שתדליק תאור.. זה אומר שחיללתי? חח?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כול 5 דקות הולכת לשלשל, כבר יומיים, אתמול אכלתי רק צלחת אורז ופרוסה עם גבינה לבנה, ועדין שילשלתי אפילו שבקושי אכלתי, אני קמה כל כמה דקות בלילה בשביל לשלשל, מה לעשות.? (סליחה על השאלה המגעילה ;?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות עגיל בטבור אני בת 15 וחצי, אבל הדבר היחיד שעוצר אותי זה שהחור בהריון יגדל ויהיה מכוער. אני בטוחה שאני יוריד את העגיל הרבה שנים לפני ההריון, עדיין החור ישאר? אני לא יודעת מה לעשות?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אומרים שחולי סוכרת צריכים לקחת איתם תמיד משהו מתוק? חשבתי שאסור להם לאכל מתוק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פה שמשעמם, על תשובה לשאלה "בקשר ללשכת גיוס אני חייב תעודת זהות שלי או שלא כי אני רוצה להוציא בגיל 18??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שקיבלתי מחזור עכשיו פעם שנייה בחודש?:O המחזור שלי ממש לא סדיר?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ניקושש ^_^, על תשובה לשאלה "היי, עשיתי היום בדיקת דם. מתי יהיו תשובות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥ Blackbird ♥, על תשובה לשאלה "השפתון LOBELO- מיועד ליופי, להדגשה של השפתיים וזה או ליובש..? כי הרבה בנות מורחות אותו ליופי אבל אני לא בטוחה..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צמחוניים אוכלים דגים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הולכת לגניקולוג כידי שיתן לי מרשם לגלולות.. אז אני צריכה להתפשט בשביל זה? (אני בתולה )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זאת החוצפה הזאת שלא קיבלו אותי לעבודה מפני שאני לובשת חצאיות זה חוקי להם בכלל!?!?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי "L", על תשובה לשאלה "כמה עולה איילינר טוב בסופר פארם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי okay ,but first coffee , על תשובה לשאלה "איך אפשר להפוך לנאמן סטיפס או נוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלתי לפני כמה זמן שאלה שהייתה ככה: "במצלמה הזאת יש פוקוס?" ושמתי קישור למצלמה, וסטיפס מחקו לי את השאלה וכתבו "אין לשאול שאלות כפולות" או משהו כזה... ולא הבנתי למה הם התכוונו, מישהו יכול להסביר לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פשוט תקראו לי לובאטיקס♥, על תשובה לשאלה "מותר להתחיל לקבל אנטיביוטיקה גם אם אין חום? אני מצוננת כבר שבוע שלם עם נזלת שיעול ודמעות, מותר להתחיל לקבל כבר אנטיביוטיקה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני במחזור וכואבת לי נורא הבטן ובלילה הקאתי. לא באתי היום לבית ספר בגלל זה, ולא אכלתי שום דבר מאתמול בערב וגם לא שתיתי. אני לא יודעת אם לאכול משהו כי אני פוחדת להקיא שוב פעם. בנוסף אף פעם לא הקאתי בגלל מחזור ויש לי מחזור כבר שנתיים. תודה מראש לעונים. בת 13?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חטפני אסור לך לחטוף! (◕‿◕), על תשובה לשאלה "מישהי מוכנה לעזור? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלתי את סטיפס בצור קשר אם אני יכולה להיות נאמנת נוער והם כתבו שאם אני יגיע ל-500 פרחים אני יהיה נאמנת נוער, אני יהפוך אוטומטית לנאמנת נוער כשאני יגיע ל-500 פרחים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי מגן מאה במתמטיקה.. נגיד אני מקבלת בבגרות 80 - 90 המגן שלי יהיה מעל 90??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תעודת בגרות של הארץ מתאימה גם לחו"ל? או שצריך לעשות השלמות? או הוספות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בסטיפס אפשר להיות גם עונה בכיר וגם נאמן נוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה זה קרית אתא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה בתיכון לוקח 4 שנים לסיים תעודת בגרות מלאה, ובמכינה קדם אקדמאית (אקסטרני) מסיימים תוך שנתיים בערך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נערה (-;, על תשובה לשאלה "באיזה שעה הבגרות של 803 בכל הארץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מחר השמש שוב תזרח, על תשובה לשאלה "כמה יחידות בגרות צריך כדי להתקבל ללימודי אחיות? נא לפרט.. תודה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפולין אני צריכה טופס רפואי, ואני הלכתי להוציא אבל הביאו לי סיכום רפואי ואת כול מה שאני עברתי, וכול הבדיקות ובגלל זה הם לא יקחו אותי מה אני עושה? אם אני הולכת לקבוע תור מחדש ואני מבקשת אישור רפואי ולא סיכום הם יכולים להביא לי רק אישור שאני בריאה? כיתה יא'?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אקונה מטטה ;), על תשובה לשאלה "מה זה שאלות כפולות??? אני כבר מפחדת לשאול שאלות...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נעמה(:, על תשובה לשאלה "אם מ-24 עד 25 לפברואר יש חופש בבית ספר בגלל חג פורים אז זה אומר שאין עבודה ביומיים האלה? (דחו)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי אני יהיה עונה בכירה? שיהיה לי 500 פרחים לפחות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי הרפס פעם בשנה עכשיו אין לי... וחבר שלי רוצה שנתנשק אבל אני מפחדת שזה ידביק אותו אפילו שעכשיו אין לי. זה יכול להדביק אותו אם אין לי עכשיו? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמכינים לזניה בשרית, חייבים קודם כל להשרות את דפי הלזניה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מעיין., על תשובה לשאלה "היי, רציתי לדעת לגבי תפקיד סמבצ"ית. האם ידוע לכם אם זה תפקיד של פקידה כזה? או שמעניין יותר. ורציתי לדעת אם גם סמבציות יוצאות יומיות או לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להפחית את ימי המחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אדם שעוסק בהנהלת חשבונות - כמה יחידות מתמטיקה הוא צריך בשביל זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפנות ליותר מומחים אבל גם אם מישהו באמת יודע אז סבבה.. קיבלתי מחזור לפני שנתיים בערך והחזה שלי קטן ואני מטר וחצי גובה.. יש עוד תקווה שיהיה לי חזה נורמלי ולא פיציי? ואני אגבה? אה ואני גם מידת נעליים 37-38 אם זה קשוור:P?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Larry Stylinson❤, על תשובה לשאלה "יש לי משקפיים ואני רוצה בפורים להתחפש לערפדית... רציתי לשים עדשות מגע אדומות כאלה אבל אני צריכה מיוחדות ולא זולות כי יש לי משקפיים שלא ייהרסו לי העיניים... איפה אפשר לקנות? יש זולות למי שיש משקפיים.??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בדיקת גסטרו נעשת דרך הפה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי דלקת בשתן, מישהו פה יודע על משהו שיכול להרגיע את הדלקת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אווצ' נפלתי מגן עדן XD, על תשובה לשאלה "איך מעלים את דירוג האמינות בסטיפס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאוהבת *~*, על תשובה לשאלה "מתי נכנסת שבת בערך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני לא לומד ערבית בבית ספר ואני רוצה להיות בצבא במודיעין יכולים לשלוח אותי לקורס או משהו? או אני יצטרך ללמוד ערבית לפני צבא? תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה גליטרים באיפור? מה זה קוניסלר באיפור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי משוב (אבל אני עוד לא נכנסתי לשם) יש שם פרטים, מה אני צריכה לכתוב בדיוק על תעודת זהות (מספרים... של מי? ) בת 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זאת תישמע שאלה מוזרה ומפדחת, אבל איך מגדלים ציצי יותר גדול??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה צבע מדים יש לדובדבן בצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Mayush463, על תשובה לשאלה "זה ממש דחוף. באיזה שעה הבגרות חורף במתמטיקה - 28/1/13 של 801 מתחילה ונגמרת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נמחקה שאלתך: "מה אתם חושבים עליה בתור בן אדם?" סיבת המחיקה: בקשת דירוג תמונה - אין לבקש חוות דעת על מראה חיצוני שלכם או של אחרים. לא ביקשתי דירוג תמונה, זה בכלל לא תמונה, שאלתי מה אני חושבת עליה בתור בנאדם. למה למחוק? מה אתם חושבים זה מוצדק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי קוקי העוגיה, על תשובה לשאלה "מה זה מדלל לק? תודה לעונים. זה דחוף מאוד.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני צובע את השיער (במספרה) הצבע ירד מתי שאני מתקלח??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אפשר בבקשה עזרה בפרטי? תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי שכבנו.. ואז ראינו שהקונדום נקרע! הוא ראה שיש לי ממש טיפה על פתח הנרתיק והוציא את זה יש סיכוי להריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בלב המפרץ, איזה רכבת מגיעה למרכז רוזין, השכנים של ציץ? איזה תחנה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בבקשה אל תצחקו! אני חושבת שיש לי דלקת בשתן, קראתי אפישהו תסמינים ואחד מהם זה כואב מאוד שמשתינים, ואחכ יש מטרד כזה לכמה זמן.. וזה קורה כל פעם שאני עושה פיפי וזה בלתי נסבל זה כל כך כואב, אני רוצה ללכת לרופא אבל אני מפחדת ממה שיעשו, מה עושים כשיש דלקת בשתן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד לא קיבלתי מחזור ואני מודאגת אומנם עוד פחות מחודש אני בת 13 אבל אמא שלי קיבלה ב11 או עשר וחצי יש לי הפרשות שיער במפשעה גודל לי לאט לאט בבית שחי והחזה מתפתח אבל מחזור אין וזה מדאיג אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יש לי קקי דחוף, על תשובה לשאלה "סליחה מה לעשות במקרה שנאמן סתם מוחק שאלות ומוריד לי דירוג בלי סיבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתתת (:, על תשובה לשאלה "האם זה בסדר לקחת כדור אקמול לכאבי מחזור חזקים מאוד? גם ככה יש לי רגישות בבטן והיא כל הזמן כואבת, אז במחזור זה בכלל סיוט. האם זה בסדר? אני לוקחת בערך פעם ביומיים מתוך ה5.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי I LOVE ME, על תשובה לשאלה "מתי אפשר לראות את הטיטניק בקולנוע..?! תוודה אנשים יפים<3?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי השווה ! , על תשובה לשאלה "היום שמתי טמפון ואני לא יודעת למה אבל בזמן שהלכתי הרגשתי שהטמפון, יוצא ולא היה לי נוח למה? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נוי <3, על תשובה לשאלה "עשיתי אתמול עגיל בטבור, והאיש אמר לי לשים מים עם מלח, עכשיו אמרו לי שזה לא כזה עוזר, אפשר לשים יודיפלור? שזה תמיסה אנטיספטית לחיטוי, יענוו יוד?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיימתי יחסי מין עם חבר שלי ולאחר שבוע וחצי הקדים לי המחזור בשבוע. מה זה אומר? מה אני עושה? יכול להיות שאני בהריון? בת 15 וחצי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי מחזור בסלבטר אז אני אמורה לקבל שוב פעם בערך עוד, כמה ימים לא? שבוע משהו כזה..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כאבי ראש מאתמול אחר הצהריים ונזלת מהבוקר ו-37.5 חום. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מואההההה ;) , על תשובה לשאלה "נראה לכם שרק מי שיהיה במגמת תיאטרון יהיה שחקן שיהיה גדול? כי כל השחקנים מפורסמים והם היו בכיתת תיאטרון וגם לי בא, גם לי יש כישרון ואני לא שם.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "פאדיחה להגיד שאני מעריצה של צופית גרנט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מספר פלאפון חשוד שמתקשר אלי הרבה פעמים כבר יותר משבוע, לא עונים לי מהצד השני, וראיתי בגוגל שעוד אנשים התלוננו על המספר בשנים קודמות... מה זה? איך להפסיק את זה? זה המספר- 001401 וזה כנראה לא מהארץ. אני מפחדת מהעניין קצת.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 15, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור וכואבת לי הבטן ברמות, כבר אולי קרוב לשעתיים אני סובלת.. זה הפסיק טיפה אבל עדיין ממש כואב לי. מה לעשות בבקשה? אני לא שותה כדורים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נרמאלי שיש לי מחזור רק יומיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מיוש23, על תשובה לשאלה "מישהו יודע עם יש רכבות כרגיל מחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נועה D:, על תשובה לשאלה "איזה תחנת רכבת זה בעזריאלי? סבידור מרכז, ההגנה, השלום, או מ. הירידים? דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סחרחורות זה גם סימני הריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הייתי במחזור למשך כ-9 ימים לאחר מכן המחזור פסק ל10 ועכשיו שוב אני במחזור. יש לי אנמיה, כל שעה וחצי אני צריכה להחליף תחבושת, אני לא אוכלת מספיק אבל אני לא בתת משקל וממש לא בעודף משקל, כבר מלאו לי שנתיים מקבלת המחזור.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חמוודהה, על תשובה לשאלה "בזמן גלולות, זה בסדר עם הגבר גומר בתוכי? יש לי כאבי בטן בזמן האחרון ואני רוצה לוודא שזה לא בגלל זה תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי תן חיוך-הכל לטובה =), על תשובה לשאלה "אני עושה למישהי בייביסיטר לילדים שלה, ואני לוקחת 15 ש"ח לשעה. היא בקשה ממני אם אני יכולה גם לעשות עבודות בית קלות כמו להעביר ניגוב על הבית, קיפול כביסה וכאלה... והיא אמרה לי לאמר כמה אני לוקחת.. אז כמה לקחת? (אני מתפדחת לאמר לה מחיר גבוהה..)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני שמה מייקאפ כל יום על נקודת חן (בולטת מהעור) זה עושה נזק? זה מסרטן או משהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פשוט תקראו לי לובאטיקס♥, על תשובה לשאלה "הקניונים עובדים ביום שלישי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני איבדתי את הכרטיס מגנט שלי מקופת חולים מה אני עושה עכשיו? אני יקבל על זה קנס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פשוט תקראו לי לובאטיקס♥, על תשובה לשאלה "יום שלישי יהיו אוטובוסים חינם? לכולם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "האם יש נסיעה בחינם ביום של הבחירות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחרתי בתפקיד כלשהו בצה"ל אבל אני אדם כזה שתמיד עושה חשבונות נפש אחרי כל דבר, ותמיד נראה לי שיש תפקיד יותר טוב ושהייתי אמורה לבחור בו. ז"א אני תמיד לא בטוחה במה שאני עושה. אני תמיד חושבת שפספסתי משהו יותר טוב למרות שגם זה טוב. מישהו מבין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש שיטות להגדיל את השפתיים? חוץ מבוטוקס ואיפור.. תרופות סבתא לשףשף את השפה וכאלה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סוואג און יו ♥[בליברית], על תשובה לשאלה "ללכת לטיול למרות שיצא לי מחזור? עם למישהי זה קרה אז בבקשה שתספר לי בפרטי מה היא עשתה... ללכת או לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יורד לי מלא דם מהאף נראה לי בגלל מזג האוויר, מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני יכה אותך עם מנדולינה D:, על תשובה לשאלה "יש עדשות חד פעמיות? ואם כן איפה משיגים? זה כאילו לפורים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הספוגיות למייקאפ בביוטיקר, לכמה שימושים ספוגית אחת מיועדת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אינהלציה? זה כואב לעשות את זה? מה מרגישים? תודה ושבת שלום?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאי (; , על תשובה לשאלה "פשוט בחיים לא הייתי בשבעה, אך מתלבשים לשם? אמא של חברה שלי נפטרה. הכוונה.. ללבוש יותר צנוע, כהה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מידע על סוגי אודם - מה זה אודם שבת ומה ההבדל בינו לבין אודם עמיד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד מעט באה אלינו בייביסיטר, אני צריכה לעזור לה נכון? כאילו יש לי אח תינוק בן שנה והוא לא יודע לדבר והשאירו אותי בבית ולא ללכת לבצפר, קיצר מה אני צריכה לעשות עם הבייביסיטר? איך לעזור לה? יא בת 20 ומשו... תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עוד חצי שנה בת 14 החזה שלי מאוד קטן, אני נמוכה וגם מלאה וזה לא יפה מה לעשות ( לא קיבלתי מחזור )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך למנוע כאבי מחזור? גיל 12?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יפה אקראית =-], על תשובה לשאלה "מישהי יכולה לפנות למסרים?! אני חייבת עזרה דחוף.. תודה למי שעוזרת ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי קבוצת דם 3. איזו קבוצה זו באותיות? ומאיזה גיל אפשר לתרום דם? והאם כדי? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני משתמשת בגלולות חייב גם להשתמש בקונדום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף. הגעתי הביתה וראיתי שקיבלתי מחזור (פעם ראשונה), החלפתי תחתונית אבל זה לא מספיק סופג ואין לי תחבושות, בינתיים שמתי מלא נייר טואלט. אמא שלי בעבודה ולא זמינה עד עוד שעה, ואני מתפדחת להתקשר לאבא שלי. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "3 שנים שיש לי מחזור, כול פעם אני לא הולכת לבית ספר כשיש לי את זה, אני פשוט לא יכולה לזוז ולא יכולה לעשות כלום, ממש קשה לי וזה נוראי, מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות איזה מוצרים מללין הייתן ממליצות לי לקנות (ריח וניל). ובכללי אם יש מוצרים טובים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Mayush463, על תשובה לשאלה "למה יש למדא ניידת לבנה רגילה ואחת צהובה? מה ההבדל ביניהם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המספר טלפון של אורנ'ג (שירות לקוחות ). יתקשרתי ב* 054 ויש תא קולי אין אפשרות לדבר עם בן אדם.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נערה בת 17 :), על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן מהרגע שעושים את הקורס עזרה ראשונה מקבלים את התעודה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מאכלים מגדילים את הציצי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי I love you too, על תשובה לשאלה "מה זה מנטורים (דה וויס)??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול הייתי אצל חבר לשי, גמרנו 3 פעמים אבל עם בגדים, סתם בלי שום קשר, חזרתי הביתה חלשה ועייפות, אולי כי אני לא יוצאת כל כך מהבית להליכה וזה, והיום הייתי אצל רופא ואמרו לי שחסר לי אולי ברזל זה כבר מגיל קטן שאמרו לי ולא עשיתי אם זה כלום, אבל למה אני חלשה בגלל זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל חמש דקות מישהו שולח לי 'חרמנית? ' בפרטי וזה מגעיל ומעצבן! אני מדווחת אבל זה עדיין מגעיל אותי... מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה צריך לקחת איתך למשרד הפנים בשביל להוציא ת. ז??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סוואג און יו ♥[בליברית], על תשובה לשאלה "עד איזה גיל החזה מפסיק לגדול??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית:), על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לעשות שיהיה לי נמשים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מממאיוש, על תשובה לשאלה "לפני כחודש התחלתי להיות צמחונית. האם אני צריכה לקחת תוספי תזונה מסוימים או לשנות את הרגלי האכילה שלי?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות נעלי עקב בזול??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה עושים בבגרות בשאלונים F ו-G??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, זה אפשרי להוריד 10 קילו עד החופש הגדול? עם כן, אפשר תפריט מדוייק? כולל ספורט כולל הכל! ודרך אגב אני צמחונית ואני שוחה פעמיים בשבוע עם זה עוזר. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי just 4 you, על תשובה לשאלה "מתקשרים אליי הרבה ממספר חסוי ואני אף פעם לא עונה, כי זה מלחיץ אותי כי קרה כמה פעמים שניסו להתחיל איתי ולדעת איפה אני גרה וכאלה, מה לעשות שיפסיקו ויש דרך שאני יכולה לדעת את המספר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני במחזור 6 ימים, היום זה היום השישי, אתמול היה לי קצת והיום לא היה לי בכלל זה אומר שנגמר? תודה רבה לכל העונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין פסיכולוג ופסיכיאטר? ומה תפקידם? תפרטו ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כאבי מחזור אמורים לכאוב נורא? בצורה כזאת שאי אפשר לעשות כלום חוץ מלשכב במיטה? לי זה קורה והמחזור שלי לרוב נמשך יותר משבוע (הדם במשך שבוע, לא הכאבים. הכאבים רק ביומיים שלושה הראשונים).?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 12 - סתם לידע. ותהיתי באיזה גיל אני צריכה ללכת לרופא נשים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום עברנו להוט ואין לי מושג מה מספרי הערוצים אתם יכולים לעזור לי, בבקשה? תודה מראש לכל העונים. ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי משועממת :), על תשובה לשאלה "אם עברתי אתמול טסט, מתי אני מקבלת את הרישיון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אני יכולה לגרום לחזה שלי לגדול? דברו אלי... תודה מראש.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לילילילילילי, על תשובה לשאלה "מתי מתחילה הבגרות בספרות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Proud BELIEBER ♥, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל צריך לעשות צבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני חוששת ששברתי את ביד כי המקום הוא ליד היד עצמה אבל כשאני מכופפת זה. לא מאוד כואב כשאני נוגעת זה כואב רצח גם העצם היתנפחה ל והמקום האדים יש חשש לשבר או סדק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מיתגייסת בתאריך 14/10/2013 אני רוצה לשרת קרוב לבית וכל יום לחזור הביתה עם מי אני צריכה לדבר שידאג לזה? ואיך אני משנה תמצב הרפואי שלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וידידה שלי התווכחנו כמה חורים יש לה היא אומרת 2 ואני אומר 3 כמה באמת יש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה קריית ארבע? - איפה זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני בתולה ואני מכניסה טמפון אז קרום הביתולין נקרע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שכל מי שהשם משפחה שלו הוא "אלפרון" שייך למשפחת הפשע אלפרון (בלי קשר אם הוא פושע בעצמו או לא)? איך זה יצא ככה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בזמן האחרון הרבה פיפי. כל שעה אני צריכה להשתין. למה זה? בת 16 וחצי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בליברית וזה , על תשובה לשאלה "הייוש הסים בפלאפון שלי התקלקל יש לי גלאקסי אס 2.. ואני רוצה לדעת כמה עולה לתקן את הסים.. והאם מתקנים את הסים על המקום.. ואני בחברת סלקום תודה רבה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדי להיות נאמן נוער צריך להיות מעל 500 פרחים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת המון פעמים לשירותים ביום! מה יכולה להיות הבעיה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בתולה ויום אחרי שהיסתיים לי המחזור אוננתי בלי לידחוף אצבעות רק מיששתי ואחר כך ירד לי דם יכול להיות שזה שאריות של המחזור? למרות שהוא היה אדום חזק כמו בהתחלה של המחזור... או שזה יכול להיות שניקרע לי קרום הבתולין? ועם הוא ניקרע מזה אומר שאני לא בתולה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Hustler, על תשובה לשאלה "מה המשכורת של חובשת מרפאה בצה"ל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ינגכחידנכחידנגכחנדחג, על תשובה לשאלה "מורה מחליטה על החיים.- המורה שלי קובעת מי יהיו חברות שלי, מה אני יעשה אחר הצהרים קובעת להורים שלי עונשים לתת לי. ולכל הכיתה היא עושה את זה. לילדה אחת היא אפילו אמרה שלא תטוס לחול והקשיבו לה.. זה בלתי נסבל איך להפסיק את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הודעה שלי, חיוך שלך, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שמתנדב במד"א גם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד כמה ימים או חודשים פסח??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ...I Can Fix That, על תשובה לשאלה "איך תפוח אדמה שובר את היד?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית מואהה, על תשובה לשאלה "לישתות חלב מגדיל את החזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לראות איזה סרטים יש באינטרנט של גלובוס קניון עזריאלי הקולנוע, בבקשה תעזרו לי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי billy talent, על תשובה לשאלה "אני עושה עבודה על יופי וטיפוח ואני צריכה לראיין אנשים, אילו אנשי מקצוע\תלמידים אתם מציעים לי לראיין? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי הפרשות בצבע שקוף-לבן שיוצא מהנרתיק ואני ממש מפחדת! מה זה? (בת 13)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני נגיד נרשמת לרופא דרך קופת חולים זה לוקח כסף??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בשקט בת 17, על תשובה לשאלה "כמעט כל החברות שלי עשו את זה, הם אמרו לי שזה כואב כמו שמכניסים או מוציאים טמפון, זה נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום השלישי של המחזור בדרך כלל יותר חלש מהיום השני??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי edenit5, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה שאפשר לעשות הוראת קבע לקטינים (גיל 16)? כי אני רוצה-לקנות פלאפון באחת החברות ואני לא יודעת אם אפשר. לפני שאני הולכת לבנק אני רוצה לבדוק אם מישהו יודע! תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Red Will, על תשובה לשאלה "נשרטתי בפנים חתך עמוק וירד דם והכול (אל תשאלו איך) ואני, רוצה להסתיר את זה עם מייק-אפ זה יכול לזהם את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת אם אני בהריון?! קיימתי יחסים לא מוגנים ואני מצטערת על זה! וקניתי ערכה לבדיקה אבל רשום שם שאפשר לבדוק רק אחרי 10 ימים! ובנתיים עברו יומיים וחצי ככה ואני ממש מודאגת.. זה היה הפעם הראשונה שלי גם.. בת 18..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קר לי, אני סובל מקור כל הזמן מתחילת החורף. גם שלא קר בבית קר לי. יכול להיות שיש לי לחץ דם נמוך? (16)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה עם קיבלתי מחזור ביום חמישי בבוקר, וביום ראשון בא לי לשים גינס בהיר לא כדאי לי נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוי! גלוריה במחזור ואזל הטמפון, על תשובה לשאלה "אני הולכת לאוניברסיטה להוציא תואר ראשון, באיזה מקצוע לבחור? בת 15?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי זאתי שתתאהב בה D;, על תשובה לשאלה "כול פעם שאני מסיימת לאכול כואבת לי הבטן! מה זה יכול להיות ובמיוחד שאני אוכל ביצים וממש כואבת לי הבטן ואז היא עוברת אחראי איזה שעה חצי שעה מה זה יכול להיות? ואמא שלי מכינה אוכל טרי למשל עכשיו אכלנו מרק שרק עכשיו היא הכינה וכואבת לי הבטן תודה לעוזרים! ♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית17, על תשובה לשאלה "הייתי בצו ראשון ואני לא הספקתי לעשות פסיכוטכני אז אני באה מחר שוב. שלחו לי גם שאני צריכה לבוא לוועדה רפואית באותו יום. מה זה וועדה רפואית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם מותר לקווקזי להיתחתן עם רוסייה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שופיפי בשבילך , על תשובה לשאלה "תגידו אפשר להזמין מביוטיקר דרך האינטרנט דברים? תודה לעוזרים...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי היום כבר מחייכת, גם לזו שבמראה, על תשובה לשאלה "אם ראיתי שלחברה שלי יש שיערות בבית שחי זה אומר שבטוח העא קיבלה כבר מחזור? ואם לא אז מה הסיכוי שהיא קיבלה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי בעייה, אתמול התחיל לי המחזור (לא בפעם הראשונה), וכל חודש לא היו כאבי בטן היום קמתי עם כאבים חזקים לקחתי נורופן ובקושי עזר הבעייה היא שכאבי הבטן חזקים ומחר יש לי טיול שנתי למדבר ולא יהיה שם שירותים לא כלום מה אני יעשה? ומה לעשות בקשר לכאבים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לבדוק טיסות *שכבר נחתו *? אני יודעת את כל הפרטים על הטיסה. בדקתי באתר הזה של הנחיתות בזמן אמת אבל מראים רק כאלה שנחתו לפני 10 ד"ק וכאלה..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Life is a Gamle ;), על תשובה לשאלה "מישהי מישהו אני צריכה עזרה דחופה.. יש לי שאלה, הלכתי לרופא נשים והוא הביאי לי לשתות גלולות בגלל שיש לי בעיה במחזור, עדיין לא התחלתי לשתות.. אבל רציתי לשאול מה יכול לעשות הגלולות? הגלולות עוזרות להגדלת חזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כבר בחילות 5 ימים.. ולפני יומיים הלכתי לרופא הוא אמר שבדרך כלל בכאבי בטן מותר לאכול רק דברים מסויימים לשתות רק מיים ועדיין כואב לי ואין לי חשק לאכול בכלל... וזה קורה כמעט כל יום מה זה יכול להיות? (אני קבלתי וסת) בת 17?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למישהו פה היה פעם וירוס בבטן? עם כן איך זה הרגיש? בחילות וכאלה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "העיפרון שאני שמה כל יום יורד לי ונמרח אחרי חמש דקות, יש עפרון של חברה כלשהי שנשמר ולא יורד לפחות שעתיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הילד ההוא, על תשובה לשאלה "ראיתי באתר של התאוריה שצריך לשלם באשראי או שזה רק להזמין תור? ואם במזומן משלמים שם על המקום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי כתמי עור כאלה בגב ומתחת לחזה, אמא שלי אמרה שלי שהפצעים בגב יעברו כשאגדל והם קיימים כתוצאה מאקנה, יכול להיות שהכתמים מתחת לחזה נוצרים מכך שאני ישנה עם חזייה? ואיך אפשר להוריד את הכתמים האלה? בבקשה תעזרו, אני סובלת מזה כבר שלוש שנים. (בת 13)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה בסדר לשתות שוקו בייתי כמה פעמים ביום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מהו נתרן? ראיתי את זה על תווית מזון..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נוני4, על תשובה לשאלה "אילו סוגים של צנורות יש ברשת כלי הדם!??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי me me big boi, על תשובה לשאלה "מה זה צ`ורוס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי כי הכי סטייל להיות אנונימית !, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות עובדת נמל... מה הדרישות מה צריך ללמוד בשביל זה?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 14, על תשובה לשאלה "חברה שלי קראה לי זונה שרמוטה ועוד קללות... בגלל שהיא התעצבנה על חבר שלי. אני יודעת שאני צריכה להתעלם אבל אני לוקחת את הקללות האלה ברצינות. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתושש, על תשובה לשאלה "מזה אומר כשכתוב לי במסך של בפלאפון שכרטיס SIM נכשל או אינו זמין או, אינו פעיל? ומה אני יכולה לעשות כדי שזה יפסיק ואני יוכל להתקשר לאנשים? תודה לעונים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לדעת מה תאריך הגיוס שלי אם נולדתי בתאריך כו באלול? אם זה עוזר קיבלתי את הצו הראשון באפריל?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הסים והחבילה שלי מהוט מוביל, המכשיר פלאפון עצמו מחנות פלאפונים, והמספר שלי מתחיל בקידומת של אורנג'. אם יש לי בעיה שאני רוצה לשאול או לפרמט או תיקונים או משהו. לאן אני פונה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך יודעים שיש שבר ביד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שנה כבר שהמחזור שלי סדיר והוא היה בא ב27 לחודש, לפני חודשיים הוא הקדים ובא ב22 והחודש הזה הוא בא ב20 (היום) זאת אומרת אחרי שנה של סדירות, איך התאריך השתנה? ולמה זה קורה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי pink*ninja, על תשובה לשאלה "אני ילדה בת 13 וקיבלתי מחזור בפעם הראשונה לפני חודשיים בערך.. אתמול קיבלתי שוב והפעם זה היה אדום (פעם קודמת זה היה חום) והפעם זה ממש אדום ואז זה השתנה לחום ושוב פעם לאדום האם זה נורמלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, החודש התחלתי לקחת גלולות למניעת הריון פעם ראשונה והיום הפסקתי לקטע הזה של ה 7 ימים הפסקה.. והמחזור שלי עדיין לא בא.. מתי הוא אמור להופיע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר לעבוד בעזרה ראשונה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ... , על תשובה לשאלה "אם אני לוקחת את הצבע של WOW - professional hair color בשפורשפרת כזאת שבאה ביחד עם מיי חמצן, יש סיכוי שאשתמש רק בצבע ולא אוסיף את המיי חמצן? זה היכול להזיק? מי כבר ניסתה? תודה לעוזרים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ^_^Mr.Cupcake^_^, על תשובה לשאלה "זה טוב לאכול שוקולד או תפוצ׳יפס שמשלשלים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך פותחים לבת את בחזיה בזמן חיבוק עם יש לה חולצה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך פותחים חזי עם פתיח מקדימה לבנות? מושים צד כלפי מעלה והשני כלפי מעטה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להיות גבוהה? בת 15 וחצי 155 ס"מ. שמעתי שלאכול עוף זה עוזר בגלל כל ההורמונים שמזריקים להם אבל אני לא אוהבת עוף הוא רוצה להראות מבוגרת כמו שאר השכבה שלי.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי הבוקר בדיקת דם כדי לבדוק עם אני בהריון, עכשיו השאלה שלי היא מה עוד אני יכולה לגלות באמצאות הבדיקה? דברים כמו איידס ומחלות אחרות..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה פסיכולוג, כמה כסף משלם להם לשעה? (ואיפה אני יכולה למצוא פסיכולג טוב? )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהי שיכולה לעזור לי דחוף לפרטי ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים זה ממש מפריעה לכם קצת שומן? גם אם יפה ושיער ארוך וחזה גדול (C85) ואישיות טובה מה נערה שמנמונת זה לא טוב? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה כרטיס כניסה לסופרלנד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצו ראשון או בצו בכללי עוברים בדיקות? אם כן איזה?..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי היום מורה פרטית וההורים שלי גרושים אבא שלי בצפון בגלל, משהו בעבודה ולאמא שלי אין רשיון נהיגה ואין עליה כסף ולא נעים לי, לבקש מהמורה שתיקח אותי כי היא כבר לקחה אותי הרבה פעמים ואם אני, יבטל היא תכעס עלי וכל השבוע שלי עמוס! מה עושים?:/?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ❤Cute, על תשובה לשאלה "כמה צריכה אישה לשקול בצבא כדי לקבל פרופיל גבוה? 1.58 זה הגובה אם זה משנה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מיי לייף איז פאק!, על תשובה לשאלה "איך הופכים להיות עונה בכיר או עונה מומחה משהו כזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שקפה עוצר את הגדילה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה " (בנות) תגידו, כשמישהי במחזור, אז שהדם יוצא מהגוף.. זה מרזה? כי בכל זאת יוצא דם מהגוף. שאלה מוזרה, אבל זה סתם מעניין אותי.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית(:, על תשובה לשאלה "מה זה טחב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 12 קיבלתי מחזור... תמיד אבל איפה שיש מחזור אני שמה לב שאני מתחילה לגרד שם, חשבתי שאני צריכה להיתקלח לא עבר וזה מגרד. מה זה יכול להיות? לא בזמן המחזור זה מגרד... תודה לעונות או לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בבית ספר, ויש לי לשירותים בדחיפות אבל אני נגעלת ואני אתאפק, עצות לא לחשוב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי livewhileweareyoung, על תשובה לשאלה "מדוע אסור להשאיר אנשים במכונית שכל חלונותיה סגורים ביום שמש? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה ברונזר? למה צריך אותו? מה הוא עושה ואיך משתמשים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן נמשך דימום של מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם יש אתר ללמידת וטרינריה? שמשלמים ואז עושים מבחנים כאלו או משהו..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי GA, על תשובה לשאלה "האם הקליטה בגולן טלקום נחשבת לטובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Life is a Gamle ;), על תשובה לשאלה "כמה זמו טיסה מישראל ללונדון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 15, וקיבלתי מחזור בגיל 13 בפעם הראשונה, וכל פעם זה חזר אחרי 28-35 ימים שזה סבבה, והפעם פעם ראשונה שעבר חודש ועשרה ימים ועוד לא קיבלתי, ויש לי תזונה טובה, ולא עשיתי שטויות, אבל אני מרגישה לפעמיים בימים האחרונים שכואב לי הבטן וזה.. זה בסדר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהו מתעלף ממחסור בדם ובוא הולך למיון, מה עושים לו שם? עירוי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזאת שאלה מגעילה אבל אני חייבת תשובה עליה, יש לי הפרשות שקופות והרבה, אני מתקלחת אבל זה עדיין לא נפסק, מה אני עושה? כי זה ממש מגעיל אותי ואני לא מרגישה נעים בתחתונים...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי חוזרים לבית ספר, באיזה יום? תודה ושבת שלום.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עםאני מכניסה אצבע בזמן האוננות כרום הבתולין יכול להקרע? אך אפשר לדעת עם הוא נקרע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מנסה להכין קצפת.. בדקתי באינטרנט וראיתי שצריך רק שמנת מתוקה וסוכר אז שמתי בקערה חצי שמנת מתוקה (להקצפה) ובערך 3 כפות סוכר וזה נוזלי.. מה אני עושה כדי שזה יהיה סוג של מוצק (כמו שקצפת אמורה להיות)? ואין לי עוד שמנת מתוקה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עזרה..., על תשובה לשאלה "יכול להיגרם זיהום אם אני שוכחת להחליף פד מאתמול בבוקר? (בסוף של המחזור..)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דימום חזק וכאבים חזקים בזמן המחזור. איך להקל על הדימום ועל הכאבים החזקים בבטן התחתונה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי shlomi:*, על תשובה לשאלה "עשיתי חבילה של talk go של פלאפון שיחות הודעות וגלישה בנפח של ג׳יגה אחד.. אם אני גולש הרבה באינטרנט יעני בפייס, וואטספ סטיפס וזה.. זה יבזבז לי תג׳יגה וזה יכול להיגמר לי ולהתנתק לי האינטרנט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחרי שראיתי מה הפרופיל (במילים), איפה אני רואה לאיזה תפקידים אני יכולה להיבחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ℳה Kורה™☮ ↻, על תשובה לשאלה "מה לעשות אם חברה שלי נכנסה להריון? בן 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כאב ראש ואין כדור בבית.. מה עושים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בולימית ואין לי ויטמינים וברזל וסידן. כשאני רואה בשר אני מתחילה לבכות, מגיל קטן רצתי להקיא כשראיתי אוכל, והדבר היחידי שאני אוכלת זה אורז פסטה או מרק צח, ואמא שלי לא אכפת לה והיא לא מסכימה לי לקחת כדורים, איך אפשר לקחת בלי ידיעתה? תעזרו לי אני חייבת ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ובגיל 15 בערך ילדתי את הבת שלי.. אחרי שהחבר שלי ואני שכבנו הוא ניבהל אחרי חודשיים וברח לי... ועכשיו הוא חזר והוא רוצה להיות בחיים של רועי (הבת שלי), אני רוצה שיהיה לה אבא אבל לא הוא! בבקשה.. מה לעשות? פשוט לתת לו לחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לתחנת רכבת בעזריאלי? תל אביב ההגנה? תל אביב השלום? או משהו אחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נתנאל זה אח :-[, על תשובה לשאלה "מישהו מאזור חיפה והקריות יודע איפה זה הצירי? ומה עושים שם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הילה Hila, על תשובה לשאלה "אני רוצה אחרי צבא לעבוד בבנק... משהו רציני כמו מנהלת בנק וזה... מה אני צריכה לעשות בשביל זה... כאילו שמעתי בגרות מלאאה ואיזה תואר שקשור לזה.. איזה תואר אני צריכה ואיזה עוד דברים אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אסור לישון עם חזיה?! זה בכלל לא נכון בלי!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש דרכים להגדלת חזה בלי ניתוח אני מידה C75 ואני כיתה ז וזה ממש ממש מבאס אותי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אשלי ביבר, על תשובה לשאלה "מישהי יכולה להסביר לי מזה הקופסא הזאת של גלוסיבוקס? כיאילו מתי מקבלים אתזה, כמה זה עולה, איך מצטרפים והכל, כל הפרטים, תודה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי moria_s, על תשובה לשאלה "אני בקורס 60 של מד"א ויש מלא חומר לזכור למבחנים! והשיטת לימוד שלי לא כולכך טובה כנראה, כי אני נכשלת בכול המבחנים שעשו עד עכשיו. ומחר יש מבחן גדול ואני ממש לא רוצה לא רוצה להיכשל למישהו יש דרכים טובות להיתכונן למבחנים ולזכור הרבה חומר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאחר לי המחזור כבר ביום יומים וזה מחזור סדיר אצלי כל הזמן, ושישי ושבת אני והחבר שכבנו עם קונדום והוא גמר בחוץ מה אני עושה?!?!??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גרין דיי , על תשובה לשאלה "השבוע אני אהיה בקריון, יש שם חנות שאני אוכל לקנות בה אלבום של גרין דיי? תודה:3 כאילו שירים...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במכללה אפשר להתקבל עם 3 יחידות בגרות באנגלית ובמתמטיקה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי כאב ראש כאב ראש כאב ראש.. (-;, על תשובה לשאלה "לא מזמן עברנו ל-HOT בטלווזיה, לחצתי בטעות על איזה כפתור ואז המסך נהיה כחול, יש לכם מושג על איזה כפתור לוחצים בשלט כדי שזה יחזור לקדמותו? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שבשביל לטפח את עור הפנים צריך לנקות פעם בשבוע את הפנים עם אלכוהול רפואי. זה נכון? זה לא יזיק לי לפנים? מדובר באלכוהול שמחטאים איתו גם עגילים, נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית419, על תשובה לשאלה "היום זה ערב חג??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי just 4 you, על תשובה לשאלה "אם אני חופפת בשמפו לשיער צבוע אבל יש לי שיער לא צבוע, ואני חופפת איתו תמיד זה יזיק לי לשיער? ואל תשאלו למה אני חופפת בשמפו לשיער צבוע, וגם מה ההבדל בין שמפו לשיער צבוע ולשיער רגיל? כיאלו מה יש שם שאין שם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יורידו לי פרופיל בצו ראשון על משקפיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות, זה מסוכן לאונן שאת במחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לאונן במחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר להכין לביבות ולטגן עם קצת שמן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ממש הרסתי לעצמי את הגבות ואני מנסה לצבוע וזה לא נראה טבעי בכלל. ויש לי המון חיסורים בבית ספר!! בבקשה אנשים תעזרו לי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הקניונים והחנויות פתוחות היום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי וווואלה אחיייי בדוק אחי ., על תשובה לשאלה "אם אני יקח כדור אקמול ואז אחרי שעה אני ישתה אלכוהול בערך 3-4 כוסות פינלנדיה עם XL, הכדור ישפיע עלי? או שיהיו תופעות לוואי?.. מה יקרה בעצם..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשאני שמה מסקרה שחורה זה גורם לי לנשירת ריסים ואני ממש רוצה לשים. הם יגדלו ויארכו בחזרה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מילקה..♥, על תשובה לשאלה "יש ביוטיקר בכפר סבא? חח ^_^?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה בדרך כלל פודרה עולה? (בערך!) חח ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל הזמן חברים שלי שרים לי את השיר גינגים מסריחים בגשם וזה, קצת מעליב. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי יהודייה ואבא שלי נוצרי, הם לא התחתנו בישראל, אלא במקום כזה שבו כמה זוגות מתחתנים. מה אני, יהודייה או נוצריה? אמא שלי אומרת שלפי האמא אבל קראתי פה שביהדות זה לפי האבא. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חלי, על תשובה לשאלה "מה קורה עם בולעים לק לציפורניים? גם יבש וגם רטוב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המאפיות יהיו פתוחות היום במוצאי שבת בשביל סופגניות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, לא מזמן שאלתי אם שמעון פרס היה נשוי ורשמו לי שהוא לא היה נשוי ובדקתי יותר טוב באינטרנט והוא כן היה נשוי לסוניה פרס. אז רציתי לבקש משהו אם אתם לא בטוחים תרשמו שאתם לא בטוחים אני יעריך את זה מאוד... אבל לא להגיד סתם, אתם חושבים שאני צודקת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חייב עזרה דחופה מכולם תשלחו לי אם את מוכנים לעזור (אני נותן פרח).?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 11 ולפניי יומים היו לי הפרשות לבנות ופתאום הם הפכו לצהוב, למה זה ככה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשמור על בושם כדי שלא ישבר במזזודה בטיסה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר המלצה על שמפו שמעניק ריח טוב לשיער להרבה זמן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה מאכלים מגבירים התפתחות? האם גוזייה מפריעה להתפתחות? (אחותי לחוצה מזה מוות )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יכולה להשתמש במי גוף בתוך הישבן להסרת ריח? זה עוזר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי DemiLOVEato, על תשובה לשאלה "אני די נמוכה, איזה מאכלים אפשר לאכול כדי לגבוה? תודה לעוזרים.. <3?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי בנות נכנסות להריון? לפני מחזור או אחרי מחזור? מתי זה הביוץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לא באמת משנה .., על תשובה לשאלה "חשוב חשוב חשוב! מישהו יודע אם יש היום במוצאי שבת אוטובוסים?! כי אני רוצה ללכת לחברה ואבא שלי עובד בערב ואם לא יהיו אוטובוסים אז לא יהיה לי איך לחזור!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היומולדת שלי השנה יוצאת ביום של ערב יום הזיכרון, זתומרת שבבוקר וחצי מהצהריים אין כלום ורק בערב נכנס יום הזיכרון, אז אם אני יסתובב עם בלונים בבוקר כשעוד לא נכנס יום הזיכרון זה יהיה בסדר נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות עץ אשוח בצפון.??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גברתפלפלת^^, על תשובה לשאלה "איזה סוג מייקאפ וקונסילר הכי טוב לנערות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית גאה, על תשובה לשאלה "כשתורמים שיער לחולי סרטן יש אורך מסויים שצריך לגזור? אם כן מהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביום שני הזה יש אוטובוסים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מילקה..♥, על תשובה לשאלה "אם סיימתי לבשל ב-1 והארוחת ערב בערך ב-7 אז זה בסדר לא להכניס את האוכל למקרר? כאילו זה לא יתקלקל? או שעדיף להכניס למקרר..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שאלה טובה, על תשובה לשאלה "מתי מדליקים את הנר הראשון של חנוכה? היום או מחר? ובאיזה שעה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לייקי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים?75נ בחזיה זה גדול או קטן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי ממוצע בבגרות-86 ואני 5 יחידות אנגלית אז מוסיפים על זה בונוס? ואם כן אז כמה יהיה הממוצע הסופי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לאחותי סינוסיטיס.. זה מסוכן ומדבק? מזה בכלל סינוסיטיס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אין לי חשבון בנק ולחבר שלי יש, ואני רוצה שאמא שלי תשלח כסף לחשבון שלו כי אנחנו רחוקים ואין לנו כסף, איך עושים את זה (ממש תפרטו ובבקשה ברור כי אין לי ואני לא ממש מבינה איך עושים את זה) ובאיזה שעות אפשר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה חברה יותר טובה? הוט מובייל או גולן טלקום? ואצל מי הקליטה יותר טובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת!!!!, על תשובה לשאלה "יש לי כמו שקיות שחורות כאלה מתחת לעיניים ושמתי מייק אפ, וזה לא עזר עדיין רואים אותם, במה אפשר להשתמש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי הקלות והן יכנסו לתוקף רק בקיץ ככה שבבגרויות של החורף אני לא יכולה להשתמש בהקלות שלי, מכיוון שהגשתי אותן מאוחר ויש לי הקלות באנגלית שזה הקראת שאלון, התעלמות משגיאות כתיב, ומילונית ויש לי השנה שאלונים A,B כדאי לי לגשת בלי ההקלות או לחכות לקיץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נסיך רוצח, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה חשובה ודחופה, אם אני הולך היום לוועדה להורדת פרופיל רפואי ל-64 זה יכול לפגוע לי בעתיד, או אם אני ירצה להיות בתפקיד מסויים ולא יתנו לי בגלל הפרופיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 19 אני וחבר שלי שוכבים כבר כמה שנים ושכבנו הרבה הרבה פעמים בלי קונדום, אני לא רוצה להיכנס בינתיים להריון אבל זה מוזר לישעד עכשיו לא נכנסתי להריון כי תאכלס אני חושבת אולי יש לי בעיה, מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי The Love Girl, על תשובה לשאלה "תינוקות אוכלות מטרנה עם הפירות כמו: מטרנה מחית אפרסק וכו'' אנחנו הכנו כזה לאחותי (קנינו פירות ושמנו את זה בקוצץ ירקות) אחותי אכלה ממש קצת מזה זה בסדר אם נשים את זה במקרר ומחר היא תואכל את זה?? תוודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה עושה אדם שאין לו כרטיס אשראי והוא בבנק הדואר איך הוא מתחבר להוט או יס או לחברות פאלפון? הרי הם משתמשים ומחייבים רק דרך כרטיס אשראי..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, תגידו זה אפשרי שאני חצי מוסלמיה 25 אחוז יהודיה ועוד 25 אחוז נוצריה? אמא שלי אמרה שזה אפשרי... ובבקשה לא ליהיות גיזענים אני לא ערבייה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוהבתלעזור:) , על תשובה לשאלה "איך הופכים לעונה בכיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי חיסון טטנוס לפני כמה שעות וממש ממש כואב לי.. אני לא יכולה להזיז את היד.. אני מתה פה.. מה לעשות בשביל להעביר את זה? אני מרגישה נוראא... תעזרו בבקשה ♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכול להשיג קונדומים? אני מתביש לבוא ולבקש (אולי מישהו מקום שהוא ריק יותר וצריך להראות איזה שהיא תעודת זהות או משהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה יום היום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סודית!! ;), על תשובה לשאלה "אני בת 10 מתי יהיה לי מחזור? באיזה גיל? זה כואב זה עושה מחלה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אביב החתיך, על תשובה לשאלה "למה אסור לעשות סקס כש לבת יש מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית במחזור, על תשובה לשאלה "תוך כמה זמן מחליפים תחבושת במחזור? האם מחזור יכול להמשך שבוע? האם אפשר לקיים מערכת יחסים במחזור? האם אפשר לאונן בזמן מחזור? מה קורה להתנהגות שלי בזמן מחזור? האם מגן תחתון יכול לעזור לי בזמן מחזור? יש הפרשות גם בזמן מחזור? מזל טוב לי קיבלתי מחזור ~?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שסבלה 5 ימים כאבי בטן, על תשובה לשאלה "היום זה היום החמישי של המחזור הראשון שלי והיום יצאה לי כמו מאוד קטנה של דם והחלפתי פד פעם אחת רק הפד הראשון היה מלא בדם אבל הפד השני היה ריק ממש ריק.. מחר זה היום השישי.. מה אתם אומרים לשים מחר פד או תחתונית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כבר לא קיבלתי מחזור 4 חודשים אני אמורה לדאוג מי זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לדעת עם השיער שרוף? איך לדעת עם הקצוות שרופים? חוץ מהצבע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כשאני מגיעה לשעתיים בשיחת פלאפון השיחה מתנתקת.. זה באייפון ואני בחברת הוט מובייל, תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שושה(:, על תשובה לשאלה "היי, חברה שלי סיפרה לי שהיא סוג של מאוננת כל יום קצת והיא הייתה צריכה לקבל מחזור לפני כשבוע האם זה מושפע בגלל? או שזה דברים לא קשורים בכלל? בבקשה בבקשה תענו תודה מראש! (בת 14)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אמרו לי שקרם גוף מסרטן. זה נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עיניים גדולות, איזה איפור יחמיא להן? 1. איילנר מסקרה. 2. עיפרון שחור ומסקה או גם איילנר גם מסקה ועיפרון מה יהיה יותר יפה? /:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "לפני יומיים התכוננתי על הריקוד של שיעור מחול, ואז חטפתי מכה חזקה מהשידה בטעות (כשהנפתי את היד כמו בריקוד) ובאותו רגע זה התנפח ונהיה אדום, וכאב... עכשיו עדיין כואב לי מאוד באצבע והופיע פס קטן וצר סגול שמעולם לא היה לי. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי המוזרה, על תשובה לשאלה "אין לי פה מחשבון, כמה זה 72:3 בבקשה תענו מהר!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשביל ללמוד משפטים צריך 5 או 4 יחידות במתמטיקה או מספיק 3??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "לעזריאלי הולכים ברכבת לת"א השלום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היה לי חבר עשינו סקס הוא דחף לי מאחורה גמר פעם אחת בחוץ פעם אחת בפה. מצצתי לו ודיי נהנתי. אני בת 15 ואני מפחדת להיות בהריון. הוא אמר שהוא דחף לי מקדימה ואולי שחכתי. אני מפחדת. גם המחזור שלי מאחר מה לעשות. בבדיקת דם אפשר לדעת עם מישהי בהריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה דברים אני יכולה לטגן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני וההורים שלי משלשלים כבר כמה ימים. אני משלשלת מים וקצף זה ממש שורף ממה זה נובע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נעקצתי מיתוש עכשיו ומגרד לי בטירווף ואין לי פנסטיל או אלוורה וכאלה.. ואני לא יכולה לרדת לקנות... יש משהו טבעי או משהו מהיר שיכול להרגיע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי קטנצ׳יק(פרשתי), על תשובה לשאלה "שורף לי בגרון ולא יכול להיות לי דלקת כי אין לי שקדים מהזה. יכול להיות ומלעשות?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאמושלי, על תשובה לשאלה "שמעתי מחברה על סוג של סבון מיוחד או קרם שנקרא veet (וויט) שמוריד שערות בלי שום כאב, אמא שלי אמרה שכול הקרמים האלה לא בריאותיים ושהם לא מורידים את השערה עד הסוף כמו בשעווה, זה נכון? ועוד משהו: מישהו יודע אם ב-veet קונים חבילה לכול אזור או שהכל אותו דבר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי sunrise, על תשובה לשאלה "יש אפשרות שאני יקבל פטור מבגרות בתנ"ך אם אני דאיסטית? אני לא מצליחה להתרכז בשיעור כי אני לא מאמינה במה שאני לומדת וזה נראה לי בזבוז של זמן! (אל תתחילו לשפוט אותי פשוט תענו)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה מביכה.. אני חולה ואתמול בערב שיצאתי מהמקלחת שכחתי לשים תחתונית, ועכשיו כל התחתון שלי בהפרשות שקופות. איך לנקות אתזה מהר? אני לא רוצה שאמא שלי תראה אתזה.. סליחה אם הגעלתי אותכם?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מחר השמש שוב תזרח, על תשובה לשאלה "תעודת בגרות של 21 יחידות, זה באמת קשה? אפשר גם טיפים לרצות ללמוד? וגם איך לעבור את זה בקלות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללמוד ספרדית מהר, ככה תוך חודשיים כבר לדבר שוטף, איך אני יכולה ללמוד מהר בלי לקחת מורה פרטי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שצריכה עזרה.., על תשובה לשאלה "איך יודעים שצריך להוציא את השקדים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לבוא לפרטי? אני ממש מפחדת. אני מרגישה כאילו אני הולכת למות.. אני כבר יותר משבוע בבית עם חום. אבל זה לא כמו פעמים אחרות שהייתי חולה, אני מרגישה ממש רע. אני ממש עייפה ולא מצליחה להירדם, אני רואה כל מיני דברים בחדר. אני ממש מפחדת..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לשאול אם נגיד חברת פלפון יכולה לבדוק באיזה אתרים גלשתיי אם גלשתי ב WI FI??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עכשיו שמתי בטוסטר משהו והיה קצר פעם ראשונה ויש הפסקת חשמל. זה לא קשור לאוכל נכון? אני יכולה לאכול אוצו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני כנראה עושה היום צילום במכבי בזרת.. זה יעלה לי כסף מזומן? או שאני נותת להם תכרטיס מגנטי והם לוקחים ת׳כסף משם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום בבית ספר לפני חצי שעה ככה נפלתי מהשולחן לרצפה על הגב ונהיה לי טיפה אדום (לא איפה שעמוד השדרה).. ודיי כואב לי מה אני עושה? ואורטופד גם מומחה לזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אאא עוזרת תמיד (:, על תשובה לשאלה "נתקעתי בתשחץ. ידית הרובה - 2 אותיות. מישהו יודע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי 2 איילינר עם מכחול, אחד עמיד ואחד לא. ואני מסתדרת יותר עם המברשת של הלא עמיד. זה בסדר אם אני יחליף בין המכחולים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה חלבון ומזה חלמון של הביצה? זה ממש דחוף תודה רבה לעוזרים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מיקרו סים לפרי סים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתגייס בצהל לתפקיד חוקרת פלילית, ואני רוצה שזה יהיה תפקיד טוב עם כסף אבל אני לא רוצה להיות קצינה בגלל שאני רוצה לעזוב את הארץ אחרי הצבא. כמה כסף מקבלים לתפקיד חוקרת פלילית וכמה זמן אני צריכה לשרת בשביל תפקיד זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ALEX:), על תשובה לשאלה "רשימת דברים שחיילות מקבלות בגיוס - רק מי שהתגייס, באיזה אתר יש את כול הרשימה הנכונה של הדברים שצה"ל (!) מביא ביום הגיוס לחיילות והאם יש תוספת? דבר שני, אני יודעת שמקבלים תיק רחצה, האם יש בתוכו משהו או שהוא ריק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה בסדר לגילי שאני יורדת במשקל ולא עולה זה רק מה שאני אוכלת: שניצל, אורז עם עוף, צ'יפס, פופקורן, פיצה, המבוגר, מלפפון, עגבניה, קורנפלקס, מים 2-3, קולה 2-3 כוסות ביום, מיצים 2-3, חטיפים זה בסדר? זה רק מה שאני אוכלת שום מאכלים אחרים (אני רזה )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חובשתת קרבית יכולה להיות איפה שכל אישה יכולה להיות בקרבי? שזה אומר אב"כ תותחנים עוקץ קרקל... או שחובשת קרבית יכולה להיות גם במקומות אחרים? ויש חובשים קרביים בעוקץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי weltmeister, על תשובה לשאלה "צריך עזרה בפרטי מי יכולה לעזור לי? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עיפרון של עיניים שצריך לחדד מחדדים במחדד רגיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה שמטרידה אותי הרבה זמן ואף אחד לא יודע.. אולי אתם תדעו: כששולחים sms זה פשוט עולה בערך חצי שקל או זה עולה לפי מספר המילים/אותיות שאתה שולח??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה פוסטינור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי daniel 18, על תשובה לשאלה "שבוע הבא יש לי בדיקת דם. התחלתי לעשן משהו כמו 2 סיגריות לשבוע לפני חודש, השבוע עישנתי רק אתמול שאכטה אחת, מה הסיכוי שיעלו על זה שאני הייתי מעשן בבדיקה? וגם, יש לי תור לצרופא ריאות, מה הסיכוי שהוא יעלה על זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כבר כמעט נגמר לי המחזור ואני מאוד רותה לאמבטיה.. אני יכולה להיכנס לאמבטיה של מים חמימים לחצי שעה אם יש לי עדיין קצת מחזור..? ועד כמה שה מוזר כשעשיתי אצזה בפעמים הקודמות באמבטיה אף פעם לא היה לי דם.. מה יכול לקרות אם אני אכנס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי משועממת :), על תשובה לשאלה "איך מגדילים את העין באיפור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך עוצרים דימום ביד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני גרה בבנין נפלה לי בטעות צלחת זכוכית מהחלון ואישה צרחה "מי זה זרקה צלחת? אני יזמין לך משטרה טיפשה!" אני מתה מפחד מה לעשות? ואיך היא יודעת שאני בת אמאא?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חחיים , על תשובה לשאלה "כמה זמן זה טירונות לבנים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי פני מאוד חלקות הבעיה שיש לי מלא שחורים בפנים.. ואני לא מצליחה להוריד לבד.. ללכת לקוסמטיקאית? היא לא תהרוס לי את הפנים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אממ יש כאן ילדה שמבינה בטיפוח ויופי וביטחון עצמי שיכולה לעזור לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בר אוסקר, על תשובה לשאלה "איפה זה נצרת עלית? ומי גר שם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סיווני., על תשובה לשאלה "קניתי קונסילר, כשאני שמה את הקונסילר מסביב לעין, אפשר על זה לשים את המיק אפ? או ששמים קודם מיק אפ על כל הפנים ואז את הקונסילר מסביב לעין, איך לעשות בדרך הכי נכונה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מייייוחדת שליייייי, על תשובה לשאלה "תנו לי שתי מדינות שאין להם גישה לים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי שצריך להרכיב משקפיים ובכל זאת שם עדשות, כדאי לי? איך היה המעבר? זה כואב? רואים טוב? זה נופל? אני כבר בת 15 בכיתה ט' ואני מרגישה שכבר גדלתי וכדאי לי לעבור לעדשות... תודה לעוזרים <3?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אפרתוש ;), על תשובה לשאלה "איפה זה מערת הנטיפים? מה יש שם? ואולי אתם יודעים איזה מזג אוויר יהיה שם מחר? תענוו זה חשוב!- תודה מראש לעונים... ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התחלתי לקבל לפני שנתיים כמעט והיה לי סדיר. חוץ מפעמיים שהשתנה לי התאריך, הייתי מקבלת כל חודש באותו תאריך בערך. בזמן האחרון, כבר שלושה חודשים שלא קיבלתי... אני קצת דואגת. יש לי סיבה לדאוג??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הציון הכי גבוה בפסיכומטרי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את ההורים שלי לתת לי להיות טבעוני? אני פשוט לא יכל לאכול בשר... והם לא נותנים לי... ניסיתי כבר פשוט לא לאכול, אבל הם לא מסכימים לקנות לי אוכל מתאים... (ואין שום בעיה של כסף)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה יחידות קרביות אפשר להיות חובשת קרבית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי קורל, על תשובה לשאלה "יש לי חזייה לבנה שהשחירה לי ברמות מטורפות- אני חושבת שמזיעה ודברים כאלה... וגם כשאני מכבסת אותה בצורה הרגילה, השחור שנהיה עליה פשוט לא יורד! מישהי יודעת איך מסירים את זה מהחזייה? זו חזייה ממש טובה וגם יקרה ואני לא רוצה לזרוק אותה בגלל זה.. תודה מראש ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נושי1234, על תשובה לשאלה "הרגע מישהו התקשר אליי ואחרי ה-050 היה 793 ואני כולי בלחץ כי חיפשתי באינטרנט והמספר הזה הופיע באתרים בערבית ואני ממש לחוצה! אז זה ממש דחוף. בבקשה תעזרו לי... אני כולי בלחץ..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, מישהו פה בקשה יכול לעזור לי באיזה בעיה בפרטי? תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מחשבון מחזור באייפון.. והוא הראה לי שהייתי אמורה לקבל אתמול ולא קבלתי והמחזור שלי מגיע כל חודש.. וספרתי והוא ספר רק 26 ימים מתוך חודש שהיה אמור לספור ועוד 4 ימים אני כנראה אמורה לקבל.. ואני מפחדת שלא.. ולא קיימתי יחסי מין בת 17 מה עושים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התרחיץ פנים של Dove טוב? כדי לי להשתמש בו? במה הוא עוזר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי כאבי בטן חזקים ממחזור ויש לי ממש מחזור קשה מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מכינים את השוקולד של של גלידת סאנדיי כמו במקדונלס ( לא שוקולד עם שמנת כי זה לא השוקולד של הגלידות סאנדיי )??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חיים שלי אני ורק אני, על תשובה לשאלה "כתם דם יורד מהמכנס? אם כן אז בבקשה תתנו לי אפשרויות איך להוריד זה דחוף התלכלכו לי כבר שתי מכנסיים אתמול!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חמצון השיער בבטן מאריך את השיער עוד יותר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד כמה ניתן לסמוך על תוצאה של בדיקת הריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סיווני., על תשובה לשאלה "התקשר אלי מספר מוזר עכשיו לבית 0000120 מה זה יכול להיות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני יודעת שמומלץ לעשות בדיקת הריון ביתית על השתן הראשון של הבוקר. האם זה אפשרי לעשות את הבדיקה שעה אחריי אבל לא לאכול ולשתות רק מים עד אז??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מיתוש , על תשובה לשאלה "היי, יש לחברה הכי טובה שלי יום הולדת בקרוב, ואני רוצה להכין לה משהו וגם לקנות לה משהו ושיהיה הכי מקורי ויפה שיש! התקציב הוא עד 100 ש''ח, תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמא שלי ראתה קונסילר ב"wow" עכשיו הוא נראה בסדר והכל אבל הוא עלה 8 שקל.. זה אומר שהוא לא איכותי? כי ניסיתי והוא בסדר גמור?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היו בכפר סבא אזעקות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי באה לעזרה, על תשובה לשאלה "במחזור הבטן מתנפחת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש סטודנט אחד שרוצה ללמד אותי מתמטיקה,60 ש"ח לשעה והוא אמר שככה זה מחיר סטודנט, הוא משקר עלי או שבאמת זה ככה מחיר סטודנט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש איזו דרך שהשיער יצמח מהר? (לא תוספות, קרמים או משהו..)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גלי, על תשובה לשאלה "אחרי הבית ספר ראיתי שיחה שלא נענתה. המספר הוא איזה 6 ספרות (הוא לא מספר בית\פלא) והוא מתחיל ב-392 ונגמר ב-99... שמעתי שהחמאס מתקשרים ואני ממש פוחדת זה לא המספר נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אהבה ממבט ראשון... זה בולשיט-! , על תשובה לשאלה "יש מייקאפ שלא יורד במים לעור בהיר? אבל לא יורד גם כשנכנסים לבריכה... תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה רשום פגיעה ישירה באופקים מישהו יודע איפה? סבא שלי שם ואני דואגת!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי במבה;), על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אני בת 16 וחצי לפני חודשיים הצרתי לרבנות (לדעתי זה טעות גדולה שהלכתי להצהיר ואניי כן דתייה פשוט רציתי נורא להתגייס) ועוד מעט בחודש הבא יש לי פגישה לו ראשון לאן שולחים את ההצרה? לאיזה כתובת? אשמח לעזרה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה בקרית גת אפשר להוציא טופס ירוק? ואחרי שהוצאתי מה עושים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ~~~, על תשובה לשאלה "אם אני מטעין גלקסי 2 זה עושה קרינה?! כי אחותי כל הזמן מתלוננת שזה עושה לה כאבי ראש ואף אחד חוץ ממנה לא מרגיש כלום?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לשים לימון על הפנים זה טוב להעלמת חצ'קונים? אם לא מה זה עושה? אם כן לכמה זמן לשים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 16, על תשובה לשאלה "אני מתכוונת לא ללכת יותר לבצפר, רציתי לדעת בכדי שיהיה לי עסק עצמאי אני חייבת בגרות בשביל זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני שואלת כי כל אחד אומר לי משהו אחר...: מגייסים בנות לקרבי? ( אמרו לי שבנים שרוצים הולכים לראיון בצו ראשון.. אבל מה עם הבנות? ) תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מישהיD:, על תשובה לשאלה "איך מטפלים באנמיה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית-14 , על תשובה לשאלה "זה הגיוני שיש לי חזה קטן ולאמא שלי ולשתי האחיות שלי יש גדול? (C85 וכאלה, לי יש A75) וקיבלתי מחזור לא מזמן הוא יגדל לי? אם זה קשור אני רוקדת 4 פעמים בשבוע ושמעתי שזה מאחר את הגדילה של הגוף זה נכון? מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קניתי תרחיץ פנים לעור רגיל של Dove כמה פעמים בשבוע מותר להשתמש בזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה בסדר לשים קרם רגליים על הידיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיערות בבטן ואני שונאת את זה! יש דרך להוריד אותן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה זה מצפה רמון? (דרום או צפון)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה תפקידים קרביים בנות יכולות להיות בצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי עשינו סקס ואני הייתי בתולה, אבל הוא אמר שהיה אמור לרדת לי טיפה של דם ולא ירד, ובאמת שהוא היה הראשון שלי והוא לא מאמין לי בגלל שלא ירד דם, והוא הכניס לי שלושה אצבעות ואת האיבר מין שלו ופשוט לא יצא דם, אני מפחד למה זה ככה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מזה צו 8??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאוהבת בקוריאנים לנצח!!! ^~^ , על תשובה לשאלה "מידה B75 לילדה בת 11 זה בסדר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אוכל תפוח ירוק, זה בריא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני גוססת! המחזור הזה משגע אותי אני מעדיפה להיות בן לשבוע:' ( אין לי כדורים, מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוהבת את ג'סטין , על תשובה לשאלה "יש כאלה נעלי מגף כמו של צבא וכולם הולכים איתם, שחכתי איך קוראים להם יש להם שם אחר... את יודעים למה אני מתכוונת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי רוצות לנסוע לבת מצווה אבל אין לנו איך ואני לא יודעת לנסוע באוטובוס לשם.. גם היא לא מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אזעקה לצבע אדום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ...I Can Fix That, על תשובה לשאלה "אזהרה: אל תענו לטלפונים שהקידומת שלהם היא: 000\123\999 או כל מספר\קידומת מוזרה! זה נסיון של החמאס לאתר מקומות נוספים כדי לירות עוד טילים! לא לענות וישר לנתק! (・_・ヾ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להשיג קב'א 50 ומעלה זה קשה..? איך קובעים את הקבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סטיפס בקשה לא למחוק, אולי זו לא שאלה אבל זה מאוד חשוב! אסור לשאול או לענות על משהו שכתוב איפה הייתה אזעקה ומתי כי החמאס מסתכל גם בחדשות ישראל, ובאתרים אחרים הוא רואה ומבין שלשם הוא כיוון ויכוון שוב!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה תנצבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי yea sexy bitch, על תשובה לשאלה "אז ככה: אני בת 15 ובחופש הגדול קיבלתי מחזור. המחזור שלי ארוך מאוד מאוד (שבועיים) ואני מקבלת מחזור כל שלושה שבועות... ואני מאוד מאוד סובלת! אמא שלי לא מסכימה לקחת אותי לרופא... מה עלי לעשות כדי לשכנע אותה? אני לא יודעת לשים טמפון וזה יותר מקשה עלי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קניתי חזיות פושאפ לפני שבועיים בערך, ולפני כמה ימים החזייה נפתחה, ומאז אני לא מעזה ללכת איתן יותר, וחזרתי לחזיות הקודמות שלי... מה לעשות כדי שהחזיות פושאפ לא ייפתחו? כי אני כן רוצה ללכת איתן?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "ברצינות... יש לי שירותים אבל אני מפחדת שתתפוס אותי אזעקה /: מה לעשות?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גברתפלפלת^^, על תשובה לשאלה "איזה מברשת סומק אתם משתמשים? ואתם מרוצים מהמברשת? וכמה היא עלתה ואיפה קניתם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נונוXD, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי מה הקטע עם המספר 000 של החמאס? לא שמעתי על זה כלום... תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שאמרו בחדשות שהעניין עם המספר 000 של החמאס זה המצאה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שנפל טיל בירושלים? אם כן איך אתם יודעים? רק מי שיודע בוודאות?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Mishel, על תשובה לשאלה "בחדשות רוטר רשמו: במרחב לכיש הועלתה הכוננות לרמה ג'. מה זה אומר רמה ג'? זה משהו חמור? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ברעידת אדמה עדיף שאני יכנס לממד? ועם כן למה? זה לא יכול להתמוטט או משהו כזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי While my guitar gently weeps, על תשובה לשאלה "אם יש לי כתמים אדמדמים על הפנים אבל הם לא כואבים והם לא פצעונים.. אני לא יודעת מה זה זה כתמים כאלה.. איך להיפתר מהכתמים האלו? ומה זה בכלל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עם מי אנחנו בהסכם שלום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי סומק אבל אין לי את המברשת (נאבדה לי) איך אני יכולה לשים את הסומק בלי מברשת או עם משהו אחר? אני שמה על כל הפנים זה עושה לי גוון יפה. ולא, אין לי מייקאפ!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אבא שלי מפקד בצבא והוא לא עונה לי התחלה של מלחמה ואני דואג לו. אולי הוא יכנס לעזה אני מפחד עליו מה לעשות? (בן 13)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הפייסבוק מוצף באזהרות לא לענות למספר כזה או אחר כי זה החמס. השאלה שלי היא - גם אם זה הם באמת, מה הם יעשו כבר אם אני עונה? כתוב באזהרות שככה הם יודעים את המיקום שלי, אבל מה הם יעשו איתו כבר? לא מבינה מה העניין.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שיחה עם קידומת של 000 לא לענות? כי אני שמעתי שמנסים לאתר את הבנאדם ברגע שהוא עונה P:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אמ"לח??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בצפון יש שקט,בינתיים :$, על תשובה לשאלה "אני גרה בצפון וכולם לה מתחילים להכניס אותי ללחץ תהיה מלחמה פה ושם וכאן..? ואני מתה מפחד, זה סטיפס או סטיפס מלחמות? לא למחוק זה חשוב!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רגע יש לי שאלה, אם אני נכנסת לממ"ד או מקלט אני לא אוכל להיפגע ב-100%? כאילו זה שומר עלי 100% אין סיכוי שאפגע? תענו רק מי שיודע.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי התחילה קריסת הסלולר? עדיין יש קריסה? ואם זה בכל החברות סלולר? זה דחוף תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התקשרו לאמא שלי מהמספר 00-00000 הזה והיא ענתה.. כמה שניות של שקט וניתקו.. מה יקרה עכשיו? אני מתה מפחדה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלשום הייתי בצו ראשון.. קיבלתי פרופיל 97 באתי לשם עייפה וחולה, ועשיתי את הפסיכוטכני, יצא לי דפ''ר 40.. אני מתה לעשות קצונה ולהיות קצינה בחיל האוויר\ חיל הים.. אמרו לי שזה נמוך מידי.. אם לא קצונה.. אז מה כן? חשבו לי לשרת במקום חשוב..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שבוע הבא צו ראשון, אני קצת פוחדת להתגייס אז חשבתי להצהיר אבל אמרו לי שכדאי שקודם אני ילך לצו ואז, הבעיה שאני לא רוצה שכל אחד ידע על ההצהרה, והדודות שלי כל הזמן חופרות לי על זה הם מחליטות לי מה לעשות וזה מעצבן מה אני יכולה להגיד להם כדי שיפסיקו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי טיול שנתי בתחילת חודש הבא ובאותו היום אני צריכה לקבל מחזור. אני ממש רוצה ללכת וחיכיתי לזה מלא זמן מה אני עושה? וצריכים להיכנס למים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמי בת 14 מידה b75 בחזייה וזה קטן מידיי! ;-/ קיבלתי מחזור בגיל 12 זה עוד יגדל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית תענו לי :), על תשובה לשאלה "יש ביס סדרה שקוראים לה "גולדסטאר"? אם כן באיזה ערוץ? איזה שעה? על מה מדובר? שווה לראות בקיצור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריך ללכת עוד מעט לצו ראשון. אני רוצה ללכת למשמר הגבול, ביחידת בילוש אבל הבעיה שאני טיפה פוחד מהקרבי, אולי ירו בי או שאני ימות ואני לא יודע מה לעשות, להתאמץ כדי לקבל פרופיל גבוהה, אז אני יהיה מחויב לקרבי, או לחפף ולקבל אולי פרופיל נמוך ולא אלך לקרבי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Shuhi, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר חברה שמוכרת שמפו ומרכך (בנפרד) בריח קוקוס? תודה ♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Jackie and Wilson, על תשובה לשאלה "היי, אני צריכה שיהיו לי ציפורניים דיי ארוכות וחזקות עד ה-1.12 איך לגרום להן ליהיות חזקות וארוכות? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי l_m, על תשובה לשאלה "מה זה מנילה ומה קובע אותה? מה זה דפר ומה קובע אותו? מה זה קבא וומה קובע אותה? על מה מתבסס הפרופיל הצבאי? תודה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלחו לי צו ראשון.. ואני רוצה להיות בתאטרון צה"ל.. או לפחות לנסות להתקבל, מה צריך לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני מספר שבועות אוננתי לבן זוגי וניגבתי את ידיי עם נייר טואלט. לאחר מכן הלכתי לשרותים וניגבתי עם נייר טואלט לאחר הטלת שתן. שאלתי היא, האם יכול להיות שנשאר נוזל זרע בידיי והוא עבר דרך נייר הטואלט אל פתח הנררתיק כשניגבתי? קיבלתי מאז מחזור קצר שנמשך שלושה ימים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ואמא שלי מנקות את הבניין ומקבלות כסף... אני ממש מתביישת בזה מה עושים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני לאחרונה רואה בתחתונים שלי מין דביקי בצבע צהוב חום בהיר מין הפרשה שיוצאת מהנרתיק, ממה זה נובע?!?! תודה, ופרח לעונים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איילינר עושה אפקט של הגדלת עיניים או הקטנה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי אצלי בבית והיא במחזור והיא אומרת שהיא לא יכולה יותר, כואב לה הבטן ברמות מטורפות שהיא לא יכולה לזוז, ואין לי כדורים בבית נגמר והיא גרה רחוק ממני.. מה אני יכול לעשות שפחות יכאב לה? אני לא מבין במחזור והיא עוד שנייה מתה פה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עזרהה, על תשובה לשאלה "שלום, אני חולה כבר מערב יום שישי ואתמול אמא שלי התקשרה למרפאה כל שעה היא רצתה להזמין לי תור להיום אבל אמרו שהמרפאה סגורה ואמא שלי היום מנסה שוב ואם היא תהיה שוב סגורה מה אני אעשה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בגיבוש לוחמות איזה בדיקות עושים? (גובה/משקל/דופק/ראייה/שמיעה.)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להיות עם עדשות בעיניים (במקום משקפיים) ולשים איפור-יש קשר? זה מסוכן או משהו כזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני הולכת לעשות היום גבות בפעם הראשונה ואני נורא נורא מפחדת, יצא לי כבר שאמא שלי ניקתה לי טיפה מעל העין וממש כאב לי, אני מפחדת מאוד לעשות שם בושות. ההרגשה הזאת משפיעה לי על החיים אני לא מרוכזת בזמן האחרון אבל אני צריכה לעשות כי זה לבת מצווה שלי. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאיזה חום אפשר לשתות כדור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות בלבד! כששמים טמפון.. מאבדים את הבתולים..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הלכתי היום על חברה שלי לקניון, והיא בקשה ללכת לביוטיקר, והיא קנתה שם ב 450 שקל! לא הגזימה? אני קניתי רק לק ואודם, והיא העמיסה את כל החנות, ואמרה לי שזה הרגיל אצלה שהיא הולכת לקניון. לא מוגזם? כמה אתן קונות בביוטיקר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני נוטל מולטי וויטמין של natural touch ואתמו שככתי לקחת.. אם היום אני אקח 2. זה מסוכן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש כזה ערכת צלליות בביוטיקר שיש שם 12 צלליות הן טובות? למישהי יש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם גוזרים שיער, אז הוא יכול לחזור לאורך הקודם כשהוא נראה אותו דבר לפני הגזירה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באמת אם אין עובר בספורט אין תעודת בגרות? או שזה סתם כדי להלחיץ את התלמידים שיישתפו ויגיעו לשיעורים..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני אצל דודה שלי עכשיו וקיבלתי מחזור, שכחתי לקחת פדים איתי... הבעיה שעשו לה ניתוח לכן היא לא מקבלת יותר ולכן היא לא שומרת בבית פדים. מה לעשות? יש לי תחבושת רגילה, זה יחזיק לי עד הערב?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אימא שלי קנתה זריקת של צוואר הרחם, ואימא שלי שעושים את זה בתחת (סליחה על הגסות) ואמרתי לאימא שלי שאני לא הולכת לעושת כי ממש יכאב, לי.. בנות שעשו את זה, זה כואב? זה לא פאדיחה? תודה בבקשה תהיו כנות איתי! (סטיפס לא למחוק )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ט.אחיות , על תשובה לשאלה "יש צבע לשיער שלא יורד כ"כ מהר? שלא אחרי שתי מקלחות ירד לי לגמרי..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עוד שלושה שבועות אני מתגייסת, לחוצה בטירוף! למישהו יש טיפים איך להירגע ולהשאיר את כל החרדות והלחצים בצד? אני לא ישנה כבר כמה ימים, לא מפסיקה לחשוב על שום דבר אחר... אני מאוד רוצה להתגייס אבל לחוצה מהכניסה למסגרת חדשה, קשה.. שאני לא מכירה! תודה... ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בדיקת ראייה עולה כסף??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי LuciferGirl, על תשובה לשאלה "מה עושים בצו ראשון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לדעת עם מישהי קיבלה מחזור? לפי גודל החזה? או שזה לא קשור לחזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קל בטן יחריף את כאבי המחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנומית. , על תשובה לשאלה "אתם חושבים שללכת עם אמא לרופא זה מוזר? לבנות 12.. נגיד אתם הייתן בנות 12 הייתן הולכות עם אמא לרופא? זה מבייש? תודה לעונים תהיהו כניים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סטייקטבעוני, על תשובה לשאלה "אוף אני רוצה להפוך להיות עונה בכיר... מישהו יודע איך עושים את חוקיעם כולשהם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ואני רוצה להתחיל להשתמש בטמפונים. האמ זה בטוח בשבילי? מה יותר טוב עם מוליך או בלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ב-4 יחידות במתמטיקה כדאי לי לרדת ל-3? כאילו ממש לא קשה לי, זה אפילו נחמד ואני מבינה את החומר אבל פשוט כל העומס הזה...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סטייקטבעוני, על תשובה לשאלה "הרגע אכלתי ביצה, (לא במחבט) וישר נהיה לי סחרחורת ולא יכולתי לעמוד יציב ואני גם צימחונית זה מתקשר? בת 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה מפגרת אבל, ביצה זה בשרי? כי הרי זה אפרוח ואפרוח זה סוג של בשר לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איך שמים טמפון בלי מוליך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם לא למדתי ציפורניים יתנו לי לקנות אקריל ואת כל החומרים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית במחזור..., על תשובה לשאלה "אני במחזור, וממש כואבת לי הבטן (!) מה אני יכולה לאכול כדי שזה יקל על הכאב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שישי לי ריח מוזר מהראש ואני חופפת כל יום לאיזה שמפו ומרכך כדי לי להחליף??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סיווני., על תשובה לשאלה "אני בקרוב בת 18. ושלחו לי כבר 4 פעמים תאריך לצו ראשון ועדיין לא הלכתי, יש מצב שהצבא יכול להתקשר אלי לברר.? או שפשוט בלי להתקשר לוקחים אותי מהבית?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי רוצה לעשות סקס בלי קונדום ואני אם גלולות.. אם אני משתמשת עם גלולות, זה מונע הריון 100%??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני בולעת זרע אני יכולה להיכנס להריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Forever17, על תשובה לשאלה "אני יודעת שהגודל הסופי של החזה תלוי בגנים. אבל רק הגנים של האמא משפיעים? אם לדוגמא לאמא שלי יש חזה גדול ונגיד לנשים במשפחה של אבא שלי יש חזה קטן, זה גם משפיע? (סתם מתוך התעניינות).. תודה לעונים. ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן בנות משרתות בצבא? ואם אפשר איכשהו לא לשרת בו בגלל סיבות מסוימות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה! שמעתי הרבה שצריך להוסיף יוגורט תמיד לדיאטה ואני לא מבינה איזה יוגורט בריא אני יכולה למצא בסופר? אם הוא ללא סוכר הרי זה לא בריא ומזיק ואם זה עם סוכר זה משמין! מה עושים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשכתוב על משהו "ללא סוכר" הכוונה שהוא מלא בתחליפי סוכר? ואם ככה זה הרבה יותר גרוע מאשר שיהיה במוצר סוכר, לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההורים שלי חושדים שגונבים לנו דואר, ובדואר לא מוכנים לעזור לנו לגלות אם זה נכון או לא... מה אפשר לעשות כדי לגלות? ואם זה נכון אז איך אפשר לדעת מי זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות אדומים של מאק וכמה הם עולים.? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אפציייייייי (: , על תשובה לשאלה "עם אני לוקחת גלולות ואני צריכה להיות במחזור אבל אני נוסעת לחול, ולא רוצה שיהיה לי מחזור אז אני ממשיכה לקחת, אני צריכה לסיים את כל החבילה החדשה ואז לקבל את המחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♀ Always glad to help ♀, על תשובה לשאלה "יש משהו שמגדיל את החזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם מתכון לעוגה טעימה? ואני מציין *מתכון עוגה טעימה* שמכינים במיקרוגל.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ח ז י ו ת - זה מציק לי אבל אני לא יכול ללבוש גופיפיות או משהו אחר כי יש לי חזה גדול וטיפונת נופל כזה, אבל זה מציק לי איפה שהלב בקושי אני נושמת והגדלתי את זה בכתפיות אבל זה לא עוזר, וכל החזיה שאני קונה זה ככה, יש תחליף לדבר הזה ולמה זה ככה?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחרי שעולים לתיכון אפשר לעלות ל4-5 יחידות במקום 3??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בוכה פה, תמיד המחזור שלי היה סדיר, אני בת14וחתי לא קיימתי יחסי מין מעולם, קיבלתי מחזור בפעם האחרונה בחופש סוכות ובדכ תמיד אני מקבלת ב 30 למה זה מאחר לי? קיבלתי מחזור לפני שנתיים בפעם הראשונה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה מוליך? של טמפונים?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, היום אמרו לנו שצריך לעשות מחוייבות אישית בבית ספר, ואני בחרתי ללכת לצופים אני צריכה לעשות 20 שעות אלא עם אני נרשמת לצופים.. כדי לי להירשם לצופים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכנסה לי חתיכת זכוכית קטנה לכף רגל, בקושי רואים את זה, אני לא מצליחה להוציא עם שום דבר וכואב לי לדרוך על זה. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נונה ♥, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות עדשות, מישהו יודע איפה קונים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת לפסיכיאטר שייתן לי כדורים בגלל שאני עצבנית ולחוצה, אבל אני פוחדת שאם אני יספר לו את הבעיות שלי אז יאשפזו אותי כי שמעתי סיפורים... מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Rain., על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם תהיה עוד עונה לרמזור? וסברי מרנן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Toti 77, על תשובה לשאלה "היי, אני בכיתה ח' ואני ממש נמוכה.. אני 1.50 ורציתי לשאוח אם יש מאכלים או ספורט כלשהו העוזר לגבוהה בקצב קצץ יותר מהיר אולי? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף אני בת 14 קיבלתי מחזור (היום הוא נגמר) בפעם הראשונה. ויש לי ציצי ממש קטן (B70 בקושי) ואני רוקדת, זה קשור? תודה *לאמא שלי ולאחותי יש ציצי גדול* שכחתי להוסיף?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ועם אפשר להוריד בבית ? , על תשובה לשאלה "זה נכון שבנות 12 יכולות להוריד נקודת חן? ואיך ואני יכולה בלי ניתוח ורק מי שמבין לענות.. סיפרו לי שאפשר ללכת לבית מרקחת וישרפו לי את זה ואז זה יעלם זה נכון? אז איך אני מורידה נקודת חן היא בצבע שחור חום בולט והיא בפרצוף וזה מאוד בולט.. תודה לעונים♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניתי חותמות לציפורנים.. אבל לא משנה איזה לק נאי שמה.. אי אפשר לעשות מזה חותמת! מה לעשות? אני מבואסת רצח!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה טוב לשים ואזלין על הפנים לפני השינה? ואם כן אז במה? תודה לעונים...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בורקסים לאפיה הבורקסים המוקפאים האלו שקונים בארזיות וצריך לאפות בתנור אז אין לי נייר אפיה יש לי תבנית אבל נייר אפיה לא זה לא חובה נכון או שכן נייר אפיה? ולאיזה מצב לשים? כאילו יש תציור הזה... מעלות אני יודעת לכמה אבל לאיזה מצב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני מכינה פיצה ויש לי שימרית ועבר לה התאריך לפני חודש אבל השקית סגורה, זה יהיה בסדר או שישתנה הטעם וזה מקולקל? דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני נורא רוצה ללכת לקרבי בצבא, ויש לי צו ראשון עוד מעט אני לא יודעת מה אני צריכה לקחת איתי באותו יום אמרו לי לקחת מרשם של ריטלין ואת העוטק של האבחון מה עוד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פיטפיט ♫, על תשובה לשאלה "כמה עולה רב קו, איפה עושים ולמה הוא משמש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה רק המחזור השני/שלישי שלי, וזה סוף היום רביעי והוא יוצא ממש בכמויות גדולות. עוד כמה זמן הוא כבר יגמר? כבר נמאס לי לראות דם! (בת 13)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כאבי בטן כבר שבועיים נראלי, ולפני יומיים גם הצטננתי התחלתי להשתעל ולהתעטש. בקשר לכאבי בטן חברה שלי תיארה לי את אותם כאבים שאני מרגישה, ואמרו לה שיש ה דלקת בצד שמאל וצריך לאשפז אותה והיא לא הסכימה. אני מפחדת לפנות לרופא כ הכאבים שלי ושלה ממש זהים עזרה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל שנייה מתקשרים לטלפון של הבית שלי ממספר 101 או 100 ואז שותקים! מה זה יכול להיות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש משחה כזאת ששמים אותה על העור ואז מחכים ושוטפים אותה במים והשערות יורדות לבד? בלי ספוג שצריך לשפשף או משהו כזה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הם הסימנים להריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עברו כבר 11 ימים מאז שהיו לי הפרשות חומות ולא קיבלתי מחזור אני צריכה לדאוג??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ממה נגרמת עצירות אפשר לטפל בזה? אפשר למנוע את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי MyName, על תשובה לשאלה "עזרה- תהפכו לי את המילים למין זכר: עשית אכלת שיחקת סיימת גמרת אני לא יודעת באיזה מהמילים מוסיפים ה' בסוף. בושה הא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה אני רוצה להיות בעתיד.. כאילו כל המקצועות של עורכת דין, רופאה, פסיכולוגית וכל אלה שצריך בהם תעודות בגרות לא מענינות אותי.. למה? אני מתחברת יותר למוכרת בגדים קוסמטיקאית וכאלה דברים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהוא יודע מזה צעיף הקסם וכמה אפשרויות יש לו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אאנניי!!!, על תשובה לשאלה "אם יש לי אחות למחצה מצד אמא, ולאבא שלה יש עוד ילדה... אני והילדה נחשבות גם אחיות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קוראים לבן אדם שצובע בתים? זה דחוף סטיפס אל תמחקו.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גושים במחזור הראשון זה בסדר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי תפקיד שקשור למחשבים ואני גרה באזור מרכז, המיקום שלי משפיע על הבסיס אליו אני אשלח בעת גיוסי? במה זה תלוי כי אני לא רוצה להיות בבסיס עם אוהלים...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיעור בלט ואני במחזור, וזה ממש מקצועי וזה אז אנחנו חייבות לבוא עם גרביונים ומעליהם בגד גוף, נראה לכם שיראו את הפד? ולא אני לא מסוגלת לשים טמפון ואסור לבוא עם מכנסון קצרצר?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית (:, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי משקפיים רק בשביל לקרוא מהלוח, ולראות טלוויזיה, אני מינוס חצי בעין ימין ומינוס רבע בעין שמאל. יש למישהו טיפים מה כדאי לעשות כדי שהמספר לו יגדל? חוץ מלהיות פחות זמן במחשב..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להוריד אודם שבת? אני מנסה שעות לא יורד!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חנוש 100, על תשובה לשאלה "שלום, אני נוסעת שבוע הבא לפולין ורציתי לדעת אם חייב לקנות ביגוד תרמי, כי זה מאוד יקר..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לאפר את העיין שתראה גדולה יותר? אבל לאפר בצורה עדינה לבית ספר?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כדורים לדחיית המחזור? אני בת 14 מותר לי? לאיזה רופא פונים ומה אומרים לו? תודה: ) יש לי טיול שנתי ואני לא רוצה לקבל.. אע ולכמה זמן זה דוחה? חח?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאונן מוריד את כמות הביצית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה אני צריכה לקבל בפסיכומטרי כדי להיות פסיכולוגית בעתיד? והאם יחידות הבגרות קובעות גם כן אם אני יכולה לעסוק במקצוע זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יצירת קשר עם מראיין עבודה שלא חזר עם תשובה - הלכתי לראיון עבודה ביום שלישי שעבר ועדיין לא חזרו אלי עד עכשיו (יום שני). כדאי להתקשר אל המעסיק שראיין אותי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית פרח לעונים (:, על תשובה לשאלה "היום נישיתי לשים טמפון והוא כול דקה יצא לי וזה ממש מעצבן וניסיתי. סורי על הגועל אבל ממש כואב לי שם מה לעשות? ואיך לעזעזל שמים טמפון?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בילי_88, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם אוכלים טבעול 3 פעמים בשבוע החזה גודל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית פרח לעונים . עזרה !, על תשובה לשאלה "תעזרו לי בבקשה אני רוצה ללכת עם פד היום ויש לי ספורט ואני לומדת 7 שעות אני לא, רוצה להחליף כי אין לי איך וזה אף אחד לא יודעת שני במחזור וממש לא בא לי להגיד לאף חברה את זה מה לעשות?! ואיך שמים טמפונים? עם טמפונים אפשר להיות 7 או 8 שעות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עדי D :, על תשובה לשאלה "אם עוד לא קיבלתי מחזור.. ואני רוצה לקנות me זה יעשה לי משהו לגוף או שזה יעבוד רגיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 17.5 ואני מתחילה לחשוב על הצבא ומה שיהיה לי שם הכלא/הפקודות ואני בן אדם שיכול להתחצף לכל איש ואפילו מפקד וחשבתי על הכלא שם ואני בעייתית במקומות סגורים אני לא יכולה להיות במקום סגור אני יכולה להשתגע וזה מכניס אותי ללחץ אז בכל זאת מכניסים לשם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Me&you, על תשובה לשאלה "עם אני כל יום שמה עיפרון שחור מתחת לעיין, קצת מייקאפ, קצת סומק, ושפתון זה יהרוס לי את עור הפנים? יעשה חצק'ונים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני התחלתי ללמוד נהיגה ואני עדיין לא מבינה מתי מאותתים ומתי מסתכלים במראות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי כאבי בטן התחתונה בצד ימין ויש לי כאבי גב התחתון וגם כאבי חזה אבל לא ביג דיל שאני בוכה וכואב לי, משהו כזה בקטנה! אז אני אמורה לקבל מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אין לי רעיון לכינוי, על תשובה לשאלה "יש לי רישיון עם מלווה. עוד 4 ימים נגמר לי המלווה. כדי לקבל את הרישיון האמיתי מה צריך לעשות? זה פשוט מגיע בדואר או שצריך לשלם ולאסוף את זה מאיפה שהוא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו פה עשה קורס מע"ר במד"א??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "3 יחידות באנגלית זה ממש גרוע? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול חבר שלי קנה לי בושם אם ריח שאני לא מתה עליו.. להחליף? הוא יפגע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Y^_^Y, על תשובה לשאלה "מה זה הנוער העובד והלומד מה עושים שם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איל קוראים למייק אם הזה שמטשט קמטים בעניין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יכול לעודד את גדילת החזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צריך לספור 23 יום מהיום הראשון של המחזור נכון? ואז מגיע הבא? כי אצלי זה בול 23.. אבל החודש אני אמורה לקבל פעמיים?! כי קיבלתי ב7 ועכשיו ב29?! בת 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי נקודת חן על האף ונקודת חן ליד העיין ואני ממש מכוערת ככה! אפשר להוריד אותן בדרך פשוטה? זה אפשרי? תודה רבה ושבת שלום?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אפנדציט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עוד 26 פרחים ואני עונה בכירה✿, על תשובה לשאלה "איך אפשר לטפח את העור בלי ללכת לרופא עור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי זאת אניי (:, על תשובה לשאלה "קניתי היום משקפיים שעלו לי 20 שקל כמובן שהן לא אמיתיות עם עדשות שקופות תגידו הן הורסות את הראייה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל פעם אחרי שאני מגלחת את הרגל מגרדת לי הרגל לאיזה שבועיים, זה ממש כואב, מה עושים? (אל תגידו לי לא לגלח כי אני לא יעשה שעווה או משהו אחר)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי פתור מספורט שבועיים, ויש לי ספורט פעם בשבוע אז כמה שיעורים אני מפסידה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית2121, על תשובה לשאלה "יש לי השבוע צו ראשון ואני עדיין לא יודעת מה אני רוצה! אני רוצה להיות קרבית אבל לא יודעת איזה תפקידים יש שם.. יש פה משהו שמבין בכל הקטע הזה של תפקידים ואפשר לשאול אותו איזה כמה שאלות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית2121, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לצאת לקצונה אני חייבת להיות ביחידה קרבית? (אני בת 16 יש לי השבוע צו ראשון)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני כיתה ח'.. והמידהה שלי בחזיה זה B75 זהה סבבה לגיל שלי? זה בנוני או קטן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מדהימה:), על תשובה לשאלה "כיתה י' זה תיכונית או על תיכונית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה כואב לשים עדשות צבע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הכינוי בטעינה... , על תשובה לשאלה "מה זה ברונזר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה " (בת 14) אני רואה מלא סירטונים ביוטיוב של קניות וסטיילינג ואיפור. אני רואה מלא בנות בגילי שכבר שמות מייקאפ, וגם אני רוצה לקנות. אני לא ישים לבית ספר וכאלה, נגיד לאירועים וכאלה... איזה מייקאפ אתן ממליצות? אמרו לי של ג'ייד אבל הוא ממש יקר.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה, אולי היא תראה בעינכם דפוקה אבל אני לא יודעת מה זה. מה זה ברונזר? מה זה עושה? ( זה איפור ) תודה לעונות (=?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי בפרטי?.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אומרים חילונית או חילוניה? התערבות עם חברה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי תכף שיעור נהיגה ראשון אני יודע תשצריך להביא למורה את הטופס ירוק והאישור של התיאוריה, זה נשאר אצלו לאורך כל השיעורים? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם גם בגיל 16 צריך כרטיס עובד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחילות וכאבי ראש יכולים להיות תסמינים קדם-מחזוריים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית15, על תשובה לשאלה "קלינאית תקשורת יכולה לעזור גם לנערה בת 15? (אני). ואם כן, אני יכולה לפנות לקלינאית תקשורת בעצמי ואיך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוהבת לעזור ♥♥, על תשובה לשאלה "אוף לכולם בשכבה שלי יש חזה גדול רק לי יש חזה קטן, ואני ממש רוצה חזה גדול, מישהו יודע מה אפשר לעשות בכדי שהוא יגדל? בת 14 ♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שיודעת, על תשובה לשאלה "יש לי כתם חום בתחתון ואתמול היה לי אגום, מתי אני יקבל מחזור..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שתי שאלות... 1. מגמת סרטים ותיקשורת (משהו כזה עם אני טועה תקנו אותי) בקיצור תסבירו לי טיפה על המגמה ובאיזה שעות אני מתחיל ומסיים... 2. יש משהו כזה שניקרה מחוייבות אישית... ושם אני צריך ליתרום משהו לקהילה... ואני רוצה להיות במד''א... זה אפשרי? תודה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם לא עושים תעודת מד"א אז לא מקבלים בגרות? אני בלחץ שאני לא יעבור את המבחן כי אי אפשר לשפר אותו!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשעה 11 בבוקר תהיה רעידת אדמה או שזה תרגיל? אמרו בחדשות 2 שזה אמיתי ובחדשות 10 שזה תרגיל.. לא ממש הבנתי? מה יהיה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אח שלי (בן 14 ) התחיל לעשן וזה רק בגלל חברים שלו כי הם כל הזמן אמרו לו לעשן, דיברתי איתו ואמרתי לו שזה ממש מזיק, אבל הוא לא מקשיב לי אם אני יגיד להורים הוא יהרוג אותי.. מה לעשוות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למישהי יש את סט ה56 צלליות של ביוטיקר? הצלליות טובות? ואיפה אפשר לקנות פריימר לעיניים לא משנה איזו חברה אבל בזול אם אפשר גם לרשום את המחיר בערך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עד איזה שיעור אפשר ללמוד נהיגה בלי תאוריה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי עוד מאת חיסון (כיתה ח) ואני ממש מפחדת, זה כואב? ויש תופעות לוואי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את הפנימייה הדסה נעורים? אתם יודעים אם זה חילוני או דתי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר לטשטש נקודת חן בפנים? ואני לא יכולה להוריד כי אז זה יפגע לי בשפתיים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין יהודי לישראלי? יש בכלל הבדל? ואם כן, מהו? תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי דנושששש, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתנדב במד"א, אבל הרבה אמרו לי שזה ממש קשה נפשית יש מי שהתנדב שיכול להסביר לי יותר לעומק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החזה שלי לא גודל וזה ממש מטריד אותי! אני קיבלתי מחזור לפני שנה, ראשונה לפני שאר הבנות, והחזה שלי היה כמו של כולן, חוץ מהשטוחות.. ועכשיו כולן התחילו לקבל מחזור והחזה שלהן מתפתח ממש מהר! יש שיטות להגדיל חזה? כמו לא לישון עם גוזיות וכאלה? (כיתה ז)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי רוניי ✡, על תשובה לשאלה "איזה שמן אפשר לשים בשיער חוץ משמן תינוקות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי מחזור לפני 3 ימים וכל ה3 ימים עשיתי ספורט (הליכות, ריצות, תרגילים בבית) ופתאום לא היה לי כאבי בטן וגב (מה שיש לי תמיד כשאני במחזור). זה הגיוני? זה לא אמור להיות הפוך?-כי יש בנות שמתלוננות שבגלל זה הן לא עושות ספורט. אז איך לי זה עוזר בכאבים? בת 15.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סליחה על השאלה המגעילה אבל אני כבר כמה ימים משלשלת וזה קורה לי כמעט 4 פעמים ביום, מה זה וממה זה נובע? לקחתי כדור שמקל על זה אבל זה לא עוזר לי מישהו יודע מה זה? אני מתביישת ללכת לרופא. ויש לציין שיש לי הרבה כאבי בטן ותחושה של להקיא?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 13, על תשובה לשאלה "בנות, מה אתן ממליצות לי לקנות מביוטיקר? איזה מוצרים שלהם אתן הכי אוהבות? אני בת 13.. תודה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Larry Stylinson❤, על תשובה לשאלה "בביוטיקר יש סיכות עם צבע לשיער? (כאילו לא שהסיכות צבעוניות כאילו שמחובר שיער עם צבע נגיד כחול או וורוד?)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Larry Stylinson❤, על תשובה לשאלה "היי, מישי שקיבלה (יודעת למה אני מתכוונת) יכולה לעזור לי!??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי smiley, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות רולים לשיער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי סימנים לסוכרת חוץ מ6 מה אני צריכה לעשות? ויש לי הזעה מרובה, עייפות וחולשה וחירווין וכאבי ראש ממה זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי One-Direction, על תשובה לשאלה "זאין מאליק ערבי?! מוסלמים הם ערבים? או שלא? זה חשוב!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 13 ובשבוע האחרון אני סובלת ממתח נפשי ולחץ בגלל תקופת מבחנים וכ'ו.. ולחץ ומתח משפיע על הבריאות ועכשיו אני נורא מפחדת שיהיה לי סוכרת! הגעתי למצב שכבר בכיתי מרוב פחד מהמחלה הזאת! מה לעשות? לא סיפרתי את זה לאף אחד תעזרו לי בבקשה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי הפרשות חומות תוך כמה זמן מקבלים מחזור? (מחזור ראשון)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנימתהההההההה, על תשובה לשאלה "היום יש לי טיול בטבע של איזה שעתיים ואני במחזור! מה לעשות? אני חייבת ללכת.. ואין לי איפה להחליף! זה בטבע...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי יומולדת 15 עוד חודש.. מה אתם חושבים עדיף נסיעה לשבוע לאילת או מסיבה עם חברים? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכהעזרה דחופה ממישהו מישהי, אני כבר לא יודעת מה לעשות, מי יכולה או יכול לעזור לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי טומי11, על תשובה לשאלה "שמעתי שכשדיסק נסרט צריכים להכניס אותו למקפיא או משהו כזה מכדי שהסריטות יעלמו, זה נכון? אם לא אז אתם מכירים שיטה אחרת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם קניתי נעל ואני רוצה להחליף אותה.. אני יכולה להחליף אותה רק באותו הסניף? או שאפשר בכל סניף בארץ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי כינים ניראהלי כי ממש מגרד לי הראש.. וזה לא מפסיק! מה השיטה הכי טובה להוריד כינים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מפחדת להחליף פד בבית ספר- יש לי בבית ספר ילדים שאני מכירה ויש לי מחזור ויש ימים שיש לי 8 -7 שעות ואני מפחדת ללכת להחליף פד, שישמעו את הרעש כשנפתחת התחבושת או שיראו שאני מתעכבת הרבה זמן בשירותים או משהו, ואני לא רוצה להגיד לחברות ( טמפון זה לא אופציה) בת12?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצו ראשון מתפשטים?!:0 כולם? גם בנות? ועד לאיזה מצב מתפשטים שם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני בת 13 ורוצה למדוד חזיות פעם ראשונה, אני אסתדר לבד, או שאני אצטרך את אמא שלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התחלתי לקבל מחזור רק לאחרונה, איך אני יכולה לדעת מתי אני עומדת לקבל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוקיי זאת שאלה לבנות... אני בת 12-13 ואני מקבלת מחזור כבר הוא עדיין לא סדיר ואני קיבלתי כבר 4 פעמים, מתי אני אוכל להשתמש בטמפון הריח ממש מפריע לי ולא נוח לי אפ פעם תחבושות... יש לי מחזור חזק, סופר או סופר פלוס לא זוכרת...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו פעם טייל בנחל קלח ובשוויצריה הקטנה שבכרמל? וישנתם אולי במקרה בחניו דמון? בבקשה בבקשה בבקשה זה דחוף יש שם שירותים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוקראינית (;, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת מה המיקוד של הבית שלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי דורה 13, על תשובה לשאלה "איפה זה לטרון? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי עוד שבוע צו ראשון.. ושמעתי שצריך להוריד תבגדים.. (כאילו להישאר עם חזיה ותחתונים) למה? וזה חובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עלמה מורידים פרופיל בצבא לבנות? והבדיקות של הבנים והבנות שוות? אם לא אז מה עושים בבדיקות של הבנות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חזה במידות של בערך C75-D75, ואני נראית B.. אפילו פחות.. זה ממש מייאש כי כל הזמן חושבים שאני פיצית -_-'' איך לעשות שזה יראה יותר נורמלי? (אני לא לובשת מחשופים)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי תמניה למופת(20), על תשובה לשאלה "אילו צבעי סמקים לא יתאימו לבעלות תת-גוון ורדרד? א. ורודים ואדומים ב. חום וברונזה ג. כתומים ואפרסקיים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה המברשות של ביוטיקר לא טובות? רציתי לקנות ואמאשלי אמרה לי לא לקנות, אבל זה לא איפור זה רק מברשות?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בשביל ללכת לרופא שייתן לי גלולות אני צריכה לבוא עם ההורים או משהו...? או שאפשר בלי מרשם גם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי היום כבר מחייכת, גם לזו שבמראה, על תשובה לשאלה "כשאישה בהריון ויש לה תאומים אז היא יולדת בחודש 18??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי just some teenager:], על תשובה לשאלה "למה אין רכבת מבאר שבע לעכו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון כשמתחיל מחזור? אז יש כל שבועיים אחר כך, אבל כל שבועיים מאז שהוא מתחיל או מאז שהוא מסתיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עוזרת המון ;), על תשובה לשאלה "מישהו יודע איפה אני יכולה לקנות כרטיס של spy פסטיגל קדימה בזול? של אולם הקונגרסים.? ידוע לי שזה 170 שקל יש יותר זול אולי? מי ראה? תודה לעונים זה ממש חשוב לי פלייזז תענו זה הכי חשוב שיש לי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם אני עם עדשות לא ירד לי המספר? ואם אני בלי עדשות יכול לרדת לי המספר? האופטימטריס אמר לי שיכול לרדת...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מאוהב בלירונוש :D , על תשובה לשאלה "מישהי יכולה להסביר לי קצת על מחזור כי אני יודע שחברה שלי מקבלת שלוש ימים וחברה שלי לשעבר מקבלת חמיש. ה ימים איך זה עם אם באותו גיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית סובלת :(, על תשובה לשאלה "מחר יש לי ספורט.. חובה טייץ ויש לי מחזור ואני שמה פד בשמונה... וזה יחזיק לי עד אחת עשרה? ומאחת עשרה עד שתיים וחצי במכנס גינס קצר? אני לא יודעת מה לעשות... המחזור התחיל לי הרגע..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נורופן עוזר לשלשולים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בשמירת משקל כזאת אז מה כדאי לי לאכול: שתי טבעות עוף, שתי נקנקיות, שניצל תירס? (הכל אני מכינה על הגריל, בלי שמן)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אני מקבלת מחזור כל שבועיים וחצי -שלוש במקום חודש, והוא רק ל3 ימים? אני רבתי מחזור פעם ראשונה בגיל 11.5 ועכשיו אני בת 17?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחותי מתגייסת לצבא. ואני לא יודעת מה לקנות לה לגיוס תעזרו לי 3?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי R O M A, על תשובה לשאלה "אבא שלי סיפר לי שיכולה להיות לי אפילפסיה בגלל שאני חורש על משחקי יריות זה נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ALEX:), על תשובה לשאלה "מה זה אומר לעשות טסט לאוטו? כלומר מה עושים שם? (לא הטסט של הרישיון).?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נטלילוש (:, על תשובה לשאלה "אני הולכת לעשות עגיל בטבור ואמרו לי שאם אני ישים קרח על האזור לכמה זמן אני לא ירגיש כלום, זה נכון? וזה יכול לפגוע לי במשהו בגוף??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי 55 בבגרות זה עובר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מתגיירים בצבא למי הולכים כדי שאני יוכל להתגייר בצבא? תודה מראש ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית2121, על תשובה לשאלה "איזה תוכנית הייתה אתמול בשעה 9 בערב בערוץ 2 ו10??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי מתחילים ללבוש בגדי חורף או בגדים ארוכים יותר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני חוששת שיש לי דלקת עניים, כי יש לי כאבב בעין אחת ולפעמים קצת דמעות מה זה מה עושים במצב כזה? יהיה לי משקפיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פיטפיט ♫, על תשובה לשאלה "יש שווארמה חזן רק ברחובות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חלאבין ובמה הוא עוזר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית עצבנית, על תשובה לשאלה "זהו! דיי נמאס לי! כל יום יש לי 6-5 הפרשות מגעילות כאלה, שום תחבושת לא נוחה לי, אני צריכה להחליף תחתונים כל הזמן, אני לא יודעת מה לעשות! זה מעצבן ומסריח. פעם רציתי לקבל מחזור, אני מרגישה שזה סבל כבר! עזרה? ( (?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן זה מישראל לגרמניה וכמה עולה כרטיס טיסה? P:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מקדונלס זה כשר?! סטיפס בבקשה לא למחוק?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה חשובה- אם את מבצעת יחסי מין והגבר לא דוחף עמוק אבל הוא משפיך את הוא לא קרע את קרום הבתולין - האם האישה תכול להכינס להריון למרות שקרום התולים שלה לא קרוע? ואם כן איך זה משפיע על ההפלה או על הלידה? בבקשה תענו זה דחוף.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חברה גינ'גי'ת אבל בזמן האחרון שמעתי על זה שאמרו שלג'ינג'ים אין נשמה, ואני מאמינה בכול האמונות האלה, זה נכון? כדי לי להתרחק ממנה? היא באמת נראת לי קצת חסרת נשמה בזמן האחרון..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביוטיקר זה חברה טובה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף.. אם אני עכשיו במחזור אני יכולה להתחיל לקחת גלולות? או שצריך לחכות שהמחזור יסתיים? תוך כמה ימים אני מוגנת עם הגלולות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Hi I'm me. , על תשובה לשאלה "Beauty Care ביוטי קר זה חברה טובה? כמה זמן הדברים שלהם בדרך כלל מחזיקים? הדברים שם איכותיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בכיתה יא' ואני רוצה לעשות בגרות בספרדית. אפשר לעשות בגרות בספרדית למרות שאין בבית ספר מקצוע כזה? ואיך? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי 98ליאן, על תשובה לשאלה "היי, כשמעגלים ריסים, אז שמים את המסקרה (רימל) לפני או אחרי שמעגלים אותם? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המידה שלהרגל לבנות נקבעת מתי שהן מקבלות מחזור א שזה קשור למשהו אחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית!!!!, על תשובה לשאלה "איך מזהים מחזור כבד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני בת 14 מידה בחזייה A אני לא יתפתח יותר? או שיש מצב שאני יגיע לB \ C??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי דיווה$, על תשובה לשאלה "אפשרי לצבוע ארון שצבוע בלקה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי 98ליאן, על תשובה לשאלה "היי, מישהו פה התעלף פעם? איך זה? סתם מתוך סקרנות ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סיווני♥כהן, על תשובה לשאלה "בבקדה לא למחוק! אני חייבת עזרה בפרטי! שלחו לי הודעות! זה אישי לא למחוק!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוהבת לאהובP:, על תשובה לשאלה "בבישול למה הכוונה 'אל דנטה'? אני עכשיו עושה פסטה לפי מתכון ואני אמורה לבשל עד שהיא תהיה קצת קשה או שתהיה רכה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני8, על תשובה לשאלה "אם אני בת 15 ואני רוצה לטוס עם חברות או משהו... מאיזה גיל מותר? (עדיך שתענו מניסיון). אני ראיתי ילדות יותר צעירות ממני שטסו לבד... אז מאיזה גיל מותר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, בת 13, לא קיבלתי מחזור מאמצע אוגוסט זה רע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 14, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור בתאריך ה19/9 עד ה25/26 ועכשיו קיבלתי שוב.. בדרך כלל הוא סדיר.. זה נורמלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ימינית ואני לא מצליחה לשים לעצמי לק ביד הזו, זה תמיד נמרח ולא יוצא יפה, היד רועדת כזה. אמא שלי לא יודעת למרוח טוב, וגם חברות שלי. מה אני עושה? יש איזו שיטה בשביל שזה יצא יפה? אני כבר נואשת, ובא לי פעם אחת לק בצורה יפה. נ. ב: אני לא רוצה ללכת לקוסמטיקאית.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בלונדהה ;-), על תשובה לשאלה "יש לנו חיסון בבית ספר ואני לא רוצה לעשות ואם לא עושים אפשר לחלות במחלות אבל לא אכפת לי, כי גם ככה בא לי למות, אז מה אני יכולה לעשות כי הם אמרו להביא פנקס חיסונים.. ואני לא מביאה כי לא בא לי לעשות חיסון ואם אמא שלי תדע היא תכריח אותי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש למחזור שלי ריח. אני מרגישה מהזה לא נוח עם זה. אני היחידה? והאם זה נורמלי? יכול להיות גם לבנים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה יש ביוטיקר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אכלתי היום כריך וארוחת צוהריים גדולה ו2 קרמבו, ואני ממש כועסת על עצמי כי אני בדיאטה אם אני לא יאכל עוד כלום היום, זה יהיה בסדר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוכל להתקבל לאוניברסיטה ללמוד למקצוע פסיכולוגיה עם 3 יחידות במתמטיקה? רק מי שיודע 100 אחוז!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שמן זית לא מחליק את השיער יש משהו אחר? תרופות סבתא וכ' תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יודעת שהפרשות לבנות הם טבעיות, אבל... למה אנחנו (הבנות ) מפרישות את ההפרשה הלבנה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יודעת שמתחת לגיל 18 הפלות לא עולות כסף, לא בזריקה, לא בכדור ולא ממש עם השילייה. יש למישהו מושג כמה זה עולה אם עוברים ממש בקצת את גיל 18? אם עדיין אפשר לפנות לדלת פתוחה שיעזרו לי? אין לי כסף לזה עהמחזור שלי מאחר בכמעט שבוע..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני משכנעת את אמא שלי לטוס לאילת ולא לנסוע באוטובוס? אנחנו היא ו4 ילדים! זה יכול לעלות הרבה לא? כמה יעלה לטוס לאילת?! ל5 אנשים?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לנסוע לאילת עם המשפחה בסוכות. אבל אמא שלי מפחדת מטיסות והאוטו שלנו לא במצב טוב שאפשר לנסוע איתו.. אם נסע באוטובוס זה יהיה בסדר? כאילו זה לא מסוכן? היא רוצה לנסוע באוטובוס לילה.. אני מפחדת שזה מסוכן. אנחנו 4 ילדים ומבוגר. לא יודעת מה לעשות!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבוץ סאסא מה זה קיבוץ ערבי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הכוונה ב"שינה רצופה" -כשאומרים שצריך לישון 8 שעות רצופות-אם אני קם להשתין בלילה אז השינה הופכת ללא רצופה? (שאלה קצת מטופשת, אך מצפה לתשובה רצינית)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי 18, על תשובה לשאלה "משהו יודע עם יש החלקה על הקרח באיזור חיפה? תודה מראש?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פזווז123, על תשובה לשאלה "זה דחוף דחוף אני בת 14 וחצי כבר ועדיין לא קיבלתי מחזור אפשר לומר שאני מפותחת אבל לא יותר מדי יש לי לפעמים הפרשות לא כל הזמן... זה מבייש לכל החברות יש ולי אין!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי מבטא באות ר' ובא לי להיות עורכת דין בעתיד, אז זה מוריד מהערך שלי? (נולדתי בארץ)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מותר ביום כיפור לקרוא ספר? (אני צמה)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מישהיא :)), על תשובה לשאלה "יש כזה דבר שנגיד אמא שלי רוצה לשפץ לי את החדר והיא מזמינה ממישהו בדיוק איזה רהיטים צורה וצבעים היא רוצה? יעני הזמנה אישית?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי רז, על תשובה לשאלה "קוראים לי רז אני בת 14 מאיזור השרון ואני צריכה עזרה מי שיכול לפרטי!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי クーゲルカリン♥, על תשובה לשאלה "הי, שאלה זו מופנה רק לבנות אני כבר חודשים מנסה לגדל ציפורניים ואני תמיד קוססת אותם. ואמא שלי אומרת לי לא, אבל אני לא יכולה, יש משהו שאנייכולה לעשות בשביל לגדל אותן מהר יותר? תודה לעונות 3?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יעל (; , על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצא ריסים מלאכותיים בישראל? כמה הם עולים? הם לשימוש חד פעמי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מידת חזייה 80 B זה קטן או גדול לגיל 13??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ממש הרגע חזרתי מהקוסמטיקאית שלי ועשיתי מפשעות בשעווה, זאת רק הפעם השנייה שלי ובפעם הראשונה לא שמתי לב מתי זה התחיל לצמוח שוב, אז בנות עם ניסיון אישי- לכמה זמן זה יחזיק? אני צריכה לעשרה ימים עד ה30 לחודש בערך?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי (◕‿◕)SVV@G, על תשובה לשאלה "עם אני בת 13 ושלושה חודשים אני רזה וצרה יש לי תחת וזה, אבל יש לי מותניים רחבות טיפה טיפה העם המותניים שלי יתרחבו עוד? ואני ימשיך להיתפתח גם עם לפני חצי שנה קיבלתי מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם שכונת נווה דוד היא חלק מחיפה? כי חיפה זה על ההר ונווה דויד זה ליד הים בכלל..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי LOLA#>, על תשובה לשאלה "מה כדאי לי במחויבות אישית, מדא או אמבולנס הנגב הרבה אומרים לי שמדא זה שווה אבל זה עולה סביבות ה300 שקל הקורסים והמדים, יש שאומרים שאמבולנס הנגב לא טוב ויש שאןמרים שזה אותו דבר, אבל לא משלמים כסף על זה אז אני לא יודעת, מה כדאי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי לעצמי גבות וממש שורף לי, מים חמים יעזרו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שביל בשיער ואני שונאת את זה ואני מנסה כבר שעה לסרק את השיער לאחורה או לצדדים, אבל זה נשאר! איך אני יכולה להעלים אותו לנצח?:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הצילו קיבלתי עכשיו מחזור ואני לא בבית, יש לי כתם ענק ואנשים מסתכלים עלי! מה חעשות?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדאי לעשות את המחויבות אישית על ידי: להתנדב במד"א או כמדריך בתנועת נוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לומדים ביום שלישי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה הקלות מקבלים באבחון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית... גאה!, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם שמים מסקרה במים רותחים היא מתמלאת? תודה מראש לעונים.. (:?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי DL - Demi Lovato, על תשובה לשאלה "יום כיפור ביום שלישי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יפיופונת, על תשובה לשאלה "מחזור של שבועיים הגיוני? כי אני מתחילה קצת לפחד?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין כרטיס אשראי "ישראכרט צעיר" לבין כרטיס חיוב דיירקט? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הבנתי שלפני קבלת מחזור צריכות לצאת הפרשות צהובות, ובדרך כלל נעלמות לי ההפרשות לפני המחזור לחלוטין... האם זה תקין? (המחזור לא סדיר, בת 17) (סטיפס מה הקטע?! הנה שאלתי לא בתגובות, נרגעתם?)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15. מחר יש לי ראיון למד"א, כדי להתקבל ולהתנדב שם. מה צריך לספר להם ומה נראה לכם שהם ישאלו אותי בראיון? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי לפני כמה ימים מחזור, אחרי כמה זמן הדם אמור להיפסק? ( מצטערת על השאלה... )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Smile in Style (:, על תשובה לשאלה "פתאום כואב לי לראות עם המשקפיים, אני רואה את העולם כאילו אני דג-תתיחסו ברצינות. נראה לכם ירד לי המספר? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר לעבוד תוך כדי צבא? או שזה בלתי אפשרי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מה כפת לך מה אתה מתערב?! חחח, על תשובה לשאלה "אם המחזור שלי ממש חלש כול פעם מה זה אומר? אני לא יוכל לעשות ילדים כאילו? כבר פעם שלישית או רביעית שהיום הראשון והשני שאמורים להיות חזקים חלשים כמו היום הרביעי.. ולא. אני לא הולכת לרופא. בת 14.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אישה במחזור ויש יום כיפור, איך היא שומרת על היגיינה? היא שומרת כיפור?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני לא חרמונית,אני מעיל, על תשובה לשאלה "בטירונות מותר להיות עם סלולארי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשאני במחזור בלילה החזה מתפתח מהר יותר מאשר שאני לא במחזור? או שזה לא משנה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כואב לי בצד ימין בבטן התחתונה, אבל זה לא כאבים חזקים מאוד וזה נמשך כמה ימים.. אז זה לא יכול להיות אפנדיציט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניון עזריאלי בתל אביב פתוח היום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר למות מחום גבוה? אני ממש מפחדת. אני חולה כבר כמעט שבוע! אבל זה לא כמו פעמים אחרות שהייתי חולה, אני מרגישה ממש רע. כאילו כל הגוף שלי נשרף. אני לא מצליחה להירדם בגלל זה, כל פעם שאני נרדמת יש לי סיוטים וחלומות מוזרים. מישהו יכול לדבר בפרטי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה קורה לחזה אם ישנים עם חזיה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר למות מחום גבוה? אני ממש מפחדת. אני חולה כבר כמעט שבוע! אבל זה לא כמו פעמים אחרות שהייתי חולה, אני מרגישה ממש רע. כאילו כל הגוף שלי נשרף. אני לא מצליחה להירדם בגלל זה, כל פעם שאני נרדמת יש לי סיוטים וחלומות מוזרים. מישהו יכול לדבר בפרטי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ^____^, על תשובה לשאלה "יש לי את מה שבתמונה, קוראים לזה angle brush וזה לאיפור, אבל בשביל מה משתמשים בו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מידת החזיה של אמא שלי היא כמו שלי (B75) אני בת 13, קיבלתי מחזור לפני שנה וחצי.. החזה שלי יגדל? עוד כמה בערך? (מידה.)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר להיכנס להריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוופק, על תשובה לשאלה "השם משפחה בן זקן, מאיזה עדה זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת , וביי . , על תשובה לשאלה "היי, קיבלתי היום מחזור.. ולא מ פ ס י ק לכאוב לי ההבטן: \ זה כל הזמן עכשיו יהיה ככה? למשך כמה זמן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה דרכים יש להבהיר את השער? ואם לימון אז בלי להיות איתו בשמש הוא לא יבהיר לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, היום אני מנסה לשמור שבת בפעם הראשונה מה אסור לי לעשות מה מותר לי לעשות? האם מותר לי לצייר ולכתוב? מה אני יכולה לעשות בשישי שבת חוץ מלצאת? משהו שיעביר לי את הזמן.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יוא אני לא מאמינה! התאריך של הגיחה יוצא בדיוק ביום שאני אמורה לקבל מחזור והוא כבר סדיר.. ואני לא יכולה לשים טמפונים. מה אני יכולה לעשות?! בבקשה! אני מזה חיכיתי לזה..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שמחפשת הגיון בצה"ל, על תשובה לשאלה "רק למי שמבין בהגיון צבאי חסר הגיון- האם העובדה שיש לי אח אוטיסט יכולה להוריד לי בקב"א או לעלות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי שיער ארוך הסתפרתי ועכשיו הוא עד לכתפיים, רציתי טיפה יותר ארוך מהכתפיים ואני עכשיו ממש מבואסת וזה יש שיטות שהשיער יארך כמה שיותר מהר? ופוני בובה תוך כמה זמן גודל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לשים קרם פנים מסקרה עיפרון ולובלו זה מוגזם לבית הספר כיתה י'??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי o-o, על תשובה לשאלה "המספר במישקפיים שלי זה 4 ובבקשה אל תתחילו להיכנס לזה חזק אבל אני לא שמה באופן קבוע תמישקפיים, רק ללוח בכיתה.. מה אתם חושבים? ולא, אני בדקתי אתזה וזה שאני לא שמה תמישקפיים לא מגדיל תמספר..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון בלשכת התעסוקה אז יש כאלה שבאים לחתום אז מה הם חותמים? ולמה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שטוחה שטוחה שטוחה, על תשובה לשאלה "הרופאה שלי אמרה שאם אני לא ישמין אז לא יגדל לי הציצי. זה הגיוני? אני בת 14 וקיבלתי מחזור בגיל 10 ואני כולה מידה A70 חח.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק מי שיודעת בוודאות שתענה.. אני בתת משקל של 7 קילו, והמידת חזייה שלי היא A75. אם אני יעלה את ה7 קילו האלה (בבריאות כמובן) אז גם החזה שלי יגדל? וחוץ מזה אני נראית יותר מידי רזה וזה לא יפה אז בכל מקרה אני צריכה לעלות... תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עהאא, על תשובה לשאלה "דחוף. אמא שלי לא הסכימה להורדי לעשות לי קו ביקיני אז עשיתי לעצמי עם שעווה ואז ניהיו מין פצעחם כחולים כיאלו כמו דם מתחת לער! זה בסדר? מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה. כבר שנה יש לי הפרשות צהובות ומגעילות שמפיצות ריח רע ואמרו לי שזה אומר שעוד מעט יהיה לי מחזור, אבל ההפרשות כנר שנהועדיין לא היה לי מחזור! מה עלי לעשות והאם זה אומר שמשהו לא תקין אצלי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הילדה החסויה מוחע, על תשובה לשאלה "שמעוו אני חיבת עזרה בדחוף. מישהו יודע אם יש דבר כזה אוטובוס, מונית או משהו (חוץ מרכבת) מהקריות לנתניה? זה אחד הדחופים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני די שעירה ברגליים. אני מחמצנת אבל זה רק מאריך אותם... אם אני יגלח זה יהיה רק עד הברך כי מעל זה לא טוב זה יעשה ממש קוצים. ודי מעליבים אותי גם עם השיער בלונדיני ברגליים... תשובות דחוף... בבקשה אל תרשמו דברים מעליבים כי זה יפגע בי עוד?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "מה הכי הרבה זמן שאני יכולה להישאר עם טמפון? ומה יקרה עם אני ישאר יותר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שכול מי שהולך לצבא מתקלקל. למה התכוונו? אני ילדה טובה אבל לא דתיה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נקעתי את הרגל... מה אפשר לעשות בשביל שאני ארגיש טוב כמה שיותר מהר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי טישו, על תשובה לשאלה "סרטן שד זה רק לנשים מבוגרות בערך מגילאי 40+? או גם אצל בנות נוער זה ייתכן...??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לעשות 3 יחידות באנגלית כיתה י' זה גרוע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, מזה כשבוע אני סובלת מכאבים בבטן התחתונה ובנרתיק. קבעתי תור לגניקולוג אבל בדיוק קיבלתי מחזור אז ביטלתי את התור. השאלה שלי-אם זה כל כך דחוף ללכת להיבדק או שאפשר לחכות עד אחרי המחזור? תודה רבה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי wa are young, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אנני יכולה להזין מספר טלפון של משהו ולגלות מי זה? זה ממש חשוב!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי wiggle wiggle wiggle , על תשובה לשאלה "מה קשור עגיל בתבור להריון? כאילו.. מה הסכנה בזה? ואם זה בסדר.. תאמרו למה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בצרה , על תשובה לשאלה "טוב אז ככה, הייתי במספרה והספרית אמרה לי שיש לי כינים ונגעלה כזה לגעת לי בשיער, ועכשיו אני כולי בוכה עומדת למות מרוב בושות מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה מחקו לי את השאלה? אני רצינית לגמרי אני ניסתי להכניס טמפון וזה לא נכנס לי! וגם אצבע ניסתי ואני נשבעת לכם הסתכלתי במראה והיה לי חור אבל הוא כאילו היה חסום כזה מה זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נושר לי השיער כי אני לא אוכלת נכון.. מה צריך לאכול שתפסיק הנשירה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי yuliyuli, על תשובה לשאלה "קניתי מכנס ספורט קצר כזה ותפור לו כמו תחתונים. אני אמורה לשים את זה עם תחתונים משלי או בלי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת (:, על תשובה לשאלה "אני בת 13.5 ויש לי ממש קצת חזה... וגם לא עגול קיבלתי רק פעם אחת מחזור וזה היה מלפני יותר מחצי שנה והפעם השניה לא באה. אני כן שעירה באיבר מין ובכללי אני כן עושה רגלים ושחי. יש לי גוף של אישה (גיטרה) פעם היו לי הפרשות עכשו כבר אין. זה בסדר או ללכת להיבדק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Bitch Please :*, על תשובה לשאלה "השער שלי לא אורך הוא נישאר אותו אורך ולא גודל מי שהוא יודע למה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה נמצאים המקומות הבאים: קוס, אייה נאפה, איביזה, בורגס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה צריך לעשות לפני חתונה? אני בלחץ כ"כ ששכחתי מה צריך לעשות!, בבקשה תיתנו רשימה מפורטת של כול מה שצריך לעשות.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שפתים נורא דקות, מה עושים שהם יהו עבות יותר (לא סיליקון )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בתאוש, על תשובה לשאלה "מותר לקחת בשתי חודשים רצוף תגלולות שמעקבות תמחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה תפקידים מקבלים שכר גבוהה בצבא לבנות? ואיזה תפקידים יש לבנות בצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה תאריכים מדוייקים חופש ראש השנה כיפור וסוכות? עם הגשר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה כדורים יש הורמונים? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש בארץ איזה חנות שמוכרים בה כל מיני דברים שקשורים לכריסמס? אתם יודעים אולי באיזה עיר חוגגם כריסמס כמו בחול??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אאאנונימית מגנובית♥, על תשובה לשאלה "באמת אפשר לשבור יד עם תפוח אדמה?:O?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♡ Princess ♡, על תשובה לשאלה "ביום ראשון הזה זה כבר חופש? וחוזרים ברביעי? או חמישי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לקנות טמפקס אבל אני בת 12 ואני מפחדת שיכאיב לי מה לעשות לקנות או לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי האחת שלך ., על תשובה לשאלה "מה אני עושה אם אני במחזור ואני צריכה ללבוש מכנס לבן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה קצין עושה בצבא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה העונש שנותנים על שימוש בפלאפון בזמן שמירה?:O?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יכול להיגרם מצב של זיהום באיבר המין בגלל שלא החלפתי פד במשך 7 שעות?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת D:, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות לילדה בת 11? כי כל המשחקים קופסא כבר לא באים בחשבון...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "סויה מגדיל את החזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גלולה היום שלאחרי, אז מאיזה זמן עד איזה זמן אפשר לקחת אותה אחרי קיום יחסי מין? והאם רצוי לקחת אותה? גם אם השתמשנו בקונדום? רק ליתר ביטחון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אימא איפה החלב ?, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שלמישהו יש מחלת הנשיקה אם הוא לא נישק אף אחד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Revitali:O , על תשובה לשאלה "מים חמים - פושרים, טובים לגרון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המוצרים של ביוטי קייר איכותיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור והרופאה הביאה לי גלולות לקחת מהיום, זה אומר שיפסק לי המחזור עכשיו? אני יכולה לעשות סקס בלי קונדום מעכשיו עם אני לוקחת גלולות או שממומלץ להמשיך עם הקונדום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש דרך למדוד חום בלי מד חום? אני ממש לא מרגישה טוב, יש לי כאב ראש במצח כזה מעצבן, וכאב אוזניים וגרון ונזלת, ואני לא מוצאת מד חום ואבא שלי לא מאמין לי שאני חולה כי היה לי היום בוחן והוא חושב שאני עושה בכוונה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו אני בת 15 וחצי והגובה שלי הו 1.53 וקיבלתי מחזור שנה שעברה עד מתי אני אגבה אני ממש נמוכה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה פעם ראשונה שאני מתאפרת לבית ספר (פעם הייתי מתאפרת והפסקתי וירד לי קצת הביטחון) ואני מפחדת שזה יהרס לי בדרך או משהו איך אפשר לשמור על האיפור שלא יהרס מכל טיפת מים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי להיום צו ולא הלכתי, הלכתי לבית ספר, אבל סימתי מוקדם ב12, אז אם אני יגיע לשמה ב1-2 כזה, הם יקבלו אותי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המחזור שלי ממש סדיר! כאילו, קיבלתי חודש שעבר ב10.8, והיום קיבלתי והיום ה10.9, כאילו על היום אני מקבלת. זה טוב נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נתקע לי ממש עמוק מקל אוזניים ואני לא מצליחה להוציא הוא נישבר לי ביפנים, איך להוציא? בבקשה תעזרו לי אני לחוצה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון עשו חופש של איזה חודש של סוכות וראש השנה משהו? אז מתי יוצאים ומתי חוזרים ממנו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה מוכרים את השפתון מנפח Lip Plumper? כמה הוא עולה? והוא באמת עובד או סתם חרטה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם נגיד קיבלתי מחזור היום מתי אני אקבל שוב בתאריך שיגמר לי, או בתאריך שהתחיל לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שעושים פעילות גופנית אז המחזור מקדים או מתעכב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית:), על תשובה לשאלה "האם החזה גודל בזמן המחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי עושים גשר בחגים? איזה חגים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני קיבלתי צו ראשון לפני הגיוס אני נקראת מלשב"ית? (מועמדת לשירות ביטחון)? (בת 16)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לשים שכבת אקריל על הציפורן על מנת לחזק אותה- שלום. אני בת 13 ויש לי ציפורניים ארוכות, היום שמתי לב שיש לי סדק בבשר של שתיי ציפורנים. אני רוצה ללכת לקוסמטיקאית ולעשות שכבת אקריל כדי לשמור על הציפורן שלא תישבר מהבשר. כדאי לי? עלול להיות לזה נזקים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חובה למלא שדה זה, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות מייקאפ עמיד בזול??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אוהבת לעזור:), על תשובה לשאלה "אמלה הצילו, האוזניים שלי ניסתמו היום בצהריים וניסיתי עם אטם אוזניים לנקות ונורא כאבלי אבל ניקיתי ויצא הרבה כתום ואז האוזניים ניפתחו, עכשו עם שובפעם סתומות וניסיתי עם אטם אוזניים וזה לא עזר והכל נקי שם ואני פוחדת להיות חירשת, מה עושים? בלי ללכת לרופא!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אשדודית גאה, על תשובה לשאלה "יש משהו שייעשה לי חריץ או דרך להפוך חזיה רגילה לחזיית פוש אפ,? בבקשה דחוף עם למישהו יש קישור איך להכין פוש אפ שישלח לי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "לעשות שעווה בבית השחי זה טוב או שזה גורם ליותר זיעה? עדיף לגלח? אפשר פתרונות איך להזיע פחות בחום הזה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מנסה לשים טמפון אבל זה כואב לי קצת ולא ניכנס מה לעשות,??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מכירות חנות שמוכרת חזיות מידה a כמו חזיות נוער כאלה של דלטא רק ביותר זול? לדעתי 80 שקל זה קצת יותר מידי יקר..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חסויה, על תשובה לשאלה "תמיד בבית הספר חם לי ואני מזיעה המון! אני גם מזיעה (לפעמים.) בגב ובמפשעה וזה בולט לעין ונראה מוזר... אני שמה דאורדורנט בקביעות בבית השחי, אבל זה עדיין יוצר לי עיגולי זיעה.. יצא שחברות שלי העירו לי על זה, ואני לרוב מסתובבת עם התיק בהפסקות. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שכרוב מגדיל את החזה? אם כן אתם יכולים להסביר לי מה זה עושה בגוף שממריץ את גדילת החזה? תענו בבקשה על שתי השאלות שנשאלו.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כרוב עוזר להגדיל את החזה? אם אני אוכל כל שבוע כמות מסוימת, יגדל לי בצורה יותר גדולה? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥בלונדה♥, על תשובה לשאלה "מישהי יכולה להסביר לי על המידות בחזיות? לא הבנתי איך זה הולך. מה הכי קטן? מה הכי גדול? תסדרו לי את זה מהקטן לגדול ואיך בערך כל גודל נראה? (אני עדיין עם גוזיות חח)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי כיתה ט, על תשובה לשאלה "אם לפני שנה הייתי מידה A65 ועכשיו אני A75 זה אומר שגדל לי? כי זה בקושי נראה שגדל...?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אשמח עם תעזרו לי, חבר שלי חושב שלא אכפת לי ממנו ושכיף לי לצחוק עם חברים שלי יותר איתו ושהם יותר חשובים לי וזה לא נכון.. ואני רוצה לקנות לו מתנה ולהוכיח לו שלא מה אני יכולה לקנות כדי שיאמין לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כרוב באמת מגדיל את החזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לטפל בקרסול? כל פעם שאני פתאום באמצע החיים מעקמת תרגל מתוך הליכה סתמית או סתם תנועה לא נכונה פתאום למשל אתמול גם כאב לי כזה ועבר וזה, אבל עדיין בכלל, אני לא רוצה שהכאב בקרסול ישאר לי לנצח, איך אפשר לטפל בזה? מה לשים לו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שירה ;), על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי חצי שנה יחד בזמן האחרון אנחנו רבים מלא הוא, לא נותן לי לשתות ביציאות מעיר לי שאני לובשת קצר מדיי על כל דבר ישלו מה להגיד, שאני מתעצבנת ואומרת לו שהוא לא אבשלי, זה מגיע לריבים ענקיים וממש פוגעים כדאי להיפרד ממנו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך התפריט הבא נשמע לכם? האם הוא בריא ייפסק לי המחזור בגללו?: בוקר-כריך מלחם קל עם ממרח או יוגורט ביצה קשה פרי ו2 כפות גבינה או קוטג.. צהריים-חזה עוף ו3 כפות אורז וסלט ערב-כמו בבוקר?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה לעשות עם הכאבי מחזור הנוראיים האלו? זה כבר ככה מאתמול ואני מתה מכאבים! מה לעשות שזה יפסיק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שמש1, על תשובה לשאלה "איפה אפשר לקנות עדשות מגע?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש בהתלבטות אשמח עם תעזרו לי.. לפני כחצי שנה קבלתי צו ראשון אני בת 17.5. והתחלתי לחשוב על צבא מה יהיה לי שם ואני מניחה שיהיה לי שם קשה יותר משרות לאומי או עבודה רגילה בחוץ.. מה כדאי לי? גם עם אני ירצה שרות לאומי אמא שלי לא תסכים היא רוצה שאני יתגייס?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה נכון שהפרשות צהובות מעידות על פטריה בנרתיק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כיתה י ויש לי מחויבות אישית, לא רק שאני מתחילה להתנדב במד"א, אני גם מתנדבת ברמב"ם, ואם הייתי יכולה גם בצער בע"ח (אי אפשר כי זה משעה8 בבוקר עד3 בצהריים) ובנוסף אני מנסה להתקבל למשהו לעזרהלקהילה היהודית בבוסטון.. חברות אומרות שזה כי אני אוהבת לעזור, זה נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום כשבאתי לבית ספר איזה ילד אחד קרע לי את המכנסיים, והוריד לי את התחתונים ואז הוא זרק אותך לשירותים וכולם ראו לי את איבר המין, (אני בן) עד שנתנו לי חולצה של הבית ספר להסתיר, עד שאמא שלי תבוא ותביא לי עוד זוג מכנסיים ותחתונים. ואני התביישתי בעצמי.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה " (בת 15) אתמול שמתי טמפון בפעם הראשונה, אמא שלי אמרה שיש איזה קרום שלא ייתן לי לשים אותו עד הסוף, אבל בכל זאת הצלחתי. סימן שהוא נקרע? זה רע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי (:flor, על תשובה לשאלה "כשאנשים מחמצנים את השער הם שמים את המיץ של הלימון על השער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בבקשה תעזרו, על תשובה לשאלה "איך מדפיסים תמונה על נייר שמגהצים אותו על בד זה מדפיס את התמונה על הבד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי (◕‿◕)SVV@G, על תשובה לשאלה "אני קיבלתי אתמול מחזור וממש כואב לי באמת. זהפעםשונה שככה כואב לי מה אני יכולה לעשות כדי להפחית טיפה ת'כאב ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנייי וזהו, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה דחוף לגבי הגיוס, מי שמבין שיבוא לפרטי! תודה רבה לעוזרים❤?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה "שכבה" בבית ספר? זה מילה נרדפת ל "כיתה" או מה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♪♫music♪♫, על תשובה לשאלה "אמאלה מישהו מחוץ לבית שלי דופק על הדלת ועל החלון וטורק את הדלת זה מפחיד אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתתתת, על תשובה לשאלה "יש לי פטרייה בכף הרגל ולא בין האצבעות איזה תרופות סבתא אני יכולה, עכשיו להכין או לשיים פשוט אני מישתגעת מגירודים וזה מפריע לי לעשות שעורים ( ניגמרה לי המשחה והיא לא כ''כ עזרה).?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "וזלין באמת מאריך את הריסים? אין לי שמן זית יש לי שמן קנולה מי שלא מכיר את ההמצאה אל תענו?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה שילובים יפים יש ללקים? שאצבע אחת בצבע שונה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול לגבי גלולות היום שאחרי (מי שמבינה כמובן), מה החוקיות? כאילו לוקחים פעם אחרת אחרי וזהו או שממשיכים לקחת קבוע? וכמה זמן אחרי צריך לקחת? מה הגודל של הגלולות? צריך מרשם רופא או אפשר לרכוש בסופר פארם? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הכול בשבילך ;), על תשובה לשאלה "אני צריכה לדבר עם מומחה בפרטי מישהט יכול לעזור לי, או עונה בכיר?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חולה:-/, על תשובה לשאלה "כואב לי הגרון ויש לי חום הגרון שלי בפנים לבן מה לעשות? אני לבד בבית?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני ביום הרביעי של המחזור ולא החלפתי שלוש שעות תחבושת והכל היה לי דם ועדיין כואבת לי הבטן.. יש מצב שיורד לי יותר מידי דם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד איזה יום כואבת לכן הבטן במחזור? כואב לכן בכלל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שלומי הנסיך, על תשובה לשאלה "עוד כמה זמן נישאר עד המחציאת, ואם אפשר תורידו את הימים של החופשות?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השאלה שאני אשאל עכשיו קצת מביכה... באיזה גיל נהוג לקיים יחסי מין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוציא אישור לצבא להתקלח לבד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד סמל בית ספר מחולצה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית... גאה!, על תשובה לשאלה "בנות! בזמן האחרון המחזור שלי ממש קצר.. קיבלתי מחזור ביום שישי וכבר אתמול הזרם התחיל להתחלש.. אני מחכה לבדוק את זה? תודה מראש לעונים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי מתחלפים כבר לשעון חורף? יש תאריך מסוים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חוחי'שלייי, על תשובה לשאלה "אם המגמות היחידות שמציעים לכם זה: מחול, גאוגרפיה, ביולוגיה, וחשבנאות.. מה הייתם בוחרים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית :)), על תשובה לשאלה "קיבוע סומק - שאני שמה סומק אחרי כמה שעות הוא יורד, אני רוצה שהוא יישאר לי עד שאני אחזור הביתה מהבית ספר.. יש דרך לקבע אותו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי SGavrial, על תשובה לשאלה "מי מכיר חנת שמוכרים בה ציוד לשטח? ( סכינים, אבני מגנזיום, משקפות, דברים כאלה.)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור לפני חודש בדיוק והיום עוד לא קיבלתי. זה אומר משהו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי תמר (;, על תשובה לשאלה "השיער שלי גודל נורא לאט ( גם של אמא שלי ואחותי.. ) למה זה ככה? ואיך לזרז אותו? אל תגידו לי ללכת למספרה וכאלה... כי הם לא יודעים: \?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "37 זה חום..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Revitali:O , על תשובה לשאלה "מים זה בריא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בחילה חזקה. קתי פעמיים וזה לא עבר. הייתי אתמול בעל האש אבל אכלתי רק פיתה וחצי שיפוד. היום אכלתי כלום. אבל אני מקיאה לא מים אלא מזון. מההלעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי loly, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה, אפשר גם בפרטי. אני רוצה לתבוע מישהו. איך עושים את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מוכרים אקריל לציפורניים בסופר פארם נכון? מה המחיר של זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ?!, על תשובה לשאלה "אני נפלתי בגלל חברה שלי, היא עשתה לי שק קמח כי אני רציתי ואז היא התכופפה ואני נפלתי. ועכשיו יש לי פצע בברך בדיוק בקיפול של הברך ואני צריכה ללכת עם ברך ישרה. אבל אני לא יודעת אני חושבת על זה ואני נפלתי בגללה ויכולה להיות אצלי צלקת בגללה. מה אני עושה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אופיר לבבי, על תשובה לשאלה "מה הכי כדאי לקנות בביוטיקר ולמה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥Beautiful♥, על תשובה לשאלה "בכיתה ח' איפה עושים את החיסון? אני מתכוונת באיזה מקום בגוף? גם בכתף כמו כל חיסון רגיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ♥Beautiful♥, על תשובה לשאלה "איזה תכשירים יש נגד יתושים? אני לא מדברת על פילסטין ג'ל שזה נגד הגירוד..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנות אני חייבת עזרה דחוף. זה לא פעם ראשונה שיש לי מחזור. אבל יש לי שאלה חשובה! קניתי לפני חודשים תחבושות לאחרי לידה. ניסיתי לישון איתן וזה ממש לא נוח! אני פשוט מפחדת שבימים הראשונים הדם יעבור לתחתון כי יש לי דימום חזק. לשים תחבושות של always מספיקות או שלא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מבולבלת , על תשובה לשאלה "איך מספרים לאמא שלי שאני בהריון? בבקשה עזרה דחוף. (בת 16)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתעודה שיבצו אותי במתמטיקה לב' וממש לא רציתי כי נלחצתי שזה רק 3 יחדות ושזה יהרוס לי אם אני ארצה ללמוד באוניברסיטה, וממש התחרפנתי אז עשיתי קורס קיץ ומבחן מעבר ולא עברתי אבל הייתי קרובה, ועכשיו הציעו לי לעבור לא', מה לעשות, לעבור? זה יתאים לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כבר שאלתי 2 נהגים של אגד עם אפשר לעושת כרטיס רב קו אנונימי, הם אומים לי לא צריך ללכת לעשות. וכתוב במפורש באתר שלהם שאפשר לקנות אצל הנהג. למה הם אומרים שלא? לדבר עם אגד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ג' בצבא זה כאילו חופש הביתה.. אבל מה זה ב'? כאילו אם אומרים אני הולך לרופא להוציא ב'?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי A#, על תשובה לשאלה "מתי סוכות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם יהיה לי זיהום בבטן מהעגיל אז יהיה לי פס שחור/חום לאורך הבטן, ואפשר להעלים את הפס הזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, לכולם יש לי שאלה קצת מוזרה... אם אני במחזור יש יותר סיכוי שאני יצטנן ( נגיד יידבק מאחד ההורים או האחים). האם המחזור משפיע על המערכת החיסונית של הגוף??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית14, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14, ואתמול גילחתי תרגליים עם סכין גילוח אז. פתאום לא שמתי לב יש ליי שריטות מזה. איך זה קורה? אני גילחתי טוב וזה. אז מה הפתרון שזה יעלם מהר? כי זה כמעט בולט?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מוכרים מכונות בניית ציפורניים גם למי שאין לא חברת קוסמטיקה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה שעות יוצאת היום השבת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה איפור קבוע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המחזור שלי חלש.. קיבלתי בלילה.. וזה קצת חלש כזה.. (ככה זה אצלי.) יש סיכוי שעד הביתספר זה כבר יהיה ממש חלש? כאילו זה יהיה היום השלישי וביום הזה זה כבר מתחלש לא? בת 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "אני לא מאמינה שאני במחזור יומים לפני בית ספר! מה אני יעשה?!?!?!?! אוף הלך לי כול מה שרציתי ללבושש נו באמתת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית יפה :), על תשובה לשאלה "היי, שמתי טמפון.. עכשיו כואבת לי הבטן התחתונה, יש קשר? וגם אני מרגישה שיוצא לי הדם מעבר לטמפון וכשאני בודקת כלום.. מה לעשות זה יכול לעבור? תודה לעונים כואב לי..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמורידים שיער הקוסמטיקאית באמת רואה את איבר המין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי love justin, על תשובה לשאלה "היי, כולם♥ אני בת 14 וחצי, וכבר זמן רב שאני רוצה להיות דיילת באיזה גיל אפשר להיות דיילת? אני חושבת שזו חוויה לטייל בכל בעולם, לעזור לאנשים ולהתידד איתם. אני גם דוברת את שפת האנגלית מושלם. אני 5 יחידות גם מה אתם חושבים שצריך להיות בשביל להפוך לדיילת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ללא כינוי חח, על תשובה לשאלה "איפה יותר נוח באוטובוס או ברכבת? יותר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון ההורים שלי ניכנסו לבעיות כלכליות משהו שאפעם לא קרה בעבר, וחברה שלי לא יודעת את זה אני גם לא רוצה לספר יום שני, יש לה יומהולדת והיא מבקשת ממני כל הזמן לקנות לה אמפי אייפוד, ועוד כל מיני דברים שקשורים לזה ולא נעים לי לבקש מההורים שלי. אני בת 14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי PitBull, על תשובה לשאלה "יש למישו מושג מתי מסתיים הרמאדאן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הלכתי לבריכה ונשרפתי. אפשר לשים משהו שזה יעבור? ואם אני ישים מייקאפ זה יהיה יפה או מגעיל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לא רוסיה....אוקראינית!, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה מתיי מתחילים הלימודים ב-27 או ב-26? כי אומרים ב-27 ויש כאלו שאומרים ב-26 אז מתיי בטוח מתחילים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי dixon, על תשובה לשאלה "אפשר לשים בסופלה או בעוגה מחמאה במקום חמאה? ואם לא, מה אפשר לשים במקום? (צריך להמיס את זה עם שוקולד.)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך קוראים לאתר הזה ששמים מספר והוא אומר את הכתובת והכל?! ( לא בזק ולא דפי זהב! )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי המון נקודות חן בצוואר וגם בולטות כאלו, זה ממש מגעיל לדעתכם? לא ירצו לנשק איתי בצוואר בגלל זה? אפשר להוריד אותם? תודה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לעבוד בבסיסים פתוחים? מה זה בסיס פתוח??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כדי לי להתחיל להשתמש בטמפונים, מה היתרונות שבזה ומה החסרונות? כי אני עוברת לפנימייה ולא יהיה לי הכי זמן להתעסק עם המחזור, דרך אגב כל כמה שעות צריכים להחליף? בת 15.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה חיילת שעושה יומיות בצבא? מה זה יומיות? תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה לשים עפרון שחור כשאני עם עדשות..? (אני חדשה עם כל הקטע של עדשות, ורק מי שיודע שיענה!) תודה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ילדה סילאן XD, על תשובה לשאלה "חבר שלי התחיל לשכב איתי מבלי רצוני, ואז זרמתי איתו עכשיו אני מפחדת שאני בהריון.. מה לעשות? הוא אמר לי שהוא שם קונדום, זה עזר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הדתיים צועקים שעבס? מהזה שעבס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בריחה ודליפת שתן בזמן מחזור ורצון עז ללכת לשירותים בתכיפות.. בת 16. מה לעשות?! זה קשור גם להתקררות ולישיבה על הרצפה לפעמיים? המזגן דולק אצלי 24 שעות ביממה.. תודה רבה לעונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי זה מסובך, על תשובה לשאלה "מין של נערה, מתפתח בין הגילאים 13-14 זה נכון? האם יכול להיות שההתפתחות כואבת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי למה גברים אוהבים ביצ'יות D:, על תשובה לשאלה "למשהי מהבנות פה יש מנוי לקוסמופוליטן ויכולה להביא לי את האתר ממנו היא הזמינה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני כבר חודשיים לא מקבלת מחזור (אני בתולה, ותמיד היה לי סדיר). ממה זה? ומה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הלכתי לרופא, ואז הוא שאל אותי אם לקחתי את התרופה שלי (ברזל בגלל שיש לי אנמיה.) ואמרתי שלא ממש (זו בעיה לשתות את התרופה בגלל שאסור אותה עם מוצרים חלביים וזה מסובך.) ואז הוא אמר שזאת הזנחה ובפעם הבאה הוא יכול לדווח לעובדת סוציאלית.. זה מלחיץ מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני לא יאכל כלום במשך שבוע ורק ישתה מים, אני ירזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נכון שלגינ'נגים אין נשמה? יש לי חברה גי'נגית ואני מפחדת.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להמיר מטבע מהבנק (לא מהדואר) זה עם עמלה? ואם כן כמה עמלה זה בלאומי (שוב, הבנק לא הדואר)??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני במחזור פעם ראשונה ויש לי טיסה עוד יומיים... זה יעבור עד אז? זה יהיה פחות חזק? כי עכשיו יש לי זרם גדול?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן לומדים נהיגה זמן מדוייק בחודשים מקסימום, לרכב קל, אוטומט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חשבון צעיר בלאומי ואני רוצה לסגור אותו. איך אני עושה את זה? בנוסף אם אני סוגרת את החשבון ואני רוצה לקבל כסף מהמשכורות שלי, אני יכולה לעשות את זה ללא חשבון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה צריך לעשות בדיקות רפואיות ביום גיוס? אי אפשר לחסוך תהליכים כמו בצו ראשון ולהביא תוצאות של בדיקות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני לוקחת גלולות נגד הריון, בשבוע של ההפסקה אמור לבוא לי המחזור ביום הראשון או שזה לא משנה מתי הוא בא? דחוף?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה גני תערוכה!?! מישהו הייה שם?! תסבירו לי.?!? זה בתל אביב נכון?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שיר לאבין, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה, אני רואה עכשיו גיא פינס ואומרים שחבר של איימי ווינהאוס מת מכך שהוא בלע את הלשון. מה זאת אומרת לבלוע את הלשון, איך אפשר לבלוע אותה?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי היום פעם ראשונה מחזור, ואמרתי לאמא שלי שלא תספר לאף אחד חוץ מלאבא שלי... זה בסדר? ומחר אני הולכת לים ואני ממש ממש רוצה להיכנס כדאי לי ללכת לקנות טמפון? או סתם ללכת ולשבת ולומר שאני לא מרגישה טוב? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר להוריד משקפיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות שירות לאומי רחוק מהבית שיהיה לי דירה ושותפים וזה נראלי מה זה כיף, כי אני יתחבר אליהם ויצא איתם למקומות והכול, ויכיר עולם ומצד שני גם צבא זאת חוויה אז אני לא יודעת על מה ללכת? אני ממש בהתלבטות מה כדאי לי לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני נוסעת ברכבת לשדה התעופה בן גוריון, בדרך אני צריכה להחליף רכבות. זה פעם ראשונה שאני עושה את זה ואני לא יודעת איך מחליפים אם צריך לצאת ולהיכנס שוב וכו'. אשמח להסבר, בנוסף, האם הרכבת שמגיעה לשדה התעופה מגיעה ישר לכניסה שלו? ואיפה זה טרמינל 3? תודה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם מישהי שהיא בתת משקל אז מקבלים אותה לצבא? או שהיא תקבל פטור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות שירות לאומי בת"א מה אני צריכה לעשות בשביל שיתנו לי לעשות שם שירות? ואני רוצה שהשירות יהיה חילוני הכוונה שלא יגבילו אותי בלבוש ודברים כאלה. אני גרה בב"ש?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לוליית:), על תשובה לשאלה "הי אני בת 16 וחצי וקיבלתי צו ראשון, הבנתי שאני צריכה ללכת לשם ולעשות כל מיני בדיקות, אילו בדיקות בידיוק? והייתי רוצה להיות חובשת בצבא מה אני צריכה לעשות כדי להיות? תודה לכל מי שיעזור, ובנוסף אמא שלי בנאדם נכה.. אז זה יפריע לי להיות כל יום בבית או לא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אינה21, על תשובה לשאלה "דם ביום ה-5 של המחזור - שלום, האם זה הגיוני שביום החמישי של המחזור יירד הרבה דם? לפי מה שזכור לי בחיים לא היה לי ככה, ובימים הרביעי והחמישי היה לי ממש קצת.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה כולם מתלהבים מהצבא? גם שירות לאומי זה חוויה, כאילו מה עושים בצבא קמים בבוקר ו..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אחרי כמה צוים שאת מקבלת מצבא הם באים אלייך? כאילו קיבלתי צו ולא הלכתי אחרי כמה כאלה המשטרה הצבאית באה אלייך? ומה הם בדיוק עושים לך? אני יכולה אחרי זה להתגייס או שלא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני עושה שירות לאומי בת"א ונגיד השירות עד הצהריים אני יכולה בערב ללכת למועדונים ומסיבות? או שהם יגבילו אותי בדברים האלה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם ניסיתי להתאבד ואני מטופלת אצל פסיכיאטר יכולים לתת לי פטור מהצבא? אבל לתת לי לעשות שירות לאומי? ולא אני לא משתמטת אני פשוט לא רוצה צבא אלה שירות לאומי!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנות אני חייבת שתענו לי על השאלה זה מחזור ראשון שלי וקיבלתי אותו ביום שני: כמה זמן אמור להמשך מחזור? כמה שלכן נמשך? והאם הוא יגמר לי עד יום שבת? זה דחוף. (בת12)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי לימונדה מטורפת, על תשובה לשאלה "אני בהוט מובייל ועברתי את ההגבלה שאמא שלי שמה לי אני מאוד מפחדת אני יכולה להחביא את החשבונית שתגיעה בדואר או שאיך זה הולך? איך משלמים? הולכים לברה או שזה יורד מהחשבון? אני לא יודעת מה לעשות תודה רבה לכל העונים!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מארגנת מזוודה לחו"ל ויש לי המון בקבוקים של קרמים, תכשירים לשיער, תמיסה לעדשות וקרם הגנה ואני מפחדת שהם יתפוצצו בטיסה, כי יש שם דברים חשובים כמו התמיסה לעדשות.. שמתי הכל בתיק אמבטיה ועטפתי את הפיות בסלוטייפ, מה עוד לעשות בשביל שלא יתפוצצו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה יש TOP 10 (טופ-טן) בצפון? אני גרה בנצרת עילית.. איפה יש באזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אור מלול, על תשובה לשאלה "איך באים המדים של חיל האוויר על הגוף? הם צמודים \ רחבים? המכנס גבוה או נמוך? אני ישמח לתשובות מכאלה שמבינים בזה.. תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה להגיד לצבא שאני לא רוצה לעשות צבא ולעשות שירות לאומי? מבלי להצהיר שאני דתייה? הם לא יעשו לי בעיות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם ניגשתי לצו ראשון ועשיתי הכול ואמרו לי את הפרופיל שלי ונתנו לי אפשרויות של תפקידים, ופתאום התחרטתי ואני לא רוצה צבא, אני יכולה להגיד שלהם שאני רוצה שירות לאומי במקום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הבנתי שאם אני רוצה לעשות שירות לאומי אז אני צריכה להצהיר שאני דתייה, ואני לא רוצה להצהיר כי אח"כ הם יעקבו אחריי וכל זה, ואני רוצה גם לעשות שירותי לאומי חילוני ואם הם יגלו שאני עושה חילוני הם יעשו לי בעיות, אז מה אני עושה? איך לעשות שירות בלי בעיות מהם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי הובה בובה ;), על תשובה לשאלה "מה זה חום נורמלי? יש לי 37.1. זה בסדר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ויש לי כאבים בפטמות. זה התחיל אתמול והמחזור שלי בדר"כ לא סדיר. קיימתי יחסי מין בפעם הראשונה ביום ראשון והוא לא גמר והיינו עם קונדום. האם יש חשש להריון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתוש, על תשובה לשאלה "למה צריכים להיות עם חזייה ותחתונים בצו ראשון? מה עושים בצו ראשון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחרי הגיוס לצה"ל אפשר לעשות קעקועים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קיבלתי מחזור אתמול בפעם הראשונה וישנתי בלילה עם פד ושקמתי בבוקר לא ראיתי עליו כלום.. זה אומר משהו? בת 13?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נכון יש את כל הסבון פנים, קרם פנים, פילינג פנים, וקרם כזה של פנים שומניינים (לעור שמן), קיצר כל התכשירים שבעולם (תפרטו לי בקשה עליהם אם אתן עוד מכירות) אז מה לשים לפני מה? שיווצר לעור מטופח, יפה, בריא ונקי.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה להדפיס בדף משהו ולגהץ אותו לחולצה? איזה דף בדיוק??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת לקרבי ואני אמא שלי מתנגדת ויש לי רק אחות קטנה אני עדין צריך את האישור שהיא תחתום לי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחזור זה ממש כואב או שזה כאב כזה שאפשר לסבול אותו בשקט?. איך אני אמורה לדעת מתי אני אמורה לקבל אחרי שקיבלתי בפעם הראשונה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קפאין עוצר את הגדילה?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית במצב קשה, על תשובה לשאלה "אני דיי במחזור עכשיו, ואף פעם לא כאב לי ככה... פשוט ממש כואב לי הגב והבטן.. מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "להוציא רישיון עולה כסף? או רק השיעורי נהיגה? ואם עוד 3 חודשים יש לי 16 וחצי אני יכולה מעכשיו לגשת לתאוריה או לחכות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי shir361, על תשובה לשאלה "כמה זמן זה שיעור נהיגה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני ישנה עם חזייה מלא זמן וזה לא עוצר לי את הדם ולא כלום, אז למה אומרים שזה מסוכן? אני רוצה שהציצי שלי לא ימשיך ליגדול.. הוא יגדל עם אני ישן עם חזייה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עם מה עושים את הפס השחור שמעל העין? ( איפור )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מישיי, על תשובה לשאלה "שלום, אני נוסעת לאילת בעז"ה עוד איזה שבוע ורציתי לשאול כמה דברים- 1) רשום לי שאני צריכה להביא לטיסה תעודה מזהה אבל אין לי עוד תעודת זהות.. מה להביא? 2) למישהו יש רעיונות לדברים כיפיים שאפשר לעשות באילת? תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חשוב לי לדעת מה אתם חושבים.., על תשובה לשאלה "יש באתר הזה תמיד בנים שרוצים את הפייסבוק שלי. אני צריכה לתת להם? כי אני קצת מפחדת שזה בנים מטרידים שידעו את השם שלי וכל מיני פרטים עלי. אתם חושבים שהפחד שלי מוצדק..? או שלא? לתת לכל מי שמבקש את הפייסבוק? זה בסדר? או שאני יותר מדי זהירה ומפחדת סתם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי איילניר נוזלי עם מכחול, איך זה נקרא??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי רווקה ברשת, על תשובה לשאלה "שלום, יש לנו בבית ראוטר של 013, יש לי את הסיסמא וכשאני מנסה לגלוש דרך פלאפון כאילו הסיסמא בסדר והכל, אבל זה לא גולש! מישהו יודע מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מתי חוזרים ללימודים? תגידו לי בימים תודה לעונים החמודים♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המחזור שלי מאחר בשבוע אני מתחילה לדאוג... לא עשיתי סקס וכלום.. אבל אני אוכלת מעט זה קשור? איך לגרום לו להופיע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נומייי, על תשובה לשאלה "התחלתי להיתאמן על שפאגט וניתפסו לי השרירים ברגליים, מה אני צריכה לעשות לחכות שזה יעבור לי או להמשיך להיתאמן כדי לאמץ את השריר יותר ככה הוא יהיה יותר גמיש? או שזה סתם יפגע בו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי הרבה נקודות חן על הפנים קטנות, אבל זה ממש מכוער.. ואני לא סובלת את זה.. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה קו מגיע מקרית מוצקין לים בקרית חיים? מישהו יכול לבדוק לי באגד? בבקשה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי בערך 1000 שקל, אני בת 16 ויש לי תעודת זהות. אני יכולה לעשות כרטיס אשראי ולהפקיד שם את הכסף? יש כזה דבר כרטיס אשראי שמותאם לנוער??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אחותי ישנה והיא לא התעוררה כשניסיתי להעיר אותה, אמרתי לה שאני ישפוך עליה מים אבל היא חשב שאני לא מסוגלת אז הלכתי להביא מים, ושפכתי עליה חח ואז היא התעורה חח עשיתי טוב??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו לי מה הסיפטומים של השבועות הראשונים של ההריון? לא קיבלתי כבר תקופה ארוכה (מאחר לי) ואני בלחץ.. ולפניי שתשאלו, המחזור שלי סדיר!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה בנות שאפשר להתייעץ איתן??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום יום האהבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי דידי: ) , על תשובה לשאלה "מתי יום אהבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי יום האהבה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית^^^, על תשובה לשאלה "הלכתי לרופא שיניים בשביל גשר בשיניים והוא אמר שצריך לעקור לי 2 שיניים משהו כי יש לי לסט קטנה ויש כמות שיניים איך שאמור להיות, אבל בגלל שהלסט קטנה זה יותר מידי שיניים, משמבין בזה זה בסדר לעקור אותם? תודה רבה לעונים: )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לומדת סטפס ושברתי את הרגל ואני רוצה לחזור לילמוד אחרי אבל הרופא אמר שרק אחרי 4 שנים אני אוכל מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי just some teenager:], על תשובה לשאלה "הייתי היום בבריכה ונשרפתי בפנים ואני אדומה איך אני יכולה להעלים את זה בלי קרמים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביוטיקר יהיה פתוח היום בצאת השבת למרות תשעה באב?.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי חסויה 111, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להגיד לי אם יש חופש בד"כ בראש השנה? ואם כן כמה זמן זה. אני פשוט טסה לחו"ל בערב ראש השנה אז רציתי לדעת אם אני אפסיד מהלימודים או לא?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ביוטיקר פתוח היום? או רק במוצאי שבת? והמדבקות להוצאת שחורים באמת עובדים אם אני יקנה משם? ויש שם נקדן לציפורניים? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שאוכלת נזלת יאמיי, על תשובה לשאלה "אם אני מחטטת באף הרבה זה מרחיב לי את הנחיריים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית3, על תשובה לשאלה "החנויות פתוחות מחר? בקריון נגיד?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחר חנויות פתוחות? (בגדים, נעלים וזה? )?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנחנו יוצאים לסוף שבוע ואני צריכה כבר לקבל, מה יכול לזרז לי את המחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הצום יום ראשון נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית *~*, על תשובה לשאלה "מאיזה שעה כבר מותר לאכול בשר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אחת שיודעת !, על תשובה לשאלה "יש מישהו עם עגיל באף שיכול לספר לי איך זה? אם זה כואב לעשות, אם זה לא מפריע לקנח את האף וכאלה ואם זה גורם אינפקציות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתתתתתתתתתתתתתתתתתת , על תשובה לשאלה "אמא שלי הציעה לי לשים טמפון מתי שאנחנו באילת, ואני אני נורא מפחדת כי ראיתי יש פה כאלה שלא הצליחו להוציא אותו.. או שאני לא יראה את החוט.. אני מתה מפחד מזה ואני אם אני לא ישים וילך עם תחבושות יהרס לי הכל.. מה לעשות? בת 13.5?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה התסמינים של מיגרנה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שמבדוי, על תשובה לשאלה "איזה מאכלים יש לכם ל9 באב? לא בשרי?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Yea, science! bitch, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה - לילדה בת 15 שלקחה קורסים במצויינות במדעים בבית ספר, יכולה להיות אותה רמת ידע כמו של פרופסור- רופא מוסמך?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ילדה מש(ו)געת , על תשובה לשאלה "יש לי לפחות 15 עקיצות עם לא יותר, וזה ממש מגרד יש תרופת סבתא שתעזור להרגיע את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו ביקר פעם בקריית ביאליק ויכול להגיד לי איך העיר הזאת? תודה לעונים..?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית69., על תשובה לשאלה "אני לוקחת כדורי יסמין בשביל להפסיק את המחזור בגלל שהיה לי מחזור במשך חודש ואני צריכה להסדיר את זה, אני כבר אולי חודש על הכדורים האלה, והיום יצא לי דם. מה שלא אמור ניראה לי לקרות. זה נורמלי? זה בסדר? מה לעשות? בת 13?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "זה נכון שלנשים מלאות יותר קשה ללכת עם עקבים, ולנשים רזות יותר קל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יכול להיות שיש לי סחרחורות כי לא אכלתי כלום היום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וחצי ומפחדת שלא יהיו לי ילדים קיבלתי מחזור בדיוק בגיל 13, ביום הולדת שלי, ואין לאף אחד מהמשפחה בעיה להביא ילדים כולה פוריים, אבל עדיין אני מפחדת שאני עקרה לא יודעת למה מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כל כמה ימים יש מחזור?-סליחה על השאלה חח?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי המיוחדת בנשים, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות בלבד! איך אתן שמות טמפון? איך זה לא כואב לכן? אני אפילו לא מצליחה להכניס וזה כואב רצח! ולא לא קיימתי יחסי מין?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קניתי צבע לשיער של לוריאל - קסטינג קרם גלוס, אני חייבת דחוף עזרה! מי יכול/ה לעזור לי? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בלונה פרק יש מתקנים עם מים כי אני רוצה לעשות מחליק ואני מפחדת שהוא יארס, כדיי לי לעשות ויש שם מתקנים עם מים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גלוש ^^, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה לעשות פס ורוד בחדר בעובי של איזה 15 ס"מ... באיזה סוג של צבע צובעים אותו? איפה ניתן להשיג אותו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשהייתי קטנה הדבקתי מדבקות על הארון של איזו תוכנית טלויזיה שאהבתי, עכשיו בא לי להוריד את המדבקות אבל הן לא יורדות, הן מודבקות חזק מאוד! ניסיתי לקלף, ניסיתי להרטיב ולקלף שוב ועדיין כלום! מה לעשות? אם מישהו מכיר שיטה טובה להוריד מדבקות שלא תזיק לארון בבקשה לכתוב.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, זה דחוף אני לקחתי היום גלולות מרופאה ואני עושה עכשיו באתר שזה יתריע לי בפלאפון כאילו תזכורת.. והוא אומר לי לכתוב מספר אצווה מה זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם אתה רואה פרק של תוכנית בהוט VOD וכתוב בצד "מחיר השכרה: חינם " אבל אין לנו מנוי או משהו כזה של VOD. זה עולה כסף אפילו שכתוב חינם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ^אנונימית בת 16^, על תשובה לשאלה "זה נכון שאם עושים הפלה בהריון הראשון אז את הופכת לעקרה? ואם כן, למה זה ככה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני במחזור.. מתי שאני הולכת לשרותים יש לי דם ( אבל אני שמה פד!) למה זה ככה? מה לעשות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להסיר איפור מהעיניים? אין לי מסיר איפור?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי It's Britney bitch, על תשובה לשאלה "שלום, האם אייליינר וקונסילר זה איפור בסדר לכיתה ז'??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היום בבוקר ירד לי דם למטה בשירותים, לא הבנתי מזה אבל אמא שלי ממש התלהבה והתקשרה לכל המשפחה לאמר לכולם! בזמן שאני סובלת עם תחבושות וכאלה, אמא שלי שמחה שאני ככה! אני שונאת אותה! מה מרגש במחלה הזאת?!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי טיילוור סוויפט מושלמת, על תשובה לשאלה "פארק אירופה בגרמניה, הוא במרכז גרמניה? דרום גרמניה? צפון גרמניה? תודה מראש?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי .Dancer, על תשובה לשאלה "אני עושה רשימה של דברים שאני יקח בתיק למטוס ( 14 שעות טיסה ). מה עוד כדאי? רשמתי בנתיים: טישו, מחשב ואייפוד, בגדים להחלפה לכל מקרה, מגבונים, טושים עטים וקלמר, מגזינים, דפים, גרביים, פלסטרים וכאלה, ומסטיקים מה עוד כדאי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית גאה :P, על תשובה לשאלה "בת יכולה לקבל בצבא פרופיל 100? אם לא אז למה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לעשות גבות זה כואב? כמה זה כואב מ1 עד 10? חח?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 13. קיבלתי מחזור בפעם הראשונה שלי היום... אתן יכולות לתת לי עצות וכל מיני טיפים בכללי על מחזור? תודה♥?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ילדה מיוחדת ^_^, על תשובה לשאלה "יש סניף של ביוטיקר בנהריה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Just An Ordinary , על תשובה לשאלה "ביום ראשון בבוקר, אני מתחילה בעוד בייביסיטר על ילדה בת 4 וחצי חודשים. אני לא מנוסה בתינוקות, אני צריכה טיפים לגביהם. מה לעשות כשהיא בוכה? איך לשעשע אותה? במה לשחק איתה? תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לוקחת גלולות ואני שכבתי עם חבר שלי.. יום אחרי שכחתי לקחת אבל אפשר עד איחור של 12 שעות יום לפני לקחתי ב12 בבוקר ואחרי זה שחכתי אז לקחתי בתשע בערב זאת אומרת שזה לא איחור של 12 שעות.. אלה של 9 (המשך בדגובות..)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ברבר :*, על תשובה לשאלה "למי שיודע בטוח-איך להגיע ללונה פארק? אם אני יורדת בתחנת רכבת ת"א מרכז הירידים, לאיפה בדיוק צריך ללכת? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אף פעם לא הבנתי למה יוצא דם במחזור למה? ואיך? אפשר הסבר פשוט שאני יבין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני, עצמי ואנכי ◕‿◕, על תשובה לשאלה "יש עדיין מדוזות בחופים? אני רוצה ללכת לחופים ת"א או בת ים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה איילנר? ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בלופיי, על תשובה לשאלה "יש ביס פלנט חנויות? אם אין אז יבנה חנויות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר לשים קרם גוף על הכוס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת אם יש לי חבילה בהוט מובייל? לבדוק אם שלחו לי הודעות מהחברה? ואיך ההודעות אמורות להיכתב? אם יש לי סימן של הוט מוביל בצד ושאין לי אינטרנט יש לי 3G זה אומר שהאינטרנט עולה כסף או שיש לי חבילה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש החודש ה31 או שאחי ה30 מתחיל חודש חדש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהי שיש לה נעלי דוקטור מרטינס??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עולה שנה הבאה לכיתה ט׳ ואני מאפרת מדהים!, ואם אני יעשה מתישהו אייליינר או עין מעושנת או דברים כאלה זה מוגזם? ותחסכו ממני אם תגידו שאיפור זה לזו***!, כי זה ממש לא ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבאר שבע יש ים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית ?, על תשובה לשאלה "אני בת 13. בעוד שנתיים אני רוצה לעשות עגיל בטבור. (15) הרבה בנות אומרות לי שלא כדי לי לעשות כי אני לא יוכל להוליד ילדים בעתיד שזה כלומר ישפיע לרעה על היריון. זה נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי מחזור בגיל 11 החזה שלי יפסיק להתפתח בגיל 13??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ~ילדה~, על תשובה לשאלה "מישהו יודע כמה עולה לעשות כרטיס מועדון בסטימצקי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה בדיקות הבנות עוברות בצבא? כאילו שמגיעים לצו ראשון וזה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הבדיקה הרפואית שבנות עוברות בצו ראשון שנשארים בתחתון וחזייה? מה עושים שם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה אפשרי לעשות את הפס מעל העין (cant eye) בעזרת עיפרון עיניים ולא טוש או כל דבר אחר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הייתה עכשיו אזעקה? (כמו של מלחמה)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע אם יש עדיין מדוזות בים? ואם יש מתי הן אמורות ללכת? תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המלצות לצו ראשון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המבנה גוף שלי הוא כזה: בטן רזה מאוד, חזה מידה B, שוקיים רחבות מאוד ותחת נורמאלי כזה.. אני רוצה לקנות בגד ים שלם לקיץ הזה.. אבל לא להיראות דבה.. יתאים לי? ואם לא, איזה גזרות בגדי הים כדאי לי לחפש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה עולה להטעין רב קו של 20 ניקובים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Daniella_Fitness, על תשובה לשאלה "סידרתי תיק לצבא ויצא לי בתיק גדול די מלא גלל הגופיות מכנסיים, הלבשה תחתונה, מוצרי הגיינה. זה נוראמלי שהוא די מלא נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מאוד נמוך לגילי ואמרו לי שאשר להכניס לגוף הורמוני גדילה, אפשר לקנות את זה בסופר פארם? אוכלים את זה? שותים? כמה עולה? ומה המחיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות בצבא עם פרופיל 35??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להביא לי בבקשה אתרים של בריכות בימים של דתיים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה לשכת התעסוקה בקריות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתחיל לשים טמפונים, אבל אני ממש מפחדת להכניס את זה לאיבר המין שלי. ואני לא רוצה לשאול את אמא שלי כי זה מביך Oֹ_O ראיתי באינטרנט איך לעשות את זה אבל אני ממש מפחדת. זה כואב? בת 12?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השיער שלי ממש יבש יותר מהרגיל, יכול להיות שהוא נהיה ככה בגלל הכלור או שזה לא קשור? כי עכשיו אני מנויה לבריכה ואני הולכת הרבה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צבעתי את השיער וצמח לי כבר שורש טבעי. אני צריכה עכשיו לצבוע הכול שוב או שאפשר לצבוע רק את השורש? כמה זה עולה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני הולכת לפסיכולוג ואני צריכה כדורים אז הוא יישלח אותי לפסיכיאטר? והפסיכיאטר יכול לטעון אם אדם הוא שפוי? ואם אני פוגעת בעצמי או בסביבה אז יכולים לשלוח אותי לבית משוגעים שייטפלו בי שם? מי מוסמך להגיד על אדם אם הוא שפוי או לא? אני פשוט מפחדת מזה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי מחזור בפעם הראשונה בתאריך 26.6.12 מתי אני אמורה לקבל שוב, באיזה תאריך??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי גלוווווווווווש, על תשובה לשאלה "מתי הבגרות מחר מועד ב של 804 מישהו יודע??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Y^_^Y, על תשובה לשאלה "אני נוסעת להפלגה.. מה צריך להביא חוץ מובן מאליו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עד כאן מחדר החדשות של גלי צה״ל, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע באיזו שעה הבגרות מחר מתמטיקה מועד ב׳ לשאלון 806 בתוכנית החדשה? שאלון ראשון בחמש יחידות... תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עוד כמה ימים הולכת ללונה פארק.. מה כדאי ללבוש? אני לא מתכוונת מבחינת מה יפה, ומה אופנתי וכאלה... בעיקר הכוונה זה למזג אוויר ונעליים- פתוחות או סגורות? עם מה יהיה לי נוח? תודה לעונים- אני מבטיחה לתת פרח (-;?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ★לאבית בנקאית (; ★, על תשובה לשאלה "איזה צבע של צללית מתאים לעיניים חומות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית ..שחוששת שהיא בהריון, על תשובה לשאלה "אני והחבר שלי שכבנו לפני כחודש והוא גמר בחוץ. שבוע לאחר מכן החלו כאבים בפטמות ואחרי שהגיע זמן המחזור הוא היה קצר מאוד ושונה מהרגיל.. מדולל מאוד ומלא "מיים". וכתמתם אדמדם כזה. ובשבוע האחרון יש לי המון הפרשות שקופות. וכאבים בבטן תחתונה. האם אני בהריון? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "באיזה חוף של ים התיכון יש הכי פחות מדוזות עכשיו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהי פה יכולה להמליץ לי על עיפרון עמיד? שלא נוזל או פתאום הופך לאפור כששמים בחלק התחתון של העין אלה ממש שחור ולא נהרס. שוב שוב ממליצים לי בסופר פארם ועם כל הכבוד, הם פשוט מחורבנים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ☺☻☺☺☻☺☻, על תשובה לשאלה "מישהו פה היה בשייט? יענו שיושני - שם וכל זה? ואם כ" אז איך החדרים שם כאילו ממש קטנים או רגילים כאלה כמו במלון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מעשנת נרגילה פעמיים בשבוע עד 3.. זה הרבה מדי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן זה נסיעה מת"א עד למוצקין ברכבת!??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית... גאה ! , על תשובה לשאלה "עיפרון שחור של wow... נחשב טוב? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "מישהו יודע באיזה שעה הבגרות במתמטיקה מועד ב' בשאלון 806 שביום חמישי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי true love all you need ♥, על תשובה לשאלה "מה ההבדלים בין אייפוד לאייפון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי טוב לי ככה :), על תשובה לשאלה "מישהו יודע באיזה שעה הבגרות באנגלית d מועד ב... תודה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי דנה, על תשובה לשאלה "מישהו יודע באיזה שעה בחינת הבגרות במתמטיקה מועד ב׳? אני חיפשתי, ואני לא מצליחה למצוא מתי זה! וזה מאוד חשוב כי אולי אני טסה באותו יום בערב אז אני צריכה לדעת מתי זה מתחיל ומתי נגמר. אני לומדת 4 יח׳ והמבחן הוא שלוש וחצי שעות נכון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עמית:P, על תשובה לשאלה "באיזה שעה הבגרות החוזרת באנגלית של שאלון E??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש בית ספר בחיפה שנקרא "אליאנס" האם זה בית ספר ערבי? ואם יש שם מישהו בבית הספר הזה אז תגידו לי את החוקים טוב? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Noor sh, על תשובה לשאלה "עשיתי טופס ירוק היום, עכשיו לאן אני צריך לפנות? חוץ מרופא משפחה? כי בטופס מאחורה רשום כל מיני בדיקות עיניים. האם אני צירך לקחת את זה לרופא עיניים (את הטופס)? (כי יש שאמרו לי שמחתימים רק את הרופא משפחה). אני ממש מבולבל.. אפשר עזרה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני יאוכל עכשון 2 מקופלת שפג תוקפם אני ישלשל??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מאוד רוצה לגבוהה בצורה משמעותית עד סוף החופש.. כדי שייראו שינוי כשאני יחזור.. אני יודעת שזה בא עם הזמן וזה.. אבל אין מאכלים או דברים לעשות כדי שיזרז את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אכלתי היום ואתמול חומוס בצלחת והיום עשיתי בדיקת דם וכואב לי הבטן ובאלי להקיא. ממה זה יכול להיות מאכילת יתר של חומוס או מבדיקת. דם??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו, מסקרה גורמת לריסים לנשור? או שזה סתם בולשיט??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי זאת ששואלת שאלות, על תשובה לשאלה "מישהו יודע עם המוקד שירות לקוחות של הוט זמין 24/7? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי DUCK FACE, על תשובה לשאלה "איך לבחור גוון מייקאפ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהי פעם השתמשה בסאן אין (לשיער) ויכולה להגיד לי חוות דעת על המוצר? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנייי :), על תשובה לשאלה "מי הודח היום בהישרדות? ואת מי החזירו..??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי peeta mellark, על תשובה לשאלה "ה, מה המזג אויר בזכרון יעקב בקיץ.. תודה רבה לעוזרים! ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני עם טמפון זה גורם למחזור לעבור יותר מהר מאשר עם פד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר להוריד כתם לידה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהי שכתבה שהשיטה הזאת עוזרת להארכת השיער, זה נכון? כדאי לי לנסות? ומה זה מאיץ? השיטה בתגובות.. כי היא ארוכה טיפה ואין מקום לכתוב פה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי פצצה מתקתקת, על תשובה לשאלה "מה זה החדש 10? במילים כאילו ינואר פברואר.. איזה חדש זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "במשך הטירונות חוזרים הביתה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה נדרש כדי להיות קוסמטיקאית??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הכניסה ל 'יד ושם' היא בתשלום??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי באבי:), על תשובה לשאלה "לחפוף שיער זה מאריך אותו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי עינב. , על תשובה לשאלה "כמה עולה ספוג של מייק אפ אבקה של ג'ייד??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ^אנונימית בת 16^, על תשובה לשאלה "באיזה שעות וימים הדוכנים בקריון (קריון קרית ביאליק) עובדים? יש שעות מסויימות לזה או שזה כל היום רצוף? ובאיזה מהם עושים חורים באוזניים? אני צריכה לבוא עם הורה אם אני רוצה חור? וכמה זה עולה? (חור שני באוזן אחת ושלישי באוזן שנייה)?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי be you , על תשובה לשאלה "כמה עולה לק של MAC??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי love forever, על תשובה לשאלה "יש איזה זמרת ושחקנית ספרדייה יפה כזאת שהיה לה שיר מאוד קליט, והיה לה תוכנית- שהיא כל הזמן הייתה שמה בה כובע הפוך על הראש ויש לה נקודת חן כזאת ליד הפה, והיא גם התארחה אצל דודו טופז ז''ל בתוכנית וביצעה את השיר, אולי מישהו זיהה על מי אני מדברת ויודע מה השם שלה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפור מותר בצה"ל - שלום, אני מתגייסת בעוד כחודש. רציתי לשאול באיזה איפור מותר להתאפר בצבא? ידוע לי שאסור איפור צעקני מידי וכו'. אז איזה כן? (איילנר? אודם? וכו'). אשמח להסבר. תודה רבה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ברייי, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי כמה שאלות: 1. יש למישהו טיפים למלא את המנילה בדרך הטובה ביותר? אני מאוד לחוצה! 2. התפקיד שאני אמלא ראשון זה בטוחבטוח התפקיד שאני ישרת בו? 3. אם אני מעוניינת בתפקיד אך הוא לא מופיע במנילה יש סיכוי שאני ידרוש אותו ויקבל? תודה רבה!@@?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי ג'ולי165, על תשובה לשאלה "הנזק לעתיד בשירות לאומי לעומת שירות צבאי - אם אני עושה שנה אחת שירות לאומי, זה יכול להזיק לי בעתיד? אם ארצה להתקבל לעבודות מסויימות??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,, אני בת 14 וחצי. היום קיבלתי מחזור שמתי טמפון, אין לי עכשיו דימום חזק ממש כואב לי איפה ששמתי את הטמפון ואני לא חושבת ששמתי אותו עמוק מספיק, כי אני מרגישה ניסיתי להכניס וזה לא נכנס מספיק, הוא יצליח להתרחב ולספוג? אני מפחדת להוציא ולהכניס שוב כי זה נורא כואב?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בטירונות יש וילון במקלחות? או שזה פתוח??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא מתגייסת. יהיה לי בגלל זה קשה חברתית? יגידו שאני משתמטת ולא ירצו להיות חברים שלי? אני מאוד מפחדת. אבל בבקשה תגידו את האמת?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מייקאפ נוזלי אפשר לשים עם מברשת, ספוג, וכל מיני, זה יכול להיות גם עם מברשת רגילה של סומק? או שצריך מברשת מיוחדת??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לנו מסיבת בריכה ב24 לחודש איך מעקבים מחזור אני חייבת תשובה דחוף. אני לא יודעת מתי זה יגיע ואם זה יגיע באותו יוןם, אני לא יכולה לפספס את זה! אז איך מעקבים מחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להקטין את הזרימה של הדם במחזור??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, פעם אכלתי פסטה, ברוטב לבן (אני לא יודעת ממה הוא מורכב) עם פסטו. הפסטה היתה קרה יחסית. איך זה נקרא? איך מכינים את זה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שני י. , על תשובה לשאלה "אני וחבר שלי חשבנו להתחיל אנחנו בני 17.. ואמרתי לו שאני צריכה לקחת גלולות מהרופא לפני.. והוא אמר לי שלא צריך גלולות כי האמצעי מניעה יעזרו ורוב הסיכויים קלושים שאני יכנס להריון.. והוא אמר לי שאין צורך.. מה כדאי לי? לקנות גלולות? אוו רק עם אמצעי מניעה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי שני י. , על תשובה לשאלה "היי, רציתי לשאול מי שיודעת מתי לוקחים את הגלולות למניעת הריון? כאילו איך משתמשים בזה ומתי? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי יש כאן אנשים איכותיים?, על תשובה לשאלה "מי עף ברוקדים עם כוכבים? אסתי זהקיים נשארה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רופאת עור גם מתמחה בהתאמת גלולות נגד שעירות יתר? יש לי תור שבוע הבא ואני רוצה לבקש שתתאים לי גלולות לשעירות יתר, רופאת עוד היא הרופאה המתאימה לזה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם קיבלתי 56 במבחן זה אומר שעברתי או נכשלתי??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אחת בת 17, על תשובה לשאלה "אחרי שעושים בגרות, היא חוזרת אליך עם התשובות או רק הציון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אאננוונניימיייתת!!!, על תשובה לשאלה "יש לאיל מקיאג' מבצע, מלגת לימודים לקורס איפור, מה זה אומר מלגה? מימון מלא של כל הקורס או רק בחלקו??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה שמים קודם על הפנים, מייקאפ או קרם הגנה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קרם או משחה להורדת שערות במפשעה מוריד כמו שעווה מבחינת איך שזה גודל אחר כך? או שזה גודל כמו סכין גילוח? וגם אחרי כמה זמן השערות מתחילות לצמוח מחדש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימיתתתתתתת, על תשובה לשאלה "היי, בת 12-וחצי השפתים שלי יבשות וכל הזמן שהן מתייבשות-לי בביה"ס אני מלקקת את השפתיים אם הרוק כדי שלא יראו ת'יובש ונמאס לי לעשות ככה אני מרגישה אדיוטית מה לעשות כדי שהפתיים לא יתייבשו לי? שמתי שפתון אבל זה יורד אחרי חצי-שעה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי תנו כבוד ♥ , על תשובה לשאלה "זה לא בריא שאני אוכלת 3 תפוחים ביום ( כיאלו זה הרבה סוכר וכאלה )??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בחור פשוט באמצע שום מקום, על תשובה לשאלה "בסוף השירות חובה בצה"ל איזה דברים חייבים להחזיר להם (נגיד מעיל, מדים וכדו' ) מה חובה להחזיר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בקרוב אני אמורה לעשות את השמירה הראשונה שלי בצבא. הבעיה היא שאני לא ממש מבינה בזה, ורציתי לדעת איך זה הולך. הם שמים אותי במה שהם רוצים או שאני יכולה לבחור? יש כל מיני שמירות. וגם.. כמה שמירות יש במהלך היום הזה? בקיצור.. אני רוצה הסבר ממישהי שמבינה בזה ?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי D.S.K, על תשובה לשאלה "שאלה לחיפאים: איזה קו אני לוקח מלב המפרץ לרחוב הנביאים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי סתם מישהי (:, על תשובה לשאלה "ביום שני יש את הבגרות באנגלית, מישהו יודע באיזה שעה הבגרות של שאלון A? (כאילו, לאלה שבכיתה יא')?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אאננוונניימיייתת!!!, על תשובה לשאלה "האם בצבא מותר בניית ציפורניים ולהתאפר??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי נטלילוש (:, על תשובה לשאלה "למה מרטיבים ספוגית לפני מריחת מייק אפ??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אלה124, על תשובה לשאלה "היי, מזה סאני ואיך עושים אתזה? יש בארץ ואיפה? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לבת דודה שלי חתונה בחיפה ביום רביעי. ואבא שלי לא יודע מאיפה יותר קרוב לרדת מהרכבת. אז השאלה: באיזה תחנת רכבת בחיפה יותר קרוב לרדת כדי להגיע לרחוב יוליוס סימון 3.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית בת 15, על תשובה לשאלה "אתן ממליצות על המייקאפ של החנות WOW? ובבקשה רק מי שבאמת ניסתה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קונסילר מזיק לפנים? ואני לא שמה הרבה אני שמה רק מתחת לעניים קצת, ובפצעונים (שיש לי רק שלוש ).?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להשיג צעיפים בסגנון של טופטן? (אבל לא מטופטן כי הם נורא יקרים, 50 שקל לצעיף.) באיזור חיפה והקריות?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "גוזרים קצוות שרופים\מפוצלים עם שיער רטוב או יבש? תודה רבה!?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "לדעתכם בשביל לגזור קצוות מפוצלים צריך ללכת לספר מיקצעוי? כי אמא שלי הציעה לי שהיא תעשה לי אבל אני לא בטוחה עם זה בסדר, כי זה סך הכל קצוות. תודה.14?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החיסון שעושים בכיתה ח', כואב? על מה הוא משפיע? כמה זמן הוא? הוא פוגע בעצם או בבשר? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי מוריי, על תשובה לשאלה "היי, אני בחיל האוויר וקיבלתי את החוגר שלי. ואני רוצה לצאת משם. מבחינת החברות וגם זה לא מתאים לי. מה אני עושה??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם אם אני לא דתייה אני יכולה לעשות שירות לאומי? איך אני יכולה לבקש??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי freaksmail, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה להשיג נעלי דוקטור מרטינז בצפון??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרו לי שכדי להצהיר שאני דתייה עלי ללכת לרבנות כדי לקבל פטור וישאלו אותי, שם שאלות על מצוות וכל מיני דברים כלה ואני, ממש לא יודעת אותם, מה אני אמורה לעשות להגיד? מה ישאלו אותי? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחר אני מתחילה צבא ואני בדיכאון שבמשך שנתיים אצטרך לעבור את הסיוט הזה שנקרא צבא, אהיה שנתיים כמעט רצופות בלי המשפחה, בלי החברים, בלי הכלבה שלי, בלי בילויים, בלי טלוויזיה ובלי מחשב... זה פשוט שנתיים בלי חיים! אני מיואשת ובא לי להתאבד.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית שכזאת (:, על תשובה לשאלה "אני הולכת לקנות פדים, והבעיה היא שיש רק משהו מסויים שמתאים לי, אבל אני לא יודעת איך קוראים לו או אפילו מה שם החברה. העטיפה של הפד עצמו (לא של האריזה) היא ירוק- טורקיז כזה, ועלייה מצויירים חצים מוקפים בעיגולים ותמונה של אישה ירוקה רצה עם תיק. מזהים??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה! קניתי היום אודם ואני ממש אוהבת את הצבע שלו הבעיה שאני שמה אותו עלי כאילו הוא יבש כזה ורואים את השפתיים שלי, או שהוא לא אחיד, למה כאילו מה זה? ניסיתי על אחותי וזה אותו דבר למה? מה לעשות בבקשה אני ממש אוהבת את הצבע הזה.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי בת13, על תשובה לשאלה "אני רוצה שהשיער שלי יהיה ארוך, עד הישבן, הוא מגיע לי קצת אחרי הכתפיים עד למרכז החזה, כמה זמן יקח לו להגיע למצב שאני רוצה? איך אוכל לזרז את תהליך הצמיחה? איזה אוכל עוזר? יש מסרקים שייזרזו את התהליך? כמה זמן השיער שלי יגיע למצב הרצוי כולל שימוש במסרק רוטט? תודה?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי yanoosh97, על תשובה לשאלה "איזה איפור מגדיל את העין??"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "שמו לי היום גרב אלסטית, וכואב לי... ועכשיו נורא מגרד לי באיזור העקב ואני לא יכולה להוציא את הגרב... איך לטפל בגירוד מבלי להוציא את הגרב האלסטית? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לשירה9 על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם כל יום אני אעשה פן, אז השיער שלי יהיה חלק כמו הפן כשאני יחפוף? תודה לעונים!?"