סטיפס ל ?  


טיפים בתגית: אלקטרוניקה
בחר תגית לחיתוך או הזן טקסט לחיפוש בתוצאות:
ממשק ה-USB הוא ממשק טורי המאפשר חיבור רב של התקנים למחשב בשרשור. תאורטית ניתן לחבר עד 127 התקנים שונים. הממשק תומך בהעברת נתונים מהירה. עד לפני מספר שנים השתמשו המחשבים בגרסת 1.1 USB, אולם אט אט, בשל התפתחות ההתקנים וצורך מתבקש, שיפרו את היציאה לגרסה USB 2.0, המצויה כיום ברוב המחשבים החדשים.

קצב העברת הנתונים השתפר פלאים ונעשה מהיר יותר מ-12Mbps ל-480Mbps, ועכשיו בגרסת USB 3.0, המבוססת על סיבים אופטיים, המהירויות מגיעות אפילו עד ל-4.8Gbps(כ- 4,800Mbps). בעתיד הנראה לעין(ככל הנראה 2014-2015..) תגיע גרסת USB עם חיבור במהירות 10Gbps!, יש למה לצפות!

יציאת USB נעשתה אט אט שימושית וכמעט שאי אפשר לעבוד בלעדיה. כיום כמעט ואין מכשיר אשר לא נתמך ביציאת USB. יציאה זו נפוצה באביזרי מחשב, בנגני MP3-MP4, בזיכרונות למיניהם, מצלמות, DVD, טלוויזיות והרשימה ארוכה.
מוסר הסטיפ: מיכלמ בתאריך: 22/04/2013

דירוג:
(1 מדרגים)

איפה אפשר לקנות בזול מוצרי עודפים משל חברת ניופאן?

חנות העודפים של היבואנית ניופאן נמצאת ברחוב רוז'נסקי 14 בראשון-לציון.

החנות פתוחה בימים ראשון עד חמישי, בשעות 9:00 עד 19:00.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 16/02/2012

דירוג:
(1 מדרגים)

איפה אפשר לקנות בזול מוצרי עודפים מהחנויות של בסט ביי?

חנות העודפים של בסט ביי נמצאת ברחוב היצירה 10 ברמלה. במקום חניה חופשית והוא פתוח בזמנים הבאים:

ראשון עד חמישי 9:00-21:00
שישי 9:00-14:00
מוצ"ש - מצאת השבת.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 16/02/2012

דירוג:
(1 מדרגים)

איפה אפשר לקנות בזול מוצרי עודפים מהחנות של חברת רונלייט?

חנות העודפים של יבואני Ausus, Mio ועוד, חברת רונלייט נמצאת ברח' יוסף ספיר 6 בראשון-לציון. במקום חניה חופשית והוא פתוח בימים ראשון עד חמישי, בשעות 9:00 עד 17:00.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 16/02/2012

דירוג:

איפה אפשר לקנות בזול מוצרי עודפים מהחנות של באג דיוטי פרי?

חנות העודפים של באג דיוטי פרי נמצאת במרכז הקניות בילו סנטר בקריית-עקרון. במקום חניה חופשית והוא פתוח בזמנים הבאים:

ראשון עד חמישי 9:30 עד 22:00
שישי 9:30 עד 15:00
שבת 10:00 עד 22:00
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 16/02/2012

דירוג:
(2 מדרגים)

איך נפתחות מעצמן דלתות אוטומטיות במוסדות ציבור?

לרוב מותקן מעל הדלתות האוטומטיות חיישן, שמזהה גוף המקרב אליו. החיישן שולח כל הזמן קרן אור נסתרת וכשמישהו מתקרב הוא שובר את קרן האור והחיישן מעביר הוראה חשמלית לדלת, כדי שתיפתח.
הנה סרטון משעשע על מישהו שנרדם על דלת אוטומטית:מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 22/11/2011

דירוג:
(1 מדרגים)

מה הייתה הדרך שעשתה חברת Apple לחברה המצליחה בהיסטוריה?


חברת אפל הוקמה על ידי כמה יזמים צעירים בגאראז' של ביתם (בחניית הרכב). השניים, סטיב ג'ובס וסטיב ווזניאק, הקימו את "אפל מחשבים" ביחד עם רונלד ויין. ווזניאק היה המוח הטכנולוגי, אשף אלקטרוניקה צעיר ומבריק וג'ובס היה צעיר שאפתן ויצירתי, בעל חשיבה שיווקית ויכולת ניהול נדירה.

בתקופה זו עוד לא היו מחשבים אישיים. ווזניאק, כמו חובבי אלקטרוניקה רבים באותו הזמן, התעניין בבניית מחשב משלו ובכתיבה של מערכת הפעלה בשבילו. סטיב ג'ובס הבין את האפשרויות הגלומות בפיתוח מסחרי של מחשב אישי כזה ורתם את ווזניאק למיזם מסחרי של בניית מחשבים ומכירתם. הוא סיכם עם בעל חנות מחשבים מקומית שיבנו עבורו 50 מחשבים כאלו ויקבלו 500 דולר לכל מחשב. השותף השלישי, אגב, מכר את חלקו בחברה תמורת 800 דולר, כיוון שחשש מחובות שעלולים היו להיווצר למיזם..

השניים הלכו מחיל אל חיל. הם יצרו את המחשבים הראשונים בצורה חכמה והסדרה השנייה כבר כללה מחשב שלם ומוכן להפעלה ישר מתוך הקופסה - המחשב הראשון שנמכר כמוצר כזה! - הסדרה הזו של ה"אפל 2" הייתה הצלחה מסחררת ואפל הונפקה בבורסה והפכה את מייסדיה לאנשים עשירים. בהמשך היו הצלחות אדירות, של מחשב המקינטוש ואז ירידות חדות, כשבמהלך שנות ה-90 פוטר ג'ובס מהחברה, שהלכה והידרדרה לאחר מכן. בסוף שנות ה-90 ג'ובס חזר לנהל אותה וברצף מדהים של החלטות ניהוליות והברקות פיתוחיות הוא הביא אותה להיות חברת הטכנולוגיה המובילה בעולם.

כיום נחשבת Apple לחברה המצליחה ביותר בכל הזמנים ולבעלת שווי השוק הגדול ביותר אי-פעם, אך עם מותו של ג'ובס היא הפכה לעוד חברה מהשורה ונאבקת בתחרות גדלה והולכת.הנה סרט על ההיסטוריה של חברת אפל:


הנה זכרונות מההתחלה של חברת Apple (באנגלית):


הנה סרטון על ההיסטוריה של מוצרי אפל בין השנים 1976-2010:


מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 22/10/2011

דירוג:

איך הרדיו פועל?

כיום רדיו משודר באינטרנט וקל לקלוט אותו במחשב שלנו, בכל מקום בעולם. אבל עד לפני כמה שנים היית חייב להיות מצויד במכשיר רדיו עם אנטנה, כדי לקלוט את תחנת הרדיו האהובה עליך. אם לא היית מתגורר בטווח השידור של התחנה - לא יכולת לקלוט את שידוריה ולהאזין להם..

איך זה עובד? איך תחנות רדיו משדרות שידורים למכשיר הרדיו שלנו?

ובכן, תחנת הרדיו משדרת בתדר שבחרה לה, באמצעות אנטנת שידור, את גלי הרדיו עם התכניות שלה. כל מכשיר רדיו שכוון לתדר של התחנה, קולט דרך האנטנה שלו את גלי הרדיו עם שידורי התחנה ואנו יכולים לשמוע את שידוריה במכשיר.


הנה סרטון שמציג את התהליך של שידור הרדיו:


מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 18/01/2011

דירוג:

מהם אתרי השוואת המחירים למוצרים המומלצים ברשת?


אתרי השוואת מחירים משווים בין חנויות וירטואליות ואמיתיות ומאפשרים לכם למצוא את הדיל הטוב ביותר (כמובן שלא רק המחיר צריך להילקח בחשבון!).

האתר zap.co.il מציע את המחירים הזולים ביותר בין מבחר גדול מאד של חנויות וירטואליות, למגוון אדיר של מכשירים, מכל הסוגים.

האתר wisebuy, לעומתו, מציע השוואת מחירים (וגם סקירות והשוואות מוצרים) למבחר קטן יותר של מוצרי אלקטרוניקה, מחשבים ומכשירי חשמל - במבחר קטן מאד של חנויות.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 01/11/2008

דירוג:
(3 מדרגים)

מצורף מאמר שמסביר בצורה ממצה ובהירה את ההבדלים בין שני החיבורים הפופולאריים שמשמשים במסכי מחשב וקולנוע ביתי רבים.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 22/10/2008

דירוג:
(4 מדרגים)

איפה אפשר למצוא חנויות אלקטרוניקה זולות בתל אביב?


ריכוז של חנויות למוצרי אלקטרוניקה ואודיו אפשר למצוא בשד' הר-ציון 18 ובכל האיזור (ליד וממול). לרוב, גם מחירים זולים וגם תיקונים וחלקי חילוף למכשירים שאחרת הייתם זורקים.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 11/04/2007

דירוג:
(1 מדרגים)

האתר Fixya.com מאפשר לקבל תשובות לבעיות שכיחות לגבי מוצרי אלקטרוניקה וחשמל שונים. גם האתר הלועזי וגם זה העברי, מיועדים לענות על שאלות תמיכה אופייניות.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 15/05/2006

דירוג:
(1 מדרגים)

מתי כדאי לרכוש מוצרי אלקטרוניקה?


מוצרי אלקטרוניקה ואודיו הכי זול לקנות בחודשי הקיץ.
מוסר הסטיפ: מערכת סטיפס בתאריך: 07/03/2006

דירוג: